Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#628779 - 09/08/2006 21:49 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
po co usprawiedliwiac ukraińców ...chyba trzeba powiedziec jasno,ze są mocno przereklamowani!i to ,ze legia zagrała przeciętnie i defensywnie to fakt ale tym samym uniemożliwili strzelenie kilku bramek a szczeście tez jest potrzebne tak jak przy karnym z kapelusza!chyba każda teoretycznie słabsza drużyna gra defensywnie na boisku rywala...a troche wiary w siebie i w drugiej połowie legia mogła spokojnie ukłuc rywali!nie ma co skazywac legie na porazke bo naprawde ukraińcy to średniawka...ale stawiajcie sobie handi jak widziałem wyżej to popłyniecie tak jak dzis!ja osobiscie nie uważam aby legia sie uporała ale napewno nie przegra u siebie a troche wiary i może to wyglądac duzoo lepiej w rewanżu i minimalne zwycięstwo mnie wcale nie zdziwi!a ja nie bede płakał nad stanem polskiej piłki tylko dziśkibicowałem legii a jutro kibicuje wiśle k. oraz wiśle p.!chociaz nie wróże im powodzenie równiez ale jestem Polakiem!pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#628780 - 09/08/2006 22:01 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

W sumie to po co chcecie Legie w CL?
Fajnie sie chodzi na mecze przegrywane po 0-3 na Łazienkowskiej?


nie przypominam sobie zebysmy dostali na łazienkowskiej 3-0 w plecy w LM

a serio to po to zeby troszke zarobic , troszke sobie przypomniec jak to wyglada , troszkę sie moze nauczyć itp.

caly czas pamietaj ze Legia jest dopiero w budowie , jak skonczymy budowac to normalnie .......

rownież pozdrawiam

Do góry
#628781 - 09/08/2006 22:19 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Muszę przyznać, że jestem mocno zdziwiony wynikiem meczu. Spodziewałem się że Szachtar rozgromi Legie, a tu niewiele brakowało i mogło się skończyć remisem.
Wynik pierwszego meczu jest korzystny dla Legii. Następne spotkanie Legia gra u siebie i może je wygrać tylko że to zwycięstwo wcale nie musi dać Legii udziału w LM.
Ja na miejscu trenera Legii pozbyłbym się Włodarczyka bo to jest najsłabszy punkt tej drużyny. Jak widzę jego akcje pod bramką przeciwników to chce mi się śmiać. Jeśli on będzie grał w rewanżowym meczu to szanse Legii na zwycięstwo spadną o jakieś 30-40%.

Do góry
#628782 - 09/08/2006 22:31 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
piotrek_ndm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 2203
Skąd: NDM
Piotr Włodarczyk Jakoś nie mogę się przełamać. Piłka nie chce mi wpadać do bramki. W rewanżu na naszym boisku powinno być lepiej, bo Szachtar w obronie nie jest tak groźny jak w ataku. Grałem dziś przeciw Mariuszowi Lewandowskiemu i kilka razy udało mi się go przechytrzyć.

Jaki spryciarz z tego Włodara

Do góry
#628783 - 09/08/2006 22:53 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Piotr Włodarczyk Jakoś nie mogę się przełamać. Piłka nie chce mi wpadać do bramki. W rewanżu na naszym boisku powinno być lepiej, bo Szachtar w obronie nie jest tak groźny jak w ataku. Grałem dziś przeciw Mariuszowi Lewandowskiemu i kilka razy udało mi się go przechytrzyć.

Jaki spryciarz z tego Włodara





trafił swój na swego....

Do góry
#628784 - 09/08/2006 23:34 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
makusik Offline
member

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 184
Skąd: Zielona Góra
wynik taki jak mniej wiecej sie spodziewalem, szachtar mial farta jak nic bo nie umieli wykorzystac zadnej sytuacji z gry, liczylem co prawda na remis, ale tak tylko wyszedlem na zero )

szkoda ze w drugiej polowie nic nie wpadlo dla legii chodz gdyby nie fiabianski to i szachtar mogby nam wpakowac kilka bramek )

pozdro

Do góry
#628785 - 10/08/2006 05:38 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Przeciez Włodarczyk rozegral wczoraj zajebiste spotkanie, Boca o co Ci chodzi? Nie mial podan mimo to znalazl sie w 2 dobrych sytuacjach ktore sam sobie stworzyl. Dla mnie nędza zagral dobre spotkanie wczoraj, napewno był najlepszym napastnikiem Legii.

