Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#628947 - 09/08/2006 14:49 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
radoslaw24 Offline
stranger

Meldunek: 24/02/2006
Postów: 20
Witam
Ja dzisiaj pozwoliłem sobie zagrać mały systemik
i tak;
Herts:1
Dlatego ze wierze ze ta drużyna potrafi ograc przecietnę AEK, poza tym drużyna Hearts (jak to było wcześniej powiedziane) posiada mocny i zgrany skład który z połączeniu ze wspaniałą publicznością poprowadzi serca do zwycięstwa.
Liberec:X
Dlatego że przeczucie mi mówi że tam będzie remis (niewykluczona 1). Liberec to dobrze poukładany zespół który zapewne będzie chciał osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej ze gra u siebie.Jednak zespół z Moskwy to nie jakiś tam cienias do bicia i zapewne bedzie chciał wywieźć z Liberca chociaż remis.Postawię więć na przeczucie i dam tu X.
St.Liege:X
Dla mnie ten mecz jest najtrudniejszy do wytypowania. Z jednej strony pozornie słaby Standart a z drugiej solidna i mocna Steua. Wydaje mi się że tu może być każdy wynik, a ci co uważają ze ostania słaba gra zespołu z Liege skłania do grania na Steaua to mogą się srogo zawieść ponieważ zespoł ten stać na zwyciestwo i nie zapominajmy ze to liga Mistrzów a nie rozgrywki ligowe. Dlatego też stawiam tu nadział punktów który moim zadaniem jest bardzo możliwy.
Salzburg:X
Sercem jestem za drużyną z Valecji jednak niepokoją mnie zmiany kadrowe i organizacyjne zespołu ze Salzburga.Przewiduje że tu będzie również remis.Kolega GRANT doskonale to przedstawił powyżej.
Lewski:1
Ktoś wyżej napisał że Chevio jest jeszcze nie pełne sił a bułgarom już trochę się udało pograć a co za tym idzie złapać wiatr w żagle.Powołam się też na to i powiem ze nie mam tu rzadnych przeciwskazań które stawiają zespół Lewskiego w roli zwycięscy. Jest to zaespół bardzo ambitny który szuka swojej szansy zaistnieniu na arenia międzynarodowej i jeśli pokona przeciętne Chevio złapie okazję aby cel ten osiągną.Lewski - Chevio 1:0


Zagrałem to 3 z 5 za nieduże pieniądze a cobędzie to zobaczymy. Zycze powodzenia wszytkima a ja idę na piwko

Do góry
Bonus: Unibet
#628948 - 09/08/2006 14:58 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2




Też jestem z tych co w Legię nie wierzę. Myślę, że jednak nie przejedziemy się na Szachtarze.
Chciałbym zobaczyć te kilka stówek na Legię .
Jak deklarujecie takie stawki to wklejajcie kupony, bo inaczej to jest niewiarygodne.
Chociaż nie niemożliwe
Ale jestem z natury ciekawski i chciałbym to zobaczyć.

Nie życze Ci wygranej bo obstawiłem, że Legia wmoczy.

Do góry
#628949 - 09/08/2006 15:10 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Eliminacje do LM weszły w główną faze, zespoły biorące w niej udział nie mogą sobie już pozwolić na jakiekolwiek kalkulacje, ponieważ takowe mogą się zakończyć odpadnięciem z 3 rundy, co oznacza nie dostanie się do elitarnych rozgrywek w europie jakim nie wątpliwie jest Liga Mistrzów, czyli przede wszystkim ogromne pieniądze, gloria i chwała oraz dostrzezenie w europie. Niektóre pary są bardziej wyrównane, inne to pojedynki kopciuszków z europejskimi potentami.

Milan - Cvena zvezdra

Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Dziś włoski zespół jest papierowym kandydatem do zwyciestwa, kurs wystawiony przez bukmacherów oscyluje w granicy 1.15 - 1.20 groszy, wiec bardzo niewiele. Dziś bardzo słabo kadrowo Milan prezentuje się w obronie, w meczu nie wystąpiłą Maldini, Nesta, Kaladze, Bonera. Napewno najbardziej zabraknie pierwszej dwójki, dlatego uważam iż goście będą mieli okazje do strzelenia bramki. W formacji obronnej zobaczymy dziś: Brochiego, Favaliego, Costacurte i Jankulovskiego, a gracze Ci jeszcze nie grali razem w takim zestawieniu, wiec jest to swoistym novum i oczywiscie szansą dla rywali. Gwiazda nie jest w dzisiejszym meczu na straconej pozycji, ale uwazam ze po ambitnym meczu jednak przegrają 2:1, 3:1

