Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#778542 - 11/12/2006 12:46 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: El_Darro
Nie wiem jak tam Boca w ostatniej kolejce, ale dwie porażki z rzędu to nie jest dobry prognostyk. Jeżeli futbol w argenynie jest czysty \:\) i nie było w ostatnich kolejkach grania pod to dodatkowe spotknie (Dziwny spadek formy Boca) to procentowe szanse na tytuł oceniał bym Boca 40/60 Estudiantes.


Widzialem ostatnie dwa mecze Boca na żywo (chyba przynosze im pecha... ) i chociaz nie widzialem Estudiantes w grze to ja w tej chwili widzialbym te procenty troche inaczej i niestety mniej korzystnie dla Los Xeneizes, obym sie mylil..., wczoraj niby stwarzali sytuacje, niby mieli przewage, ale Lanus wypunktowal ich wzorowo i w wygranej gości nie było żadnego przypadku; kursy w tej chwili w bwinie sa bardzo fajne na ten mecz 2,25 / 3,05 / 2,95 i warto cos wykombinowac, ale najpierw wielkie święto Colo Colo, a dopiero potem zobaczymy co dalej...

--
pzdr.bcn1899 *dale boca*

Do góry
Bonus: Unibet
#779800 - 11/12/2006 22:40 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: bcn1899]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Witam.
Własnie przed chwilą zobaczyłem w paru portalach, że mecz ponownie został przesunięty na środe, został ustalony sędzia spotkania Sergio Pezzotta, oraz ze względów bezpieczeństwa mecz zostanie rozegrany na stadionie Velez a nie jak wcześniej podwano Racing.

Rzeczywiście po obejżeniu skrótów, gra Boca nie wygląda dobrze w porównaniu do Estudiantes. Kursy dla mnie powinny wyglądać idealnie równo. O meczu obszerniej napisze jutro wieczorem, albo w środe do południa.

Do góry
#780476 - 12/12/2006 14:41 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Estudiantes La Plata vs Boca Juniors

Środa 13.12.2006 21:10 Estadio Amalfitani.
Na stadion może przyjechać po 17.500 kibiców jednej i drugiej drużyny.

Estudiantes Po piątej żółtej kartce poważnie osłabienie w ataku, zabraknie José Luisa Calderóna (19/19/6) trener Simeone prawdopodobnie w jego miejsce wstawi Lugüercio (8/1/1) lub przesunie z pomocy Beníteza (6/3/1) a na pomoc wstawi Sose (18/18/1). Trener na flankach (co to za słowo) pomocy zamieni Diego Galván z Leandro Benítezem. Poza tą jedną nieobecnościa wszyscy są gotowi do walki. Psychicznie drużyna wygląda wyśmienicie. W ostatnich kolejkach Estudinates będąc pod presją wyniku potrafiło wyjść obronną reką. Niekorzystny wynik z Newell's do 90' minuty i dwa gole w doliczonym czasie gry, Estudiantes z 0-1 doprowadzenie do 2-1 ostatecznie remis 2-2, Arsenal 2-0 pierwsza bramka dopiero w 85 min.

Boca Od pewnego czasu poważnie kontuzjowany jest obrońca Krupoviesa (10/10/2). W tym sezonie gracz prezentował sie bardzo dobrze i może to być jeden z powodów, ale napewno nie jedyny słabszej gry obronnej Boca. Skład poza brakiem Krupo idealny. Nie wiem czasami nie zmęczenie sezonem nie ma wpływu na graczy Boca. Psychicznie Boca napewno w kłopotach w dwóch spotkaniach z przeciętnymi rywalami wystarczyło zdobyć punkt, jednak to zadanie okazało sie za trudne. Sprawdzałem w statystykach Boca ostatni raz dwukrotnie z rzędu przegrała w Apertura 2005.

Prawdopodobne składy:
Estudiantes Mariano Andújar; Marcos Angeleri, Agustín Alayes, Fernando Ortiz, Pablo Alvarez; José Sosa, Rodrigo Brana, Juan Sebastián Verón, Diego Galván; Mariano Pavone y Pablo Lugüercio lub Leandro Benítez
Boca Aldo Bobadilla, Hugo Ibarra, Matías Silvestre, Daniel Díaz, Claudio Morel Rodríguez, Guillermo Marino, Pablo Ledesma, Jose María Calvo, Fernando Gago, Neri Cardozo, Martin Palermo, Rodrigo Palacio

Zawodnicy H2H
Skrótowy przegląd w/g mnie najlepszych zawodników w formacjach
Przy zawdoniku pierwszy nawias (Liczba spotkań w tym sezonie / Liczba spotkań w tym sezonie w pierszym składzie / Liczba goli strzelonych lub straconych w przypadku bramkarza)
Drugi nawias (Liczba spotkań w Primera Division / Liczba goli strzelonych lub staconych w przypadku bramkarza)