Do góry
#628786 - 10/08/2006 06:06 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
darow Offline
stranger

Meldunek: 25/07/2006
Postów: 2
Zgadzam się w 100%, Włodarczyk musi chyba troche posiedzieć na ławie żeby przypomnieć sobie jak zdobywa sie bramki!! W innym wypadku mozemy sie pożegnać z tak oczekiwaną ligą mistrzeów. . Rozbawiła mnie kilka dni temu jakas notatka prasowa że musi on porozmawiać z psychologiem żeby sie odblokować na boisku paranoja !!!

Do góry
#628787 - 10/08/2006 06:12 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Sensej Offline
old hand

Meldunek: 04/10/2003
Postów: 785
Skąd: Kraków
Odbluokowac to mozna sobie co innego ale lewatywa a nie psychologiem.

Jak Fabian bedzie tak dalej bronil i cos wpadnie z 1 akcji to maja szanse, ale 10% wedlug mnie

P.S. Kryszałowicz - Wlodarczyk do Reprezentacji i Mistrzostwo Europy nasze !

Do góry
#628788 - 10/08/2006 06:22 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crazyceg1 Offline
enthusiast

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 224
Skąd: Zielona Góra
no coz w sumie jest sie z czego cieszyc kupony weszly no i Legia tylko 1-0 przy dobrych wiatrach jest to do odrobienia wiec mozna zaryzykowac teze wilk syty i owca cala

Do góry
#628789 - 10/08/2006 06:24 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crazyceg1 Offline
enthusiast

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 224
Skąd: Zielona Góra
a co do abypolskosci niektorych typerow Panowie to nie jest chyba forum MW a o obstawianiu i zarabianiu tak mi jakos wydaje wiec nie ma sentymentow realpolitik i juz sercem za polska druzyna ale kase trzeba zarobic ot i cala filozofia

Do góry
#628790 - 10/08/2006 08:11 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Heh szkoda, ze nic nie wpadlo, bo przy 1:1 Legia by naprawde miala szanse, a tak jeden blad i 3:1 nie wygramy.

Ciagle jeszcze sa szanse wiec wierzymy

JRR od czegos trzeba zaczac za same wystepy w LM legia zbierze wiecej kasy i doswiadczenia niz moznaby pomarzyc. Jak ty sobie wyobrazasz najpierw stworzyc doswiadczony zespol, a potem wywalczyc pierwszy awans? kolejnosc jest odwrotna.

Legii nie lubisz ok, ale na arenie miedzynarodowej powinienes ja wspierac, bo ona gra dla wszystkich polskich klubow. Nie rozumiem takiego podejscia.

Do góry
#628791 - 10/08/2006 09:08 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Kolego jeśli można wiedzieć ile ty masz lat? Jaki patriota się znalazł ... To forum jest dla obstawiających zdarzenia, a nie dla sentymentalnych kolesi. Każdy kto obstawia swoje pieniądze ma prawo oceniać drużyny po ich wynikach i możliwościach. Tu nie ma mowy o sympatiach. Tak się stało, że wszystko przemawiało za Szachtarem i mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla gospodarzy i wielu stawiających ten mecz. Wynik nie jest zaskoczeniem, no poza rozmiarem porażki (TYLKO 1:0) i świadczy tylko źle o poziomie polskiej piłki, ale to temat dla forumowiczów działu sportowego np. Onetu czy WP, a nie www.mecz.pl.

Do góry
#628792 - 10/08/2006 09:29 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Posluchaj nie napisalem, ze nie powinien stawiac przeciw polakom - mimo, ze tego nie lubie zgadzam sie, ze nie ma sentymentow w bukmacherce.

Chodzilo mi o to, ze czy gra Legia, Wisla, Widzew czy inny twor powinnismy wspierac polska druzyne i jej kibicowac, a nie zyczyc porazki.

I nie atakuj mnie!

Do góry
#628793 - 10/08/2006 10:02 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Quote:


JRR od czegos trzeba zaczac za same wystepy w LM legia zbierze wiecej kasy i doswiadczenia niz moznaby pomarzyc. Jak ty sobie wyobrazasz najpierw stworzyc doswiadczony zespol, a potem wywalczyc pierwszy awans? kolejnosc jest odwrotna.




