Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#6303431 - 17/08/2014 20:46 Serie A 2014/2015
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277


http://www.11stelle.com/?p=2174 - rozkład jazdy sezony 2014/2015

http://www.legaseriea.it/ - strona oficjalna

http://www.gazzetta.it/Calcio/ - niezbędne źródło informacji, przewidywalne składy, kontuzje, transfery

http://www.calciomercato.com/ - transfery, plotki, nie tylko z włoskiej piłki

http://www.football-italia.net/ - strona w języku angielskim, bardzo przydatna do typowania, zapowiedzi spotkań, newsy, kontuzje, transferowe plotki, a to wszystko w języku angielskim, który pewnie dla większości jest bardziej bliski niż język włoski

http://www.transfermarkt.pl/jumplist/startseite/wettbewerb/IT1 - nikomu nie trzeba tej strony przedstawiać, statystyki, transfery - wszystko w jednym miejscu



Edited by Akhu (21/08/2014 17:54)

Do góry
Bonus: Unibet
#6303478 - 17/08/2014 21:26 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Pierwszy typ w nowym sezonie hmm Tak wiem, jeszcze dużo czasu, ale jak ktoś chce złapać na mój typ dobry kurs, to wydaje mi się, że powinien grać już teraz.

Sassuolo - Cagliari over 2,5 1.86 Unibet

Główny powód grania tego typu to ten starszy pan:

.

Dla ludzi mniej więcej go kojarzących, to wystarczy za całą analizę, ale jakby ktoś się nie orientował we włoskich realiach, to pokrótce przedstawię sytuację.

Pan ze zdjęcia, to Zdenek Zeman. Ostatnio trenował Romę, Pescarę i Foggię (w starsze czasy może póki co nie wchodźmy). We wszystkich tych sezonach jak ktoś złapał kurs 1.5 na over 2,5 w jakimkolwiek ich meczu, to już mógł się cieszyć z promocji.
Czech w zawodowej karierze trenerskiej ma statystykę 2,87 gola na mecz. W samej Serie A (trenując takie kluby jak Lazio czy Romę) wykręcił średnią 3,16. A przypominam, że mówimy o włoskiej lidze grin
Gra on ofensywną taktyką 4-3-3, której się trzyma przez lata. Taką grał podczas tzw.'Zemanlandii" w Foggi w 1989r., kiedy to z Serie C awansował rok po roku do Serie A, i taką gra teraz. Kto wpadnie na pomysł zatrudnienia Zemana na stanowisku trenera swojej drużyny musi wiedzieć, że decyduje się tym samym na futbol totalny.

To może na razie wystarczy o trenerze gości, bo pewnie zaczynam przynudzać. Teraz skupmy się na stylu trenera gospodarzy, który jest także bardzo ofensywny (zachowując oczywiście wszelkie proporcje normalności, których brakuje panu starszemu). Di Francesco również gra 4-3-3, czasem zmieniając na 3-4-3, czy 3-5-2. W Sassuolo dysponuje z przodu bardzo utalentowanym trio Zaza-Berardi,Sansone, którzy mogą nie jednemu napsuć krwi, szczególnie na własnym boisku, a już jestem wręcz przekonany, że zdołają jej napsuć Cagliari.
Ze wzmocnień, to przede wszystkim boki obrony, na lewą wzięli Peluso z Juve, a na prawą Vrsaljko (świetny transfer, pół serie A go chciało, a on sobie czmychnął do Sassuolo).
Jeśli chodzi o straty, to nic strasznego - Marrone, Ziegler, czy Rosi nie decydowali raczej o sile zespołu.

To teraz o brakach u gości. Cagliari wypożyczyło najlepszego zawodnika do Romy (ten fakt również należy podkreślić wężykiem w kontekście mojego typu). Astori, bo o nim mowa, to podpora defensywy z poprzedniego sezonu i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby tak od razu ktoś go umiał zastąpić. Zresztą przy Zdenku, to chyba awykonalne i tak ewentualnie będzie, że za mało strzelili, a nie że za dużo stracili laugh .

Z pozostałych transferów to oddali Avramova, który był ich podstawowym bramkarzem (młodziak Cragno z Brescii i Colombi z Atalanty za niego), Pinilla odszedł do Genoi (niby najlepszy strzelec drużyny, ale to tylko 7goli w tym 4 z karnych), Nene do Verony (żadna strata), Perico do Ceseny (jeszcze mniejsza strata).

