Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#6253375 - 16/06/2014 16:12 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Iran - Nigeria
Total Number of Bookings
over 4.5 Bookings
2.50

2.50 na over 4.5 kartki w Pinnacle w tej chwili. Sedzia meczu będzie pan Carlos Vera, gosc ktory w jednym swoim meczu dal 17 zoltych kartek miał jedynie tyle do powiedzenia:
"I don´t like cards, but the players do like them" laugh

zapowiada się wiele walki i sporo faulow, kurs na kartki wysoki ponieważ glownie same undery wchodza na kartki jak do tej pory.

Do góry
Bonus: Unibet
#6253547 - 16/06/2014 17:53 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: connor]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dzień dobry:)
dziś widzę to tak:
Niemcy - Portugalia
Obydwie drużyny zdobędą gola w 1 połowie - TAK @4 boks

dodatkowo, kartkę otrzyma Khedira @4

Do góry
#6255348 - 17/06/2014 19:51 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
w betssonie niezle wyglada Neymar 1. gol + Brazylia wygra 5.25 (przy 4.00 w 365)

przy prawdopodobnej absencji Hulka, statecznosci Freda.. wydaje sie ze zagrozic moze jedynie Oscar (@10.00 w 365 na zwrocik)

boks

Do góry
#6255459 - 17/06/2014 20:55 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Rivaldinho]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dobry wieczór,
obok tego nie mogłem przejść obojętnie
Dawid Luiz strzeli zza pola karnego @24

jedziemy dalej z flagowcem, nie weszło o 18.00 wejdzie teraz:)
over 1,5 do przerwy @2,60

kusi obie strzelą w 1 połowie @5,20 ale w sumie z Chorwatami tak było, to odpuszczę.

Do góry
#6255695 - 17/06/2014 22:23 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam moja pozytywna ocena gry Chile wynikała z tego.że oglądałłem tylko pierwszą połowę, wtedy Chile grało solidnie co do oceny zespołów z Ameryki Płd rzeczywiście może zbyt optymistycznie się wyraxiłem Kolumbia i Ekwador średnio zagrały Urugwaj poniżej jakiejkolwiek krytyki,a Argentyna też sobie pospacerowała w meczu z Bośnią i Hercegowiną
Dziś zagrałem kończący mecz gr H Rosja - Korea Płd mam dwa kupony zwycięstwo Rosji lub Korei Płd chociaż wydaje się że nasi wschodni sąsiedzi mają lepszą drużynę niż Koreańczycy dla mnie najgorszy wynik to remis.
Zwycięstwo Belgii nad Algierią powoduje, że jesli obie drużyny liczą na premiowane awansem miejsce muszą grać o pełną pulę remis tez obie ekipy w najgorszym wypadku zadowala ,trzeba będzie szukać punktów z Belgia i Algierią.
Zwyciezca tego pojedynku znacznie przybliża sie do awansu z tej grupy.

Do góry
#6255849 - 17/06/2014 23:03 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Kapitalny mecz Brazylii z Meksykiem, że oni tą presje i tempo wytrzymali i starali się zaskoczyć gospodarzy punkt każdej z drużyn sie należał. Meksyk naprawdę ma patent na Brazylie często w ważnych meczach remisują lub nawet pokonują zespół Kanarków.
Niejedna europejska drużyna przy takiej grze by wysiadła po pierwszej połowie a tutaj grali na zawał serca zarówno dla piłkarzy jak i dla kibiców szczególnie Meksyku super widowisko.

