Strona 2 z 19 < 1 2 3 4 ... 18 19 >
Opcje tematu
#617326 - 10/07/2006 19:52 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
@ Szczypior
Ale to ze nie podasz tu tych "zlociszy" tylko jednostki nie oznacza wcale ze kupon ktory zawarles nie bedzie wazny!
A do statystyk i obliczania stanu portfela wystarczy Excel i jestem przekonany ze kazdy powazny gracz z niego korzysta.

Do góry
Bonus: Unibet
#617327 - 10/07/2006 19:53 Re: Rozmowy na temat elity
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Przecież możesz przyjąć sobie tyle złotych ile Ci pasuje za jednostke - na to samo wyjdzie .

Ja jestem zwolennikiem tego ,aby wszyscy podawali stawki 1-10. Jednak już wcześniej doszliśmy do wniosku ,że mogłoby to doprowadzić do wyścigów i "konkursu" pomiędzy userami ,a przecież nie o to w tym chodzi...

W każdym razie najważniejszą rzeczą którą mało co osób przestrzegało były statystyki i liczenie yieldu...Zbliża się powoli kolejny "sezon" i w nim trzeba będzie się postarać udoskonalić EPP...

Do góry
#617328 - 10/07/2006 19:59 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
@panKa$a
A coz zlego jest w takiej "rywalizacji"?
Przeciez i tak wszystko sprowadza sie do zysku...
Ktos jest dobry bedzie to widac jak na dloni ktos jest cienki rowniez da sie to od razu zauwazyc. A tak to mamy sytuacje ze tematy w obu dzialach PP prowadzi kilkudziesieciu typerow ale tak naprawde przy tej dowolnosci w prowadzeniu wylowic tych najlepszych jest bardzo ciezko

Do góry
#617329 - 10/07/2006 20:02 Re: Rozmowy na temat elity
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Chodźby granie na siłe ,aby mieć o tą jednostkę więcej od tego i tego...

Do góry
#617330 - 10/07/2006 20:05 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
no wiesz Jacuś ale po co mam sobie życie utrudniać ? mam forum gdzie skrupulatnie odnotowuje każdy kuponik i wiem co i jak, zresztą yield dobrze sie liczy do np stawki 1-10 ale przeciez nic nie szkodzi zebym na dole podał przeciez jeszcze swoją stawke

Do góry
#617331 - 10/07/2006 20:20 Re: Rozmowy na temat elity
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Proponuję ustalić stawkowanie w stylu X/10.
Nie powinno być żadnej rywalizacji, a jak będzie to niech sobie będzie. Jak ktoś będzie chciał na siłe dogonić jakiegos typera to na pewno zejdzie jeszcze bardziej w dół. Potem za drugim razem się zastanowi czy warto grać na pałę
A poza tym to rywalizacja zwykle jest w konkursach lub między jakimiś ścigającymi się dzieciakami na forum, a tutaj przecież mamy Elitę panowie

Wprowadźmy te stałe stawkowanie, będzie ciekawiej!

Do góry
#617332 - 10/07/2006 20:21 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
A myslisz ze w tej chwili nie ma tu miejsca "granie na sile"?

Wystarczy przejrzec tematy w dni kiedy nie ma wiekszych imprez/meczow... Mozna znalezc niezle rodzynki .I wcale nie trzeba wielkiego stazu w bukmacherce by to wylapac.
Zreszta granie na sile szybko wychodzi bokiem i mysle ze kazdy w jakims tam okresie swojej przygody z bukami tego doswiadczyl
...Zagra taki dwa,trzy razy w ten sposob i zrozumie ze nie tedy droga.

@ szczypior
jezeli oprocz jednostek bedziesz mial jeszcze kaprys prowadzic statystyki w zl to tylko i wylacznie twoja sprawa.
Jednak powtorze - dla przejrzystosci statystyk najodpowiedniejsze beda jednostki

Do góry
#617333 - 10/07/2006 20:23 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Dokladnie AnJay

Do góry
#617334 - 10/07/2006 20:27 Re: Rozmowy na temat elity
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Nie wiem jak inni, ale mnie np przeniesiono ot tak.
Wchodze szukam swojego tematu i nie moglem znalezc
I za chwile dostalem priva, ze wyladowalem w EPP

Generlanie ja typy na forum podaje tylko i wylacznie dla siebie, dzieki temu mam lepszy przeglad, NHL prawie caly sezon notowalem sobie tylko w Excelu, ale to nie to samo

Gram dyscypline malo popularna, a zarazem bardzo nieprzewidywalna, jedyna zmiana po przezuceniu z PP do EPP to wiecej odwiedzajacych(albo zblakanych ) i wiecej privow, z pytaniami aby np podac przydatne linki czy wytlumaczyc skroty, wiec niejako propoaguje ta piekna dyscypline jaka jest baseball.

