Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1283800 - 08/06/2007 00:49 Re: Ligi europejskie... [Re: Maciek]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Boomerang Interviu - Benicarlo
To qualify for next round
Typ: awans Boomerang Interviu Wyniki: 5-1 4-3 awans Boomerang Interviu
Kurs: 1.55 exp
Stawka 10/10

Kurs napewno sporo przeszacowany. Boomerang jako zwyciezca sezonu zasadniczego znow ma atut własnego boiska w postaci ewentualnego trzeciego spotkania. W Boomerangu graja zawodnicy ze scisłej swiatowej czołowki, do najbardziej znanych zaliczyc mozna bramkarza Luisa Amado, Daniela (reprezentanci Hiszpanii), Marqinho, Schumachera, (reprezentanci Brazylii) czy Bartoniego (rep. Włoch) w druzynie gosci ciezko o znalezienie tak znanych nazwisk. Kazdy z tych zawodnikow moze pokusisc sie o wygranie spotkania. Dadatkowa siła jest tu tez jednak kolektyw, udalo mi sie obejrzec kilka spotkan tego zespołu i gdy niesa zagrozeni graja naprawde ładna druzynowa pilke (co innego gdy wynik niejest po ich mysli, ale z tym przeciwnikiem neipowinno raczej to miec miejsca). Dadatkowo benicarlo jest zespołem który ogolnie "lezy" Interviu i zwykle bez wiekszych problemow z nimi sobie radza. Ich ostatnie wyniki z ligi to:

14/10/2006 Benicarló Onda Urbana - Boomerang Interviú 1 - 4
06/03/2007 Boomerang Interviú - Benicarló Onda Urbana 3 - 2

Polaris World Cartagena - El Pozo Murcia Turistica
To qualify for next round
Typ: awans Polaris World Cartagena awans El Pozo Murcia Turistica
Kurs: 1.85 exp
Stawka: 2.5/10

kurs napewno lekko przeszacowany. Obie ekipy prezentuja zblizony poziom. Jesli chodzi o znane nazwiska to tutaj zdecydowanie lepiej wypada Murcia, ale te "znane nazwiska" w tym sezonie lekko zawodza. Ewentualny trzeci mecz bedzie grany w Cartagenie, kurs jest moim zdaniem lekko przeszacowany - głownie te dwa czyniki decyduja o tym ze gram ten zakład

Boomerang Interviu - Benicarlo
Typ: Boomerang Interviu Wyniki: 5-1
Kurs: 1.40
Stawka: 5/10

Zaklad bardzo ciekawy "na dokladke" i zagrania za srednia stawke. Niesadze, zeby gospodarze mieli wieksze problemy. Tym bardziej, ze mieli duzo wiecej czasu na odpoczynek i przygotowania do dzisiejszego spotkania.


Edited by retoox (11/06/2007 04:51)

Do góry
Bonus: Unibet
#3837615 - 30/04/2010 23:25 Re: Ligi europejskie... [Re: retoox]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Jaki buk poza tobet Bwin i Bet-at-home wystawia zakłady na polską ligę futsalu

Bardzo proszę o odpowiedź jeżeli ktoś wie z góry dzięki

Do góry
#3838279 - 01/05/2010 06:34 Re: Ligi europejskie... [Re: blackjack]
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
od kilku miesiecy widze ją w tobecie

Do góry
#3843385 - 04/05/2010 18:02 Re: Ligi europejskie... [Re: domo]
thunder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1962
Skąd: Pińczów
Pinnacle wystawial

Do góry
#4734447 - 17/06/2011 21:53 Re: Ligi europejskie... [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
w finale czekam na remis : )
w Barcelonie nie probowalem.. bo spodziewalem sie 2 zwyciestwa Barcelony.. mysle ze w Segovii wieksza na to szansa - w Barcelonie mecze byly mocno zaciete 1 mecz Barca przegrala 2:3, 2 dni pozniej w takim samym stosunku wygrala Barca..
@ 5.60 Bet-at-home, 5.50 Bwin

dla tych co wierza w Barca z hc w pinnku czeka 2.36 wink

jedno z dwoch wejdzie dzis mysle grin

Do góry
#5189049 - 03/02/2012 21:05 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
ME w futsalu - Chorwacja

