Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#610203 - 30/06/2006 10:42 Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
SK Tirana - NK Varteks (Varaždin)
Dinamo Tirana - CSKA Sofia
NK Koper - Liteks Łowecz
FK Sarajevo - Ranger's FC
NK Domžale - HNK Orašje
Hibernians FC - Dinamo Bukareszt
APOEL (Nikozja) - SS Murata
HNK Rijeka - AS Omónoia Leukosías
Łokomotiw Sofia - FK Makedonija Đorče Petrov (Skopje)
FK Vardar (Skopje) - KSV Roeselare
Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers FC
Újpesti TE - FC Vaduz
Zimbru Chişinău - Qarabaq Aqdam
Mika Asztarak - BSC Young Boys Berno
Videoton FC Fehérvár - Kajrat Ałmaty
Zagłębie Lubin - Dinamo Mińsk
FC Spartak Trnava - Karvan Yevlax
Ameri Tbilisi - Bananc Erewan
BATE Borysów - Nistru Otaci
FC Basel 1893 - Toboł Kostanaj
WIT Georgia Tbilisi - FC Artmedia Petržalka
Helsingin JK - Drogheda United FC
Broslashndbyernes IF - Knattspyrnufélagieth Valur
Gefle IF - Llanelli AFC
AS La Jeunesse d'Esch - Skonto Ryga
FC Etzella Ettelbruck - Artvidabergs FF
FK Ventspils - Goslashtu Ítróttarfelag
Glentoran FC - SK Brann
Randers FC - Ípróttabandalag Akraness
Portadown F&AC - FBK Kaunas
Rhyl FC - Suduva Marijampol
FC Levadia Tallin - FC Haka
Skála Ítróttarfelag - IK Start
SFK Lyn - FC Flora Tallin
IFK Göteborg - Derry City FC

Do góry
Bonus: Unibet
#610204 - 30/06/2006 11:05 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zapraszam do dyskusji na temat 1 rundy wstepnej do P.UEFA . W tej rundzie wystapi tylko jeden zespół reprezentujący Polskę - Zagłębie Lubin . Jak oceniacie szanse naszej druzyny i co powiecie o innych meczach. Pierwsze mecze rozegrane zostaną 13 lipca rewanże zaś 27 lipca .

Do góry
#610205 - 30/06/2006 12:46 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zagłębie Lubin-Dinamo Mińsk 1

Tutaj zdecydowanie stawiam na Zagłębie, które w zeszłym sezonie pokazało się kibicą z bardzo dobrej strony. Zespół potrafił urwać punkty Wiśle Kraków czy Lechowi Poznań na ich terenie. Na pewno będzie troche widoczny Franciszka Smudy, ale Edward Klejnidst to także dobry szkoleniowiec, który już od kilku lat współpracuje z kolejnymi selekcjonerami Polski. Jesli chodzi o zespół to kręgosłup stanowią Iwański nardzo kreatywny zawodnik jego silną bronią są stałe fragmenty gry z, których strzela bramki. Drugim ważnym ogniwem jest Łobodziński, który imponuje wydolności i szybkością.Do tego opanował nie łatwo sztukę dokładnych dośrodkowań w pełnym biegu. Ostatnim ogniwem jest Michał Chałbiński, który jest typowym snajperem. Piłka poporstu go szuka wpolu karnym. Na korzyść Zagłębia przemawia utrzymanie składu z zeszłego sezonu. Troche brakuje wzmocnień w zespole Zagłębia. Zwłaszcza boki obrony są słabe gdzie gra z konieczności przekwalifikowany napastnik Mierzejewski. Jeśli popularni "Miedziowi" nie wzmocnią skład to nie dadzą rady w rozgrywakch ligowych bo ciągle granie 14 zawodnikami to na nasze rozgrywki troche za mało. Jednak jeśli chodzi o runde wstępną Zagłębie nie powinno mieć problemów z tajemniczym rywalem.Jednak nie można nigdy lekceważyć słabszych zespołów. Polskie klubu powinny pamiętać, że Cementarnica Skopje była słabsza od GKS Katowice a jednak wygrała podobnie Wisła Płock była faworytem spotkania z Ventspilsem a także poniosła porażke.Dlatego Zagłębie musi zagrać bardzo skoncentrowane, ale myśle, że z tym nie będzie problemu.

