Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#620025 - 19/07/2006 17:39 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
W meczu Polska - Belgia kurs na Belgię w baw 2.45 Jak dla mnie to jest spory prezencik. Polska według mnie nie ma szans na zwycięstwo z Belgią, jeżeli się spręży to może osiągnąć maksymalnie remis w co też wątpię. Tym bardziej, że Belgowie mają psychiczną przewagę, bo wcześniej wygrali z Polską w jednym z meczy 2:0 i dodatkowo będą chcieli ograć gospodarzy. Pokonali pewnie Czechów i wydaję mi się, że podobnie będzie z Polakami. Jak dla mnie taki kurs to promocja.

Do góry
Bonus: Unibet
#620026 - 19/07/2006 19:47 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

No, ale to nie temat o ultras. Niemniej jednak frekwencja na meczach w Poznaniu jest ładna tylko przy okazji spotkań z Legią .




To ciekawe w takim razie jak określisz frekwencje przy Łazienkowskiej (mimo iż gracie co roku o wyższe cele)

A wracając do tematu, czy ktoś z Was panowie widział mecz Belgia-Czechy i mógłby napisać parę słów o tym meczu. Czy wynik odzwierciedla przebieg meczu?

Do góry
#620027 - 19/07/2006 22:31 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
marcen Offline
member

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 155
Skąd: Warszawa LEGIA!
Quote:

Obstawiać tego turnieju nie zamierzam gdyż w pozostałych spotkaniach też niezłe kwiatki padły dziś
Czechy - Belgia 2:2







wow chyba piszesz o jakims innym turnieju?!?! bo belgia wygrala 4;2

Do góry
#620028 - 20/07/2006 08:35 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
marcen kolega po prostu sie pomylil...wiec nie krzycz
Dla mnie dziiaj Belgia jak najbardziej do grania... Sa faworytami tej grupy, tak uwazali szkoleniowcy przed rozpoczeciem turnieju, jak i teraz mozna to stwierdzic po zwycieskim meczu z Czechami 4:2. Ja nie bede sie ludzil ze Polacy wywalcza chocby jeden punkt. Juz wyzej bylo napisane jak grala Polska ekipa. Jezeli wygraja to fajnie Beda emocje do konca... jezeli zremisuja to lipa bo nie bedzie $ i praktycznie szans na awans. Kurs 2,35 od profa biore i sie nie zastanawiam

Do góry
#620029 - 20/07/2006 08:59 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Quote:

Quote:

Typu na Polske nie trafilem Polacy niby walczyli ale nic z tego nie wychodzilo grali poprostu na tle Austryjakow slabo tak jak sadzilem bylo w meczu duzo walki co w tych rocznikach jest wiadome no i oczywiscie kibice ponad 12 000 dopisali tylko oni bo kibice w Poznaniu sa najlepsi i pieknie sie zachowali w takiej duzej ilosci przyszli bravo dla nich:))




No, ale to nie temat o ultras. Niemniej jednak frekwencja na meczach w Poznaniu jest ładna tylko przy okazji spotkań z Legią .

Co do jutrzejszych meczów. Polacy grają z Belgami. No i wydaje mi się, że zawodnicy Belgii mają bardzo dużą szansę do zgarnięcia całej puli. Mimo wszystko mecz chyba odpuszczę. Globisz nie jest wspaniałym trenerem, ale być może same chłopaki wezmą się w garść i zaczną coś grać...

Drugie spotkanie, które mnie zaciekawiło to mecz Hiszpanów ze Szkotami. Dla mnie ewidentnymi faworytami są zawodnicy z Płw. Iberyjskiego. Szkocja jakoś mi się nie widzi. Niby remis z Portugalią, z resztą bardzo ładnie prognozowany przez typerów z owego tematu, ale Hiszpania to Hiszpania...









hmmm kolega widac sie nie zna Szkocja w grupie eliminacyjnej wyeliminowala bodajze Francje najmocniejszy zespoł uwazany przez fachowcow wiec nie pisz tutaj ze ci sie nie widzi bo kogo to obchodzi nie widziałes jak graja to nie pisz wogole Szkocja to bardzo mocny zespol i Hiszpanie brac po taki kursie to samobojstwo patrzac na to ze Hiszpanie maja strasznie slaba obrone popelniajaca mase bledow wzialbym +1 handi na szkotow jesli macie gdzies warto sprobowac za medium stakes

Do góry
#620030 - 20/07/2006 09:09 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Krótko...

