Opcje tematu
#6133762 - 21/01/2014 01:00 REGULAMIN: Playoff 'mecz.pl' Zima 2014
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27031
Skąd: Surfers Paradise, QLD
William Hill Sports

I. ZAPISY

Zgłoszenia będą przyjmowane we właściwym temacie do 2 lutego (do północy z niedzieli na poniedziałek lub kiedy zostanie zamknięty temat). Po wysłaniu posta o chęci uczestnictwa w konkursie należy także wysłać PW (Prywatną wiadomość) do mnie na forum (lub jeśli funkcja PW jest niedostępna - nowi userzy - to maila na adres playoff@mecz.pl), NAWET JEŚLI JUŻ WYSYŁALIŚCIE TE DANE DO POPRZEDNICH EDYCJI (stare dane kasujemy), podając w niej:

- informację o tym czy konto w William Hill zostało założone przed czy po opublikowaniu tego tematu, czyli o godzinie 19:00 dnia 20.01.2014 (ważne: patrz niżej)
- ORAZ login (BEZ hasła ani jakichkolwiek innych danych),

Uwaga: powyższą informację należy przesłać PRZED wysłaniem swojego pierwszego typu w konkursie. W przeciwnym wypadku nie bierze się udziału w walce o nagrody w tym konkursie i gra się jedynie "dla przyjemności". smile

Nagrody będą przekazywane bezpośrednio przez patrona konkursu.

WAŻNE:

1. Mam już konto w William Hill. Jeśli założyłeś konto przed opublikowaniem tego tematu dzisiaj o 19:00 (np. tydzień, miesiąc, rok temu, itd.) to wystarczy podać info o tym w mailu (dokładna data nie jest potrzebna).

2. Nie mam jeszcze konta w William Hill. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada tam konta to żeby wziąć udział w konkursie i otrzymać nagrody dla najlepszych należy się zarejestrować ze specjalnego linku. Zapisując się z tego linku zostaniesz także objęty specjalną promocją 25 Euro/Funtów GRATIS (100% ekstra w postaci darmowego zakładu):

- klikasz na następujący, promocyjny link: Darmowy zakład 25 Euro/Funtów!
- na nowo otwartej stronie klikasz na "Otwórz Konto"/"Zarejestruj się" i rejestrujesz konto

Przed wypłaceniem nagród będzie sprawdzane czy osoba zgłaszając się do konkursu wysłała nam maila/PW, oraz kiedy zostało otwarte konto (jeśli po 19:00 dnia 20.01.2014 to nagrody będą wypłacane tylko jeśli rejestracja została dokonana ze specjalnego linku powyżej, w przeciwnym wypadku zasilą pulę nagród do kolejnej edycji konkursu).

II. KONKURS

1. Co tydzień do 19:59 w niedzielę każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy niewysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł. W każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
1.2. W razie remisu osoba, która jako pierwsza wysłała swój piąty (od półfinału/finału siódmy) typ awansuje/wygrywa.

2. Można używać kursy wyłącznie od bukmachera William Hill.
2.1. Każdy typ/kupon musi być singlem o minimalnym kursie 1.40.

3. Każdy typ może być wysłany aż do zamknięcia przyjmowania zakładów na to spotkanie przez bukmachera, lecz najpóźniej na 6 minut przed rozpoczęciem spotkania (nawet jeśli bukmacher przyjmuje zakłady aż do czasu rozpoczęcia). Tak więc jeśli mecz się zaczyna o 15:00 to typ musi być wysłany najpóźniej o 14:54 (decyduje czas podany na forum przy wysłanej wiadomości). Typy wysłane po czasie nie są brane pod uwagę - traktuje się je jako nie wysłane.

4.1. Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów (w przypadku błędu należy jeszcze raz napisać typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp.)
4.2. Wyjątkiem od zakazu zmiany typu są przełożone/odwołane/opóźnione spotkania. Jeśli będzie wiadomo, że wynik typu nie będzie znany do 12:00 w południe w poniedziałek, to można wysłać nowy typ dodając, że zastępuje on poprzedni typ, który został przełożony/odwołany/opóźniony (należy wysłać osobny post, proszę nie edytować żadnych postów!). Wynik nowego typu musi być znany do 12:00 w południe w poniedziałek.

