Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#590611 - 27/05/2006 18:56 Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań


Roland Garros

Place: Paryż, Francja
Draw: 128/64
Surface: Clay
Prize:
6,370,980 E


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Draws: Draws

-----
Plan gier: Order of Play
-----
Scoreboard : FLASH


================================

  • Baza Linków
  • Regulamin KT
  • Podsumowanie Dnia
  • Nowy CZAT Tenisowy mecz.pl


  • Edited by Goget (28/05/2006 12:11)

    Do góry
    Bonus: Unibet
    #590612 - 27/05/2006 20:41 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    rtsmistrz Offline
    enthusiast

    Meldunek: 27/12/2004
    Postów: 339
    Skąd: Polsza
    1.50 J Novak V D Tursunov 2.50

    wprawdzie jest to mecz dziada z młodym walczakiem to jednak zdecydowanym faworytem jest tu oldboy z Czech. Novak w niezłej formie ostatnio, pokonał niezłych klejowców Chele i Melzera na jego terenie. ogranie na cegle powinno wziąc górę nad nienawidzącym kleju Rosjaninem, który chyba powalczy, ale w moim odczuciu nie ma szans.


    5.50 R Sluiter V J Nieminen 1.12

    to tak na deser. Fin wygra gładziuteńko w trzech setach z beznadziejnym Holendrem, który od kilku miesiecy nie wygrał kompletnie niczego. Zawodnik kompletnie bez psychiki, od czasu kontuzji jest jednym z pewniakow do grania - na przeciwnika oczywiscie. gram przeciwko niemu od roku i powiem szczerze, dobrze na tym wychodze


    2.10 A Murray V G Monfils 1.66

    Francuz bedzie bardzo dobrze przygotowany. Wielki talent który na razie zawodzi. Czarny bedzie sie pewnie chciał zemscic za porazke z Hamburga. Tyle ze kilka dni wczesniej walczył z powodzeniem w Rzymie, wiec mógł odczuwac zmeczenie. Szkot po pokonaniu Francuza i tak szybko odpadł. Mecz moze byc wyrównany i baaardzo nerwowo sie go bedzie oglądac. Kto ogladał mecz Monfilsa z Djokovicem wie o czym mówie. Mysle jednak ze publika zdeprymuje Bryta i Francuz sobie poradzi.

    1.30 T Berdych V F Lopez 3.40

    pewny typ na Czecha. Lopez - zawodnik bez charakteru zupełnie. Całkowity brak psychiki, nawet mając przewage i realne szanse na wygrane - przegrywa. Berdych to znana firma. Swietna forma, którą imponował w turnieju w Duseldorfie.

    Do góry
    #590613 - 27/05/2006 21:09 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Fro_Lech Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/06/2003
    Postów: 15179
    Skąd: Poznań
    Moya-Marin

    Dawno nie widziałem Marina, ale jak dla mnie to nic straconego, bo to jeden z najsłabszych zawodników w tourze ATP(nie mylić z CH, bo tam sobie jakoś jeszcze radzi - wygrał 68 spotkań na cegle w 2005, ale gdzieś tak z 80% nazwisk jego rywali mam problem żeby je w ogóle wymówić). Raczej jest demolowany gdy przychodzi mu mierzyć się z zawodnikami którzy mają mocne uderzenie i nie wdają się w balonowe wymiany . Z Moyą który ostatnio nie błyszczy i tak nie ma większych szans. GB nawet nie wystawiło handi dla niego na ten mecz, ciekawe dlaczego . Na razie zastanawiam się nad opcją 3:0 w setach @ 1,6. Kurs na samo zwycięstwo @ 1,08 całkiem niezły do kombosa z wielu takich meczów faworytów .

    Henman-Carlsen

    Gdzie Carlsen na cegłę... Timek też królem cegły nie jest, ale nie będzie miał problemów z Duńczykiem... 3:0 w setach... hm całkiem możliwe @ 2 , więc całkiem kuszący kurs. Trzeba będzie się przespać z tą opcją.