Do góry
#6256259 - 18/06/2014 14:40 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Pod presją to grali jedynie gospodarze, ale wynik to w dużej mierze dobra postawa drużyny Meksyku, świetne krycie w obronie, Neymar momentami izolowany przez dwóch, nawet trzech obronców.
Lepsza organizacja gry po stronie Meksyku, gospodarze grozni głównie po stałych fragmentach gry i górnych piłkach. Nie wspominając o tym, że Silva powinien wylecieć z boiska za dwie zółte kartki, ale temat sędziowania to osobny rozdział laugh

Brazylia z tym składem i taką grą leci już w 1/8 z Hiszpanami.
Mundial bierze drużyna z Europy, Brazylia czy Argentyna nie są wstanie postawić się Niemcom, Włochom, Francji czy nawet Hiszpani. Kursy w okolicach @1,9


Hiszpania-Chile

Kursy bardzo poleciały na Hiszpanów, ale bedzie to gra do jednej bramki. Mam nadzieje, że nie zobaczymy w wyjsciowym składzie Torresa, który na tym mundialu jest chyba tylko za nazwisko na trykocie, Diego Costa bez formy, po prostu chłopak jest wykończony cieżkim sezonem w Primera Division i Ligą Mistrzów, takich jak on jest masa. Większość z drobnymi urazami: Ronaldo, Reus, Suarez, Riberry.

Mam nadzieje, że del Bosque wystawi Pedro na skrzydle i Fabregasa jako cofnietego napastnika albo Silve przesunie do drugiej lini i na środku ataku postawi Ville. Casillas też powinien usiąść na ławce moim skromnym zdaniem.

Do góry
#6259100 - 20/06/2014 17:43 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: M@rcin]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dzień dobry:-)
Na 18.00 poprosimy tak:
Włochy - Kostaryka
Over 1,5 do przerwy @2,95 boks

Dość konkretnie położone wink

Win

włochów i owszem ale potym kursie, nara.
Grande Italia aplauz

Do góry
#6259853 - 20/06/2014 23:26 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś w gr D obstawiłem remis Kostaryki z Włochami i Szwajcarii z Francją jedni znów sprawili nispodzianke wręcz sensacje wygrywając 1:0 z Włochami i awansując do fazy pucharowej. Włochy moga podzielić los Hiszpanii i Anglii zajmując kolejne miejsca w samolocie zmierzajacemu ku Europie nie oglądałem meczu skoro jednak ekspert Jerzy mówił że grali fatalnie i nie funkcjonowała własciwie zadna formacja od obrony do ataku, musieli zagrać bardzo słabo. Szwajcaria została rozjechana jak na podwórku przez Francje takiego pogromu nikt się nie spodziewał postawiłem do remisu za 3.70 remis lub wygraną Szwajcarii za 1,85 swietny kurs miałem,niestety taki dzień na mundialu, że nawet bukacherzy wystawiając kursy wycenili Szwajcarie bardzo wysoko.
Dla mnie trudny dzień na mundialu w ostatniej kolejce w obu tych grupach będzie ciekawa moim zdaniem Urugwaj moze być drugim zespołem z gr D a z gr E Szwajcaria jeśli Francja na poważnie zagra z Ekwadorem.
Tych transmisji jest sporo, że nie ma zbyt wiele czasu by sie opiniami na forum wymieniać na juto to najciekawszy mecz to Niemcy - Ghana powinni wygrać Niemcy chociaz wówczas Afrykanie do domu pojada.
Argentyna - Iran faworytem są piłkarze z Ameryki każdy inny wynik to będzie niespodzianka.
Nigeria - Bośnia postawiłbym na ekipę z Bałkanów bo Nigeria słabo sie zaprezentowała jednak różnie może być zespoły z Afryki mogą zagrać nieobliczalną piłkę po beznadziejnym meczu z Iranem wypadnie Nigeryjczykom dobry mecz z Bośnią i będzie pudło nad tym spotkaniem trzeba by zagrać z podpórką.

Do góry
#6260281 - 21/06/2014 16:57 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830

Dyscyplina.Piłka Nożna Mistrzostwa Swiata 2014
Spotkanie.Niemcy - Ghana (1 polowa)
Typ.1
Kurs.1,67
Bukmacher.Betsson
Data.21.06.2014 g.21.00

Analiza.

