Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#620005 - 18/07/2006 10:51 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
PJ_8 ciekawe info o tych Belgach. Za drobne mozne sprobowac... Trenerzy czesto ogladaja spotkania innych reprezentacji i sporo wiedza... My niestety nie mamy mozliwosci podgladac spotkan mlodziezowek. Tylko dlczego tak wysoki kurs?

Do góry
Bonus: Unibet
#620006 - 18/07/2006 10:53 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

Quote:

Obok tej dwójki za silną reprezentację uważana jest Portugalia. Nie wiem jaki poziom prezentuje Szkocja ale skoro pierwszy mecz jest grany z potencjalnie najslabsza reprezentacja w grupie B to chyba będzie parcie ze strony Portugalczyków żeby zapewnić sobie 3 pkt.

Podsumowując, pierwsze typy jakie mi sie nasuwaja to:

Hiszpania-Turcja X2 @2,14 BAW
Portugalia-Szkocja 1 @1,55 BAW


Komantarze, polemika i wszelkie sugestie mile widziane




Przestrzegam przed lekceważeniem Szkotów. To własnie Szkoci awansowali do turnieju finałowego kosztem obrońców tytułu drużyny Francji, która byla zdecydowanym faworytem do wygrania grupy eliminacyjnej (Elite Round). W tej samej rundzie eliminacyjnej młodzi Portugalczycy pokazali ze "potrafia" lekcewazyc przeciwnikow przegrywajac w pierwszym meczu z Izraelem.




Przespałem się z tymi typami, dzisiaj poczytałem więcej jeszcze info na temat tych Mistrzostw i druzyn, które w niej graja i zasadnicza myśl jaka mi się nasuwa to albo w ogóle nie grać tych zawodów albo poczekać i obejrzeć sobie co prezentują ekipy (mecze transmituje Eurosport).

Jak do tej pory spotykam się z odminnymi opiniami kto jaka siłą dysponuje, kto jest faworytem, czy Polska gra o finał czy nie ma w ogóle albo nikłe szanse na wyjście z grupy... Jeden wielki kocioł, jeszcze te stadiony (boiska).

Także ja odpuszczam ostatecznie pierwsze mecze i to radziłbym zrobić wszystkim typerom. Obejrzyjmy pierwsze mecze, wymienimy doznania co kto widział i później powinno być już łatwiej oszacować kto jest lepszy i co warto grać.

Pozdrawiam!

Do góry
#620007 - 18/07/2006 10:58 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Tak naprawde co my wiemy o tych druzynach? Ktos napisze ze Belgowie sa faworytami, inny ze Turcy, jeszcze inny ze niemozna lekcewazyc Szkotow. Jestem tego samego zdania, co moj przedmowca, ze narazie to trzeba obejrzec jakies mecze i zobaczyc jak prezentuja sie niektore druzyny

Do góry
#620008 - 18/07/2006 11:12 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
warto dodac ze w grudniu w spotkaniu towarzyskim mlodzi szkoci ograli 3:1 portugalie. w meczu tym nie gralo dwoch najlepszych szkockich napadziorow: fletcher i elliot. portugalczycy z racji ze grali u siebie mieli do dyspozycji najlepszych kopaczy. rowniez uwazam ze szkoci moga ponownie sprawic problemy portugalczykom.

austriacy przystapia do dzisiejszego meczu bez 3 podstawowych zawodnikow (z werderu, gak i liverpool). dwoch kolejnych zawodnikow - gramman i walch wczoraj dopiero wznowilo treningi i wszyscy licza ze obaj beda gotowi na dzisiejszy mecz. kavlak (rapid) i lercher (tsv) powinni byc wyrozniajacymi sie zawodnikami. natomiast do skladu powraca daniel sikorski (bayern) ktory nie gral w eliminacjach. w kwietniu ograli hiszpanow 1:0 na wyjezdzie. hiszpanie grali w optymalnym skladzie wiec trzeba na nich uwazac.

rowniez czytalem opinie trenera globisza ktory uwaza belgow za mocna druzyne i mowil ze wraz z hiszpania i turcja zrobili oni najwieksze wrazenie na polskich obserwatorach. czeska fortuna oferuje "tylko" 3.3 na belgow

