Opcje tematu
#638343 - 17/08/2006 20:12 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Program 2 kolejki niemieckiej Bundesligi:

18 Sierpnia, Piątek
FC Nurnberg - Borussia Moengladbach godzina: 20:30

19 Sierpnia, Sobota
Werder Brema - Bayer Leverkusen godzina: 15:30
Hertha Berlin - Hannover 96 godzina: 15:30
Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 godzina: 15:30
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg godzina: 15:30
Alemannia Aachen - FC Schalke 04 Gelsenkirchen godzina: 15:30
Energie Cottbus - Hamburger SV godzina: 15:30

20 Sierpnia, Niedziela
Arminia Bielefeld - VFB Stuttgart godzina: 17:00
VFL Bochum - Bayern Monachium godzina: 17:00

Zapraszam wszystkich do typowania

Do góry
Bonus: Unibet
#638344 - 17/08/2006 20:42 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Alemannia Aachen
VS
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 2

Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza: 3-1-3.

Bilans wzajemnych gier w sezonie 2005/2006 niemieckiej Bundesligi:
W zeszłym sezonie obydwie drużyny nie grał razem. Alemannia Achen grała w 2.Bundeslidze a Schalke w Bundelidze. Gdzie zajeli ostatecznie 4 miejsce.

Braki kadrowe w zespołach:
Alemannia Aachen
Kontuzjowany jest obrońca Nico Herzig. Nie zagra także bramkarza Kristian Nicht, który w pierwszym spotkaniu z Bayerem Leverkusen ujrzał czerwoną kartke. Będzie pauzował dwie kolejki. Jest to duża strata dla beniaminka.
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Kontuzjowany jest Frank Rost, który nabawił się kontuzji podczas treningu Schalke. Zabraknie także pomocnika Gustavo Varelii. Urugwajczyk nabawił się kontuzji w meczu z Eintrachetm Frankfurt. Brak Franka Rosta jest dużym osłabieniem dla Schalke.

Analiza spotkania: W sobotnie popołudnie na stadion Tivoli zawita Schalke Gelsenkirchen. Po pierwszej kolejce obdywa klubu mogą być nie zadowolone z rezutltatów. Alemannia Aachen gładko przegrała (0:3) z Bayerem Leverkusen. Duży wpływ na taki wynik miała czerwona kartka dla bramkarza Aachen - Kristiana Nichta, który interweniował poza polem bramkowym. Schalke także zawiodło i tylko zremisowało (1:1) na własnym stadionie z Eintrachtem Frankfurt. Podopieczni Mirko Slomki zagrali poniżej oczekiwań. Szybko zobyta bramka zadowoliła piłkarzy. Potem nie wykorzystali rzutu karnego. Lincoln nie strzelił jedenastki. Jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje się mszczą i goście wyrówanli stan meczu i zdobyli jeden punkt na Veltins Arena. Obie drużyny walczą o inne cele w tym sezonie. Schalke powinna powalczyć jak nie o mistrzostwo Niemiec to o Lige Mistrzów. Dla Aaschen olbrzymim sukcesem będzie utrzymanie się w Bundeslidze. Może być o to nie zwykle ciężko. Na pewno Alemannia będzie bardzo ciężkim rywalem na stadionie Tivoli. Gdzie będą mieli wsparcie swoich fanatycznych kibiców.

Faworytem tego spotkania jest Schalke Gelsenkirchen. Podopieczni Mirko Slomki powinni zrehabilitować się za wpadke z Eintrachtem Frankfurt. Choć w składzie nie zagra Rost to warto na nich postawić. Jeśli myślą o wysokich celach w lidze to trzeba wygrywać ze słabymi klubami.