Drugie spotkania w tej grupie i po pierwszej serii Niemcy maja na koncie zwyciestwo pokonujac Portugalie 4-0 (3-0),natomiast Ghana dosc niespodziewanie przegrala z ekipa USA 1-2(0-1).Tak wiec widac,ze ekipa Niemiec bardzo silna i juz w pierwszej polowie prowadzili 3-0.Dzisiaj rywalem Ghana ktora dzisiaj walczy o zycie ,ale skoro przegrywa sie z USA i to w dodatku tracac gola juz w pierwwzej minucie,to nie sadze,ze dzisiaj sa wstanie powstrzymac tak swietnie grajaca ekipe Niemiec.Wedlug mnie Müller i spolka beda prowadzic juz po pierwszej polowie...

Do góry
#6262168 - 22/06/2014 23:24 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Druga kolejka fazy grupowej za nami bardzo nierówno zespoły grają w tej kolejce na 4 kupony 3 nietrafione wczoraj kupon z Bośnią położyli sędziowie z Oceanii chociaż Bośnia katastrofalnie zagrała tak jak dziś Rosja i Korea Płd.
Trafiłem tylko spotkania grupy A Chorwacja - Kamerun w gr B Chile połozyło kupon z Hiszpanią czy Kostaryka z Włochami mimo że Urugwaj dobrze wszedł. tak Kolumbia z Wybrzeżem i Grecja z Japonią też do przewidzenia. W grupie E F G H w kazdym dniu jeden mecz rozwalał mi kupon ciężko typować na tym turnieju obstawiajacy bramki dużo typów na overy mają na razie jestem na lekki plus a raczej na 0 na 10 kuponów trafiłem 5 w tym 4 w pierwszej kolejce kwotowo jestem na plus 10 zł wydałem 200zł 212 zł do odebrania w tym 10zł zwrotu za mecz z remisem.
Teraz mogę zagrać w 3 kolejce 4 X po 50 zł i zobaczyć czy wpadnie coś więcej na tą chwilę lipa w toto -golu też raczej kumulacja pozostanie.
Jutro gr A i B Chile i Holandia pewne awansu w najciekawszym spotkaniu Meksyk z Chorwacją sie zmierzą więcej szans dałbym Meksykowi bo europejskim zespołom słabo idzie.
Chorwacja ma dodatkowo niekorzystny bilans bramkowy muszą grać o zwycięstwo nie ma nić do stracenia.

Do góry
#6262401 - 23/06/2014 08:04 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ale numer wymyślili....Grupa brazylijska gra dziś o dziwo po gr. holenderskiej...Tera brazyliczycy mogą se wybierać z kim chcą grać....

Do góry
#6263570 - 24/06/2014 14:26 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiejsze mecze na mundialu zapowiadają się interesująco
Włochy -Urugwaj po ostatnim meczu obu ekip to Włochy wypadły poniżej oczekiwań za to porażka z Kostaryką spowodowała wielką mobilizacje u piłkarzy Urugwaju. Jesli tendencja się utrzyma i Urugwaj na ambicji i mobilizacji zagra tak jak z pilkarzami z wysp to Wlochy z taką grą jak przeciwko Kostaryce będą pakować walizki.
Takiego rozwiązania nikt się nie spodziewał jest realna szansa żez tej grupy nie wyjdą Włochy i Anglia
Moj typ X2 na Urugwaj nawet 2 Urugwaj tylko taka opcja zadowala wynik bramkowy 0:2 lub 1:2 dla Urugwaju.
Grecja - WKS Grecy potrzebują zwycięstwa z Kolubią zagrali słabo z Japonia nie oglądałem zremisowali nie zdobyli bramki a sytacji pewnie nie brakowałoo z obu stron.
Piłkarze Wybrzeża mają szansę wyjść z grupy na mundialu w poprzednich dwóch mieli silniejszych przeciwników i im się to nie udało.
Sklad piłkarsko mają bardziej doswiadczony chociaż trochę już wiekowy na Grecję myślę, że wystarczy jeśli nie wyjdą z tej grupy to już o kolejny taki wyczyn będzie trudno bo zmiana pokolenia nastąpi pewnie po mundialu.
Typ wygrana WKS żeby tylko Grecja nie zrobiła takiego psikusa jak na Euro w ost meczu 0:1 i betoniarnis na polu karnym do 90 min
Kolumbia - Japonia 1 za 2.40 lub remis za 3,20 jeśli Kolumbia zagra zachowawczo brakuje jej punktu do tego by być na pierwszym miejscu nawet jeśli by przegrali to bezposredni bilans mają korzystny i bramki tez na plusie.
Czy Japonie bedzie stać na zwycięstwo nie wiem reprezentacje z Azji rozczarowują na tym turnieju może poza Iranem po pkt sie podzielą na zakończenie fazy grupowej tak mi się to układa.

