Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#6247748 - 12/06/2014 20:03 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Dzisiaj w STS puściłem takie długoterminowe cudo:

Brazil 1-4 kurs: 1,6

liczba bramek (157.5)- poniżej, kurs: 1,6

liczba bramek strzel. przez zawod. rezerwowych (19.5)- poniżej,kurs: 1,47

liczba bramek samobójczych (4.5) - poniżej, kurs: 1,4

liczba bramek w przedziale czasowym (00.00 - 00.59) (0.5) - poniżej, kurs: 1,35


Jutro puszczam grubasa na win Szwajcarów, France i Belgów (pierwsze mecze grupowe)
Tutaj nie widzę innej opcji niż jedynka smile

Do góry
Bonus: Unibet
#6247804 - 12/06/2014 20:25 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: aker]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Originally Posted By: aker


liczba bramek strzel. przez zawod. rezerwowych (19.5)- poniżej,kurs: 1,47


Na necie 1.83 + nie licza sie bramki z dogrywek

Do góry
#6248404 - 13/06/2014 07:31 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Master of Puppets Offline
old hand

Meldunek: 14/12/2012
Postów: 1024
Powariowali.
Chile @ 1,38?
Na MŚ? 1 mecz tych drużyn? Kiedy nie wiadomo, co sobą reprezentują?
X2 @ 3,20! Biere!

Do góry
#6248417 - 13/06/2014 08:42 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Master of Puppets]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Originally Posted By: Master of Puppets
Powariowali.
Chile @ 1,38?
Na MŚ? 1 mecz tych drużyn? Kiedy nie wiadomo, co sobą reprezentują?
X2 @ 3,20! Biere!

Nie będzie co zbierać z Australii.

Do góry
#6248424 - 13/06/2014 09:12 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Master of Puppets]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Originally Posted By: Master of Puppets
Powariowali.
Chile @ 1,38?
Na MŚ? 1 mecz tych drużyn? Kiedy nie wiadomo, co sobą reprezentują?
X2 @ 3,20! Biere!


To nie ta Australia co kilka lat temu.....
Według mnie Chile potencjał spokojnie na wyjscie z grupy kosztem Holandii..., i tak pograłem przed MŚ.Tutaj obowiązkowo każdy musi z kangurami wygrać jak chce z grupy wyjść....tak że ni ma co szukać cudów....
Opcja Australia poniżej 0,5 pkt w grupie za 2,25 do gry jak nic....
Minusowe hc 1,5 na Chile jak najbardziej do wzięcia według mnie...

Do góry
#6248455 - 13/06/2014 10:49 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Sprawdziłem jeszcze dla pewności składy Chile i Australii na turniej...
Tak jak myślałem nie widze opcji by kangury pierdnęły dziś.....Isla,Silva,Vidal,Guttierez,Diaz,Alexis Sanchez,Vargas, Parades po stronie latynosów , to nazwiska które coś mówią zainteresowanym , natomiast u przeciwników tylko Tim Cahil rzuca się w oczy przynajmniej jak dla mnie....

Kilku zawodników z rodowodem serbskim , po emigracji rodziców z czasów wojny na bałkanach gwarantuje może solidna piłke jak na tamtejszy region świata , ale nie sądze by nawiązali walke z chilijczykami...

Na mój łeb warto -1,5 na Chile pograć , tymbardziej że tu mogą decydować o awansie bramki strzelone kangurom , więc wszyscytkie ekipy potraktują poważnie rywalizacje z nimi..

Do góry
#6248482 - 13/06/2014 11:34 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Brazylia zgodnie z oczekiwaniami wygrała, z pomocą sędziego zrobili ten wynik 3:1 gdyby nie ten karny to mecz skończył by się remisem 1:1 lub przy fuksie 2:1 dla gospodarzy.
Chorwacja mądrze się broniła miała swoje akcje jednak pod bramką byli niedokładni i chaotyczni mecz dobry w wykonaniu obu ekip jak najwięcej takich spotkań.
W gr A spotkanie Meksyk - Kamerun przy wygranej Brazylii w drugim meczu dla obu ekip ważne jest by wygrac. Meksyk jest wskazywany jako faworyt, jednak Kamerunowi nie odbieram szans na zwyciestwo. Meksykanie w eliminacjach grali fatalnie jak na drużynę która niejednokrotnie zdobywała złoty puchar Concacaf i na Copa America też rywalizowała z powodzeniem z Brazylią Urugwajem czy Argrntyną.
Dla Kamerunu powrot do MŚ od chyba 2006 roku przegrali jedną konfrontację z Meksykiem więc może tym razem zawalczą przynajmniej o punkt.
Mój typ to bramkowy remis jeśli Meksyk nie wygra to Chorwacja bedzie walczyć o przepustkę do drugiej rundy w ostatnim spotkaniu. Jesli Kamerun ma wywalczyć punkty w tej grupie to chyba w konfrontacji z Meksykiem i Chorwacją jeśli zdobyli by 4 pkt to może Kameruńskie lwy zagrają dalej.
HIszpania - Holandia to spotkanie może zakonczyć sie też remisem bo dobry start dla obu ekip bardzo ważna.
O awansie zadecydują potkniecia z Chile które może włączyć sie do gry o dalszą runde faworyzowani są Hiszpanie jednak pierwszy mecz na poprzednim mundialu przegrali myślę że bedzie podzial punktów nawet skłaniam sie na X2 na Holandię.

