Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#5918450 - 29/06/2013 04:02 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro ostatnie spotkania fazy grupowej do tej pory wyniki nie satysfakcjonujące w każdym dniu niespodzianki z układu tabeli wynika,że Anglia by awansować powinna wygrać lub ewentualnie zremisować 2:2 z Egiptem.
Remis Chile z Irakiem daje awans obu reprezentacjom do dalszej fazy turnieju. mają po 5 pkt.
Remis bezbramkowy Anglii niezbyt korzystny, bo bramkami przegrają wiec muszą grać o zwycięstwo kurs 1,70 ciekawy mecz się zapowiada mistrz Afryki ma też szanse lecz musiał by wygrać 2:0 lub 3:0.
Urugwajowi z Uzbekistanem remis daje z 3 miejsca bo będzie miał 4 pkt lub z drugiego jeśli pokonają Uzbekistan.
Uzbekistan dobry mecz zagral z Chorwacją remis zasłużony z przebiego gry lepiej taktycznie sie prezentował spokój w defensywie, i dobra organizacja gry.
Urugwaj skromnie wygrał z Nową Zelandią i może mieć też problem by zdecydowanie wygrać z Uzbekami.
Reasumując Egipy- Anglia 2 1,70 Irak - Chile X 3,20 lub X2 i remis Urugwaju z Uzbekistanem. Zastanawiam się czy Chile będzie dążyć do zajęcia 1 miejsca w grupie i wygranej nad Irakiem pomimo iż remis daje im awans.

Do góry
Bonus: Unibet
#5923711 - 04/07/2013 00:20 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Dyscyplina.Piłka Nożna - Międzynarodowe - U20 Mistrzostwa Świata
Spotkanie.Colombia U20 - South Korea U20
Typ.1
Kurs.1,70
Bukmacher.Betsson
Data.03.07.2013 g.20.00

Analiza.

1/8 finalu w Mistrzostwach Swiata U-20 i spotkanie pomiedzy zespolami Colombia U20 - South Korea U20 .Stawiam w tym spotkaniu na wygrana pilkarzy z Kolumbii.Po pierwsze,na tym turnieju graja oni dobrze i nie przegrali na razie zadnego spotkania zbierajac w grupie z Turcja,Salwadorem i Australia 7 pkt majac bilans bramkowy 5-1.Natomiast Azjaci w grupie uzbierali 4 oczka przy bramkach 4-4 i awansowali do tej fazy z 3 miejsca.Korea nie zachwyca na mundialu,choc potrafili zremisowac z Portugalia 2-2 i wygrac z Kuba 2-1.Natomiast Kolumbia pozostawila w Ameryce Pld. w tyle takie ekipy jak Brazylia czy Argentyna wiec tutaj widac,ze chlopacy sa mocni.Historia spotkan takze przemawia za Kolumbia...

28/05/13 TUT, Kolumbia - Korea Południowa 1:0
06/08/11 MŚUG Kolumbia - Korea Południowa 1:0

Dwa razy skromne 1-0 i mysle,ze dzisiaj spotkanie takze bedzie zaciete i o te jedna bramke lepsi beda Kolumbijczycy...

Do góry
#5924000 - 04/07/2013 05:19 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis Kolumbia rozczarowała w meczu z Koreą Płd niespodziewanie strzeliła bramkę i mądrze się broniła. Jeden strzał i było ciężko strzelić przynajmniej tą bramkę wyrównującą.
Kolumbia miała sporo szczęścia, że wogóle doprowadzili do dogrywki od początku brakowało pomysłu na rozbicie defensywy Koreańczyków okazje jeśli sobie stwarzali to grali tak nieskutecznie że nawey kolejne 90 min nie strzelili by zwycięskiej bramki. Szkoda tego wyniku bo fajnie Chile 2;0 wygrało i ten remis pokrzyżował plany wszystkim zakłady na wygraną Kolumbijczyków, jak również na awans zespołu z Ameryki Płd.
Niesamowicie trudny turniej do typowania jeszcze nigdy odkąd dokonuje wpisów na tym portalu tak kiepsko nam nie wychodziło prognozowanie. Obecny turniej będę mógł spisać na straty nie sądze bym mógł zbilansować sobie stratę z fazy grupowej w ćwierćfinałach lub półfinałach.

