Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#593563 - 03/06/2006 14:22 Re: Polska-Chorwacja
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Według "Przeglądu Sportowego" trener Janas ma zamiar zagrać innym niż dotychczas ustawieniem. Najprawdopodobniej w wyjściowej jedenastce naszej reprezentacji wyjdzie pięciu pomocników. Wzmocnienie drugiej linii ma odbyć się kosztem ataku, gdzie będzie operował osamotniony Maciej Żurawski.

Niespodzianka szykuje się również w defensywie. Marcina Baszczyńskiego na prawej obronie ma zastąpić jego klubowy kolega Dariusz Dudka. Dudka dotychczas sprawdzany był na lewej obronie i jako stoper.
Linię pomocy mają tworzyć: Jacek Krzynówek, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski i Euzebiusz Smolarek.

Kolejną szansę powinien dostać Tomasz Kuszczak, bo Artur Boruc nabawił się podczas treningu drobnej kontuzji palca.





Moim zdaniem jest to dobra taktyka. Chorwaci mają dość mocny atak. Nasza obrona niestety nie jest zbyt dobra. Pomocnicy powinni wspierać obrone. Żurawski w ataku powinien sobie poradzić z niewielką pomocą Szymkowiaka, Smolarka i Krzynówka. A Sobolewski i Radomski powinni bardziej skupić się na obronie. Oby w bramce zagrał Kuszczak. Ostatnio miał pecha. Pewnie nie mógł zasnąć tamtej nocy . Dziś powinien zaprezentować się z bardzo dobrej strony bo jak wiadomo po nocy jest dzień, po deszczu słońce, po zimie lato, a po fatalnej grze przychodzi czas na perfekcyjną gre.
Mecz zapowiada się raczej na underowy. Myślę że będziemy się bronić przed Chorwacją, a Krzynówek, Smolarek, Szymkowiak i Żurawski będą wyprowadzać kontry zagrażające bramce Chorwatów. Sądzę że ten mecz będzie podobny do tego, który zagraliśmy z Irlandią Północną w Polsce. Myślę że wygramy 1:0 lub w najgorszym przypadku będzie remis.

Mój typ:
Chorwacja - Polska 2 3,5

Do góry
Bonus: Unibet
#593564 - 03/06/2006 17:38 Re: Polska-Chorwacja
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Quote:

Wiecie o tym, ze bramka na 2:2 strzelona przez chorwatow w meczy Chorwacja-Iran padla z rzutu karnego w 97 min podyktownego przez chorwackiego sedziego?

poza tym nikt tu nie bedzie sie forsowal, to nie kolumbia ktora przyjechala przetestowac paru mlodych pilkarzy,

na pewno w druzynie chorwacji nie bedzie presji na wynik natomiast u nas po meczu z kolumbia przydaloby sie przynajmniej nie przegrac (chyba ze Janas chce juz teraz sie zwolnic z posady selekcjonera po mundialu), ja mysle ze dzisiaj zadziala cos podobnego jak u francuzow, tzn po pierwszym meczu wygwizdanym przez kibicow (z meksykiem) drugi z Dania byl juz bardzo dobry (powiedzialbym na miare mundialu)

Chorwaci maja jeszce mecz z hiszpania, my z reprezentacja dolnej saksonii (sic!)

reasumujac:
Polska-Chorwacja 1X
under/over no bet





kurcze fajnie i ze ja wygralem i ze Polska wygrala

Do góry
#593565 - 03/06/2006 18:22 Re: Polska-Chorwacja
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Quote:

Prawdziwy kibic reprezentacji Polski nie powinien stawiać przeciwko swojej drużynie ........ jest tyle innych meczy towarzyskich w sobote i niedziele że jest co obstawiać !!!!


Ja typuję 1x dla Polski ......... w razie przegranej to też nie bedzie wielkiego dramatu bo Chorwacja jest silniejsza od naszego zespołu ..... ważne żeby grali lepiej niż w meczu z Kolumbią .....





Jednak spełniło się teraz możemy spokojnie jechać na Mistrzostwa Świata powodzenia

Do góry
#593566 - 03/06/2006 21:35 Re: Polska-Chorwacja
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Skoro inni się chwalą to i ja się pochwalę .

Quote:

Sądzę że ten mecz będzie podobny do tego, który zagraliśmy z Irlandią Północną w Polsce. Myślę że wygramy 1:0 lub w najgorszym przypadku będzie remis.

Mój typ:
Chorwacja - Polska 2 3,5



Do góry
#593567 - 04/06/2006 09:02 Re: Polska-Chorwacja
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz Chorwacja - Polska był pierwszym meczem w tym roku w którym nasi reprezentanci się przyłożyli do gry.
Do mundialu zostało 5 dni i bardzo dobrze że mecz zakończył się zwycięstwem z silną drużyną Chorwatów, bo najwyższy czas aby podbudować się psychicznie i nabrać pewności siebie i tej wiary że można ograć dobry zespół niezależnie czy to Chorwacja, Niemcy czy Szwecja.
W przekroju całego półrocza graliśmy tak nierówno że sam już nie wiem w jakiej oni są formie, no cóż były to tylko mecze towarzyskie i mam wrażenie że naszym w wielu meczach nie chciało się zbytnio wysilać chyba brak motywacji i nasze polskie lenistwo, bo co ja się będę teraz tak wysilał mundial dopiero za pół roku zdążymy.
Potrafią spierdolić mecz że publiczność musi ich wygwizdać zelżyć by się w końcu wzieli za porządną grę, ale wczoraj zobaczyłem znowu tą drużynę z eliminacji do MŚ waleczną, aktywną, zmobilizowaną by wygrać każdy mecz.
Nie wyróżniam dziś nikogo indywidualnie, cały zespół zasłużył na pochwałę za odpowiednią organizację gry realizację założeń taktycznych Janasa i kontrolę nad poczynaniami w ciągu całego meczu.
Rasiak musiał raczej wkurzyć Janasa swoją nieudolnością w meczu z Kolumbią że ten wystawił go na 2 min przed końcem. Mógłby jeszcze nie wystawiać Lewandowskiego gdyz gra tylko do tyło i to w sytuacji kiedy cała drużyna znajduje się w obrębie połowy przeciwnika.
Ogólnie jestem podbudowany wczorajszym meczem naszych orłów, jeśli nie stracimy głowy i zagramy poprawnie w każdej formacji to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do następnej rundy i nawet z gospodarzami stać nas będzie na dobry wynik.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3375 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49