Oddsring
Bonus Code:MECZPL

Mistrz Zakładów Sportowych Mundialu 2014!

Mecz otwarcia pomiędzy zespołem gospodarza Brazylii i drużyną Chorwacji w dniu 12 czerwca będzie sygnałem rozpoczęcia promocji, która ma na celu wyłonić także Mistrza Zakładów Sportowych Mundialu 2014.

Przed Tobą nie tylko szansa na zgarnięcie gotówki podczas trwania całego turnieju, ale także dostęp do najszerszej oferty rynków zarówno zakładów przedmeczowych jaki i zakładów na żywo. Obstawianie MŚ 2014 w Oddsring to przyjemność z niesamowitą wartością dodaną!

Mistrz Zakładów Sportowych Mundialu 2014!
Typuj! Zwycięż i zgarnij 500 EUR extra!
Łącznie 2000 EUR w nagrodach!

Jak grać ?

Udział w promocji jest automatyczny. Nie musisz nigdzie się zapisywać. Jedyne co musisz robić to postawić min 20 zakładów.

Jak zdobywać punkty?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie wartości zakładów. Oznacza to, że im wyższy średni kurs wygranych zakładów, tym wyższy wynik na tablicy liderów. Wynik = (kurs 1 + kurs 2 + ... + kurs N) / N zwycięskie zakłady

Jak znaleźć się na tablicy liderów?

Tablica liderów jest aktualizowana na naszej stronie każdego dnia konkursu. Tylko zakłady sportowe z minimalną stawką 3 USD (lub równowartość tej kwoty w innej walucie ), między 12 czerwca 2014 00:00 CET i 13 lipca 2014 23:59 CET kwalifikują się do tej promocji. Im więcej punktów, tym lepsza nagroda!

Jaka jest pula nagród?



Jak otrzymam moją nagrodę?

Nagrody zostaną przelane na zwycięskie konta gracza 14 lipca 2014 roku.

Regulamin:

Minimalna stawka zakładu, aby zakwalifikować się do tej promocji to $3
Oferta dotyczy wszystkich meczów rozegranych pomiędzy 12.06.2014 i 13.07.2014
Oferta ta jest ważna zarówno dla nowych i obecnych klientów
Ogólne warunki mają zastosowanie
Jeśli Twoje konto użytkownika jest w inne walucie niż USD, poniżej znajduje się informacja o min stawce:
EUR : min stawka € 2 *
GBP : min stawka 1,78£ *
PLN: min stawka 10zł *
TRY: min stawka 6 ₺ *
CZ: min stawka 60 zł *
BRL: min stawka 7 R$ *
*min przybliżona stawka podana w walucie lokalnej jest przedmiotem ewentualnych zmian kursów walutowych