Z transferami do klubu raczej słabo, wypożyczenia paru młodziaków, nic ciekawego, ale do końca okna jeszcze trochę czasu to może coś kupią. Zeman twierdzi, że jak nie kupią to i tak sobie poradzi.
A ja twierdzę, że trzeba grać ten over i póki jeszcze są jako takie kursy i póki 67-letni trener będzie się trzymał na stanowisku.
Nie wróżę mu specjalnie długiej kariery w Cagliari (mimo, że Cellino już tam nie prezydentuje), więc trzeba się nacieszyć pobytem Czecha na Sardynii.

Wyszło dość monotematycznie, ale naprawdę ciężko inaczej wink
Pozdrawiam fanów Calcio (z Jose na czele) i Ciebie vindomie, bo liczę, że chociaż Ty to przeczytasz laugh

Do góry
#6311086 - 27/08/2014 15:19 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Witam smile wchodziłem tutaj czasami ale nie wypowiadałem sie jeszcze. smile Mam w planie zacząc sie udzialeć i wymieniac się pogladami na temat ukochanej ligi smile

Pozaostaje mi nic tylko sie zgodzić z wpisaem powyżej. Zeman jest gwarancją wielu bramek. Pamietam jego wyczyny z Pescary i Romy smile Bardzo dobrze przedstawia organizację gry druzyn prowadzonych przez czecha ten obrazek:



Jednak o ile w druzynie Pescary czy Romy miał niezwykle ofensywnych zawodników to z Cagliari nie wiadomo jak to bedzie wygladało. na ten moment pewniakami bedą Ibarbo i Sau. TYp bardzo mi sie podoba i tak jak napisałes trzeba korzystac póki kursy sa w miarę wysokie smile

Do góry
#6312122 - 28/08/2014 14:37 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
AS Roma - ACF Fiorentina

Na pierwszy rzut wybieram mecz Roma - Fiorentina. Wicemistrz kraju w poprzednim sezonie zaliczył piękna serię na początku sezonu, raz za sprawą nowego trenera R. Garcii a dwa że porostu moim zdaniem został niedoceniony. Fiorentina po osiągnięciu 4 miejsca w nowym sezonie pełną parą chce ruszyć po Champions. Jest to główny cel jaki sobie stawiają bracia Della Vale oraz kibice i cała Florencja. Jak wiadomo okienko transferowe trwa, zaczęła się jego najlepsza część ale na dzień dzisiejszy składy wyglądają następująco:




Roma została w tym sezonie wzmocniona objawieniem sezonu poprzedniego J. Iturbe. Młody przebojowy skrzydłowy kosztował 25 mln € i niewątpliwie będzie na nim ciążyła presja. Meczu przedsezonowych nie miał wybitnych, ale dostał czas na wdrożenie się do nowej drużyny. Środek obrony został także przemeblowany. Odszedł bowiem filar M. Benatia. Przyszli za to Astori a także Manolas. Do składu dołączył także A. Cole.

W składzie Fiorentiny nie zaszło wiele zmian które będziemy mogli zobaczyć w pierwszym meczu. Awizowany w miejsce kontuzjowanego ( ponownie) G. Rossiego jest K. Babacar który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Modenie i strzelił tam 20 goli. Do zdrowia powrócił za to M. Gomez który w przedsezonowych sparingach strzelił 6 bramek min Realowi w meczu na stadionie Narodowym.

Po obu stronach nie zobaczymy kilku znanych z włoskich boisk pikarzy którzy y różnych powodów nie mogą zagrać w tym meczu min: Balzaretti, Castan, Strootman czy po stronie Violi Roncaglia, Cuadrado, Rossi M. Fernandez czy nowy nabytek M. Marin.

Reasumując: przemeblowana obrona która na bank nie jest jeszcze zgrana, bowiem Manolas dołączył w tym tygodniu i nie wiadomo jak będzie się układała jego współpraca z Astorim, kolektyw i nie zmienność składu w jakim występowała Fiorentina nasuwają mi jeden typ BTS. Fiorentina będzie chciała rozpocząć sezon z wysokiego "C" nie inaczej tez Roma. Spodziewam się ciekawego spotkania.