Do góry
#6248484 - 13/06/2014 11:35 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: kamasutra]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jak przeglądam typy na czarnego konia Mistrzostw, to stale przewijają się 3: Belgia, Szwajcaria i właśnie Chile.
Niespodzianki się zawsze zdarzają, no ale też nie wydaje mi się, że w tym meczu.

Właśnie wysoki kurs na Kamerun to trochę mnie zastanawia. Przecież zamieszanie z drużynami afrykańskimi, które nie mogą się dogadać o kasę albo kłócą się między sobą to jest za każdym razem a jakoś zawsze ciężko ich ograć. Zwłaszcza, że Meksyk to ani kozackiego składu tym razem nie ma ani wcale w eliminacjach nie zachwycił.
I jeszcze to: "Mexico have never beaten an African team in the World Cup in three attempts".

Mi w tym meczu wychodzi remis jak w mordę strzelił

Do góry
#6248503 - 13/06/2014 11:51 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Ghost]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Originally Posted By: Ghost
Jak przeglądam typy na czarnego konia Mistrzostw, to stale przewijają się 3: Belgia, Szwajcaria i właśnie Chile.
Niespodzianki się zawsze zdarzają, no ale też nie wydaje mi się, że w tym meczu.

Właśnie wysoki kurs na Kamerun to trochę mnie zastanawia. Przecież zamieszanie z drużynami afrykańskimi, które nie mogą się dogadać o kasę albo kłócą się między sobą to jest za każdym razem a jakoś zawsze ciężko ich ograć. Zwłaszcza, że Meksyk to ani kozackiego składu tym razem nie ma ani wcale w eliminacjach nie zachwycił.
I jeszcze to: "Mexico have never beaten an African team in the World Cup in three attempts".

Mi w tym meczu wychodzi remis jak w mordę strzelił

Tyle że Mexyk już nie raz przed mistrzowstwami nie zachwycał, a jak mnie pamięć nie myli to z grupy ostatnio zawsze wychodzili. Dla mnie kursy ustawione ok. Mexy lekkim faworytem.

Do góry
#6248571 - 13/06/2014 13:48 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Po tym co Meksyk pokazał bezpośrednio przed mundialem, to raczej nie zachwycają formą...Uważałbym dziś na granie ich win...Mysle że under 2,5 dobrą opcją tu będzie...

Do góry
#6248677 - 13/06/2014 14:44 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
CFab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/11/2010
Postów: 11665
Skąd: Leicester/Perth
Dorzucam swój punkt widzenia.

Zawsze można się z tym nie zgodzić, ale uważam, że ekipy z Ameryki Południowej będą mieć tutaj plecy. Mam na myśli nie tylko gospodarzy, ale ogółem w obliczu tego "jaki mamy klimat" polityczny, gospodarczy czy ekonomiczny w tamtym rejonie świata, możemy mieć syndrom Korei/Japonii z pamiętnego Mundialu.

Oprócz bezdyskusyjnego wyjścia z grupy Brazylii i Argentyny, zarówno Chile, Kolumbia, Ekwador czy Urugwaj nie powinni mieć problemu z awansem dalej.

Pomijając dalszą fazę, ćwierćfinały mogą wyglądać tak:

Brazylia vs Anglia
Francja vs Niemcy
Hiszpania vs Urugwaj
Argentyna vs Portugalia

Z Anglikami jest o tyle ciekawie, że jeśli wyjdą z grupy, to moim zdaniem kurs 29.00 na zdobycie przez nich MŚ jest bardzo kuszący. Mam wątpliwości, czy głowy Brazylijczyków wytrzymają presję tej imprezy.

