Strona 27 z 28 < 1 2 ... 25 26 27 28 >
Opcje tematu
#6422814 - 27/02/2015 17:23 Re: Hazard w internecie [13] [Re: P!T3R]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: P!T3R
Originally Posted By: taktoonZS
Originally Posted By: ultra1978
"ze na poczcie wplacalem 200zł na buka"
A ja dostałem wezwanie z ABW że na poczcie wpłaciłem 26,50 pln na rachunek bankowy ISIS i jestem dżihadystą. Będę sądzony zaocznie przez koalicję przeciwko państwu islamskiemu i chyba raczej się z tego nie wywinę bo mają mocno obciążające mnie dowody gdyż cztery dni się nie goliłem w tamtym okresie a na dodatek baba w okienku mi siatkówkę zeskanowała najnowszym galaxy S5.


debilom z tamtego forum nie przetlumaczysz ze przelew to zaden dowod i moga sobie tym podetrzec dupe

jak ktos jest kretynem niech sponsoruje swinki z PO

a przelew przychodzący? Gdzie widnieja wszystkie dane buka to też dowód, że się nie grało ?

Każdy jeden zgłaszający się do UC jeśli oczywiście kogoś wezwą za te grube miliony po 50 pln wpłat na poczcie, w co oczywiście nie chce mi się wierzyć że za takowe ścigają kogokolwiek i jest to pewnie albo ściema bo grano za tysiące albo oszustwo mające zachęcić do firm naziemnych, wystarczy niech się spyta kiedy zostało wobec niego wszczęte postępowanie a potem czemu SC przedstawia mu wyciągi jego konta skoro w ciągu 90 dni ani IC ani sąd nie powiadomił go o uchyleniu tajemnicy bankowej jego konta. Jeżeli celnik nie odpowie na ta pytanie i nie udzieli rzeczowej odpowiedzi należy odmówić pytań i sobie wyjść gdyż historia konta osoby bez wyroku sądu jest zdobyta nielegalnie i nie jest to żaden dowód a w świetle prawa polskiego nawet przestępstwo popełnione przez urzędników i bankowców a osoba pokrzywdzona ma prawo zawiadomić prokuraturę. Zresztą po co to komu w ogóle jak gdzieś czytałem że wezwany jako świadek i przedstawiono mu jego przelewy to już bajka zupełna bo żeby wejśc w posiadanie historii konta bankowego musi się toczyć sprawa karna albo karnoskarbowe wobec tej osoby a świadek to nie jest podejrzany więc kompletna bzdura albo osoba która się im zgłosiła to debil o rozumie ameby. Wystarczy że na potencjalnej rozprawie jeśli trafi im się tzw. "kumaty" adwokat zostaną zaatakowani prawem bankowym i ustawą o ochronie danych osobowych i skończy się cyrk. Zresztą o czym my gadamy jak Policja ma też ogromne problemy z wglądem w konta bo nikt im na dzień dobry nie daje jego historii tylko musi co najmniej komendant wojewódzki o to występować i udokumentować.

Do góry
Bonus: Unibet
#6422825 - 27/02/2015 17:40 Re: Hazard w internecie [13] [Re: ultra1978]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: P!T3R
Originally Posted By: taktoonZS
Originally Posted By: ultra1978
"ze na poczcie wplacalem 200zł na buka"
A ja dostałem wezwanie z ABW że na poczcie wpłaciłem 26,50 pln na rachunek bankowy ISIS i jestem dżihadystą. Będę sądzony zaocznie przez koalicję przeciwko państwu islamskiemu i chyba raczej się z tego nie wywinę bo mają mocno obciążające mnie dowody gdyż cztery dni się nie goliłem w tamtym okresie a na dodatek baba w okienku mi siatkówkę zeskanowała najnowszym galaxy S5.


debilom z tamtego forum nie przetlumaczysz ze przelew to zaden dowod i moga sobie tym podetrzec dupe

jak ktos jest kretynem niech sponsoruje swinki z PO

a przelew przychodzący? Gdzie widnieja wszystkie dane buka to też dowód, że się nie grało ?

