Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#586263 - 22/05/2006 20:21 MISTRZOSTWA EUROPY U-21
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
JUTRO 23 maya rozpoczynaja sie mistrzostwa europoy do lat 21 w Portugali udzial bierze 8 zespolow podzielonych na 2 grupy

grupa A tworza zespoly

NIEMCY-SERBIA
PORTUGALIA-FRANCJA

i one zagraja w jutrzejszych meczach

a w srode zaprezentuje sie grupa B

HOLANDIA-UKRAINA
WLOCHY -DANIA


MOIM ZDANIEM KYRS NA NIEMCOW JEST DOSC MYLACY i moze byc zonk po trzon zespolu tego bedzie reprezentowac barwy doroslej reprezentacji a Serbia do futbol balkanski a to wiadomo ze zawsze prezentuja przyzwoity poziom i mozna sprobowac zagrac za drobne na x2 (niezagra odonkor-hanke Lehmann ( Munich 1860), )

jesli ktos by mial gdzies skalady to moze zapodsc linka

dzieki serdeczne

Do góry
Bonus: Unibet
#586264 - 22/05/2006 20:38 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
http://www.fpf.pt/seleccoes/futebol11/masculino/sub21/especiais/europeu/calendario.php to chyba jest oficjalna strona (pewien nie jestem)
Mam nadzieje ze troszkę postrzelają sobie chlopaki w przeciwienstwie do mlodszych kolegów grajacych w Tulonie

Do góry
#586265 - 22/05/2006 20:47 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
http://www.uefa.com/competitions/under21/teams/index.html
albo zwykła strona UEFA w kazdym razie jest bardziej czytelna;)

Do góry
#586266 - 23/05/2006 05:34 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ja chce dac na under w meczu portugalia-framcja obie druzyny maja w swoich skladach naprawde dobrych zawodnikow jest to pierwszy mecz w grupie tu nie bedzie tak zeby kopnac pilke do przodu i czekac na rozwoj wydarzen juz terazw wiekszosc meczy notujemy undery bo wspolczesna pilka to glownie obronna i ci zawodnicy beda grac uwaznie z tylu i korci under ale jeszce pomysle

Do góry
#586267 - 23/05/2006 05:42 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
e-lukasz Offline
stranger

Meldunek: 03/01/2006
Postów: 16
w meczu Portugalia - francja obstawiałbym gospodarzy, wlasnie ze wzgleu na teren na jakim graja, poza tym w skladzie Francji nie zagra Le Tallec, glowny ich napadzior z tego co wiem

Do góry
#586268 - 23/05/2006 06:48 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Co do meczu Portugalii z Francją. Podam info. za l'equipe.

Mianowicie mecz rozegrany zostanie w Bradze, gdzie spodziewanych jest aż 30.000 kibiców, którzy wspomogą swoim dopingiem gospodarzy.
Ponadto patrząc na składy to plus jest po stronie gospodarzy, gdyż najlepsi strzelcy "trójkolorowych" nie zagrają dziś z różnych przyczyn. Kontuzje ma Tallec, a Ribery został powołany przez Domenech'a do kadry seniorów na Mundial. Niby 2 osłabienia ale bardzo poważne. Został powołany Briand z Rennes aby ożywić i przyspieszyć grę w ataku, ale jak przyznaje kapitan zespołu Rio Mavuba: "zespół odczuje te osłabienia".
Dodaje jednak, że podczas eliminacji sprawdzonych w kadrze zostało aż 40 zawodników dlatego jest z czego wybierać i przyznaje, że wszyscy chcą się pokazać i niejako wypromować do lepszych klubów.