Jeśli Anglicy mnie zawiodą, to po nich najlepszą ekipą ze starego kontynentu będzie Francja. Ostatnie duże imprezy bez szału, ale wreszcie widać to zazębienie w formacjach. Niemcy wyglądają wyjątkowo słabo przed tą imprezą. Choć z nimi nigdy nie wiadomo, bo wszyscy grają, a na końcu i tak wygrywają Niemcy

Jeśli Urugwaj zagra swoje, to ma szansę na niespodziankę. Hiszpanie grają bez błysku, ostatnie pasma sukcesów ich chyba trochę wypompowały i tutaj nie widzę ich w gronie faworytów do finału.

Leo i spółka mają świetną drabinkę na awans do półfinału. Poza grupą, po drodze Ekwador i rywalizacja ze smaczkiem Messi vs Ronaldo o wejście do 1/2 gdzie może czekać Urugwaj/Hiszpania. Jeśli nie teraz to kiedy.

Na początku, podobnie jak wielu, finał Brazylia vs Argentyna wydaje się opcją z dużymi szansami, ale jednak moim zdaniem sporo będzie zależało od głowy. Argentyńczycy mają pod tym względem lepszego trenera i nie będą pod taką presją. Jeśli więc nie taki zestaw, to życzyłbym sobie w finale Anglików lub Francuzów.

Do góry
#6248747 - 13/06/2014 16:00 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Meksyk- Kamerun over 3,5 kursy powyżej 5 crazy

Spore value, scenariuszy można spodziewać sie kilku, ja natomiast myślę, że Meksyk zagra jak zawsze radosny dla oka futbol, okoliczności ku temu sprzyjają

Do góry
#6248766 - 13/06/2014 16:17 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Niemcy wyglądają słabo? W tej ekipie nie ma gwiazd pokroju Ronaldo czy Suareza, ale jest drużyna i świetny trener na ławce. Żałuję, że brakuje Reusa, chłopak był w niesamowitym gazie. Nie ruszam zakładów długoterminowych bo kursy bardzo zaniżone. Nie wspominając o Brazylii, chociaż jak w każdym meczu będą gwizdać jak wczoraj to puchar zostanie w Rio.

Do góry
#6249187 - 13/06/2014 20:30 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: M@rcin]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dzień dobry:)
ja na dzisiejszy wieczór poproszę:
Chile - Australia
Over 1,5 do przerwy @2,95 boks

Do góry
#6250996 - 14/06/2014 23:12 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Biszop]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dobry wieczór:)
na dzisiejszy wieczór poproszę:
Anglia - Włochy
Over 2,5 @2,42 boks

taki kurs w tej chwili, poczekam chwilę na coś bliżej @3, mam nadzieję, że doczekam;-)

Do góry
#6251546 - 15/06/2014 11:11 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczoraj niestety Włochy z Anglią co prawda strzeliły po bramce w meczu bezpośrednim miałem dobry kurs 1.98, Kolumbia zrobiła overa to Kostaryka zagrała rewelacyjny mecz i położyła kupon po całości wygrywając 3:1 z Urugwajem lepiej bym zrobił gdybym zagrał na WKS mimo to że nie trafiłem kuponu doceniam wysiłek piłkarzy tego maleńkiego kraju z Ameryki Środkowej mieli dostawać regularny łomot w tej grupie a zostali sprawcami największej niesodzianki jak do tej pory.
Gr D bardzo ciekawa teraz to w tej grupie Urugwaj z Anglią w najtrudniejszej sytuacji, chociaż wydaje się, że ta pierwsza wygrana Kostaryki może być jednorazowym wystrzałem bo Anglia i Włochy nie zlekceważą tej ekipy.
Po trzech dniach turnieju 2 kupony trafione jeden z pudłowany i 4 trafienia w Toto golu muszę sprawdzić ile płacą za 4 porawnie wytypowane wyniki. Trafiłem 3:1 Brazylii 1:0 Meksyk 2:1 WKS z Japonią i 3:0 Kolumbii z Grecją nie trafiłem Hiszpania z Holandia mialem kombinacje 2:2 1;1 i Anglia -Włochy 1:1 a wygrali Włosi całkiem niezle ciekawe czy za kupon mi się zwróciło 72 zeta dałem 144 kombinacje wyszły.
Dziś mecz warty uwagi to Szwajcaria - Ekwador mój typ to że padnie 2,5 bramki na mecz lub druga opcja, że obie strzelą bo widzę że ta piłka, ktorą grają szybka jest i bramkarzom trudno się broni chyba gorzej niz w RPA poza tym ofensywnie na razie drużyny grają nikt zbytnio nie kalkuluje.
Co do wyniku na kto wygra zagrałbym X2 na Ekwadorte druzyny z Ameryki Płd dobrze sobie radzą Chile, Kolumbia nie rzuciły swoją grą na kolana, jednak dobrze sie zaprezentowały o Brazylii nie wspominajac

