Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#593543 - 01/06/2006 18:25 Polska-Chorwacja
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
No nie wiem czego mam się teraz spodziewać
Muj Typ
Polska-Chorwacja 2

Do góry
Bonus: Unibet
#593544 - 01/06/2006 18:27 Re: Polska-Chorwacja
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
strasznie ciekawa i elkowentna wypowiedz a dotego óóóóóóó heh w sumie czasem sie zdażżżża

Do góry
#593545 - 01/06/2006 18:28 Re: Polska-Chorwacja
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
no cóż brak mi słów. po tym co zobaczyłem w chorzowie to nie wiem śmiać się czy płakać ?

Do góry
#593546 - 01/06/2006 18:59 Re: Polska-Chorwacja
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/11/2003
Postów: 17144
Skąd: gdańska Zaspa
może overek? czemu nie?
over 2.5 @2.05

Do góry
#593547 - 01/06/2006 19:03 Re: Polska-Chorwacja
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

może overek? czemu nie?
over 2.5 @2.05



Overek na pewno
a oprócz tego jeszcze 1x
Tylko nie wiem jaki jest kurs na 1x.
Można też dać X. Powinno wejść .

Do góry
#593548 - 01/06/2006 19:03 Re: Polska-Chorwacja
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Moim zdanie Chorwacja pokona Polaków bez problem choć chciałbym sie mylić i chciałbym żeby Polacy wygrali ale rzeczywistość jest tragiczna To co Polacy pokazali z Kolumbia woła o pomste do nieba w każdym elemncie Kolumbijczycy przerastali Polaków
Chorwacja pokonała Austrie 4:1 w meczu tym przebudził sie super strzelec Werderu Brema Ivan Klasnic (w eliminacjach nie strzelił żadnej bramki) są również doświadczeni zawodnicy tacy jak bracia Niko i Roberrt Kovac Znakomity bramkarz (według mnie) Stipe Pletikosa Na koniec chciałbym zaznaczyc ze Polacy rozegrali z Chorwatami dotychczas trzy spotkania przegrywajac dwa (1:3 , 1:4) oraz remisując 0:0

Do góry
#593549 - 01/06/2006 19:32 Re: Polska-Chorwacja
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
Dla wszystkich narzekających i jęczących jak to Polska tragicznie nie gra:


Maciej Żurawski:
"Przegrywamy mecze towarzyskie, ale mundial dopiero przed nami. Forma musi rosnąć, a utwierdzenie w przekonaniu, że nie zdążymy osiągnąć właściwego poziomu wcale nam nie pomaga."

Polacy jesteśmy z Wami !!!!!!!


pozdrawiam

Do góry
#593550 - 02/06/2006 05:41 Re: Polska-Chorwacja
edge Offline
journeyman

Meldunek: 27/05/2006
Postów: 75
Sentymenty trzeba odłożyć na bok

Niestety nasz zespół nie potrafi grać piłką, gra bez piłki też kuleje co zazwyczaj przekłada się na to że nie potrafimy wymienić kilku szybkich podań. Gra na jeden kontakt jest chyba części zawodników zupełnie obca. Mankamentów w naszej grze jest wiele i niestety jeżeli przed samym WC’2006 byłem optymistą to rzeczywistość nadszarpnęła mój optymizm. Oczywiście gramy o odzyskanie twarzy ale przy Chorwatach będziemy tłem.

Chorwaci również zawiedli w ostatnim swoim meczu więc zwycięstwem w meczu z Polakami na pewno będą chcieli poprawić nastroje przed mundialem.

Chorwacja – Polska 1 2.35

Chciałbym się mylić

Do góry
#593551 - 02/06/2006 14:03 Re: Polska-Chorwacja
dealer_dil Offline
newbie

Meldunek: 30/06/2004
Postów: 43
Skąd: Ziemie Odzyskane
Orientuje się ktoś czy Chorwacja wystąpi w tym meczu w najmocniejszym składzie?