Do góry
#5927391 - 06/07/2013 18:37 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Francja(-1,5 gola) - Uzbekistan 1 2.14 12bet/dafabet

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanych w Turcji, w którym zmierzą się Francja i Uzbekistan. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Francja, zespół mocny fizycznie, który ma szansę na medal w tym turnieju. Jeśli chodzi o Uzbeków to osiągnęli tu spory sukces, wyszli z grupy wygrywając 3:0 z Nową Zelandią, remisując z Chorwacją 1:1 i przegrywając 0:4 z Urugwajem. Grupę mieli średnio mocną, wyjście z grupy to nie był wielki problem Nowa Zelandia to jeden z dwóch najsłabszych zespołów na tych mistrzostwach. Prawdziwą niespodzianką jest ogranie w 1/8 finału Greków, uśmiechnęło się trochę do nich szczęście, grali z przewagą zawodnika przez pół godziny i osiągnęli wspaniały sukces ogrywając ich 3:1. Francja miała dużo cięższą grupę, w której ograli 3:1 Ghanę, zremisowali 1:1 z USA i przegrali 1:2 z Hiszpanią. Zawiedli zwłaszcza w meczu z USA kiedy to nie potrafili utrzymać prowadzenia i stracili niespodziewanie dwa punkty. Jest to jednak silny zespół na czele z takimi piłkarzami jak Kondogbia i Sanogo, pokazali swą siłę w meczu 1/8 finału z Turkami ogrywając ich pewnie 4:1. Francuzi dziś zapewne to oni będą prowadzić grę a Uzbecy skupią się na kontrach, nie daję im większych szans w walce z silnymi fizycznie graczami trójkolorowych. Uzbecy to zespół złożony z zawodników grających tylko i wyłącznie we własnej Ojczyźnie, we wcześniejszych spotkaniach grali prawie jednakowym składem, a dziś nie wypada z tego składu aż trzech zawodników, dwóch zawieszonych obrońców: Borbourbek Yuldashov i Sardor Rakhmanov oraz kontuzjowany pomocnik Jamshid Iskanderov. Francja mogła pozwolić sobie na większe rotowanie składem, mają szerszy bardziej wyrównany skład, moim zdaniem są zdecydowanym faworytem, powinni pewnie wygrać to spotkanie, stawiam na wynik 2:0 lub 3:0.

co do drugiego spotkania nie polecam grania Hiszpanów, widziałem ich na tym turnieju i jakoś nie przekonują, podają podają podają i tak se podają i nie wiele z tego wynika. Dopisywało Hiszpanom szczęście już nie raz w tym turnieju i wygrali wszystkie spotkania, nie są tak mocni jak wskazują na to wyniki i kursy.

