Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#5376550 - 31/05/2012 16:41 Re: Mecze towarzyskie [Re: grzegorz_k]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110








Środa, 30 maja 2012
Piłka nożna - najnowsze informacje
Euro 2012. Rosja bezbramkowo zremisowała z Litwą


Piłkarze Rosji, którzy będą rywalami grupowymi Polaków w mistrzostwach Europy, zremisowali z Litwą 0:0 w towarzyskim meczu rozegranym w szwajcarskiej miejscowości Nyon.[/quote]


Przepraszam,nie mogę tego edytować,nie wiem czemu,wystąpił błąd w tym poście.Przepraszam jeszcze raz.

Do góry
Bonus: Unibet
#5376846 - 31/05/2012 18:33 Re: Mecze towarzyskie [Re: grzegorz_k]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110








Środa, 30 maja 2012
Piłka nożna - najnowsze informacje
Euro 2012. Rosja bezbramkowo zremisowała z Litwą


Piłkarze Rosji, którzy będą rywalami grupowymi Polaków w mistrzostwach Europy, zremisowali z Litwą 0:0 w towarzyskim meczu rozegranym w szwajcarskiej miejscowości Nyon.[/quote]

Do góry
#5376878 - 31/05/2012 18:47 Re: Mecze towarzyskie [Re: grzegorz_k]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110
Originally Posted By: grzegorz_k
juliabek Gazeta.pl

Ustaw status i opis
Menu stanu
andrzej-kolter
info
jalauraa
klusia_92
kootek207
laurkaa1
Natalia Kosznik
Postownia.pl - Darmowy Katalog stron Internetowych
staram_sie
Zespół Gazeta.pl







Środa, 30 maja 2012
Piłka nożna - najnowsze informacje
Euro 2012. Rosja bezbramkowo zremisowała z Litwą


Piłkarze Rosji, którzy będą rywalami grupowymi Polaków w mistrzostwach Europy, zremisowali z Litwą 0:0 w towarzyskim meczu rozegranym w szwajcarskiej miejscowości Nyon.


Chciałem ten post skasować,bo wkradła się pomyłka,ale nie umiem tego zrobić,prosze mi pomóc,Z góry serdecznie dziękuję i przepraszam.

Do góry
#5377465 - 31/05/2012 22:40 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Spotkanie.Niemcy - Izrael
Typ.goscie strzela bramke -TAK
Kurs.2.0
Bukmacher.betsson
Data.31.05.2012 g.20.30

Analiza.


Dzisiaj o godzinie 20.30 dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiedzy zespolami Niemcy - Izrael.Faworytem tego spotkania sa oczywiscie Niemcy,ale kurs na ich wygrana jest tak maly,ze nie warto tego grac,Ja wybralem inny typ w tym meczu ,a mianowicie,ze goscie strzela dzisiaj bramke...Za tym typem jak dla mnie przemawia kilka czynnikow...Po pierwsze jest to ostatnie spotkanie reprezentacji Niemiec przed Euro,a wiec z jednej strony beda chcieli dzisiaj wygrac aby poprawic sobie humory przed Euro a wiec beda sie czesto odkrywac ,co stworzy mozliwosc do kontr dla ekipy Izraela,a ze ekipa Niemiec nie dysponuje dobra obrona, prekonalismy sie w ostatnim ich sparingu z reprezentacja Szwajcarii w ktorej Niemcy polegli az 5-3...Co prawda nie zagrala tam najsilniejsza obsad,ale wynik poszedl w swiat.Natomiast drugim aspektem przemawiajcym za tym ,ze goscie cos strzela jest fakt,ze nikt nie bedzie ryzykowal kontuzji i anie zawsze wlozy tam noge gdzie w meczu o stawke na pewno by tam nie odpuscil.Tak wiec stawiam tutaj na wygrana gospodarzy,przy minimum jednej bramce dla gosci.Typuje wynik 3-1 dla Niemiec.

