Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#619380 - 19/07/2006 06:09 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
To i odemnie parę słów - choć ostatnio mocno zaniedbałem ten dział.
1/ Nowi moderatorzy - wg uznania - 100% (ostatni nabór w dziale - Kewin (pomimo ostatniego spadku aktywacji) - jak najbardziej trafiony.
Ghost, snoopol i lupus - na TAK

2/ Zdecydownie wyoutownie tematów przyklejanych - pozostawienie jednego - linki.

3/ pomimo, że byłem zwolenników rankingów i konkursów - jestem za przeniesieniem ich do innego działu - dlaczego - bardzo mocno wpływają na aktywność w tematach dziennych.

4/ nowum - zamiast nich - stworzenie dodatkowego tematu (jeżeli będzie podział na poddziały - to działu - o nazwie US Sports - PP - w którym to userzy będą mogli swobodnie podawać swoje typy - ale tylko i wyłącznie związane ze sportami amerykańskimi - bardzo ułatwi to poruszanie się po dyscyplinach US - szukanie ich w dziale PP - jest totalną zmorą.

5/ Ogólnie pozostały kształ działu jak najbardziej OK!

Do góry
Bonus: Unibet
#619381 - 19/07/2006 09:20 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

CO do przeniesienia NHL do US Sports, wszystkie sporty amerykanskie w jednym worze uwazam za dobry pomysl, trzebaby to skonsultowac z Lodowiskiem...




Gdy tworzyłem "US Sports" pytałem "Hokeistów" o zdanie.
Zdecydowana większość była przeciwna "wyprowadzaniu" NHL z "Lodowiska".
Uszanowałem to zdanie i nie nalegałem ,by NHL przeszło do nowego działu.Z perspektywy czasu uważam, że Koledzy z "Lodowiska" mieli rację.
Bardziej liczy się tu bowiem specyfika dyscypliny niż umiejscowienie danej ligi.

Także ja jestem za pozostawieniem NHL na "Lodowisku".

Do góry
#619382 - 19/07/2006 09:22 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ale przecież ja Amkwish do nikogo nie mam pretensji i chyba żle odebrałes moją wypowiedż!

Popieram ludzi, którzy zostali wybrani bo wiem że są w stanie coś zmienić

A Ciebie Amkwish i Guńka popieram za to że daliście szanse innym

Pozdrawiam

Do góry
#619383 - 19/07/2006 09:32 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Ale przecież ja Amkwish do nikogo nie mam pretensji i chyba żle odebrałes moją wypowiedż!





???

Słowo honoru ,że nie odbierałem Twojego pisania jako pretensji

Wymieniamy opinie ,wiec swoje zdanie napisałem.

Tylko swoje zdanie ,bowiem w toczącej się dyskusji o kształcie działu ,moderatorzy NIE maja wiekszych praw od zwykłych userów.

O losie konkursów ,kształcie tematów dziennych ,powstaniu poddziałów zdecyduje wiekszość userów.***

***aktywnych w tym dziale

Do góry
#619384 - 19/07/2006 09:48 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278

O losie konkursów ,kształcie tematów dziennych ,powstaniu poddziałów zdecyduje wiekszość userów.***

***aktywnych w tym dziale




No i oto chodzi!

Amkwish za chwile prześle Ci na priva wiadomośc!

Do góry
#619385 - 19/07/2006 11:08 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium


Nie ma tu miejsca na taki ton i frustracje


Edited by amkwish (19/07/2006 11:17)

Do góry
#619386 - 19/07/2006 15:36 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
jaaaaaasne! dlaczego mnie nie dziwi, że post Krzysiekow'a został usunięty??? Nie wiem co napisał, ale pewnie troche prawdy, która jednak niektórych baaaardzo razi

Krytykujemy Leppera, Giertycha, Kaczyńskich... a co tutaj odstawiają moderatorzy? "moderatorzy podejmują decyzje kogo mianować na tą funkcje" To ja proponuje, ze kiedy skończy się kadencja prezydencka Lecha Kaczyńskiego,to aby on razem z bratem i PIS'em podjeli decyzje, kto zostanie następcą. Oni przecież będą mieli najlepszy pogląd i najwyższą wiedze jak wygląda sytuacja w kraju i na pewno podjeliby jedyną słuszą decyzje! Po kiego grzyba demokratyczne wybory?

