Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#613910 - 03/07/2006 16:18 Lekkoatletyka
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Sazon juz trwa jakis czas a tym czasem tematu jak niebyło tak niema. W zeszłym sezonie pamietam ze odbyło sie kilka ciekawych dyskusji zwiazanych z lekkoaatletyka wiec moze tm tematem uda mi sie nakłonic niektórych do ponownych wypowiedzi odnosnie lekkiej.

Super Grand Prix IAAF w Atenach

Zapowiedz z wp.pl:

Podczas mityngu Super Grand Prix IAAF im. Konstandinosa Ciklitirasa, 4-krotnego medalisty olimpijskiego, mężczyźni i kobiety będą rywalizować w biegach na 100, 800 i 1500 m, 400 m ppł. i 3000 m z przeszkodami. Mężczyźni wystartują również w skoku o tyczce, rzucie dyskiem i skoku w dal, a kobiety w rzucie oszczepem, trójskoku i skoku wzwyż. Największą uwagę przyciągnie na pewno sprint mężczyzn, ponieważ podczas zeszłorocznej edycji imprezy Jamajczyk Asafa Powell pobił rekord świata.


Mnie w tym miningu zainteresowały takie zdarzenia:
Bergqvist, K - Vlasic, B 1 2.55
Savigne, Y - Pyatykh, A 1 1.75
Waltz, I - Riedel, L 1 2.25

Kursy z Unibetu grane za nieweilkie stawki systemem 2 z 3.

W pierwszej parze mamy dwie zawodniczki o podobnych umiejetnosciach. Kurs na Szwedke wynika zapewne z tego ze miala ona spora przerwe z powodu kontuzji ( stracony zeszły sezon), ale w tym prezentuje sie dobrze. W Maladze podczas PE skoczyła w ładnym stylu 1.97 co prawde Chorwatka niedawno osiagneła 2.02, ale moim zdaniem dzis i tak o wszytkim moze zadecydowc dyspozycja dnia i zaklad ten uwazam za niewielki vb.

W drugiej parze ( trójskok kobiet) kieruje sie głownie forma jaka prezentowaly obydwie zawodniczni podczas ostatnich startów. Tutaj lepiej wypada Kubanka Savigne i dlatego gram na nia.

W trzeciej parze ( dysk mezczyzn) zdecydowałem sie bardziej na typ przeciwko Riedl'owi niz typowaniu na młodszego o 10 lat Amerykanca. Teoretycznie w tym sezonie troche lepiej wypada Niemiec, ale mam w pamieci jego wystep w Maladze. Konkurs na zbt wysokim poziomie niestał ( wygrał go nasz reprezentant Małachowski z przecietno-srednim rezutlatem 66.21). Niewiem co pokaze Waltz ale jesli Riedl bedzie w podobnej dyspozycji jak ostatnio to widze spore szanse na jego zwyciestwo w tej parze.

Dodatkowo zastanawiałem sie nad typem Dwighta Phillipsa w parze z Panamczykiem Saladino. Kurs 3.50 na takiego zawodnika hmmm, az grzechem było by niezagrac dlaczego,(???) wystarczy spojrzec tylko na jego osiagniecia z drugiej strony jednak Panamczyk ma w tym sezonie 5 najdłuzszych skokow na liscie swiatowej! Dlatego tez zagrałem ten typ, ale tylko za symboliczne grosiki.

Wiem ze niektóre konkursy juz trwaja, bo mining rozpoczał sie o 18:00, ale wczesniej niewidziałem kursów na ten mining. W przyszłosci postaram sie podawac swoje propozycje z odpowiednim wyprzedzeniem.
Zachecam wszytkich goraco do dyskusji w tym temacie.


Edited by tomo (22/01/2007 21:48)

Do góry
Bonus: Unibet
#613911 - 03/07/2006 16:49 Re: Lekkoatletyka 2006
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie

Do góry
#613912 - 07/07/2006 18:13 Re: Lekkoatletyka 2006
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!