Spartak Trnava-Karvan Yevlax 1

Lubie czasem typować lige słowacką i musze przyznać, że Spratak Trnava jest silnym klubem. W tegorocznych rozgrywkach zespół z Trnavy zajął trzecie miejscu tuż za Artmedią Bratysława. Na początku sezonu Gorgoń Ligi Spratak Tranva był liderem rozgrywek miałprzewage nad Artmedią, która w tym czasie podbijała Lige Mistrzów i tegorocznym mistrzem kraju Rużomberokiem. Jednak w rundzie rewanżowej Spratak grał słabno tracił głupio punkty. Jednak bardzo dobrze ten zespół gra u siebie w domu. Dlatego myśle, że postawienie na Spratak w pierwsyzm mecuz będzie dobrym wyborem. Zwłaszcza, że Kravan grał już w zeszłym roku z Lechem Poznań i nasz popularny "Kolejorz" nie miał wiekszych problemów z tym zespołem. Dlatego ja stawiam na Słowaków.

Glentoran-Brann Bergen 2

W tej konfrontacji stawiam na Brann Bergen zespół jest aktualnie liderem Tippeligaen. Od początku nowego zesonu żadna ekipa nie była w stanie pokonać Brann. Myśle, że Brann jeśli utrzynma swoją dyspozycje w lidze to może sięgnąć po mistrzostwo tego kraju. Zwłaszcza, że aktualny mistrz Norwegii Valerenga Oslo gra w kratke. Glentoran pamiątam głównie zkonfrontacji z naszymi ligowcami. Ostatnio grali z Wisłą Kraków. Popularna "Biała Gwiazda" nie miała większych problemów z pokonaniem tej irlandziej drużyny. Myśle, że podobnie będzie z rozpędzonym Brann Bergen.

Videoton-Kajrat Ałmaty 1

W tej konfrontacji faworytem będzie Videoton, który jest jedną z czołowych węgierskich drużyn. Kiedyś ten zespół gra w europejskich pucharch z Legią Warszawa. Wtedy nie byłto wymagający przeciwnik. Jednak teraz zespół jest sliniejszy jak cała liga węgierska. Myśle, że Węgrzy nie będą mieli większych problemów z pokonaniem zespołu z Kazachstanu.

Nie polecam

WIT Georgia Tbilisi - FC Artmedia Petržalka no bet

Ostrzegam przed graniem na Artmedie Petrzalke. Słuchajcie nie patrzcie na ten zespół pod kątem tego jak się prezentowali w Lidze Mistrzów. Po wspaniałych sukcesach zespół został wyprzedany i ledwo zajął w Gorgoń Lidze drugie miejsce. Po sukcesach z zespołem pożegnał się trener Vladmir Weiss, który dzisiaj trenuje rosyjski Saturn Moskowskaja Oblast. Za trenerem zespół opuścili Peter Petasz (obrońca), Jan Durica (obrońca), Branisław Obzera (pomocnik) wszyscy dzisiaj graja dla rosyjskiego Saturna. Mało tego Jan Kozak odszedł do West Bromwich Albion a był to czołowych rozgrywający tego zespołu. Więc tak jak mówie granie Artmedii to jedna wielka zagadka. Ja osobiście ją grałem w Gorgoń Lidze, ale tylko wtedy jak grała ze spadkowiczem Matadorem Puchov lub Dubnicą.Nie warto stawiać zwłaszcza, że Gruzini na swoim terenie są bardzo silni pokazała nam to konfrontacja Wisły Kraków z Dinamem Tibilisi. Trzeba także pamiętać o warunkach atmosferycznych w Gruzji. Jak się nie myle są tam teraz wieksze upały niż w Polsce z dużą wilogtnością. Jesli miałbym wskazać faworyta tej konfrontacji to stawiam na Wit Geogria.