BTS 1.80 @ bet 365


Edited by Akhu (28/08/2014 14:38)

Do góry
#6312149 - 28/08/2014 15:42 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Chievo - Juventus g 18.00

Na tapetę biorę drugi z sobotnich meczy. Mistrz Włoch Juventus który przeżył trzęsienie ziemi za sprawą nagłej zmiany trenera na początek przyjeżdża do Verony. Styl jaki będzie prezentował Juventus jest dla mnie niewiadomą. Najlepsi piłkarze zostali, skład został dodatkowo wzmocniony ale nie wiem czy aż tak diametralnie. Wielka uwagę będzie na pewno skupiał na sobie nowy trener bianconerrich M. Allegri. Jeszcze przed sezonem wyszydzany przez juventinich i innych kibiców calcio trener teraz jest przez nich zaciekle broniony i wszyscy liczą że po prostu nie będzie gorzej niż w tamtym sezonie. Jeśli utrzyma obecny trend i Juventus zdobędzie mistrzostwo to na pewno wszyscy uznają to za wielki sukces. Z Milanem wiodło mu się katastrofalnie, zespół stracił miejsce w pucharach, został średniakiem ligi włoskiej. Zobaczymy jak mu się będzie wiodło w drużynie praktycznie kompletnej. Chievo to dla mnie przedsezonowa zagadka. Wzmocnili się naprawdę ciekawie jak na zespół tej klasy. Tylko najbardziej dziwią mnie ich przed sezonowe wyniki. Jak wiadomo nie sa one ostatecznym wyznacznikiem bo nowe twarze muszą się zgrać ze sobą. Do składu dołączyli: Botta, Bardi, Izco, M. Lopez, Gamberini, Meggiorini, Birsa czy Edmar. Są to znane nazwiska które moga sprawić wiele kłopotów szczególnie rywalom którzy zlekceważą piłkarzy Chievo. Do Juventusu dołaczyli: Evra, Morata, Coman, Romulo czy R. Pereyra. Jeśli chodzi o Juventus są to bardziej wzmocnienia które mają uzupełnić aniżeli znacząco wzmocnić skład. Prawdziwymi wzmocnieniami będą braki transferów najlepszych zawodników jakimi są Vidal ( Man Utd) czy Pogba.

Ustawienie i sytuacja kadrowa:


Szokiem dla kibiców Juventusu jest kontuzja A. Moraty który zaraz po przejściu do Juventusu doznał urazu przez który Hiszpan opuści początek sezonu. W meczu po stronie Juventusu zabraknie także Pirlo i Barzagliego. Zawieszony jest filar obrony Chiellini. W chievo nie zobaczymy napastnika S. Pellissiera.

Analizując ten mecz wpadł mi bardzo ciekawy typ: Ilośc goli 2-3 Zagram to ze względu na wcześniejsze mecze Juventusu w Veronie w których obie drużyny zawsze mieściły się w tej wyznaczonej granicy. Tego się tez spodziewam. Chievo jest solidnym zespołem który może się postawić. Osoba Allegriego także do końca mnie nie przekonuje i twierdze że Juventus w tym meczu tak łatwo sobie nie poradzi.

typ 2-3 gole 1.95 bet365


Edited by Akhu (28/08/2014 15:45)

Do góry
#6312441 - 28/08/2014 18:46 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
BalonACF, serdecznie witamy w naszych skromnych szeregach piwo

Do góry
#6312628 - 28/08/2014 20:37 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Miło poznać mam nadzieje ze wspólnie uda się coś ugrać :-)

Do góry
#6313437 - 29/08/2014 18:08 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
AC Milan - Lazio Rzym 18.00 31.08.2014

Kolejnym spotkaniem które zwróciło moja uwagę jest mecz Milan - Lazio. Obie drużyny przez sezonem zmieniły szkoleniowców. Trenerem Milanu została klubowa legenda Filippo Inzaghi, natomiast biancocelesti poprowadzi Stefano Pioli. Oprócz trenerów do obu drużyn dołączyło kilku bardzo ciekawych zawodników. Milan który zmaga się z finansowymi problemami wzmocnił się głównie zawodnikami bez kontraktu lub wypożyczonymi: Albertazzi, Agazzi, Alex, Menez, D. Lopez, Armero czy włączony ze szkółki 16-letni Hachim Mastour. Wzmocnienia to jedno ale trzeba pamiętać o osłabieniach które także są znaczące. Odeszli: Balotelli, Kaka, Birsa, Robingo, Nocerino, Emanuelson czy Taarabt. Znacznie lepiej wygląda to wg mnie po stronie Lazio ponieważ nie osłabili się praktycznie w ogóle natomiast wzmocnili zespół: De Vrij, Gentiletti, Parolo, Djordjevic czy Basta. Skład piłkarzy ze stolicy wygląda bardzo solidnie. Dobrą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i pokazania jak zgrany zespół piłkarze Lazio mieli 24.08 w meczu Coppa Italia przeciwko Bassano które rozbili 7:0. Milan w przedsezonowych meczach prezentował słabą formę. Rossoneri doznali kilku porażek min z Valencia(1:2), Olympiakosem(1-3) czy Man City (1:5). Z dobrej strony za to pokazali się w Trofeo TIM gdzie wygrali spotkania z Juventusem i Sassuolo.
Wielkim problemem dla Milanu jest brak środkowego napastnika. Do końca mercato będą chcieli sprowadzić znaną twarz jednak wiadomo że na pewno tej znanej twarzy nie zobaczymy w meczu z Lazio. Ktoś musi przejąć pałeczkę po Balotellim i najprawdopodobniej będzie to F. Torres.
Składy i ustawienie wyglądają następująco:



Z zawodników którzy opuszczą mecz po stronie Milanu jest: De SCiglio, Mexes, Montolivo. Natomiast w Lazio zabraknie: Pereirinha, Marchetti, Onazi, Konko, Gonzalez. poza osłabieniami po stronie Milanu największym problemem może być brak typowej strzelby czyli środkowego napastnika który mógłby wykończyć akcję kolegów którzy mają do tego predyspozycje. Przód Milanu wygląda bardzo ciekawie bo trójka Shaarawy, Honda i Menez to niewątpliwie mocni ofensywni zawodnicy ale brak środkowego napastnika może być dużym problemem. Awizowany jest znany z występów w Romie Menez ale odkąd pamiętam jego grę koleś miał problemy z wykończeniem akcji. Jest to świetny zawodnik który idealnie pasuje na bok ataku ale nie środek.

Podsumowując typuje w tym spotkaniu X2 po kursie 1.83 w bet 365. Lazio wg mnie nie przegra tego spotkania a nawet może pokosić się o wygraną.

Typ Lazio X2 1.83 bet365

Do góry
#6314097 - 30/08/2014 12:28 Re: Serie A 2014/2015 [Re: BalonACF]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110461
Skąd: Las Vegas
1. KOLEJKA: AS Roma – ACF Fiorentina

Sobota, 30 sierpnia, godz. 20:45, Stadio Olimpico, Rzym (Włochy)

W sobotę od dwóch meczów rozpocznie się nowy sezon włoskiej Serie A. W jednym z nich zmierzą się ze sobą dwie czołowe drużyny: będąca wicemistrzem kraju AS Roma oraz ACF Fiorentina, która minioną kampanię zakończyła tuż za podium, na czwartym miejscu. Obie z nich mają apetyt na sukcesy tak na ligowym podwórku, jak i w europejskich pucharach.

AS Roma

AS Roma przed nowym sezonem wzmocniła się co prawda takimi graczami, jak Ashley Cole i Seydou Keita, jednak równocześnie doznała olbrzymiego osłabienia. Jej czołowy obrońca Mehdi Benatia przeszedł do Bayernu Monachium. W składzie żółto-czerwonych Marokańczyka ma zastąpić 23-letni Kostas Manolas, sprowadzony z Olympiakosu Pireus.

Drugie miejsce w minionym sezonie było najwyższym wywalczonym przez rzymski klub w ostatnich kilku latach. Dzięki niemu po trzech latach przerwy Giallorossi powrócą do Ligi Mistrzów. Wcześniej zespół ze stolicy Włoch wicemistrzostwo kraju zdobywał w latach 2006-2008 oraz w roku 2010.

Roma to jeden z niewielu zespołów, które w nowym sezonie mogą zagrozić Juventusowi Turyn w ligowych rozgrywkach. Dobrą formę strzelecką drużyny potwierdzają sierpniowe występy kontrolne. W ostatnich czterech meczach Roma strzeliła aż 14 goli. Trzeba jednak zauważyć, że podopieczni Rudiego Garcii po sprzedaży Benatii tracą wyjątkowo dużo goli, podczas gdy przed rokiem zachwycali swoimi szykami defensywnymi.

ACF Fiorentina

Nieszczęściem, jakie przydarzyło się przed nowym sezonem Fiorentinie, jest kontuzja jej czołowego napastnika Giuseppe Rossiego. Będzie on musiał odpocząć jeszcze przez kilka tygodni ze względu na dokuczający mu od dłuższego czasu uraz kolana.

Nawet bez niego, w meczach sparingowych Gigliati radzili sobie znakomicie, pomimo tego, że przyszło im się zmierzyć z dobrymi zespołami. Na Stadionie Narodowym w Warszawie Fiorentina pokonała 2:1 najlepszą europejską drużynę minionego sezonu, czyli Real Madryt. Wcześniej udało jej się pokonać na wyjedzie Betis Sevillę, Malagę oraz peruwiańskie Universitario de Deportes.