Parę linków dla przypomnienia

Najlepsze wyniki w tym roku na świecie
http://www.iaaf.org/statistics/toplists/index.html

Program najlepszych mityngów wraz z rezultatami
http://www.iaaf.org/GP06/results/index.html

Tyle powinno wystarczyć by móc zorientowac się odnośnie formy zawodników ale najlepiej oglądać ich poczynania na antenie tv w zeszłym roku Złota Liga była na niemieckim Eurosporcie napewno Grand Prix jest.

Pozdrawiam Pawka z Kielc

Do góry
#613913 - 07/07/2006 21:02 Re: Lekkoatletyka 2006
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Kombosik w STS:
JACKSON-carter 1.3
Jackson potwierdza wysoka forme z zeszlego sezonu czego nie mozna powiedziec o Carterze ktory w zeszlym sezonie zawsze byl drugi,w tym nawet nie lapie sie na podium,ostatnio wygrana o sekunde!
DEMUS-glover 1.2
Demus zdecydowanie najlepsza plotkarka na tym dystansie,Glover najlepsze lata ma juz za soba,zeszly sezon niezla forma,w tym sezonie sporo przegrywa z Demus,ostatnio okolo sekundy roznicy!
SOBOLEVA-jamal 1.35
Ostani bieg pokazal ze Soboleva jest w wysmienitej formie,najlepszy tegoroczny wynik na swiecie,ostatni jej bieg to deklasacja rywalek,wynik o blisko 6 sekund lepszy od najlepszego wyniku Jamal z tego sezonu,ktora biegla tylko raz w tym sezonie jednak przegrala z Tomashova!
SALADINO-phillips 1.3
Phillips slizgal sie sezon temu wygrywajac sporo zawodow bowiem w tej konkurencji ostatnio brak dobrych zawodnikow,az pojawil sie Saladino i juz Phillips musi sie zadowalac 2 miejscami,a ze do tego nie jest w najwyzszej formie to panamczyk powinien potwierdzic znakomita w tym sezonie forme! Ostatnio rekord zyciowy i wygrana o blisko 40cm nad rywalem!
RICHARDS-pospelova 1.15
Pewna dokladka,Sanya nie przegrywa biegow,chyba tylko jedna porazka w zeszlym sezonie,pospelova mimo ze w tuli zeszla ponizej 50s to tu jednak przewiduje ze ponizej 50.50 nie pobiegnie! Jezeli bedzie potrzeba to Sanya przyspieszy tak ze nie zostawi zludzen!
BEKELE-limo 1.3
Bekele ostatnio zaskoczyl przegrywajac,jednak z Limo to z temperatura 40 stopni powinien wygrac To nie rywal dla niego co pokazuja rowniez najlepsze rezultaty z tego sezonu gdzie Bekele ma wynik o 7 sekund lepszy! Bekele w Oslo byl drugi teraz za wszelka cene bedzie chcial wygrac,mysle ze narzucone zostanie bardzo szybkie tempo,ktorego Limo rzecz jasna nie wytrzyma!

Z calosci wychodzi bardzo sympatyczny kurs 4.09

Z unibetu polecam Pospelova-guevara po 1.8 meksykanka najlepsze lata ma juz za soba,dobre wydaja sie rowniez Chizenko-tomashova 1.55-ostatnio gladka wygrana tej pierwszej,oraz Bungei z al-ezemim 1.55,nie moge zrozumiec skad Unibet wytrzasnal taki kurs,ostatnio gladka wygrana Bungeia o ponad pol sekundy!

Do góry
#613914 - 08/07/2006 07:50 Re: Lekkoatletyka 2006
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Ostatnio:

Bergqvist, K - Vlasic, B 1 2.55
Savigne, Y - Pyatykh, A 1 1.75
Waltz, I - Riedel, L 1 2.25
Kursy z Unibetu grane za nieweilkie stawki systemem 2 z 3.

Czyli ogolnie lekki plus. Zaskoczyła tylko młoda Rosjanka swoimi nowymi zyciówkami.