Pozdrawiam

Do góry
#610206 - 02/07/2006 20:39 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
ciekawe w ilu tym razem meczach zostanie zgodnie z tradycja zamieniony gospodarz ?
ilu bukow stanie na wysokosci zadania i wystawi oprocz kursow na 1-sze mecze rowniez kursy na awanse ?
bo na intertoto jak na razie nie widzialem awansow przed 1-szymi meczami w tym sezonie jeszcze nigdzie,moze to z powodu odbywajacych sie mistrzostw swiata w niemczech no ale z 2-giej strony co ma piernik do wiatraka?

Do góry
#610207 - 02/07/2006 21:42 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Rapid Bukareszt - Sliema Wanderers FC


Moim zdaniem zdecydowany faworytem jest zespół rumuński, który w ubiegłym sezonie uplasował się na 2 miejscu w tamtejszej lidze. Rapid może poszczycić się doskonałym bilansem, jeśli chodzi o grę na własnym stadionie 10-5-0 i bramki 25-3 musi budzic szacunek, gdyż była to drużyna najlepiej grająca u siebie w przekroju całego sezonu. Chociaż bilanse ligowe nijak mają się do gry w pucharach, jednakże każdy wynik po za zwycięstwem gospodarzy będzie wielką sensacją. Goście są bez szans, jakiejkolwiek zdobyczy punktowej powinni raczej szukać na własnym stadionie, gdyż faworytom trudno się gra z takimi zespołami jak ten z Malty na ich obiektach. spodziewma się że zespół z Bukaresztu uda się na Maltę z kilkubramkową zailczką.

Mój typ: 1, OVER 2,5


Hibernians FC - Dinamo Bukareszt

Drugi z pojedynków rumuńsko-maltańskich, tyle tylko że Rumuni w roli gości, ale także zdecydowani faworyci spotkania. Bilans z ubiegłego sezonu, jeśli chodzi o grę wyjazdową 10-2-3 i bramki 22-12. Najlepsza drużyna pierwszoligowa, jeśli chodzi o grę wyjazdową. Bilans wpriost świetny. Jak pisałem takim faworytom zazwyczaj gra się ciężko bo przeciwnik stara się dobrze wypaść przed własną publiką i zdobyć jakiś korzystny rezultat. Ciężko wytypować czy będzie over czy under, bo takie mecze to swoista loteria.

Mój typ: 2

Do góry
#610208 - 02/07/2006 23:31 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
przeciez Hibernian dopiero pokonal jakichs ogorkow dzisiaj 5-0 w Intertoto mimo Malkowskiego w bramce...to za wygrana piecioma bramkami od razu jest awans do eliminacji UEFA i to bez rewanzu??

