Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#609444 - 01/07/2006 14:16 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Panowie a co sądzcie o underze w tym spotaniu ??wydaje mi się , ze to nie jest ten mecz , w którym zobaczymy grad bramek.




hmmm prawdopodobny, chociaż np. wczoraj raczej niewielu typowało over w meczu Włochow a jednak wszedł. Tak więc niczego nie można być pewnym, nie wiadomo jak się mecz ułoży, ale jak dla mnie szansa na undera jest znacznie większa niż na overka





//A ja miałem makaronów overkiem nie chwaląc się i moim skromnym zdaniem szybciej tutaj bym szukał overka niż na Brazylii

Do góry
Bonus: Unibet
#609445 - 01/07/2006 14:58 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Bez wątpienie to jest najtrudniejszy mecz w 1/4 do wytypowania. Anglia ma chyba najlepszych na świecie zawodników, ale też jednego z najgorszych trenerów. Szwed kompletnie nie pasuje do stylu angielskiej piłki i na tym traci cały zespół. Portugalia niby jest osłabiona, ale na pewno groźna. Grają piękny football.
Ja zagrałem awans Portugali bo taktyka Szweda mnie nie przekonuje. A poza tym Scolari jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i to też trzeba mieć na uwadze.

Anglia - Portugalia
Typ: Awans Portugali
Kurs: 2.76

Do góry
#609446 - 01/07/2006 17:59 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
buubi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 1905
Skąd: Rzeszów
Quote:

A ja postawiłem x2 na Portugalię. Nawet bez Costinhy i Deco Portugale potrafią być kąśliwi. Jeśli Anglia dziś nie wskrzesi w sobie ducha walki i formy to nie sądzę iż w regulaminowym czasie wygrają. Po tym co zobaczyłem w meczu Portugalów z Holandią uważam iż spokojnie mogą włączyć sie w walkę o mistrzostwo. Poza tym jak wiadomo nazwiska nie grają, a w Anglii nazwiska na tych mistrzostwach nie błyszczą. W Portugalii wręcz przeciwnie - walczą do bólu. Go Go Portugal !!!!




By bye boys

Do góry
#609447 - 01/07/2006 18:00 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Quote:

Spotkanie jest bardzo wyrównane, jedni grają słabo, drudzy są w osłabieniu. Moja opinia jest taka, że można spróbować jakis remisik postawić, jak nie nawet rzuty karne! Czyżby powtórka z Euro 2004? ;>




miałeś rację szkoda Anglii

pozdro

Do góry
#609448 - 01/07/2006 18:05 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Hehe, a nie mowilem, ze bramkarz Portugalii ma dluzsze rece niz bramkarz Ekwadoru?
A tak na marginesie, to jest nie dopomyslenia zeby tak karne strzelac. Z polskiej okregowki lepiejby karne strzelali.
Albo sie napierd***** jak Niemcy, bardzo mocno petarda, albo tak jak Ronaldo, powoli technicznie, majac kontrole nad zmiana kierunku uderzenia w ostatniej chwili, a nie tak pol na pol, ani to strzal techniczny ani to petarda.

I na takich mistrzostwach Argentyna i Anglia daje dupy.
Zenada jesli chodzi o wykonywanie karnych.

Sami sa sobie winni.

No i oczywiscie glupek Rooney - ktory skopal jaja lezacaego Portugalczyka. Ten to naprade chlopak rozumu nie ma

Do góry
#609449 - 01/07/2006 18:06 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Brawo Portugal
Vamos Grande Ricardo

Słaba i bezbarwna Anglia go home...