Do góry
#620009 - 18/07/2006 11:16 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
no tak tylko ze po pierwszej kolejce to kazdy bedzie madry i kursy na faworytow bede po 1.5

Do góry
#620010 - 18/07/2006 12:25 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
ale faworyt nie zawsze wygrywa

Do góry
#620011 - 18/07/2006 12:38 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
A ja spróbuję lekko na Hiszpanów. Mimo, że kilka osób wyżej przestrzegało przed Turkami. Jak dla mnie Hiszpania to obok Portugalczyków najlepsza drużyna. Oba te kraje mają solidne i mocne reprezentacje juniorskie praktycznie w każdym roczniku. Myślę, że Hiszpanie od początku myslą o wygraniu całego turnieju i w pierwszym meczu będą chcieli to pokazać, a Turcji - tak jak wspominaliście - nie można lekceważyć. Jednak dopiero pierwsze mecze pokażą czego możemy się spodziewać po danej drużynie i będzie można wtedy coś więcej powiedzieć. Ja jednak spróbuję zagrać Hiszpanię.

Bardzo się cieszę, że EUROSPORT będzie dawał transmisje z tych spotkań Dzięki temu można będzie pewnie wygrać sporo kasy tak jak w przypadku ME do lat 16 w Luksemburgu, które niedawno były rozgrywane i praktycznie z każdego meczu była transmisja na EURO

Do góry
#620012 - 18/07/2006 12:58 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Jako ciekawostke napiszę, że jedna z ekip odbyła dzisiaj trening (?) w parku w samym centrum Poznania

Wydaje mi się że to byli Czesi (ew.Austriacy).

Też słyszałem że Belgia to nie "ogórki", ale wg mnie NO BET w każdym meczu.

Do góry
#620013 - 18/07/2006 13:04 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
ME w tej kategorii wiekowej obfitują w wiele niespodziewanych rozstrzygnięc trudnych do przewidzenia bo nie ma tu zdecydowanych faworytów liczy się bardziej dyspozycja w danym dniu piłkarzy jednej lub drugiej drużyny
Już same eliminacje do turnieju głównego przyniosły między innymi odpadniecie Francji, Anglii Serbii i Czarnogóry czy choćby Rosji która była faworytem w grupie a odpadła z Austrią.
Grupy są bardzo wyrównane pomimo niskich kursów na potencjalnych faworytów
Zdecydowanie odradzam grę za większe stawki osobiście raczej tego turnieju nie zagram, bo w samych eliminacjach na przełomie kwietnia i maja straciłem 150 zł postanowiłem wówczas iż dam sobie spokój z piłka mlodzieżową nawet nie znam wielu piłkarzy naszej młodzieżówki a co dopiero Szkocji Hiszpanii lub Turcji
Dla tych co na upartego chcieliby coś zagrać proponuje mecz Polska -Austria jako singiel w Toto - mix zwycięstwo Polski 2.20 remis 3.2 zwycięstwo Austrii 3.1
Mój typ X lub 1x dla Polski
Nie wiem jak zagrają Austriacy lecz uważam iz naszą reprezentacje stać na zwycięsto lub remis.
- będą chcieli się dobrze zaprezentować przed publicznością w Poznaniu
- zespoły raczej o podobnym potencjale preferujacy podobny styl gry
- podobno Austria ma wystąpić bez 3 podstawowych zawodników

Do góry
#620014 - 18/07/2006 13:38 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Kurs ktory na wstepie wpadl mi w oko to kurs na Turkow w meczu z Hiszpanami, zwyciestwo Turkow jest przez baw wyceniane na 5.00
to sporo za duzo.
Nie twierdze ze to super okazja ale z podporeczka mozna delikatnie sprobowac.
Do tego over w tym meczu jednak tu zniecheca mnie kurs, 1.60 to zdecydowanie za malo jak dla mnie.
Goracoglowi turcy jesli straca szybko bramke odkryja sie i beda atakowac jak wsciekli, co z tego wyjdzie nie wie nikt;-)
gdyby kurs byl powyzej 1,8 bralbym z pocalowaniem w ....trabke



