Strona 1 z 19 1 2 3 ... 18 19 >
Opcje tematu
#617306 - 10/07/2006 12:05 Rozmowy na temat Elite Private Picks..
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Jak chcecie smiecic ludziom w topikach to zapraszam tutaj, bez zadnych obaw o skasowanie posty bedzie tu mozna wypowiadac swoje opinie na temat userów oraz prosic o typy

no zobaczymy jak to bedzie i czy temat zostanie wyrzucony


Edited by panKa$a (10/07/2006 15:15)

Do góry
Bonus: Unibet
#617307 - 10/07/2006 12:12 Re: Rozmowy na temat elity
Tata Filipa Offline
addict

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 404
Witam!
ten wątek to bardzo dobry pomysł!
prosiłbym także o wpisy kulturalne, bez napinek i osobistych wycieczek, oraz o niepoganianie typerów z EPP
nie każdego dnia trzeba grać przecież
szacunek i oby każdy dzień skończył się "na plusie"

Do góry
#617308 - 10/07/2006 12:54 Re: Rozmowy na temat elity
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
chyba lekka przesada, ze watek zostal zalozony w "elycie"

gratuluje pomyslu

pezet40 zaliczyl juz temat z typami w SWIECIE BUKMACHERSTWA, wiec chyba pora na pamietnik w EPP

Do góry
#617309 - 10/07/2006 13:10 Re: Rozmowy na temat elity
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
dobry temat bo ludzie pisza i robia burdel...

i powinien byc jeszcze jeden "Prosby do elity" bo jak widze w tematach :
- " o ktorej podasz typy"
- "co na dzisjaj" itp...

to mi sie odrazu taka mysl nasuwa

Do góry
#617310 - 10/07/2006 13:21 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
zobaczymy ja sie zreflektują z tym modzi.

mnie osobiscie denerwuje i smieszy, jak przeglądam sobie topicki elitowców, zeby sprawdzic co u nich ciekawego slychac i czytam mesydze typu daj typy, kiedy dasz, musze sie odegrac itd, przeciez takie posty to tragedia

Do góry
#617311 - 10/07/2006 13:41 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Ok mialo byc na temat elity to moze ja zaczne...
Nie wiem o co chodzi z ta elita i skad taki pomysl na nazwe ale jak dla mnie jest ona mocno na wyrost.

Nie neguje sposobow grania bo kazdy ma wlasny indywidualny ale jak widze w elicie "pociagi" zlozone z kilkunastu zdarzen to nie wiem co mam o tym myslec.

Z zalozenia ten temat mial byc niejako wzorcowy a widze ze wiekszosc "elitowcow" podsumowania robi jak im sie chce tzn . bardzo zadko.
No i rzecz najwazniejsza czyli ...zyski
W przeciwienstwie do wiekszosci dzieciakow mnie nie zachwycaja jakies kosmiczne sumy wygrywane (?) jednorazowo w tym temacie . Patrze na to dlugofalowo i glownie pod katem yeldu a ten nie wyglada najlepiej.

Sam pomysl z elita nie jest zly jednak w tej chwili na to miano zasluguja moze ze 2-3 tematy ale i to byloby mocno naciagane.
Moja propozycja: bilans + yeld po kazdym kuponie bo w tej chwili to wszystko jest malo czytelne i tak naprawde nie widac kogo warto grac

Pozdrawiam

Do góry
#617312 - 10/07/2006 13:54 Re: Rozmowy na temat elity
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
po kazdym to moze nie ale np co tydzien.... ?

Teraz nie wiadomo nawet czy ktos kto jest w Elicie osiaga profity (nie mowie tu o wszystkich) - bo Goget naprzyklad podsumowywuje temat co tydzien.

Do góry
#617313 - 10/07/2006 13:59 Re: Rozmowy na temat elity
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
zdanie jacusia popieram w 100 % ;-)

Do góry
#617314 - 10/07/2006 14:27 Re: Rozmowy na temat elity
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
A według mnie to na tak wielkim forum nie powinno być wogóle działu PP.Powinien być stworzony panel do podawania typów i tym samym ranking typerów.Jeśli znalazłby się jakiś sponsor to byłby to konkurs typerski z nagrodami.Tylko single i każdy typ musiałby być poparty stosowną analizą, którą typer miałby też obowiązek wkleić na forum.Tak jest to rozwiązane na pewnym zagranicznym forum i jest to jak najbardziej ok.

