Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#592468 - 30/05/2006 18:03 Re: Polska-Kolumbia
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Ale się nam Kuszczak zaprezentował
Jak oglądam mecze lat kilkanaście to takiej bramki nie widziałem. To chyba tyle jeśli chodzi o dyskusje o pozycji nr 1 na bramce. Aż strach pomyśleć co się stanie jak Borucowi przydarzy się kontuzja na mundialu i ktoś będzie musiał stanąć między słupkami.

Myślę, że potej interwencji MU przestanie się interesować Kuszczakiem.

Do góry
Bonus: Unibet
#592469 - 30/05/2006 18:04 Re: Polska-Kolumbia
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Po dzisejszym meczu wiadomo ze Polacy nie wyjda z grupy na MS wiec ładna kasa wpadnie za naszych rywali ekwador

Do góry
#592470 - 30/05/2006 18:10 Re: Polska-Kolumbia
_Lucky_men_ Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 7
Po dzisiejszym spotkaniu wniosek jest jeden,nie mamy reprezentacji mamy za to bandę jebanych skurwysynów bez ambicji z naczelnym pedałem na czele Janasem który dobiera graczy pod względem ciasności zwieraczy a nie walorów piłkarskich.Chuj wam w dupe.

Do góry
#592471 - 30/05/2006 18:11 Re: Polska-Kolumbia
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Po dzisejszym meczu wiadomo ze Polacy nie wyjda z grupy na MS wiec ładna kasa wpadnie za naszych rywali ekwador




I tu się mylisz, podobno Kostaryka i Ekwador są w jeszcze gorszej formie

Do góry
#592472 - 30/05/2006 18:11 Re: Polska-Kolumbia
-PL- Offline
enthusiast

Meldunek: 11/06/2005
Postów: 354
Quote:

Ale się nam Kuszczak zaprezentował
Jak oglądam mecze lat kilkanaście to takiej bramki nie widziałem. To chyba tyle jeśli chodzi o dyskusje o pozycji nr 1 na bramce. Aż strach pomyśleć co się stanie jak Borucowi przydarzy się kontuzja na mundialu i ktoś będzie musiał stanąć między słupkami.

Myślę, że potej interwencji MU przestanie się interesować Kuszczakiem.





no niewiem, kuszczak mial bardzo dobry sezon w anglii a to ze przytrafil mu sie glupi blad o niczym nie swiadczy!!!
jak nic nie wychodzi to latwo o takie bledy...
wstyd mi tylko za 30tys polskich kibicow ktorzy zgnoili tego chlopaka, szkoda ze niektorzy niewiedza za w trudnych chwilach trzeba drugiemu czlowiekowi podac reke i poklepac po plecach-wtedy wezmie sie w garsc i bedzie zapieprzal non stop a na ms nie pozwoli sobie na blad
ale coz stado burakow potrafi tylko gwizdac

Do góry
#592473 - 30/05/2006 18:14 Re: Polska-Kolumbia
c1nek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2005
Postów: 13989
Skąd: Śląsk
Quote:

Betsson 1.90 3.35 4.40
Jak juz kogos kusi aby zagrac u buka ten mecz.
To polecam kurs 4.4 na Kolumbie dosyc wysoki kurs jak na mecz towarzyski wyrownanych klasowo reprezentacji.
Za drobne mozna sprobowac, ale lepiej pozostawic buka w spokoju i kupic dobre piwko.



Piwko bylo dobre ale wrazenie meczowe marne :|

Do góry
#592474 - 30/05/2006 18:16 Re: Polska-Kolumbia
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Nie ma co sie podniecać.

Za 10 dni wymęczymy 1-0, i wszyscy sie beda w 7 niebie.

Zazwyczaj nie oceniam wystepow reprezentacji, bo uwazam, ze mamy 1 zawodnika na swiatowym poziomie... i grupe malozdolnych rzemislnikow, ktorych czasem sie cos uda. Światowy zawodnik dzisiaj sie nie popisal i efekt byl widoczny.

Frustracja kibiców na slaskim, typowe dla prymitywów ze slaska. Zapomnieli, ze kibicem sie jest na dobre i na zle. A jak szczapku mowil, kuszczakowi po bramce przdaloby sie wsparcie.

Bramka kuriozalna... ale przynajmniej bedziemy mogli mowic, ze nasz zespol jest czesto pokazywany na eurosporcie i ps. A to, ze w programach śmiesznych ? Trudno, nie mozna miec wszystkiego.

Jezeli Janas bedzie konsekwetny w swoich przemysleniach i decyzjach, to w pierwszym meczu powinien wyjsc na boisko Kuszczak. Przeciez Artur tez szmaciore wpuscil, troche mniej spektakularna, ale blad jest blad.

Atak jak to atak... Grzesiu zachwycal zwodami... przepuszczal pod nogami obroncow i obok nich, tylko zawsze zpaominal, ze trzeba potem pobiec to tej pily.