    Robredo-Zib

    Kolejne fajne spotkanie do 'kombosa faworytów' po 1,08 . Tutaj wynik 3:0 trochę mniej pewny, ale Tommy na pewno w formie po wygraniu Mastersa, będzie tutaj groźny. Wróżę mu przejście conajmniej kilku rund(po drodze zje Acasuso), a zobaczymy co będzie dalej. Ćwierćfinalista w 2005 RG. Zib z zawodnikami którzy są w formie jak Robredo nie ma wiele do powiedzenia, vide jego występ przeciwko Dence kilka dni temu - 36 06.

    No i Argentinos nam pozostali z jutrzejszego planu gier. Heh Acasuso... czy mu się będzie chciało przeciwko walecznemu Santoro ? Nalbandian... on takich turów nie odpuszcza. Wawrinkę na pewno ogra, ale nie podejmuje się oceny w jakim stylu i tym bardziej wyniku. Z Wawrinką zawsze się ciężko gra, mocno wali serwisem i nie słabiej w wymianach, strasznie niewygodny gracz, podobnie Santoro.

    Pzdr.

    Do góry
    #590614 - 28/05/2006 06:38 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    nalewkaOGN Offline
    stranger

    Meldunek: 18/05/2006
    Postów: 22
    Dla mnie hicior dnia to mecz

    w mixie
    1.65 Montanes - Ginerpi 1.95

    Montanes to typowy ziemiarz. Całkiem dobre mecze na R.G.
    Juz raz grali nw tym roku na ziemi i góra byl Montanes 6-4 6-4 a grali w USA US Mens Clay Court Championships Na RG ma pecha zawsze mam mocnych przeciwników którzy dochodza pozniej co najmniej do Cwierfinałów Teraz trafił mu sie Cienias nad cieniasami na tej nawierzchni. Powinno byc 3-1 w setach dla Montanesa


    1.25 Vligen - Dluhy 3.20

    Belg to solidny zawodnk i nie powinnien dać się pokonac Debliście. Lubie stawiać na Vligena ostatnio mnie nie zawodzi. Z kim powinnien wygrac wygrywa z kim powinnien przegrać przegrywa. Lubie takich zawodników/

    Do góry
    #590615 - 28/05/2006 06:53 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    nalewkaOGN Offline
    stranger

    Meldunek: 18/05/2006
    Postów: 22
    O bym zapomniaj jeszcze jeden meczyk który mi sie spodobał


    1.32 GROSJEAN -PAVEL 2.80

    To najważniejszy turniej dla GROSJEAN'a myśle ze wyga ten mecz Pavel doszedł ostatnio do Finału głownie dlatego ze jego przeciwnicy odpuszczali teraz nie ma szans w konfrontacji z Francuzem

    Do góry
    #590616 - 28/05/2006 08:20 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    antyfutbol Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 28/09/2005
    Postów: 10306
    Nalbandian D. v Wawrinka S. [Games HC] 0:5.5 1 1.80 GB

    Bardzo ciekawe spotkanie. Mysle, ze Nalbi spokojnie powinien wygrac 3-0, a w najgorszym wypadku 3-1. Wtedy jest duza szansa na pokrycie handi. Nalbi odpuscil DMS przegrywajc tam latwo mecze. jest rozstawiony z trojka. W poprzednich turniejach radzil sobie swietnie.

    Do góry
    #590617 - 28/05/2006 08:30 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    nalewa777 Offline
    member

    Meldunek: 14/04/2004
    Postów: 183
    Skąd: szczecin
    Santoro- Acasuso na santoro w betway 4,5

    mysle ze jest to dobry kurs, baw tylko 3.6 santoro raz z nim przegrał na hardzie 2:1 w setach wiec mysle ze na swojej ziemii bedzie walczyl a acasuso mimo ze na ziemi umie grac to kurs na niego jest wg mnie bardzo zanizony i jest on sprowadzony do roli mega faworyta a szanse ja oceniamia na 60 do 40 na acasuso

    Do góry
    #590618 - 28/05/2006 13:22 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Goget Offline
    Tenis Trader