To co pokazali w pierwszych meczach młodzi Belgowie i Polacy każdy chyba widział. Różnica w umiejętnościach jest dostrzegalna, niestety na niekorzyść naszych grajków. Wystarczy zobaczyć w jakich klubach terminują gracze belgijskiej drużyny. Jonathan Legear i Roland Lamah to "produkty" szkółki piłkarskiej Anderlechtu, filar obrony Timothy Derijck zdobywa szlify w Feyenoordzie a Kevin Mirallas to napastnik francuskiego Lille, który ma już dwie bramki w Ligue 1 i dwa występy w Lidze Mistrzów na koncie. Podejrzewam, że chociażby ci czterej gracze (pewnie można byłoby wskazać i 4 innych młodych Belgów) będą w przyszłości kosztować więcej niż cała obecna polska młodzieżówka razem wzięta. Smutna prawda i nic w tym względzie się chyba nie zmieni, nie sądzę żeby pomógł nawet doping nielicznej publiczności (skoro w Poznaniu nie pomógł to jak ma pomóc dziś?). Jeśli "Czerwone Diabły" zagrają na swoim poziomie (a o tymże świadczy chociażby fakt pokonania Anglików 2:1) to Polacy pójdą śladem swoich starszych kolegów i po dwóch meczach prestiżowej imprezy będą już bez szans na wyjście z grupy.

Pozdrawiam!

Do góry
#620031 - 20/07/2006 09:16 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Quote:

Krótko...

To co pokazali w pierwszych meczach młodzi Belgowie i Polacy każdy chyba widział. Różnica w umiejętnościach jest dostrzegalna, niestety na niekorzyść naszych grajków. Wystarczy zobaczyć w jakich klubach terminują gracze belgijskiej drużyny. Jonathan Legear i Roland Lamah to "produkty" szkółki piłkarskiej Anderlechtu, filar obrony Timothy Derijck zdobywa szlify w Feyenoordzie a Kevin Mirallas to napastnik francuskiego Lille, który ma już dwie bramki w Ligue 1 i dwa występy w Lidze Mistrzów na koncie. Podejrzewam, że chociażby ci czterej gracze (pewnie można byłoby wskazać i 4 innych młodych Belgów) będą w przyszłości kosztować więcej niż cała obecna polska młodzieżówka razem wzięta. Smutna prawda i nic w tym względzie się chyba nie zmieni, nie sądzę żeby pomógł nawet doping nielicznej publiczności (skoro w Poznaniu nie pomógł to jak ma pomóc dziś?). Jeśli "Czerwone Diabły" zagrają na swoim poziomie (a o tymże świadczy chociażby fakt pokonania Anglików 2:1) to Polacy pójdą śladem swoich starszych kolegów i po dwóch meczach prestiżowej imprezy będą już bez szans na wyjście z grupy.

Pozdrawiam!



Dopełniając twoją wypowiedź muszę przyznać, że co do szkolenia zawodników belgijskich i polskich jest bardzo duża różnica. Jakieś dwa lata temu byłem w Belgii i miałem okazję rozmawiać z chłopakiem teraz właśnie 19-letnim, który grał w Club Brugge i opowiadał, że jak oni jeżdżą na jakieś turnieje to mają okazję zmierzyć się z juniorami Manchesteru, Bayernu, Realu Madryt. Więc młodzież tam już od wieku trampkarzy przygotowywana jest bardzo solidnie i ma okazję konfrontować się z ekipami czołówki europejskiej, których szkółki są liderami w szkoleniu młodzieży.

Wydaję mi się, że Polacy nie strzelą dzisiaj bramki. W spotkaniu z Austrią mieli tylko dwie dogodne okazje do tego i ich nie wykorzystali co zemściło się pod koniec spotkania. Dzisiaj myślę, że zanotujemy sporą porażkę, mój typ 0:3

Do góry
#620032 - 20/07/2006 09:21 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Jeszcze zapomniałem dodać, że z ostatecznym zagraniem tego meczu poczekam do zakończenia spotkania Austrii z Czechami, bo jeżeli Austria przegra to może Belgia nie da z siebie 100%, a jeżeli Austria sobie poradzi to Belgowie również nie powinni mieć problemów.

Z resztą często jest tak, że jak wszyscy już są przeciwko Polakom to oni wtedy zaskakują. Przykładem może być choćby mecz z Chorwatami przed MŚ 2006, gdzie wszyscy typowali przeciwko Polakom, a oni wygrali. No zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Ja jednak dla pewności wolę poczekać do zakończenia spotkania młodych Austriaków z Czechami.