Turcja - Rosja
Typ: Rosja -3.5
Kurs: 1.75
Buk: Betsson


Zaczne od Turcji.. debiutanta w ME.
Turcy przechodzili daleka droge do tego turnieju.. poprzez Preliminary round - link
Turkey 5-1 Montenegro
Turkey 2-3 Switzerland
Moldova 2-4 Turkey
- warto tu zaznaczyc porazke z najslabszymi w grupie Szwajcarami

i Qualifying round - link
Hungary 2-3 Turkey
Ukraine 12-2 Turkey
Turkey 3-2 Belgium
- Turcy tu wychodza z drugiego miejsca.. warto jednak zaznaczyc lanie jakie sprawila im reprezentacja Ukrainy - jedyna mocna druzyna w tym gronie liczaca sie w europie)

Rosjanie, tak w skrocie to scisly top swiatowy - aktualnie 4 druzyna swiata. (Turcja jest na odleglej 44 pozycji w swiatowym rankingu)
Rosjanie pewnie wygrali swoja grupe eliminacyjna tracac jedna bramke..link jest to doswiadczony zespol (tylko 2 zawodnikow ponizej 25 lat), budowany na graczach swojej ligi (przez wielu uwazanej za najlepsza na swiecie)
Dlaczego gram taki hc? Rosjanie nie chcac powtorzyc bledu z poprzednich ME kiedy to zajeli 2 miejsce w swojej grupieC, przez co trafili na zwyciezca grupy D - Hiszpanie.. obecnie najlepsza druzyne swiata.. po ciezki boju polegli 5:6 i zakonczyli ME na fazie cwierfinalowej..
Do czego zmierzam.. Wlosi dwa dni temu grali z Turkami i wyrali tylko 3:1.. jednak wynik nie odzwierciedla gry..
Wlosi przez caly mecz pelna kontrola nad tym co dzieje sie na boisku.. jednak 3 razy trafili w slupek, do tego bramkarz Turecki mial dzien konia.. nie wierze ze i dzis beda mieli tyle szczescia..
Rosjanie pokonujac dzis wyzej zespol turecki beda mieli ten komfort przed meczem z Włochami, ze wystarczy im remis, aby wygrac grupe i prawdopodobnie uniknac Portugalczykow, ktorzy prezentuja sie tutaj dobrze.

Moj typ 5/6:0:1

Do góry
#5189243 - 03/02/2012 23:21 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Co do drugiego spotkania Azerbaijan - Serbia [X] 5.50 Bet365
To bede probowal remis, Azerowie nie zagrali zle z Portugalia, choc liczylem na wiecej.. przegrana 1-4 mocno komplikuje im sytuacje.. musza dzis wygrac.. ale i remis tragedii nie robi.. - wowczas o awansie zadecydowalby mecz Serbia - Portugalia.
Mysle ze mecz moze byc podobny do meczu otwarcia.. Chorwacja - Rumunia.. kiedy to Rumunia byla zespolem lepszym, a wygrali Chorwaci
Wynik raczej na styku.. jezeli w koncowce bedzie remisowo.. to duza szansa ze tak sie utrzyma.. bo obie ekipy sa swiadome tego ze wazniejsze jest dzis nie przegrac i zachowac szanse na awans.
+ rermisu jeszcze na tych mistrzostwach nie bylo ; )

Do góry
#5189695 - 04/02/2012 02:13 Re: Futsal [Re: retoox]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Azerbaijan - Serbia

A mi sie wydaje ze Serbowie jednak powalcza przede wszystkim o zwyciestwo, zaden remis nie wchodzi w gre. Nastempny przeciwnik bardzo mocy Portugalia i tam latwo nie bedzie a na pewno trudniej. Wiec te spotkanie praktycznie wskaze kto z Portugalia zagra w dalszej fazie turnieju. Azery jak i Serby blisko w rankingu sa dziela ich miejsca w granicach chyba 5 lokat, wiec poziom niby podobny. Ja cenie jednak bardziej Serbow sa moim zdaniem lepsi technicznie i mentalnie i dzis to powinno zaprocentowac. A u Azerów po 1 spotkaniu nastawienie bojowe, ale jak mecz zacznie sie nie po ich mysli to szybka moga sie pogrążyć i przegrac spotkanie samym soba.

