Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#6456326 - 30/04/2015 11:34 Re: Żałosne [3] [Re: kazow]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: kazow
alez dla mnie to jak najbardziej niech stadion zarabia, o ile zarabia oczyiscie a nie dali znizke kurii

dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy


ludzie nie wierzą w kościół tylko w Boga ta rozrywka jak o niej piszecie jest dla osób, których wiara jest silniejsza jest przeciętnego Kowalskiego chodzącego z przymusu w nd by odbębnić swój obowiązek. Biszop jesli jestes ateistą czy kimkolwiek chcesz to sobie bądź i gówno mi do tego ale nikt nie musi się zgadzać z Twoimi poglądami, gdzie widzisz tylko plus w $$$ za wynajęcie stadionu coś tam przeczytałeś coś tam wiesz z góry to skreślasz gówno wiedząc czym sie kierują Ci ludzie idąc na to wydarzenie, jeden idzie na koncert drugi idzie na takie duchowe przeżycie i nie chodzi tu tylko o uzdrowienie a zresztą je**ć to i tak nie przegadasz

Do góry
Bonus: Unibet
#6456331 - 30/04/2015 12:09 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
to chyba bylo do mnie, nie do Bishopa

@sHybki alez wierz sobie w co chcesz, ja szanuje poglady innych ludzi ale tez nie kaz mi nic nie mowic jak widze jak ktos z siebie robi idiote, mam prawo do wyrazenia swojego zdania

proponowalbym tylko zastanowic sie czy dobrze wybrales obiekt wiary, bo Jezus oferuje po smierci najczesciej czysciec potem blizej niekoreslone nieba, Allah od razu moze Ci dac 40 dziewic (nie zatsanawiam sie czy dla tych dziewic to wtedy raj czy pieklo)

a co do mojej wiary, tak jestem ateista..no moze czasem agnostykiem smile

Do góry
#6456335 - 30/04/2015 12:14 Re: Żałosne [3] [Re: Biszop]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Biszop
Po co ten spór? przecież nie chcecie chyba powiedzieć, że jest jakis sensowny kandydat?
obecny, pisowski czy ten od flaszki, o zakąsce pod pseudonimem ogórek nawet nie ma co wspominać bo ona nawet na zakąske sie nie nadaje.

Od dłuższego czasu leje ciepłym moczem na wybory, jakiekolwiek wybory mnie nie interesują bo nie ma miedzy nimi żadnej różnicy,
no mógłbym się z Kukizem w kilku kwestiach zgodzić, jednak alkoholik na jakimkolwiek urzędzie to nieporozumienie,
a jakby ktoś chciał go bronić, to z alkoholizmu się nie wychodzi tylko co najwyżej kontroluje, więc dziękuję - nasram. żeby nie było, sram na nich wszystkich, wszyscy siebie warci.

Przy okazji wyborów zawsze jest ta sama śpiewka, a ja tylko żałuję, że nie ma "pustego głosu" bo wtedy może któryś z tych kundli się podrapał i chwilę zastanowił nad tym skąd tyle osób które nie wybrały nikogo, bo że nie pójście na wybory to żadne rozwiazanie, tu musze się zgodzić, tylko mimo wszystko wolę taka opcję od "wyboru lepszego zła" które juz przerabiałem sankcjonując kolejnego debila czy debili.



i ja sie podpisze tutaj, wszystko to te same psiaki, Komorowski czy Duda - zaden wybor

juz wole Kukiza, nich chlop ma

Do góry
#6456338 - 30/04/2015 12:35 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
wiem ze to onet i wiem ze KKP napisala

ale duzo prawdy w tym jest

http://wiadomosci.onet.pl/polacy-narodem-idiotow/p26m2m

Do góry
#6456342 - 30/04/2015 12:39 Re: Żałosne [3] [Re: Biszop]
hallik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2010
Postów: 15720
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Biszop
Po co ten spór? przecież nie chcecie chyba powiedzieć, że jest jakis sensowny kandydat?
obecny, pisowski czy ten od flaszki, o zakąsce pod pseudonimem ogórek nawet nie ma co wspominać bo ona nawet na zakąske sie nie nadaje.

Od dłuższego czasu leje ciepłym moczem na wybory, jakiekolwiek wybory mnie nie interesują bo nie ma miedzy nimi żadnej różnicy,
no mógłbym się z Kukizem w kilku kwestiach zgodzić, jednak alkoholik na jakimkolwiek urzędzie to nieporozumienie,
a jakby ktoś chciał go bronić, to z alkoholizmu się nie wychodzi tylko co najwyżej kontroluje, więc dziękuję - nasram. żeby nie było, sram na nich wszystkich, wszyscy siebie warci.