Do góry
#5928183 - 07/07/2013 17:17 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam wczoraj odbyly się dwa pierwsze ćwierćfinały w pierwszym zgodnie z oczekiwaniami Francja zwyciężył Uzbekistan i Urugwaj który po bardzo dobrym spotkaniu wyeliminował Hiszpanie remis po 3,45 udało mi się trafić po 90 min bardzo odważnie grali Urugwajczycy i pokonali w dogrywce faworyta do końcowego sukcesu.
Dziś dwa ostatnie ćwierćfinaływ meczu Iraku z Koreą Płd moim zdaniem szanse wyrównane, ponieważ oba zespoły mają już po dogrywce w nogach raczej będą dążyć do rozstrzygnięcia w regulamiowyn czasie gry.
Korea Płd w meczu z Kolumbią zagrała dobrze taktycznie i mądrze w defensywie bramka na początku spotkania ustawiła trochę mecz pod Koreę chociaz bardziej wynikała z niefrasobliwosci Kolumbijczyków w obronie i sprytnego rozegrania akcji niż z przewagi rerezentantów Azji.
Kolumbia spokojnie mogla to spotkanie wygrać jednak porażała bezradnością na boisku w swoich atakach a pod bramką rywali sporą nieskutecznością.
Irak to jest objawienie tego turnieju remis z Anglią wygrane z CHile i Egiptem 7 pkt przekonująca gra ofensywna szybka potrafią odrabiać straty nawet jeśli przegrywają remis z Paragwajem gdzie też byli drużyną dominującą nie przegrali dotąd meczu grali dogrywkę sądze, że lepiej w niej wyglądali niż Korea Płd, która awans przepłaciła dużym wysiłkiem i wycieńczeniem co pod koniec było widać bardzo wyraźnie.
Myślę, że Irak w 1/8 finału fizycznie wyglądał lepiej i mniej energii stracili niż Koreańczycy, ktorzy awansowali z grupy szczęśliwie podobnie w 1/8 finału, lecz dzisiaj z pewnościa od 60 min będą odczuwać już trudy tego turnieju.
Poza tym rywale znają się dobrze z kontynentu, wiec taktyką nieoniecznie siebie zaskoczą ważna będzie kondycja i mentalność i jeszcze jeden argument na tych Irakijczyków jeszcze w tym turnieju nie stawialiśmy może właśnie nadszedł na to czas mój typ 1 na Irak lub 1x
Ghana - Chile faworytem jest w tej parze Ghana, która ma swietny zespół grający i technicznie i siłowo jeśli tego wymaga przeciwnik awansowali z grupy najmocniejszej wszystkie 3 druzyny z gr A są w ćwiercfinałach znakomite spotkanie przeciwko Hiszpanii rozgroamili USA w 1/8 wyciągneli wynik na 3:2 przeciwko Portugalii,naprawdę mają dobrą ekipe no ostatnio też grali z Brazylią o złoty medal. Chile tez dobry zespół wygrali z Egiptem na otwarcie remis z Anglią i niespodziewana porażka z Irakiem.
W 1/8 finału odprawili Chorwacje zgodnie z oczekiwaniami i wczoraj komentatorzy utwierdzili mnie w rzekonaniu, że zespoły z Europy w tej kategorii grają mniej dojrzała piłkę taką jeszcze juniorską od zespołów z Ameryki Płd i to widać na tych MŚ bardzo wyraźnie, wiec odpadnięcie Grecji Hiszpani czy Chorwacji jest nie przypadkowe. Hiszpania mogła odpaść także z Meksykiem ale wtedy jej sie jeszcze upiekło.
W tym spotkaniu Ghana i Chile są technicznie na podobnym poziomie gry jeśli ten element gry nie przyniesie jakiejś większej korzyści to zadecyduje tężyzna fizyczna i dobre wykonywanie stałych fragmentow gry lekka przewaga pod tym aspektem w Ghanie.
Nie mozna też wykluczyć ostrej gry na pograniczu faul i absencji kartkowych Ghana chyba nawet grała w 10 ostatnio i kondycyjnie dobrze wyglądalą.
Ghana jeśli wygra to każdy kontynent bedzie mial reprezentanta oby tak się stało dla Chile ćwierćfinał to dobry wynik

Do góry
#5928305 - 07/07/2013 19:34 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Urugwaj grał odważnie? Bez żartów...

Do góry
#5928389 - 07/07/2013 20:36 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
W moim odczuciu tak bo większość z zespołów spychana była do defensywy nawet jeśli Hiszpania grała słabszy mecz natomiast Urugwaj grał mądrze w tyłach kiedy tylko nadarzała się okazja konstruowali swoje akcje a nie wynikały one tylko z błędów Hiszpanii, ponadto Urugwaj umiejętnie skracał pole gry i próbował odbierać piłki juz od momentu gdy piłka znajdowała się w liniach obronnych Hiszpanów napisalem to w tym sensie przynajmniej ja tak oceniałem ich postawę ale kolego mogłes odnieść inne wrażenie lub inaczej oceniasz grę Urugwaju.