Moderator powinnien cieszyć sie powszechnym szacunkiem i być w jakimś sensie autorytetem dla "zwykłego użytkownika". jesteście (modowie) już tak omotani władzą (bo ta funcja na forum to nic innego jak właśnie władza), ze nie potraficie już być obiektywni! "Teraz mój kolega zostanie kolejnym modem, i koniec"

żeby nie było , ja nie kwestionuje kandydatur tylko sposób w jaki to się odbywa! Gdyby doszło do demokratycznych wyborów (choć jak widać nie ma takiej możliwości ) to ja przykładowo jak najbardziej bym poparł kondydature Ghost'a na moda! uważam, ze to jest właściwy człowiek na to miejsce. chodzi mi o sposób dokonywania takich wyborów! to jest nieuczciwe! A cały problem polega na tym, ze Wy tego już nie rozumiecie... Macie te swoje MOŻLIWOŚCI, więc korzystacie z nich nie zadając sobie nawet trudu, aby chwile spróbować sie zastanowić, czy postępujecie fair.

Pewnie dla Modów to co pisze to jakiś absurd, bo o czym ja mówie, no nie? Jedyna prawda jest taka ,że oni to oni mają władze(czyt.racje) i tego usera, jak mu tam, rockeman?, zaraz można zbanować ,albo usunąc jego post'a i będzie po sprawie. Dlaczego została usnięta wiadomość Krzysiekow'a??? Każdy ma prawo do wyrażania swoich frustracji! Napisał coś co się "nie spodobało" więc zostało usunięte??

ode mnie to tyle. ja juz na pewno nie będę się produkował w dziale US Sports, skoro takie "zasady" mają tu panować. powstaje tu tak zwana "grupa wzajemnej adoracji" więc nie będę przeszkadzał. wszystkiego najlepszego

PS.niewątpie,ze to co napisałem "nie styknie" moderatorom i wiadomość ta zostanie usunięta jako "niewygodna". w takim wypadku będe zmuszony rozsyłać tego posta na priv. Ale ponieważ mam sporo czasu, to nie będzie stanowiło to żadnego problemu. Szczypta prawdy chyba nie doprowadzi do końca Świata

Do góry
#619387 - 19/07/2006 15:50 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

:D jaaaaaasne! dlaczego mnie nie dziwi, że post Krzysiekow'a został usunięty??? Nie wiem co napisał, ale pewnie troche prawdy, która jednak niektórych baaaardzo razi





Usunieta ,ponieważ nie dotyczyła szerszego problemu ,a zawierała jedynie docinki pod moim adresem ,w stylu piaskownicowym ,m.in.cytuje :"czep sie tramwaja".
To tyle gwoli wyjaśnienia.

Widze ,ze jesteś kolejnym krzykaczem ,dla którego ważniejsze jest to ,kto i jak został modem ,od tego co i jak ma byc w "US Sports".

Do góry
#619388 - 19/07/2006 17:05 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
te panie nauczycielu pakasuj moze wszystko co sie da co?!

Boshe ale lolek



Znalazł sie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku

Do góry
#619389 - 19/07/2006 17:07 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Rockeman wbrew temu co pisze ten inteligent w zielonych spodenkach nie tylko o tramwaju tam pisałem - ale nie ma się co przejmować pewnie i tak on wie wszystko najlepiej

Pozdro dla reszty normalnych

Do góry
#619390 - 19/07/2006 18:20 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
Quote:

Pls, nie zrobcie z USports kolejnego "Kortu tenisowego", po zmianach ktore mialy wyjsc na dobre dział praktycznie umarl. Co z tego ze jest porzadek jak praktycznie nikt w tym dziale nie pisze. Mimo porzadku i podzialu na WTA/ATP gorzej sie nawiguje i co najbardziej boli duzo wolniej, no i nadgorliwi moderatorzy ktorzy doprowadzili do sytuacji w ktorym przykladowo jeden dzien wielkoszlemowego turnieju analizowany jest przez 3 lub 4 osoby (5-6 postow).





