Strona 15 z 24 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 23 24 >
Opcje tematu
#5959333 - 07/08/2013 23:45 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Pawcias]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Pawcias
Jersey to dalekie tło z horroru "Inni" z Nicole Kidman (Nomen Omen Australijka).

Niskie podatki są tylko dla firm, osoby fizyczne to oddzielna kwestia, więc tu się zgadzamy.

Mi z miast południa Anglii chodzi po głowie jedynie Portsmouth, ewentualnie jakieś maleństwo typu wioska, czy coś. Nie lubię tłumów, być może dlatego. Ważne, żeby blisko był sklep z alkoholem i przede wszystkim dostęp do niekoniecznie szybkiego, ale stabilnego internetu.


Jersey ma swój urok, ale to jednak jest odludzie. Z "większych" miast na południu masz właśnie Portsmouth czy Southampton. Bournemouth też fajne miasto i wcale nie małe - jest tam lotnisko z wieloma międzynarodowymi połączenami, mnóstwo sklepów - w tym kilka wielopoziomowych sieci handlowych co spotyka się w głównych miastach w Anglii, więcej hipermarketów niż w Warszawie, no i więcej pubów, klubów i restauracji w przeliczeniu na km2 niż gdziekolwiek indziej w Anglii, włącznie z Londynem. Tak więc naprawdę sporo się tam dzieje. toast

Ale jeśli wolisz coś ciut mniejszego to Poole jest tuż obok, świetne miejsce choć bardziej kameralne i mniej międzynarodowe ale jednocześnie trzymające poziom, albo jeśli preferujesz coś mniejszego to niedaleki Swanage można zobaczyć. Lub też Weymouth (ciut większe od Swanage). Są też prawdziwe wioski w okolicy jeśli to jest w Twoim guście. Ogólnie jest to przepiękna okolica i dla mnie ewentualna przeprowadzka do Anglii wiązałaby się tylko i wyłącznie z hrabstwem Dorset.

Do góry
Bonus: Unibet
#5959345 - 07/08/2013 23:56 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: damian1679
Ale pawcias nie mozesz grac w Polsce?


Dzisiaj mogę i gram głównie z mieszkania w Warszawie, ale nie wiem co będzie za jakiś czas.

Conrad - dzięki za wskazówki. Zapamiętam smile

Do góry
#5959348 - 08/08/2013 00:00 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Piostar
Conradowi zapewne po głowie chodzi Bournemouth, które zaskoczyło mnie widokami i nie mogłem uwierzyć że to Anglia.


Tam jest pięknie, właśnie ciężko uwierzyć że to nadal ten sam kraj. Jeśli ktoś nie jedzie do konkretnej pracy w konkretnym miejscu tylko ma możliwość wybrania miejsca to południe jest ciekawe. Tak jak wspomniałem wyżej, warto też zobaczyć Poole bo to jest tuż obok, też ma swój urok, także bardzo wysoko stoi (jedna z dzielnic jest najdroższa w Anglii, wyżej stoi od wszelkich dzielnic Londynu). Ale mniejsza o to, samo centrum Poole też jest piękne i dobrym miejscem do zamieszkania, choć osobiście wolę międzynarodowy charakter Bournemouth, do tego więcej opcji jeśli chodzi o zakupy, puby, kluby, itd.

Do góry
#5960086 - 08/08/2013 05:04 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Trochę nie na temat.

Pierwszy raz konto na mecz.pl założyłem w okolicach ataków na WTC, czyli we wrześniu 2001. Miałem wtedy zupełnie inny nick i inne podejście do hazardu. Grałem w STS i Profesjonalu, nie miałem w domu komputera, ani internetu. Korzystałem ze szkolnego po zajęciach, sprawdzałem kontuzje zawodników NBA na www.sportsnetwork.com, kursy spotkań na stronach sts i profesjonal. Totomixa, czy Milenium jeszzcze wtedy nie było. Ktoś nieznajomy do mnie zagadał widząc co robię ( 2001 rok) i polecił mi stronkę mecz.pl. Zacząłem tam zaglądać. Założyłem konto. Pamiętam, że na początku każdy użytkownik miał numer w sesnie kolejności założenia konta na forum. Conrad miał numer 1, UQS 43; niejki UFO miał też coś w pierwszej setce. Ja byłem wtedy numerem szećset coś. Dużym powodzeniem cieszyły się wtedy konkursy na obstawianie. Powstawała drabinka, trzeba było podawać typy, kto mniej zarobił na swoich typach odpadał, wygrywający awansował dalej.