Pozdrawiam

Do góry
#638345 - 17/08/2006 20:52 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Werder Brema - Bayer Leverkusen

Bez dwóch zdań mecz kolejki nie tylko pod wzgledem prestiżowym. W sobotnie popołudnie spotkają się ekipy, które udanie zainaugurowały nowy sezon Budesligi. W przypadku gości, czyli Bayeru ich zwycięstwo było nie jako łatwiejsze, albowiem grali z beniaminkiem, któy przez wielu uważany jest a głównego kandydata do spadku. Z kolei zeszłotygodniowy przeciwnik Werderu Hannover to ligowy średniak z aspiracjami na puchary, co pokazał prowadząc nawet 2-1 jednakże dzięki świetnej konńcówce Werderu w ostateczności przegrał.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania pozostaje Werder, który swój skład znacząco wzmocnił, poprzez zakup m.in Diego(z Porto, wreszcie zadebiutuje przed kbicami z Bremy), Metersackera(debiut, gdyż w poprzednim meczu niegrał), Hugo Almeidy ,Wome oraz powrotu z wypożyczenia do Mainz Zidana. Naotmiast drużyna z Leverkusen staraciła swego najlepszego srzelca Berbatova. znaczące transfery to głównie Kiessling(Nurnberg) i Barbarez(HSV).


Ostatnie mecze


2005 1. Bundesliga Werder Bremen Leverkusen 2 - 1
2005 Liga Pokal Werder Bremen Leverkusen 1 - 0
2004 1. Bundesliga Werder Bremen Leverkusen 2 - 2
2004 DFB Pokal Werder Bremen Leverkusen 3 - 2
2004 1. Bundesliga Werder Bremen Leverkusen 2 - 6
2002 1. Bundesliga Werder Bremen Leverkusen 3 - 2


Przewaga Werderu w tym meczu objawia się w różnych aspektach, lecz nie podlega wątpliwośći. Własny stadion, kibice oraz sijniejszy skład(rzecz jasna na papierze) mają być gwarancją sukcesu w postaci zwycięstwa i 3 punktów. Z zamieszczonej historii spotkań bilans jest korzystny dla zawodników z Bremy 4-1-1 i brami 13-13. I mogło by się wydawac, że przewaga Werderu jest tak duża, iż zdobycie 3 punktów to tylko formalnośćdla Werderu jednakże to sport, a ryzyko niespodzianki jest wysokie, także poprzez to, iż bedzie to najczęściej grany mecz w całej kolejce do czego zachęcają równiez dobre kursy na zwycięstwo gospodarzy, jednakże zapewne zarysuje się tendencja spadkowa co do kursu. Dla mnie zwycięstwo gospodarzy wydaje się, aż za pewne dlatego odżałuje i nie postawię czytej 1 a zadowolę się postawieniem overka. Jak wykazuje historia spotkań tylko 1/6 mecy padał under. co jak co ale w tym meczu goli nie powinno zabraknąć, zważywszy na ofensywne ustawienia obu zsepołów.

Mój typ OVER 2,5 8/10

Do góry
#638346 - 17/08/2006 21:05 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Borussia Dortmund - FSV Mainz

W mojej opinii jeden z ciekawszych pojedynków w tej kolejce. Gospodarze, którzy rozpoczęli sezon od porażki w Monachium, będą zapewne chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością. Goście zainaugurowali sezon od zwycięstwa na własnym stadionie z ekipą Bochum wygrywając 2:1. Do Dortmundu udają się z nadzieją na wywiezienie przynajmniej 1 punktu licząc na kolejne podknięcie faworyzowanej Borussi. Patrząc na składy obu drużyn, wydaje się że zdobycie 3 punktów przez gospodarzy wydaje się dziecinnie łatwe patrząc na nazwiska zawodników ściągniętych do Dortmundu, z kolei ekipa gości w przerwie bardziej się osłabiła niż wzmocniła, jednakże na pewno ambicji i zaangażowania nie można im odmówić podejrzewam że tanio skóry nie sprzedadzą.

Ostatnie mecze

2006 1. Bundesliga Dortmund Mainz 05 1 - 1
2005 1. Bundesliga Dortmund Mainz 05 3 - 0

Nie spodziewam się tutaj niespodzianki i przewiduje zwycięstwo Dortmundu, jednakze po cięzkiej walce góra 1 bramką, jeśli miałbym typować wynik to widziałbym 2-1 względnie 3-2 dla gospodarzy.

Mój typ

HW 8/10

OVER 2,5 5/10

Do góry
#638347 - 17/08/2006 21:20 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
No i 3 ostani mój typ z ligi niemieckiej. Poszczególne analizy pisałem oddzielnie dla lepszej przejrzystości.

Energie Cottbus - Hamburger SV

Tym razem dość króciótko.