Do góry
#5380217 - 02/06/2012 15:37 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Polska - Andora

Dzisiaj w Warszawie ostatni mecz ''polskiej'' kadry przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, przeciwnikiem będzie Andora - jedna, jak nie najsłabsza drużyna obok San Marino na starym kontynencie.
Mecz typowy by morale drużyny poszły w górę, ale żeby się tak stało Polska musi wygrać wysoko.
Kursy po 1,02 na Polskę, kto to będzie grał?
Smuda podkreśla, że dla niego najważniejsze jest by nikt nie doznał kontuzji i że na pewno da pograć tym co ostatnio mniej grali.
Myślę, że mimo wszystko kopacze będą odstawiać nogę w niejednej sytuacji.
Nie jestem zwolennikiem Underów, ale dzisiaj kursy na ten zakład mocno przesadzone.
1.50 na ov3.5? Hm.. no cóż festiwal bramek dla biało-czerwonych? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Andora mimo, że to kelnerzy to rzadko traci tyle goli.

Azerbejdżan - Andora 0 : 0
Rosja - Andora 6 : 0
Andora - Irlandia 0 : 2
Macedonia - Andora 1 : 0
Andora - Armenia 0 : 3
Słowacja - Andora 1 : 0
Andora - Słowacja 0 : 1
Andora - Mołdawia 1 : 2
Armenia - Andora 4 : 0
Andora - Macedonia 0 : 2


Kiedy my ostatnio strzeliliśmy chociażby 3 gole? Nie mówiąc już w tym wypadku o 4.
Bo nie sądzę jednak by Andora coś strzeliła.

Kurs 2,40 na under 3.5 uważam za godny uwagi.

Do góry
#5380875 - 02/06/2012 21:43 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska - Andora

Widze w ofercie czy bedzie rzut karny 3.45. Andora jak wiadomo do tuzów nie nalezy, nasi gracze sa bez wątpienia lepsi technicznie. I przy próbach dryblingu a podejrzewam moze dzis ich byc znaczna czesc, przy wirażach ze skrzydeł np. obrońcy rywali moga popełnić jakis blad i ratować sie faulem czego efektem moze byc rzut karny. Jak wiemy Kuba, czy Grosik, a szczególnie Kuba jest graczem który często lapie rywali na faule, ze względu na jego częste dryblingi wiec nie wykluczam takiego scenariusza. Faworyt spotkania murowany kursy małe ale adekwatne do sytuacji bez wątpienia. Wiec z braku laku można rozważyć scenariusz na rzut karny. Rzut Karny (Tak) 3.45 kurs z Betsson.

Do góry
#5384266 - 04/06/2012 16:26 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
gosb Offline
stranger

Meldunek: 26/05/2012
Postów: 4
miales nawet 2 razy..daj znac jak wymyslisz cos takiego jescze raz:)

Do góry
#5386343 - 05/06/2012 22:44 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Francja - Estonia
5 czerwiec 2012, godz: 21:00