Moja prywatna opinia jest taka, że nie postawiłbym na zwycięstwo Francuzów. Kursy na Portugalczyków na granicach 2.45, choć under 2.5 też wydaje się rozsądny. Mają szybki zespół z liderem Ricardo Quaresma, grają u siebie, a Francuzi bez dwóch "żądeł"

Portugalia: Vale - Nélson, José Castro, Rolando, Morais - Raul Meireles, Fernandes, Moutinho - Ricardo Quaresma, Hugo Almeida, Varela
Francja: Mandanda - Sagna, Bourillon, Faty, Berthod - Faubert, Mavuba, Toulalan, Bergougnoux, Sinama-Pongolle - Briand

Do góry
#586269 - 23/05/2006 20:45 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ja jebe portugalia pieprzona co ona zrobila a mialem ja nawet z remisem i tylko to no zaskoczyli mnie jutro gram wlochow i jak tez mnie wkurwaia to ospuszcam ta zabawe sobie narazie

Do góry
#586270 - 23/05/2006 22:58 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

ja jebe portugalia pieprzona co ona zrobila a mialem ja nawet z remisem i tylko to no zaskoczyli mnie jutro gram wlochow i jak tez mnie wkurwaia to ospuszcam ta zabawe sobie narazie


WoW to lepiej napisz do nich zeby Cie nie "wkurwaia"
Czy szykuje się kolejny UNDEROWY turniej ? ile można !! dobrze ze nie muszę na to patrzeć
Ale az się boję o MS , wyobrazcie sobie 10 spotkań po 0-0,1-0 czy 0-1 ps.pozdrowienia dla północnej Polski grajacej wyłącznie Overy Mam nadzieje ze nas nie puszczą z torbami

Do góry
#586271 - 24/05/2006 07:10 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Odnośnie meczu: PORTUGALIA - FRANCJA

Trzeba śmiało przyznać, że "trójkolorowi" zagrali kapitalnie. René Girard znalazł sposób na szybkich, dobrych technicznie zawodników Portugalii. Jaki sposób? Najlepiej oddaje to słynne powiedzenie Kazia Górskiego: ...im dłużej przy piłce my, tym krócej oni".
Rewelacyjnie zagrała druga linia, konkretnie trio: Mavuba, Toulalan, Gourcuff. Szczególnie Toulalan błyszczał. Lyon będzie miał spory pożytek z tego zawodnika. Sama bramka padła po celnym oderzeniu głową przez Briand'a (Rennes). Wcześniej jeszcze Sinama-Pongolle uderzył w słupek. Druga połowa to już nieco lepsza gra Portugalczyków ale sam Quaresma swoimi szarżami meczu nie wygra. lub w tym przypadku nawet nie zremisuje. Wszystkie jego centry doskonale wyłapywał Mandanda, a sam Almeida do którego były one adresowane był doskonale pilnowany.
Girard na pomeczowej konferencji pochwalił oprócz wspomnianej linii pomocy i pewnych interwencji bramkarza parę swoich obrońców: Faty, Bourillon. W sumie choć Portugalczycy starali się w 2.połowie doprowadzić do remisu nie zagrozili poważnie bramce Francuzów.

To tyle. Wg mnie Francuzi oprócz zwycięstwa zarobili na tym meczu coś więcej, mianowicie zobaczyli, że mimo braku 2-óch najlepszych zawodników dalej są niezwykle silni i są w stanie narzucić swój styl gry drużynie która jest niezwykle silna, gra u siebie, a w eliminacjach wygrała wszystkie 10 spotkań.

Do góry
#586272 - 24/05/2006 07:16 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ja dzis mialem grac wlochow ale zmieniam zdanie zagram inny mecz tj:
holandia-ukraina zobaczylem sklad holendrow i ich atak zrobil na mnie wrazenie i gram to a wy jak sadzicie

Do góry
#586273 - 24/05/2006 07:44 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
ktotoadi Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 40
Skąd: Fidżi
masz może pod ręką gdzieś linka ze składamina mecz holandia-ukraina ??

Do góry
#586274 - 24/05/2006 08:00 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ze skaldami nie ale wyzej 5/6 postow jest link i tam iklikasz na panstw i masz cal kadra a latwo z tego skald zestawic

Do góry
#586275 - 24/05/2006 10:17 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Na dzis warto zagrac na:
Holandia-Ukraina 1


Warto bo...??
Troche wysilku bym proponowal
Jeszcze jeden taki post i zniknie bez sladu


Edited by Biszop (24/05/2006 10:29)

Do góry
#586276 - 26/05/2006 06:33 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
...może się komuś przyda...FRANCJA - NIEMCY