Do czego zmierzam? Już wtedy Conrad miałeś lokalizację Singapur. Zastanawiam się, czy rzeczywiście tam mieszkasz i zaglądasz w inne rejony świata od czasu do czasu, czy to tylko taka kurtuazja mająca na celu powiać wielkim światem.

Oczywiście moje pytanie jest bardzo osobiste, dlatego nie obrażę się jeśli nie odpowiesz, albo odpowiesz wymijająco, ale moja wrodzona ciekawość nie ozwoliła mi tego pytania zadać.

Nie zadaję go też prywatnie, bo moje Privy ignorujesz, dlatego pozwoliłem sobie w tym miejscu. Mam nadzieję, że się nie obrazisz na mnie przez to.

Przepraszam wszystkich z góry za OT, ale to dla mnie taka mała wspomnieniówkowa sprawa, o której sobie akurat pomyślałem, a nie wiedziałem gdzie o tym zagadnąć.

Do góry
#5960115 - 08/08/2013 09:03 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Yuri Orlov Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1030
Skąd: Białystok
A ja mam pytanie, które na kiedyś gdzieś widziałem odpowiedź, lecz nie pamiętam... ale zaczęło mnie to trochę interesować... czy jakiś urząd bądź inna organizacja może się przyczepić, że co jakiś czas idą kwoty między 2000 zł do 5000 zł na konto bankowe? Mowa tu o wypłatach co parę dni. Czy to za małe sumy, żeby kogoś się czepiać?

Do góry
#5960330 - 08/08/2013 20:34 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Pawcias]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Pawcias
Do czego zmierzam? Już wtedy Conrad miałeś lokalizację Singapur. Zastanawiam się, czy rzeczywiście tam mieszkasz i zaglądasz w inne rejony świata od czasu do czasu, czy to tylko taka kurtuazja mająca na celu powiać wielkim światem.


Jak forum powstawało to lokalizację miałem podaną jako Bournemouth bo tam wtedy mieszkałem.

Natomiast jeśli chodzi o Singapur to naprawdę sądzisz, że tak sobie podałem i wcale tu nie mieszkam? cool

Tak, mieszkam tutaj od dłuższego czasu. Zaglądam też w inne rejony świata dosyć regularnie. Kilka tygodni temu Berlin, kilka tygodni przed tym Sydney. Za niecałe dwa tygodnie Tokyo - zawsze myślałem, że mój pierwszy rejs Dreamlinerem będzie z LOTem a tu akurat będę leciał z JAL.

Pod kątem obstawiania to pisałeś wcześniej o Australii i tam rzeczywiście rynek jest strasznie regulowany ostatnio, najgorsze że chcą się zabrać za kursy na żywo i obstawianie live, głównie przez to że strasznie mocno branża się reklamuje w tv w przerwie spotkań. No ale ogólnie i tak dobrze się tam gra, nawet państwowy buk jest całkiem fajny i ma dobre maszyny do przyjmowania zakładów z rozsądnymi limitami nawet.

Do góry
#5960402 - 08/08/2013 22:26 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Kilkanaście lat temu nie wierzyłem kompletnie, że mieszkasz na stałe w Singapurze. Teraz chciałem się tylko jakoś dopewnić, bo już trochę zmieniłem zdanie zanim odpowiedziałeś.


Sam nigdy nie byłem poza Europą i zastanwiam się jak to jest w Azji, czy Ameryce Południowej. Nie tylko od strony prawnej, ale w ogóle.

Mieszkam na przemian w Warszawie i Czeskim Cieszynie. W Londynie i Paryżu odwiedzam znajomych. Nigdy nie byłem na Wakacjach w Egipcie, Maroku, czy już tym bardziej Tajlandii. Nowy Jork dodałem do swojej lokalizacji dla jaj, bo się perfumowo komponuje z Paryżem i Londynem tongue

Poznałem kiedyś Czecha, profesjonalnego hazardzistę, który namawiał mnie na wyjazd do Brazylii. Przeniósł się tam z rodziną i ma już tam wielu znajomych, ale on był z innej bajki/profesji. Grał/gra, (nie wiem kontakt nam się urwał) profesjonalnie w pokera + trochę na Betfair. Ja na odwrót, dla mnie podstawą jest Betfair/Forex i trochę sobie czasem pykam w pokera.