Do góry
#620033 - 20/07/2006 12:01 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
bardzo nie lubie tego slowa "promocja" - ale wydaje mi sie ze dzis tak jest STS-placi za strzelenie bramki przez Szkotow az 1.7

Do góry
#620034 - 20/07/2006 12:53 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na początek przepraszam za swój błąd w ostatnim poście przy podawaniu wyników z pierwszej kolejki, jeśli miał miejsce. Po prostu komentator Eurosportu się prawdopodobnie pomylił podając wynik w wiadomościach.
Dobrze że ktoś to zauważył i mnie poprawił.
Co do drugiej kolejki trzy mecze zasługują na uwagę i kursy bardzo fajne sporo można wyciągnąc jeśli wytypuje się odpowiednią kombinację wyników.
Mecz Austria - Czechy mój typ 2 2,50
Austria wygrała pierwszy mecz z Polską, w którym było dużo walki, gry w środku pola jednak oba zespoły zaprezentowały się słabo.
Czechów pewnie nikt nie widział w akcji lecz jeśli strzelili 2 bramki Belgom uchodzącym za faworyta tej grupy to dobrze świadczy o formacji ofensywnej naszych sąsiadów gorzej pewnie z defensywą.
Czesi jeśli chcą jeszcze mieć szanse przynajmniej na awans do MŚ w Kanadzie to nie mogą dziś przegrać.
Austria pewnie znowu zagra ten swój niemiecki futbol aby nie stracić bramki a jak się uda to coś strzelimy podobnie jak z Polską
Belgia - Polska Typ 1 2.40 lub 2 2.60
Proponuje ewentualnie rozważyć typ dwudrogowo remisu raczej się nie spodziewam
Po tym co pokazała nasza reprezentacja z Austrią, to nasi piłkarze trudno o optymistyczną prognozę przed tym meczem jednak to futbol młodzieżowy i wszystko może się zdarzyć
Portugalia - Turcja typ X
Portugalia zremisowała ze Szkocją 2:2 Turcja po pasjonującym meczu przegrała z Hiszpanią 3:5.
Obydwa zespoły bardzo mocne więc remis bardzo realny i do tego jeszcze wszystkie drużyny bedą miały szansę na awans do półfinału ME i MŚ w Kanadzie. niezależnie od meczu Szkocja - Hiszpania.
Jeżeli wygrają Hiszpanie to mają 6 pkt Portugalia 2 pkt Szkocja 1 pkt Turcja 1 pkt i wszystko rozstrzyga się w ostatniej kolejce
Turcja jednak chyba troszkę słabsza od Portugalii by wygrać lecz remis napewno w ich zasięgu.
I wariant
Belgia - Polska 1 2,40
Austria - Czechy 2 2,50
Turcja - Portugalia X 3,15 kurs 18,9 zł
II wariant
Belgia - Polska 2 2,60
Austria - Czechy 2 2,50
Turcja - Portugalia X 3,15 Kurs 19,66 zł
Dla grających to jest niezle nawet jak za 10 zł ktoś chciałby zagrac.
Osobiście nie zagram tego gdyż nie interesuje mnie już typowanie piłki mlodzieżowej za pieniądze zbyt duże ryzyko, ale jeśli moje opinie bedą komuś pomocne w odniesieniu sukcesu to bardzo proszę oto konkretna wypowiedź

Do góry
#620035 - 20/07/2006 19:40 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Quote:

