Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#5978611 - 22/08/2013 22:11 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: Barteus]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37082
Legia jest bliżej i nie mam zamiaru się kopać w głowę,
chyba że Ty się kopnąłeś i Ci wyszło, że jest dalej awansu.

Nie mówię że rewanż będzie lekki,
ale uważam że u siebie, przy takim dopingu,
Rumuni bez koksu - Legia awansuje.

Styl w jakim to uczyni jest mi obojętny, ale jak rozumiem, jest on ważny jedynie dla antylegijnych " koneserów ".

Do góry
Bonus: Unibet
#5978616 - 22/08/2013 22:15 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: Barteus]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
przeciez legia nie pokazala nic nowego w pucharach. dobre kilkanascie minuta reszta to jakis totalny chaos, nieumiejetnosc wymiany kilku prostych podan, jakies wykopy, ktore chyba maja byc probami podan. no ale trzeba sie cieszyc, ze w koncu to nam dopisuje szczescie, bo pare razy naszym klubom go zabraklo, nawet jak zaslugiwal na awans. lepiej grac kupe i awansowac fartem niz grac pieknie i odpasc pechowo. tak czy siak rewanz to bedzie calkiem inny mecz, rumuni rzuca sie od razu i bedzie mieli to co w bukareszcie przez wiekszosc meczu do kwadratu.

Do góry
#5978618 - 22/08/2013 22:20 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: huge]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
skoro Legia nie pokazała nic wielkiego, a mimo to jest 1-1, to chyba zbyt dobrze nie świadczy o Rumunach? Meczu całego nie oglądałem, ale skoro prowadząc 1-0 z 'leszczami z Polski' nie potrafiła nic więcej strzelić? A stracili...
Pewnie, że muszą atakować, bo 0-0 nic im nie da. Jestem ciekaw co za taktykę wymyśli Urban.


ja tam jestem dobrej myśli, Legia będzie w grupowej LM smile

Do góry
#5978623 - 22/08/2013 22:43 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: Ojro]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: Ojro
skoro Legia nie pokazała nic wielkiego, a mimo to jest 1-1, to chyba zbyt dobrze nie świadczy o Rumunach? Meczu całego nie oglądałem, ale skoro prowadząc 1-0 z 'leszczami z Polski' nie potrafiła nic więcej strzelić? A stracili...
Pewnie, że muszą atakować, bo 0-0 nic im nie da. Jestem ciekaw co za taktykę wymyśli Urban.


ja tam jestem dobrej myśli, Legia będzie w grupowej LM smile


oczywiscie, ze rumuni na wlasne zyczenie nie wygrali tego meczu. mieli wystarczajaco atutow, zeby wygrac ten mecz. wydaje mi sie, ze zlekcewazyli legie i po strzelonym golu mysleli, ze kolejne bramki beda same wpadac. legia sie przebudzila na 20 minut i to wystarczylo, zeby zepchnac steaue do obrony i strzelic gola, a nawet miec okazje na drugiego. w koncowce jednak znowu mielismy obrone czestochowy i co chwile rog albo wolny pod bramka legii, ale jakos udalo sie wytrzymac

Do góry
#5978655 - 22/08/2013 23:11 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: Barteus]
pawcio1 Offline
old hand

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 861
Skąd: Reykjavik-Islandia
Nie trzeba chyba gruntownej analizy skoro Rado i Urban przypominaja 0-0 z Molde.....Taktyki wielkiej to tu raczej nie mozna wymyslic...trzeba grac na bezbramkowy remis....i konieczny jest dalszy ciag farta....trzeba po prostu czekac . Tak swoja droga to brakuje mi bardzo w tym skladzie Ljuboji......a wlasciwie to jego sprytu i cwaniactwa.

Do góry
#5978705 - 22/08/2013 23:34 Re: Liga Mistrzów 2013/14 [Re: akagi]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: akagi
Legia jest bliżej i nie mam zamiaru się kopać w głowę,
chyba że Ty się kopnąłeś i Ci wyszło, że jest dalej awansu.

Nie mówię że rewanż będzie lekki,
ale uważam że u siebie, przy takim dopingu,
Rumuni bez koksu - Legia awansuje.

Styl w jakim to uczyni jest mi obojętny, ale jak rozumiem, jest on ważny jedynie dla antylegijnych " koneserów ".