Przy okazji wyborów zawsze jest ta sama śpiewka, a ja tylko żałuję, że nie ma "pustego głosu" bo wtedy może któryś z tych kundli się podrapał i chwilę zastanowił nad tym skąd tyle osób które nie wybrały nikogo, bo że nie pójście na wybory to żadne rozwiazanie, tu musze się zgodzić, tylko mimo wszystko wolę taka opcję od "wyboru lepszego zła" które juz przerabiałem sankcjonując kolejnego debila czy debili.

w dupie masz, niech bedzie jak jest, chociaz syf jest straszny, patologia goni patologie. niech nadal rzadzi PO, PiS, Bul I reszta te hucpy. Nie no z całym szacunkiem ja tego nie akceptuję, tzn nie akceptuję obecnego stanu rzeczy, I po stokroć wolę Korwina czy Kukiza, a w wyborach parlamentarnych Ruch Narodowy czy tam partie JKM. Wszystko, tylko nie to co jest teraz. Wychodzenie z założenia, że nic nie da sie zrobic, ze wszyscy to zlodzieje, jest moim zdaniem tozsame z popieraniem obecnego system, obecnej wladzy etc.

Do góry
#6457598 - 02/05/2015 12:44 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Czy to jest tylko śmieszne czy patologicze? A może normalne.

Normalna czy nawiedzona matka?

Do góry
#6458206 - 03/05/2015 12:20 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
uuu zdziwilbys sie ... teraz mega sie promuje karmienie piersia jak najdluzej, a jak ktos nie chce to jest pietnowany niczym wyrodna matka. niemalze jest napisane ze jak nie karmisz to dziecko bedzie chore fzycznie i psychicznie

jak dla mnie zalosne, no ale takie sa trendy teraz

dobrze sie tez ma tzw wychowanie bliskosci, czyli dziecko przywiazane do rodzicow, ma z nimi spac do kiedy chce, wykluczone ze spoleczenstwa, ale z rodzicami zawsze

a i tez wchodzi nowy trend...kolejny etap bezstresowego wychowaznia, zero ograniczen, wiec np nie stosuje sie pieluch i nocnika, a dziecka gdzie ma ochote i kiedy ma ochote moze sie zalatwiac przez otwor w ubraniu (np w salonie na dywanie)

Do góry
#6460618 - 07/05/2015 14:28 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
daje inny link:
http://polska.newsweek.pl/marta-giermasinska-wiceprezes-ze-skierniewic-zrzekla-sie-stanowiska,artykuly,362698,1.html

Do góry
#6460636 - 07/05/2015 15:15 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
i tak wlasnie sie robi kariery w polsce..a potem czlowiek sie dziwi ze 35 na karku i nie miliona na koncie, a tu wyskakuje ktos z 25 lat na karku i okazuje sie vice prezesem duzej spolki

no jak juz zostanie v przesem jeden raz to potem idzie do kolejnej firmy, jak sie ekipa rzadzaca zmieni to szybka ewakuacja..wazne sobie kontaktow narobic na przyszlosc i wtedy mozna mowic ze z zawodu jest sie prezesem

a ta Pani wykorzystala swojej atuty, ktore swoja droga troche kiepskie sa

Do góry
#6460932 - 07/05/2015 22:06 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
To tylko pokazuje nadmiar etatów. Firma na 100% poradzi sobie bez wiceprezesa ( ciekawe czy jest tylko jeden). Jak to ma się do lansowanie staży, pracy za doświadczenie itp. Jak widac doświadczenie mozan zdobywać z pensją wiceprezesa.

Dziś pojawił się kolejny kwiatek. Burmistrz ( pisowski) umarzą podatek przesiębiorcy na drugi dzień przedsiębiorca kupuje nieruchomość od miasta ( czyli pieniądze ma). Nie ma to jak równi i równiejsi. Argument "Bo on inwestuje"

Do góry
#6469506 - 21/05/2015 16:49 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
drukowanie prawie w kazdym meczu ligowym na rzecz ległej

Do góry
#6469520 - 21/05/2015 17:15 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
Sensei Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/07/2009
Postów: 61471
Skąd: Windy City
grin

Do góry
#6469522 - 21/05/2015 17:30 Re: Żałosne [3] [Re: huge]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: huge
drukowanie prawie w kazdym meczu ligowym na rzecz ległej


Let the Football win?

