Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#619985 - 17/07/2006 12:22 Mistrzostwa Europy do lat 19
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Już 18 lipca na siedmiu boiskach Wielkopolski o tytuł mistrza Europy do lat dziewiętnastu

będzie walczyło osiem piłkarskich reprezentacji.



Jest to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegoroczynych imprez sportowych w Polsce i wielkie wyróżnienie dla Wielkopolski. Przypomnijmy, że o organizację mistrzostw starało się aż trzynaście miejscowości z naszego regionu. Ostatecznie Uefa wybrała siedem. Obok dużych ośrodków piłkarskich takich jak Poznań, Grodzisk i Wronki piłkarzy gościć będą również Pniewy, Szamotuły, Pobiedziska i Swarzędz. Dla władz tych miast jest to nie tylko wielkie piłkarskie święto ale również świetna promocja w kraju i za granicą. O przyciągnięcie kibiców na obiekty w Swarzędu, Szamotułach, Pniewach oraz Pobiedziskach z pewnością nie będzie większych problemów. Przedstawiciele wyżej wymienionych miejscowości na specjalnie zwołanej dziś konferencji prasowej przekonywali, że zainteresowanie mistrzostwami w ich miastach jest olbrzymie. Co zrobić, żeby również na stadion przy Bułgarskiej przyciągnać komplet publiczności? Przeciwnikami Polaków grupie A turnieju finałowego Mistrzostw Europy beda reprezentacje Austrii, Belgii oraz Chechy. Przy okazji meczów rozgrywanych w Poznaniu stadion Kolejorza wizytować bedzie specjalna komisja UEFA, która w grudniu zdecyduje o tym komu przyznać organizację mistrzostw Europy w 2012 roku. Kandydatami są Włochy, Węgry z Chorwacją oraz Polska wspólnie z Ukrainą. Mistrzostwa europy w piłce nożnej do lat 19 przebiegać będą pod hasłem MIstrzoswa Europy w Poznaniu-jestem za. Trwajaca dwadzieścia dni kampania ma na celu zaangażowanie poznaniaków w piłkarskie życie miasta oraz pozyskanie poparcia dla starań o organizację dużych międzynarodowych imprez sportowych.



za epoznan.pl

Jak powyzej:)
Nie ma tematu o tym calkiem sporym wydarzeniu, a zapowiada sie calkiem ciekawie, 19 lat to juz calkiem spory wiek jak na pilkarza i poziom powinien byc calkiem sensowny.
STS wystawil kursy na ten turniej wiec warto troche podyskutowac:)

Ponizej grupy:

Date Group Home Away
18/07 Grp A Poland 20:00 Austria
18/07 Grp B Spain 18:00 Turkey
18/07 Grp B Scotland 18:00 Portugal
18/07 Grp A Belgium 18:00 Czech Republic
20/07 Grp B Portugal 18:00 Turkey
20/07 Grp A Austria 18:00 Czech Republic
20/07 Grp B Scotland 18:00 Spain
20/07 Grp A Poland 20:00 Belgium
23/07 Grp B Turkey 18:00 Scotland
23/07 Grp A Czech Republic 20:00 Poland
23/07 Grp A Austria 20:00 Belgium
23/07 Grp B Portugal 18:00 Spain


Dodatkowe info za www.city.poznan.pl

Mistrzostwa Europy Juniorów w piłce nożnej U-19, to zawody odbywające się pod auspicjami Europejskiej Unii Piłkarskiej UEFA.
W turnieju bierze udział 8 reprezentacji wyłonionych drogą eliminacji.
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U-19 odbywają się corocznie. W 2005 roku Turniej finałowy odbywał się w Irlandii Północnej. Tytuł Mistrzów Europy U-19 wywalczyła wtedy reprezentacja Francji. Niestety w tegorocznych Mistrzostwach zabraknie obrońców tytułu. Francuzi nie zakwalifikowali się do czołowej ósemki Europy.
Ta duża międzynarodowa impreza ściągnie do Poznania i Wielkopolski wielu wyśmienitych gości. Na meczu finałowym przewidywana jest obecność Prezydenta Europejskiej Unii Piłkarskiej /UEFA/ - Lennarta Johanssona.
Warto zaznaczyć, iż 6 najlepszych drużyn turnieju w Wielkopolsce zagra w przyszłym roku na mistrzostwach świata w Kanadzie.
O tym, że impreza jest ciekawa, prestiżowa i warto się na nią wybrać może świadczyć zainteresowanie wielu dziennikarzy, również z zagranicy oraz transmisje "na żywo" w telewizji Eurosport.
Mistrzostwa w Wielkopolsce, to również jeden z elementów starań Polski