@akagi nie zrozummnie zle, z calego serca zycze awansu mimo ze fanatykiem nie jestem

jasne ze na papierze blizej jest L ... ale przy takim wyniko Rumuni przyjada skoncentrowani i beda napieprzac, a Urban bedzie stawial na murowanie bramki, co wedlug mnie nie jest dobra taktyka

jak dla mnie jedyna szansa zeby awansowac to napierniczac od samegopoczatku i zaskoczyc ich tak jak wczoraj, no ale przy 1:1 w pierwszym meczu Urban nie zaryzukuje dopoki nie straci gola a to moze byc za pozno

Do góry
#5983966 - 27/08/2013 16:24 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
dinamo zagrzeb-1 @4.8 2/10

bukmacherzy nie wierza w chorwatow, ja jeszcze wierze - sa ekipa lepsza, mieli w zagrzebiu znaczna przewage, choc przegrali, dzis nie maja nic do stracenia, od pierwszych minut powinni sie rzucic na austriakow i wierze, ze sa w stanie doprowadzic do dogrywki lub awansowac w ciagu 90 minut ...

---------

fenerbahce dnb @6.55 1/10

arsenal ma trzybramkowa zaliczke ze stambulu plus mecz z tottenhamem w lidze na horyzoncie, jak co roku plaga kontuzji(vermealen, arteta, diaby, chamberlain) trapi zespol od samego poczatku przez co kadra wyglada mizernie[w tym sezonie wyglada tragicznie bez wyciagania z niej kontuzjowanych]

za kanonierzy.pl:

Cytat:
Po rozegraniu pełnych meczów z Aston Villą i Fenerbahce, w trakcie pojedynku z Fulham Wilshere pojawił się na boisku dopiero w 70. minucie. Wenger zdecydował już o występie swojego podopiecznego w rewanżowym meczu z Turkami, ale przyznał, że nadal będzie uważał na jego zdrowie.

- Przed meczem z Fulham Jack był zmęczony, dlatego dałem mu odpocząć. Mógł zagrać, ale nie miałoby to sensu. Wilshere nie jest jeszcze gotów w 100%, powiedziałbym, że w 90%. Jestem uważny, bo przeszedł kilka operacji i nie chciałbym go "nadużyć", gdyż kostka to czułe miejsce.


licze, ze nie tylko wilshere bedzie sie dzis oszczedzal - kontuzja cazorli, walcotta(kolejny bardzo podatny na urazy i kontuzje) czy giroud to bylaby dla wengera katastrofa

Do góry
#5983972 - 27/08/2013 16:27 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
W pełni się nie zgadzam z typem bitka odnośnie meczu Arsenalu,
jak dla mnie mimo trzybramkowej zaliczki różnica między zespołami jest zbyt duża, aby Turcy mogli cokolwiek urwać.

za cytowanym przez bitka portalem:
Cytat:
Sytuacja kadrowa w północnym Londynie już się poprawiła. Co prawda poza grą w dalszym ciągu są Thomas Vermaelen, Alex Oxlade-Chamberlain, Mikel Arteta i Abou Diaby, ale do gry wrócili już Nacho Monreal i Laurent Koscielny. Gotowy będzie również Jack Wilshere, który odpoczywał w ostatnim meczu z Fulham. Pomimo to, wydaje się, że wyjściowa jedenastka nie będzie się o wiele różniła od tej, którą oglądaliśmy dwa dni temu na Craven Cottage. Arsene Wenger chce profesjonalnie podejść do tego meczu i zainkasować pewne zwycięstwo, żeby bez zbędnej presji awansować do fazy grupowej. Co prawda wysoka wygrana Fenerbahce graniczyłaby z cudem, jednak Francuz nie chce, aby żaden z niekorzystnych scenariuszy wszedł w życie, dlatego nie ma mowy o lekceważeniu rywala. Na pewno ujrzymy pewne kosmetyczne zmiany, ale na pewno nie będzie ich więcej niż jedna-dwie.


Dla mnie gładki home win.

Do góry
#5984026 - 27/08/2013 17:07 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Danielsan]
tęgaPałaaaa Offline
addict

Meldunek: 20/07/2013
Postów: 489
Serwus, jako że dziś możemy znowu przejść do hisotrii i piłkarski świat w POlsce żyje tym meczem to pozwole sobie coś od siebie napisać odnośnie spotkania w Warszawie.
Jako typer wiem że takie mecze się omija dalekim łukiem gdy się komuś mocno kibicuje, ale żeby dawka emocji była większa to mianowicie :

