Mecz o 3 miejsce

Urugwaj-Włochy
typ: zwycięzca Urugwaj
buk: Milenium
Kurs 1,78

Celowo daję naziemniaka,żeby był punkt odniesienia,bo u internetowych jeszcze takiego zakładu nie widzę.

Wygląda na to,że Włosi maja już dość Pucharu Konfederacji i najchętniej wróciliby do domu po odpadnięciu po karnych z Hiszpanią.

Do tego nie zagra Pirlo,a wiadomo ile on znaczy dla zespołu.Makarony sa poobijani,zmęczeni,piłkarze narzekają na kontuzje,nawet trener krytykuje koniecznośc rozgrywania finału pocieszenia.

"Andrea Pirlo nie zagra w meczu o trzecie miejsce piłkarskiego Pucharu Konfederacji FIFA, w którym Włochy zmierzą się z Urugwajem. 34-letni pomocnik zmaga się z urazem mięśniowym. Kontuzji nabawił się w przegranym po rzutach karnych półfinale z Hiszpanią.
Z mięśniem problemy ma także Claudio Marchisio, którego również zabraknie w niedzielnym spotkaniu. W składzie Italii nie wystąpi także Andrea Barzagli, który ma z kolei problemy ze ścięgnem Achillesa.

Niejasna jest też sytuacja trzech kolejnych zawodników - Giorgio Chielliniego, Daniele de Rossiego oraz Alberto Gilardino. Zawodnicy nie odzyskali jeszcze sił po trwającym ponad 120 minut półfinale, rozgrywanym w wysokiej temperaturze.Po fazie grupowej ze składu wypadł podstawowy napastnik Mario Balotelli oraz obrońca Ignazio Abate.

Selekcjoner Cesare Prandelli, znany z tego, że często podaje do publicznej wiadomości wyjściowy skład Włochów w przeddzień meczu, tym razem nie potrafił tego zrobić.

"Ze składu wypadło mi trzech piłkarzy, a trzech kolejnych wciąż nie jest w pełni sił. Naprawdę trudno mi teraz powiedzieć, kto jutro zagra" - tłumaczył.

Dodał, że należy zastanowić się nad istotą rozgrywania meczu o trzecie miejsce w Pucharze Konfederacji. "W turnieju z ośmioma drużynami to chyba nie jest konieczne. Podkreślam jednak, że podejdziemy do spotkania poważnie" - powiedział Prandelli."

za : sport.pl