Fiorentina w nowym sezonie będzie liczyć na bramki strzelane przez Mario Gomeza. Były napastnik Bayernu poprzedniej kampanii nie mógł zaliczyć do udanych ze względu na kontuzję. Rozegrał podczas niej tylko dziewięć spotkań, w trakcie których trafił do siatki rywali trzykrotnie. Teraz liczy na odzyskanie formy strzeleckiej.

Podsumowanie

Faworytami sobotniego meczu są gospodarze, między innymi dlatego, że w minionym sezonie dwukrotnie udało im się pokonać Fiorentinę. W Rzymie zwyciężyli 2:1, a w rewanżu rozegranym we Florencji 1:0. Który z tych zespołów spisze się lepiej w pierwszej kolejce nowego sezonu Serie A?



za Oddsring

Do góry
#6314105 - 30/08/2014 12:41 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Nie znalazłem w ofercie tego meczu?

A wiesz dlaczego? Bo nie ma takiego klubu jak AC Fiorentina


Dzieki za informacje toast


Edited by rafal08 (30/08/2014 12:45)

Do góry
#6314143 - 30/08/2014 13:36 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Sorry ze tak drastycznie to napisałem ale staram się poprawiać w każdym moim miejscu ten skróty ze względu na to ze jestem kibicem Fiorentiny :-)

Pozdro :-)

Do góry
#6314211 - 30/08/2014 14:32 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
BalonACF Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 14
Dobrze byłoby żeby coś weszło tongue

Kolejnym meczem który chcę przeanalizować jest spotkanie Torino - Inter. Obie ekipy w czwartek uzyskały awans do fazy grupowej LE. Interowi przyszło to szalenie łatwo gdyż ograł amatorów z Islandii, natomiast Torino najmniejszym nakładem sił wygrało z RNK Split i tym samym awansowało dalej. Marcato obu zespołów było całkowicie inne, plany na ten sezon także są w obu ekipach odmienne. Budżet jakim dysponuje Torino jest znacznie mniejszy niż klubu z Lombardii. Byki pożegnały się przed tym sezonem z najlepszym strzelcem Seire A Ciro Immobile, Tachtsidis czy Kurtic... Gdyby tego było mało do końca okienka transferowego ważyła się będzie przyszłość największej gwiazdy zespołu czyli Alessio Cerciego. Do Byków przeszli jeszcze Molinaro i Nocerino. Jedno jest pewne, wielkich wzmocnień Torino nie poczyniło. Immobile zastąpił niechciany w Juventusie F. Quagiarella, który na pewno będzie chciał pokazać rywalom zza miedzy że się mylili co do jego sprzedaży. Jeśli Cer5ci zostanie i będzie z nim tworzył duet napastników to Torino pod względem ofensywy może być ciągle groźnym zespołem. Z Interem Cerciego jednak nie zobaczymy ze względu na jego sytuację transferową.

Inaczej to wygląda w Interze. Ich nowy właściciel E. Thohir tak jak obiecywał, wzmocnił zespół. Stara gwardia odeszła, pojawiło się kilka nowych i ciekawych twarzy. Z zespołu odeszli Botta, Taider, Cambiasso, W. Samuel, Milito, Belfodil, M. Silvestre, G. Mudingayi, Mariga, Castelazzi, Ronaldo, Wallace i kapitan J. Zanetti. Przyszli natomiast Y. M`Villa, G. Medel, Krhin. Osvaldo, Dodo, czy N. Vidic. Zespół uzupełniło także kilku juniorów.



Po stronie Byków nie zobaczymy Vivesa, Farneruda, Baretto i wspomnianego Cerciego. W Interze nie zagra Palacio oraz mający podobną sytuację do Cerciego R. Alvarez.

Patrząc na te dwa składy oraz ostatnie przed sezonowe mecze postawię na Inter. Mają naprawdę solidny zespół. Torino bez Immobile i Cerciego traci baaardzo wiele. Ostatni mecz w LE był łatwiejszy dla Interu. Napewno będą chcieli rozpocząć dobrze sezon. Środek Interu wygląda naprawdę imponująco do tego mocna ławka.

Typ Inter win 2.30 bet365


[img]link do zdjecia[/img] <-- tak beda sie fotki poprawnie wyswietlac bez potrzeby edycji


Edited by rafal08 (30/08/2014 14:37)

Do góry
#6314911 - 31/08/2014 01:30 Re: Serie A 2014/2015 [Re: BalonACF]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Udinese Calcio - F.C Empoli 1 @1.826 4/10 Pinnacle

Nie ma co się oszukiwać, że w na Stadio Friuli gra się bardzo ciężko. W dodatku Udine w meczu pucharowym pokazało, że jest dobrze przygotowane to startu rozgrywek i bez większych problemów rozbili Ternanę aż 5-1. Empoli ma bardzo młodą defensywę, biorąc pod uwagę formę Antonio di Natale (4 bramki w wcześniej wspomnianym spotkaniu) jutro dla mnie wyraźnym faworytem są popularni Zebrette.