Legia - Steua TYP : Legia -1.5 po kursie 5,0

Oglądałem wszystkie mecze Legii w eliminacjach i z kadym meczem widze mały bo bały ale progres w grze, większą pewność i swobode.Dziś już ostatni przystanek na tej drodzę a mianowicie 90 minut jazdy.Widzę to tak, szalenie wazne będzie pierwsze 15 minut, Legia słabo wchodzi w mecz, i podejrzewam że Rumunii będą chcieli szybko ugryźć i kontrolować mecz a jak wiadomo każdy początek meczu czy to piłka czy tenis to nerwowo się zaczyna i można wykorzystać słabość, bo to nie dogrzani, bo to jakieś tam nerwy.Legia podejrzewam że wyjdzie spokojnie bez jakiegoś szalonego tempa, ale muszą mieć w głowie że grają jakby było w 1 meczu 0:0 i trzeba strzelić coś.I tutaj widzę szansę Legii na skontrowanie rywala, jak Legia strzeli 1 gola dajmy na to w 30 minucie to Rumuni się otworzą a w tedy będzie łatwiej o kontry.Nie wyobrażam sobie kolejnego zawodu i hasła do siego roku.Legia wygrała 1 mecz i wygra ostatni w eliminacjach, taki jest los.Jak wejść do LM to z przytupem.Dokładny wynik Legia 3:0.

Dla zabawy jeszcze : HT/FT 2/X po kursie 15.

piwo

Do góry
#5984099 - 27/08/2013 18:55 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Master of Puppets Offline
old hand

Meldunek: 14/12/2012
Postów: 1024
Ja sądzę, że LEGIA to jest taka "boska drużyna"... Tylko Bóg wie, jak zagra... TYM NIE MNIEJ mają w ręku wszystkie atuty. Grają u siebie, mają dobry rezultat, no i w zasadzie Steaua była i jest faworytem tego dwumeczu, na dodatek bez ważnego ogniwa w pomocy.
Ważne mecze Legia potrafi grać - pomimo momentami żałosnego stylu, nie przegrali jeszcze w eliminacjach. Odpuścili zupełnie mecz ligowy na korzyść walki o LM. Jeżeli to wszystko nie zaowocuje w końcu zwycięstwem i awansem, to należy chyba przemyśleć jakikolwiek sens startowania polskich zespołów w pucharach.

Legia @ 2.5

Do góry
#5984647 - 27/08/2013 23:55 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Legia - Steaua

w moich oczach 1 polowka to raczej zachowawcza gra i naciskiem na gre z tylu.. Legia ma dobry wynik wyjazdowy i stety lub nie 0:0 daje im awans a to jest na dzien dzisiejszy najwazniejsze.
Uwazna gra w obronie i kontry tak widze gre Legii.
Mysle ze duza szansa na 0:0 w 1 polowce.. a dalej ciezko mi wrozyc.. w moim odczuciu kto 1 strzeli dzis bramke ten awansuje dalej.
Steaua musi atakowac, musi strzelic.. jednak musza to robic z glowa i w pierwszej polowce powinni to robic spokojnie, wyczekujac swojej sansy..
1:1 w pierwszym spotkaniu sprawia, ze jedni i drudzy musza (przynajmniej w pierwszej fazie spotkania) grac z glowa i przede wszystkim na 0 z tylu.
moj typ: 0:0 HT boks 2.70 Bet-at-home/Bwin (2.60 Betsson)
FF: X/1 @ 6.00 bet365
0:0 FT @ 9.00 bet365

Do góry
#5984850 - 28/08/2013 00:53 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
pawcio1 Offline
old hand

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 861
Skąd: Reykjavik-Islandia
0-0...mam znowu "czutke"....ale nie gram tego ....wystarczajaco duzo emocji bez hazardu smile

Do góry
#5986106 - 28/08/2013 16:14 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
celtic-szachtjor, over 14.5 rzutow roznych @3.6 3/10

celtic dzis bedzie gonil, celtic dzis wsciekle zaatakuje od pierwszej minuty a w zwiazku z tym, ze wiekszosc akcji gra skrzydlami powinno byc sporo roznych ... z kazachami w astanie tlukli bez opamietania lewa flanka, bardzo czesto byla tez uruchamiana prawa ... gra srodkiem praktycznie nie istniala ... kto widzial choc jeden mecz celtow wie o czym mowie - oni uwielbiaja rozciagac gre do samych linii ... do tego kazachy graja prosta pilke - jak jest zagrozenie nie ma zadnej zabawy tylko pilka leci poza boisko i niewazne czy to aut czy rozny

czuje w kosciach, ze gospodarze ustrzela z 15 minimum(w pojedynke), tym bardziej, ze szachtjor raczej od poczatku sie gleboko schowa i bedzie sie czail na kontry(dla przykladu w borysowie BATE wykrecilo 17 roznych)

z elfami szkoci u siebie stukneli 14, z cliftonville 9(ale tutaj grali bez spiny, bo z wyjazdu wrocili z zaliczka 3-0)

tak jak z dystansem podchodze do wszelakich zakladow dotyczacych roznych, tak ten zaklad wydaje mi sie naprawde ciekawa opcja, probujemy

innym ciekawym rozwiazaniem wydaje sie celtic-4.5(rzuty rozne) @1.9, kazachy dzis w tej statystyce polegna z kretesem - innego rozwiazania sobie nie wyobrazam