Bramkarze
Mariano Gonzalo Andujar vs Aldo Antonio Bobadilla
Andujar (15/15/8) (22/25) Bramkarz to nadzieja klubu jak również reprezentacji. Ta pozycja przedewszystkim wymaga doświadczenia i ogrania a ten młody gracz tego jeszcze nie posiada.
Bobadilla. (14/14/15) (33/40) Widząc Abondanzzierego w poprzednim seznonie i nadchodzącą zmiane na tej pozycji spodziewałem się, że to może być poważny kłopot dla Boca. Jednak zmiana ta wyszła zdecydowanie na dobre. Nawet puszczone bramki w koncówce sezonu nie przysłoną znakomitej gry tego bramakrza w całym sezonie. Do tej pory przypomina mi się mecz Nueva Chicago - Boca, gdzie Bobadilla fruwał po każdą piłke. Miał tam kilka wyłapanych w nieprawdopodobynch sytuacjach typowych setek, i został bezapelacyjnie uznany najlepszym graczem spotkania.
Plus dla Boca.

Obrona
Augustin Alayes vs Morel Rodriguez
Alayes (17/17/5) (174/19) bezapelacyjnie najlepszy obrońca Estudiantes w tym sezonie, wielkrotnie pokazał że potrafi przejść przebojem kilku zawodników i ładnie dograć do partnerów w polu karnym, przy rzutach rożnych zawsze zagrożenie dla przeciwnika, znakomicie główkuje. To on również dał w 40 minucie drugiej połowy prowadzenie dla ELP w ostatniej kolejce.
Rodriguez (15/15/0) (194/2) Nie wiedziałem którego z obrońców wybrać do tego porówniania i padło na Morela. Gra jego w całym sezonie wygląda dobrze natomiast ma czasami słabsze występy, znacznie poniżej poziomu jak naprzykład w meczu z 16 kolejki z Gimnasią JJ. W ostatniej kolejce z Lanus był najlepszym graczem Boca.
Ogólnie porównując obrone zdecydowany plus na korzyść Estudiantes. Tylko 12 bramek straconych w sezonie.

Pomoc
Juan Sebastian Veron vs Fernando Gago
Veron (16/16/2) (85/12) Doświadczenie przedewszystkim europejskie tego gracza przebija wielokrotnie przeciwnika, po przejsciu do Estudiantes gracz odżył, wielokrotnie piłkarz był wybierany przez argentyńskich komentatorów "La Figura" (najlepszym graczem) spotkania. Ostatnie 2-3 kolejki rozgrywanie w dużych temperaturach jakby uwidoczniły zmęczenie wiekiem i Veron jest kluczową postacią drużyny jednak czasami brakuje tego idealnego dogrania do partnerów. Akcja ELP niemal zawsze musi przejść przez nogi Verona.
Gago (19/19/1) (68/1) Młody, bardzo utalentowany gracz. Widzi na boisku naprawde wiele. Znakomite prowadzenie piłki, jest to gracz typowo do rozgywania piłki, nie oddający często strzałów na bramke. W głowie niestety może również siedzieć myśl o grze w Realu Madryt.
Porównienie zawdodników zdecydowanie dla Estudiantes, natomiast porównując całą formacja pomocy trzeba ocenić mniejwięcej równo.

Atak
Mariano Pavone vs Rodrigo Palacio
Pavone (17/17/10) (152/44) Już w poprzednim sezonie zaobserwowałem postęp w grze tego piłkarza. W tym jednak gra o niebo lepiej. Przyśpieszenie na kilku metrach i piorunujący strzał do atut tego piłkarza. Zawodnik również dobrze potrafi rozegrać piłke, przy swojej wadze znakomicie z dobrym efektem walczy o piłke bark w bark. Słabszą stroną jest gra głową.
Palacio (19/19/12) (101/41) Stał sie numerem jeden w ataku Boca, po kontuzji Palermo w środku sezonu. Poza znakomitą grą głową dysponuje podobnie dobrym przyśpieszeniem, ma znakomitego nosa strzeleckiego, znakomicie potrafi sie ustawić, przewidzieć gdzie może spaść piłka.
Minimalny plus dla Estudiantes.

Historia H2H:
Estudiantes 31
Boca 94
Remis 38
Ostatnie zwycięstwo Estudiantes w Apertura 1996 2-1
Ostatnie zwyciestwo Boca w tym seznonie Apertura 2006 2-0

Mecz jak to bywa w tej lidze ciężki do wytypowania, ale wszystko wskazuje na przewage Estudiantes i dlatego taki typ i stawka.