Do góry
#609450 - 01/07/2006 18:21 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
Quote:

Brawo Portugal
Vamos Grande Ricardo

Słaba i bezbarwna Anglia go home...




co jak co,ale nie mozna powiedziec ze Anglia byla slaba i grala bezbarwnie w tym meczu,wrecz przeciwnie jedyne spotkanie na tych mistrzostwach w ktorym grala niezla pilke i to nawet po czerwonej kartce

Do góry
#609451 - 01/07/2006 18:26 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Pojedynek przegral trener Eriksson, a nie jego druzyna, ktora wspaniale walczyla do konca.
Zwracam uwage na kilka spraw.
Po pierwsze jak mozna powolac do kadry juniorka Walcotta i praktycznie pozbawic sie roszad w ataku ???
Zalozmy, ze Anglia przeszlaby Portugalie i jak sobie wyobrazacie ich gre z wysunietym paralitykiem z przodu na szpicy ??? A zalozmy, ze Crouch doznalby kontuzji i ... ????
Dzis az prosilo sie wprowadzic po czerwonej kartce Rooneya szybkiego napastnika grajacego w stylu skrzydlowego Lennona.
Niestety nie ma takiego w kadrze.
Po drugie porownajmy jak prezentuje sie fizycznie na boisku Cristiano Ronaldo, a jak Gerrard czy Lampard, nie mowiac o rzygajacym Beckhamie. Cos zajechani zostani do konca w przygotowaniach niczym kadra Janasa. Ja wiem, ze ciezki sezon itd, ale od tego placi sie krocie trenerowi kadry, zeby umial ich odbudowac, a nie zajechac na smierc. Przeciez Gerrard i Lampard byli cieniami samych siebie...
Zarzuty mozna mnozyc bez konca, ale tu widac dokladnie jak wazny jest trener. Eriksson spieprzyl wspaniala szanse walki o zloto na wlasne zyczenie ...

Do góry
#609452 - 02/07/2006 00:22 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Pojedynek przegral trener Eriksson, a nie jego druzyna, ktora wspaniale walczyla do konca.
Zwracam uwage na kilka spraw.
Po pierwsze jak mozna powolac do kadry juniorka Walcotta i praktycznie pozbawic sie roszad w ataku ???
Zalozmy, ze Anglia przeszlaby Portugalie i jak sobie wyobrazacie ich gre z wysunietym paralitykiem z przodu na szpicy ??? A zalozmy, ze Crouch doznalby kontuzji i ... ????
Dzis az prosilo sie wprowadzic po czerwonej kartce Rooneya szybkiego napastnika grajacego w stylu skrzydlowego Lennona.
Niestety nie ma takiego w kadrze.
Po drugie porownajmy jak prezentuje sie fizycznie na boisku Cristiano Ronaldo, a jak Gerrard czy Lampard, nie mowiac o rzygajacym Beckhamie. Cos zajechani zostani do konca w przygotowaniach niczym kadra Janasa. Ja wiem, ze ciezki sezon itd, ale od tego placi sie krocie trenerowi kadry, zeby umial ich odbudowac, a nie zajechac na smierc. Przeciez Gerrard i Lampard byli cieniami samych siebie...
Zarzuty mozna mnozyc bez konca, ale tu widac dokladnie jak wazny jest trener. Eriksson spieprzyl wspaniala szanse walki o zloto na wlasne zyczenie ...




O złocie to Angole mogą sobie pogadać i pomarzyć !
Raz to im się udało, ale to było dawno i grali u siebie
Później było słabo lub fatalnie, bo Angole graja najbardziej CEPIASTY futbol na świecie.
Długie wrzytki na pole karne, sporo walki i na tym koniec!

Nawet na wyspach to wiedzą, choć nie oni sami, a trenerzy zagraniczni. W 4 czołowych klubach Angoli jest bardzo mało, a w Arsenalu nie ma wcale!

Błędem Erikssona jest to, że on też liczył na wielkość Gerarrda, Lamparda i paru innych grajków
Poza tym sorry, ale zabranie takiego pokraki jak Crouch to jest ponad moje siły. Na to człapające stworzenie nie idzie patrzeć!