Witam
nie rozumiem dlaczego wprowadzenie podziału w "US SPORTS" na dyscypliny miałoby wpłynąc na coraz mniejszą ilość wpisów i analiz.Jak ludzie udzielali się do tej pory to myślę, że po wprowadzeniu porządku w kategoriach nie zaniechają swioch wpisów.
Również uważam, że NHL powinno zostać przeniesione do "US SPORTS" - w końcu po to został utworzony temat dla sportów amerykańskich.
Równie dobrze można by przenieść NBA do działu Parkiet koszykarski.
W zasadzie gram przedewszystkim MLB i odwiedzając dział traktujący o sportach zza oceanu wolałbym od razu wejść w tematykę związaną z MLB i tam znaleźć ciekawe wiadomości czy pomocne linki.
Pozdrawiam

Do góry
#619391 - 19/07/2006 18:21 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Widzisz ,ze jestem kolejnym krzykaczem? na jakiej podstawie tak stwierdzasz. Napisałem jak najbardziej rzeczowego posta, używając przy tym argumentacji. Natomiast kwestia "kto ma być modem" naprawde nie ma wg Ciebie nic wspólnego z wątkiem "co i jak ma być w US Sports"

...przed chwilą bardzo się rozpisałem ,ale wszystko usunąłem... jednak nie mam ochoty dalej prowadzić tej "rozmowy". Moderator mówi "białe", zwykły user mówi "czarne". Ostateczny wynik polemiki: "białe"

gdyby były wybory na moda, to i tak dla przykładu Ghost by otrzymał tą funkcje! nie będę się wypowiadał za innych ,ale koleś ma na pewno sporą wiedze ,staż , szacunek i sympatie. Uważam, ze tak czy siak ludzie by go wybrali (ja na 100% poparłbym tą kandydature). Jednak takiej decyzji nie powinna podejmowąc jedna osobą, czy nawet grupa "starych" moderatorów. Nalezy się liczyc z opinią "zwykłych userów" ,bo nie zapominajmy, ze to oni tworzą to forum, a nie moderatorzy!

na koniec pozostawie tylko takie pytanie/hipoteze. Czy to wyłącznie od "nawigacji" w temacie zalezy ilość chętnie zaglądających tu ludzi? a czytając ten temat dostrzegam właśnie takie rozumowanie. "ranking będzie przyszpilony - to więcej userów tu będzie zaglądało" etc. Jasne, ze organizacyjnie można coś ulepszyć/poprawić. Jednak wg mnie to czy ktoś tu będzie zaglądał/udzielał się zalezy przede wszystkim od atmosfery tu panującej. Ile osób wypowiada się w tematach dziennych (MLB)? prawie nikt... Prezes "od zawsze" prowadzi bilans, Ghost ostatnio też zaczął, rangiz założy temat, lupus zapoda jakies fajne linki, kris napisze : "dziś gram BOS,DET,CWS,METS i NYY", czasem ja sie pomądruje Ale nie można powiedzieć, ze dział tętni życiem.

ostatnio wlaśnie byłem pełen zapału, aby zacząć więcej z siebie dawać i spróbować "ożywić" ten dział. Próbować zachęcić innych kolegów, aby zaczęli bardziej się udzielać, żeby zaczęło coś się tu dziać. Abyśmy stworzyli fajną paczke jak rownież aby nie zabrakło wartości merytorycznych. Jest bardzo wielu typerów którzy mogliby spoooooro wnieść do tematu. z jakiegoś jednak powodu tego nie robią... i to jest sprawa nad którą przede wszystkim trzeba się zastanowić, a nie nad tym "czy RANK NBA" ma być przyszpilony czy nie. Jeśli ktoś będzie odnajdywał przyjemność uczestnicząc w funkcjonowaniu tego tematu, to kwestia "nawigacji" nie będzie decydującą o tym, czy będzei zaglądać do tego działu. I podobnie w "drugą strone". Jeśli US Sports nie będzie miało "klimatu", to nawet przepięknie posegregowane działy nikogo tu nie zwabią.

troszke zboczyłem z tematu, ale w sumie cieszę się, ze przedstawiłem swój punkt widzenia w tej kwestii.