Każdy jeden zgłaszający się do UC jeśli oczywiście kogoś wezwą za te grube miliony po 50 pln wpłat na poczcie, w co oczywiście nie chce mi się wierzyć że za takowe ścigają kogokolwiek i jest to pewnie albo ściema bo grano za tysiące albo oszustwo mające zachęcić do firm naziemnych, wystarczy niech się spyta kiedy zostało wobec niego wszczęte postępowanie a potem czemu SC przedstawia mu wyciągi jego konta skoro w ciągu 90 dni ani IC ani sąd nie powiadomił go o uchyleniu tajemnicy bankowej jego konta. Jeżeli celnik nie odpowie na ta pytanie i nie udzieli rzeczowej odpowiedzi należy odmówić pytań i sobie wyjść gdyż historia konta osoby bez wyroku sądu jest zdobyta nielegalnie i nie jest to żaden dowód a w świetle prawa polskiego nawet przestępstwo popełnione przez urzędników i bankowców a osoba pokrzywdzona ma prawo zawiadomić prokuraturę. Zresztą po co to komu w ogóle jak gdzieś czytałem że wezwany jako świadek i przedstawiono mu jego przelewy to już bajka zupełna bo żeby wejśc w posiadanie historii konta bankowego musi się toczyć sprawa karna albo karnoskarbowe wobec tej osoby a świadek to nie jest podejrzany więc kompletna bzdura albo osoba która się im zgłosiła to debil o rozumie ameby. Wystarczy że na potencjalnej rozprawie jeśli trafi im się tzw. "kumaty" adwokat zostaną zaatakowani prawem bankowym i ustawą o ochronie danych osobowych i skończy się cyrk. Zresztą o czym my gadamy jak Policja ma też ogromne problemy z wglądem w konta bo nikt im na dzień dobry nie daje jego historii tylko musi co najmniej komendant wojewódzki o to występować i udokumentować.


ultra serio ściągają za wpłaty rzędu 50 pln
bo pojawiło się sporo potwierdzeń w postaci skanu od tych osób
wątpię że ktokolwiek miałby sens żeby na forum zaniżać sumy wypłat.

liczą że część baranów się przestraszy i przyzna dobrowolnie,niech na te 30k przyzna się 8k i już jest wielki sukces na twitterze kapicy w postaci wpisiku "ukaraliśmy już 8000 osób za granie u nielegalnych bukmacherów,a to dopiero początek!"

Do góry
#6423308 - 28/02/2015 14:24 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Wszystko ładnie i fachowo opisane:

http://www.wolnypoker.org/Media/Default/DocGalleries/ekspertyzy/Poradnik%20prawniczy%20dla%20os%C3%B3b%20uczestnicz%C4%85cych%20w%20internetowych%20grach%20hazardowych.pdf

Do góry
#6428784 - 10/03/2015 00:34 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,17539840,Tusk_obstawil_za_8_mld_zl__Kto_zaplaci_.html?biznes=warszawa#BoxBizLink

Do góry
#6428788 - 10/03/2015 03:03 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Mnie zastanawia jak to wszystko się ma do osób, które są obecnie poza granicami Polski, a dostaną wezwanie do UC. Takich osób może trochę być. Czy jak ktoś mieszka np. w Australii i dostanie wezwanie, bo pare lat temu wpłacił 10 zł na Bet-at-home, to musi przylecieć do Polski, wydać mnóstwo pieniędzy na bilet i się z tego tłumaczyć? A co jeśli się nie przyleci? Jest na tyle groźnym przestępcą, że będą go ścigać w tej Australii za te 10 zł wpłacone na Bet-at-home?

Do góry
#6429377 - 11/03/2015 18:48 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Jest wyrok, gracze sa w dupie a Kapica triumfuje na twitterze:

"@kapicajacek: Ustawa o grach hazardowych zgodna z Konstytucją RP. Duża satysfakcja na pohybel wszystkim trolom."