Moze to bedzie banalne co powiem, ze pozytywne wrazenie wywarl na mnie jedynie strzelec bramki i asystent... ale to raczej nie za udzial przy bramce tylko za postawe w calym meczu. Jelen sporo biegal, probowal... podobnie jak Szymek. Reszta zagubione dzieci we mgle.

Reasumujac, jak na ten etap przygotowan do mundialu nie wygloda to zle... wystarczy, ze w 10 dni nauczymy sie grac w pilke.

P.s
Post pisany pod wplywem emocji... czyli wiadomo...

Do góry
#592475 - 30/05/2006 18:21 Re: Polska-Kolumbia
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
-PL- mial bardzo dobry ale przytrafialy mu sie tez glupie błedy, sory ale gość jedzie na mundial i powinien byc skoncentrowany od pierwszych minut bo po takim błedzie pewnie Janas mu nie zaufa...skoro chcial grac w 1-szej jedenastce...nie ma co sie wywodzić nad grą bo jest tragiczna..zresztą zawsze tak bylo a bramki padają dla nas tylko szczęśliwie bo nigdy nie było żadnej koncepcji...wystarczyły dwa spotkania z Anglią by znać nasze miejsce w szeregu..i nic nie dadzą argumenty ze to okres przygotowań przeciez mundial za 10 dni

Do góry
#592476 - 30/05/2006 18:23 Re: Polska-Kolumbia
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee

Do góry
#592477 - 30/05/2006 18:25 Re: Polska-Kolumbia
-PL- Offline
enthusiast

Meldunek: 11/06/2005
Postów: 354
Quote:

-PL- mial bardzo dobry ale przytrafialy mu sie tez glupie błedy, sory ale gość jedzie na mundial i powinien byc skoncentrowany od pierwszych minut bo po takim błedzie pewnie Janas mu nie zaufa...skoro chcial grac w 1-szej jedenastce...nie ma co sie wywodzić nad grą bo jest tragiczna..zresztą zawsze tak bylo a bramki padają dla nas tylko szczęśliwie bo nigdy nie było żadnej koncepcji...wystarczyły dwa spotkania z Anglią by znać nasze miejsce w szeregu..i nic nie dadzą argumenty ze to okres przygotowań przeciez mundial za 10 dni




szkoda mi chlopaka i tyle bo w tym kraju jak sie komus podwinie noga to najlepej odrazu do grobu z nim...

a ja wiem ze w niemczech bedzie dobrze

Do góry
#592478 - 30/05/2006 18:25 Re: Polska-Kolumbia
_Lucky_men_ Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 7
Quote:

aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee




Jakie skandaliczne??Nie byłeś na meczu nie zapłaciłeś za bilet to nie pierdol głupot koleś.Co ty myślisz ,że ktoś będzie bulił za bilety żeby zobaczyć poziom C-klasy??

Do góry
#592479 - 30/05/2006 18:28 Re: Polska-Kolumbia
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
-PL- wolałbym na bramce Kuszczaka od Boruca ale coz zrobic..a kibice coz byli sfrustrowani ogolną postawą piłkarzy a nie tylko tym głupim błędem

Do góry
#592480 - 30/05/2006 18:29 Re: Polska-Kolumbia
-PL- Offline
enthusiast

Meldunek: 11/06/2005
Postów: 354
Quote:

Quote:

aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee




Jakie skandaliczne??Nie byłeś na meczu nie zapłaciłeś za bilet to nie pierdol głupot koleś.Co ty myślisz ,że ktoś będzie bulił za bilety żeby zobaczyć poziom C-klasy??





a ile kolezko zaplaciles za bilet 10zl? buhahaha a moze kupiles ten za 20?

Do góry
#592481 - 30/05/2006 18:33 Re: Polska-Kolumbia
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
Podobno Janas dzwonił do Kłosa po meczu z prośbą o etopirynę dla chłopaków i dla siebie.

Do góry
#592482 - 30/05/2006 18:33 Re: Polska-Kolumbia
_Lucky_men_ Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 7
Quote:

Quote:

Quote:

aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee




Jakie skandaliczne??Nie byłeś na meczu nie zapłaciłeś za bilet to nie pierdol głupot koleś.Co ty myślisz ,że ktoś będzie bulił za bilety żeby zobaczyć poziom C-klasy??





a ile kolezko zaplaciles za bilet 10zl? buhahaha a moze kupiles ten za 20?




Po chuj cytujesz posta który nie był do ciebie jebany zydowski psie.

