Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#619400 - 20/07/2006 08:19 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Witamy, witamy.

Krzysiekow, rockeman.. narzekac jest bardzo latwo, zrobic cos juz trudniej, niektorzy maja tak ze jak cos robia to lubia zostac docenieni, a funkcja moderatora na pewno jest takim docenieniem. Z drugiej jednak strony znam osoby ktore przestaly moderowac a od tamtej pory udzielaja sie jeszcze mocniej.. ( szacunek T-error)

Powiem jednak ze towarzystwa wzajemnej adoracji nie ma, mysle ze wybory sa dobre, a CI co czuja sie niedocenieni.. uwierzcie mi ze ludzie zwracaja na Was uwage czy jestescie zieloni czy czarni.. wiem to, wiec ta funkcja nie daje az takiego splendoru a czasami moze i odwrotnie, jesli ktos chcialby pomodoreowac US Sports to ja z checia oddam mu paleczke

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
Bonus: Unibet
#619401 - 20/07/2006 15:02 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Witka witka wam
I powodzonka na nowych stanowiskach

Quote:



Krzysiekow, rockeman.. narzekac jest bardzo latwo, zrobic cos juz trudniej, niektorzy maja tak ze jak cos robia to lubia zostac docenieni, a funkcja moderatora na pewno jest takim docenieniem.




Dominik ja nigdzie nie narzekam a rozumie o czym piszesz bo od 2 lat już jestem moderatorem na dużym forum z tej samej branży co i meczyk i wiem że funkcja moda należy się takim osobą (czesto zdarza się że i ja wysuwam kandydatury na nowych modów itd...) - funkcja owa jednak zobowiązuje także do jakiegoś tam szeroko rozumianego poziomu a nie żeby zaraz wyśmiewać człowieka którego nawet wypowiedzi się nie zrozumiało - no ale cóż są ludzie i ... - ok koniec z tym offem

Trzymajcie nowi i "starzy" modzi ręke na pulsie i czyńcie dział lepszym - ja jak mi wróci ochota i czas się znajdzie postaram się też coś od siebie dołożyć

Pozdrawiam

Do góry
#619402 - 21/07/2006 13:52 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:


I nawet jesli ktos ma na poczatku checi- decyduje sie na zmudny proces udowadniania innym ze jest sie dobrym typerem, to po pewnym czasie zaczyna go to nudzic i daje sobie spokoj (patrz Experto ktory slusznie robi to co robi ).





boring, wery faking boring

Do góry
#619403 - 22/09/2006 16:14 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
uwazam ze robienie codziennie tematów z MLB mija sie z celem (pod koniec sezonu) .. postów jest jak na lekarstwo ... dlatego jestem za tym aby do konca sezonu robic 3-4 dniowe tematy
co wy na to ?

Do góry
#619404 - 22/09/2006 16:25 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
albo zrobić jeden temat do końca sezonu

Do góry
#1736729 - 02/11/2007 21:32 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Krzysiekow]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
pytanie do modów tego działu - dlaczego forma tematów dziennych NBA została odrzucona ?

Do góry
#1737044 - 02/11/2007 22:31 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Skiper]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Wprawdzie to nie ja skasowałem ten temat dzienny, ale wydaje mi się, że lepiej zostać przy jednym temacie. Już w zeszłym sezonie bywały dni, w których były 2 posty, albo nawet 1 (z rozpiską gier). Niepotrzebnie więc mnożyły się puste tematy robiąc tak naprawdę bałagan na forum. Podejrzewam, że w tym sezonie będzie nawet gorzej (bo tak się dzieje z pozostałymi dyscyplinami US).
Poza tym jeśli wszystko będzie w jednym temacie, to łatwiej przejrzeć dokonania typerów, ich analizy, które czasem zawierają przydatne informacje, nie tylko przecież tyczące się danego meczu, ale np. sposobu gry drużyny, formy w pewnym okresie itp. Jednym słowem łatwiej ogarnąć całą dyskusję.
Taka formuła zresztą sprawdza się w temacie NHL.

Ale jeśli będzie sporo postów i większość użytkowników będzie tego chciała, to oczywiście będą tematy dzienne.