5. Zwroty: jeśli z jakiegokolwiek powodu nastąpi zwrot stawki u bukmachera (np. przy remisie jeśli typ był na handicap "0"/DNB) to należy w miejsce tego zakładu wysłać inny typ (nie podanie typu zastępczego będzie się liczyło jako nie wysłanie typu - patrz punkt 1). Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona). Dla przykładu nie dopuszcza się następującej sytuacji: masz zakład na pierwszego strzelca, Twój zawodnik "grzeje" ławkę a Ty podajesz typ zastępczy przed padnięciem pierwszej bramki. - Tak nie można. - W tym wypadku dopóki nie padnie pierwsza bramka zakład jest cały czas ważny i nie można "na zapas" podawać zastępczego. Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot tylko dopiero wtedy, gdy jest pewność że on nastąpi.
5.1. Typ zastępczy należy podać tylko wtedy gdy zwracana jest cała stawka. Jeśli część zakładu wygrała/przegrała to typ się liczy i odpowiedni zysk (lub strata) jest brana pod uwagę.

6. Nie można do Playoff wykorzystywać ewidentne błędy w liście kursowej, przez co rozumie się np. jawne odwrócenie kursów. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do Moderatorów.

7. Na każdy zakład gdzie są 2-3 opcje do wyboru (np. mecz tenisowy 1/2 albo mecz piłkarski 1/X/2), można podać wyłącznie jeden typ. Jeśli są cztery opcje lub więcej to można podać maksymalnie dwa typy. Ograniczenie te dotyczy każdego zakładu (np. "podwójna szansa" czy "dokładny wynik") a nie wydarzenia (np. mecz Manchester Utd - Chelsea). Tak więc można zagrać wszystkie typy na ten sam mecz: np. "1" (zwycięzca meczu), "1X" (podwójna szansa), "powyżej 2,5 goli" (powyżej/poniżej 2,5 goli w meczu), "dokładny wynik 2:0" i "dokładny wynik 2:1" (ponieważ w zakładzie na "dokładny wynik" są 4+ opcje do wyboru, można zagrać 2 typy z tej kategorii).
UWAGA: można typować 1,X, lub 2 (bądź 1 lub 2) i jednocześnie handicap na to samo spotkanie POD WARUNKIEM, że nie jest to IDENTYCZNY zakład (np. "typ 1" oraz "-0.5" na gospodarza), i że nie stawiamy na obie drużyny (np. "1" oraz handicap na gości).

8. Można obstawić ten sam mecz co przeciwnik jeśli typujemy inny wynik.
8.1. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie). W skrócie, jeśli chcesz obstawić te samo spotkanie co przeciwnik to musi to być taki typ, że nie ma możliwości żeby oba typy były trafione. Czyli jeśli przeciwnik zagra -0.5 to możesz zagrać +0.5 na przeciwnika gdyż tylko jeden z tych typów może wejść. Jeśli przeciwnik obstawi 1 to możesz obstawić 2 albo X.

9. Co tydzień zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.

10. Do celów Playoff nie można używać systemów, zakładów each-way, zakładów live-betting (czy jakichkolwiek innych zakładów gdzie kursy są ciągle zmienne, jak np. giełda), ani ofert z działów "financial" oraz "specials". Nie można także używać zakładów, w których trzeba zaznaczyć więcej niż jedną opcję w celu złożenia zakładu (np. Scorecast, gdzie wybiera się z jednego menu pierwszego strzelca a z drugiego dokładny wynik).

11. Osoby przechodzące do następnej rundy są zobowiązane do podania informacji o swoim awansie w specjalnie stworzonym do tego temacie ("Kto się zakwalifikował do...") oraz do spełnienia WSZYSTKICH następujących warunków:
- podania tego przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie.
- podania tego najpóźniej do 23:59 w najbliższą środę po rundzie, w której uzyskano awans, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie oraz dodatkowo -100 zł za każdy kolejny dzień zwłoki (wysyłając informacje w czwartek otrzyma się karę -200 zł, jeśli dopiero w piątek to -300 zł, itd.)
- podania także swojego bilansu w temacie ("Najlepszy Bilans Tygodniowy...") jeśli chcą być brane pod uwagę na nagrodę za 'najlepszy tygodniowy wynik' w całym konkursie. Najlepszy bilans tygodnia należy zgłaszać we właściwym temacie najpóźniej w najbliższą środę (do 23:59) po rundzie, w której uzyskany był dany bilans. W przeciwnym wypadku osiągnięty bilans nie będzie się liczył do tej nagrody.

