Strona 28 z 28 < 1 2 ... 26 27 28
Opcje tematu
#6429881 - 11/03/2015 23:33 Re: Hazard w internecie [13] [Re: taktoonZS]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Originally Posted By: taktoonZS



jakie drobne wplaty? tu wszyscy graja grubo laugh

w sumie to ciekawe jest jakie sa realia w przypadku gdy ktos juz dawno wyjechal z tego burdelu a tu nagle dostanie wezwanie laugh


Dlatego właśnie podałem skrajny(choć nie zdziwię się, jeśli podobny przypadek będzie) przykład, że ktoś może być w Australii, mieć super pracę, a tu nagle mu przyjdzie wezwanie, że jest podejrzany o wpłacenie 10 zł do bukmachera ze 3-4 lata temu i koniecznie musi wszystko porzucić, zapłacić majątek za bilet, by się zjawić w Polsce i sprawę wyjaśnić.

Też jestem ciekaw co należy zrobić w takiej sytuacji. Po prostu to olać? Co wtedy się stanie?

Do góry
Bonus: Unibet
#6429885 - 11/03/2015 23:35 Re: Hazard w internecie [13] [Re: saturas25]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: saturas25
Originally Posted By: taktoonZS



jakie drobne wplaty? tu wszyscy graja grubo laugh

w sumie to ciekawe jest jakie sa realia w przypadku gdy ktos juz dawno wyjechal z tego burdelu a tu nagle dostanie wezwanie laugh


Dlatego właśnie podałem skrajny(choć nie zdziwię się, jeśli podobny przypadek będzie) przykład, że ktoś może być w Australii, mieć super pracę, a tu nagle mu przyjdzie wezwanie, że jest podejrzany o wpłacenie 10 zł do bukmachera ze 3-4 lata temu i koniecznie musi wszystko porzucić, zapłacić majątek za bilet, by się zjawić w Polsce i sprawę wyjaśnić.

Też jestem ciekaw co należy zrobić w takiej sytuacji. Po prostu to olać? Co wtedy się stanie?


mysle ze jest podobnie jak w przypadku wszelkich innych wezwan od policji,sadu itp

dwa nieodebrane pisma licza sie jako dostarczone i w pewnym momemcie moga probowac sila doprowadzic na wezwanie,a w przypadku osoby,ktora zwinela sie z kraju to zatrzymac go w momencie przylotu do kraju na lotnisku
ale jak jest w praktyce to nie mam pojecia

Do góry
#6429897 - 11/03/2015 23:47 Re: Hazard w internecie [13] [Re: saturas25]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: saturas25
Originally Posted By: ssaczu
Z jednej strony Putin grozi, z drugiej Kapica...


Jak już zostać zgnębionym, to przez poważnego człowieka, więc wiadmo jaką opcję wybieram...


Co do tego wyjazdu za granicę, to co zrobicie jak wyjedziecie, dostaniecie pracę, a tu wam przyjdzie wezwanie do UC za jakieś drobne wpłaty z przeszłości? Będziecie co miesiąc jeździć na rozprawy do Polski jak was co chwila będą wzywać?


Po pierwsze to jak mnie nie ma w kraju, to nie odebrałem awiza, nie było mnie na miejscu więc skad miałem wiedzieć i jak sie stawić?

Po drugie jak sie stąd wyniosę to nie po to aby wracać do tego syfu grin


a tu z każdym rokiem będzie gorzej...
A wtedy US, Kaplica i cała ta pełowksa banda mogą mnie cmoknąć w pompke papa

Do góry
#6429899 - 11/03/2015 23:50 Re: Hazard w internecie [13] [Re: Gustawo Lima]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: Gustawo Lima
Originally Posted By: saturas25
Originally Posted By: ssaczu
Z jednej strony Putin grozi, z drugiej Kapica...


Jak już zostać zgnębionym, to przez poważnego człowieka, więc wiadmo jaką opcję wybieram...


Co do tego wyjazdu za granicę, to co zrobicie jak wyjedziecie, dostaniecie pracę, a tu wam przyjdzie wezwanie do UC za jakieś drobne wpłaty z przeszłości? Będziecie co miesiąc jeździć na rozprawy do Polski jak was co chwila będą wzywać?


Po pierwsze to jak mnie nie ma w kraju, to nie odebrałem awiza, nie było mnie na miejscu więc skad miałem wiedzieć i jak sie stawić?

Po drugie jak sie stąd wyniosę to nie po to aby wracać do tego syfu grin


a tu z każdym rokiem będzie gorzej...
A wtedy US, Kaplica i cała ta pełowksa banda mogą mnie cmoknąć w pompke papa



co do awiza to najpewniej 2 nieodebrane licza sie jako dostarczone

a co drugiej czesci to mamy podobne zdanie,ogarnac angielski do konkretnego poziomu,zebrac odpowiedni budzet na koncie i mozna stad spierd... i nie wracac

w razie pilnej potrzeby wizyty w kraju to zawsze mozna wyladowac w Pradze albo Berlinie i polskim busem przyjechac,wtedy nikogo z lotniska nie zawina smile

Do góry
#6429902 - 11/03/2015 23:55 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Skuteczne doręczenie to dwukrotne awizo pod warunkiem, że adresat jest zameldowany pod konkretnym adresem.Skoro się wymelduję i tam nie mieszkam i nie jestem zameldowany na terenie kraju to jak mają mi je skutecznie dostaczyć?