W ostatnim spotkaniu towarzyskim przed Mistrzostwami Europy reprezentacja Francji zmierzy się w Le Mans z Estonią. Dla podopiecznych Laurenta Blanca ma być to zapewne mecz, który podbuduje morale drużyny przed Euro i w którym pewnie i wysoko wygrają, strzelając trzy czy cztery bramki. Ja postanowiłem zagrać w tym spotkaniu powyżej 3.5 goli.
Francuzi już we wcześniejszych spotkaniach towarzyskich z Islandią i zwłaszcza Serbią pokazali, że mają spory potencjał w ofensywie i łatwość w stwarzaniu sobie sytuacji podbramkowych. Z Serbią bowiem mogli mecz wygrać zdecydowanie wyżej ale zabrakło skuteczności. W ofensywie jednak jest to drużyna z naprawdę sporym potencjałem, co oczywiście nie jest dziwne jeżeli zobaczymy kto gra w tej drużynie: Franck Ribery, Karim Benzema i Samir Nasri to trójka od których zależy gra w ofensywie a są przecież jeszcze tacy zawodnicy jak Hatem Ben Arfa, Olivier Giroud czy Marvin Martin.
Reprezentacja Estonii natomiast ostatnio sporo grała meczów towarzyskich. Zagrała m.in. z uczestnikami Euro 2012 Ukrainą i Chorwacją i te mecze raczej nie wypadły najlepiej. Widać bowiem było różnicę jaka dzieli zespoły z czołówki, które zakwalifikowały się na Euro a Estonią. Z Chorwacją przegrali 1-3 natomiast z Ukrainą 0-4.
Według mnie dzisiaj Francja też nie powinna mieć problemów z wygraniem meczu, według mnie minimum "Les Blues" to trzy bramki. Trzeba jednak też wspomnieć, że ekipa Laurenta Blanca przytrafiają się błędy w defensywie dlatego nie można wykluczyć, że Estonia strzeli jakąś bramkę. Islandczykom dla przykładu udało się dwa razy pokonać Stevena Mandandę, dlatego nie można tego przekreślić. Ja postanowiłem jednak zagrać dość ostrożnie na over golów myślę, że jak na takie spotkanie typ jest bardzo prawdopodobny.

Typ : Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsson

Do góry
#5462287 - 18/07/2012 15:06 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110
Trener Davida Beckhama poprowadzi zajęcia Zagłębia Sosnowiec

Irlandczyk Austin Speight, szkoleniowiec, który pracował z wieloma wybitnymi zawodnikami poprowadzi niecodzienny trening w Sosnowcu.
Ciekawe,czy ta informacja to podpucha,czy prawda?.

Do góry
#5497950 - 14/08/2012 23:39 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Niemcy U21 - Argentyna U21
Typ: 1
Kurs: 1.83
BETSSON

Do interesującego spotkanie dojdzie dzisiaj w Offenbach tam zmierzą się reprezentacje młodzieżowe Niemiec i Argentyny. Jak dla mnie ten mecz ma jednego zdecydowanego faworyta i jest nim reprezentacja prowadzona przez Rainera Adriona czyli młodzieżówka Niemiec.
Po pierwsze jest to ekipa zgrana, która gra w eliminacjach U21, w których spisuje się rewelacyjnie: 8 meczów, 8 zwycięstw i bilans bramkowy 32:5! Owszem z pierwotnej kadry na ten mecz wypadli tacy zawodnicy jak Peniel Mlapa (Borussia Mönchengladbach), Pierre-Michel Lasogga i Sebastian Neumann (Hertha BSC) jednak to wciąż drużyna z naprawdę niezłymi zawodnikami. Wystarczy bowiem wspomnieć kilku z nich, by przekonać się jak mocna to ekipa: Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Oliver Baumann (SC Freiburg), Lewis Holtby (Schalke 04), Moritz Leitner (Borussia Dortmund),Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt),Alexander Esswein (1. FC Nürnberg)czy Kevin Volland (1899 Hoffenheim). Zresztą niemal wszyscy zawodnicy Niemieckiej młodzieżówki mogą liczyć na regularną grę w swoich klubach co oczywiście pokazuje, że są to zawodnicy już ograni i mimo młodego wieku mają doświadczenie w ważnych meczach.
Młodzieżówka Argentyny, która zmierzy się dzisiaj z Niemcami to zawodnicy głównie będący w klubach młodzieżowych ligi argentyńskiej, co już pokazuje, że ekipa prowadzona przez Marcelo Trobbianiego jest w nieco gorszej sytuacji. Ponadto warto zauważyć jeden mały szczegół reprezentacja Argentyny jest awizowana na wyjazd do Europy (zagrają oprócz meczu z Niemcami turniej towarzyski w Hiszpanii) jako Argentyna U20, w której głównie grają piłkarze z rocznika 1993, ekipa Niemiecka jest natomiast drużyną U21 ale oczywiście obecnie niektórzy zawodnicy mają już po 22 lata (ci z rocznika 1990) dlatego według mnie warto również pod tym względem przyjrzeć się tej rywalizacji. Mój typ to pewna i raczej wysoka wygrana młodzieżówki Niemieckiej.