Do góry
#6315355 - 31/08/2014 16:13 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Palermo - Sampdoria

Nie przekonuje mnie ani skład Palermo, ani ich mecze towarzyskie, a już na pewno nie porażka w Pucharze Włoch z Modeną 0-3 u siebie. Odszedł Lafferty, odchodzi ich najlepszy, najbardziej utalentowany napastnik Hernandez. Nie wiem kto ma tam gole strzelać, ale chyba nie Dybala grin Może młody Belotti, w nim nadzieja.

Nienajlepiej na moje typy wpływa fakt, że w Sampdorii nie zagra Gabbiadini, ale liczę na formę Edera, który w meczu Pucharu Włoch ustrzelił hat-tricka. Co prawda z trzecioligowcem, ale jednak.
Nie wiem też dlaczego Mihajlovic w bramce chce postawić na Da Costę, a nie Viviano, ale niech mu będzie. Drużyna Serba solidnie przepracowała okres przygotowawczy, rozgrywając kilka spotkań z bardzo wymagającymi rywalami. Wygrali z Eintrachtem Frankfurt 4:2, czy z Sevillą 2-0. Przegrali z West Hamem 2-3 i Atl. Madryt 0-2.
Wydaje mi się, że jeśli się nie przestraszą atmosfery na Stadio Renzo Barbera, to są w stanie wywieźć stamtąd punkty. Może nie 3, ale 1 w zasięgu.

Moje typy na ten mecze:
gol Sampy 1.5 bet365 4/10
BTS 2.0 bet365 3.5/10
X2 1.7 bet365 1/10

Do góry
#6324651 - 13/09/2014 18:07 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
(Akhu) Sassuolo - Cagliari over 2,5 1.86
(BalonACF) AS Roma - ACF Fiorentina BTS 1.80 @ bet 365
(BalonACF) Chievo - Juventus typ 2-3 gole 1.95
(BalonACF) AC Milan - Lazio Rzym X2 1.83
(BalonACF) Torino - Inter 2 2.3

(Jose) Udinese Calcio - F.C Empoli 1 @1.826 4/10
(Akhu) Palermo - Sampdoria gol Sampy 1.5 4/10
(Akhu) Palermo - Sampdoria BTS 2.0 3.5/10
(Akhu) Palermo - Sampdoria X2 1.7 bet365 1/10

4/9

Do góry
#6324653 - 13/09/2014 18:07 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Juventus - Udinese

Nie pozostaje w tym meczu nic innego jak szukać BTS, lub overa. Ja się decyduję na opcję strzelenia przez obie drużyny gola.
Gram ten mecz ze względu na braki obronne Juventusu (zabraknie dziś Chielliniego i Barzagliego) jak również fenomenalną dyspozycję strzelecką 'Toto' Di Natale. 37-letni napastnik imponuje formą na początku sezonu, zdążył strzelić już 6 bramek w 2 meczach (4 w Pucharze Włoch i 2 przeciwko Empoli w lidze).
Do pierwszego składu Juve wraca też Llorente, miejmy nadzieję, że z Tevezem będą umieć strzelić tego jednego gola grin

Juventus - Udinene BTS 2.2 bet365

Cagliari - Atalanta

Tutaj opis jest ten sam co przed tygodniem. Zeman to overowiec i tak jak pisałem, dopóki kursy są tak wysokie, to trzeba to grać za każdym razem. To że się nie udało w meczu z Sassuolo na pewno nie jest w stanie mnie zrazić.

Cagliari - Atalanta (over 2,5) 1.7 bet365

Do góry
#6329871 - 20/09/2014 11:21 Re: Serie A 2014/2015 [Re: rafal08]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110461
Skąd: Las Vegas
3. KOLEJKA: AC Milan – Juventus Turyn

Sobota, 20 września, godz. 20:45, Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan (Włochy)

Drużyny z Mediolanu i Turynu zdążyły zaledwie po dwóch kolejkach Serie A wspiąć się na szczyt tabeli - zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce, mając tyle samo punktów co trzecia AS Roma.