Edited by Bezdomny (28/08/2013 16:45)

Do góry
#5986848 - 29/08/2013 02:24 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: tęgaPałaaaa]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
Originally Posted By: tęgaPałaaaa
... Legia - Steua ...Dla zabawy jeszcze : HT/FT 2/X po kursie 15.


Takie kursy lubie, gratulacje

Do góry
#6007928 - 15/09/2013 20:37 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: kiki1981]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
futbolReal Sociedad San Sebastian-Szachtar Donieck futbol
Typ: Real Sociedad San Sebastian
Kurs: 2,15
Stawka: 3j
bukmacher: Unibet


Po trudnej fazie eliminacyjnej znowu warto przyjrzeć się rozgrywkową Ligi Mistrzów. Tym razem zerkamy na fazę grupową tych rozgrywek. Mnie zainteresowało spotkanie Realu Sociedad San Sebastian z ukraińskim Szachtarem Donieck. Oglądając 4 rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów byłem pod bardzo dużym wrażeniem gry Realu Sociedad z Olympique Lyon. W dwu meczu Real Sociedad zmiótł z powierzchni ziemi bardziej utytułowanego rywala. W Lyonie podopieczni trenera Jacoba Arrasate wygrali (2:0) po przepięknych bramkach Antoine Griezmanna i Harisa Serferovicia. Także w rewanżu na Estadio Anoeta Real Sociedad po dwóch bramkach Carlosa Vela wygrał z Olympique Lyon i wyeliminował Francuzów z fazy grupowej Ligi Mistrzów. W hiszpańskiej La Liga Real Sociedad po rozegrany czterech kolejkach znajduje się na ósmy miejscu. W ostatnim sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Levante bezbramkowo zremisowali. O wiele gorzej w ostatnim czasie radzi sobie rywal Realu Sociedad ukraiński Szachtar Donieck. Mistrzowie Ukrainy są w widocznym dołku od trzech ligowych kolejek nie byli w stanie wygrać spotkania w ukraińskiej pierwszej lidze. To daje już miesiąc bez wygranej. W tym czasie podopieczni trenera Mircea Lucescu zanotowali dwie porażki i jeden remis. Co ciekawe przegrali (1:3) z Dnipro Dniepropietrowsk i (2:3) z Karpatami Lwów. Także zremisowali z Metalistem Charków (1:1). Przez tą słabszą formę Szachtar Donieck stracił pozycję lidera w ukraińskiej lidze i został wyprzedzony przez Czernomorec Odessa i Metalist Charków. Jeśli chodzi o Europę to Szachtar Donieck nie brał udziału w eliminacyjnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wszystko przez to, że mistrzowi Ukrainy należy się od razu miejsce w fazie grupowej. Jednak warto zwrócić uwagę na mecze towarzyskie rozgrywane tuż przed starem ukraińskiej pierwszej ligi. W tych spotkaniach Szachtar Donieck przegrał z Zenitem Saint Petersburg (0:1) czy Spartakiem Moskwa (0:2). Jak widać w tym sezonie Szachtar Donieck prezentuje się zdecydowanie słabiej, niż w ostatnim mistrzowskim 2012/2013. Uważam, że faworytem tego spotkania jest Real Sociedad, który zaimponował mi gra w 4 fazie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Jest to świetna drużyna, która powinna wygrać z przeżywającym trudności Szachtarem Donieck.