Do góry
#593552 - 02/06/2006 14:14 Re: Polska-Chorwacja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Moim zdanie Chorwacja pokona Polaków bez problem choć chciałbym sie mylić i chciałbym żeby Polacy wygrali ale rzeczywistość jest tragiczna




Rzeczywistośc nie jest taka tragiczna,mozna zarobic na wygranej Chorwatów,a naszym to szkody nie przyniesie,bo to mecz towarzyski

Chorwacja - Polska 1

Nad overem sie jeszcze zastanowię,bo jest jedno "ale".
Bramkarz "Hrvatskiej" często wznawia grę wyrzutem reka,rzadko wykopem,wiec moze byc ...under

Do góry
#593553 - 02/06/2006 14:28 Re: Polska-Chorwacja
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:

Nad overem sie jeszcze zastanowię,bo jest jedno "ale".
Bramkarz "Hrvatskiej" często wznawia grę wyrzutem reka,rzadko wykopem,wiec moze byc ...under



hehe :-)

Ogladalem dzisiaj konferencje prasową polaków, i mialem odczucie, że Janas juz po malu usprawiedliwial sie za jutrzejsza porazkę. Wyraz jego twarzy, zawsze był kwaśny, ale dzisiaj to niepokoj i to zamartwienie wrecz z niego emanowalo.

Moim zdaniem te słowa, że szczyt formy na przyjsc na mudnial to jes pic na wode. Z pewnoscia w meczu z Chorwatami zagramy lepiej niz z Kolumbią, z wiadomych wzgledów.

Klasa chorwatów w moim mniemaniu jest mniej/wiecej taka jak naszych orłów. Remis z Iranem... nie napawa optymizmem, tymbardziej ze uratowany w 95 minucie.

Wydaje mi sie, ze wiele osob grajac na chorwatów, bardziej sie sugeruje sie naszą nieudolnością, niz jakimis rozsadnymi argumentami przemawiajacymi za Croatią.

Owszem chorwaci u siebie w eliminacjach byli niezwykli grozni, ale to bylo dawno temu i nie prawda.

Granie nie na zespol ktorego sie upatruje jako zwyciesce, ale przeciwko zespolowi, ktory rzekomo jest w fatalnej formie... z reguly konczy sie niepowodzeniem.

Moim zdaniem jutro padnie bramkowy remis... 1-1.


Do góry
#593554 - 03/06/2006 06:12 Re: Polska-Chorwacja
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Pozwolę sobie wkleić mojego posta napisanego po meczu Polska - Kolumbia

Quote:

Kiedy Polacy pokonali drużynę wyżej sklasyfikowaną od nas w rankingu FIFA ???
O ile sobie przypominam, było to 12 listopada 2003 roku w Warszawie, kiedy to wygraliśmy z Włochami 3-1.
Nie wiem, czy można zaliczyć też zwycięstwo nad Grecją 1-0 w Bydgoszczy w maju 2004 roku, bowiem Grecy spory awans zanotowali po ME, kiedy to zdobyli tytuł mistrzowski.

A tak wygrywamy tylko z kelnerami, bo na tyle nas stać. Dodać należy, iż oba ww. zwycięstwa odnieśliśmy w Polsce, a nie chciało mi się szukać wartościowego wyjazdowego zwycięstwa (chyba 3-1 z USA na MŚ'02).

Gwoli przypomnienia, najnowszy ranking FIFA informuje, że:
19. Niemcy
26. Kostaryka
29. Polska
39. Ekwador

Oby tylko nie było takiej kolejności w grupie.





A Chorwaci jak wiadomo są przed nami.

Może to trochę płytkie, ale niestety staystyka nie kłamie. Ja w każdym bądź razie gram dziś na Chorwatów z remisem. 30% zysku od stawki w zupełności mnie zadowoli.