Moze jestem jakiś dziwny... może jestem poj****... ale ta kwestia wpływu (a raczej jego braku) na nominację moda bardzo mnie ruszyla... nadal uważam i zawsze będe tak uważał, ze powinno dojść do demokratycznych wyborów. I choć niby ten wątek nie ma bezpośredniego związku przykładowo z Baseballe'm, to sprawił, ze zniechęciłem się do udzielania w tym dziale/temacie.

Do góry
#619392 - 19/07/2006 19:28 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

ostatnio wlaśnie byłem pełen zapału, aby zacząć więcej z siebie dawać i spróbować "ożywić" ten dział. Próbować zachęcić innych kolegów, aby zaczęli bardziej się udzielać, żeby zaczęło coś się tu dziać. Abyśmy stworzyli fajną paczke jak rownież aby nie zabrakło wartości merytorycznych.




No i czemu z tego rezygnujesz? Zainteresowałeś się baseballem, to daj temu wyraz w tematach. Znasz się już na tym, to wciągaj innych. Może jeszcze się uda stworzyc tą fajną paczkę.

Do góry
#619393 - 19/07/2006 19:31 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Rafek Offline
enthusiast

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 357
Nie uważam, że wybór moda ma aż takie znaczenie. W końcu to funkcja społeczna i czysto administracyjna. Czy ma znaczenie, kto konkretnie usunie wulgarnego posta ?

Jedynym kryterium wyboru powinien byś poziom danej osoby - jako tako znającej j. polski i zasady gier, o których dany dział traktuje. A że wybierają go inni moderatorzy - to tak, jak w starym dobrym angielskim klubie - żeby zostać jego członkiem muszą Cie wprowadzić inni członkowie z odpowiednim stażem.

Do góry
#619394 - 19/07/2006 19:42 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Również uważam, że NHL powinno zostać przeniesione do "US SPORTS" - w końcu po to został utworzony temat dla sportów amerykańskich.
Równie dobrze można by przenieść NBA do działu Parkiet koszykarski.




Heh, chcialem dokladnie napisac to samo
Lodowisko nie straciloby wiele(w koncu ligi europejskie chetnie grane tam zostaja) a dzial US Sports napewno zyska
I nikt tu nie bedzie sobie wchodzil w droge

Mysle, ze warto by bylo rozpoczac dyskusje nad przeniesieniem

Jesli chodzi o bilanse?
Sam nie wiem, ciezko by bylo zmusic nowych, wtopi pare razy, przestraszy sie i przestanie pisac
Mi to osobiscie nie przeszkadza, mam swoje PP, kazdy mnie moze w danej chwili "sprawdzic".
Decyzja nalezy do was

Do góry
#619395 - 19/07/2006 19:45 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Rafek Offline
enthusiast

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 357
A pro pos "umierania działu US Sports" - mała ilośc postów wynika w mojej ocenie nie tylko z poziomu wiedzy, ale przede wszystkim z fortuny, króra uśmiecha się (lub nie) do graczy.

Jeśli wygrasz parę groszy to jesteś na fali, czujesz euforię - bierzesz się za analizę bo wydaje ci się, że właśnie odkryłeś sposób na otworzenie sezamu. Ale twoje analizy za chwilę biorą w łeb i obiecujesz sobie, że w życiu już nawet nie pomyślisz o bukmacherce, nie mówiąc o pisaniu na forum.

Jeśli chodzi o NHL - uważam, że w sposób oczywisty powinno być przeniesione do US Sports. Jest to hokej ale ze swoją zaatlantycką specyfiką. Jak był lockout to hokej europejski nie zginął ( tak można by nazwać obecne "Lodowisko do Hokeja" - Hokej Europejski). Jast tam masa lig, które ruszają już we wrześniu.

Do góry
#619396 - 19/07/2006 21:21 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Jeśli już mówimy o NHL, to myślę że warto byłoby się zapytać osób, które się tam udzielają (że wymienię chociażby niveta, Ralpha i lemexa). Generalnie uważam, że taka propozycja powinna jeśli już to wyjść od nich, a nie od tego że my tutaj uważamy żeby przenieść tą ligę do działu us sports.
Odnośnie oceny takiego działania - byłbym raczej przeciw ze względu na jednak inną specyfikę nba, mlb czy nfl w stosunku do nhl. Nie wiem również za bardzo, czemu by takie przeniesienie miało służyć.