Meeting Gaz de France Paris Saint-Denis

Typy i kursy z STS
Saladino - Phillips 1 1.30
Zgadzam sie z moim przedmówca. Na chwile obecno Panamczyk w zdecydowanie wyzszej formie.

Berggvist[/b[] - Howard 1 1.45
Szwedka w coraz to wyzszej formie dzis pewnie znow z Chorwatka Vlasic powalczy o zwyciestwo kurs 1.45 jest moim zdaniem sporo przeszacowany.

Te dwa zdarzenia daja przyjemne Ako okolo 1.9 i bede podstawa do moich wszytkich dzisiejszych kuponow.
Jako ze w lekkiej szczególnie interesuja mnie dyscypliny techniczne moja uwage zwrocilo jeszcze zdarzenie.
Pyrek - Boskak 1 1.40
Kurs niezachwyca, ale Monika w tym sezonie pokazywaa juz ze jest w dobrej dyspozycji. Boslak jest jednak bardzo himeryczna zawodniczka ktora nagle ni to z gruchy ni z pietruchy potrafi uzyskac jakis bardzo dobry rezultak. Zdarza jej sie jednak to bardzo sporadycznie dlatego dzis pewnie tez zagram na Polke.

Biegi:

Demus - Glover 1 1.20 (400pl K)tu rowniez wszystko ładnie strescił zzenek, ja podpisuje sie pod tym obiema rekami.

Jesien - Ross Williams 1 1.50 (400pl K)
Polka, która z tego co pamietam dopiero niedawno rozpoczeła starty ( niechce mi sie sprawdzac czym to było spowodowane, ale podczas ostatniej relacji mitingu z Aten komentatorzy o tym wspominali) pobiegła dosc poprawnie wygrywajac z Ross o pol sekundy. Trzeba dodac jedak ze polka biegra po zewnetrznym wygodnym dla plotkarek torze. Niewiem jak dzis beda rozstawione zaodniczki, ale po kursie 1.50 mozna sprobowac dołozyc polke do jakiegos kuponu.

Jackson - Carter 1 1.3
podobna sytuacja jak w parze Demus - Glover. Niewidze to zadncyh argumentów przemawiajacych za Carterem.

Na chwile obecna napewno bede grał te kursy. Co do innych zdarzen trzeba jeszcze conieco przemyslec. Jesli ktos lubi underdogi to takich poszukałbym w parach:
Thorkildsen - Makarov 2 2.60
Arnold - Liu 2 2.70
Ja jednak na chwile obecna niejestem jeszcze do tych typow na tyle przekonany zey je zagrac.

Do góry
#613915 - 08/07/2006 08:24 Re: Lekkoatletyka 2006
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
jackosona nie ma na liscie startowej przynajmniej na wczoraj

ja juz pogralem przeciwko jesien w tej parze....

Do góry
#613916 - 08/07/2006 08:34 Re: Lekkoatletyka 2006
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
Late news: the American, Bershawn Jackson, registered for the 400 metres hurdles race at the Gaz de France Paris Saint-Denis meeting has been forced to pull out of the Paris meeting on Saturday evening.


Jackson, the world champion in the discipline, has had to abandon for family reasons.

Do góry
#613917 - 08/07/2006 10:30 Re: Lekkoatletyka 2006
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Acuff A - Chicherova A 2 1.6 expekt

Nie wiem co dzieje sie z Acuff ale wyglada na to ze jest kompletnie bez formy.
W Atenach skoczyla 1.80cm kolejne podejscie to trzy nieudane proby na 1.90cm. W przypadku pan jednorazowe slabsze wystepy to nic nadzwyczajnego jednak Amerykanka potwierdzila te "forme" skaczac przed dwoma dniami w Luzernie tylko 1.86cm.( w drugiej probie) nastepnie trzykrotnie stracila 1.92cm i zajela drugie miejsce. Konkurs odbywal sie w dobrych warunkach atmosferycznych a wiec o przypadku nie moze byc mowy.
Chicherova w Atenach 1.94 i kilkanascie dni wczesniej 1.92cm na Pucharze Europy w Maladze. Moze nie sa jakies rewalacyjne wyniki ale widac tu pewna stabilizacje i mysle ze na Acuff dzisiaj wystarczy.