Do góry
#6265596 - 26/06/2014 16:42 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Portugalia - Ghana obie strzelą? tak 1.50 betsson

Warto dziś skusić się na wysoki over bramkowy w meczu Portugalia - Ghana. Oba zespoły w przodzie mają jakość, Ronaldo nieźle powinien radzić sobie z nie najlepiej grającymi w defensywie piłkarzami Ghany, tam poziom organizacji nie jest aż taki jaki jest u Niemców czy nawet Amerykanów. Do tego Ghana ma w przodzie też jakość co pokazują od długiego czasu, zarówno tu na Mundialu, ale i wcześniej choćby w sparingach. To powinien być otwarty mecz, a jak padnie szybko bramka to już w ogóle dobrze. Choć ostatecznie i tak raczej awansują Niemcy i USA, bo remis w drugim meczu jest obu na rękę.

Do góry
#6265991 - 26/06/2014 20:16 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830

Dyscyplina.Piłka Nożna Mistrzostwa Swiata 2014
Spotkanie.Algieria (+1)- Rosja HE
Typ.x
Kurs.3,95
Bukmacher.Betsson
Data.26.06.2014 g.22.00

Analiza.

Ostatnie spotkania grupowe i w grupie H teoretycznie oprocz pewnej awansu Belgii kazda z druzyn ma szanse jeszcze na awans.Jednak drugi zespol bedzie prawdopodobnie z tego pojedynku.Algierii wystarczy praktytcznie remis do awansu,ale nie sadze,ze Rosja sie dzisiaj podda.Wlosi takze grali na remis i wszyscy wiemy jak to sie skonczylo...A Rosja wcale nie jest taka slaba jak by sie wydawalo...Przegrana z Belgia w ostatnich minutach i remis z Korea...Natomiast Algieria wysoko w tabeli bo wygrali wlasnie z Korea...Jak dla mnie dzisiaj czeka nas bardzo zaciety mecz i obstawiam,ze tacy zawodnicy jak Aleksandr Kerzhakov,Aleksandr Kokorin czy Alan Dzagoev sa dzis wstanie przechylic szale zwyciestwa na strone Rosjan.Typuje tutaj minimalna wygrana ekipy z Europy.Moj typ to 2-1.

Do góry
#6268413 - 29/06/2014 21:15 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830

Dyscyplina.Piłka Nożna -Mistrzostwa Swiata 2014
Spotkanie.Kostaryka - Grecja
Typ.1
Kurs.2,65
Bukmacher.Betsson
Data.29.06.2014 g.22.00

Analiza.

Spotkanie 1/16 finalu pomiedzy zespolami Kostaryka - Grecja .Mecz zapowiada sie na bardzo wyrownany,ja jednak stawiam na najwieksza rewelacje tych mistrzostw czyli zespol Kostaryki.W swojej grupie pokonali oni zespoly lepsze od Grecji bo Urugwaj 3-1 i Wlochy 1-0,a takze zremisowali z Anglia 0-0.Natomiast Grecja zanotowala porazke z Kolumbia,remis z Japonia i wygrana z WKS w doliczonym czasie 2-1 po bramce z karnego.Uwazam po prostu ,ze Kostaryka to zespol lepszy od Grekow pilkarsko i kondycyjnie.Wielu Grekow to juz pilkarze wiekowi i do tego dochodzi zabojczy klimat ,do ktorego pilkarze z Kostaryki sa przyzwyczajeni.Skoro wygrywa sie z Urugwajem czy Wlochami ,to glupio bylo by odpasc z bardzo przecietna Grecja.Tacy pilkarze w barwach Kostaryki jak Joel Campbell czy Bryan Ruiz na tych mistrzostwach nie raz zrobili roznice...Moj typ to skromna wygrana ekipy ktora przed mistrzostwami byla uwazana za jedna z najslabszych.Wygra Kostaryka 1-0.

