Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Opcje tematu
#6204621 - 09/04/2014 15:39 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Atletico Madrid - Barcelona
Typ.x
Kurs.3,45
Bukmacher.Betsson
Data.09.04.2014 g.20.45

Analiza.

Dzisiaj rewanzowe spotkanie w Lidze Mistrzow pomiedzy zespolami Atletico Madrid - Barcelona, gdzie stawka awans do polfinalow.W pierwszym spotkaniu zanotowalismy remis 1-1 i co ciekawe byla to czwarta konfrontacja tych zespolow w tym sezonie i w trzech poprzednich meczach notowalismy takze remisy 0-0,0-0 i 1-1...Tak wiec dotychczas grali ze soba w tytm sezonie cztery razy i cztery razy notowalismy wynik remisowy ,wiec czemu dzisiaj maialo by byc inaczej...?Ja zaryzykuje wlasnie taki typ na dzisiejsze spotkanie tym bardziej,ze dzisiaj walka na calego i nikt nie odpusci...Barcelona wiadomo,ze mocniejsza kadrowo i sportowo i ma wiecej indywidualnosci,ale Atletico Madrid dzisiaj zagra u siebie i wedlug mnie tu sily sie wyrownuja i dodatkowo znalezli patent na Barcelone i z nia nie przegrywaja....Dodatkowo obie ekipy wystapia dzisiaj oslabione...I tak w Madrycie nie zobaczymy pomocnika Ardy Turana, a pod dużym znakiem zapytania stoi udział w pojedynku Diego Costy. Brazylijczyk znalazł się w kadrze meczowej, lecz wciąż narzeka na uraz.Natomiast w Barcelonie zabraknie kontuzjowanych podstawowego bramkarza Victora Valdesa oraz Gerarda Pique.
Tak wiec jak dla mnie powazniejsze oslabienia w Barcelonie i dodatkowo graja na wyjezdzie,co stawia obie ekipy na rowni przed pojedynkiem rewanzowym.Jak dla mnie piaty remis w sezonie jak najbardziej mozliwy..Typuje tutaj wynik 1-1 i dogrywke...

Do góry
Bonus: Unibet
#6220860 - 29/04/2014 22:11 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Liga Mistrzów
29.04.2014 20:45
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: będzie rzut karny? tak
Kurs: 3.70
Betsson

Każdy ma mniej więcej podobne zdanie na temat tego jak to rewanżowe spotkanie powinno wyglądać. Bayern powinien grać piłką, czyli to co robił w Madrycie, to co lubi robić. Pytanie czy to coś da, oczywiście to już nie jest tak proste, linie wystawione na posiadanie piłki na poziomie 68,5% wydają się trafne, podobnie ma się to z linią kartek i spalonych, chyba najlepiej z tego rodzaju zakładów wyglądają jednak te na over rożnych i rzut karny w meczu. Dlaczego? Bayern musi gonić wynik, do tego dobrze czuje się w ataku pozycyjnym, przez długi czas byli naprawdę w świetnej formie, jednak to szybkie zdobycie mistrzostwa kraju, spowodowało ostatnio pewną zniżkę formy i nie jestem pewien tego czy ich skuteczność będzie dziś na tyle dobrym poziomie by Real wyeliminować. Jednak na pewno znów będzie sporo gry pod bramką Realu, wjazdów w granice pola karnego, akcji z boków boiska. Real natomiast potrafi grać z kontry, są dobrze zorganizowani, potrafią szybko wyjść z piłką z własnej połowy. To wszystko wskazuje nam na to, że podobnie jak w pierwszym meczu rzuty rożne znów mogą być w dużej ilości, a możliwy i jest karny bo piłkarze ofensywni obu zespołów technicznie są wiadomo na jak wysokim poziomie a dziś mecz szykuje się żywy, nie ważne czy bramka padnie szybko czy nie. Jeśli jednak padnie szybko bramka do której przekonany nie jestem to i tak raczej nie wiele zmieni, Bayern powinien atakować dalej nie ważne czy będzie prowadził czy przegrywał. Tak czy siak rożnych nie powinno zabraknąć ale też ten karny chodzi mi po głowie, wydaje mi się bardzo realny, Betsson ma fajny kurs na to, 3.70 wygląda solidnie.

Do góry
#6270102 - 01/07/2014 17:47 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
La Fiorita - Levadia Tallinn powyżej 2,5 gola 1.52 betsson

La Fiorita wygrała mistrzostwa San Marino, a Levadia to mistrz Estonii. Gospodarze to wiadomo amatorzy, którzy grają na takim a nie innym poziomie, wiadomo czego można się po nich spodziewać - nie za wiele. Oprócz tego że są słabi, że drużyny z San Marino zawsze odpadają w pierwszej rundzie europejskich pucharów dochodzi fakt, że nie grają obecnie ligi, co przy amatorach może mieć spore znaczenie. Natomiast Levadia to oczywiście potęga w lidze estońskiej, co ważne są w trakcie sezonu, walczą o kolejne mistrzostwo kraju. Ostatnio złapali jak na swoje możliwości dobrą formę, wygrywają wysoko, pewnie, nie tracąc bramek. W lidze w 17 meczach mają zdobytych 50 bramek, a straconych ledwie 5. Oczywiście nie jest to żadna potęga, ta Levadia, ale mając na uwadze z kim grają, że są w trakcie sezonu i to że w pierwszym meczu przy takiej dysproporcji sił tym silniejszym chce się grać, to wszystko przemawia za tym by dziś odważnie zagrać wygraną Levadii.

Do góry
#6270125 - 01/07/2014 18:01 Re: Liga mistrzow 2013/14 [Re: Barteus]
moldefk Offline
addict

Meldunek: 08/08/2013
Postów: 486
nie zgodze się z przedmówcą. Gospodarze maja kilku ciekawych grajków, którymi interesują się czołowe kluby polskiej ekstraklasy ( m.in. śląsk i piast). Nie zapominajmy, że gospodarze to mistrz i zdobywca pucharu ligi san marino. całkowicie zdominowali ligę, wygrywając większośc meczy. Dzisiejszy dzień to święto w san marino. kibice zapowiadaja pełny stadion i oprawę, co na pewno może zelektryzować i przestraszyć gości z levadii, którzy w dodatku nie mają na codzien do czynienia z graniem w tak wysokich temperaturach jak w italii. dla mnie gospodarze 1x całkiem możliwe z dobrym kursiwem

Do góry
Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, wHiTe_StAr, VVega, Józef Małolepszy, pacyfista, ANZELMO, alfa, burbon, rymoholik, haczyk, akagi), 3292 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581537 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49