Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#609148 - 30/06/2006 09:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Sorki że tak post pod postem ale chce wytłumaczyc dlaczego tak dobrałem stawke.

Jak sie już dowiedziałem że będzie taka para to byłem pewien że kurs na Argentyne będzie w granicach 1,7-1,8 ato co pózniej zobaczyłem to szok gamebookers daje 3,00

Optymizm w stosunku do Niemców po tych meczach jest o wiele większy niż sie spodziewałem!!!Dla mnie to promocja, z której ja korzystam i tyle

Do góry
Bonus: Unibet
#609149 - 30/06/2006 09:19 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10

Do góry
#609150 - 30/06/2006 09:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10




Mam takie same powody do zadowolenia tylko że ja postawiłem po kursie 3,00

Do góry
#609151 - 30/06/2006 09:34 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10



A skończy się remisem i znów buk zarobi

Do góry
#609152 - 30/06/2006 09:54 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Logan i Mickey:To ze kurs na dwojke rośnie nie musi znaczyc ze nikt nie gra na Argentyne a patrzac chocby na sondarz z tej strony widac ze wiekszosc upatruje faworyta w roli własnie Argentyny...ja na temat meczu mam zdanie takie: AWANS NIEMCÓW natomiast najlepiej dla buków jak po 90 minutach zrobili remis: ) Co zreszta z pkt czysto sportowego jest dosc prawdopodobne...i tu zgadzam sie z IGOREM

Do góry
#609153 - 30/06/2006 10:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

ja na temat meczu mam zdanie takie: AWANS NIEMCÓW




To naprawdę ciekawa teoria...

Napewno nie sugerowałeś sie sondaRZem

Do góry
#609154 - 30/06/2006 10:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
sondażem * Stoin : znów jakies pretensje?

Do góry
#609155 - 30/06/2006 10:36 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

sondażem * Stoin : znów jakies pretensje?



Ależ skąd - wystarczą mi twoje argumenty za graniem na Niemcy

Do góry
#609156 - 30/06/2006 10:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Jakbys był troche bardziej spostrzegawczy dostrzegłbys moj wczesniejszy post w tym temacie ...a Ty nie zamiescisz swych obszernych przemyslen: )?

Do góry
#609157 - 30/06/2006 10:47 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
overclocker Offline
old hand

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 786
Skąd: Gołdap
może to niezbyt mądre ale mam przeczucie, że awansują niemcy i zagrałem na to zabaczym co z tego będzie
a tak poza tym typowanie tego meczu to troche jak loteria

Do góry
#609158 - 30/06/2006 10:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

typowanie tego meczu to troche jak loteria




to było błyskotliwe, szczególnie na tym forum

_______________________________________
"Stadion kosztował 119 mln euro, ale w dzisiejszych czasach wszystko kosztuje" - Andrzej Strejlau, Polsat

Do góry
#609159 - 30/06/2006 10:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Pamietacie chodz jeden taki okres w ostanich kilkunastu latach zeby Niemcy grali tak piekna pilke jak teraz ?.... a poza tym dla dobra gospdarki niemieckiej tez dobrze by sie stało zeby jesczze nasi zachodni pseudo sasiedzi grali dalej....: ) Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: )




Mówisz o tym ? Bez jaj

Rozumiem że jestes fanem niemieckiej piłki ale troszke obiektywizmu i Tobie się przyda

Apropo gospodarki - swego czasu w Argentynie było gorąco i nie mówie tu o temperaturze powietrza więc im tez coś sie należy od życia

Do góry
#609160 - 30/06/2006 11:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Najlepsi eksperci ( jak i my ) dzisiejszego spotkania nie potrafia przewidziec,w tym pojedynku jest wszystko mozliwe i najlepiej typowac ten mecz live.

Chcialem jednak zwrocic uwage na ostatnie 2 spotkania tych druzyn,ktore byly w ubieglym roku.Widzialem te mecze live w tv i jestem zdania,ze byly brane na powaznie.
Pierwszy mecz towarzyski zakonczyl sie wynikiem 2-2,Niemcy prowadzili 1-0 i 2-1,Argentyna przewazala spotkanie w 2 polowie,ale strasznie sie meczyla aby w koncowce wyrownac.
Drugie spotkanie odbylo sie na tz.Confed Cup i zarowno wynik jak i przebieg spotkania byl idyntyczny jak w meczu towarzyskim 2-2 (Niemcy znow prowadzili 1-0 i 2-1).