Do góry
#5528073 - 06/09/2012 19:37 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110
Porażka w Podgoricy szans na awans nie przekreśli, choć je znacząco zmniejszy. Zwycięstwo może być kluczowe, realne stanie się, że po wrześniowych meczach będziemy mieli sześć punktów - mówi Hubert Małowiejski, analityk polskiej reprezentacji. Mecz w piątek o 20:30. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl
Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl &#187;

Przed piątkową inauguracją eliminacji mistrzostw świata drużynę Waldemara Fornalika trudno uznać za faworyta. Czarnogórcy u siebie nie przegrali w eliminacjach Euro 2012 ani z Walią, ani Bułgarią, ani Szwajcarią, ani Anglią. W każdym meczu strzelali gola. Dopiero w barażach im się nie udało i przegrali z Czechami 0:1.

Do góry
#5628644 - 13/11/2012 06:23 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Panama-Hiszpania
Hiszpania over 1,5
Betsson 1,40

Choć to mecz towarzyski i mistrzowie świata nie lubią się przemęczć( w Kostaryce 2:2,w Puerto Rico 2:1) ,to jednak nie chce mi się wierzyć ,że by nie udało się strzelić choć dwóch bramek Panamie.
Gospodarze to nie są jakieś ogórki,ale przy całym szacunku dla nich uważm ,że Hiszpanie są spokojnie strzelić te 2 gole,tym bardziej,że polecą do Panama City w całkiem niezłym składzie.
Mam nadzieję,że nie będzie to tylko wycieczka.
Kurs jako składnik do zrobienia ako na poziomie pomiędzy 2,00 a 2,5 wydaje się być pozytywny.

Skład Hiszpanów na mecz z Panamą na podstawie info z http://www.goal.com/en/:
Goalkeepers:
Victor Valdes Barcelona
Iker Casillas Real Madrid
Defenders:
Martin Montoya Barcelona
Sergio Ramos Real Madrid
Raul Albiol Real Madrid
Jordi Alba Barcelona
Juanfran Atletico Madrid
Midfielders
Andres Iniesta Barcelona
Cesc Fabregas Barcelona
Sergio Busquets Barcelona
Santi Cazorla Arsenal
Benat Real Betis
Javi Martinez Bayern Munich
Attackers:
David Villa Barcelona
Markel Susaeta Athletic Bilbao
Pedro Barcelona
Jesus Navas Sevilla
Roberto Soldado Valencia
Juan Mata Chelsea

Do góry
#5628729 - 13/11/2012 15:48 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Serbia od dłuższego czasu cieniuje, w kwalifikacjach jedyne pokaźne zwycięstwo nad Walią 5-1, a tak to słabiutko. Ostatnie mecze towarzyskie to także pokaz ich niemocy. W dodatku problemy na linii selekcjoner a niektórzy gracze.


Chile 2.20

Do góry
#5628731 - 13/11/2012 16:02 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
taka ciekawostka

"Jeśli Gerrard wystąpi przeciw Skandynawom, zaliczy setny występ w koszulce Synów Albionu"

przy czym

"Manchester United ace Wayne Rooney out of friendly in Sweden after Villa Park injury. Rooney was one of five players to withdraw from the squad yesterday.
Arsenal&#8217;s Theo Walcott, Liverpool&#8217;s Jonjo Shelvey along with Spurs&#8217; duo Kyle Walker and Aaron Lennon also pulled out."