Do góry
#592483 - 30/05/2006 18:36 Re: Polska-Kolumbia
-PL- Offline
enthusiast

Meldunek: 11/06/2005
Postów: 354
no wlasnie z takimi jak ty rozmowa wyglada jw.
twoje iq jest ponizej iq bezdomnego kota...
wydaje ci sie ze dales 10zl i orkiestra dla ciebie gra-ok koniec, z matolem nie pogada

Do góry
#592484 - 30/05/2006 18:37 Re: Polska-Kolumbia
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
banda kretynów tu chyba zagląda może troche solidarności z kadrą kiedy tego najbardziej potrzebują, typowo polskie bluzgac na kogos kiedy samemu nie umie sie czegos zrobic, weźcie pajace jeden z drugim wyjdźcie na boisko to zobaczycie co to znaczy. Ja tam wierze w naszych i na mistrzostwach bedzie spoko to tylko gra kontrolna i ma ona służyć trnerowi a nie pięknu widowiska.

Do góry
#592485 - 30/05/2006 18:37 Re: Polska-Kolumbia
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
hehe

nie chce sie wdawac w niepotrzebne dyskusje, ale jest sie fanem, albo sie nie jest. Niezaleznie od tego, co zespol pokazuje itp. Szkoda Ci $$ za bilet ? To trza bylo zostac w domu, jak Ci szkoda 30 zeta na reprezentacje.

Ja tak narzekam... nie dlatego, że slabo graja czy przegrali, tylko dlatego, ze nigdy nie bylem fanem reprezentacji. Jak za 2 miechy bedziemy mistrzami świata, mozesz mi te slowa przypomniec. Bylem i jestem sceptyczny, jesli chodzi o kadre. W przyszlosci moze to sie zmieni, jak zobacze odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach, z odpowiednia mentalnością, charakterem.

Do góry
#592486 - 30/05/2006 18:39 Re: Polska-Kolumbia
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
owszem to co napisze to nie ze trafilem cudem nasza kopana ze strzelili fuksikiem brame jedna ale tak-

ZURAW -CO on pokazal kazdy widzi -mi przypomina sie wielu takich zawodnikow naszych ze wielka gwiazdeczka w swych klubach a gdy przychodzilo zakladac koszulke z bialym orlem na piersiach to ich skrzydlami zaslanial i dechu niemogli dostac (przyklad-Juskowiak-sporting lizbona-KONIAREK-WARZYCHA -w konczynkach super snajper a w reprezentacji zupelne dno )podobnie jest teraz zurawiem
Drugi nasz strzelec mowie tu o RASIADLINIO -to jest zupelnie nieporozumienie w tej kadrze wielkrotnie chce sie do niego przekonac i co mecz to naprawde dochodze do stwierdzenia ze on to wlasnie powinien strzelac bramy dla jakiegos czwartoligowca a nie marzyc o premiership czy nawet division one to sa zupelnie inne progi ..za wysokie ma sie rozumiec
a OBRONA smiech na sali naprawde -nigdy niemialem przekonania do JOPA i naprawde on mi nic niezrobil zlego ale caly czas mam do niego niechcec jako pilkarz ty;le bledow zwykle motanie sie w swoich interwencjach nigdy nieprzemyslane decyzje tylko zawsze jakies bledy on naprawde moze duzy wstyd przyniesc na mundialu wogle nasza obrona to mniej niz zero dno zupelna kompromitacja nawet w tak waznej formacji niema kolektywu to jest cos nietak i niech sie nietlumacza ze to glowna przeszkoda deszcz obserwujac ich od dluzszego czasu to tak wygladaja jakby pierwszy raz sie spotkali wlasnie na boisku i niewiedzieli kto gdzie grac zebiegnie taki Jop widzi Baka i aa Bak ? hm BAK to cos pawel mowil ze to obrona ale cholerka jak on wyglada to niewiem ale ze jest stylu to napewno on jeden z trzech a podam mu chlop zna sie na rzemiolsle
ktoz mi mogl sie podobac -OCZYWISCIE SZYMEK ale rwal te akcje szarpal ale koledzy niebrali przykladu no i ostatnie minuty JELENIA powiem prawde przekonal mnie do gry w pierwszym skladzie jest typowym napastnikiem to nasze expotrowe drewno powinien usiasc na lawce a JELONKA prserobic na szpile w ataku a wiadomo kto jak kto ale JANOSICKI pawel potrafi MIXY z naszych gwiazdeczek tworzyc to czemu nie teraz
pozdrawiam troszke pisane zartem ale jak mozna inaczej -denerwowac sie nad nasza podla reprezentacja ? dosyc siwkow na glowie juz mam przez naszych pozdrawiam i zycze niezapomnianych wrazen z udzialem naszej reprezentacju na najwiekszej kopanej imprezie na swiecie

Do góry
#592487 - 30/05/2006 18:41 Re: Polska-Kolumbia
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
zabielany ty sam jestes prymityw sam jestes z bytomia a jak wiadomo polonia bytomska to najwieksza ..... ze slaska wiec moze buraki z bytomia to prymitywy poza tym na tym meczu była cała polska!!!!!!!!!!!

pozdro dla prawdziwych fanów

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rafal08, igea23, Zaixi), 3228 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49