W tych pojedynkach Niemcy zagrali od 1min.presingiem,ktore wymaga duzego wysilku,byli bardzo blisko zwyciestwa,jednak w obu meczach zabraklo w 2 polowach sil,aby wygrac z swiatowa druzyna jaka jest Argentyna.

Mi jednak przypomnialy sie sklady w jakich te zespoly wystapily,oto sklady z meczu towarzyskiego:

Niemcy
Lehmann - Owomoyela, Wörns, Mertesacker, Hitzlsperger - Frings, F. Ernst - Asamoah, B. Schneider, Schweinsteiger- Kuranyi (weszli:Freier,Schulz)
Argentyna
Abbondanzieri - J. Zanetti, Burdisso, G. Milito, Heinze - Duscher - Scaloni , Sorin - Riquelme - Saviola , Crespo (weszli:Maxi Rodriguez,Cambiasso,Galetti)

a to sklady z Confed Cup:
Niemcy
Hildebrand - Hinkel, Mertesacker , Huth , Hitzlsperger - F. Ernst - Deisler, Schweinsteiger - B. Schneider - Asamoah , Kuranyi (weszli:Frings,Hanke,Engelhardt)
Argentyna
Lux - Coloccini, Samuel, Heinze - J. Zanetti - Bernardi, Cambiasso, Sorin - Riquelme - Tevez , Figueroa (weszli:Aimar,Santana,Delgado)

a teraz przypuszczalne sklady na dzisiejszy highlight:
Niemcy
Lehmann - A. Friedrich, Mertesacker, C. Metzelder, Lahm - B. Schneider, Frings, Ballack, Schweinsteiger - Klose, Podolski
Argentyna
Abbondanzieri - Burdisso, Ayala, Heinze, Sorin - Mascherano - Lucho Gonzalez, Maxi Rodriguez - Riquelme - Saviola, Crespo

Porownujac sklady w jakim padly remisy i dzisiejszy przypuszczalny sklad,mozna zauwazyc,ze w ubieglym roku druzyna z Niemiec bardzo eksperementowala,nie grali zawodnicy tacy jak Ballack,Klose,Podolski,czy Lahm!

Klinsmann w fantastyczny sposob,wyformowal punktualnie na MS mloda i glodna druzyne,ktora jest w stanie zrobic ;figla; i zwyciezyc nad jedna z najlepszych reprezentacji swiata Argentyna.

Moj typ:

awans Niemcy

Do góry
#609161 - 30/06/2006 11:10 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Logan i Mickey:To ze kurs na dwojke rośnie nie musi znaczyc ze nikt nie gra na Argentyne





Oczywiscie ze ten mecz ludzie obstawiaja na wszystkie trzy mozliwosci 1x2, ale jednak jesli kurs na Niemcow spada to znaczy ze wiecej kasy idzie wlasnie na nich. Mi to jest na reke bo stawiam na Albicelestes. Dwa dni temu bylo 2,9, a teraz 3,1 i z tego sie ciesze

Do góry
#609162 - 30/06/2006 11:11 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Nie jestem fanem ani Pilki niemieckiej ani argentynskiej ..a Ty wysnuwasz z dwoch czy trzech czyichs zdan zbyt pochopne wnioski...jak na ostatnie lata to graja ładna piłke dla oka ..i to powtorze jesczze raz! A co maja wydarzenie w Argentynie ( rozruchy) do tego ze cos im sie nalezy? Oni nie poniesli zadnych wydatkow w zwiazku z mistrzostwami a Niemcy i owszem....

Do góry
#609163 - 30/06/2006 11:19 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Ja to widzę i zagrałem tak:


Niemcy v Argentyna - Minute of First Goal
typ: powyżej 29 minuty
wystawił to GB po kursie 1,70


//Cholerka ciężki mecz, ale myślę że chyba nie będzie takich szaleńczych ataków jak opowiada Klose. Wiadomo w jakiej formie byli, a raczej nie byli Szwedzi, z Argentyną to nie przejdzie. Niemcy wiedza, że ich obrona a zwłaszcza środek jest ich piętą Achillesową i każda kontra może się dla nich źle skończyć. Myślę, że będzie to mecz wali ale nikt szaleńczego ryzyka nie podejmie. Dlatego propozycja GB na 1 bramke po 29 minucie wydaje mi się prawdziwa. Już od kilku dni myślę o tym meczu. Nie podejmuje się wytypować wyniku ale mam nadzieję, że wygra piękny futbol czyli Argentyński Całym sercem będę im kibicował. Jedyne co mi pasuje to właśnie późno strzelony gol w tym meczu o ile padnie. I wyobraźcie sobie nie wcześniej jak 20 minut temu słuchałem wypowiedzi Gerda Mullera, który stwierdził to samo i powiedział, że o ile będzie gol to bardzo późno Jak tak los sprzyja to musiałem to zagrać

Do góry
#609164 - 30/06/2006 11:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Każdy z nas może tutaj podawac wyniki poprzednich spotkań, pisac, że Niemcy grali ze słabymi przeciwnikami, że Argentyna słabiej zagrała z Meksykiem... Tylko tak na poważnie to te wszystkie rozważania są za przeproszeniem gówno warte...