Do góry
#617315 - 10/07/2006 14:30 Re: Rozmowy na temat elity
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Nie zgadzam się, bo w ten sposób narzucasz innym jak mają grać a to jest ich prywatna sprawa. Dział PP jest wg mnie potrzebny, bo każdy może się sprawdzić, zyskać zaufanie i szacunek forumowiczów lub po prostu się zbłaźnić. EPP tym bardziej jest potrzebny, żeby z rzeszy typerów PP wyłaniać tych najlepszych.
Przydałoby się jeszcze, żeby w EPP robili podsumowania :P

Do góry
#617316 - 10/07/2006 14:36 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
podsumowania to obowiązek.

a zrobiła sie nam dyskusja odnosnie pp ogolnie czyli jak to powinno wygladac i inne kwiatki, przeciez jakis czas temu o tym byla dyskusja, podzial pp, sposob typowania, zalozenia itd wiec nie wiem po jaka marchewe wracacie do tego przedawnionego juz tematu, skoro wszystko zostalo juz przeglosowane i ustalone przez ogół forumowiczów...

Do góry
#617317 - 10/07/2006 14:41 Re: Rozmowy na temat elity
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Może przynajmniej podniósłby się poziom forum, bo teraz według mnie jest strasznie słaby.No to ok.Można zostawić to pp i grajcie sobie jak chcecie, ale taki panel z nagrodami by się przydał.

Do góry
#617318 - 10/07/2006 14:45 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ja nie twierdze ze nie, zresztą czasem jak mam chwilke to udzielam sie na polskim forum wlasnie z takim systemem, co miesiac nagroda pieniezna dla najlepszych typerow, 1 typ dziennie singlowy, codziennie tabelka, no a to wcale nie koliduje z dzialem pp ktory na tym forum rowniez istnieje

Do góry
#617319 - 10/07/2006 15:11 Re: Rozmowy na temat elity
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Jak narazie EPP zupełnie nie funkcjonuje tak ,jak było w założeniach. Przez ostatnie 2 miesiące nie miałem ,aż na tyle czasu ,aby tego dopilnować. Teraz powoli wracam na dawny tor i postaram(y) się coś z tym zrobić ,aby Elite było rzeczywiście Elite...


Niektórzy typerzy z EPP nie zastrzegli sobie wpisów w temat dlatego moderatorzy nie ingerują w usuwanie postów. Padł pomysł ,aby każdy temat znajdujący się w EPP był z zastrzeżeniem co do wpisów. Jak dla mnie taki pomysł byłby najlepszy ,ale co do tego niech wypowiedzą się userzy .


Temat jak narazie zostaje. Wszystkie pomysły i sugestie piszcie tutaj .


Edited by panKa$a (10/07/2006 15:12)

Do góry
#617320 - 10/07/2006 15:14 Re: Rozmowy na temat elity
_xXx_ Offline
addict

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 656
Skąd: Warszawa
Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?

Wpadłem na pomysł żeby wogóle zrezygnowac z gwiazdek i stosować np. w dziale Etlie Private Picks system kolorowych tematów (widziałem to na jednym forum). Kolor tematu przydziela się na podstawie yieldu (uaktualnianie koloru co tydzień).

0,01-5% - Kolor zielony
5,01-10,0% - Kolor niebieski
10,01-15,0% - Kolor pomarańczowy
powyżej 15% - Kolor czerwony

Myśle, że jest to o wiele lepszy sposób niż gwiazdki

Do góry
#617321 - 10/07/2006 15:18 Re: Rozmowy na temat elity
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
_xXx_ o sposobie gwiazdkowania było mówione już miliony razy ! . Obecny soft nie pozwala na inne rozwiązanie i póki się nic nie zmieni tak musi być...

Do góry
#617322 - 10/07/2006 16:11 Re: Rozmowy na temat elity
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?





//Na szczęście ktoś już ten temat usunął Jest gdzieś taki program "Droga do gwiazd" czy coś takiego - może tam spragnieni gwiazdek się udadzą

Do góry
#617323 - 10/07/2006 16:26 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Jak przyznal panKa$a EPP nie funkcjonuje najlepiej.
Generalnie wszystkie nowe pomysly wymagaje po pewnym czasie dopracowania i w tej chwili mozna juz w tym dziale o takowych podyskutowac.
Co do softu rozumiem...pewnych spraw nie przeskoczymy.
Zatem wydaje mi sie ze jedynym sposobem jest zdopingowanie "elitowcow" do przestrzegania pewnych zasad.