Powodzenia w typowaniu
Ignorator

Do góry
#6009008 - 17/09/2013 04:01 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem w meczu Real San Sebastian - Szachtar Donieck zwycięstwo hiszpańskiego klubu jak najbardziej możliwe liga hiszpańska to jedna z najlepszych lig i pomimo, że najczęsciej przyglądamy się rywalizacji Barcelony i Realu to pozostałe zespoły reprezentujace Hiszpanię też w pucharach europejskich prezentowały wysoki poziom gry.
Szachtar może i w dolku jednak to też silny przeciwnik,chociaż wydaje mi sie że ukrainski zespół nie jest już tak groźnum w Europie jak we wcześniejszych latach.
Szachtar pierwszy mecz gra na wyjeździe,zatem odniesienie zwycięstwa, też może nie być łatwo może Szachtar pokusi się o bramkę w tym meczu zwyciestwo gości z Ukrainy byloby sporą niespodzianką.
Z innych spotkań ciekawy pojedynek to Manchester Unt - Leverkusen typ 1 uważam, że angielski klub rozpocznie od zwyciestwa swój udzial w tegorocznej LM
Galatasaray - Real Madryt typ 2 pomimo remisu w ostatniej kolejce klub z Madrytu może wygrac z Galatasaray nie wiem jak tam turecki zespół w lidze się prezentuje, jednak Real powinien ten mecz wygrać kurs 1,55 ostateczie do zagrania
Benfica - Anderlecht typ 1 chcociaż ten mecz nie polecam w poprzednej edycji Anderlecht zremisował nieoczekiwanie z Milanem tu ostrozenie bym wskazywał na zwycięstwo gospodarzy jak patrzę na kursy to taki oczywisty pewniak, ktory może skończyć się remisem.
Fajny kurs na Viktorie Pilno w starciu z Manchesterem City 2,08 na 1X kuszący tym bardziej, że Viktoria Pilzno jeśli będzie zdobywać punkty to przed własną publicznością grupę mają silną o awans do 1/8 finału będzie trudno więc trzeba skupić sie na punktowaniu u siebie to może być całkiem dobry typ

Do góry
#6009181 - 17/09/2013 17:43 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
czy podrzuci ktos strone gdzie bede mial absencje piłkarzy na ta kolejke CL?

Do góry
#6010361 - 18/09/2013 15:22 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
AC Milan - Celtic [EH 0-1]
Typ: x
Kurs: 3.65
Buk: Betsson

Milan boryka się z licznymi kontuzjami oraz kiepską forma u progu sezonu. Kadra Milanu na mecz z Celtikiem wygląda dość "ciekawie", gdyz znalazło się w niej kilku młodych, nieopierzonych graczy:
Bramkarze: Abbiati, Amelia, Coppola
Obrońcy: Constant, Mexes, Lotti, Zaccardo, Zapata
Pomocnicy: Benedicic, Birsa, Cristante, de Jong, Emanuelson, Modic, Muntari, Nocerino, Pedone, Poli
Napastnicy: Balotelli, Matri, Robinho

Z kolei Celtic po degradacji Rangersów niepodzielnie panuje w swojej lidze, ale od kilku lat Europa Szkotom zaczyna ewidentnie odjeżdżać. Słabość rodzimej ligi oraz fakt, że do Glasgow najcześciej trafiają odpady z innych czołowych klubów sprawia, iż Celtowie tylko od czasu do czasu potafią zagrozić możnym europejskiej piłki i jeśli juz to tylko na Celtic Park. Dlatego też spodziewam się zaciętego spotkania, zakończonego minimalnym zwycięstwem Milanu, który w swojej kadrze wciąż ma kilka indywidualności, które w przypadku wyrównanego meczu potrafiaprzechylić szalę na swoją korzyść.

Do góry
#6025924 - 01/10/2013 17:50 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Steaua - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.74
Buk: Betsson

Po serii niepowodzeń zarówno w Premier League, jak i na arenie międzynarodowej dla Chelsea nadchodzą bardzo ważne spotkania. W dzisiejszym starciu dla podopiecznych Jose Mourinho to obowiązek, szczególności w kontekście tego, że Schalke i Basel mają na swoim koncie już trzy oczka. Londyńczycy mają w swojej kadrze wielu doskonałych piłkarzy i na dobrą sprawę mogliby wystawić dwie bardzo silne jedenastki. Z kolei dla piłkarzy Steauy dzisiejsze starcie to spełanienie dziecięcych marzeń. Niewykluczone więc, ze miejscowym nogi będą drżały. Miejscowi na krajowym podwórku są póki co zdecydowanie najelpsi, jednak jak na europejskie warunki są co najwyżej średniakiem. Chelsea już w starciu z Tottenhamem pokazała dobry ofensywny futbol i spodziewam się, że w dzisiejszym starciu przechyląszalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Do góry
#6026151 - 01/10/2013 20:44 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Sabelius]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Druga kolejka dopiero więc luzik.Osobiście jestem spokojny o Chelsea ale dzisiaj po takim kursie wg mnie nie warto.Steaua u siebie mocna jest a kto nie zna potęgi rumuńskiej strony mocy może gorzko pożałować.Mamy 7 marca roku bieżącego i Rumunii pokazują swoją moc pokonując Chelsea 1:0.Nie, po takim kursie na pewno nie warto.Live @ 2,50 i będziemy się zastanawiać.

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49