"@kapicajacek: Na ogłoszenie wyroku TK przyjechali pokrzywdzeni organizatorzy gier na jednorękich bandytach najnowszym RollsRoys'em Phantom. Taka sytuacja"

"@kapicajacek: @ArturGorczynski Yes, Yes, Yes :))))
#poker #hazard"

"@kapicajacek: Jedna ust. o grach hazard a już Komisja Śledcza, prokuratr, Trybunał Konstyt. Doświadczenia i emocje bezcenne za wszystko inne zapłacę kartą"

Do góry
#6429420 - 11/03/2015 19:41 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Od kiedy gimbazjalisci moga pelnic funkcje panstwowe?

Do góry
#6429422 - 11/03/2015 19:43 Re: Hazard w internecie [13] [Re: connor]
The Boss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2001
Postów: 47389
Skąd: tychy
Originally Posted By: connor
Jest wyrok, gracze sa w dupie a Kapica triumfuje na twitterze:

"@kapicajacek: Ustawa o grach hazardowych zgodna z Konstytucją RP. Duża satysfakcja na pohybel wszystkim trolom."

"@kapicajacek: Na ogłoszenie wyroku TK przyjechali pokrzywdzeni organizatorzy gier na jednorękich bandytach najnowszym RollsRoys'em Phantom. Taka sytuacja"

dzisiaj bylo w kontekscie automatow

"@kapicajacek: @ArturGorczynski Yes, Yes, Yes :))))
#poker #hazard"

"@kapicajacek: Jedna ust. o grach hazard a już Komisja Śledcza, prokuratr, Trybunał Konstyt. Doświadczenia i emocje bezcenne za wszystko inne zapłacę kartą"

Do góry
#6429493 - 11/03/2015 20:42 Re: Hazard w internecie [13] [Re: connor]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Z jednej strony Putin grozi, z drugiej Kapica...

Trzeba sie pakowac ziomale. Spotkamy sie niebawem na granicy smile

Do góry
#6429575 - 11/03/2015 21:22 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
dokładnie trzeba spitalac z tego porabanego kraju póki granice otwarte, bo te debile nic nie potrafią tylko ludzi straszyć i karać...

Przecież to idzie bardzo łatwo uregulować w paru punktach i ludzie by spokojnie grali i państwo by zarabiało na tym i to niemało. Ale te skorumpowane niemoty wolą brać w kieszeń i utrzymywać burdel w temacie a potem jak zwykle ścigać szaraczków co wpłacicli 10 zeta do buka i nic nie wygrali, bo ci co wygrali to se wezmą papuge i mogą ich cmoknąc...

A cwaniaczki z układu se prowadzą "nielegalne" salony z automatami i się śmieją w twarz wszystkim i bogacą....

Do góry
#6429611 - 11/03/2015 21:41 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
ten dzisiejszy wyrok nie ma nic wspolnego z zakladami,sprawa odnosila sie co do automatow

i generalnie nie bylo szans na inny wyrok bo ten smieszny TK to pilnuje budzetu smile

nie ma co sie przejmowac tymi bzdurami i skupic na wygrywaniu,
ale rozgladanie sie za krajem gdzie warto emigrowac powoli tez raczej mocno wskazane

Do góry
#6429634 - 11/03/2015 21:55 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Skandynawia, Kanada, Australia - to chyba najlepsze kierunki pod każdym względem i chyba jeszcze watachy bydła tam nie ściągają jak do Europy Zachodniej, UK czy USA

Do góry
#6429656 - 11/03/2015 22:04 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
mam podobne plany

na 1szym miejscu Australia,bylem i dojebany kraj

pozniej Kanada,Norwegia

noi z powodu NFL,NCAAF i NBA kusi troche zeby pokombinowac z jakas wiza studencka do USA,tylko ten jeb.. dolar po 3.91 ....