Do góry
#5928964 - 08/07/2013 04:25 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dobry dzień na MŚ w Turcji ćwierćfinały bardzo widowiskowe ofensywna gra 13 bramek w 2 meczach na tym poziomie turnieju Irak i Ghana awansowały do półfinałów po dogrywkach lubię takie mecze i dwa kupony mi weszły Irak nie przegrał w 90 min za Ghanę mam zwrot od Totolotka bo też remis i trzeci kupon też zwrot stawki bo w obu spotkaniach remisy po 90 min.
Dobre dla mnie te dwa dni ćwierćfinałowe,dzieki wspaniałej postawie Francji i Urugwaju oraz Iraku i Ghany odrobiłem straty z fazy grupowej z niewielką nadwyżką nie zakonczę tego turnieju na minusie 245 zł moja strata do ćwierćfinałów 195 zl naprawdę sądziłem, że tego nie odrobie ponownie uśmiechneło się do mnie szczęście w koncowej fazie turnieju. piwo hura aplauz ooo toast

Do góry
#5930321 - 10/07/2013 05:08 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro mecze półfinałowe Urugwaj - Irak i Francja - Ghana.
Urugwaj powinien spotkanie wygrać, Irak zrobił do tej pory więcej niż oczekiwano grają bez większego obciązenia i pozostają ekipą ktora nie poniosła porażki na turnieju niesamowite nikt by tego nie założył. Urugwaj z meczu na mecz się rozkręcał grali z meczu na mecz coraz lepiej po pokonaniu Nigerii i Hiszpanii zespołów teoretycznie lepszych od zespołu z Azji liczę że pokonają Irak,lepszą grą, umiejętnościami i doświadczeniem mam przekonanie, że drużyna z Ameryki Płd to przeciwnik poza ich zasięgiem pomimo że wyeliminowali Paragwaj w tym turnieju
kurs przyzwoity na Urugwaj 1,65 fajny do zagrania.
Francja - Ghana typ 1 lub X po 90 min.
Ghana jest zespołem nieobliczalnym nawet, jeśli dwóch podstawowych obrońców nie zagra i defensywny pomocnik z powodu absencji kartkowych.
Problemem Ghany jest niefrasobliwa gra w bloku obronnym i środku pola przy wyprowadzaniu ataków błędy które wynikają z dekoncentracji zbytniej pewności siebie Chile spokojnie sobie dwa takie prezety wykorzystało i potrzebna była dogrywka.
Sądzę jednak że kurs na Francje mniej atrakcyjny niż z fazy grupowej może Ghana postara się o niespodziankę jeśli wyeliminuje te mankamenty.
Ghana nie ma nic do stracenia bedzie chciała odegrać się za porażkę w pierwszym meczu, jak zagrają mądrze i dobrze w defensywie jak z Hiszpanami to mają szanse na finał.
Francja to najlepsza ekipa europejska, która ma skład, który uprawnia ich do wygrania tego turnieju tak dobrej drużyny to dawno nie mieli.
W grupie zagrali mądrze i ekonomicznie by przejść ją jak najmniejszym nakładem sił w fazie pucharowej zajście do półfinału łatwo im poszło, Turcja i Uzbekistan nie bardzo wymagającymi rywalami były co widać po wynikach.
Jutro to będzie pierwszy bardzo powazny mecz z wymagajacym rywalem jakim jest Ghana.
Francja jest najbardziej wypoczętym zespołem w tych półfinałach spośród całej czwórki, często bywa tak, że drużyna pod presją zagra gorzej.
Z obserwacji gry poszczególnych połfinalistów wynika, że Francja łatwo pokona kolejnego przeciwnika i że Ghana będzie popełniać podobne błedy jak z meczu z Chile przynajmniej i wynik z pierwszego meczu predyscynują Francję do kolejnej wygranej i tak uważają organizatorzy zakładów kurs na Francję 1.50 mało zachęcający do gry a pewnie jeszcze spadnie jak ludzie zaczną obstawiać plus te absencje w Ghanie, to bardzo zwodniczy kurs aż może nie wejść sporo tych korzyści po stronie Francji.