Do góry
#6251551 - 15/06/2014 11:50 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Piotruś Pan]
Tomeeekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/04/2012
Postów: 1606
Originally Posted By: Piotruś Pan
Wczoraj niestety Włochy z Anglią co prawda strzeliły po bramce w meczu bezpośrednim miałem dobry kurs 1.98, Kolumbia zrobiła overa to Kostaryka zagrała rewelacyjny mecz i położyła kupon po całości wygrywając 3:1 z Urugwajem lepiej bym zrobił gdybym zagrał na WKS mimo to że nie trafiłem kuponu doceniam wysiłek piłkarzy tego maleńkiego kraju z Ameryki Środkowej mieli dostawać regularny łomot w tej grupie a zostali sprawcami największej niesodzianki jak do tej pory.
Gr D bardzo ciekawa teraz to w tej grupie Urugwaj z Anglią w najtrudniejszej sytuacji, chociaż wydaje się, że ta pierwsza wygrana Kostaryki może być jednorazowym wystrzałem bo Anglia i Włochy nie zlekceważą tej ekipy.
Po trzech dniach turnieju 2 kupony trafione jeden z pudłowany i 4 trafienia w Toto golu muszę sprawdzić ile płacą za 4 porawnie wytypowane wyniki. Trafiłem 3:1 Brazylii 1:0 Meksyk 2:1 WKS z Japonią i 3:0 Kolumbii z Grecją nie trafiłem Hiszpania z Holandia mialem kombinacje 2:2 1;1 i Anglia -Włochy 1:1 a wygrali Włosi całkiem niezle ciekawe czy za kupon mi się zwróciło 72 zeta dałem 144 kombinacje wyszły.
Dziś mecz warty uwagi to Szwajcaria - Ekwador mój typ to że padnie 2,5 bramki na mecz lub druga opcja, że obie strzelą bo widzę że ta piłka, ktorą grają szybka jest i bramkarzom trudno się broni chyba gorzej niz w RPA poza tym ofensywnie na razie drużyny grają nikt zbytnio nie kalkuluje.
Co do wyniku na kto wygra zagrałbym X2 na Ekwadorte druzyny z Ameryki Płd dobrze sobie radzą Chile, Kolumbia nie rzuciły swoją grą na kolana, jednak dobrze sie zaprezentowały o Brazylii nie wspominajac


Chile dobrze się zaprezentowało ? To chyba oglądaliśmy dwa różne mecz. Chile miało farto , że w ogóle wygrało. W drugiej połowie , gdyby Australijczycy wykorzystali swoje okazje to Chile nie zdobyłoby nawet 1 punktu. Zespół bez obrony i chyba najgorszy zespół z tych który widziałem (jako wygranych spotkań).
Dubelek na dziś
Argentyna - Bośnia ... - (1)
Francja(-1,5) - Honduras - (1)

Do góry
#6251658 - 15/06/2014 13:59 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Tomeeekkk]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Ja widze znacznie więcej atutów po stronie Szwajacarii niż Ekwadoru. Przede wszystkim:

- lepsi piłkarze grający w solidnych europejskich klubach, wystarczy przejrzeć nazwiska, Ekwadorczycy na wysokiej klasy zawodników mają może 3-4
- lepsza defensywa, na papierze zdeeeeecydowanie.
- lepszy trener, a więc lepsze reakcje na wydarzenia na boisku, a także
- lepsze przygotowanie taktyczne
- lepsza organizacja gry
- eliminacje bez porażki, w porównaniu do dośc przeciętnej postawy w amerykańskich eliminacjach Ekwadoru

Nie porównywałbym tez Ekwadoru do Chile czy Kolumbii. Zawodnicy z tych dwóch krajów, to często jedni z najlepszych piłkarzy najmocniejszych lig na kontynencie. Ekwadorczycy, to przy nich nołnejmy. Obronę co prawda wydają się mieć lepszą niż Chile, ale analogicznie w ataku jest posucha. Skoro słabi, bezjajeczni Grecy potrafili dłuższymi momentami przeważać na naszpikowaną gwiazdami Kolumbią, nie widzę innej opcji dzisiaj niż zwycięstwo Helwetów po nudnym underowym meczu ;p

Szwajcaria wygra do zera 3,65.

Do góry
#6251698 - 15/06/2014 14:30 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Na razie ciężko w tych mistrzostwach o nudny, underowy mecz wink

Do góry
#6252569 - 15/06/2014 23:13 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Ghost]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dobry wieczór:)
na dzisiejszą noc, poprosiłbym tak:
Argentyna - BiH
Di Maria strzeli zza pola karnego @12 boks

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49