ElitePP to swego rodzaju wyroznienie a to do czegos zobowiazuje... Nikt nikogo na sile nie zmusza do podawania typow w Elicie dlatego ci ktorzy sie na to godza musza tych zasad przestrzegac.
Przede wszystkich mam na mysli ujednolicenie stawkowania.
Wielu typerow podaje stawki w zł i twardo sie tego trzymaja tak jakby nie mozna bylo tego wyrazic w jednostkach ?
Charakterystycznym dla tego forum zjawiskiem jest fakt ze wszytkie tematy w ktorych autorzy podaja stawki w zl ciesza sie bardzo duza popularnoscia. Mysle ze ich autorzy swiadomie tego naduzywaja. A tymczasem gdzies z boku zupelnie niezauwazane sa tematy ze stawkowaniem w jednostkach choc yeldem bija te
"pieniezne" na glowe.
Dlatego uwazam ze w EPP powinny funkcjonowac tylko te tematy w ktorych stawki sa wyrazane w jednostkach najlepiej w skali 1-10 co juz na pierwszy rzut oka pozwoli odwiedzajacemu ocenic "wartosc" typera. Oczywiscie wszystko pod warunkiem regularnie prowadzonych statystyk. Dzis niestety ten temat niczym nie rozni sie od zwyklego PP
Ok moge sie jeszcze zgodzic na statystyki nie po kazdym typie bo wiadomo ze niektore kupony sa grane i podawane w ostatniej chwili i taki typer zwyczjnie nie ma kazdorazowo na to czasu. Ale nie wierze ze ktos nie potrafi znalezc kilku minut w tygodniu bo przy pomocy Excela zajmuje to naprawde chwilke.

Dwa punkt z regulaminu EPP

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy ,które w cotygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystyka typów trafionych/podanych, skuteczność, łączna stawka, bilans (zysk/strata), oraz yield (bilans dzielony przez stawkę).Dodatkowe statystyki mile widziane."Historia" oraz temat ,w którym w ciągu 2 tygodni nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

Niestety te punkty sa martwe a wszystko wlasnie z braku prowadzenia jasnych ujednoliconych i klarownych statystyk.

Nie jestem za tak radykalnymi posunieciami ale mysle ze na poczatek mozna usunac kilka tematow ktore ewidentnie nie spelniaja tych punktow moze zdopinguje to pozostalych.

Z gory przepraszam jezeli kogos z "elitowcow" urazily moje uwagi mam tylko na wzgledzie ogolna poprawe wizerunku forum

Pozdrawiam

Do góry
#617324 - 10/07/2006 18:46 Re: Rozmowy na temat elity
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Z mojej strony mogę powiedzieć że mój temat wkrótce będzie wyglądał lepiej niż dotychczas.
Puchar UEFA i 2 liga polska to chyba moje ulubione dyscypliny, więc niedługo mój temat ożyje i nie będzie takich przestojów. Mistrzostwa Świata to bardziej chciało się oglądać niż obstawiać, choć wydawało mi się że będę codziennie jakies typy podawał.
Na pewno okres wakacyjny sprawia że po prostu nie wszystkim się chce ładnie prowadzić temat, ja na przykład w taką pogodę jak ostatnio wolę sobie pójść popływać niż robić statystyki, ale niedługo na pewno to się zmieni.

Co do stawkowania to już sam nie wiem jak jest lepiej, jedni lubią w złotówkach, inny w jednostkach. Testuję różne sposoby i jak już zacznę jakiś to zaczynam wpadać na nowy pomysł i potem nie wiem jak to zmienić.
Raczej jestem za tym aby to ujednolicić dla każdego tematu. Np maksymalna stawka to 100 jednostek, lub 10.

A jeśli na przykład stwierdzicie że mój temat trzeba wywalić z Elite PP bo coś tam jest nie tak, to ja się obrażać nie będę.

Do góry
#617325 - 10/07/2006 19:25 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
no wlasnie, a tu jest anjay problem, mi bardzo pasuje podawanie typów w złociszach, bo to jest faktyczne odwzorowanie moich kuponów i stanu konta oraz oczywiscie historii gry, która jest mi bardzo pomocna i pokazuje stan portfela na przestezeni tygodni czy miesięcy, ale nic nie szkodzi aby podawac przeciez i w liczbach tzn np od 1/10 i w złotówkach

pozdro

Do góry
Strona 1 z 19 1 2 3 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, igea23, VVega, Ojro), 3449 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49