Do góry
#6429907 - 11/03/2015 23:59 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Wyślą po Ciebie agenta Rutkowskiego na kangurze wink

Do góry
#6429908 - 12/03/2015 00:01 Re: Hazard w internecie [13] [Re: Gustawo Lima]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: Gustawo Lima
Skuteczne doręczenie to dwukrotne awizo pod warunkiem, że adresat jest zameldowany pod konkretnym adresem.Skoro się wymelduję i tam nie mieszkam i nie jestem zameldowany na terenie kraju to jak mają mi je skutecznie dostaczyć?



nie pomyslalem o tym zeby sie wymeldowac,no to calkiem rozsadny pomysl smile

Do góry
#6429910 - 12/03/2015 00:43 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Poniżej zestawienie zmian wartości PLN w porównaniu z 10 marca 2014r.
THB/PLN +26%
PHP/PLN +27%
HKD/PLN +27%
CNY/PLN +24%
SGD/PLN +16%
MYR/PLN +12%
IDR/PLN +10%
JPY/PLN +8%
KRW/PLN +20%
INR/PLN +23%
USD/PLN +27%
MXN/PLN +8%
GBP/PLN +15%


tutaj dobre info odnosnie "potegi" zlotego w porownaniu z innymi walutami


dolar polecial do gory o 27% w ciagu roku laugh

Do góry
#6430354 - 13/03/2015 11:33 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
"W radiowej trójce chwilę tylko słyszałem, że biorą się z pełną parą za zakłady...
Planują nowe metody inwigilacji i tropienia oraz chcą skoordynowanych działań z policją i prokuraturą "

Do góry
#6430383 - 13/03/2015 14:11 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Wnioski

Obecne przepisy Ustawy o grach hazardowych pozwalają na egzekwowanie ich przestrzegania jedynie od podmiotów działających na terenie Polski. W konsekwencji sprzyjają unikaniu odpowiedzialności przez firmy, które nie podlegają bezpośredniej jurysdykcji polskich organów podatkowych. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie przez Ministra Finansów analiz prawnych dotyczących możliwości wprowadzenia instrumentów prawnych, które pomogłyby w ograniczeniu nielegalnych działań firm bukmacherskich organizujących zakłady wzajemne przez Internet.

Należy wzmocnić współpracę Służby Celnej z policją i prokuraturą w zakresie pozyskiwania danych o polskich obywatelach biorących udział w nielegalnych zakładach wzajemnych. Konieczne jest też skuteczniejsze informowanie potencjalnych graczy w Polsce o karach wynikających z uczestnictwa w tych grach. Ponadto Służba Celna powinna przygotować i wdrożyć skuteczne sposoby zwalczania nielegalnego reklamowania zakładów wzajemnych przez Internet

Do góry
#6430395 - 13/03/2015 15:52 Re: Hazard w internecie [13] [Re: Warren]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biczu
Wnioski

Obecne przepisy Ustawy o grach hazardowych pozwalają na egzekwowanie ich przestrzegania jedynie od podmiotów działających na terenie Polski. W konsekwencji sprzyjają unikaniu odpowiedzialności przez firmy, które nie podlegają bezpośredniej jurysdykcji polskich organów podatkowych. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie przez Ministra Finansów analiz prawnych dotyczących możliwości wprowadzenia instrumentów prawnych, które pomogłyby w ograniczeniu nielegalnych działań firm bukmacherskich organizujących zakłady wzajemne przez Internet.

Należy wzmocnić współpracę Służby Celnej z policją i prokuraturą w zakresie pozyskiwania danych o polskich obywatelach biorących udział w nielegalnych zakładach wzajemnych. Konieczne jest też skuteczniejsze informowanie potencjalnych graczy w Polsce o karach wynikających z uczestnictwa w tych grach. Ponadto Służba Celna powinna przygotować i wdrożyć skuteczne sposoby zwalczania nielegalnego reklamowania zakładów wzajemnych przez Internet


ta niech od razu zbanują cała telewizje i internet laugh

Do góry
#6430396 - 13/03/2015 16:08 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Wygląda na to że Kapica musi zrobić plan marketingowy i chyba mu to słabo wychodzi więc po raz kolejny uaktywnia się w mediach społecznościowych, do spółki wziął Pana Jaroszka z STS i razem dumnie trąbią że Ustawa o grach hazardowych jest zgodna z Konstytucją RP problem w tym, że ostatni wyrok dotyczył maszyn a nie zakładów ale co tam, naród durny i to łyknie smile Jacek jedyne co ma to listę graczy z Bet-at-home-u powiązaną z kilkoma bankami i ściagają za 20-złotowe depozyty - masakra smile

Do góry
#6431414 - 15/03/2015 07:56 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Z Konstytucją to była jasna sprawa, ale czy jest to zgodne z prawem europejskim to zupełnie inna sprawa i tu miałbym duże wątpliwości.

Co do Bet-at-home to sam depozyt o niczym jeszcze nie świadczy. Sąd w Szczecinku nie tak dawno wydał ostry werdykt w jednej ze spraw tego typu. Czy wiadomo jak to się dalej potoczyło, sprawa zamknięta, apelacje, itd?

Do góry
#6432430 - 16/03/2015 18:23 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
Strona 28 z 28 < 1 2 ... 26 27 28

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, VVega, ElNinho[mmdea]), 3433 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581804 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49