Biszop
jest już 1.85

Do góry
#620015 - 18/07/2006 16:02 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
POLSKA 1
SZKOCJA x2
Turcja 1x


Do góry
#620016 - 18/07/2006 16:03 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

POLSKA 1
SZKOCJA x2
Turcja 1x






dzis dzien waleczności a druzyny z niesspodzianka dzis punkty wywalcza:)

Do góry
#620017 - 18/07/2006 16:27 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:


Biszop
jest już 1.85



Nie zalapalem sie ;-)
Mam zagrane tylko dwa singielki
x2 na Szkotow
i
x2 na Turkow

Pierwszy rokuje nadzieje, drugi chyba niespecjalnie.

Dzis slyszalem ciekawe rzeczy o meczu naszych moldzieniaszkow.
Maja zagrac bardzo ofensywnie, pojsc na calosc i nie kalkulowac, oczywiscie nie jestto pewnik bo nie wiadomo na co rywal pozwoli ale jesli to prawda to tutaj mozna poszukac overka z dobrym kursem;-)
Wsrod moich znajomych wybiera sie calkiem sporo osob na ten mecz, sam zaczalem sie zastanawiac choc wybitnie mi to dzis nie pasuje;-)

Do góry
#620018 - 18/07/2006 18:05 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Z tego co widzę po meczu hiszpani z turkami ... padło dużo bramek. Wiadomo młodzi popełniają dużo błędów i są waleczni ..... chcą się pokazać.

W nastepnych meczach warto grać na over 2.5 bramki !!!!!

Do góry
#620019 - 18/07/2006 19:04 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Przeglądałem historię ME Under 19 .............

W meczach młodzieżówek większość wyników to overy ale troche meczy konczy się underem .........

To już zależy od konkretnego meczu ........ od drużyn , sposobu gry ...

Do góry
#620020 - 18/07/2006 20:04 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Typu na Polske nie trafilem Polacy niby walczyli ale nic z tego nie wychodzilo grali poprostu na tle Austryjakow slabo tak jak sadzilem bylo w meczu duzo walki co w tych rocznikach jest wiadome no i oczywiscie kibice ponad 12 000 dopisali tylko oni bo kibice w Poznaniu sa najlepsi i pieknie sie zachowali w takiej duzej ilosci przyszli bravo dla nich:))

Co do meczy Belgowie pokazali ze sa najsilniejsza druzyna w naszej grupie i pewnie powini wyjsc z naszej grupy Polacy juz niestety stracili miejsce bo nie weize aby teraz odebrali pkt belga druga gruba ciekawa poniewaz Szkocja mocna zaprzepascila dwu bramkowa przewage i zremisowala z Portugalia 2-2 mysle ze mecze z Hiszpania powiedza nam kto awansuje z tej grupy!!!

Do góry
#620021 - 18/07/2006 20:42 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Co do meczu Polaków - oglądałem tylko kilka fragmentów - to muszę powiedzieć, że grali dziadowsko i wydaję mi się, że gdyby nie organizowali tych mistrzostw to nie byłoby ich wśród reprezentacji na nich występujących. Żeby Polska strzeliła bramkę na tej imprezie to musi przynajmniej zagrać trzema napastnikami (4-3-3), bo inaczej to nie widzę szans na zdobycie bramki. Oglądając po spotkaniu najciekawsze okazje Polaków to muszę przyznać, że ten strzał z pierwsze części i główna z rożnego, a poza tym nic, zero. Naprawdę jeżeli polska piłka będzie się tak rozwijać to za jakiś czas będziemy ledwo stawiać czoła San Marino Naprawdę w porównaniu do tych występów kadry z lat 70-tych to nawet nie ma porównania, tam wszyscy latali, chcieli grać i starali się za wszelką cenę wygrać, a dzisiaj jeżeli ktoś ma wygrać to najpierw spyta się za ile?, a dopiero potem określi co może za tyle pokazać

Do góry
#620022 - 18/07/2006 21:22 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
co do Polski, to chyba warto w następnym meczu grać under lub X2 (dla tych, którzy już się nie łudzą). A dlaczego?