    Meldunek: 09/02/2003
    Postów: 21438
    Skąd: Bahamy
    No i doczekałem się mojego ulubionego turnieju tenisowego w ciągu całego roku. W końcu Szlem o przystępnej porze więc pewnie spędzę sporo godzin przed telewizorem. Dla mnie faworyt jest jeden : Rafael Nadal i każdy inny końcowy rezultat uznam za sensację. Dzisiaj sobie pooglądałem obszerne fragmenty kilku spotkań i musze stwierdzić, że nawierzchnia na kortach im. Rolanda Garrosa bardzo wolna (i dobrze) i nie widzę w tej chwili zawodnika, który mógłby wytrzymać tempo gry młodego Hiszpana, który biega do każdej piłki i technicznie jest poza zasięgiem reszty. Serwis i mocno bite piłki to w Paryżu nie będzie recepta na sukces bo piłka po koźle na tej mączce mocno zwalnia i bez problemów podczas długich wymian można każdą piłkę obiegać i walić z forhandu (ale komu by się chciało, nie licząc Petrovej ). Bez cierpliwości, regularności i dobrej kondycji raczej nie ma co tu szukać. Dlatego wszystkich podstarzałych serw-woleistów wywalam już po I rundzie. Oprócz Nadala wysoko oceniam szansę pozostałych latynosów, którzy ostatnio byli w dobrej formie : Almagro, Nalbiandiana, Robredo, Ferrera no i do tego naturalnie Federer i Davydenko, który pokazał przed tygodniem, że w tym roku znowu będzie się liczył w Paryżu. Dopóki żaden z nich nie trafi na innego z tej listy, myślę, że będzie się przesuwał dalej.

    Na I rundę sporo ciekawych spotkań i ja gram tak :

    G.Simon - O.Hernandez 1 @1,415 Pinnacle

    Dla młodego Francuza ten sezon jest niezwykle udany. Dobra gra na hardzie i w hali i przede wszystkim na cegle - finałw Valenci, półfinał w Casablance, 3-cie rundy ma Mastersach w Monte Carlo i Hamburgu. Hernandez przeciętny grajek, w tym roku ogrywał go kto chciał, zeszły rok też nie zaspecjalny. Tutaj przeszedł wprawdzie kwale ale 3 sety z Australijczykiem Jonesem i ogranie słabiutkiego Prpica i Saulniera to żaden powód do dumy. Simon przed własną publiką powinien sprawę załatwić w 3-4 setach.

    P.Starace - F.Saretta 1 @1,662 Pinnacle

    Starace solidny zawodnik, nieźle pogrywał w zeszłym roku w tym roku też dość przyzwoicie. Przed tygodniem w Austrii ograł Martina i Almagro a więc forma przyzwoita. Saretta to taki ubogi krewny Kuertena w tenisowym światku. Na cegle raczej nie może się pochwalić przyzwoitymi wynikami. W Hamburgu niby ograł Safina, ale tydzień temu w Austrii w I rundzie kwali wywalił go młodzian Fischer, który zagrał dzięki dzikiej karcie. Starace dobry z końcowej linii, regularny, niezły technicznie, myślę że sobie poradzi z Brazylijczykiem.

    F.Serra - R.Vik 1 @1,565 Pinnacle

    Serra u siebie i liczę na przebłysk jego geniuszu jak na turniejach w Bukareszcie i Adelajdzie, które sensacyjnie wygrał w ciągu ostatniego roku. H2H 4:0 dla Vika lekko odstrasza, ale kiedyś ta seria musi zostać przerwana. W tym roku na cegle Serra miał pecha do drabinek i mimo, że nie przeszedł dalej jak do drugie rundy to ogrywał Berdycha, Blake'a, z Ancicem miał piłki meczowe, a w Hamburgu jako jedyny ugrał seta z Robredo. Teraz miał tydzień wolnego, który mógł spokojnie spożytkować na zapoznanie się z paryską nawierzchnią. Vik walczył z kolei na turnieju w Dusseldorfie gdzie cegła była dużo szybsza i niby ograł Gaudio ale potem ogrywali go Sanguinetti i Kohlschreiber. Widziałem oba mecze i przyznam, że Vik jest dla mnie zbyt mało regularny i konsekwentny, lepsze zagrania przeplata z głupimi błędami. Pachnie mi w tym meczu 5 setami ale mimo wszystko gram Francuza.