Typ: 1
Kurs:1.17
Buk: Gamebookers

Typ: Over 2,5
Kurs. 1.65
Buk: Gamebookers

Liverpool - Maccabi Haifa 1

Chcialem tylko nadmienić o tym spotkaniu. Wydaje mi się że drużyna z miast beatlesów będzie chciala juz w pierwszym meczu pewnie wygrać kilkoma bramkami, poniewaz rewanż grają na "gorącym" terenie, choć nie jest przesądzone gdzie odbędzie się wyjazdowe spotkanie. Jesli odbyło by sie w Izraelu, na rewanż napewno nie poleciało by kilku czolowych zawodników, wiec najlepiej bedzie dziś pewnie zwycieżyć. Chociaż mecze towarzyskie nie zachęcają, duzo porażek ( nawet 5:0 ), ale to tylko sparingi. Zresztą sam Benitez twierdził że nie maja żadnego znaczenia, w jednym ze spotkań w polu wystąpił nawet Reina. Handi azjatycki 0:1 1/2 bardzo ciekawy w tym meczu, jeśli ktos znajedzie z was w ofercie - polecam, ja obstawiam zwyciestwo dwoma bramkami.

Typ: 1
Kurs: 1.13
Buk:Gamebookrers

Typ: handi 0:1 1
Kurs: 1.50
Buk: Gamebookers


Hearts - Aek Atheny

Obok pojedynków Hamburga i Ossasuny oraz Dynama Kijów z Fenerbahce to spotkanie zapowiada sie równie ciekawe. Naprzeciw siebie stają dwie podobne poziomem ekipy, obie z równymi szansami na awans, co zapowiada ciekawe spotkanie. Niektórzy do awansu typują dzisiejszych gości z grecji, ze względu na to iż liga grecka jest silniejsza od szkockiej. Z tą opinią się po cześci zgadzam, faktycznie liga szkocka ustepuje nieco greckiej poziomem, ale nie ma to w tym spotkaniu najmniejszego znaczenia. W obu ligach jest przecież czołówka dominujących zepsołów, reszta to "wypełniacze" przygladające sie z boku, ale one natomiat są w stanie nawiązać ze sobą równożędną walkę. W dzisiejszym meczu serca napewno będą w lepszej sytuacji ze wzgledu na kilka faktów. Dobrej postawia w lidze - ostatni mecz 2:1 z Celtikiem robi wrażenie, oraz wczesniejszy początek rozgrywek napewno będzie kluczowym faktem. Grecy jeszcze nie zaczeli rozgrywek, wiec są w stanie przygotowan. Wielkim atutem serc będzie, to iz grają u siebie, a na własnym boisku prezentują sie bardzo solidnie. Ważną informacją jest wiadomość iż Hearts nie zagraja na własnym nominalnym boisku, tylko na dużo większym stadionie. Zespół Aeka napewno zadowoli remis, wiec napewno zagrają "bezpiecznie" z tyłu i będą grali kontratakami, zbytnio się nie odsłaniając

Typ: 1x
Kurs: 1.25
Buk: Gamebookers

Szachtar - Legia

Spotkanie któro najbardziej mnie interesuje z wiadomych wzgledów. Nie jestem wielkim fanem zespołu z warszawy, ale zawsze kibicuję polskim zespołom. Porównując ostatnie spotkania obu drużyn, moze nasunąć się moze tylko jedna myśl - pewne zwycięstwo gości. Szachtar w lidze nie stracił jeszcze bramki, a swoje spotkania zwycięża barszo pewnie i wysoko. Jednak poziom samej ligi ukraińskiej jest bardzo niski ( wielka przepaść między elitą a resztą). Nie ma sensu abym wspominal o ostatnich spotkaniach wojskowych bo kazdy wie jakie wyniki osiagali w lidze i jak "walczyli" z hafnarfjordur. Oba zespoły dzieli również przepaść finansowa. Cała drużyna ukraińców jest około 4-5 razy wiecej warta od legionistów. Matuzalem kosztował ich okolo 14,5 mln euro czyli tyle co kosztuje cała drużyna legi, mają tez najlepszego piłkarza afryki w 2002 roku czyli Juliusa Aghahowe, który moim zdaniem juz za kilka lat będzie wielkim piłkarzem. Kibice zespołu z Doniecka oraz prasa spodziewa sie pewnego jedno, dwu bramkowego zwyciestwa, natomiast eksperci spodziewają sie wysokiej 3, a nawet 4 - bramkowej przewagi. Wiadomo liczby nie grają, ale może być naprawdę ciezko, ale oba kluby są mniejwiecej wyrównane piłkarsko. W tym spotkaniu Legie napewno zadowoli remis. Nie postawie na pewno przeciwko Legi, ale over - chociaz ze kursy znacznie lecą w góre ( w 2h jakies 20 gr ) zaryzykował bym.

