Opcje tematu
#5595156 - 20/10/2012 23:17 Szwajcaria 2012 / 2013
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Servette Genewa - FC Sankt Gallen 2 2.18

Trzynasta kolejka Szwajcarskiej Super Leaugue pojedynek pomiędzy ostatnim w tabeli zespołem Servette Genewa a wiceliderem FC Sankt Gallen. Gospodarze sezon zaczęli przyzwoicie, walczyli w kwalifikacjach ligi europejskiej gdzie dość pechowo odpadli po dwóch remisach z Rosenborgiem, jednak potem w lidze i krajowym pucharze już nie można kompletnie nic dobrego na temat ich wyczynów powiedzieć, przegrywają mecz za meczem. Są ostatni w tabeli z zaledwie dwoma punktami zdobytymi w dwunastu spotkaniach, ostatni raz nie przegrali ponad dwa miesiące temu. Jest w ekipie gospodarzy nowy trener i nowe nadzieje, jednak czy są w stanie zdobyć punkty w starciu z rewelacyjnym beniaminkiem. Uważam, że będzie im o to bardzo ciężko, St. Gallen przegrali tylko raz w tym sezonie z liderem, a tak w ostatnich spotkaniach kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, wydaje mi się że kursy na gości są atrakcyjne i warto zagrać na nich, spokojnie są w stanie ograć słaby zespół Servette.

Do góry
Bonus: Unibet
#5867266 - 17/05/2013 00:13 Re: Szwajcaria 2012 / 2013 [Re: mln]
roan79 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/03/2007
Postów: 1615
Dyscyplina:Pilka nożna,SZWAJCARIA: Super League
Spotkanie:Sion-Grasshoppers
Typ:2
Kurs:2.22
Godz:19:45
Buk:Pinnacle Sports

FC Sion ma naprawdę duże problemy finansowe. Z tego powodu, w ostatnim meczu nie zagrali: Sauthier, Buhler, Regazzoni, Dingsdag, Mrdja i Yoda ,którzy opuścili klub.opuścił.Również trener, legendarny Gennaro Gattuso odszedł z klubu.W wyniku tych problemów w ostatnim meczu z Sankt Gallen polegli 0-5 na wyjeżdzie.Prawdopodobnie wszyscy inni podstawowi gracze opuszczą Sion i klub będzie zmuszony grać z młodzieżą ostatnie cztery mecze, według mnie oznacza to wyraźne porażki we wszystkich poozostałych spotkaniach to końca sezonu.Nie ma pieniędzy więc motywacja gospodfarzy dzisiaj jest bardzo słaba.Z drugiej strony, Grasshoppers zajmują drugie miejscew tabeli, i musi wygrać , aby je utrzymać bo tylko o jeden punkt wyprzedza Sankt Gallen.A zajęcie drugiego miejsca w lidze ,oznacza udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.Jak dla mnie pewna wygrana gości dzisiaj.

Do góry
#5874035 - 22/05/2013 21:29 Re: Szwajcaria 2012 / 2013 [Re: mln]
roan79 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/03/2007
Postów: 1615
Dyscyplina:Pilka nożna,SZWAJCARIA: Super League
Spotkanie:Servette-Sion
Typ:1
Kurs:2.00
Godz:19:45
Buk:Betsson

Jak napisałem w moim poprzednim typie, FC Sion mają duże problemy finansowe. Z tego powodu zespół opuścili wcześniej gracze Sauthier, Buhler, Regazzoni, Dingsdag, Mrdja i Yodai,w tym tygodniu dołączyli do nich Kyle Lafferty i Xavier Margairaz.Również trener, legendarny Gennaro Gattuso odszedł z klubu.W wyniku tych problemów ostatnie dwa mecze to sromotne klęski z Sankt Gallen polegli 0-5 na wyjeżdzie i u siebie 0-4 z Grasshoppers.Trener Sion Decastel wystawi w ataku z zaledwie 20 lat Fedele grał tylko 74 minut i 19 lat Evan Molingo Melo z DR Konga grał zaledwie 46 minut w tym sezonie.Servette wystąpi dzisiaj w pełnym składzie i interesuje ich tylko zwycięstwo,tracą do miejsca gwaranującego utrzymanie 4 punkty mając o jeden mecz mniej.Myślę,że dzisiaj powinni bez problemu poradzić sobie z mlodzieża ze Sion.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Sony, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, burbon, Ojro, 11kera11, igea23, rafal08, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3178 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582317 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25