Do góry
#613918 - 08/07/2006 18:40 Re: Lekkoatletyka 2006
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:

Acuff A - Chicherova A 2 1.6 expekt

Nie wiem co dzieje sie z Acuff ale wyglada na to ze jest kompletnie bez formy.
W Atenach skoczyla 1.80cm kolejne podejscie to trzy nieudane proby na 1.90cm. W przypadku pan jednorazowe slabsze wystepy to nic nadzwyczajnego jednak Amerykanka potwierdzila te "forme" skaczac przed dwoma dniami w Luzernie tylko 1.86cm.( w drugiej probie) nastepnie trzykrotnie stracila 1.92cm i zajela drugie miejsce. Konkurs odbywal sie w dobrych warunkach atmosferycznych a wiec o przypadku nie moze byc mowy.
Chicherova w Atenach 1.94 i kilkanascie dni wczesniej 1.92cm na Pucharze Europy w Maladze. Moze nie sa jakies rewalacyjne wyniki ale widac tu pewna stabilizacje i mysle ze na Acuff dzisiaj wystarczy.



Zaklad anulowany Rosjanka nie wystartowala.
Acuff 1.94 nawet niezle

Do góry
#613919 - 08/07/2006 18:53 Re: Lekkoatletyka 2006
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Saladino - Phillips 1 1.30
Berggvist[/b[] - Howard 1 1.45
Pyrek - Boskak 1 1.40
Jesien - Ross Williams 1 1.50
Demus - Glover 1 1.20
Jackson - Carter 1 1.3 zwrot

Głowne kursy weszły bez problemowo. Typy na Polki grałem razem z kolarstwem i szczesciem w nieszczesciu bylo to, ze kupony połozone zostały nie tlko przez nasze zawodniczki, ale i zaklady z TdF.
Dzis z braku czasu z naziemnych odwiedziłem tylko STS i prof, czasu natomiast mi zabrakło na toto-mix i milenium. Mam w zwiazku z tym pytanie. Czy buki te oferowały jakies zakłady na lekka w dniu dzisiejszym?
Nastepne zawody bodajze w najblizszy wtorek ( połaczone z relacja na Eurosporcie), licze na to, ze temat neumrze smiercie neturalna i kilka postów sie pojawi
Pozdrawiam retoox

Do góry
#613920 - 08/07/2006 19:37 Re: Lekkoatletyka 2006
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
W tej chwili na czeskim kanale sport24 leci powtorka.

Do góry
#613921 - 08/07/2006 21:13 Re: Lekkoatletyka 2006
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
w mixie byla lekka. bekele byl po 1.6 z jakims kenijczykiem a tak to nic ciekawego

Do góry
#613922 - 08/07/2006 21:16 Re: Lekkoatletyka 2006
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
Pos Athlete Nat Mark Pts

1 Pitkämäki Tero FIN 89.07 20
2 Martínez Guillermo CUB 87.17 16
3 Greer Breaux USA 85.45 14
4 Thorkildsen Andreas NOR 84.98 12
5 Vasilevskis Vadims LAT 84.64 10
6 Kovals Ainars LAT 81.34 8
7 Rags Eriks LAT 80.83 6
8 Ivanov Alexandr RUS 78.52 4
Makarov Sergey RUS NM

to są wyniki z oficjalnej strony IAAF, co oznacza skrót NM przy Makarowie? bo przy Rogowskiej która dostała kontuzji jest DNS czyli zapewne "Did not Start", a Makarow? czyżby to oznaczało że spalił wszystkie próby? Expekt za Rogowską dał mi zwrot, a zakład Makarov - Vasilievski wisi - ktoś potrafi odczytać ten skrót NM albo widział co się działo gdzies w TV?