Do góry
#6472069 - 25/05/2015 08:44 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495

Do góry
#6473157 - 27/05/2015 16:14 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26202
Skąd: 1984
FIFA, która nie dość, że przeżarta jest przez korupcję to jeszcze na swojej stronie robi z siebie... ofiarę.
Aż chce się zacytować klasyka: "by żyło się lepiej..."

Do góry
#6473645 - 27/05/2015 23:19 Re: Żałosne [3] [Re: hallik]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Originally Posted By: hallik
Originally Posted By: Biszop
Po co ten spór? przecież nie chcecie chyba powiedzieć, że jest jakis sensowny kandydat?
obecny, pisowski czy ten od flaszki, o zakąsce pod pseudonimem ogórek nawet nie ma co wspominać bo ona nawet na zakąske sie nie nadaje.

Od dłuższego czasu leje ciepłym moczem na wybory, jakiekolwiek wybory mnie nie interesują bo nie ma miedzy nimi żadnej różnicy,
no mógłbym się z Kukizem w kilku kwestiach zgodzić, jednak alkoholik na jakimkolwiek urzędzie to nieporozumienie,
a jakby ktoś chciał go bronić, to z alkoholizmu się nie wychodzi tylko co najwyżej kontroluje, więc dziękuję - nasram. żeby nie było, sram na nich wszystkich, wszyscy siebie warci.

Przy okazji wyborów zawsze jest ta sama śpiewka, a ja tylko żałuję, że nie ma "pustego głosu" bo wtedy może któryś z tych kundli się podrapał i chwilę zastanowił nad tym skąd tyle osób które nie wybrały nikogo, bo że nie pójście na wybory to żadne rozwiazanie, tu musze się zgodzić, tylko mimo wszystko wolę taka opcję od "wyboru lepszego zła" które juz przerabiałem sankcjonując kolejnego debila czy debili.

w dupie masz, niech bedzie jak jest, chociaz syf jest straszny, patologia goni patologie. niech nadal rzadzi PO, PiS, Bul I reszta te hucpy. Nie no z całym szacunkiem ja tego nie akceptuję, tzn nie akceptuję obecnego stanu rzeczy, I po stokroć wolę Korwina czy Kukiza, a w wyborach parlamentarnych Ruch Narodowy czy tam partie JKM. Wszystko, tylko nie to co jest teraz. Wychodzenie z założenia, że nic nie da sie zrobic, ze wszyscy to zlodzieje, jest moim zdaniem tozsame z popieraniem obecnego system, obecnej wladzy etc.


Podpisuję się pod tym co napisałeś hallik obydwiema rękami. Takich co wrzeszczą i plują na wszystkich dookoła, a mimo tego i tak dają się kopać po dupie bez słowa protestu (czyt. bez aktywności wyborczej) jest niestety więcej w tym naszym narodzie. A zapytasz takiego "idealistę" o alternatywne rozwiązanie w stosunku do tego co krytykuje, to już jakby mniej energii. Skoro ktoś uważa, że nie ma z czego wybrać i nie będzie wybierał, to niech stworzy lepszą wg niego opcję jak np. zrobił Kukiz, albo ... morda w kubeł bo nie da się takiego pustego biadolenia czytać/słuchać.

Do góry
#6474387 - 28/05/2015 22:20 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Klose honorowy obywatel Opola

Jaka żałosna decyzja rady miasta.

Do góry
#6474388 - 28/05/2015 22:23 Re: Żałosne [3] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Pan Piechociński oddaje idealnie charakter formacji PSL.

Bieńkowska pluje mu w twarz a on mówi że pada.

Szkoda że nie powiedział że fajną ksywkę mu Elka wymyśliła.

Do góry
#6474415 - 29/05/2015 01:46 Re: Żałosne [3] [Re: devlin]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: devlin
Klose honorowy obywatel Opola

Jaka żałosna decyzja rady miasta.


czemu żałosna? hmm

Przecież urodził się w tym mieście i jest mistrzem świata w piłce, najlepszym strzelcem w historii mundiali. Fakt, ze jest volksdojczem ale jednak jako opolanin zapisał się z historii wiec akurat to nie jest głupia decyzja smile

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, akagi, 11kera11, pacyfista, VVega, igea23, Józef Małolepszy, alfa, wHiTe_StAr), 3313 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581521 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49