Wiecej na stronie http://www.uefa.com/competitions/under19/index.html

Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#619986 - 17/07/2006 12:28 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Portugalskie mlodziezowki zawsze prezentuja wysoki poziom, wiec tak na pierwszy rzut oka z mlodymi Szkotami powinni wygrac. Kurs tylko troche maly 1,5

Do góry
#619987 - 17/07/2006 12:45 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Taka uwaga na wstepie:)
Typujac spotkania przygladalbym sie rowniez boiskom na ktorym dany mecz ma byc rozegrany, o boiskach 1-ligowcow nie ma co sie wypowiadac wszyscy wiedza:)
Ale takie boisko w Swarzedzu nie jest idealne, mialem okazje grac tam wielokrotnie i porownujac je do boisk w Grodzisku czy we Wronkach wypada one bardzo blado.
W Swarzedzu owszem bardzo starali sie utrzymac murawe w jak najlepszym stanie ale ze zrozumialych wzgledow nie jest idealnie co mlodym chlopakom chcacym sie pokazac moze to sprawiac duza roznice:
Austria - Czechy dgodz. 18.00, 20 lipca
Turcja - Szkocja godz. 18:00, 23 lipca
Te mecze beda rozgrywane na tym boisku.

Drugim od konca boiskiem bedzie albo boisko w Pobiedziskach, albo to w Szamotulach.
Juz troche czasu tam nie bylem ale z moich informacji wynika ze to w Pobiedziskach powinno byc lepsze, tutaj nie mam pewnosci bo od momentu kiedy mialem tam okazje grac minal juz ponad rok.

Ogolnie na wszystkie mecze wejscie jest bezplatne co rokuje duze nadzieje na wysoka frekfencje, paradoksalnie najwiekszym problemem bedzie frekfencja w Poznaniu gdzie zainteresowanie jest relatywnie male, no ale nie ma sie czemu dziwic, promocja tej imprezy w stolicy wielkopolski zaszwankowala mocno;]
W reszcie miejscowosci na meczach nie powinno zabraknac publicznosci:)

Do góry
#619988 - 17/07/2006 13:01 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Polecam poczytać jak Globisz widzi nasze szanse i kogo uwaza za faworyta imprezy < link >

Do góry
#619989 - 17/07/2006 13:13 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Kurs ktory na wstepie wpadl mi w oko to kurs na Turkow w meczu z Hiszpanami, zwyciestwo Turkow jest przez baw wyceniane na 5.00
to sporo za duzo.
Nie twierdze ze to super okazja ale z podporeczka mozna delikatnie sprobowac.
Do tego over w tym meczu jednak tu zniecheca mnie kurs, 1.60 to zdecydowanie za malo jak dla mnie.
Goracoglowi turcy jesli straca szybko bramke odkryja sie i beda atakowac jak wsciekli, co z tego wyjdzie nie wie nikt;-)
gdyby kurs byl powyzej 1,8 bralbym z pocalowaniem w ....trabke

Do góry
#619990 - 17/07/2006 14:15 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

Kurs ktory na wstepie wpadl mi w oko to kurs na Turkow w meczu z Hiszpanami, zwyciestwo Turkow jest przez baw wyceniane na 5.00
to sporo za duzo.
Nie twierdze ze to super okazja ale z podporeczka mozna delikatnie sprobowac.
Do tego over w tym meczu jednak tu zniecheca mnie kurs, 1.60 to zdecydowanie za malo jak dla mnie.
Goracoglowi turcy jesli straca szybko bramke odkryja sie i beda atakowac jak wsciekli, co z tego wyjdzie nie wie nikt;-)
gdyby kurs byl powyzej 1,8 bralbym z pocalowaniem w ....trabke




Po małym riserczu wpadł mi w oko ten sam mecz, o którym wspomina Biszop. Nawet sam Globisz gdzieś wspominał, że cieszy się że nie ma w grupie Turasów bo to faworyt całej imprezy. Oczywiście nie można niedoceniać Hiszpanów ale jeśli kurs w granicach 5,00 jest oferowany na faworyta a to że nie przegra 2,14 (BAW) to chyba jest to jakaś pomyłka ze strony buka.