Każdy klasowy zespół, który ma dobrą obronę i potrafi walczyć, zawsze pokano prostacko grających Angoli
Portugalczycy byli w tym nędznym meczu co najwyżej przecietni, bo nie potrafili wykorzystaćprzewagi 1 awodnika, swojej przewagi technicznej, i nie potrafili rozegrać ani jednej szybkiej akcji, więc mało nie odpadli, bo karne są zawsze niewiadomą

Cieńki mecz niewart tylu slów, ktore mu poświęciłem

Do góry
#609453 - 02/07/2006 07:17 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

Brawo Portugal
Vamos Grande Ricardo

Słaba i bezbarwna Anglia go home...




co jak co,ale nie mozna powiedziec ze Anglia byla slaba i grala bezbarwnie w tym meczu,wrecz przeciwnie jedyne spotkanie na tych mistrzostwach w ktorym grala niezla pilke i to nawet po czerwonej kartce




oj ogólnie mi chodziło,że już czas na Angoli był

Do góry
#609454 - 02/07/2006 07:35 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Quote:

Quote:

Brawo Portugal
Vamos Grande Ricardo

Słaba i bezbarwna Anglia go home...




co jak co,ale nie mozna powiedziec ze Anglia byla slaba i grala bezbarwnie w tym meczu,wrecz przeciwnie jedyne spotkanie na tych mistrzostwach w ktorym grala niezla pilke i to nawet po czerwonej kartce




oj ogólnie mi chodziło,że już czas na Angoli był




no właśnie chyba nie można powiedzieć że Portugalia grała lepszy futbol od Angoli mając przewagę jednego zawodnika. Bo braku tego jednego, wyrzuconego z boiska grajka w ogóle nie było widac.

W odniesieniu do Portugalii, jak dla mnie tylko wielki respekt dla Ricardo. W półfinale odpadacie!!!!

Do góry
#609455 - 03/07/2006 07:59 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Roooooooney, Roooooooney, Roooooooney...



edit: wywalilem zdjecie


Edited by Biszop (03/07/2006 08:29)

Do góry
#609456 - 03/07/2006 08:04 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Glupek, glupkiem ale zdjecie jest malo smieszne,
to jest kogos dziecko, i to dziecko jest chore, zdjecie dziecka ktore bedzie mialo zapalenie pluc tez Cie bedzie tak smieszyc??

Do góry
#609457 - 03/07/2006 08:09 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Glupek, glupkiem ale zdjecie jest malo smieszne,
to jest kogos dziecko, i to dziecko jest chore, zdjecie dziecka ktore bedzie mialo zapalenie pluc tez Cie bedzie tak smieszyc??




Po prostu skasuj te posty - proszę ...

Do góry
#609458 - 03/07/2006 08:19 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Quote:

zdjecie dziecka ktore bedzie mialo zapalenie pluc tez Cie bedzie tak smieszyc??




a co ma wspolnego to, ze dalem zdjecie wyłowione przez google pod haslem "rooney" z tym co napisales? poza tym ten popay biegajacy po angielskich pastwiskach jest sam sobie winien, za glupote sie placi

Do góry
#609459 - 03/07/2006 08:25 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Czy on jest glupi to inna sprawa, o nim pisz co chcesz ale zdjecie jest przegieciem i tyle, sa pewne granice ktorych przekraczac sie nie powinno.
Widze ze masz problem ze zrozumieniem prostych rzeczy i to nie jest moja wina
Koniec dyskusji, chcesz to sobie to zdjecie ustaw na pulpit ale tutaj sobie odpusc.

Do góry
#609460 - 03/07/2006 09:51 Re: [1/4] ANGLIA - PORTUGALIA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja zagrałem na awans Francuzów. Mają silną ekipę bez slabych punktów ( no może poza Barthezem, który zawsze może wykręcić numer ). Druga linia - miodzio. Francja ma dość stary zespół, ale myślę, że o kondycję nie ma co się obawiać. Doświadczenie w meczu o tak wysoką stawkę przechyli szalę. Kurs może nie rozwalajacy, ale mnie satysfakcjonuje

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, czubek, burbon, Platini, Lukasz111, Sensei, igea23, akagi, wHiTe_StAr), 2153 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581205 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49