To wypisz-wymaluj powtórka z mundialu:

Drużyna nie ma kompletnie żadnego pomysłu na grę. Przez 90 minut tylko wrzucane długie piłki na Janczyka, który walczy z 3-4 obrońcami. Efekt - 0 klarowynych sytuacji.

Po drugie - słaba pomoc. Nawet nie było widać próby przetrzymania piłki, rozegrania do boku itp. Kosmiczna liczba strat i niecelnych podań.

Obrona - O ile Fojut jak na typowo angielski styl gry przystało dużo piłek przerywał, to wszyscy bez wyjątku popełniali dużo indywidualnych błędów - a zwłaszcza Król, który bynajmniej dziś nie królował na boisku.

W każdej formacji mnóstwo błędów, a całość jako taka wygląda fatalnie. Zero pomysłu na grę, zero organizacji taktycznej - to nie są błędy możliwe do odrobienia w ciągu kilku dni.

Do góry
#620023 - 18/07/2006 21:23 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Typowałem remis naszej reprezentacji i nawet tego nie osiągneliśmy z Austrią, która też nic wielkiego nie zagrała.
Co prawda nasza drużyna próbowała konstruować akcje jednak robiła to chaotycznie, nieudolnie ogladałem I połówkę to gra toczyła się przeważnie w środku pola gdyż Austria cofneła się by nie stracić gola a jak się uda konterkę i coś ustrzelić.
Wiecie dzisiaj podczas meczu zwróciłem uwagę na kilka negatywnych apektów całej naszej piłki min.
- brak dokładnych podań między poszczególnymi zawodnikami,
- niemożność panowania nad sytuacją na boisku
- nieudolne zagrania-
- nieumiejętność przytrzymania piłki, braki w wielu podstawowych elementach piłkarskiego rzemiosła np przyjęcia piłki wykonywania stałych fragmentów gry zastawienia się przy piłce.
Ten wynik pokazuje archaiczność polskiej myśli szkoleniowej w piłce reprezentacyjnej od juniorów po dorosłą kadrę tą sytuację powinien wręcz musi zmienić nasz holenderski trener i do jego wskazówek powinni dostosować się trenerzy klubowi a przede wszystkim sami piłkarze bo rzeczywiście pozostanie nam oglądanie innych w ważnych imprezach i radość chociażby ze zwycięstw z San Marino czy Maltą
Obstawiać tego turnieju nie zamierzam gdyż w pozostałych spotkaniach też niezłe kwiatki padły dziś
Czechy - Belgia 2:2
Austria - Polska 1:0
Hiszpania - Turcja 5:3
Portugalia - Szkocja 2:2

Do góry
#620024 - 19/07/2006 16:20 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Quote:

Typu na Polske nie trafilem Polacy niby walczyli ale nic z tego nie wychodzilo grali poprostu na tle Austryjakow slabo tak jak sadzilem bylo w meczu duzo walki co w tych rocznikach jest wiadome no i oczywiscie kibice ponad 12 000 dopisali tylko oni bo kibice w Poznaniu sa najlepsi i pieknie sie zachowali w takiej duzej ilosci przyszli bravo dla nich:))




No, ale to nie temat o ultras. Niemniej jednak frekwencja na meczach w Poznaniu jest ładna tylko przy okazji spotkań z Legią .

Co do jutrzejszych meczów. Polacy grają z Belgami. No i wydaje mi się, że zawodnicy Belgii mają bardzo dużą szansę do zgarnięcia całej puli. Mimo wszystko mecz chyba odpuszczę. Globisz nie jest wspaniałym trenerem, ale być może same chłopaki wezmą się w garść i zaczną coś grać...

Drugie spotkanie, które mnie zaciekawiło to mecz Hiszpanów ze Szkotami. Dla mnie ewidentnymi faworytami są zawodnicy z Płw. Iberyjskiego. Szkocja jakoś mi się nie widzi. Niby remis z Portugalią, z resztą bardzo ładnie prognozowany przez typerów z owego tematu, ale Hiszpania to Hiszpania...

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, rafal08, Lukasz111, Józef Małolepszy), 3193 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581565 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49