Oczywiscie ja gram swoje, nie interesuje mnie czy ktos to gra czy tez nie, zeszly rok byl moim 1szym rokiem grania MLB i zakonczyl sie klapa (mozna poszukac starego tematu w PP)

Osobicie mi to zwisa czy jestem w EPP czy tez w PP

Do góry
#617335 - 10/07/2006 20:30 Re: Rozmowy na temat elity
Black_Hunter Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 2652


Ja sie tylko moge podpisac pod ostatnia linijka postu Lupusa

Do góry
#617336 - 10/07/2006 20:35 Re: Rozmowy na temat elity
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Panowie ale rozmawiamy tyko o rzetelnym prowadzeniu statystyk .
To naprawde takie trudne?

Do góry
#617337 - 10/07/2006 22:40 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
oczywiscie jestem jak najbardziej za ! chociaz sam juz z miesiac temu robilem to poprawie sie, poprostu mialem troszke przerwy i dopiero od niedawna jak mam konto regularnie podaje typy

Do góry
#617338 - 11/07/2006 08:43 Re: Rozmowy na temat elity
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.


Najwazniejsza kwestia oprocz prowadzenia statystyk to to ze w EPP kazdy temat powiniem miec zysk, a z tym jest maly problem


Nie traktuj Szczypior tego co napisze jako ataku na Twoja osobe i sie nie obrazaj (zauwazylem ze jest sporo osob ktore jesli zostana skrytykowane strasznie sie odgryzaja), ale jesli conajmniej 2 razy w temacie bankrutowales i wplacales na nowo kase do buka to nie jestem pewien czy Twoj temat powinien znajdowac sie EPP

pzdr

Do góry
#617339 - 11/07/2006 08:52 Re: Rozmowy na temat elity
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ale ja mam taki sposób gry, wpłacam na konta albo konto aby otrzymac bonus obracam i wypłacam, albo bankrutuje, pozniej zakładam nowe konto i tak w kółko, wiec chyba to normalne ze czasem sie konto wyzeruje, ale mozna przeciez uzyskac na tym zysk co widac w moim temacie, wiec nie wiem o co chodzi logan, no a na minusie nie jestem

pozdro logan

Do góry
#617340 - 11/07/2006 09:01 Re: Rozmowy na temat elity
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Jesli nie jestes na minusie to spoko az tak dokladnie nie sledzilem Twojego tematu

pzdr

Do góry
#617341 - 11/07/2006 18:22 Re: Rozmowy na temat elity
pezet40 Offline
addict

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 498
Zastanawiaja mnie typy Emroda... Widac ze gosc sie zna na tenisie jak malo kto ale dlaczego on praktycznie ciagle szuka niespodzianek (kursów wyzszych niż na przeciwnika) Niektorzy np. ja wola postawic sobie np za 200zl 3 mecze tenisa po kursach 1,3 i miec ako 2,50zl niz stawiac po 5 10zl i szukac szczesliwego kuponu... Z calym szacunkiem bo lubie czytac twoje analizy ale prosibym o tez nizsze kursy Pozdro dla ciebie reszty Elity i Al_Capone dzieki ktoremu dzis sie troszku wzbogacilem

Do góry
#617342 - 12/07/2006 00:15 Re: Rozmowy na temat elity
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Pezet40 - taki ma po prostu system gry

Przykład Black_Huntera pokazuje, że na niższych kursach także można robić niezły pieniądz, ale ja sobie z takim sposobem nie radzę - mam fatalną umiejętność dobierania spotkań do AKO, dlatego gram single

Natomiast w kwestii istnienia EPP wypowiem się na własnym przykładzie!

Swoje miejsce w szeregu znam i w żadnym wypadku za "elitę" typerską się nie uważam!
Jest na tym forum wielu lepszych ode mnie w te klocki; różnica polega jednak na tym, że oni się swoją wiedzą niekoniecznie dzielą.