Typ: Over 2,5
Kurs: 2.05
Buk: Gamebookers

Dynamo kijów - Fenerbahce

Spotkanie ukraińców z turkami będzie napewno bardzo ciekawym dla potencjalnego widza spotkaniem. W obu klubach mamy kilku naprawdę swietnych piłkarzy, oba kluby mają wielkie ambicje w lidze, oraz oba kluby chcą grać w LM. Komu się to uda, przekonamy się za jakiś czas. Natomiast dziś sądze iż gospodaze jesli wygrają to jedną bramką, dlatego moim typem jest handi 0:1 dla turków

Typ: (handi 0:1) X
Kurs: 3.65
Buk:Gamebookers

Pozdrawiam
SzczyPop

Do góry
#628950 - 09/08/2006 15:15 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Hearts-AEK 1 2.10
Salzburg-Valencia 2 2.21

wg. mnie najlepsze propozycje na dzis, z tych o wysokich kursach



Dodałbym do tego jeszcze

Standard Liege v Steaua Bukareszt

2 za 2.40,
ewentualnie 2 (remis nie ma zakładu) 1.666
(Sportingbet).

Standard Liege słabiutko zaczął sezon i na początek ligi belgijskiej dwa razy poległ 1-2: z Lokeren u siebie i z Charleroi na wyjeździe.

Steaua ligę zaczęła może bez fajerwerków (na wyjeździe 0-0 z Timisoarą oraz u siebie 3-0 z Universitatea Craiova), ale wszyscy pamiętają jej grę w poprzedniej edycji UEFA.
Jakoś tak się składa, że poprostu mam zaufanie do tego rumuńsjiego klubu.

I dlatego puszczam ten mecz w dubelku razem z Hearts.
(Steaua i Hearts - remis nie ma zakładu)

Pozdrawiam i życzę wygranych .

Do góry
#628951 - 09/08/2006 15:24 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:


Szachtar - Legia

(...)Nie jestem wielkim fanem zespołu z warszawy, ale zawsze kibicuję polskim zespołom. Porównując ostatnie spotkania obu drużyn, moze nasunąć się moze tylko jedna myśl - pewne zwycięstwo gości.(...)

Pozdrawiam
SzczyPop




Jedną z niewielu myśli jakie się nasuwają to pewne zwycięstwo gospodarzy.

Chyba machnałeś się SzczyPop.

Do góry
#628952 - 09/08/2006 21:09 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele

Do góry
#628953 - 09/08/2006 21:48 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Czy wy jesteście chorzy umysłowo?
Kto spzredal mecz,Hearts w LM?

Grali w 10,pogubili sie w końcówce i AEK ich wypunktował,czym takim wielkiem jest Hearts,właśnie dziś Serca pokazały siłe ligi szkockiej i swoją,to zwykły pzreciętniak....

Do góry
#628954 - 09/08/2006 21:51 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111052
Skąd: Las Vegas
Quote:

Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele




Proponuje ostrzezenie

Do góry
#628955 - 09/08/2006 21:57 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Oki moze byc ale nie jeden tu gorzej sie wyraza a pozatym ja nie dokonczylem wiec nie ma tam przeklenstw:)

Do góry
#628956 - 09/08/2006 21:59 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Pogubili sie Hearts i samoboja strzelili !!! buelehe, trzeba isc za ciosem , jutro P.UEFA

Do góry
#628957 - 09/08/2006 22:06 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:

Wszystko by dzis bylo pieknie gdyby ta pierdolona kur... HEARTS sie sprzedala i nie przejeb.... w ostatniej minucie !!! cwele




Proponuje ostrzezenie




Ja mam nosa do dobrych propozycji wiec ja przyjmuje
Kolega kris_nh przesadza, zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz, a to ostrzezenie proponuje potraktowac w kategoriach za caloksztalt radosnej tworczosci
nie chce mi sie szukac w tej chwili ale znalazloby sie wiele postow na zasadzie "a cos sobie napisze".

I ostrzezenie

Do góry
#628958 - 09/08/2006 22:26 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Przyjmuje

Do góry
#628959 - 10/08/2006 05:33 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:


SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------






hearts


CO ZROBILI WCZORAJ TO WSZYSTCY WIDZIELI - SAMOBJ W 93 min.

NO COMMENT A NA LIGE MISTRZOW NIE ZASŁUGUJA!!!


Do góry
#628960 - 10/08/2006 06:37 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Achi Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 29
Nh powinna miec wiekszy limit ostrzezen Ludzie tu inni Pozdro z Mistrzejowic

Swoja droga ja mialem 1x na Serca w singlu, w 62 min strzelili, wiec poszedlem spac, rano oczy przecieralem ze zdumienia nie widzac kasy na koncie za ten mecz, dopiero potem sprawdzilem wynik, szok

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa), 3520 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582363 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25