HSV rozpoczęło sezon od sporej niespodzianki niespodziewanie remisując z Arminią, pozbawiając paru groszy parę osób i napełniając kieszenie buków. Oczywiście drużynę z Hamburga uważam za pełnych profesjonalistów. Na pewno bedą chcieli się zrehabilitować i udowodnić, iż remis z poprzedniego tygodnia to tylko wypadek przy pracy a nie zwiastun jakiegoś kryzysu czy słabej formy. Jednakże przed stawianiem czystej 2 na zwycięstwo gości bym przestrzegał, ponieważ należy pamietać, że w środę hamburczyków czeka cięzki mecz rewanżowy w ramach 3 rundy eliminacji do LM w Pampelunie z tamtejszą Osasuną. Drugi czynnikiem powodującym mój scptycyzm co do tego meczu to wyniki uzyskiwane przez HSV w poprzednich meczach z Energie.

Ostatnie mecze


2003 1. Bundesliga Cottbus Hamburger SV 0 - 0
2001 1. Bundesliga Cottbus Hamburger SV 1 - 0
2001 1. Bundesliga Cottbus Hamburger SV 4 - 2


Obie drużyny grały już dość dawno całkiem innymi składami ale widac, że gdy HSV gra w Cottbus to nie osiąga dobrych wyników. Uważam, iż szykuje im się ciężki mecz wyjazdowy, w którym bedą chcieli osiągnąć satysfakcjonujący wynik, ale jak najmniejszym nakłdaem sił mając w perspektywie środowe być albo nie być i realizację głównego celu czyli awansu do fazy grupowej LM.

Moje typy

Under 2,5 5/10
HT X 3/10
X2 6/10

Do góry
#638348 - 17/08/2006 23:21 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
2 Kolejka bundesligi: 18.08.06 - 20.08.06



Do góry
#638349 - 18/08/2006 08:22 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Typow jeszcze jako takich nie mam ale możem juz podyskutować

W szczególnośći na temat dzisiejszego meczu, w którym według mnie kurs na M'gladbach jest troche przesadzony.

Fakt Nurnberg sezon zaczoł bardzo dobrze ale czy Sttutgart w tym sezonie będzie znaczącym zespołem w bundeslidze chyba nie...

Z VFB odeszło kilku znaczących zawodników i troche czasu minie zanim ten zespół zagra na dobrym poziomie

W czasie tego tygodnia kontuzji doznał Vittek kluczwy gracz Nurnberg tak więc siły ofensywy Nurnberg jest bardzo ale to bardzo osłabiona.

M'gladbach bez Kluge, który w pierwszym meczu wybiegł w podstawowym składzie!Wszystkie te kontuzje o których mowa coraz częściej przekonują mnie do tego aby pokusić się o under 2,5 gola

W ostatnich meczach tych zespołów Nurnberg z M'gladbach raczej wygrywało licze tutaj tylko bilans meczy na stadione F.C Nurnberg tylko w ostatnim meczu Nurnberg wygrało bardzo wysoko pokonało M'Gladbach aż 5-2 kolejne mecze rok wcześnie padł remis a w sezonie 2001/2002 wygrało M'gladbach 2-1.

Mecze z reguły były bardzo wyrównane duży procent tych meczy konczył się wynikiem 2-1 a więc zawsze delikatnie powyżej 2,5 padały też wyniki tak jak wcześnie wspomniałem 5-2 oraz 0-0

Propopozycje narazie moje są takie:

M,Gladbach X2 @1,83

I chyba jednak under 2,5

under 2,5 @1,95

Do góry
#638350 - 18/08/2006 10:23 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Poprzednia pierwsza kolejka przeważnie przez bardziej znających sie na swoim fachu typerów, omijana była szerokim łukiem. Dla mnie wydała się przewidywalna jak się później okazała dosyć łatwa do wytypowania. Nie zawiodły dwie największe moim zdaniem teraz ekipy w kraju czyli Werder i Bayern, dosyć oczekiwanie punkty stracił Stuttgart który moim zdaniem będzie tylko tłem drużyny sprzed lat i nic wielkiego w tym sezonie nie ugra. Ciekawi mnie czy któraś z drużyn z tak zwanego "środka" jest w stanie pokusić się o namieszanie w czołówce i zakończenie rozgrywek przynajmniej na miejscu premiowanym awansem do pucharu uefy, zobaczymy, to są tylko dywagacje, skupmy się na tym co jest teraz najciekawsze czyli 2 kolejką bundesligi.