Do góry
#5629322 - 14/11/2012 04:10 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Arabia Saudyjska - Argentyna EH(1:0) 2 1.60 Unibet

Oba zespoły podchodzą do spotkania jak najbardziej poważnie w najsilniejszych składach. Różnicy pomiędzy oboma zespołami nie trzeba chyba nikomu specjalnie wyjaśniać, Arabia Saudyjska to 112 zespół rankingu FIFA. W kwalifikacjach do mistrzostw świata 2014 nie mieli oczywiście za dużych szans na awans, ale im nawet nie udało się zakwalifikować do decydującej rundy, odpadli we wcześniejszej rundzie gdzie musieli uznać wyższość Australii i Omanu. Pozostało im w ostatnich miesiącach więc grać tylko mecze towarzyskie a wyniki tychże również pozostawiały wiele do życzenia, remis z Palestyną, porażki z Libią i Irakiem, oczywista wysoka porażka z Hiszpanią i ostatnio wygrana 3:2 z Kongo. Co do Argentyny wystarczy zobaczyć kadrę jaka została powołana na to spotkanie by przekonać się że mecz ten traktują poważnie, nie zagra tylko kilku kontuzjowanych graczy, tj. Garay, Perez, Gago, Higuain i niepowołany Tevez. Przewidywany skład wygląda następująco: Romero; Zabaleta, Coloccini, F Fernandez, Rojo; Rinaudo, Mascherano, Di Maria; Messi; Aguero, Palacio. Jest to świetna okazja by jeszcze poprawić atmosferę w ekipie, która i tak jest dobra dzięki dobrym występom w kwalifikacjach. Tu nie pomoże nawet Frank Rijkaard na ławce gospodarzy, szykuje się wysokie zwycięstwo Argentyny.

Do góry
#5629478 - 14/11/2012 15:27 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Polska - Uruguay : Liczba bramek
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.19
Betsson

Spotkanie to zapowiadane jest m.in. jako test dla defensywny reprezentacji Waldemara Fornalika. Mimo bowiem, że w kadrze Urugwaju nie ma Diego Forlana to wciąż są Edinson Cavani i Luis Suarez, którzy według mnie powinni sporo namieszać w naszych szeregach defensywnych. Zresztą z tą defensywną nie jest najlepiej już sam fakt, że pierwszy wybór bramkarza sprawia problem (Szczęsny, Tytoń nie grają, dziś zapewne zagra w bramce Kuszczak) nie rokuje najlepiej. A przecież również z lewą stroną defensywy jest kłopot bowiem wypadł Wawrzyniak w jego miejsce wskoczył Piotr Brożek i od razu dostanie szansę gry w pierwszym składzie.
Co może natomiast cieszyć Waldemara Fornalika? Na pewno fakt, że w dobrej formie są Piszczek czy Lewandowski, nieźle również prezentuje się Obraniak w swojej drużynie klubowej natomiast do gry wraca Kuba Błaszczykowski. W niezłej formie są również Milik i Teodorczyk, co sprawia, że Fornalik myślał nawet o tym by zagrać dziś dwójką z przodu i kto wie może taki plan wcieli w życie w drugiej połowie.
Podsumowując więc to spotkanie. Nasza reprezentacja ma problemy z tyłu, mimo, że duet Wasilewski-Glik na środku sprawdził się w meczu z Anglią to jednak uważam, że formacja defensywna w naszej reprezentacji jest niepewna i tacy zawodnicy jak Cavani czy Suarez mogą to dziś wykorzystać. Nieźle natomiast wygląda u nas linia ofensywna. Urugwaj natomiast w ostatnich spotkaniach tracił sporo bramek : Kolumbia 0-4, 1-1 Ekwador, Argentyna 0-3 czy Boliwią 1-4. Liczę więc, że również nasza drużyna będzie potrafiła zdobyć bramkę lub dwie przeciwko podopiecznych Oscara Tabareza, a i Urugwaj według mnie powinien coś w tym spotkaniu strzelić. Mój typ na to spotkanie to powyżej 2.5 gola w meczu.