    G.Monfils - A.Murray 1 @1,87 Pinnacle

    Kolejny Francuz, który mam nadzieję, że nie zawiedzie paryskiej publiczności. Obaj ponoć to dobrzy kumple i nie dziwi ich ostatni pojedynek z Hamburga, kiedy zmęczony Monfils oddał kompetnie mecz Brytyjczykowi przegrywając 4:6 1:6. Wcześniej jednak Francuz doszedł na Mastersie w Rzymie do półfinału czym napewno lekko podreperował psychikę przed French Open. Murray poza wygraną w halowym turnieju w San Jose raczej bezbarwny w tym roku. Przed samym Rolandem też nic wielkiego nie pokazał. Wolna nawierzchnia w Paryżu napewno nie będzie mu odpowiadać. Jeżeli jest naprawdę dobrym kumplem Gaela to nie powinien mu torować drogi do II rundy .

    C.Rochus - T.Johansson 1 @1,86 Pinnacle

    Typ bardziej przeciwko Johanssonowi niż na Krzysia Rochusa. Tojo po kontuzji oka powoli wraca do siebie, ale 3 mecze to trochę mało, żeby przyzwyczaić się do cegły za którą nigdy nie przepadał. Główny atut w grze Szweda to serwis i częste wycieczki do siatki a tutaj w Paryżu taka gra raczej nie przejdzie. Krzysio też ostatnio bardziej robi sobie jaja niż gra serio ale myślę, że na Rolandzie już da z siebie wszystko. Wolna nawierzchnia będzie mu sprzyjać, bo on lubi zanudzać rywali grą z końcowej linii i właśnie takim sposobem udało mu się dotrzeć aż do finału w turnieju halowym w Rotterdamie. Myślę, że jak dojdzie do 5 setów to Tojo nie wytrzyma kondycyjnie, a szybciej mam nadzieję, że się Krzysio nie da ograć.

    P.Capdeville - G.Rusedski 1 @1,654 Pinnacle

    Tu również typ bardziej przeciwko 33-letniemu Brytyjczykowi niż na Capdevilla. Rusedski od początku roku cieniuje, nawet na szybkich nawierzchniach słabiutko mu szło a tutaj na wolnej paryskiej cegiełce jego prosta taktyka serw i sprint do siatki raczej na niewiele się zda i Capdeville powinien go spokojnie mijać. Mecz grany do 3 wygranych setów, Capdeville będzie się chciał pokazać na dużej imprezie i łątwo nie dał za wygraną a 5 setów Rusedski może nie wytrzymać.

    J.Chardy - J.Bjorkman 1 @1,758 Pinnacle

    Chardy - utalentowany młodzian rodem z Francji napewno będzie się chciał pokazać przed paryską publicznością. W juniorach miał sporo sukcesów, m.in. wygrywał Wimbledon, na Garrosie debla. Teraz zagra z emerytem Bjorkmanem, który w singlu pojawia się już bardzo sporadycznie a jego gra ogranicza się do serwisu i wolei przy siatce. Przy dłuższych wymianach połowę piłek bitych po liniach będzie pewnie odpuszczał. W parze z Mirnyiem broni tutaj tytułu w deblu i w singlu napewno nie będzie walczył do upadłego. Jeżeli Chardego nie zje trema to po takim kursie żal nie zagrać.

    N.Almagro - W.Arthurs 3:0 @1,61 Bet365

    Almagro wiadomo, największe objawienie tego sezonu na cegle. Na Rolanda Garrosa nikt nie musi tego chłopaka dodatkowo motywować, a dla Pinnacle jest czwartym z kolei pretendentem do wygranej (wyżej stoją akcje jedynie Nadala,Federera i Nalbandiana). Arthurs ma już 35 lat, w tym roku zagrał w zaledwie 3 turnieje (Roland Garros jest jego 4-tym występem) i na cegle raczej mało groźny. Przeszedł wprawdzie kwale ale miał śmieszną drabinke a w I rundzie mało co a wywawiłby go Parmar. Almagro nie powinien się bawić i załatwi sprawę w 3 setach.