Do góry
#593555 - 03/06/2006 06:21 Re: Polska-Chorwacja
dworak Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 748
Skąd: Białystok
ja to dzisiaj postawilem na chorwacje tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda do tego blake+myskina i za 10zl do wygrania 55

Do góry
#593556 - 03/06/2006 07:28 Re: Polska-Chorwacja
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Quote:

tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda


I co, myślisz że jak Kuszczak wyjdzie w pierwszym składzie to znowu wpuści szmate? To się nie zdarza w dwóch meczach pod rząd, więc nie bój sie :|

Do góry
#593557 - 03/06/2006 08:04 Re: Polska-Chorwacja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda


I co, myślisz że jak Kuszczak wyjdzie w pierwszym składzie to znowu wpuści szmate? To się nie zdarza w dwóch meczach pod rząd, więc nie bój sie :|




Zdarza się ,zdarza ,bo to jest sport,a w sporcie zdarzaja sie rzeczy przedziwne i niesamowite

Jednak skłonny jestem postawic na to,ze Kuszczak zaprezentuje sie bardzo dobrze,bo stac go na to,a mentalnie jest duzo mocniejszy niz Boruc i Dudek razem wzieci.

Problem w tym,ze sam Kuszczaqk remisu nie wyciągnie ,a druzynie Janasa na dziś daleko do....Iranu...tak,tak.

W mojej opinii wygrana Chorwacji,a 1X po kursie 1,30-1,35 do kombosa jak najbardziej pasuje.

Do góry
#593558 - 03/06/2006 09:58 Re: Polska-Chorwacja
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Wiecie o tym, ze bramka na 2:2 strzelona przez chorwatow w meczy Chorwacja-Iran padla z rzutu karnego w 97 min podyktownego przez chorwackiego sedziego?

poza tym nikt tu nie bedzie sie forsowal, to nie kolumbia ktora przyjechala przetestowac paru mlodych pilkarzy,

na pewno w druzynie chorwacji nie bedzie presji na wynik natomiast u nas po meczu z kolumbia przydaloby sie przynajmniej nie przegrac (chyba ze Janas chce juz teraz sie zwolnic z posady selekcjonera po mundialu), ja mysle ze dzisiaj zadziala cos podobnego jak u francuzow, tzn po pierwszym meczu wygwizdanym przez kibicow (z meksykiem) drugi z Dania byl juz bardzo dobry (powiedzialbym na miare mundialu)

Chorwaci maja jeszce mecz z hiszpania, my z reprezentacja dolnej saksonii (sic!)

reasumujac:
Polska-Chorwacja 1X
under/over no bet

Do góry
#593559 - 03/06/2006 10:13 Re: Polska-Chorwacja
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
To ja powiem chyba wszystkim na odwrót!! Bardzo dobrze, że Kuszczak będzie grał w pierwszym składzie (chyba). Dla niego ten mecz będzie bardzo ważny, bo kolejna wpadka chyba przekreśli jego wystepy na MŚ i dlatego będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony!! Podobnie jak pisze ajdam, piłkarze będą chceili pokazać, po meczu z Kolumbią.

Mój typ to jak ajdam Polsak - Chorwacja 1X

Do góry
#593560 - 03/06/2006 11:15 Re: Polska-Chorwacja
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Quote:

----------------Pletikosa------------

-------Tomas------R.Kovac----------Simunic-----

--------------Vranjes---------Modric-----------

-------Srna--------Kranjcar-------------Babic-----

-----------Klasnic----------Olic-----------




Quote:

Kuszczak - Dudka, Bak, Jop, Zewlakow - Smolarek, Radomski, Szymkowiak, Sobolewski, Krzynowek - Zurawski




prawdopodobne meczowe 11stki

Do góry
#593561 - 03/06/2006 11:22 Re: Polska-Chorwacja
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Sentymenty trzeba odłożyć na bok

Niestety nasz zespół nie potrafi grać piłką, gra bez piłki też kuleje co zazwyczaj przekłada się na to że nie potrafimy wymienić kilku szybkich podań. Gra na jeden kontakt jest chyba części zawodników zupełnie obca. Mankamentów w naszej grze jest wiele i niestety jeżeli przed samym WC’2006 byłem optymistą to rzeczywistość nadszarpnęła mój optymizm. Oczywiście gramy o odzyskanie twarzy ale przy Chorwatach będziemy tłem.