Do góry
#6429669 - 11/03/2015 22:09 Re: Hazard w internecie [13] [Re: taktoonZS]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: taktoonZS
ten dzisiejszy wyrok nie ma nic wspolnego z zakladami,sprawa odnosila sie co do automatow


przeciez ta decyzja pokazuje ze w podobnej sytuacji do zakladow zapadnie identyczna decyzja jak teraz

Do góry
#6429726 - 11/03/2015 22:31 Re: Hazard w internecie [13] [Re: connor]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: connor
Originally Posted By: taktoonZS
ten dzisiejszy wyrok nie ma nic wspolnego z zakladami,sprawa odnosila sie co do automatow


przeciez ta decyzja pokazuje ze w podobnej sytuacji do zakladow zapadnie identyczna decyzja jak teraz



w TK oczywiscie ze tak,tylko jakie to ma znaczenie dla sprawy z tym smiesznym TK? zadne :]

wciaz moga naskoczyc kazdemu kto sie do niczego nie przyzna

Do góry
#6429797 - 11/03/2015 22:57 Re: Hazard w internecie [13] [Re: taktoonZS]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: taktoonZS
mam podobne plany

na 1szym miejscu Australia,bylem i dojebany kraj

pozniej Kanada,Norwegia

noi z powodu NFL,NCAAF i NBA kusi troche zeby pokombinowac z jakas wiza studencka do USA,tylko ten jeb.. dolar po 3.91 ....


Norwegia fajny kraj do życia, dobrobyt, socjal, spokojny,zdrowy, tylko ten klimat jest czasem nie do zniesienia...

Do góry
#6429866 - 11/03/2015 23:21 Re: Hazard w internecie [13] [Re: Gustawo Lima]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: Gustawo Lima
Originally Posted By: taktoonZS
mam podobne plany

na 1szym miejscu Australia,bylem i dojebany kraj

pozniej Kanada,Norwegia

noi z powodu NFL,NCAAF i NBA kusi troche zeby pokombinowac z jakas wiza studencka do USA,tylko ten jeb.. dolar po 3.91 ....


Norwegia fajny kraj do życia, dobrobyt, socjal, spokojny,zdrowy, tylko ten klimat jest czasem nie do zniesienia...



dla mnie klimat dosc istotna sprawa

dlatego marzy mi sie Australia lub jakis cieply stan w USA

z tym ze ogromnym minusem USA jest nielegalny hazard,ale zawsze zostaja VPNy,wybieram sie w tym roku do USA jezeli kurs dolara nie poszybuje do kosmicznych rozmiarow to przetestuje czy da rade na vpnach pograc cos

Do góry
#6429875 - 11/03/2015 23:26 Re: Hazard w internecie [13] [Re: ssaczu]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Originally Posted By: ssaczu
Z jednej strony Putin grozi, z drugiej Kapica...


Jak już zostać zgnębionym, to przez poważnego człowieka, więc wiadmo jaką opcję wybieram...


Co do tego wyjazdu za granicę, to co zrobicie jak wyjedziecie, dostaniecie pracę, a tu wam przyjdzie wezwanie do UC za jakieś drobne wpłaty z przeszłości? Będziecie co miesiąc jeździć na rozprawy do Polski jak was co chwila będą wzywać?

Do góry
#6429878 - 11/03/2015 23:30 Re: Hazard w internecie [13] [Re: saturas25]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: saturas25
Originally Posted By: ssaczu
Z jednej strony Putin grozi, z drugiej Kapica...


Jak już zostać zgnębionym, to przez poważnego człowieka, więc wiadmo jaką opcję wybieram...


Co do tego wyjazdu za granicę, to co zrobicie jak wyjedziecie, dostaniecie pracę, a tu wam przyjdzie wezwanie do UC za jakieś drobne wpłaty z przeszłości? Będziecie co miesiąc jeździć na rozprawy do Polski jak was co chwila będą wzywać?



jakie drobne wplaty? tu wszyscy graja grubo laugh

w sumie to ciekawe jest jakie sa realia w przypadku gdy ktos juz dawno wyjechal z tego burdelu a tu nagle dostanie wezwanie laugh

Do góry
#6429879 - 11/03/2015 23:30 Re: Hazard w internecie [13] [Re: rafal08]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
A w jaki sposob masz sie o tym dowiedziec jak Cie nie ma?

Nic nie odbierales, nic nie podpisywales...

W ostatecznosci zawsze mozna wyslac pelnomocnika.

Do góry
Strona 27 z 28 < 1 2 ... 25 26 27 28 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Lukasz111, Akhu, akagi, igea23, Sensei, pacyfista, Zaixi, Józef Małolepszy), 3699 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582206 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25