Obok tej dwójki za silną reprezentację uważana jest Portugalia. Nie wiem jaki poziom prezentuje Szkocja ale skoro pierwszy mecz jest grany z potencjalnie najslabsza reprezentacja w grupie B to chyba będzie parcie ze strony Portugalczyków żeby zapewnić sobie 3 pkt.

Jeśli chodzi o nasza reprezentacje to spotkałem sie z głosami od az nadto optymistycznych do bardzo sceptycznych. Te ostatnie prezentuje sam trener młodzików - Globisz. Nie ma sie co dziwic, pilkarze sa na roznym etapie przygotowan w klubach. Przed samym turniejem był tygodniowy oboz na ktorym przegrali 0-1 z Lechia Gdańsk i wygrali sparing z jakims klubikiem z nizszej klasy 3:2. Gdzies wyczytalem takze ze nasi szkoleniowcy nie za duzo wiedza o pierwszym rywalu Biało-Czerwonych, druzynie Austrii (mecz otwarcia). Wydaje mi sie ze ataut a moze szczescie w losowaniu naszym w ogole nie pomoze i raczej nie wyjdziemy z grupy. Ale naszych chyba sobie odpuszcze.

Podsumowując, pierwsze typy jakie mi sie nasuwaja to:

Hiszpania-Turcja X2 @2,14 BAW
Portugalia-Szkocja 1 @1,55 BAW


Komantarze, polemika i wszelkie sugestie mile widziane

Do góry
#619991 - 17/07/2006 15:58 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW

Warto dodać że mecze transmitowane będą na Eurosporcie

jutro 18.00 Turcja-Hiszpania (Grodzisk)
20.00 Polska - Austria przy Bułgarskiej
wiec te murawy beda akurat w idealnym stanie

Pierwszy mecz Polaków i wielka niewiadoma. Słabo prezentowali sie w sparingach, dodatkowo czytałem ze o Austriakach wiemy niewiele, że są różnice jezeli chodzi o gre chłopaków z 1 ligi i poza (słowa Marciniaka). Z drugiej strony ta kadra ma swoje "gwiazdki" które muszą pociągnąć gre typu: Janczyk, Oziemczuk, Cywka, F.Burkhardt. Kazdy kto gra na Polaków kieruje sie sercem bo analiz o możliwości rywala brak.

T: Polska Home Win 7/10

Do góry
#619992 - 17/07/2006 16:06 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
a to co wiemy o Austriakach:

wyeliminowali: Rosję, Słowenię, Węgry

skład: za gwiazde robi napastnik DANIEL SIKORSKI (kolejny "Pseudo Polak???) z Bayernu Monachium, z zagranicy jest jeszcze obrońca Lercher z TSV 1860, reszta z klubów austriackich, pięciu z Austrii Wiedeń. Do Boju Polacy

Do góry
#619993 - 17/07/2006 16:30 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nikt nic nie mówi o spotkaniu Belgia-Czechy?

PS. Na forum BA już się śmieją ze Naszych stadionów..

Do góry
#619994 - 17/07/2006 19:19 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Quote:


PS. Na forum BA już się śmieją ze Naszych stadionów..




i nie ma się co dziwić...
stadion Lecha przejdzie ale... Wronki i Grodzisk to kameralne stadiony...


o reszcie się nie wypowiadam, bo szkoda pisać... bedąc dzisiaj w Pobiedziskach byłem koło stadionu! heh raczej boiska... nie wiem jaka płyta, bo byłem kawałek od boiska... widać dwie bramki, małe trybuny z jednej bodajże strony i taka duża siatka za bramką... ogólnie coś jak w 6 lidze z trybunami z paroma krzesełkami...
szczerze to ja bym się wstydził organizować ME U-19 na takim czymś... podobnie pewnie jest w reszcie miejscowości...

heh porównanie będzie jak będą pokazywać ME U-19 Women rozgrywane we Szwajcarii... tam pewnie boiska będą zdecydowanie inne...


dziwi mnie też to, że wchodząc na stronę Uefy na głównej ciężko znaleźć cokolwiek o U-19 w Polsce... za to o tych w Szwajcarii jest zaraz po lewej na głównych odnośnikach... to tak a propo, a przecież futbol męski chyba jest bardziej zawsze reklamowany...


co do typów to jak zwykle w tych kategoriach mogą być niespodzianki...
Turcy według mnie extra typ... z Hiszpanią nie koniecznie, ale w innych meczach... dobra technika, waleczność... do grania tak jak Biszop pisał...
Na mecz Polski chyba się wybiorę... zobaczę jeszcze...
do Pobiedzisk mam 15km więc jutrzejszy mecz o 18 bodajże Czechy-Belgia też może obejrzę...