    N.Davydenko - V.Spadea 3:0 @1,53 Bet365

    Denko złapał formę idealnie przed French Open wygrywając bez straty seta turniej w Austrii. Jak gra swoje to jest w ścisłej światowej czołówce na cegle. Spadea ma 32 lata na karku a na cegle nigdy nie należał do mocarzy. Ostatnie 6 spotkań na cegle przegrał w tym raz w Estoril z Davydenką w 3 setach. Myślę, że Rosjanin od początku zagra skoncentrowany i nie odda rywalowi seta.

    Z reszty spotkań po niższych kursach myślę, że z awansem do dalszej rundy nie powinni mieć problemów Volandri,Ancic,Vliegen,Gasquet, Nieminen, Gaudio, Ferrero, Davydenko, Rochus,Stepanek,Almagro i to chyba wszystko

    Do góry
    #590619 - 28/05/2006 14:23 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    depresja_sts Offline
    enthusiast

    Meldunek: 15/05/2006
    Postów: 256
    proszę, zapoznaj się z regulaminem tego działu, suche typy publikujemy w dziale Private Picks.


    Edited by Gregov (28/05/2006 15:12)

    Do góry
    #590620 - 28/05/2006 15:09 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Chivas Offline
    a.k.a. "Juvcio Djokovic"

    Meldunek: 21/05/2005
    Postów: 9312
    Skąd: Wrocław
    Tursunov: Novak
    Gram na Novaka, poniewaz w ostatnim turnieju w Poertschach potrafil pokonac Melzera oraz Chele a odpadl dopiero z swietnie dysponowanym Denko. Gra przeciwko Tursovi, ktory nie przepada za cegla i ma bardzo slabe ostatnio wyniki...chociaz 3 ostatnie mecze przegral z typowymi ziemniakami: Starce, Gonzo i Monaco. Mam nadzieje ze Novak jest dobrze przygotowany kondycyjnie.

    Do góry
    #590621 - 28/05/2006 15:39 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    yacub Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 12/04/2005
    Postów: 4024
    Skąd: Monte Carlo
    Haas T. v Schuettler R kurs na ostatni slabo dysponowanego Haasa to jaks kpina 1.3 GB wystawil handi na Schuettler +6 1,85 biore z pocalowaniem reki. Panowie co sadzice o Karlovic'u 1.6?

    Do góry
    #590622 - 28/05/2006 16:07 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Chivas Offline
    a.k.a. "Juvcio Djokovic"

    Meldunek: 21/05/2005
    Postów: 9312
    Skąd: Wrocław
    Ginepri: Montenas
    Montenas typowy ziemniak zmierzy sie z Amerykaninem, ktorego juz w tym roku pokonal i to na dodatek w USA na twardej nawierzchni. Teraz powinno byc latwiej gdyz hiszpan jest wlasnie na ta nawierzhcnie przygotowywany, a Ginepri za maczka nie przepada. Amerykaninowi w ostatnim udalo sie wygrac tylko z graczmi mocno serwujacymi typu Mirnyi i Karlovic. Z zawdnikami, ktorzy potrafia przebijac juz mu nie szlo. Przegrywal z takimi graczami jak: Ferrer, Groszek, Monfils.
    Czas aby Ginepri oddal sporo kasy ktora juz mi w zyciu nakradl( niezapomniany mecz z Goldim).

    Horna- Djokovic
    Jeden z moich ulubiencow kontra Horna- zawodnik ktory doszedl do polfinalu w Poertschach ale tam po pierwszym przegranym gemie oddal mecz. Mam prosbe aby ktos na forum napisal cos w zwiazku z tym. Gram w profie i tam licza sie krecze wiec ewntualny krecz Horny to dla mnie izi Djokovic w Hamburgu pokonal Marina, Vicente o raz Corie czyli typowych ziemniakow...odpadl dopiero z Verdascco. W Monte Carlo potrafil urwac seta Fedkowi i to wygrywajac 6:2 Martwi mnie jedynie latwe zwyciestwo Horny nad Monaco.