Typ: 1
Stawka: 3/10

Do góry
#782246 - 13/12/2006 09:37 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
szacunek El_Darro za analize :-)

ja dzis nic nie zagram, bo mam powazny konflikt rozumu z sercem ;-D, serce krzyczy los xeneizes!, rozum mowi estudiantes! aczkolwiek na papierze widzialbym to tak (w formie luznych przemyslen, a nie analizy): mimo srednich ostatnich wystepow boca ma fantastycznych bagaz doswiadczen i jest mocna psychicznie, estudiantes jest w euforii i sam fakt, ze dociagneli (niekoniecznie dzieki sobie) do tego meczu moze na nich podzialac w dwojnasob; jesli boca wezmie sie w garsc, gago przestanie kiwac sam siebie, diaz skonczy z podworkowa nonszalancja itd to widze w tym meczu nastepujace rozwiazania: x ht a moze x/x, optymistycznie widze tu over, ale osoby ktore cenie wskazywalyby raczej na under [...]

przy okazji przypominam, ze dzis, 2h po boca, gra grande colo colo w drugim finale z pachuca!

--
pzdr.bcn1899 *no hay explicacion para esta loca pasion / dale boca! dale albo!*

Do góry
#782279 - 13/12/2006 10:19 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: bcn1899]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Jak drużyny będą miały taką skuteczność i ciąg na bramke może być ładnie. Na YT wyszukałem skróty z największych wygranych obu ekip w tym sezonie.

Estutdiantes La Plata - Gimnasia La Plata 7-0
San Lorenzo - Boca Juniors 1-7

Po moich ostatnich wyczynach w typowaniu napisze tak \:\) będzie to nudne spotkanie, może padnie jedna bramka z karnego, nie warto nawet oglądać tego nudnego meczu heheee. Jak ukończe skrypta z relacją Live to podam linka do transmisji tekstowej z meczu w QuasiChat.

Spotkanie można zoabczyć napewno na niekowodowanym kanale :
SportItalia z satelity HotBird na 13°E 11,862 H SR 27500
prawdopodobnie Al Jazeera Sport z Eurobird 2 na 25.8°E 10,971 H 27500 tu potrzebne spore anteny
No i zapewne na kodowanych.

Pozdro.

Do góry
#782288 - 13/12/2006 10:27 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
jestes pewien, ze bedzie na sportitalia dzis ten mecz? bo wlasnie ogladam tam internacional i w pasku na dole leciala informacja, ze dzis o 21 beda retransmitowac al ahly - internacional, chyba, ze zobaczylem koncowke wpisu tylko i cos tam bylo jeszcze....

--
pzdr.bcn1899 *no hay explicacion para esta loca pasion / dale boca! dale albo!*

Do góry
#782515 - 13/12/2006 12:25 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: bcn1899]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Tak teraz dla pewności sprawdziłem. Jest przynajmniej w proramie na stornce, to raczej, chyba, napewno poleci niekodowany. \:\)

Program SportItalia, chyba nie dostane bana za PP Bwin. ;\)
http://www.sportitalia.com/sportitalia/sport_sto598785.shtml

Do góry
#784997 - 14/12/2006 14:16 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Estudiantes LaPlata - Boca Juniors 2-1

>> Pierwsze minuty spotknia i gol Martina Palermo


Na zdjeciu Veron z trofeum (zdj. espndeportes.com)

Co ciekawe tak chwalony przeze mnie bramakrz Boca Bobadilla chyba zagrał najgorszy mecz w tym sezonie, tak jak przy pierwszej bramce był bez szans (strzał z wolengo w okienko) tak przy drugiej niepotrzebnie wychodził z bramki i minął sie z piłką. Miał również kilka nieudanych interwencji i jedną świetną kiedy po mocnym strzle Pavone lekko sparował piłke która trafiła w słupek. Boca widocznie nie wytrzymała trudu sezonu, grała praktycznie niemal cały sezon zawsze tą samą jednenastką (Chociaż ELP również nie wykonywała dużej rotacji zawdonków). W tym spotkaniu Estudiantes z minuty na minute w koncówce zdobywał przewage i zasłużenie, choć w bardzo szczęsliwych okolicznościach wygrał tytuł.

>>Tu << jeszcze link do ciekawych fotek z gazetki Lancion. Szczególnie Foto5 mówi wszystko. Na zdjęciu La Volpe trener Boca.


Pozdrawiam i do Torneo Clausura 2007. El_Darro

Do góry
#797124 - 19/12/2006 09:17 Re: Argentyna Apertura 2006 [Re: El_Darro]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
bramka Palermo śliczniutka, swoją drogą to musiał być dla niego wielki mecz, on przez ładnych pare lat grał w Estiudiantes.
Kurcze niby jeden z lepszych argentyńskich napastników ale kariery w Europie nie zrobił.

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49