Przedstawić każde spotkanie w tej kolejce, zobaczymy jaka będzie tym razem skuteczność. Analizy pisałem w czwartkową noc i piątkowy poranek więc na długo przed niedzielnymi a nawet sobotnimi spotkaniami, ale w ten sposób może więcej osób skorzysta z typów. Oczywiscie należy wziąść poprawkę na składy i kontuzje i przed spotkaniem. Nie bawiłem się jak w pierwszej kolejce w jakieś dodatkowe informacje, czy zestawienie h2h. Napisanie tych analiz zajeło mi ładnych kilka godzin i nie miałem poprostu czasu, na "dorzucanie" tych bardzo ważnych informacji.

Aachen - Schalke

W poprzedniej kolejce spotkanie Hannoveru z Werderem było najpewniejszym z wyjazdowych typów. Drużyna z Bremy znalazła się na kuponach naprawdę wielu typerów. Choć był to mecz grany dosyć masowo, sam byłem przekonany iż w 1 kolejce była to wlaśnie najtrafniejszy typ na wyjazdowe zwycięstwo, co się zresztą później sprawdziło. Dziś uważam iż takim właśnie spotkaniem jest mecz beniaminka, z drużyną której aspiracje sięgają napewno awansu do prestiżowej Ligi Mistrzów. Beniaminek w poprzedniej kolejce został wręcz rozgromiony na wyjeździe z byłą drużyną Jacka Krzynówka, czyli drużyne Bayeru Leverkusen. Dziś czeka ich również trudne jak nie trudniejsze zadanie, a mianowicie zmierzą się z 4 druzyną poprzedniego sezonu. Nie wróżę beniaminkowi świetlanej przyszłości w Bundeslidze, a napewno nie liczę na ogranie takiego przeciwnika jakim jest drużyna gości. Porażka w pierwszej kolejce była słuszna i stanowiła logiczną całość postawy którą prezentował beniaminek w spotkaniu z przed tygodnia, więc " powtórka z rozrywki " tyle że na własnym boisku jest bardzo prawdopodobna. Goście będą napewno będą chcieli zaprezentować się znacznie lepiej niż w minionej kolejce, gdzie przypomnijmy zremisowali 1:1 na własnym boisku z Eintrachtem. Pierwsze dwa spotkania mieli naprawdę łatwe bo ani zespół z Frankfutu, ani dzisiejszy przeciwnik nie jest trudnym rywalem. Wygrana będzie bardzo cenna i ważna, ponieważ w nastepnej kolejce na Arene auf Schalke przyjedzie bardzo groźny zespół Werderu, a w spotkaniu tym każdy wynik będzie możliwy, wiec priorytetem będą 3 pkt z Aachen i śmiem twierdzić iż goście odniosą zwycięstwo.

Typ: 2
Kurs: 1.87
Buk: TotoMix



Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg

Wkońcu doszedłem do spotkania na którym moim zdaniem można będzie zarobić ładnych parę złotych. Dlaczego ? A no dlatego iż na kilometr pachnie mi w tym spotkaniu remisem. Zresztą nie tylko w tym spotkaniu. Również spotkania Cottbusu i Norynbergi wygladają mi na typowe remisowe i wyrównane spotkania. W meczu tym bardzo dużo zależało będzie od tego z jakim nastawieniem wyjdą gospodarze, którzy oprócz motywacji i woli walki, i aby wygrać będą musieli zagrać zdecydowanie i agresywnie. W poprzednim sezonie obie drużyny miały " stryczek na szyi", obie utrzymały się zajmując sąsiadujące pozycje odpowiednio Eintracht 14, a Wolfsburg 15. Nie zdziwił bym się gdyby w tym sezonie było podobnie. Dlatego spotkanie to może mieć bardzo duże znaczenie w kontekście całego sezonu. Ale mamy dopiero przecież 2 kolejkę wiec jeszcze nie wiemy nawet na co tak naprawdę stać dany zespół. Uważam że gospodarzom z Frankfurtu ciężko będzie wywieźć 3 pkt, a drużyna z Wolfsburga tanio skóry nie odda. Dlatego wyrównany mecz i podział punktów jest najbardziej prawdopodobny. Co ciekawe w 1 kolejce oba zespoły również zremisowały, dla mniej odważnych proponuje zagrać typ z podpórką, kursy na zwycięstwo gospodarzy rosną.