Na początek przepraszam za swój błąd w ostatnim poście przy podawaniu wyników z pierwszej kolejki, jeśli miał miejsce. Po prostu komentator Eurosportu się prawdopodobnie pomylił podając wynik w wiadomościach.
Dobrze że ktoś to zauważył i mnie poprawił.
Co do drugiej kolejki trzy mecze zasługują na uwagę i kursy bardzo fajne sporo można wyciągnąc jeśli wytypuje się odpowiednią kombinację wyników.
Mecz Austria - Czechy mój typ 2 2,50
Austria wygrała pierwszy mecz z Polską, w którym było dużo walki, gry w środku pola jednak oba zespoły zaprezentowały się słabo.
Czechów pewnie nikt nie widział w akcji lecz jeśli strzelili 2 bramki Belgom uchodzącym za faworyta tej grupy to dobrze świadczy o formacji ofensywnej naszych sąsiadów gorzej pewnie z defensywą.
Czesi jeśli chcą jeszcze mieć szanse przynajmniej na awans do MŚ w Kanadzie to nie mogą dziś przegrać.
Austria pewnie znowu zagra ten swój niemiecki futbol aby nie stracić bramki a jak się uda to coś strzelimy podobnie jak z Polską
Belgia - Polska Typ 1 2.40 lub 2 2.60
Proponuje ewentualnie rozważyć typ dwudrogowo remisu raczej się nie spodziewam
Po tym co pokazała nasza reprezentacja z Austrią, to nasi piłkarze trudno o optymistyczną prognozę przed tym meczem jednak to futbol młodzieżowy i wszystko może się zdarzyć
Portugalia - Turcja typ X
Portugalia zremisowała ze Szkocją 2:2 Turcja po pasjonującym meczu przegrała z Hiszpanią 3:5.
Obydwa zespoły bardzo mocne więc remis bardzo realny i do tego jeszcze wszystkie drużyny bedą miały szansę na awans do półfinału ME i MŚ w Kanadzie. niezależnie od meczu Szkocja - Hiszpania.
Jeżeli wygrają Hiszpanie to mają 6 pkt Portugalia 2 pkt Szkocja 1 pkt Turcja 1 pkt i wszystko rozstrzyga się w ostatniej kolejce
Turcja jednak chyba troszkę słabsza od Portugalii by wygrać lecz remis napewno w ich zasięgu.
I wariant
Belgia - Polska 1 2,40
Austria - Czechy 2 2,50
Turcja - Portugalia X 3,15 kurs 18,9 zł
II wariant
Belgia - Polska 2 2,60
Austria - Czechy 2 2,50
Turcja - Portugalia X 3,15 Kurs 19,66 zł
Dla grających to jest niezle nawet jak za 10 zł ktoś chciałby zagrac.
Osobiście nie zagram tego gdyż nie interesuje mnie już typowanie piłki mlodzieżowej za pieniądze zbyt duże ryzyko, ale jeśli moje opinie bedą komuś pomocne w odniesieniu sukcesu to bardzo proszę oto konkretna wypowiedź



Gratki! Pięknie Ci ten 2 wariat wszedł, szkoda że nie 1.

Do góry
#620036 - 20/07/2006 21:35 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj Polska pięknie zrehabilitowała się w drugiej kolejce brawo dla chłopaków za ambicje, postawę i grę do końca dla kibiców. Ponownie jesteśmy w grze o ME to jest najważniejsze.
4;1 z Belgią naszpikowaną młodymi talentami z Anderlechtu, Liege, Brugii zasługuje na uznanie.
Nasi mieli naprawdę dobry dzień a w pierwszym meczu nie wytrzymali psychicznie, presji oczekiwań na dobry występ i ta publiczność poznańska w liczbie 15 tyś chyba ich sparaliżowała. Drużyna Globisza wcale nie jest taka słaba jak by się moglo wydawać po meczu z Austrią.
Gratulacje dla sztabu szkoleniowego i trenera za dotarcie do tego zespołu po niezakładanej porazce.
Mam nadzieję iż moje skromne wnioski pomogły dziś w typowaniu innym graczom , może ktoś wykorzystał moje prognozy i odważył się obstawić te mecze chociażby jako single. Jeśli tak to gratuluje odważnym wygranej odwagi i podjęcia ryzyka.
Spróbuje podać prognozy na 3 kolejkę pomimo iż zrobiłem sobie wakacje w lipcu po MŚ w Niemczech.

Do góry
#620037 - 22/07/2006 20:33 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
marianosum Offline
enthusiast

Meldunek: 07/04/2005
Postów: 332
Skąd: tam gdzie urodzil sie CHOPIN -...
panowie co myslicie o meczu hiszpania -portugalia ciekawy kurs na portugalie 5,2 przecierz maja o co grac a hiszpania juz awansowala dalej co wy na to jak macie jakies ciekawostki co do tego meczu to prosze ja zagram na portugal koledzy z hiszpani chyba sie podloza

Do góry
#620038 - 22/07/2006 20:44 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
A ja mysle ze mozna spróbowac zagrac na Belgów z Austrią.
Belgia bedzie chciała sie odegrac z blamaz z Polakami i tylko zwyciestwo daje jej szanse na pierwsze miejsce w grupie.