Do góry
#6268699 - 30/06/2014 11:57 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830

Dyscyplina.Piłka Nożna Mistrzostwa Swiata 2014
Spotkanie.Francja - Nigeria (+1)HE
Typ.x
Kurs.3,70
Bukmacher.Betsson
Data.30.06.2014 g.18.00

Analiza.

Kolejne spotkanie 1/16 finalu i tutaj faworytem ekipa z Europy.Francja faze grupowa przeszla bardzo ladnie po wygranych z Hondurasem i Szwajcaria i remisie z Ekwadorem 0-0.Natomiast ich rywal gral srednio i wyniki w grupie to remis 0-0 z Iranem ,wygrana z Bosnia 1-0 i porazka z Argentyna.Dzisiaj jeden decydujacy mecz i sadze,ze Francuzi zagraja tak jak w pierwszych meczach grupowych gdzie nastrzelali troche bramek i wygraja to spotkanie,lecz po ciezkiej walce,bo Nigeria to przeciwnik do latwych nie nalezacy...Licze tu przede wszystkim na geniusz Benzemy i Giroud.Typuje tutaj minimalna wygrana ekipy z Europy.Moj typ to wynik 2-1.

Do góry
#6269848 - 01/07/2014 11:16 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Argentyna - Szwajcaria

Cztery spotkania 1/8 za nami. Cztery bardzo wyrownane spotkania
Dzis jednak wierze w przekonujac zwyciestwo Argentyny.
Messi i spolka poki co dosyc minimalistycznie, nie pokazujac pelni mozliwosci mimo to zdolali odniesc komplet zwyciestw.
Szwajcaria w fazie grupowej zaprezentowala sie slabo i nie zamaze tego nawet obraz wysokiego zwyciestwa nad Hondurasem.
Francuzi obnazyli wszystkie slabosci Szwajcarow, przy takiej sile ofensywy Albicelestes nie wyobrazam sobie inego wyniku (chyba ze mecz bedzie wygladal jak wczorajsze spotkanie Niemcow :D)

Do góry
#6271278 - 02/07/2014 20:10 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: Rivaldinho]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014. Greccy piłkarze zrezygnowali z premii

http://www.sport.pl/sport/1,65025,16248322,Mistrzostwa_Swiata_w_Pilce_Noznej_2014__Greccy_pilkarze.html

a nasze kur.... pilkarzyki = pajacyki tylko wyciagaja te leniwe lapska puke

Do góry
#6272735 - 05/07/2014 21:12 Re: Mistrzostwa Swiata Brazylia 2014 [Re: rafal08]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Holandia - Kostaryka

Sen kopciuszka musi sie dzis skonczyc..
w fazie grupowej Kostaryka zadziwila wszystkich zapewniajac sobie awans po 2 kolejkach.. faza playoff i gra z niewygodnymi Grekami wygladal juz w ich wykonaniu slabo.
Holandia jest w swietnej formie, graja szybko, kombinacyjnie bez problemu tworzac sobie sytuacje pod polem karnym przeciwnika.
Nie ma mowy aby Holendrzy zlekcewarzyli pilkarzy Kostaryki.. we wczesnych fazach turnieju jeszcze Kostarykani potrafili zaskoczyc.. z zbiegiem turnieju sztaby szkoleniowej przeciwkow z meczu na meczu majac wiecej dancyh skutecznie neutralizowaly najsilniejsze punkty.
Jezlei Ochoa nie bedzie mial koljnego dnia konia i nie zamuruja sie na 0-0 to widze pewne 2/3:0 dla Holendrow.. w moich oczach Kostaryka juz nie ma czym zaskoczyc i odczuje trudy turnieju i presje walkii o pólfinal.

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49