Pozdrawiam

Do góry
#619995 - 17/07/2006 21:00 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
obstawiając mecze w ME19 trzeba brać pod uwage takze boiska gdzie będą grać ..ciekawa teoria,to jak gdzies jest gorsza murawa to kto ma wygrac ..lepsi technicznie ,czy ci co pilka bedzie mniel skakala na kepach

Do góry
#619996 - 17/07/2006 21:58 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Dla mnie najpewniej wyglada Hiszpania młodziez z tego kraju zawsze prezentuje wysoki poziom i nie widze tu niespodzianki 2:0 dla Hiszpani Drugi mecz to Portugalia - Szkocja tu bedzie ciezej wedlug mnie bo SZkoci postawia na twarda gre wiec tu widze wynik roznica jednej bramk idla portugali 1:0 albo 2:1 to tyle

Do góry
#619997 - 17/07/2006 22:04 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Quote:

Taka uwaga na wstepie:)
Typujac spotkania przygladalbym sie rowniez boiskom na ktorym dany mecz ma byc rozegrany, o boiskach 1-ligowcow nie ma co sie wypowiadac wszyscy wiedza:)
Ale takie boisko w Swarzedzu nie jest idealne, mialem okazje grac tam wielokrotnie i porownujac je do boisk w Grodzisku czy we Wronkach wypada one bardzo blado.
W Swarzedzu owszem bardzo starali sie utrzymac murawe w jak najlepszym stanie ale ze zrozumialych wzgledow nie jest idealnie co mlodym chlopakom chcacym sie pokazac moze to sprawiac duza roznice:
Austria - Czechy dgodz. 18.00, 20 lipca
Turcja - Szkocja godz. 18:00, 23 lipca
Te mecze beda rozgrywane na tym boisku.

Nie zgodze sie tutaj z Biszoptem wrecz odwrotnie sa to mlodzi pilkarze ktorzy nie patrza na boisko a uwazam ze w Swarzedzu jak i w Szamotulach murawy nie sa zle gralem kilka razy na tych plytach i wiem co mowie pilkarze w takim wieku graja o kazdy metr boiska i najwazniejsze w tym jest czy dany zespol jest silny fizycznie i czy jest waleczny boisko jest najmniej istotne kilkakronie Globisz sie wypowiadal ze pilka mlodziezowa polega na walecznosci a nie na tym jak wyglada plyta z kolejnym tektsem Biszopta o malym zainteresowaniu w Pozaniu tez nie moge sei zgodzic w-ce prezes Ozpn S.Antkowiak dzis powiedzial ze liczy na ok.12000 tys ludzi na trybunach wiem to przesada ale moge byc pewny polowa z tego bedzie a to juz i tak sporo jak na takie rozgrywki z tego co wiem 500 biletow rozeszlo sie w 20 min i z tego co sie orientuje jest bardzo duze zainteresowanie meczem jutrzejszym!!!
Wiec na koniec walka walka i raz jeszce walka Polske jutro biore po kursach jak widac powyzej @2 sa dobrze przygotowanie do turnieju a myslac o polfinale musza jutro wygrac i uwazam ze im sie to uda bo graja u siebie i beda chcieli sie pokazac bo kilku menedzerow jak i trener Leo przybedzie wiec bedzie w sam raz okazja!!!

Do góry
#619998 - 17/07/2006 22:07 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
w-ce Pzpn oczywiscie S.Antkowiak

Do góry
#619999 - 18/07/2006 09:21 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Quote:

obstawiając mecze w ME19 trzeba brać pod uwage takze boiska gdzie będą grać ..ciekawa teoria,to jak gdzies jest gorsza murawa to kto ma wygrac ..lepsi technicznie ,czy ci co pilka bedzie mniel skakala na kepach



Mysle ze to juz przesada jezeli chodzi o boiska. Roznica na pewno nie jest az tak kolosalna zeby o tym dyskutowac. Oczywiste jest to, ze trudniej gra sie zespolowi, ktory jest lepszy technicznie na fatalnym boisku. Ci slabsi nadrawiaja wtedy walka
Ja proponuje podgladnac gre Cywki lub Cyfki juz nie pamietam jak mial na nazwisko. Mam nadzieje ze zostal powolany. 2 lata temu mialem okazje grac przeciw niemu 2 razy. Akurat krylismy sie nawzajem, gdyz gramy w srodku pola. Chlop strasznie mi zainponowal. Jestem ciekawy czy przez ten czas zrobil jakies kolosalne postepy. Kiedy patrzylem jak gra pomyslalem ze to bedzie zastepca Szymkowiaka
No i zobaczymy czy jakies nowe gwiazdy nam sie pojawia w tych MMŚ.