    Mysle ze zagram jeszcze: Kohla, K.Rochusa( tutaj tak jak Goget przeciw ToJo), Starace( Gram glownie ze wzgledu ze potrafil pokonac dobrze dysponowanego Almagro), Monfils( starczy ze u siebie gra przeciw mlodzieniaszkowi ), Safin (hmmm Rusek ale co zrobic gram poniewaz to jest RG a Safin mimo ostatnich slabszych meczow jest dla mnie kozakiem, wszyscy wiemy ze potrafi swietnie grac).
    Kursy przyzwoite jak najbardziej do gry.
    Nie grajcie malych kursow bo sie przejedziecie!
    Pozdro

    Do góry
    #590623 - 28/05/2006 17:13 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    T3NnIs Chi3F Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/08/2003
    Postów: 13609
    Skąd: tu i tam...
    Kursy i mecze z Megatypu, najwyższe u naziemnych


    Roland Garros 1 runda mężczyzn



    Novak-Tursunov (1) 1,57

    Oldboy z Czech chyba zbiera na nowy dom, bo jego forma wyraźne wzrosła i do w doskonałym momencie, po takim kursie z takim przeciwnikiem, który jak sam mówi "nienawidzi grać na cegle" to grzech nie zagrac

    Mahut-Vanek (1) 1,8

    Miałem nie grać tego spotkania ale jak zobaczyłem 1.8 to sie przestałem zastanawiać, Nici w RG zawsze walczył w 1 rundach z niezłym skutkiem , nie sądze aby taki gracz z miejscowymi na plecach miał problemy ze średniakiem z Czech

    Simon-Hernandez O. (1) 1,37

    Tyle można jeszcze wyciągnąć z tego meczu, w profie 1.30 i w necie leci w dół, Simon za soba nieżły sezon, równy koleś, równa gra na przestrzeni miesięcy, Oscar to jeszcze zawodnik na Chale, Francuzi u siebie zawsze podwójnie groźni

    Monaco-Van Gemerden (1) 1,45

    Również perełka wsród meczy 1 rundy, Monaco to zawsze był świetny ceglarz, którego takie mecze musza podwójnie motywować, w końcu cały sezon sie czeka na RG, gdzie gra sie na 100%, a jak nawet zagra na 70 to 3-0 z kwalifikantem z Holandii wydaje sie być bardzo prawdopodobne


    to taka "4" na jutro

    oprócz tego do kombinacji zagram jeszcze:


    Berdych-Lopez F. (1) 1,3
    Di Mauro-Gicquel (2) 2,25
    Kiefer-Melzer (1) 1,45
    Kohlschreiber-Marach (1) 1,7
    Starace-Saretta (1) 1,52
    Roddick-Martin A. (2) 1,95
    Baghdatis-Portas (1) 1,37
    Tipsarevic-Benneteau (1) 1,8
    Bracciali-Sanguinetti (1) 1,75
    Chardy-Bjorkman (1) 1,75
    Rochus Ch.-Johansson T. (2) 1,83
    Verdasco-Chela (1) 1,65
    Monfils-Murray A. (1) 1,55
    Vicente-Waske (2) 1,91
    Horna-Djokovic (1) 1,8
    Gonzalez F.-Safin (2) 1,95
    Hewitt-Hernych (2) 2,52
    Karlovic-Patience (2) 2,25
    Serra-Vik (1) 1,6
    Mirnyj-Muller G. (1) 1,48
    Massa-Norman (1) 1,75
    Falla-Gimelstob (1) 1,55
    Pashanski-Bozoljac (2) 2,01
    Seppi-Korolev (2) 2,46
    Juznyj-Tuksar (2) 2,46

    Do góry
    #590624 - 28/05/2006 19:26 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    El_Darro Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6444
    Skąd: Hlef nad Wisłą
    Jonas Bjorkman vs Jeremy Chardy

    Chardy to utalentowany gracz gospodarzy. Jeremy w moich skromnych notatkach tenisowych dysponuje dobrym serwisem oraz bardzo dobry topspinowy forhend. Widzałem tego francuza dwa razy, ale to było bardzo dawno na Wimbledonie 2005 jak wygraywał finał juniorów z Haase. Po Wimbledonie przyszedł kolejny sukces na Us Open 05 gdzie dotarł do finału i przegrał ze Sweeting 4:6 4:6. W tym roku na ziemi 8-5 jednak większość meczy wygranych z mało znanymi zawodnikami jedynie wyrównany, przegrany mecz z Rubenem Ramirezem-Hidalgo 6-3 4-6 7-6(4) tydzień temu wskazują w Francuzu lekkiego faworyta. Bjorkman myśle, że powinien już grać tylko deble. W tym roku na ziemi 1-3 i zdecydowanie nie jest to nawierzchnia dla tego gracza.