Do góry
#620039 - 23/07/2006 06:37 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
zgadzam sie typ na Belgie wydaje sie byc najlepszym rozwiazaniem , sklaniam sie jeszcze do zagrania Polska-Czechy 1x ale to musze jeszcze przemyslec

Do góry
#620040 - 23/07/2006 07:09 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Polska-Czechy 2 ~2.60 u naziemnych

Mysle, ze mecz z Belgami to byl przeblysk, meczu nie ogladalem, ale z tego co czytalem to mecz byl w miare rowny z lekka optyczna przewaga Belgow. Dzis jest mecz o awans, znow kibice w naszych uwierza, pewnie bedzie caly stadion i znow bedzie pilkarskie dno, znow Janczyk bedzie tracil pile za pila, pokazujac w ten sposob, ze do ekstraklasy dorosl pilkarsko, ale nie dorosl mentalnie. Poza tym gra idzie o awans, remis Czechom nic nie daje, bo odpadaja. No chyba, ze bedzie remis w drugim spotaniu rowniez, ale to raczej malo prawdopodobne. W polskiej kadrze zdecydowanie wyrozniaja sie chlopaki z Anglii: Cywka i Fojut, ale to moze byc za malo na Czechow, ktorzy wnioskujac po wyniku z palcem w dupie rozjechali Austriakow. Jak ktos byl na meczu to moze mnie wyprowadzi z bledu.

Szkocja-Turcja 2 2.10 - Turcja miala byc czarnym koniem, zdobyc tytul, po 2 kolejkach i bardzo fajnych spotkaniach pozostalo im liczyc, ze Hiszpanie potraktuja powaznie ostatni mecz, Turcy graja fajna pileczke, radosna, sa niezli w ataku, ale zapominaja o obronie, na Szkotow mimo wszystko to wystarczy, Szkocja po meczu z Portugalami zostala okrzyknieta bardzo mocna druzyna, jak sie okazalo w 2. kolejce to chyba jednak Portugale zaspali, co im sie bardzo czesto w kategoriach mlodziezowych zdarza niz Szkoci sa tacy mocni. Moim zdaniem zapowiada sie zdecydowane zwyciestwo Turasow, ktorzy jeszcze wierza w awans. Kurs taki uwazam za lekki prezent.

Austria - Belgia 2 2.40 - Austria to chyba najslabsza ekipa mistrzostw, tak mi sie wydaje przynajmniej, az dziw bierze, ze z nimi przegralismy, ich taktyka opiera sie na grze dluga pila do szybkich i slinych napazdziorow, troche prymitywnie jak na u19, wydaje sie, ze w tym wieku trenerzy powinni czegos uczyc, no ale nie moj problem, my i tak mamy wystarczajaco duzo problemow z naszymi trenerami, ktorzy sobie ubzdurali 4-5-1. Mniejsza z tym, Belgowie chyba najsilniejszy team naszej grupy, maja noz na gardle, musza wygrac i to zrobia.

Portugalia - Hiszpania 1 ~5.00 - to gram lekko, nie wierze w uczciwosc Hiszpanow, ale i tak chyba wszystko zalezy od tego, z ktorym Hiszpanie przeciwnikiem beda woleli grac w finale .

Do góry
#620041 - 23/07/2006 07:13 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
*BuK Offline
stranger

Meldunek: 21/11/2005
Postów: 4
Quote:

'sportowefakty.pl'

W ostatnim meczu dam odpocząć kilku moim podstawowym podstawowym zawodnikom - poinformował selekcjoner Hiszpanii. - Dla mnie nie ma znaczenia z kim zagramy w półfinale. Wszystkie zespoły walczące w grupie A są bardzo dobre.




Edited by Rivaldinho (23/07/2006 07:20)

Do góry
#620042 - 23/07/2006 09:42 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Czechy U20 - Polska U20 under 3.50 @2.01 [10bet]

Ja rozumiem że te ME sa bardzo over'owe ale...
Polacy w meczu z Austrią (0-1) grali 1 napastnikiem, w meczu z Belgią (4-1) dwoma..dzisiaj do awansu naszym wystarczy remis więc nie sądzę aby trener Globisz i tym razem zdecydował się na ultraofensywny wariant więc spodziewam się powrotu do ustawiania 4-5-1. Do tego dochodzi niezły bramkarz Polaków (chodzi mi o tego co stał w meczu z Belgią). Reasumując, zważywszy że gospodarzom turnieju wystarczy tutaj remis cieżko mi sobie wyobrazic otwartą grę i wyniki w stylu 3-1 czy 2-2?! Stawiam na under 3.50

