Opcje tematu
#625836 - 28/07/2006 21:23 Sezon drugoligowy 06/07 - Jesień
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
Witam ,czas zacząć analizy ,typy na temat ekip grających na zapleczu Orange ,dziś odbyły się dwa mecze
Piast - Sosnowiec 4-0
Zawisza - Opole (b) 1-0
Już w sobote nastepne emocje :
Miedż (b) - Śląsk
Janikowo (b) - Lechia
Niedziela będzie równie ciekawa:
Kmita (b) - Polonia (s)
KSZO - Jagiellonia
Polkowice - Ruch
Stalowa Wola (b) - Podbeskidzie
Mecz ŁKS Łomża - Polonia Bytom przełożony na 11.10
Trafnych analiz i ciekawych meczy pablik1 życzy ...

Do góry
Bonus: Unibet
#625837 - 29/07/2006 10:42 Re: Sezon drugoligowy 06/07 - Jesień
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
To moze ja zaczne......

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pierwszym naszym rywalem będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Drużyna ta w poprzednim sezonie musiała rozgrywać baraże o II ligę z Pelikanem Łowicz. Na wyjeździe Podbeskidzie zremisowało 1:1, u siebie wygrało 5:2. Po zakończeniu sezonu z drużyny odeszło kilku podstawowych graczy, a klub został ukarany odjęciem 5 pkt. w zbliżających się rozgrywkach II ligi sezonu 2006/07 za to, że nie wywiązał się z zobowiązań płacowych wob3ec trzech piłkarzy: Dawida Bułki, Piotra Czaka, Roberta Piekarskiego oraz zobowiązań kontraktowych wobec zawodników Viteslava Mooca, Przemysława Pluty i trenera Adama Noconia. Jeśli Podbeskidzie spłaci długi wobec piłkarzy, kary będą anulowane.

W pierwszym meczu trener Sławomir Adamus nie będzie mógł skorzystać z Grzegorza Łuczyka, który nabawił się kontuzji w meczu sparingowym z Janowianką. Najprawdopodobniej zastąpi go na lewej obronie Damian Sałek.
www.stalstw.pl

Teraz cos od siebie. Ktoś kiedys powiedział, ze czesto zdarza sie ze zespol gra tak jak grał ich trener. Stalowa prowadzi trener Adamus który grał na pozycji stopera. Stalowka z zeszłym sozonie w duzej mierze wywalczyła awans dzieki bardzo dobrej obronie. W formacji tej od ostatniego sezonu niewiele sie zmieniło wiec i w tym sezonie zapewne Stalówka bedzie druzyna underowa. Jako, ze po sparingach zbyt wiele powiedziec a tym czy dany zawodnik bedzie wzmocnieniem czy nie tez sie narazie wypowiadał niebede... wszystko zweryfikuje boisko. Na chwile obecna chce zwrócic jedynie uwage na dwie rzeczy. Po pierwsze jesli ktos szuka druzyn do grania progresji to Stal i gra na remisy w jej wykonaniu napewno przysporzy sporo profitów. Po drugie jak juz wspomniałem Stalówka to głownie defensywa niz atak. Dlatego na pierwsze spotkania proponuje under 2.5 kurs 1.65 Unibet. ja to zdarzenie zagrałem ( z Wisła K.) za stawke 5/10.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3528 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582044 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49