Mecz, którego najbardziej obawiał się trener Francji Rene Girard miał nam dać samodzielnego lidera i pewnego kandydata do awansu do dalszej fazy Mistrzostw Europy. Obawy francuskiego szkoleniowca dotyczyły stylu prezentowanego przez Niemców. Niemcy w przeciwieństwie do Portugalczyków mają doskonałe warunki fizyczne, są doskonale przygotowani kondycyjnie, a poza tym znani są z doskonale wykonywanego planu taktycznego.
Początek meczu to zabezpieczenie własnej bramki przez Niemców i raczej nieśmiałe ataki Francuzów. Jednak z każdą minutą Niemcy popełniali coraz prostsze błędy w kryciu i Francuzi mieli kilka sytuacji. Kiedy jednak wydawało się, że pierwsza część skończy się 0-0 Sinama-Pongolle wszedł w pole karne i w 45. minucie jako pierwszy wpisał się na listę strzelców.
Druga połowa to znów zaskoczenie. Drużyna, która nieprzegrała od 2 lat meczu (Niemcy) zamiast zacząć odrabiać straty z pierwszej połowy dalej grała tę padakę co w ostatnich 10 minutach pierwszej części. Doskonałe okazje zmarnowali: Sinama-Pongolle w 56. i Gouffran w 67..
Jednak co się odwlecze to nie uciecze. W 72. minucie koszmarny błąd popełnił bramkarz reprezentacji Niemiec Rensing i na 2-0 podwyższył Gouffran. Jednak bramkę meczu zdobył kapitan Mavuba, który zaledwie po 3 minutach po wspaniałym samotnym rajdzie strzelił gola ala (jak to mówią francuskie media) "Jean Tigana".

Przy stanie 3-0 Francuzi odpuścili i już nie atakowali z taką zawziętością. Mimo to Niemcy byli strasznie rozbici i do końca meczu nie zagrozili bramce Mandany.

Ogólnie Francuzi, którzy zagrali nieco innym zestawieniem niż w meczu z Portugalią pokazali, że są kandydatem nr. 1 jak na chwilę obecną. Pokonali na wstępie gospodarza, zespół który wygrał wszystkie 10 spotkań eliminacyjnych. No a wczoraj pojechali po Niemcach, zespole doskonałym taktycznie i fizycznie, który nie przegrał od 2 lat.

Francuzi nie tylko nie stracili jeszcze bramki ale nie było w tych 180 minutach przez nich rozegranych w Portugalii momentu, który można by nazwać stuprocentową sytuacją dla ich rywala.

Pzdr.

Do góry
#586277 - 26/05/2006 06:45 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Włochy - Ukraina 1 @ 1.75

Co sądzicie o tym meczu? Ukraina wygrała swój pierwszy mecz z Holandią 1:0 (jakim cudem? :O) natomiast Włosi tylko remis 3:3 (!!) z Danią. Drużyna Calcio jest jednym z głównych faworytów do wygrania głównegi turnieju, po pierwszej remisowej porażce dla nich sądzę, że teraz wygrają jednak z nie wybitną Ukrainą.

Do góry
#586278 - 26/05/2006 09:46 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Druzyna Calcio ;-) Fajne okreslenie.

Btw. Wlochy @1.96 w BF do gry sie nadaja. Curci, Bovo, Chiellini, Palladino juz graja w najmocniejszych ekipach SerieA (Roma, Juve, Livorno). To oni powinni pomoc w pokonaniu Ukraińców

Do góry
#586279 - 26/05/2006 10:25 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
molek64 Offline
addict

Meldunek: 30/05/2004
Postów: 514
zastanawiam się nad overem w dzisiejszym meczem Holandia-Dania
co o tym myślicie

Do góry
#586280 - 26/05/2006 17:35 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:

Włochy - Ukraina 1 @ 1.75

Co sądzicie o tym meczu? Ukraina wygrała swój pierwszy mecz z Holandią 1:0 (jakim cudem? :O) natomiast Włosi tylko remis 3:3 (!!) z Danią. Drużyna Calcio jest jednym z głównych faworytów do wygrania głównegi turnieju, po pierwszej remisowej porażce dla nich sądzę, że teraz wygrają jednak z nie wybitną Ukrainą.