Do góry
#5629714 - 14/11/2012 19:09 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
futbol Malezja - Hong Kong 1 @1.495 3j. Pinnacle

Bardzo ciekawe spotkanie ze względu na ich rywalizację w poprzednim miesiącu. Mam trochę sentyment do tego typu spotkań więc przeczytałem sobie kilka relacji z tego spotkania.

Hong Kong zagrał składem praktycznie najmocniejszym, a był bez szans w starciu z Malezją. Malezja zagrała tylko I połowę najsilniejszym składem. Druga połowa już obnażyła wszystkie braki kadrowe Hong Kongu i szybko Malezja zdobyła 3 gole.

Jeśli wierzyć dziennikom z Malezji to dzisiaj Hong Kong przyjedzie dość słabą kadrą, a Malezja zagra tylko bez dwóch swoich podstawowych zawodników, którzy są kontuzjowani.

Wnioski - jeśli tak będzie na prawdę, to ja nie widzę innej opcji jak zwycięstwo gospodarzy. Czasami jednak różnie to z nimi bywa i de facto wychodzą zupełnie inne składy niż podawano dlatego też nie szaleję z stawką. smile



Do boju! boks

Do góry
#5629989 - 15/11/2012 00:37 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska - Uruguay

Bardzo przydatny sprawdzian naszych graczy bez wątpienia, w koncu reprezentacja dzisiejszych gosci zaliczana jest do scislej czołówki na swiecie. Ale trzeba te mysli odsunąć na dalszy plan, i zagrac po prostu swoja pilke, to my gramy u siebie, to my będziemy mieli doping kibicow a zapowiada sie komplet. Co by nie patrzeć, rywale w ostatnim czasie nie graja nic wielkiego. Od pieciu spotkan nie odnieśli zwycięstwa, maja kłopoty z zachowaniem szczelności swojej obronny stracili dwanaście bramek, i tu najlepsze strzelili ledwie dwie bramki. Kryzys widac gołym okiem, i nie jest tak wcale powiedziane ze na koniec eliminacji beda na miejscu dającym awans, lub chociażby gre w barażach do turnieju w Brazylii. Cos podejrzewam ze moze u nich nastapic zmiana selekcjonera i to wcale nie musi byc na koniec eliminacji. Ale odnośnie do dzisiejszego spotkania. Dla mnie faworytem sa nasi gracze, ktorzy ostatnio poprawili gre, zmieniono pare elementów i jest coraz lepiej. Weszli nowi gracze ktorzy daja rade, i oby następni dawali rade.

Polska 2.60

Do góry
#5668849 - 14/12/2012 21:18 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Macedonia - Polska

Obie reprezentacje, przystąpią do spotkania z graczami grajacymi na co dzien w rodzinnych ligach. Z tym wyjątkiem, ze w kadrze rywali dwoch graczy z poza tamtejszej ligi. Chodzi o bramkarza Kristijana Naumovski (Dinamo Bukareszt) i Daniela Mojsov (Vojvodina Nowy Sad).
Powołania W. Fornalika wyglądają dobrze jesli chodzi o obsadę bramki jak i graczy ofensywnych. Zastrzeżenia male mozna miec do powołań obronnych, lub inaczej brak nominalnego lewego obrońcy. Bowiem ja widze 4 prawych, 2 środkowych ? Czyli gramy eksperymentalnie dzis, chyba ze któryś gra regularnie na lewej stronie z powołanych graczy. Rzeźniczak cos tam pogrywal na lewej i chyba Broz, ale czy oni sa graczami z prawdziwego zdarzenia na lewa strone? Oby. Na początku podejrzewałem, ze zagramy trojka w tyłach, i reszta wilczków w tango na bramke przeciwników. Ale to tylko moja fantazja, naszych zobaczyć w wersji El Polako;)z tego co widac z proponowanych zestawień podawanych przez media gramy tradycyjnie.
Co do naszych rywali, jeśli chodzi o pierwszy skład. Ostatnio graja i uzyskują zaskakujące rezultaty. Przy swojej publiczności w ostatnich dwoch spotkaniach, potrafili pokonac Serbie, Słowenię. Natomiast Chorwaci musieli sie na męczyć, zeby pokonac naszych dzisiejszych rywali w dwoch ostatnich meczach EMS. To pokazuje, ze chłopcami do bicia wcale nie sa i potencjał na pewno jest. Czy gracze ligowi, sa w stanie nam zaszkodzić? Podejrzewam moga, ze składów widziałem ze paru graczy, ma styczność ze soba w klubach. Jak chociażby Dragan Georgiev (Vardar Skopje) i Jovan Kostovski (Vardar Skopje) gdzie Kostovski na 18 spotkań strzelił 12 bramek i prowadzi w skuteczności strzelców. Podejrzewam, ze my znamy na pół ich możliwości, jak i oni nasze. I nie sadze, zeby dzis ktoras z ekip chciała przegrać spotkanie i brakowało zaangażowania po obu stronach boiska. Co jak co, ale to nasi rywale, wystąpią jakby w roli gospodarza. Nasze orly w spotkaniach towarzyskich wyjazdowych, gdzie nie ma naszej publiki duzo traca. Sercem jestem za T-Mobile Ekstraklasa, lecz rozum podpowiada na nierozstrzygnięty wynik dzisiaj w Antalyi.