12. Do niniejszego regulaminu mogą być wprowadzone zmiany. Wszelkie zmiany będą obowiązywać następnego dnia od ich dokonania (decyduje data edycji tego postu).

13. W przypadku sytuacji nieprzewidzianych przez regulamin decyzje moderatorów forum będą ostateczne.

14. Typ wysyłany do pojedynku w Play Offach może być wysyłany tylko i wyłącznie przez osobę biorącą udział w danym pojedynku.

15. Zakazuje się korzystania z jakichkolwiek serwisów/serwerów proxy lub programów/stron ukrywających dane typu adres IP. Jeśli choć jeden post z typem/typami zostanie wysłany w ten sposób, nastąpi automatyczna dyskwalifikacja uczestnika konkursu bez możliwości odwołania.

16. Uczestnictwo w konkursie jest ograniczone do jednej osoby na domostwo/komputer/adres IP. Jeśli zajdzie podejrzenie o złamanie tej zasady, nicki biorące udział w konkursie mogą zostać natychmiastowo usunięte przez organizatora. Ostateczna i nieodwoływalna decyzja w tej sprawie należy wyłącznie do organizatora.

17. Jeśli organizator stwierdzi, że rejestracja na forum została dokonana wyłącznie w celach konkursowych, taka osoba może nie zostać uwzględniona w liście uczestników konkursu. Podobna decyzja może być podjęta jeśli dana osoba udziela się na forum głównie w celach konkursowych, bez merytorycznej obecności w innych tematach forum.


III. NAGRODY pogodnie

----------
I miejsce: darmowy zakład 300 Euro
II miejsce: darmowy zakład 200 Euro
Półfinaliści: po darmowym zakładzie 100 Euro dla każdego (łącznie 200 Euro)
Ćwierćfinaliści: po darmowym zakładzie 50 Euro dla każdego (łącznie 200 Euro)
Najlepszy bilans: darmowy zakład 100 Euro dla najlepszego wyniku tygodniowego (musi to być wynik dające awans/zwycięstwo) we wszystkich 7 tygodniach trwania konkursu (ponieważ w półfinałach oraz finale należy wysłać 7 typów, wyniki z dwóch ostatnich rund będą mnożone przez 5/7). Najlepszy bilans tygodnia należy zgłaszać we właściwym temacie najpóźniej w najbliższą środę (do 23:59) po rundzie, w której uzyskany był dany bilans.

Darmowy zakład należy postawić po minimalnym kursie 2.00 (nie ma żadnych dodatkowych wymogów względem obrotu, po postawieniu i rozliczeniu zakładu można wypłacić całą wygraną).
----------

Do góry
#6133764 - 21/01/2014 01:02 Re: REGULAMIN: Playoff 'mecz.pl' Zima 2014 [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27031
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Conrad
- informację o tym czy konto w William Hill zostało założone przed czy po opublikowaniu tego tematu, czyli o godzinie 19:00 dnia 20.01.2014 (ważne: patrz niżej)
- ORAZ login (BEZ hasła ani jakichkolwiek innych danych),

uwaga Od tej edycji w zgłoszeniu trzeba podać także swój login do WH (BEZ hasła oczywiście)

Do góry
#6135087 - 22/01/2014 09:01 Re: REGULAMIN: Playoff 'mecz.pl' Zima 2014 [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27031
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli dobijemy do 128 zgłoszeń w tym tygodniu to możemy po niedzieli zamknąć zapisy i ruszyć o tydzień wcześniej. smile

Do góry
#6163388 - 19/02/2014 00:44 Re: REGULAMIN: Playoff 'mecz.pl' Zima 2014 [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27031
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Powyższy regulamin jest niezmieniony od chwili opublikowania go dnia 20.01, natomiast należy zwrócić uwagę na nowy podział nagród.

Całkowita pula pozostaje niezmieniona, natomiast część kwoty za wygranie została przeniesiona, by od tej rundy także wynagradzać ćwierćfinalistów i tym samym powiększyć ilość osób, które zdobędą nagrodę(y) w tym konkursie.

Do góry
Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, igea23, betowiec, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, Warren, bukma, VVega, Kura), 618 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24691 Użytkowników
106 For i subfor
48196 Tematów
5406270 Postów

Najwięcej online: 3195 @ 19/01/2020 13:01