Do góry
#5930475 - 10/07/2013 15:57 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Dyscyplina.Piłka Nożna - Międzynarodowe - U20 Mistrzostwa Świata
Spotkanie.Francja U20 - Ghana U20
Typ.1
Kurs.1,47
Bukmacher.Betsson
Data.10.07.2013 g.17.00

Analiza.

Dziasiaj spotkania polfinalowe MS U-20 i mecz pomiedzy zespolami Francja U20 - Ghana U20-czyli te ekipy zagraja na tych mistrzostwach po raz drugi ze soba... Bukmacherzy jako faworyta wskazuja ekipe Francji i ja w zupelnosci sie z tym zgadzam.Co prawda na tych mistrzostwach bylo wiele niespodzianek,ale Francuzi z meczu na mecz graja coraz lepiej.W grupie przegrali z Hiszpania 2-1,zremisowali z USA 1-1 i pokonali wlasnie Ghane 3-1...W tym meczu wyrownana byla tylko pierwsza polowa(0-0) a potem Francuzi zbili rywala 3-0 tracac bramke w 85 minucie...Nastepnie Francja w 1/8 pokonala gospodarzy Turcje 4-1 a w 1/4 Uzbekistan 4-0...Natomiast Ghana w 1/8 pokonala Portugalie 3-2 i w 1/4 po dogrywce Chile 4-3...Tak wiec jak widac w obu meczach strasznie sie meczyli a w niedziele grali 120 minut z Chile.Widac,ze Francja rozkreca sie z meczu na mecz i dobrze przygotowani sa pod wzgledem kondycyjnym.W dodatku na korzysc Francji robia roznice tacy zawodnicy jak Yaya Sanogo(4 gole),Jean Christophe Bahebeck (2 gole) czy Geoffrey Kondogbia (2 trafienia).Tak wiec wszystko wskazuje na to,ze Francuzi powtorza wynik z meczu grupowego...Dla odwaznych typ z handi...Polecam

Do góry
#5930538 - 10/07/2013 16:45 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: szymontom]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Drugi raz Ghana z nimi nie przegra

Do góry
#5934481 - 13/07/2013 20:59 Re: Mistrzostwa Świata U20 - Turcja 2013 [Re: Bezdomny]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Dyscyplina.Pilka Nozna MS U-20
Spotkanie.Francja U20 - Urugwaj U20
Typ.under 2,5 gola
Kurs.1,68
Bukmacher.Betsson
Data.13.07.2013 g.20.00

Analiza.
Dzisiaj wielki final Mistrzostw Swiata U-20 w Turcji i spotkanie pomiedzy Francja U20 - Urugwaj U20.Jak dla mnie spotkanie bardzo trudne do wytypowania i wcale nie wiudze tutaj Francuzow za takich faworytow...Dla mnie pewniejszym typem bedzie zaklad,ze padnie tutaj mniej niz 2,5 gola w meczu.To jest juz final i tu nikt nie rzuci sie na hurra do strzelania goli.Francuzi juz w meczu polfinalowym mieli problemy,ze by strzelic dwa gole slabiutkiej obronie Ghany...Natomiast Urusi w Mundialu bardzo dobrze bronia i juz w cwiercfinale bramkostrzelna Hiszpania nic nie strzelila i przegrala po dogrywce 1-0...W polfinale Urugwaj rzutem na tasme zremisowal 1-1 z Irakiem by po karnych znalezc sie w finale...Tak wiec wydaje mi sie,ze dzisiaj zagraja podobnie i skupia sie przede wszystkim na obronie,a pozniej na konstruowaniu akcji ofensywnych...Jesli Francuzi szybko nie strzela gola to typ powinien wejsc spokojnie.Ja przewiduje w finale minimalna wygrana jednej z ekip lub dogrywke i karne...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, alfa, VVega), 3313 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49