Chorwaci również zawiedli w ostatnim swoim meczu więc zwycięstwem w meczu z Polakami na pewno będą chcieli poprawić nastroje przed mundialem.

Chorwacja – Polska 1 2.35

Chciałbym się mylić




Polacy nie potrafią grać, nie potrafią podawać, nie wiem, czy chociaż biegać potrafią
Pewnie im się nie chce
Zapomniałeś o eliminacjach, gdzie wygrywaliśmy mecz za meczem
Jeden mało znaczący mecz przy przygłupawej publiczności i mamy pełen obraz naszej reprezentacji
Aha, zapomniałem dodać że bez Dudka, Franka i Kłosa ale z Rasiakiem
To jest mecz towarzystki i trudno coś wytypwać
Ja myślę, że under jest pomimo wszystko prawdopodobny

Do góry
#593562 - 03/06/2006 14:11 Re: Polska-Chorwacja
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Prawdziwy kibic reprezentacji Polski nie powinien stawiać przeciwko swojej drużynie ........ jest tyle innych meczy towarzyskich w sobote i niedziele że jest co obstawiać !!!!


Ja typuję 1x dla Polski ......... w razie przegranej to też nie bedzie wielkiego dramatu bo Chorwacja jest silniejsza od naszego zespołu ..... ważne żeby grali lepiej niż w meczu z Kolumbią .....

Do góry
#593563 - 03/06/2006 14:22 Re: Polska-Chorwacja
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Według "Przeglądu Sportowego" trener Janas ma zamiar zagrać innym niż dotychczas ustawieniem. Najprawdopodobniej w wyjściowej jedenastce naszej reprezentacji wyjdzie pięciu pomocników. Wzmocnienie drugiej linii ma odbyć się kosztem ataku, gdzie będzie operował osamotniony Maciej Żurawski.

Niespodzianka szykuje się również w defensywie. Marcina Baszczyńskiego na prawej obronie ma zastąpić jego klubowy kolega Dariusz Dudka. Dudka dotychczas sprawdzany był na lewej obronie i jako stoper.
Linię pomocy mają tworzyć: Jacek Krzynówek, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski i Euzebiusz Smolarek.

Kolejną szansę powinien dostać Tomasz Kuszczak, bo Artur Boruc nabawił się podczas treningu drobnej kontuzji palca.





Moim zdaniem jest to dobra taktyka. Chorwaci mają dość mocny atak. Nasza obrona niestety nie jest zbyt dobra. Pomocnicy powinni wspierać obrone. Żurawski w ataku powinien sobie poradzić z niewielką pomocą Szymkowiaka, Smolarka i Krzynówka. A Sobolewski i Radomski powinni bardziej skupić się na obronie. Oby w bramce zagrał Kuszczak. Ostatnio miał pecha. Pewnie nie mógł zasnąć tamtej nocy . Dziś powinien zaprezentować się z bardzo dobrej strony bo jak wiadomo po nocy jest dzień, po deszczu słońce, po zimie lato, a po fatalnej grze przychodzi czas na perfekcyjną gre.
Mecz zapowiada się raczej na underowy. Myślę że będziemy się bronić przed Chorwacją, a Krzynówek, Smolarek, Szymkowiak i Żurawski będą wyprowadzać kontry zagrażające bramce Chorwatów. Sądzę że ten mecz będzie podobny do tego, który zagraliśmy z Irlandią Północną w Polsce. Myślę że wygramy 1:0 lub w najgorszym przypadku będzie remis.