    Typ: Jeremy Chardy
    Stawka : 7/10


    W wiekszości moge podpisać się pod typami użytkownika Cukier.

    Do góry
    #590625 - 28/05/2006 19:33 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    czuczu1910 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 15/12/2005
    Postów: 3734
    Kurcze widze ze wszyscy wala na Novaka a ja nie jestem taki pewnien tego typu gdyz tutaj mamy do czynienia z min 3 setami a jak wiemy dziadzia z czech juz nie ma tak dobrej kondycji jak kiedys przeciez nie gral duzo zagral w tym roku kilka meczy i nie ma jeszcze rytmu tursunov moze nie jest wybitnym graczem ale bez przesady mysle ze nie jest bez szans rusek mlody waleczny a wiec 2,37 w BAW to trocxhe duzo i tak zagram sobie lekko
    pozdrawiam

    Do góry
    #590626 - 28/05/2006 19:52 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Kreczmer Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 24/02/2005
    Postów: 1718
    Skąd: Ulica Sezamkowa
    sluszna uwaga. w sumie davydenko nie zostawail na nim suchej nitki. to jest wielki szlem i wielkie pieniadze wiec nie sadze zeby taka sama popeline odstawil tursunov jak przed garossem.

    Do góry
    #590627 - 28/05/2006 20:04 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Fro_Lech Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/06/2003
    Postów: 15179
    Skąd: Poznań
    Davydenko w Portsdach nie zostawił na nikim suchej nitki. Gdyby zagrał z Tursunovem to by się skończyło rowerkiem dla Rosjanina. Novak przeciwko Davydence wcale nie zagrał źle. To Denko rozegrał kapitalny turniej, a Tursunov z Monaco głównie psuł i na ziemię to on się specjalnie nie nadaje, w drugim secie nie podjął walki.

    Z jutrzejszych meczów dla mnie nic ciekawego. Czekam na wtorek, gdzie jest parę godnych meczów do zagrania.

    Do góry
    #590628 - 28/05/2006 20:24 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    włodar Offline
    Hard-hitter

    Meldunek: 25/06/2005
    Postów: 3114
    proponuje jednak poczekac z graniem na Tursuna do poczatku sezonu na szybkich nawierzchniach, o carpecie nie wspominając. Na cegle jest dla pogromcow buków;) wyjatkowo nieznośnym zawodnikiem

    Do góry
    #590629 - 28/05/2006 22:28 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    majner Offline
    2fast 2furious

    Meldunek: 06/11/2001
    Postów: 6024
    Skąd: Jaworzno
    Muller G. vs Mirnyi M. 2 @ 1.699 pinn

    jak dla mnie max jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. spodziewalem sie kursu w granicach 1.3-1.5 (i takie kursy sa u innych bukow), ale Pinnacle wystawil jak dla mnie zbyt wysoki kurs na bialorusina. wiadomo, ze maxiu lubi platac figle, ale chyba nie na rolandzie ? watpie, zeby jego wystep w hamburgu to byl wypadek przy pracy, bardziej licze na wzrost jego formy jak wiadomo mirnyi nie jest specjalista od gry na cegle, na rolandzie mu raczej nie szlo, ale z mullerem powinien sobie poradzic w trzech lub czterech (bardziej prawdopodobne) setach. luksemburczyk nic ostatnio ciekawego nie prezentuje, final w bermudzie wogole do mnie nie przemawia, bo zawodnikow na rozkladzie mial przecietnych, poza tym lepiej i czesciej prezentuje sie na szybkich nawierzchniach.
    h2h 2-0 dla maxa, ale na hardzie i skarpecie. oba pojedynki bardzo wyrownane. licze jednak na doswiadczenie maxa i jego wieksze ogranie na cegle 7/10