Do góry
#620043 - 23/07/2006 09:45 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś 3 kolejka rozgrywek grupowych.
Sytuacja bardzo ciekawa w obydwu grupach a zwłaszcza w
gr A i zamierzam przedstawić swoje wnioski na temat meczów tej grupy
I wariant
1 Belgia - Austria mój typ 1 kurs 2,50
Oglądałem w przekazach Eurosportu zarówno Belgię i Austrię i tak szczerze mówiąc zarówno jedni jak i drudzy nie zachwycali swoja grą, lecz moim zdaniem bardziej ofensywny styl gry preferują Belgowie, sadzę iż mają wiecej atutów by odnieść zwycięstwo, chociaz jak slabo zagrają w obronie szczególnie w początkowej fazie meczu to pojadą do domu bo Austria nie jest wirtouzem gry ofensywnej ale z kontry są w stanie strzelić gola. Austria jest przeciwieństwem Belgów są lepsi w obronie przynajmniej poprawni w pomocy i ataku.
Jezeli Belgowie zagrają bez większych błędów w obronie,wygrają walkę w środku pola i będą poprawnie prowadzić grę w pomocy to znacznie wzrastają ich szansę na
zwycięstwo w tym meczu i awans. Belgowie piłkarsko mają lepszą młodziez od Austriaków którzy swoją grę opierają na walce, dobrym przygotowaniu fizycznym lecz nie posiadaja aż tak dużych umiejętności technicznych
2 Polska - Czechy 1
Polska pokazala z Belgią naprawdę dobry futbol i była lepsza od swoich rówieśników.
Czesi pokonali Austrię co moim zdaniem nie było przypadkiem też mają dobry zespół pewnie grają ofensywnie jeśli strzelili Austrii 3 bramki i Belgii 2 są bardzo groźni i nie można ich lekceważyć
Mecz bedzie bardzo wyrównany potencjał ekip podobny zarówno Polska jak i Czechy nie beda murowac bramki
Jeśli nie sparaliżuje młodych Polaków rola gospodarza, presja kibiców, zagramy równo we wszystkich formacjach i nie stracimy pierwsi bramki to sądzę iż awansujemy dalej do półfinału tej imprezy.
Może nawet sędzia będzie nam nawet przychylny i w wielu sytuacjach gwizdnie tak aby gospodarzom nie stanie się jakaś większa krzywda. Na większości imprezach tak jest iż sedziowie holują gospodarza jak najdalej dopóki się da
Wynik moze być też w drugą stronę 2 dla Czech lecz osobiście nie zagrałbym przeciwo=ko gospodarzom turnieju.
II wariant też bardzo możliwy
Austria - Belgia X
Polska - Czechy X
Może się zdarzyć taka realna sytuacja iż mecze zakończą się remisem w obu spotkaniach i decydować bedzie różnica bramek i wtedy awansuje Polska i Czechy stosunek bramek 4:2 i 5:5 Belgia 5-6 Austria 2:3

Do góry
#620044 - 23/07/2006 12:41 Re: Mistrzostwa Europy do lat 19
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Quote:

Czechy U20 - Polska U20 under 3.50 @2.01 [10bet]

Ja rozumiem że te ME sa bardzo over'owe ale...
Polacy w meczu z Austrią (0-1) grali 1 napastnikiem, w meczu z Belgią (4-1) dwoma..dzisiaj do awansu naszym wystarczy remis więc nie sądzę aby trener Globisz i tym razem zdecydował się na ultraofensywny wariant więc spodziewam się powrotu do ustawiania 4-5-1. Do tego dochodzi niezły bramkarz Polaków (chodzi mi o tego co stał w meczu z Belgią). Reasumując, zważywszy że gospodarzom turnieju wystarczy tutaj remis cieżko mi sobie wyobrazic otwartą grę i wyniki w stylu 3-1 czy 2-2?! Stawiam na under 3.50





Mała uwaga mecz i z Austria i z Belgia bronil ten sam bramkarz Tyton!!!!co do undera twojego nie bede sie wypowiadal powiem tylko tyle ze Globisz postawi na ofensywna pilke nie bedzie grac na remis jak mowisz bo im starcza to mlodzi pilkarze i oni beda dzis grac ofensywnie i Globisz to potwierdza wypowiedziami swoimi

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, akagi, Lukasz111, Sensei), 3366 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49