Do góry
#5960910 - 09/08/2013 01:21 Re: Hazard w internecie [12] [Re: AGASSI]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: Yuri Orlov
A ja mam pytanie, które na kiedyś gdzieś widziałem odpowiedź, lecz nie pamiętam... ale zaczęło mnie to trochę interesować... czy jakiś urząd bądź inna organizacja może się przyczepić, że co jakiś czas idą kwoty między 2000 zł do 5000 zł na konto bankowe? Mowa tu o wypłatach co parę dni. Czy to za małe sumy, żeby kogoś się czepiać?



Z takim pytaniem na ogólnym forum możesz dostać dwa rodzaje odpowiedzi:

1: Chyba, być może tak, raczej nie, nie wiem ale słyszałem, wydaje mi się, przypuszczam że....

2: Gdybyś tyle zarabiał nie zadawałbyś takich pytań.

Do góry
#5961549 - 09/08/2013 04:42 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Yuri Orlov Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1030
Skąd: Białystok
Pawcias jeżeli zadaje takie pytanie, to znaczy, że coś w tym jest. Jak nie wiesz to nie wypowiadaj się w taki sposób. Nie zmyśliłem tego sobie o tak o, bo potrzebuję się dowartościować... tylko się obawiam/zastanawiam się jak z tym jest...

Do góry
#5963358 - 10/08/2013 20:08 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Pawcias]
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
Originally Posted By: Pawcias
Kilkanaście lat temu nie wierzyłem kompletnie, że mieszkasz na stałe w Singapurze. Teraz chciałem się tylko jakoś dopewnić, bo już trochę zmieniłem zdanie zanim odpowiedziałeś.


Sam nigdy nie byłem poza Europą i zastanwiam się jak to jest w Azji, czy Ameryce Południowej. Nie tylko od strony prawnej, ale w ogóle.

Mieszkam na przemian w Warszawie i Czeskim Cieszynie. W Londynie i Paryżu odwiedzam znajomych. Nigdy nie byłem na Wakacjach w Egipcie, Maroku, czy już tym bardziej Tajlandii. Nowy Jork dodałem do swojej lokalizacji dla jaj, bo się perfumowo komponuje z Paryżem i Londynem tongue

Poznałem kiedyś Czecha, profesjonalnego hazardzistę, który namawiał mnie na wyjazd do Brazylii. Przeniósł się tam z rodziną i ma już tam wielu znajomych, ale on był z innej bajki/profesji. Grał/gra, (nie wiem kontakt nam się urwał) profesjonalnie w pokera + trochę na Betfair. Ja na odwrót, dla mnie podstawą jest Betfair/Forex i trochę sobie czasem pykam w pokera.


Przeciez napisal, ze wtedy mial lokalizacje Bournemouth...

Do góry
#5963782 - 11/08/2013 00:22 Re: Hazard w internecie [12] [Re: mini-cab_driver]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: mini-cab_driver

Przeciez napisal, ze wtedy mial lokalizacje Bournemouth...


Wierzę, tylko niepotrzebnie na głos pomyślałem o tym co pamiętam. Odkąd pamiętam, kojarzę Conrada z założycielem forum, Singapurem i postacią chyba z gwiednych wojen, bo taką miał w avatarze. Dzięki za wyjaśnienia.


Originally Posted By: Yuri Orlov
Pawcias jeżeli zadaje takie pytanie, to znaczy, że coś w tym jest. Jak nie wiesz to nie wypowiadaj się w taki sposób. Nie zmyśliłem tego sobie o tak o, bo potrzebuję się dowartościować... tylko się obawiam/zastanawiam się jak z tym jest...


Streściłem Ci wszelkie odpowiedzi na jakie możesz liczyć zadając pytanie w taki sposób.

Do góry
#5967807 - 14/08/2013 16:00 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
LED Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2013
Postów: 745
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html

Do góry
#5968002 - 14/08/2013 22:17 Re: Hazard w internecie [12] [Re: LED]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html



Sprawa precedensowa, tylko brak bezpośredniego związku z hazardem.

Jak w grę ma wejść hazard, to przecież będzie to ujawnione źródło dochodu, nieprawdaż ? wink

Do góry
#5970654 - 16/08/2013 20:57 Re: Hazard w internecie [12] [Re: LED]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html


Nie jestem prawnikiem, mogę się nie znać, ale kara pozostanie. Chodzi tylko o to, żeby nie pobierać jej jako podatku, który nie mieści się w konstytucyjnych widełkach. Zmieni się jej konstrukcja. Może się np. pojawić ekwiwalent w postaci uzasadnionej kolejnymi przepisami grzywny.