Do góry
#1742010 - 03/11/2007 23:06 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Ghost]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
bałagan to widze różnie rozumiemy bo dla mnie to on jest teraz jak nawet niewiadomo jakie mecze są w który dzień i wszystko się miesza
po 2 nie wiem kompletnie dlaczego ma być gorzej w tym roku (pesymista? chyba nie \:p ), skoro choćby w zeszłym roku było lepiej od tego co było z 2 sezony temu
z nhl to bym dyskutował czasem tam zaglądam i temat o tejże lidze to jedna wielka zbieranina analiz i tematów rodem z PP poszczególnych osób dobrych typerów tej dyscypliny
poza mną chyba nie ma wielu zwolenników tematów dziennych albo siedza cicho pod miotłą, tylko po prostu nie rozumiem kompletnie czemu bez słowa taka zmiana została podjęta (domyslam sie że inni modowie tego działu to także zwolennicy 'zlania' tematu o nba), a co do jeszcze nhl to uważam że tematy o nba prezentują trochę wyższy poziom
oczywiście nie chciałbym wywoływać żadnych niekomu niepotrzebnych sporów

Do góry
#1742201 - 03/11/2007 23:24 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Skiper]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
W takim razie głosujcie czy jesteście za opcją codziennego zakładania tematów czy za pozostawieniem jednego i robieniem jego kolejnych części.
jeden vs wiele
Only one choice allowed


Votes accepted starting: 03/11/2007 23:24
You must vote before you can view the results of this poll.

Do góry
#1743483 - 04/11/2007 01:45 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Ghost]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
jezeli moge sie wtracic...

poki co widze, ze w sondzie przewodzi opcja pozostawienia jednego tematu o NBA. Sam tez za takim rozwiazaniem zaglosowalem, ale chcialbym sie odniesc do pewnych slow, ktore napisal Skipper:

Quote:
dla mnie to on jest teraz jak nawet niewiadomo jakie mecze są w który dzień i wszystko się miesza


Mysle, ze rano zawsze ktos - ktokolwiek - by mogl wrzucic w ten ogolny temat, rozpiske gier na nadchodzaca noc. Wtedy problem sie rozwiazuje.

Tyle ode mnie, pozdrawiam

Do góry
#1743545 - 04/11/2007 02:00 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: juancarlos]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Oczywiscie przeciw.

Po cholere, to sie moze pomylic tylko komus, ktos jest tak totalnie lamowaty, ze nie wie co gra.
Przeciez kazdy najpierw patrzy jakie dzis spotkania, a potem cos z nich wybiera.

Poza tym ma jeszce date, wystarczy spojzec, ja zawsze patrze na godizny, a przeciez nikt nie bedzie wrzucal spotkanie, ktore sie odbedzie dopiero za 4 dni

Do góry
#1743917 - 04/11/2007 03:06 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: lupus]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Wszystko sie rozbija o zainteresowanie.

Moim zdaniem dobrym pomyslem bylby temat tygodniowy... zakladany przykladowo w poniedzielek rano z rozpiska spotkan na caly tydzien.

Mody zminimalizowalyby swoja prace, a i niektorzy userze poznaliby pary. \:D

Wilk syty i owca cała. \:\)

Do góry
#1744929 - 04/11/2007 10:15 Re: Propozycje zmian w "US Sports" [Re: Zabielany]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Jeden temat jak najbardziej, niestety zainetersowanie najpiekniejszym sportem swiata jakim jest oczywiscie koszykowka \:\) zmalalo wraz z przejeciem prze stacje platna transmisji...

Niestety taka prawda i teraz zdecydowanie mniej jest entuzjastwo NBA w naszym kraju

Co do argumentow Twoich Skipper to tak jak napisal lupus.. moze i tak jest lepiej.. niech osoba co sie nie zna na NBA nie gra NBA skoro nie wie jakie mecze sa rozgrywane w danym dniu.. to ma byc temat dla osob co sie znaja, albo dla tych co chca poznac.. a poznanie poprzez troche pracy jest najlepsze \:\)

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3548 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49