Serbia 2.25 kurs z Betsson.

Do góry
#5195016 - 06/02/2012 23:24 Re: Futsal [Re: retoox]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat meczu Chorwatów z Ukrainą?
Chorwatów oglądałem w obu meczach fazy grupowej i nie zrobili na mnie wrażenia. Ukrainy nie widziałem natomiast, ale pewne zwycięstwo ze Słowenią, planowa porażka z Hiszpania i chyba dużo wyższe doświadczenie tej drużyny stawiają ich chyba dziś w roli faworytów.

Do góry
#5195071 - 07/02/2012 00:19 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Chorwacja - Ukraina [2] 2.30 Betsson

Dokladnie tak... Chorwacja na mnie takze nie zrobila wrazenie.. pierwsze spotkanie wygrane z Rumunami, kiedy to byli druzyna slabsza.. obie bramki zdobyte po bledach defensywy Rumunskiej. Duze znaczenie dla losow tego spotkania miala dziura obroncy Rumunii i Chorwat pakuje pilke do pustej niemal bramki, bo bramkarz nie zdazyl przykryc krotkiego. Drugiego spotkania nie widzialem... ale z tego co czytalem spotkanie srednie, obie ekipy niczym szczegolnym nie zachwycily.. do tego w opinii fanow futsalu.. Czesi zagrali duzo ponizej swoich mozliwosci, dlataego obie ekipy dosyc latwo ugraly na nich punkty.
Ukraina zachwycila ze Slowenia.. wielu widzialo ich wtedy w strefie medalowej.. Hiszpanie jednak sprowadzili ich na ziemie zasluzenie wygrywajac 4:1.
Hiszpania jednak to jest przynajmnije level wyzej.. druzyna poza zasiegiem druzyn w europie.. moze Rosjanie z nimi powalcza, reszta druzyn wedlug mnie odstaje..
Ukraina to taka troche gorssza wersja Rosjan.. podoba mi sie ich gra w defensywie, graja madrze i widac tam mysl taktyczna.
Apropo Chorwator.. jak pisalem wczesniej.. widzialem tylko mecz przeciwko Serbii.. i przyznam ze bylem w szoku... spodziewalem sie ze chorwaccy kibice zgotuja pieklo Serbom.. wiadomo ze oba narody za soba delikatnie mowiac nie przepadaja.. a tymczasem na trybunach lekko ponad pol hali, atmosfera piknikowa.. w ogole nie bylo ich slychac.
Wierzyc sie nie chcialo ze Chorwacja gra u siebie tak wazny mecz.. a trubunach cisza.
Dla mnie sportowo Ukraina jest klase wyzej od Chorwacji.. mimo iz Ci graja u siebie... sam nie wiem czy to bedzie dzis ich atut.. moze im nogi powiazac : ) na to licze.
do boju Ukraino boks

Do góry
#5195085 - 07/02/2012 00:27 Re: Futsal [Re: Rivaldinho]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: Rivaldinho
Chorwacja - Ukraina [2] 2.30 Betsson

Dokladnie tak... Chorwacja na mnie takze nie zrobila wrazenie.. pierwsze spotkanie wygrane z Rumunami, kiedy to byli druzyna slabsza.. obie bramki zdobyte po bledach defensywy Rumunskiej. Duze znaczenie dla losow tego spotkania miala dziura obroncy Rumunii i Chorwat pakuje pilke do pustej niemal bramki, bo bramkarz nie zdazyl przykryc krotkiego. Drugiego spotkania nie widzialem... ale z tego co czytalem spotkanie srednie, obie ekipy niczym szczegolnym nie zachwycily.. do tego w opinii fanow futsalu.. Czesi zagrali duzo ponizej swoich mozliwosci, dlataego obie ekipy dosyc latwo ugraly na nich punkty.
Ukraina zachwycila ze Slowenia.. wielu widzialo ich wtedy w strefie medalowej.. Hiszpanie jednak sprowadzili ich na ziemie zasluzenie wygrywajac 4:1.
Hiszpania jednak to jest przynajmnije level wyzej.. druzyna poza zasiegiem druzyn w europie.. moze Rosjanie z nimi powalcza, reszta druzyn wedlug mnie odstaje..
Ukraina to taka troche gorssza wersja Rosjan.. podoba mi sie ich gra w defensywie, graja madrze i widac tam mysl taktyczna.
Apropo Chorwator.. jak pisalem wczesniej.. widzialem tylko mecz przeciwko Serbii.. i przyznam ze bylem w szoku... spodziewalem sie ze chorwaccy kibice zgotuja pieklo Serbom.. wiadomo ze oba narody za soba delikatnie mowiac nie przepadaja.. a tymczasem na trybunach lekko ponad pol hali, atmosfera piknikowa.. w ogole nie bylo ich slychac.
Wierzyc sie nie chcialo ze Chorwacja gra u siebie tak wazny mecz.. a trubunach cisza.
Dla mnie sportowo Ukraina jest klase wyzej od Chorwacji.. mimo iz Ci graja u siebie... sam nie wiem czy to bedzie dzis ich atut.. moze im nogi powiazac : ) na to licze.
do boju Ukraino boks