Ukraina wygrała 2-1 i nie cudem tylko bardzo dobrą grą. Z tego co przeczytałem na temat tego meczu, to wynika, że Ukraińcy zagrali bardzo dobry mecz. Byli drużyną lepiej poukładaną, stosowali pressing już na połowie rywali i przewyższali swoich rywali kondycyjnie. Barmkę stracili dopiero w doliczonym czasie gry, a poza tym kontrolowali całe spotkanie i byli drużyną lepszą.

Nie wiem jak wyglądał mecz Włochy - Dania ale z wyniku można wnioskować, że obrona nie jest ich najmocniejszą stroną, chociaż bramki też potrafią zdobywać.

Ja spróbuję zagrać w meczu Włochy - Ukraina overa po kursie 2.26 i X2 na Ukrainę po kursie 1.90

Do góry
#586281 - 29/05/2006 09:03 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
FRANCJA - SERBIA I CZARNOGóRA

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Po raz kolejny też Francja w innym zestawieniu. Szczególnie jeśli idzie o linię ataku. Girard zmienia podstawową jedenastkę i co mnie wcale nie dziwi zmiennicy spisują się tak samo jak "pierwsza drużyna".

Przebieg meczu. Pierwszy kwadrans to tzw. sprawdzenie sił i wyczuwanie rywala. Po tym dość nudnym fragmencie gry Francuzi zabrali się ostro do roboty i w ciągu 3 minut doskonałe okazje mieli kolejno: Bergougnoux (17.), Toulalan (18.) i Cler (19.). Doskonale jednak spisał się przy tych strzałach Stojkovic, który od przyszłego sezonu zagra w Nantes. 33. minuta, trójkowa akcja Tallec, Gouffran, Bergougnoux. Obrona Serbii totalnie rozmontowana i ten ostatni tylko dokłada nogę i mamy 1:0. Do konca tej części nie wydarzyło się już nic ciekawego. Serbowie nie zagrozili ani razu bramce francuskiej. Druga połowa to kontynuacja dominacji i kontroli ekipy Girard'a. W 53. minucie ponownie trójkowa akcja. Tym razem między: Bergougnoux, Tallec i Toulalan. Ten ostatni dostaje elegancko wyłożoną piłkę i uderza nie do obrony. Po raz kolejny widać jaki pożytek będzie miał Lyon z tego ex-Nantes zawodnika. Od stanu 2:0 nie działo się nic konkretnego. Serbowie nie mogli znaleźdź skutecznej recepty na zagrożenie bramki.

W swoim ostatnim poście tutaj napisałem, że od 180 minut na tym turnieju bramkarz reprezentacji Francji nie musiał jeszcze pokazać pełni swych możliwości. Po dzisiejszym meczu do tych 180-ciu muszę dodać kolejne 90 minut .

Po meczu trener reprezentacji Francji Girard powiedział, że chłopcy mnie zaskakują z dnia na dzień. Ponadto cała kadra jest niezwykle silna i dlatego takie rotacje w składzie mamy.

Francja: Mandanda - Cler, Aubey, Badiane, Berthod - L. Diarra, Toulalan (Mavuba 56.) - Gouffran (Sinama-Pongolle 82.), Tallec (Gourcuff 61.), Veigneau - Bergougnoux.

Serbia-Czarnogóra: Stojkovic - Ivanovic, Stepanov, Bisevac, Lomic - Basta (Vukcevic 46.), Todorovic, Milijas, Krasic - Jankovic (Tosic 65.), Purovic

Do góry
#586282 - 04/06/2006 03:53 Re: MISTRZOSTWA EUROPY U-21
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
dzis mecz finalowy w u-21 z udzialem zespolow Holandi i Ukrainy te dwa zespoly spotkaly sie juz fazie grupowej i .zespol za wschodu okazal sie lepszym wygrywajac pojedynek 2-1.Moim zdaniem wtedy holandia podeszla do tego meczu lekcewazaco i gdy sie zorientowala juz bylo po meczy\u .
zachecajacy kurs jest ze holandzdobedzie tytul kurs 1.6

jest ktos moze zorientowany w kontuzjach itp pozdro

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, alfa), 3219 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49