Do góry
#5971218 - 17/08/2013 02:52 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Pawcias]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html


Nie jestem prawnikiem, mogę się nie znać, ale kara pozostanie. Chodzi tylko o to, żeby nie pobierać jej jako podatku, który nie mieści się w konstytucyjnych widełkach. Zmieni się jej konstrukcja. Może się np. pojawić ekwiwalent w postaci uzasadnionej kolejnymi przepisami grzywny.


Bo i nie trzeba być prawnikiem, żeby na chłopski rozum wywnioskować, że żadne państwo by się nie utrzymało, gdyby za ukrywanie dochodów "groziło" tylko zapłacenie podatku od nich plus odsetki.

Do góry
#5971343 - 17/08/2013 04:10 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Art300]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: Art300
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html



Sprawa precedensowa, tylko brak bezpośredniego związku z hazardem.

Jak w grę ma wejść hazard, to przecież będzie to ujawnione źródło dochodu, nieprawdaż ? wink







chyba, ze nie powiesz, ze to z hazardu i nikt do tego nie dojdzie wink

Do góry
#5971356 - 17/08/2013 04:28 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Art300]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: Art300
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html


Nie jestem prawnikiem, mogę się nie znać, ale kara pozostanie. Chodzi tylko o to, żeby nie pobierać jej jako podatku, który nie mieści się w konstytucyjnych widełkach. Zmieni się jej konstrukcja. Może się np. pojawić ekwiwalent w postaci uzasadnionej kolejnymi przepisami grzywny.


Bo i nie trzeba być prawnikiem, żeby na chłopski rozum wywnioskować, że żadne państwo by się nie utrzymało, gdyby za ukrywanie dochodów "groziło" tylko zapłacenie podatku od nich plus odsetki.


Sorki, ale walisz bez sensu. Teraz sam o tym będziesz wiedział, jak jeszcze raz przeczytasz co napisałeś.

Do tej pory myślałem, że jesteś studentem prawa, ewentualnie świeżo upieczonym prawnikiem, na kogo uzurpowałeś grin

Zmieniam zdanie. Ty nie dość, że nie masz zielonego pojęcia o grze o której tutaj się rozmawia, to jeszcze prawnikiem jesteś żadnym grin Skopiowałeś kilka tekstów z Gazety Prawnej, zakozaczyłeś pseudo komentarzem do linków innych osób i na tym się kończysz. Dobranoc papa

Do góry
#5971368 - 17/08/2013 04:46 Re: Hazard w internecie [12] [Re: huge]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: huge
Originally Posted By: Art300
Originally Posted By: LED
http://finanse.wp.pl/kat,,title,Koniec-domiaru-Karny-podatek-PIT-jest-niezgodny-z-konstytucja,wid,15897236,wiadomosc.html



Sprawa precedensowa, tylko brak bezpośredniego związku z hazardem.

Jak w grę ma wejść hazard, to przecież będzie to ujawnione źródło dochodu, nieprawdaż ? wink







chyba, ze nie powiesz, ze to z hazardu i nikt do tego nie dojdzie wink



Chyba, że ja powiem, że tutaj akurat ART300 ma rację tongue

Dlaczego ma rację? Pokopta, pogrzebta, poszukajta tongue

Do góry
#5974759 - 19/08/2013 17:53 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
yyy wlasnie chcialem dokonac depozytu do bet365 i wyskoczyl komunikat ze niby konto skrill zostalo zablokowane i ze wkrotce skontaktuje sie ze mna przedstawiciel skrill, no to loguje sie konto skrill i chce wyslac z ciekawosci do znajomego kilka złotych i wyskakuje taki komunikat:

,,Sorry, based on your IP address we believe you are located in a country where online gaming is restricted. For legal reasons we cannot process this transaction"

o co kaman?

Do góry
#5975348 - 20/08/2013 13:46 Re: Hazard w internecie [12] [Re: Conrad]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Mam dokładnie to samo. Nie moge zrobić depozytu do buka, zlecić wypłaty, ani przesłać środków na inne konto. Wysłałem do nich w sobotę już e-mail, ale standardowo jeszcze nie odpowiedzieli.

Do góry
Strona 15 z 24 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1372 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07