dodatkowo 1,5 miesiaca temu wygrali z nimi 4-1, jedyne co przemawia za Chorwatami to fakt, ze graja u siebie, takiego kursu na Ukraine nie mozna przegapic tongue

Do góry
#5195100 - 07/02/2012 00:35 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Oczywiscie pierwszy mecz Chorwaci grali z Rumunami, nie z Serbami.. cos mi sie ubzduralo dzis z tego mrozu.. co nie zmienia faktu, że ze strony kibicow wsparcia nie mieli.
Tak zapomnialem o tym wspomniec.. niedawno 4:1

wiecej na stronie uefy: link

Do góry
#5196334 - 07/02/2012 22:44 Re: Futsal [Re: retoox]
weed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/08/2006
Postów: 3484
Skąd: gdansk
Rosja -1,5?

Do góry
#5196444 - 08/02/2012 00:26 Re: Futsal [Re: retoox]
kostek1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/12/2011
Postów: 2371
Skąd: Poznań
Rosja - Serbia under 6 goli w meczu boks

Do góry
#5196446 - 08/02/2012 00:29 Re: Futsal [Re: retoox]
kostek1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/12/2011
Postów: 2371
Skąd: Poznań
Rosja zdobedzie jako pierwsza 2 bramkiboks

Do góry
#5196578 - 08/02/2012 02:26 Re: Futsal [Re: retoox]
weed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/08/2006
Postów: 3484
Skąd: gdansk
brawo, co na wieczor?

Do góry
#6145889 - 02/02/2014 02:18 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ukraina - Belgia [HC 0:2.5] (1) 1.98

W zasadzie duzo sie nie zmienilo od tego co napialem 2 lata temu kilka postow wyzej smile
Ukraina nadal bardzo solidna w grze z tylu.
Ciekawe pierwsze spotkanie z Rumunami.. Obie ekipy zagraly madrze z tylu dawajac rywalowi niewiele sytuacji bramkowych.. Rumunia miala jedna bardzo dobra okazja, wiekszych bledow z grze obronnej Ukraincom zarzucic nie mozna.
Belgowie 1 raz na mistrzostwach.. gospodarz : )
w debiucie wypadli blado przegrywajac 1:6 z Rumunami..
Rumuni nie mieli wiekszych problemow ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, w defensywie tez Belgowie problemow nie sprawiali.. jezeli zagraja na podobnym poziomie to podobnie jak w pierwszym spotkaniu strzela max 1 bramke (choc osobiscie wyzej cenie defensywe Ukrainy i mysle ze skonczy sie 4/5:0)

Do góry
#6150646 - 06/02/2014 23:45 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
18:00 Portugalia - Włochy
20:30 Rosja - Hiszpania

Dzis dwa szalenie wyrownane polfinaly, stawka szalenie wyrownana.. nie ma watpliwosci ze znalazly sie tutaj 4 najlepiej prezentujace sie zespoly.
Atakuje remisy w obu spotkaniach, ciut wieksza szanse upatruje w drugim spotkaniu, chyba jednak bardziej underowym, gdzie 1 bramka moze przewazyc szale w jedna badz druga strone.
Mysle takze o typach na wieksza ilosc bramek w drugich polowkach

Do góry
#6150661 - 06/02/2014 23:55 Re: Futsal [Re: retoox]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49