Mój typ:
Chorwacja - Polska 2 3,5

Do góry
#593564 - 03/06/2006 17:38 Re: Polska-Chorwacja
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Quote:

Wiecie o tym, ze bramka na 2:2 strzelona przez chorwatow w meczy Chorwacja-Iran padla z rzutu karnego w 97 min podyktownego przez chorwackiego sedziego?

poza tym nikt tu nie bedzie sie forsowal, to nie kolumbia ktora przyjechala przetestowac paru mlodych pilkarzy,

na pewno w druzynie chorwacji nie bedzie presji na wynik natomiast u nas po meczu z kolumbia przydaloby sie przynajmniej nie przegrac (chyba ze Janas chce juz teraz sie zwolnic z posady selekcjonera po mundialu), ja mysle ze dzisiaj zadziala cos podobnego jak u francuzow, tzn po pierwszym meczu wygwizdanym przez kibicow (z meksykiem) drugi z Dania byl juz bardzo dobry (powiedzialbym na miare mundialu)

Chorwaci maja jeszce mecz z hiszpania, my z reprezentacja dolnej saksonii (sic!)

reasumujac:
Polska-Chorwacja 1X
under/over no bet





kurcze fajnie i ze ja wygralem i ze Polska wygrala

Do góry
#593565 - 03/06/2006 18:22 Re: Polska-Chorwacja
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Quote:

Prawdziwy kibic reprezentacji Polski nie powinien stawiać przeciwko swojej drużynie ........ jest tyle innych meczy towarzyskich w sobote i niedziele że jest co obstawiać !!!!


Ja typuję 1x dla Polski ......... w razie przegranej to też nie bedzie wielkiego dramatu bo Chorwacja jest silniejsza od naszego zespołu ..... ważne żeby grali lepiej niż w meczu z Kolumbią .....





Jednak spełniło się teraz możemy spokojnie jechać na Mistrzostwa Świata powodzenia

Do góry
#593566 - 03/06/2006 21:35 Re: Polska-Chorwacja
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Skoro inni się chwalą to i ja się pochwalę .

Quote:

Sądzę że ten mecz będzie podobny do tego, który zagraliśmy z Irlandią Północną w Polsce. Myślę że wygramy 1:0 lub w najgorszym przypadku będzie remis.

Mój typ:
Chorwacja - Polska 2 3,5



Do góry
#593567 - 04/06/2006 09:02 Re: Polska-Chorwacja
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz Chorwacja - Polska był pierwszym meczem w tym roku w którym nasi reprezentanci się przyłożyli do gry.
Do mundialu zostało 5 dni i bardzo dobrze że mecz zakończył się zwycięstwem z silną drużyną Chorwatów, bo najwyższy czas aby podbudować się psychicznie i nabrać pewności siebie i tej wiary że można ograć dobry zespół niezależnie czy to Chorwacja, Niemcy czy Szwecja.
W przekroju całego półrocza graliśmy tak nierówno że sam już nie wiem w jakiej oni są formie, no cóż były to tylko mecze towarzyskie i mam wrażenie że naszym w wielu meczach nie chciało się zbytnio wysilać chyba brak motywacji i nasze polskie lenistwo, bo co ja się będę teraz tak wysilał mundial dopiero za pół roku zdążymy.
Potrafią spierdolić mecz że publiczność musi ich wygwizdać zelżyć by się w końcu wzieli za porządną grę, ale wczoraj zobaczyłem znowu tą drużynę z eliminacji do MŚ waleczną, aktywną, zmobilizowaną by wygrać każdy mecz.
Nie wyróżniam dziś nikogo indywidualnie, cały zespół zasłużył na pochwałę za odpowiednią organizację gry realizację założeń taktycznych Janasa i kontrolę nad poczynaniami w ciągu całego meczu.
Rasiak musiał raczej wkurzyć Janasa swoją nieudolnością w meczu z Kolumbią że ten wystawił go na 2 min przed końcem. Mógłby jeszcze nie wystawiać Lewandowskiego gdyz gra tylko do tyło i to w sytuacji kiedy cała drużyna znajduje się w obrębie połowy przeciwnika.
Ogólnie jestem podbudowany wczorajszym meczem naszych orłów, jeśli nie stracimy głowy i zagramy poprawnie w każdej formacji to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do następnej rundy i nawet z gospodarzami stać nas będzie na dobry wynik.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3329 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49