Do góry
#620000 - 18/07/2006 09:26 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ja meczu Polskiej mlodziezowki w zadnej opcji nie rusze. Zawsze pada wynik przeciwny do tego ktory typuje. Jak maja wygrac to przegrywaja, a jak przegrac to wygrywaja. Bedzie na livie to moze wtedy cos sie wybierze

Do góry
#620001 - 18/07/2006 09:31 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

Ja meczu Polskiej mlodziezowki w zadnej opcji nie rusze. Zawsze pada wynik przeciwny do tego ktory typuje. Jak maja wygrac to przegrywaja, a jak przegrac to wygrywaja.




a co bys gral??

Do góry
#620002 - 18/07/2006 10:07 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Ja meczu Polskiej mlodziezowki w zadnej opcji nie rusze. Zawsze pada wynik przeciwny do tego ktory typuje. Jak maja wygrac to przegrywaja, a jak przegrac to wygrywaja. Bedzie na livie to moze wtedy cos sie wybierze



oj !! przepraszam bardzo wchodzisz komus w kompetencje od takich rzeczy to jest nijaki Pan DJ !!!! i chocbys jak sie staral to go nie przebijesz!!!!!

Do góry
#620003 - 18/07/2006 10:14 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Quote:

Nikt nic nie mówi o spotkaniu Belgia-Czechy?

PS. Na forum BA już się śmieją ze Naszych stadionów..




Ten mecz zainteresował mnie najbardziej po przeczytaniu wywiadów z trenerem Globiszem. Nasz trener sugerował ze zdecydowanym faworytem grupy A sa Belgowie a trzy pozostałe druzyny prezentuja wyrównany poziom.

Trener Michał Globisz: " Nie należymy do faworytów. Losowanie określono wprawdzie jako pomyślne dla nas. To nie oznacza jednak, że w grupie mamy słabych rywali. Z Czechami graliśmy ostatnio na remis. Austria wyeliminowała Rosję. My z Austriakami dwa razy w ostatnio rozegranych spotkaniach przegraliśmy. A Belgia najprawdopodobniej będzie w grupie najsilniejsza. W eliminacjach pokonała Anglię oraz Serbię i Czarnogórę. Bardzo ważna będzie frekwencja na stadionach. Jeśli - szczególnie w Poznaniu gdzie jest duży obiekt - trybuny będą pełne doping kibiców bardzo nam pomoże."


Poczatkowo chciałem odpuscic to spotkanie gdyz Czesi od lat słyną dobrej pracy z młodzieżą. Jednak gdy ujrzałem kursy na to spotkanie zdecydowałem sie grać BELGIE (3.80). Może nie za wysoka stawke ale warto spróbować.

Do góry
#620004 - 18/07/2006 10:25 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Quote:

Obok tej dwójki za silną reprezentację uważana jest Portugalia. Nie wiem jaki poziom prezentuje Szkocja ale skoro pierwszy mecz jest grany z potencjalnie najslabsza reprezentacja w grupie B to chyba będzie parcie ze strony Portugalczyków żeby zapewnić sobie 3 pkt.

Podsumowując, pierwsze typy jakie mi sie nasuwaja to:

Hiszpania-Turcja X2 @2,14 BAW
Portugalia-Szkocja 1 @1,55 BAW


Komantarze, polemika i wszelkie sugestie mile widziane




Przestrzegam przed lekceważeniem Szkotów. To własnie Szkoci awansowali do turnieju finałowego kosztem obrońców tytułu drużyny Francji, która byla zdecydowanym faworytem do wygrania grupy eliminacyjnej (Elite Round). W tej samej rundzie eliminacyjnej młodzi Portugalczycy pokazali ze "potrafia" lekcewazyc przeciwnikow przegrywajac w pierwszym meczu z Izraelem.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa, Sensei, wHiTe_StAr, akagi, Józef Małolepszy, igea23, Lukasz111), 2186 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581096 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49