Remis @3.82 Pinnacle

Do góry
#5744908 - 02/02/2013 16:40 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Polska - Rumunia : Obie drużyny strzelą bramkę
Typ: Tak
Kurs: 1.73
Betsson

Dziś na Estadio Ciudad de Malaga będziemy mogli obejrzeć w akcji zaplecze naszej reprezentacji, a także zaplecze Rumuńskiej kadry. Obie drużyny bowiem zmierzą się ze sobą w krajowym garniturze, choć i to nie do końca jest prawdę. W kadrze Rumunii nie ma bowiem piłkarzy Steauy Bukareszt, zdecydowanego lidera rozgrywek ligowych, a także drużyny która nadal gra w europejskich pucharach. W drużynie Waldemara Fornalika natomiast zabraknie powołanych wcześniej Rzeźniczaka, Koseckiego czy Piecha.
Ciężko jest więc wskazać faworyta tego spotkania, ja jednak postanowiłem zagrać tutaj typ na to, że obie reprezentacje zdobędę przynajmniej bramkę. Polacy w spotkaniu z Macedonią (również w krajowym składzie) udowodnili, że są mocni jeśli chodzi o ofensywę ale także groźni są w przy stałych fragmentach gry. Co prawda dzisiaj w ofensywnie zabraknie wspomnianych wcześniej Piecha, Koseckiego czy Milika ale są Pawłowski, Sobota czy Wszołek, którzy w meczu z Macedonią zaprezentowali się nieźle. Jest również uznawany za wielki talent Mariusz Stępiński i to on zapewne będzie grał na szpicy w naszej reprezentacji.
Sporo mówi się o polskiej szkole bramkarzy, owszem mamy takich zawodników jak Tytoń, Boruc czy Szczęsny jednak Ci, którzy są powoływani na takie spotkania (Skorupski czy Słowik) jednak od nich odstają. Z Macedonią pamiętamy, że Skorupski mógł zachować się lepiej przy stracie bramki. Myślę, że jeżeli kadra Macedonii potrafiła strzelić nam bramkę to również ligowcy z Rumunii z tym problemów nie powinni mieć.
Tym bardziej, że od 6 spotkań Rumunii przynajmniej 1 bramkę meczu potrafią zdobyć, a poza tym w 5 meczach Polska - Rumunia tylko w jednym potrafiliśmy zachować czyste konto. A dzisiaj mimo, że zabraknie wielu znanych piłkarzy z Rumunii to szansę na pokazanie będą mieli tacy graczy jak chociażby Constantin Budescu (Astra), Marius Alexe (Dinamo) czy Gheorghe Grozav (Petrolul).

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3245 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49