Do góry
#610209 - 02/07/2006 23:43 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
tylko uwazajcie z tym Dinamo Bukareszt u siebie - bilans wyjazdowy wymnarzony szkoda tylko ze ich budzet domykal sie dzieki pozycji 'wplywy z walkow bukmacherskich wynikajacych z chamskich porazek u siebie z absolutnymi slabeuszami w mniej wiecej co drugim meczu' - nie bylo drugiej druzyny z taka iloscia tak chamsko przekreconych meczow w Europie jak dynamo - bodaj z 5 razy przegrywali u siebie po kursie 10 - kto wiedzial ten zarobil - za kazdym razem ze spadkowiczem lub zespolem broniacym sie przed spadkiem - valerenga to moze im buty czyscic - tak apropo to nazwe zespolu powinni zmienic na Dymano Bukradzieżt - kogo dymano tego dymano (wwiekszosc) a kto wiedzial ten zbil fortune na ich ustawionych meczach. W Rumunii bieda, druzyny z 'tradycjami, zasluzone' funkcjonuja w znacznej mierze dzieki obstawieniu u buka swoich 'niespodziewanych' wynikow - absolutnie odradzam grania na jakikolwiek polski zespol i Dymano w pucharach - videoton powinien za to wygrac to nie Polonia Warszawa czy Odra Wodzislaw - sponsor by sie wkurzyl troche i rozpedzil wszystko w p...u, a oni bardziej akurat zyja ze sponsorow niz z bukmacherow, Fc basel odesle jakis toboł z tobołami,domzale chyba warto u siebie, poza tym grac jesli przeciw komus kto wiadomo ze jest slabszy to polecam gre przeciwko zespolom z Luksemburga i Andory - graja u siebie to kursy powinny byc w miare - na osobnym kuponie ze wzgledu na Zaglebie - kupno/sprzedaz/ustawianie meczow SSA na kuponie jesli na przegrana bedzie kurs ponad 3.20 warto chociaz rozwazyc - lech juz zaczal zarabiac na wakacje

Do góry
#610210 - 02/07/2006 23:43 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

przeciez Hibernian dopiero pokonal jakichs ogorkow dzisiaj 5-0 w Intertoto mimo Malkowskiego w bramce...to za wygrana piecioma bramkami od razu jest awans do eliminacji UEFA i to bez rewanzu??





przyjżyj się dokładnie skąd jest ten Hibernians a nie Hibernian i bez Małkowskiego w bramce

Do góry
#610211 - 03/07/2006 01:56 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Spox Juan Roman - ten pierwszy poscik to tak byl dla zartu w stylu Jasia Smietany z onetu (mam nadzieje ze wiesz co za yeden) - dobry humor mnie dzis nie opuszcza bo MLB wchodzi jak nigdy - jeszcze pewnie trafiony bedzie zonk w Texasie po kursie 2.96 to pozwolilem sobie zarzucic tekscik - ponizej juz powazna analysis - zapraszam do dyskusji co jeszcze - podstawa wydaje mi sie czytanie stron klubowych - osiagniecia z ligi nijak sie maja do wynikow - co z tego jak mistrz Andory 22 wygrane u siebie dajmy na to jak przegra ze 5 druzyna ligi slowackiej bo jest slabszy chyba ze zonka im sie zechce.
PS Juan popracuj nad tymi karnymi bo Arsenalu w finale LM i w ogole w LM nie chce mi sie ogladac - pamietam 'sezon niezwyciezonych- wydrukowanych' - kto ogladal mecze Arsenalu z chocby Boltonem czy MC 2 lata temu wie o czym pisze

Do góry
#610212 - 03/07/2006 09:59 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
ja bym bardzo prosił... o jakieś konkretne wypowiedzi. A nie w stylu X wygra, bo o Y nie słyszałem.

Od takich wypowiedzi i "suchych typów" jest dział Private Picks


Edited by Bzyku (10/07/2006 12:01)

Do góry
#610213 - 03/07/2006 15:33 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna *DELETED*
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
Post deleted by Bzyku

Do góry
#610214 - 03/07/2006 15:56 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna *DELETED*
mtudor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7011
Skąd: Lublin
Post deleted by Bzyku

Do góry
#610215 - 03/07/2006 17:09 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Uprzedzajac nieporozumienia ktore mialy miejsce tez rok temu: FK Sarajevo - Ranger's FC To sa Rangersi z Andory a nie ze Szkocji

Do góry
#610216 - 03/07/2006 19:42 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna *DELETED*
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Post deleted by Bzyku

Do góry
#610217 - 03/07/2006 21:47 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
A miałem cichą nadzieje że to będzie normalny temat

Do góry
#610218 - 05/07/2006 09:59 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zagłębie Lubin - Dynamo Mińsk typ Zagłębie