Bzdury piszesz.
Jak Legia dostanie się do LM to przed następnym sezonen połowy najlepszych zawodników z obecnego składu już nie będzie bo wykupią ich zagraniczne kluby, a w ich miejsce przyjdą jacyś słabsi. Legia będzie stopniowo się staczać.
Nie pamiętasz jak było z Wisłą i innymi polskimi klubami, które cokolwiek osiągnęły na arenie międzynarodowej?

Do góry
#628794 - 10/08/2006 10:14 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Dla takiego Anderlechtu tez problemem jest to ze awansuja do LM a potem przegraja 6 kolejnych spotkan? Chcialbym zeby jakas polska druzyna miala takie problemy. Jakos Belgowie nie psiocza: "po co nam ta LM skoro i tak wszystko przegramy". Typowe polactwo

Do góry
#628795 - 10/08/2006 10:14 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni

Czyli musze kibicowac Legii aby byc patriota i Polakiem wg niektorych z was.
Jezeli za nich nie trzymam to juz nim nie jestem

Nie jestem kibicem Legii, ani tez innej polskiej druzyny typu Lech, Wisla albo Arka.
Za legia nie przepadam, nie ukrwyam tego, ale znowu nie ma nienawisci albo nie zycze im wszytkiego najgorszego, jestem sceptykiem i realista.

NIgdzie nie mwilem, ze trzymam za Ukraincami, nie pisalem ze im walna z 5 bram, napisalem tylko, ze nie wierze aby awansowali.
I to znaczy, ze nie jestem juz POlakiem?

Nasze druzyny sa po prostu za slabe a i pilkarze olewaja.
Legia jest mistrzem Polski, wywalczyla tytul, choc tu im troche pomogla sama Wisla, przegrywajac wszytko jak leci w zeszlym sezonie, dzieki dobrej grze Legia im odebrala tytul.
Z legii cenie Wdowczyka oraz Fabianskiego, Legia zawsze potrafila wyszkolic dobrych bramkarzy.
Obcokrajowcy?
Dobrych nasciagali, ale oni sie tu wypromuja i wyjada, nie bede tu grac kilka lat, uciekna na zachod, juz przyklad jeden mielismy w zeszlym sezonie

Kiedys myslalem, ze to Wisle sie uda awansowac do LM, niestety zawiodlem sie na nich. I nie bylem to tylko ja.
W tym sezonie z pucharow poodpadaly juz Lech oraz Zaglebie, w kiepskim stylu.
Kibice Lecha tlumacza to, po co nam taki puchar.
Nie wiem czy sie smiac czy plakac, bo jakby przeszli dalej nikt by nie mowil czy im to potrzebne czy nie.

Do góry
#628796 - 10/08/2006 10:20 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
...se se se a co do patriotyzmu w bookmacherce (którego zreszta nie mam) to powiem tylko tyle ,ze czasami lepiej nim nie byc i zgarnąć troche kasy jak zostać biednym wyposazonym w marzenia - "kurcze ale było blisko"

3mka

Do góry
#628797 - 10/08/2006 10:36 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Quote:

Dla takiego Anderlechtu tez problemem jest to ze awansuja do LM a potem przegraja 6 kolejnych spotkan? Chcialbym zeby jakas polska druzyna miala takie problemy. Jakos Belgowie nie psiocza: "po co nam ta LM skoro i tak wszystko przegramy". Typowe polactwo



Wygląda jakby ten post odnosił się do mojego posta, ale nie jestem pewien czy tak jest.
Jeśli tak to jest dla mnie niezrozumiałe po co piszesz o jakimś Anderlechcie i o jego 6 przegranych w LM.

Do góry
#628798 - 10/08/2006 10:43 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Quote:

Czyli jak jestem Katalonczykiem, kibicem Barcelony, i ona zakladamy odpada w cweircfinale LM, a w innej parze przechdzi real, to mam zaczac im teraz kibicowac i zyczyc by wygrali LM?
BUhaha. Nie badzcie smieszni





dobra zagiales mnie tym punkt dla Ciebie :P

Ale to jesdnak nie jest to samo. Im zwyciestwo Realu w takim przypadku nic nie daje, maja dosyc swoich sukcesow i nie ma juz wyzszego miejsca w rankingu UEFA :P

A dla takiej Wisly czy innych polskich druzyn, awans Legii da bardzo duzo, np 2 druzyny w eliminacjach LM!!

Tak ja to widze

Do góry
Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (DePito, pacyfista, kemp, Józef Małolepszy), 4134 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05