O ile jednak broniący ligowego tytułu Juventus bez większych problemów radził sobie w niedawnych meczach, większość z nich wygrywając do zera, o tyle w grze AC Milan pod wodzą Filippo Inzaghiego świetne ofensywne akcje przeplatają się z dziurawą postawą w obronie.

AC Milan

Ekipa z Mediolanu w drugiej kolejce Serie A zwyciężyła po chaotycznym spotkaniu 5:4 z AC Parma. Mecz ten obfitował we wszystko, co najbardziej emocjonujące w futbolu: grad goli, rzut karny, dwie czerwone kartki, kontuzję bramkarza, a nawet bramkę samobójczą w 89 minucie. W grze Rossonerich było widać pierwsze efekty wdrażania ofensywnego stylu gry przez nowego trenera, który latem zastąpił Clarence'a Seedorfa.

Co ciekawe, bramki w nowej kampanii nie strzelił jeszcze żaden nominalny napastnik Milanu (ani razu na boisko nie wybiegł jeszcze Fernando Torres). Zdecydowanie lepiej radzą sobie pomocnicy - trzy gole ma już na swoim koncie Jérémy Ménez, a dwa Keisuke Honda.

Milan co prawda wygrał dwa pierwsze mecze nowego sezonu Serie A, jednak warto przypomnieć, że poniósł porażki we wcześniejszych trzech potyczkach. Drużyna z Lombardii musiała uznać wyższość Valencii i Liverpoolu, a także Manchesteru City. Z tą ostatnią ekipą Rossoneri przegrali w sierpniu aż 1:5.

Juventus Turyn

Juventus, który zwyciężał w Serie A w każdym z ostatnich trzech sezonów, a minionego lata świętował 30. ligowy tytuł (włoski rekord), nowy sezon zaczął od wygranych 1:0 z Chievo Verona i 2:0 z Udinese. Kampanię 2014/2015 Stara Dama rozpoczęła - podobnie jak AC Milan - pod sterami nowego trenera. Antonio Contego na stanowisku szkoleniowca Juventusu zastąpił Massimiliano Allegri, wcześniej pracujący w... AC Milan. Niewykluczone, że świetna znajomość rywala zaprocentuje w sobotnim spotkaniu na szczycie Serie A.

Nieczęsto spotyka się w futbolu sytuację, gdy trener czołowej europejskiej drużyny samemu rezygnuje ze stanowiska pomimo odnoszonych sukcesów. Conte swoją dymisję motywował niekorzystną polityką transferową zespołu.

Nie tylko ona wpłynie jednak na skład Juventusu na najbliższy mecz z AC Milan. Z powodu kontuzji na boisko nie wybiegną m.in. Andrea Pirlo i Giorgio Chiellini, a zapewne także Arturo Vidal. Do składu po krótkiej przerwie powrócił natomiast Carlos Tévez. We wtorkowym meczu Champions League Argentyńczyk strzelił dwa gole szwedzkiemu Malmo FF.

Podsumowanie

Faworytem najbliższego spotkania jest Juventus, który w ostatnim czasie dobrze radził sobie z AC Milan. Stara Dama wygrywała z drużyną Rossonerich w każdym z niedawnych czterech spotkań (w tym raz po dogrywce). Ostatnim razem oba zespoły spotkały się ze sobą w marcu tego roku na San Siro, gdzie Juventus zwyciężył 2:0 po golach Téveza i Fernando Llorente. Czy sobotnie spotkanie będzie miało podobny przebieg?

za Oddsring

Do góry
#6332881 - 24/09/2014 19:50 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Napoli - Palermo
Typ: Napoli
Kurs: 1.40
Buk: Betsson

Cytując klasyka jest to dla mnie peffa peff. Obie drużyny choć sąsiadują w ligowej tabeli to potencjałem piłkarskim znajdują siew odrębnych galaktykach. Palermo daleko do drużyny sprzed kilku lat, która rokrocznie walczyła o europejskie puchary. Obecnie szczytem możliwości ekipy z Sycylii jest utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z kolei Napoli obecną kadrę budowało z myślą o Lidze Mistrzów. Jednak z tych planów nic nie wyszło i została ligowa rzeczywistość. Tym bardziej nie rozumiem ostatnich wyników na rodzimym podwórku. Chievo i Udinese to ligowi średniacy, z którymi drużyna o takich ambicjach powinna spokojnie wygrywać. Może piłkarze chcą zwolnić Beniteza... Ciężko mi jakoś w to uwierzyć. Dlatego liczę na pewne i przekonywujące zwycięstwo gospodarzy, którym w przypadku braku trzech punktów nad tak słabym rywalem w kolejnym ligowym meczu grozi lincz ze strony miejscowej, fanatycznej publiczności.