Na Białorusi trwa już obecnie sezon piłkarze przygotowani do gry . Po 12 kolejce Dynamo zajmuje 4 lokate z bardzo dobrym bilansem na wyjazdach. Bo zdobyli na nich 16 z 21 punktów pięciokrotnie wygrywając i notując jeden remis (bramki 11:2).Ostatnia kolejka to remis ze słabiutkim Dynamo Brest (kurs na Mińsk był 1,24). Zagłebie zaś w trakcie przygotowań obecnie są w Libercu gdzie popołudniu zagrają z nimi sparing. Drużyna Lubińska neizostała w przerwie miedzy sezonami osłabiona żaden zawodnik nieodszedł. Kilku nowych zawodników widać na treningach . Jak powiedział nowy szkoleniowiec Zagłebia - druzyna niepotrzebuje wzmocnień tylko uzupełnień by na każdej pozycji było 2 równorzędnych zawodników.Rozum i serce podpowiada by postawić na Zagłębie.

SYKCESY DYNAMA MIŃSK
Mistrzowstwo Białorusi - 1992, 1993, 1994, 1995, 1995, 1997, 2004
Wicemistrzostwo Białorusi - 1996, 2001
II Wicemistrzostwo Białorusi - 2000, 2003
Puchar Białorusi - 1992, 1993, 2004
Finalista Pucharu Białorusi - 1996, 1998
Superpuchar Białorusi - 1994


Stadion Białoruskiej druzyny



Brondby - Valur Reykjavík typ Brondby(-1)

Drużyna gośći to średniach z Islandi . Po pierwszej części sezony zajmuje 6 lokate ( w lidze jest 10 drużyn).Bilans na wyjazdach to 1:2:2 bramkowy 7:7. Gospodarze to znacznie bardziej utytuowana druzyna . W ostatnim sezonie zajeła druga pozycje w Duńskiej lidze. Biulans na własnej murawie - 15 : 1 : 1 to chyba może robić wrazenie wygranie 15 z 17 spotkań na własnej murawie.Było by zero porażek gdyby nie ostatni mecz o przysłowiową "pietruszke".
W 1991 roku Zagłebie grało w "Pucharze Mistrzów " z Brendby odpadając z dalszej gry na wyjeździe została Lubińska druzyna pokonana 3:0 zaś u siebie Zagłębie wygrało 2:1.


Stadion drużyny gospodarzy

Do góry
#610219 - 05/07/2006 15:59 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
czyli jak ktos stawia ,na swoich, 'bo mu tak serce podpowiada' warto zastanowic sie nad dwojka w tym meczu po dobrej stawce - polskie zespoly maja to do siebie ze w wakacje lubia zarabiac - przekonalismy sie na przykladach Odry Wodzislaw, Polonii Warszawa czy juz w tym roku Lecha Poznan - Zaglebiu takze nieobce sa dogadane wyniki - wystarczy przypomniec uklad z Wisla Plock w tym sezonie czy wynik 0-0 z ostatniej kolejki sezonu ekstraszmaty, o ktorym ptaszki cwierkaly nawet na Slowacji, tych ustawek z udzialem Zaglebia jest duzo wiecej ale jako ze jestem chory nie chce mi sie szukac. Najlepiej stawiac przeciwko 'naszym' bo stawianie 'za sercem' konczy sie zazwyczaj katastrofa i to podwojna - finansowa i sercowa - przykladem opsiagniecia polskich zespolow w europejskich pucharach na przestrzeni ostatnich dwoch lat czy reprezentacji na mundialu czy tez sparingach z Litwa, Kolumbia - taki juz ten swiat polskiego futbolu jest i nie widac zmian na lepsze. Pozdrawiam

Do góry
#610220 - 05/07/2006 18:46 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Co do Zaglebie to zgadzam sie z Lordem. Za duzo razy juz widzialem ich "smieszne" mecze zarowno w 1,2 lidze jak i pucharze polski gdzie to nagle ze świetnej druzyny nie potrafili oddac strzalu na bramke beznadziejnym przeciwnika, wiadomo o co chodzi, nawet jakby wystawili kurs kolo 2.0(pewnie bedzie 1.5-1.6) w zyciu bym na nich nie postawil.

