Strona 22 z 46 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 45 46 >
Opcje tematu
#5993227 - 03/09/2013 00:47 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: walczak]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: walczak
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji.

laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#5993228 - 03/09/2013 00:48 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
uwajaj uwajaj bo źnów cię toś w uja zrobić

Do góry
#5993232 - 03/09/2013 00:50 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
fotki z akcji to jak kreca mu pindola laugh

Do góry
#5993235 - 03/09/2013 00:51 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
tronk Offline
you'll never walk alone

Meldunek: 01/06/2011
Postów: 45539
Skąd: PL
tzw ekipa remontowa ze Szczecina laugh

Do góry
#5993236 - 03/09/2013 00:51 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Winyl Offline
old hand

Meldunek: 06/02/2007
Postów: 773
Skąd: Koszalin
Pindol teraz większe przekręty robi:

http://www.youtube.com/watch?v=RO1RkQoSbtg

Do góry
#5993243 - 03/09/2013 00:53 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: connor]
Fognini Offline
old hand

Meldunek: 20/07/2013
Postów: 1046
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów


dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta


Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.

Do góry
#5993252 - 03/09/2013 00:58 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Fognini]
vamos rafa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2011
Postów: 5921
Skąd: Himalaje
Originally Posted By: Fognini
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów


dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta


Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.


W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue

Do góry
#5993257 - 03/09/2013 01:06 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: vamos rafa]
tronk Offline
you'll never walk alone

Meldunek: 01/06/2011
Postów: 45539
Skąd: PL
Originally Posted By: vamos rafa
Originally Posted By: Fognini
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów


dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta


Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.


W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue


to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow

Do góry
#5993260 - 03/09/2013 01:09 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
poza tym niech ktos znajdzie teraz temat o slynnym s.p. mgr

Do góry
#5993261 - 03/09/2013 01:09 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: connor]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: Experto
fotki z akcji to jak kręca mu pindola laugh
robiłem w branży to wiem że mogą mu ukręcić ale watę cukrową na spawarce jeśli potrafią, nie ma w Polsce takiego paragrafu żeby zedrzeć dług od winowajcy przymusem (o ile nic nie posiada) wszelkiego rodzaju wymuszenia i przymusy tudzież napaście oraz wjazdy na chatę traktowane są przez KK jako przestępstwo, czyli jeśli ktoś Cię najedzie możesz go pozwać, o ile go znasz ooo ... tego najeźcę zaiste tongue mowa oczywiście o zasadach litery prawa smile

Do góry
#5993264 - 03/09/2013 01:13 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
lucmacher, w sumie nic nie mam do pindola bo znalazl frajerow i wydymal, ale bez jaj jesli ktos cie dyma na kase i ty bys chcial wg prawa postepowac? przeicez on wg prawa nie postepuje

Do góry
#5993267 - 03/09/2013 01:13 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: tronk]
vamos rafa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2011
Postów: 5921
Skąd: Himalaje
Originally Posted By: tronk

to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow

niby tak,ale czasem w Polsce nie trzeba dowodów zeby kogos udupić,niestety ale prawda grin

Do góry
#5993268 - 03/09/2013 01:14 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: tronk]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: tronk
Originally Posted By: vamos rafa
Originally Posted By: Fognini


Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.


W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue


to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow
to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow [/quote] niedawno rozjebali mafie 200 osobową, myślisz że psy to takie debile jak z opowieści na demotach?

Do góry
#5993270 - 03/09/2013 01:16 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: tronk]
Fognini Offline
old hand

Meldunek: 20/07/2013
Postów: 1046
Skąd: Lublin
Originally Posted By: tronk
[quote=vamos rafa]
to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow


Wam wam chodzi o jakiegoś gówniarza którzy zrobił kogoś na pare złotówek, czy o porachunkach gangów ? Bo czytając takie rzeczy to nie wiem już o co chodzi.

Do góry
#5993274 - 03/09/2013 01:19 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Nie wiem jak teraz ale takie zlecenie to chyba Bazyl kiedys przyjal grin

Jeden przed wjazdem ekipy mecz.pl sam sie wykluczyl, wiec nie ma zartow.

Do góry
#5993278 - 03/09/2013 01:21 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
tronk Offline
you'll never walk alone

Meldunek: 01/06/2011
Postów: 45539
Skąd: PL
lucmacher@

dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko

Do góry
#5993279 - 03/09/2013 01:21 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: connor]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: Experto
lucmacher, w sumie nic nie mam do pindola bo znalazl frajerow i wydymal, ale bez jaj jesli ktos cie dyma na kase i ty bys chcial wg prawa postepowac? przeicez on wg prawa nie postepuje
słuchaj, jeśli myślisz mózgiem to masz małe szanse na taką wpadkę jak ten kolo, sory że to napisze ale duża ilosc ludzi to debile i mozna ich doić, robilem w branzy to wiem, http://www.forum-kredytowe.pl/f135/policja-sciga-oszusta-widziales-go-43886.html to moja sprawa, przeczytajcie posta ktorego napisal jakis debil ktory nie wie co to podstawiona osoba

Do góry
#5993293 - 03/09/2013 01:33 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: tronk]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: tronk
lucmacher@

dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko
@ tronk
temat byl taki ze psiarnia 3 miesiace mnie trzymala na wolnosci, wiedzieli gdzie chodzilem (komórka) z dokładnością do 2 metrów, Policja to nie tylko cepy z pałami, lecz także ludzie z IQ > 140 ktorzy siedzą i myślą, kiedyś gadałem z kolesiem ktory mówił że do policji przyjmują całkiem jebniętych ktorymi mozna kierowac i doskonale inteligętnych ktorzy będą kierowali, nie załuję ze wpadlem bo wiele mnie to nauczylo i wiem że więcej takiego bledu nie popelnię, a na czym mamy sie uczyc jak nie na bledach? nawet nie czytam co napisalem bo nie bylem dobry w wypracowań smile

Do góry
#5993295 - 03/09/2013 01:34 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
tronk Offline
you'll never walk alone

Meldunek: 01/06/2011
Postów: 45539
Skąd: PL
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.

Do góry
#5993299 - 03/09/2013 01:36 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: tronk]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: tronk
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.
no i ja jestem za tym zeby bo dojebali, jak nie psy to twarda, mocna pięść smile

Do góry
Strona 22 z 46 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 45 46 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Irek, igea23), 3346 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07