    Kim K. vs Silva J. 2 @ 1.847 pinn

    kim to pylka tego turnieju juz po drugiej rundzie kwali powinien jechac do domu., jednak jakims cudem wygral z gimeno, a po porzce z korolevem dostal sie do turnieju kuchennymi drzwiami. typ na silve bardziej typem przeciwko jankesowi, ktory na maczce prezentuje sie tak dobrze jak i czesto (czyt. rzadko i fatalnie) moj typ lekko na brazylijczyka, bo czuje tutaj pieciosetowke. 3/10

    Roddick A. vs Martin A. 2 @ 2.120 pinn

    andy caly czas stara sie nauczyc grac na ziemi, ale im bardziej sie stara tym gorzej wychodzi mu gra na szybkich nawierzchniach andy w zasadzie jeszcze nie ogral nikogo znaczacego na ziemi, nie liczac turniejow w houston (gdzie clay nie przypomina clay`u) i pojedynkow, ktore gral 3-4 lata temu. do tego dochodzi ta kontuzja kostki, ktorej nabawil sie w dusseldorfie. nic mi nie wiadomo o tym, zeby byla udawana, ale to sie okaze podczas meczu. martin natomiast to typowy hiszpan, ktory kocha grac na ziemi. niezle wyniki w ostatnich turniejach, przegrane po zacietych bojach z nalbim, gaudio, starace, jcf czy verdasco hanby mu nie przynosza, a kazdego z tych zawodnikow stawiam wyzej w hierarchi na clay niz roddicka. 4/10

    Del Porto J.M. vs Ferrero J.C. (-6.5) 2 @ 1.85 gb

    dlugo zastanawialem sie nad tym meczem i doszedlem do wniosku, ze jcf powinien ten mecz bez problemu wygrac. dlaczego ? doswiadczenie hiszpana, jego forma (moze nie jakas super wybitna, ale jest niezle), roland + brak doswiadczenia argentynczyka i jego nierowna gra (przegrane sety po 1:6 lub 0:6 w meczach, ktore potem wygrywal). coprawda niedawno obaj spotkali sie w buenos aires i ferrero wygral 6:2 4:6 6:4, ale wydaje mi, ze tego seta przegral przez zlekcewazenie przeciwnika niz umiejetnosci Del Potro. fakt, argentynczyk papiery na grnaie ma, ale to raczej jeszcze za wysokie progi dla niego. 7/10

    inne meczyki widzialbym tak:

    Soderling R. (+10.5) vs Nadal R. 1 @ 1.85 gb
    Saretta F. vs Starace P. 2 @ 1.649 pinn
    Tuksar S. (+5.5) vs Youzhny M. 1 @ 1.85 gb
    Seppi A. vs Korolev E. 1 @ 1.758 pinn
    Capdeville P. vs Rusedski G. 1 @ 1.621 pinn
    Gicquel M. vs Di Mauro A. 1 @ 2.310 pinn
    Montanes A. vs Ginepri R. 1 @ 1.621 pinn
    Melzer J. (+3.5) vs Kiefer N. 1 @ 1.85 gb
    Moodie W. vs Lapentti N. 2 @ 1.429 pinn

    no i podbijacze kursow, czyli ancic, vliegen, nieminen, jcf bez hc, denko, stepanek i almagro.
    tyle na poniedzialek.

    Do góry
    #590630 - 29/05/2006 15:29 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
    Wacoo Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 22/06/2005
    Postów: 2987
    Skąd: Olsztyn
    A.Roddick- A. Martin

    no wlasnie... bardzo porozrzucane sa kursy na to spotkanie, od 1.50 na Amerykanina po 1.60 na hiszpana. Wie ktos moze cos wiecej na temat tej kostki Roddicka? Ja bym był sklonny zagrac na Roddicka, jesli wszystko z nim jest ok, kurs 1.80, 4 razy wygrywal juz z Martinem, fakt ze nie byly to pojedynki na clay'u , ale pewna przewaga psychologixczna jest po stronie Andego. Czekam na info jakies odnoscnie tej kostki.

    Z innych jutrzejjszych meczow widze:

    ATP:
    Ljubicic,Monfils,Ferrer,Hewitt,Simon

    WTA:
    Myskina, Peer, Medina

    Pozdrawiam

    Do góry
    Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

    Moderator:  rafal08 



    Kto jest online
    6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, igea23, rafal08, Lukasz111, akagi), 3330 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5581614 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49