Do góry
#613923 - 08/07/2006 21:16 Re: Lekkoatletyka 2006
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
z mike kigenem

sorry za dwa posty

Do góry
#613924 - 08/07/2006 21:56 Re: Lekkoatletyka 2006
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
przy wynikach w lekkiej nm oznacza: no mark

Do góry
#613925 - 10/07/2006 06:43 Re: Lekkoatletyka 2006
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Już jutro jeden z najbardziej znanych mitingow nie zaliczanych do Złotej Ligi a mianowicie miting w Lozannie, niektóre źródła podają że jest na 5 miejscu wśród ważności mitingów, najważniejsze żeby kursy były ciekawe a przede wszystkim wszystkie typy wchodziły. Tu jest link do strony oficjalnej mitingu http://www.athletissima.ch/index_en.aspx Dla lubiacych ogladać to co obstawili ważna informacja że transmisja jest na Eurosporcie początek o 20.00

Pozdrawiam Pawka z Kielc

Do góry
#613926 - 10/07/2006 06:47 Re: Lekkoatletyka 2006
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Lista startowa mitingu w Lozannie dla tych co nie lubią szukać http://www.athletissima.ch/meeting/programme_en.aspx

Pozdrawiam Pawka z Kielc

Do góry
#613927 - 10/07/2006 09:58 Re: Lekkoatletyka 2006
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Trójskok kobiet:
W konkursie wystartuje cała swiatowa czołowka. Głowna kadyddatka do zwycięstwa znow będzie Tatiana Lebedeva - jedyna zawodniczka skaczaca ponad 15m w normalnych warunkach ( wiatr do 2m/s) w tym sezonie. Co do innych zawodniczek: Devetzi ostatnimi laty bardzo dobrze się prezentowała w Anenach, w tym sezonie był to wystep jak na nia przeciętny. Skoczyła w jednej z prob co prawda 14.88, co jest wynikiem przyzwoitym, ale wszytkie pozostałe jej próby były podobne ( 5 razy ladowała miedz 14.58 a 14.88). Patzrac na nia miałem wrazenie jakby jej brakowało szybkości, dynamiki. Na pewno w ciagu tygodnia można ten element poprawic, ale czy na tyle aby ta zawodniczka już jutro skakała regularnie ponad 15m. Dla mnie jutro czarnym koniem będzie jamajka Smith. Zawodniczka ta miala przerwe w startach co było ostatnio widac. Zawodniczka ta pokazała ze jest bardzo skoczna. Miała natomiast troche problemów z technika. Moim zdaniem jutro powinna poprawic swój SB i uzyskac około 15m. Jeśli miałbym się pobawic w ustawianie par na jutro to wygladały by one mniejwiecej tak:

Oleynikova - Saladuha 55-45 [%]
Smith - Adama 70-30 [%]
Savigne - Pyatykh 45-55[%]
Lebedeva - Devetzí 85-15 [%]



Skok w zwyz kobiet:
W konkursie będą brały dział dwie zawodniczki które w tym sezonie osiągnęły granice 2m, sa to Rosjanka Slesarenko i reprezentantka USA Howard. Moim zdaniem konkurs wygra Rosjanka, bo:
- podczas ostatniego mitingu GL pokazała ze jest w dobrej dyspozycji
- Howard jest zawodniczka która najlepsze rezultaty uzyskuje w Stanach.
O 3 miejsce walczyc powinny Mykhalchenko, Efimenko i Lalakova. Szanse to oceniam 30-35-35. W konkursie zabraknie sporo zawodniczek ze swiatowej czołowki wiec jeśli jakis buk wystawi w parach pozostał zawodniczki z w/w to może się to okazac bardzo dobra inwestycja.