Do góry
#6335170 - 28/09/2014 11:39 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Sassuolo - Napoli

Ubiegłoroczny beniaminek rozpoczął ten sezon znacznie lepiej w porównaniu z poprzednim. Rok temu okupował ostatnią pozycję z zerowym dorobkiem punktowym. Tak na marginesie, pierwszy punkt zdobyli w V kolejce z... Napoli na San Paolo. Teraźniejszość to 3 punkty zdobyte poprzez trzy remisy (Sampdoria i Fiorentina po 0:0 i 1:1 z Cagliari na inaugurację). Jedyna porażka miała miejsce w Mediolanie, gdzie polegli z Interem 7:0. Kuriozalny wynik tym bardziej, że taki sam rezultat padł w drugiej kolejce ubiegłego sezonu, z tą tylko różnicą, że wtedy spotkanie odbyło się na terenie naszego najbliższego rywala. Trenerem nadal jest Eusebio Di Francesco, autor historycznego awansu do Serie A w 2013 roku, który jednak został zwolniony 28. stycznia 2014r by powrócic na stanowisko 3. marca zastępując swojego zmiennika Alberto Malesaniego, który przegrał wszystkie swoje 5 meczów. Powrót okazał sie na tyle skuteczny, że Sassuolo mogło już świętować utrzymanie na kolejkę przed końcem sezonu. W składzie czarno-zielonych zabraknie najlepszego zawodnika, prawoskrzydłowego Domenico Berardiego. 20-latek w drugiej kolejce z Interem został ukarany czerwoną kartką i trzymeczową dyskwalifikacją. Z ważniejszych transferów w letnim okienku można wyróżnić pozyskanie Vrsaljko z Genuy, Peluso z Juventusu i wypożyczenie Taidera z Interu.

4-3-3. Consigli; Vrsaljko, Antei, Cannavaro, Peluso; Biondini, Manganelli, Taider; Sansone, Zaza, Floro Flores

Limit pecha (jak to nazywa Benitez, ja to nazywam nieudolnością) powinien chyba już się wyczerpać. Drużyna nie jest aż tak słaba kadrowo, żeby nie móc sobie poradzić z tego typu ekipami. A jednak, zwłaszcza w tym sezonie, zdarza się to notorycznie. Z Sassuolo Napoli w zeszłym sezonie wygrał 2:0 na Mapei Stadium po golach Dzemailiego i Insigne. Niech to będzie dobrym omenem, aby wreszcie przełamać serię trzech meczów bez zwycięstwa w Serie A. Żeby tego dokonać potrzebny też jest Higuain w formie, którą podziwialiśmy w ubiegłym sezonie. Tak jak można było się spodziewać brazylijski mundial (warto zauważyć, że Argentyńczyk skrócił sobie urlop o kilka dni) kosztował go dużo sił psycho-fizycznych. Pomijając gry w Europie, gdzie strzelił dwie bramki w tym jedną z karnego przeciwko Sparcie Praga, Higuain w Serie A ostatniego gola zdobył 13. kwietnia w meczu z Lazio na San Paolo (4:2 i hat-trick). Nie można mu odmówić ambicji i zaangażowania, ale abstynencja bramkowa trwa zbyt długo i Napoli niewątpliwie cierpi na tym.

Jorginho nie jest jeszcze w pełni sił i raczej znowu nie pojawi się na boisku.

W pięciu z ostatnich spotkaniem z udziałem niebieskich obydwie drużyny zdobyły bramkę.Ekipa z Neapolu nie zachowała w tym sezonie czystego konta.

BTS boks

Do góry
#6335974 - 29/09/2014 16:55 Re: Serie A 2014/2015 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Udinese - Parma

Jeszcze w tym sezonie Udinese nie zrobiło BTS'a. Wygrali 3 mecze do zera i przegrali z Juve 0-2. Trzeba przyznać, że kalendarz na początku sezonu mają bardzo ciężki i radzą sobie nadspodziewanie dobrze. Dziś mam nadzieję na małą zadyszkę. Nie są aż tak dobrzy, żeby grać na zero z kim popadnie. Parma ma kim strzelać i przekonały się już o tym ekipy Milanu i Chievo, a i Romę nieźle postraszyli.
Jako, że drużyna gości, to póki co największy overowiec, to dlaczego nie mieliby strzelić bramki gospodarzom.
Widzi mi się ten mecz na takie idealne 1-1, ale nie będę próbował grać CS-ów, czy remisów po prostu spróbuje BTS po kursie 1.83 w b365.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sony), 3330 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579824 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49