Od dłuższego czasu prowadzę systematycznie temat; nie robię tego dla siebie, bo od statystyk mam programy, albo kartkę papieru i kalkulator, a analiz dla siebie pisać nie muszę
Staram się jednak pomagać innym sugestiami, informacjami, wiedzą itp.

Uważam, że miejsce w tym wyszczególnionym dziale należy mi się nie tyle ze względu na osiagane zyski, ale ze względu na pewien nakład pracy jaki w swój temat włożyłem!

Uważam, że ten osobny dział w PP powinien nosić nazwę np."Weteran" albo "Przodownik pracy" , bo ludzie którzy w nim piszą dają z siebie nieco więcej niż pozostali i jakaś forma nagrody się nam za to należy

W zdecydowanej większości spotykam się z dowodami sympatii w związku z moim tematem - za co serdecznie dziękuję
Przy okazji jednak chwilowego kryzysu nie raz pojawiały się głosy krytyki wynikające z tego, że jako "Elita" powinienem zawsze szaleć z zyskami A to nie do końca odpowiada rzeczywistości!

Jakaś reforma obecnego systemu jest potrzebna, a jaka - to już się trzeba zastanowić


Do góry
#617343 - 12/07/2006 01:21 Re: Rozmowy na temat elity
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Dla mnie ten dział to super pomysł dlatego że tematy dobrych graczy zebrane są w jenym miejscu.Kilka dobrych graczy też jest w dziale PP ale jak niedają typu przynajmniej raz dziennie to ich temat spada na dalszą strone i ciężko znaleść go potem , ale niemam do nich o to pretensi bo przeciesz dobre typy do grania niezdazają się codziennie.

Co jeszcze hmmm... sprawa yeldu - skoro w regulaminie jest że wymaganie jest by mieć więcej niż -10% to mody powinny sie tego trzymać i owe tematy przenosić do PP.

Co do stawek to nierozumiem problemu waszego co za róznica że ktoś pisze 100 zł czy 10 j skoro wczesniej napisał że 1 j = 10 zł łatwo przeliczyc ze to jest to samo .

Coś było wspomniane by jakiś ranking zrobić albo mi się przewidziało . To strasznie głupi pomysł bo to może pograzyć osobe która chyc najlepsza.

Co do statystyk to przecierz niejest aż takie czasochłonne wystarczy prosta regułka w Excelu bynajmniej ja taka mam wpisuje stawke obok meczu a nastepnie wpisuje TAK lub NIE w zalezności czy typ został trafiony . Całą reszte już liczy programik za mnie

Do góry
#617344 - 12/07/2006 10:09 Re: Rozmowy na temat elity
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
widze, ze moj post zostal usuniety z tematu huntera ... wiec postaram sie go dokladnie odtworzyc tutaj

panie hunter takie wpisy jak ost. w swoim temacie, moze pan zachowac dla siebie, forum nie jest twoja wlasnoscia, a EPP to nie bravo.pl ...

patrzac na tematy gogeta, badz innych czlonkow elity, twoj temat sie zwyczajnie nie nadaje(absolutnie pomijam zyski) - mysle, ze prowadzenie w miare przyzwoitego tematu, to naprawde nic trudnego ani czasochlonego

twoja bunczucznosc i lekkie podejscie do sprawy jest conajmniej przykre ...


"sram na gwiazdki" "jak chcecie to mnie wyjebcie" LOL


wiec pytam sie ponownie, to ma byc ELITA ?


Pozdrawiam tych normalniejszych

Do góry
#617345 - 12/07/2006 10:24 Re: Rozmowy na temat elity
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Drogi tolbanie to jest forum bukmacherskie, a nie rewia mody!!! I on nie jest skrybą i żadna ryciną pisać nie musi Poza tym to jest jego temat i może sobie on w nim pisać co chce i jak chce!!! Jeżeli przeczytasz sobie regulamin to zobaczysz, że jego temat spełnia wszytskie warunki. To jest elita najlepszych typerów, a nie elita najpiekniejszych tematów!!! Co do tego, że "takie" wpisy może sobie zachować dla siebie to chyba lekko przesadzasz, bo skoro to nie jeste jego forum to również nie Twoje więc sie żądzić póki co nie możesz...zwarz tylko na to, że to jest jego temat i jeżeli Ci sie nie podoba to do niego nie zaglądaj!!! Proste, no nie?!

Do góry
Strona 2 z 19 < 1 2 3 4 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, VVega), 3446 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581807 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49