Oszczep kobiet:
Kolejny bardzo dobrze obsadzony konkurs. Niewiem co się dzieje z Kubanka Menendez. W zeszłym sezonie była numerem jeden i większość imprez wygrywała jak chciała a w tym sezonie zaledwie 64 metry. Może jutro się przełamia. Moim zdaniem to własnie miedzy nia a rekordzistka Europy Obergfoll stoczy się walka o zwycięstwo Niemka co prawda wygrała ostatnio o ponad 4 metry, ale wynik jaki uzyskała ( niecałe 67) do jakichs super dobrych jeszcze się niezalicza i moim zdaniem jutro jest duza szansa, ze obejrzymy lepsze rezultaty. Do walki o zwycięstwo może właczy się jeszcze dobrze rzucajaca w tym sezonie Czeszka Spotakova. Jeśli jutro jakis buk wystawi te zawodniczki w parach z pozostałymi uczestniczkami konkursu to zapewne tez sprobuje szczescie w tego typu zakładach.

Tyczka kobiet:
Pierwsze miejsce oczywiście już zarezerwowane a o drugie powinny walczyc Bosak, Pyrek i Feofanova. Co do Rosjanki to ciezko powiedziec co pokaze bo mało w tym sezonie startowała wiec typowanie w h2h tej zawodniczki sobie odpuszcze. Co do Bosak i Pyrek to ostatnio góra była Francuzka. Obie zawodniczki skacza podobnie, ale w moich oczach jednak bardziej regularna jest Polka jedak ewentualne stawiania na nia będzie zalezało od kursu.

Biegi:
Tu niechce mi się specjalnie rozpisywac wiec szybciutko. Sprinty typuje sporadycznie, gdyz moim zdaniem to jedne z najtrudniejszych biegów do wytypowanie, dlatego czekam na pary i ewentualnie gram jakiegos underdoga. 400m słabo obsadzone bo niema mocnych Amerykanców wiec za faworyta chyba uznac trzeba Jamajczyka Gonzalesa i Nigeryjczyka Godday'a. 800 mocno obsadzona, Borzakovski ostatnio ponownie zaimponował finiszem. Jutro mzoe będzie powtórka z Aten. 400m przez pł. Tutaj powinien wygrac Jackson. Cekawi mnie z kim w parze będzie ustawiany słabo biegający Carter. U pan na 100m pewnie o kolejne zwycięstwo a może i poprawe własnego rekordu mitingu powalczy Marion Jones. Na 800m postawie jutro na dosc nierówno biegajaca zawodniczke która mi w zeszłym sezonie spore profity. Mam tu na mysli Kubanke Calatayud, która dysponuje bardzo dobrym finiszem. Teraz pozostaje już tylko czekac na kursy.
Pozdrawiam retoox

Do góry
#613928 - 10/07/2006 16:05 Re: Lekkoatletyka 2006
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
sorka za ot
ale wielkie dzieki za powyzszy post, oby wiecej takich rzeczowych analiz
Pozdrawiam i dzieki retoox

Do góry
#613929 - 10/07/2006 17:21 Re: Lekkoatletyka 2006
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:

Jeśli miałbym się pobawic w ustawianie par na jutro to wygladały by one mniejwiecej tak:

Oleynikova - Saladuha 55-45 [%]
Smith - Adama 70-30 [%]
Savigne - Pyatykh 45-55[%]
Lebedeva - Devetzí 85-15 [%]





IMO zadnej z tych par jednak w ofercie nie bedzie...
Powod?
Zbyt latwo w kazdej z nich wskazac faworytke przynajmiej "na papierze" .Czasami Unibet lubi dac taka "podpuche" wiec moze jednak oni? Np.Lebiedieva za @1.1

Patrzac na wyniki ostatniego konkursu predzej mozemy sie spodziewac czegos z tego:

Lebiedieva - Pyatykh 1.65 - 1.95
Savigne - Smith 1.6 - 2.0
Savigne - Devetzí 1.8 - 1.9
Devetzí - Smith 1.6 - 2.0
Ew. Aldama w ktorej z tych dwoch powyzszych kombinacji.
Obawiam sie jednak ze oferta moze byc skromna wszak to nie jest mityng z cyklu GL.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Józef Małolepszy, Sensei), 2206 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581089 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49