Do góry
#610221 - 05/07/2006 22:19 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Do Lord Devastator
Piszesz że się przekonaliśmy że Lech lubi zarabiać na podstawie meczu w pucharze - więc brawo dla Ciebie bo jestes jednym z niewielu ktorzy liczyli że Lech ten mecz wygra.
Chwalisz się tym że wiedziałeś po fakcie o ustawkach Zagłębia w lidze? Bo akurat Ameryki nieodkryłeś to że Zagłębie oddało Lige za PP to nieznaczy że z Dynamem też sprzedadzą.
Niedokonca rozkminiłem o co Ci chodzi z ta porażką finansową przy reprezentacji i ich sparingach? Czyzbys chciał napisac że stawiasz mecze sparingowe?? Jak tak to jestem pełen podziwu.
Wracając do Zagłebia to od zawsze typuje ich mecze i niezawsze stawiam na nich bo wiem o co w niektórych meczach chodzi , ale z Dynamem narazie niesłyszałem by był jakis wałek.

Do Bundy
Piszesz że świetny zespół niepotrafi oddać strzału beznadziejnej druzynie. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 więc strzały chyba były skoro gole padły . Szkoda tylko że wisłe Płock zdobywce Pucharu Polski uważasz za beznadziejną druzyne.
Czytałem reszte twoich postów stawiasz na Hibernian że wygra w Łotwie gdzie wcześniej u siebie wygrał 5:0 powiedz mi tylko po co mają wygrać? Bo mi się wydaje że do łotwy wybierze się 2 skład.Ale chociarz jesteś lepszy od Lord Devastator bo on nieodruznia Hibernians od Hibernian

PS
Jeśli chcecie dalej poruszać temat sprzedarzy meczy to zapraszam na priv bo temat miał inne przeznaczenie. Jeśli cos źle zrozumiałem lub was uraziłem to sorki ale jeśli nadal macie pisać o tym samym to dajcie spokój.

Do góry
#610222 - 05/07/2006 22:34 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:

czyli jak ktos stawia ,na swoich, 'bo mu tak serce podpowiada' warto zastanowic sie nad dwojka w tym meczu po dobrej stawce - polskie zespoly maja to do siebie ze w wakacje lubia zarabiac - przekonalismy sie na przykladach Odry Wodzislaw, Polonii Warszawa czy juz w tym roku Lecha Poznan - Zaglebiu takze nieobce sa dogadane wyniki - wystarczy przypomniec uklad z Wisla Plock w tym sezonie czy wynik 0-0 z ostatniej kolejki sezonu ekstraszmaty, o ktorym ptaszki cwierkaly nawet na Slowacji, tych ustawek z udzialem Zaglebia jest duzo wiecej ale jako ze jestem chory nie chce mi sie szukac. Najlepiej stawiac przeciwko 'naszym' bo stawianie 'za sercem' konczy sie zazwyczaj katastrofa i to podwojna - finansowa i sercowa - przykladem opsiagniecia polskich zespolow w europejskich pucharach na przestrzeni ostatnich dwoch lat czy reprezentacji na mundialu czy tez sparingach z Litwa, Kolumbia - taki juz ten swiat polskiego futbolu jest i nie widac zmian na lepsze. Pozdrawiam




Czy nie mozna napisać stawiam na Dinamo Mińsk a nie jakieś nie potwierdzone informacje prezentować. Te forum zostało stworzone, żeby pomóc polskim graczą w ograniu buków.Wy tymaczsem wcale nie pomagacie bo ja nie widze żadnej merotorycznie przesłanki w tym co wy piszecie. Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], akagi, alfa, Sensei), 4106 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582437 Postów

Najwięcej online: 4304 @