To jest piłka nożna, to jest sport... piłkarze to są ludzie... Tutaj nie ma żadnej prawidłowości... Fajnie, że Argentyna rozgromiła Serbię 6-0, fajnie, że Niemcy wygrały 3-0 z Ekwadorem... tylko co z tego?

To jest już przeszłośc... Myślicie, że taki Ballack czy Klose dzień przed meczem siedzą w pokoju i panikują tylko dlatego, że Argentyna wygrała z kimś 6-0 albo, że grali z lepszymi przeciwnikami i wygrywali? Tak samo Riquelme czy Crespo też raczej się nie pocieszają tym, że Niemcy pokonywali tylko słabych przeciwników...

To, że jakaś ekipa przed 3 mecze nie zachwycała nie znaczy, że w 4 czy 5 meczu nie zachwyci... tak samo jak dobrze grająca ekipa może zagrac słabszy mecz...

Mickey piszesz, że nie lubisz zawodników typu Klose... Wg mnie napastnik jest od strzelania bramek i jeżeli robi to często i w miarę regularnie to dla mnie to jest właściwy człowiek na własciwym miejscu. Przytoczę taki banał: napastnik jest od strzelania bramek i jak dla mnie może to robic głową, nogą, plecami czy też jajami. Bardziej cenię zawodnika, który potrafi się znaleźc w polu karnym i wykorzystac nawet najprostszą sytuację niż piłkarza, który przebiegnie całe boisko, pzredrybluje 10 przeciwników, a na koniec nie trafi z 2 metrów na pustą bramkę. Zawodnik na pierwszym miejscu powinien byc efektywny, a dopiero na drugim efektownym, a takim graczem wg mnie jest Klose.

Tak samo bez sensu jest dyskusja na temat sędziowania... błędy sędziowskie były zawsze i to się pewnie nie zmieni... wiele osób pisze, że Argentyna została skrzywdzona (zresztą słusznie) w meczu z Meksykiem, kiedy odgwizdany był spalony... Tylko, że kilka lat wcześniej sędzia pomógł Argentynie wygrac uznając bramkę Maradony strzeloną ręką... Tak to już jest na tym świecie.. jednego dnia Ci dadzą, drugiego zabiorą.

Do góry
#609165 - 30/06/2006 11:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Stoin: Rozumiem ze Ty optujesz za Argentyna?

Do góry
#609166 - 30/06/2006 11:37 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Nie jestem fanem ani Pilki niemieckiej ani argentynskiej ..a Ty wysnuwasz z dwoch czy trzech czyichs zdan zbyt pochopne wnioski...jak na ostatnie lata to graja ładna piłke dla oka ..i to powtorze jesczze raz! A co maja wydarzenie w Argentynie ( rozruchy) do tego ze cos im sie nalezy? Oni nie poniesli zadnych wydatkow w zwiazku z mistrzostwami a Niemcy i owszem....




To już naprawdę mój ostatni post pod twoim adresem.

To największe forum o tematyce bukmacherskiej w Polsce a ty wyjeżdzasz z argumentami że Niemcy powinni czy też muszą wygrać bo ponieśli koszty związane z MŚ
Nie twierdzę że Niemcy tego nie wygrają ale jeśli już piszesz cokolwiek o tym meczu to chociaż skłam i napisz że Niemcy są lepsi ale proszę cie nie pisz takich bzdur " Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: ) (Aż dziw bierze że żaden Mod nie kasuje takich postów)

Tak "optuję" ża Argentyną ale jesli awansują Niemcy to napewno nie dlatego że " musi zwrócić sie kasa...


Do góry
#609167 - 30/06/2006 11:42 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Obie druzyny najlepsze spotkania na tym mudialu maja juz za soba (fala opadajaca?), wiec spodziewam sie raczej bezbramkowego remisu, tym bardziej ze Niemcy zanotowali juz 6 spotkan z rzedu bez remisu. Taki troche progresowy typ :]

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, 11kera11, akagi, igea23, rafal08, Ojro, wHiTe_StAr), 3128 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582336 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25