Opcje tematu
#6294755 - 07/08/2014 17:29 Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn Polska 2014
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110676
Skąd: Las Vegas


Zapraszamy do dyskusji

siatka siatka siatka

Volleyball Men's World Championship Poland 2014 z Oddsring - Dzial Konkursowy

Zapraszamy do gry
toast

Do góry
Bonus: Unibet
#6317115 - 02/09/2014 08:43 Re: Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn Polska 2014 [Re: rafal08]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Serbia - Argentyna
Typ: Serbia [-1.5 Seta AH]
Kurs: 1.86
Buk: Betsson

Kursy na Serbów jak dla mnie zdecydowanie za wysokie. Za pewne wpływ na to miały wysoka porażka Serbów z Polską oraz 3:0 dla Argentyny w starciu z Wenezuelą. Jednocześnie ostatnie starcie, które miało miejsce na Mistrzostwach Świata w 2011 roku 3:0 wygrali Albicelestes. Tym niemniej spodziewam się dzisiaj wygranej Serbów. Argentyńczycy to nie ta sama drużyna co kilka lat temu. Obecnie prym wiodą Uriarte, Conte, czy Luciano, którym daleko do klasy pokroju Milinkovica. Z kolei Serbowie mają superbombardiera w osobie Atanasijevica, jak również zdolnych, ale już doświadczonych Podrascanina, czy Lisnaca. Inna sprawa, że Serbowie nie mogą sobie już pozwolić na więcej potknięć jeśli chcą odegrać na tych mistrzostwach jakąś znacząca rolę.

Do góry
#6330934 - 21/09/2014 15:10 Re: Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn Polska 2014 [Re: rafal08]
Tigerrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/09/2014
Postów: 3727
Polska - Brazylia (2) 1.70
Pewniak jakich mało. Brazylijczycy naszych ogarną na stojąco. Kto oglądał mecz w poprzedniej fazie pomiędzy tymi ekipami sam przyzna mi rację. Brazylijczycy podeszli do tego meczu dość lekceważąco. W pierwszym secie z kilku punktowej przewagi zrobił się remis i Polacy wygrali. Wszystko za sprawą bardzo tragicznej gry fontelesa i vissotto. Nie było na boisku Walace oraz głównego dyrygenta Murillo. W 2 , a zwłaszcza 3 secie to dominacja Brazylii. W czwartym Brazylijczycy prowadzili już 3 punktami i za bardzo uwierzyli w wygraną. Od tego momentu przestali grać i Polacy wygrali. 5 set to zawsze loteria. Następnego dnia Brazylia wyszła z Murillo. Było widać , że zawodnicy byli bardzo skoncentrowani i wręcz zgnietli Rosjan.
Dodatkowego smaczku dodaje fakt , iż przed pierwszym meczem Brazylia – Polska ten mecz był traktowany , raczej jako mecz przyjaźni. Po zajściach w trakcie i po meczu myślę , że Brazylijczycy czują sportową złość i będą dziś chcieli wbić w parkiet Polaków. Było zresztą widać w pierwszym meczu , że jeżeli zaczynali grać Brazylijczycy w ataku to Polacy byli bezbronni.
Myślę , że sam fakt , że to finał i sportowa złość Brazylijczyków spowoduje ,iż dziś Polacy nie nawiążą walki z Brazylią. Lucarelli bardzo dobrze wczoraj wyglądał. Zresztą cały zespół Brazylijski wyglądał dość dobrze. Myślę , że pięciosetowy pojedynek z najlepiej broniącą na tym turnieju Francją nie przynosi im wstydu. Tak mamy szczęście , że Francuzi grali z nami w rezerwowym składzie , bo byłoby naprawdę źle. Widziałem wczorajszy mecz i w obronie Francuzi pokazują demonstracyjne siłę , a co wyrabia libero tej reprezentacji zasługuje na szacunek.
Szybka analiza pozycji.
Rozegranie: Rezende oraz Raphael naprzeciwko Drzyzga oraz Zagmuny – przewaga Brazylii
Libero: Mario naprzeciwko Zatorski : przewaga Polski
Środek: Sidao , Lucas naprzeciwko Nowakowski oraz Kłos: miażdżąca przewaga Brazylii
Atak: Wallace naprzeciwko Wlazły: lekka przewaga Polski (jednak byłbym ostrożny , ponieważ Wallace , jak ma swój dzień jest nie do zatrzymania)
Przyjęcie: Murillo oraz Lucarelli (Fonteles?) naprzeciwko Mika oraz Winiarski: zdecydowana przewaga Brazylii.

Po podliczeniu pozycji wychodzi , że przewagę mają Brazylijczycy.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, alfa, VVega), 3313 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49