Do góry
#619397 - 19/07/2006 21:34 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krisiun Offline
old hand

Meldunek: 31/03/2006
Postów: 786
Skąd: Rzeszów
Quote:

Nie uważam, że wybór moda ma aż takie znaczenie. W końcu to funkcja społeczna i czysto administracyjna. Czy ma znaczenie, kto konkretnie usunie wulgarnego posta ?




dokladnie. zgadzam sie w zupelnosci. to ze ktos moze kogos zbanowac ma byc oznaka wladzy? bo co to za wladza kiedy taki uzytkownik rejestruje sie ponownie nastepnego dnia. powiem wiecej. byc modem to nie taka prosta sprawa - trzeba bywac regularnie na forum, przegladac tematy, zakladac nowe (jak dziki zwierzak Llama ) dlatego wedlug mojej opinii byc modem jest bardzej klopotliwe niz byc zwyklym user.
co do sposobu wybierania modow:
a jakie to ma tak naprawde znaczenie czy jest on wprowadzony przez kogos czy wybrany przez tlum? modzi chyba wiedza co robia i nie mianuja byle kogo.
zreszta. problem tego forum (podobno takowy jest) jesli juz, zapewne nie lezy po stronie "jakosci i ilosci" moderatorow. problemem test to o czym mowil rockeman ( )
Quote:

Jest bardzo wielu typerów którzy mogliby spoooooro wnieść do tematu. z jakiegoś jednak powodu tego nie robią...



znam ten powod powazni typerzy zazwyczaj nie potrzebuja popularnosci, maja gdzies mozliwosc zablysniecia przed innymi (czasami malolatami) i udowadnianie im ze sa dobrzy w tym co robia.
Poza tym, jesli nie przyniesie Ci to konkretnej korzysci to po co tracic czas na innych?
Wiekszosc ludzi, choc czasami nie mowi tego wprost, zyje na zasadzie : "moje zycie moj biznes, twoje zycie twoj biznes" - i chyba cos w tym jest.
fajna paczke (chodzi mi tu konkretnie o bukmacherke) mozna oczywiscie stworzyc ale raczej nie na forum publiczym.
tu mozna co najwyzej posiedziec na QC
Troche to brutalne ale jakze prawdziwe.

I nawet jesli ktos ma na poczatku checi- decyduje sie na zmudny proces udowadniania innym ze jest sie dobrym typerem, to po pewnym czasie zaczyna go to nudzic i daje sobie spokoj (patrz Experto ktory slusznie robi to co robi ).

podsumowanie: dajmy spokoj moderatorom - bo oni i tak nie sa w stanie uleczyc ani tego dzialu ani ogolnie tego forum.
szukajcie wartosciowych ludzi ktorzy zgodza sie prowadzic "wolontariat"...

Do góry
#619398 - 20/07/2006 05:40 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Jeśli już mówimy o NHL, to myślę że warto byłoby się zapytać osób, które się tam udzielają (że wymienię chociażby niveta, Ralpha i lemexa).




Pytałem ,gdy zakładałem dział"US Sports" i byli przeciwni.

Zróbmy może tak - jezeli wiekszość aktywnych userów będzie za przeniesieniem ,wtedy możemy ponownie zwrócic sie z pytaniem do Kolegów z "Lodowiska" .Niech wyrażą swoje zdanie ,a my je uszanujemy.

Do góry
#619399 - 20/07/2006 07:23 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Oficjalnie witam w gronie moderatorów działu Kolegów :
Ghosta i Snoopola

Mam nadzieje ,że Wasza obecność ,połaczona z posiadaniem uprawnień moderatorskich ,wpłynie bardzo pozytywnie na funkcjonowanie i rozwój działu ,który jest nam tak bardzo bliski

Powodzenia !

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, igea23, Zaixi, Emilio, alfa, Sensei, ElNinho[mmdea]), 3616 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07