Typ: X
Kurs: 3.10
Buk: TotoMix



Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05

Jest to typowe spotkanie na home win. Gospodarze jeśli nie zaprzepaszczą swojej okazji powinni odnieść cenne zwycięstwo. Atut własnego boiska napewno będzie miał znaczący wpływ, a doping własnych kibiców powinien uskrzydlić graczy Borussi. Również kurs jaki wystawili bukmacherzy faworyzuje w znacznym stopniu zespół z Dortmundu. Goście w zeszłym sezonie na wyjeździe zdobyli zaledwie 13 pkt ( 3-4-10) i w tym sezonie napewno nie poprawią wyjazdowej skuteczności. Zespół Borussi choć w pierwszej kolejce przegrał, to przecież z niebyle kim, tylko z wielkim Bayernem Monachium, jest więc po części usprawiedliwiony i do tego spotkania podejdzie napewno nie poruszony zbytnio tą wyjazdową porażką.Natomiast drużyna Mainz wygrał 2:1 z beniaminkiem z Bochum i napewno na ten mecz przyjedzie w dobrych nastrojach i chcąc wywieźć conajmniej 1 cenny punkt. Jednak napewno trudno im będzie tego dokonać. Moim zdaniem typ na gospodarzy jest dobry i pewny rozwiązaniem.

Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: TotoMix



Vfl Bochum - Bayern Monachium

Zespół mistrza niemiec pewnie wszedł w sezon zdobywając 3 pkt z średniakiem ligowym czyli zespołem Borussi Dortmund, zespołu który przynajmniej w najbliższej przyszłości nie powtórzy wyczynów " wielkiej " Borussi sprzed kilku lat. Wydaje mi się iż Bayern przynajmniej na początku rozgrywek zwycięży conajmniej kilka razy pod rząd. Wystarczy tylko spojrzeć na kolejnych przeciwników, mistrza niemiec - Nurnberg, Arminia Bielefeld, Aachen i Wolfsburg. Żaden z tych zespołów nie jest w stanie wywalczyć choćby remisu w potyczce z zespołem z Monachium. Dopiero właśnie w Wolfsburgu na wyjeździe Bayern może złapać zadyszki. Także jeśli się nie wydarzy coś niespodziewanego, szykuje się kolejna seria zwycięstw. O drużynie Vfl nie napisałem w zasadzie nic, bo i nie ma o czym. Jest to jeden z meczy w którym niewiele zależy od gospodarzy. Nie pomogą tu nawet, napewno wierni i głośno dopingujący fani gospodarzy. Nawet jeśli Bochum wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, to musi trafić na fatalną postawę Bayernu Monachium aby odnieść zwycięstwo. Mam nadzieje, że nikt nie zrozumie mnie źle, ponieważ nie jest to napewno typ w styli 10 na 10 bo takich poprostu nie ma. Zawsze może się zdarzyć seria kontuzji w trakcie meczu, czerwona kartka albo karny z rękawa który odmieni losy spotkania, ale takich rzeczy nie da się przecież przewidzieć. Ja podaje tylko fakty, a chętnych na " orientalne doznania " zapraszam do wróżki Kleopatry, która notabene nie będzie wiedziała ile punktów jest za wygrane spotkanie w piłce nożnej...

Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: TotoMix



Energie Cottbus - Hamburger SV

Pierwszy mecz Cottbusu grającego na wyjeździe z zespołem Borussi Mönchengladbach był moim typem kolejki, a nawet dnia. Pewna i dominująca gra gospodarzy nie dała żadnych szans beniaminkowi. Dziś jednak sytuacja się odwraca, ponieważ to Energie zagra na własnym boisku. Ich rywal zespół z Hamburga w pierwszym meczu nie zachwycił i wręcz zawiódł swoich kibiców zaledwie remisując 1:1 z zespołem Artura Wichniarka. Dziś moim zdaniem czeka ich dużo trudniejsza przeprawa niż w poprzednim meczu. Beniaminek napewno tanio skóry nie odda, a pierwszym meczem na własnym sezonie będzie chciał udowodnić nieprzypadkowy awans do bundesligi. Spodziewam się wyrównanego meczu i nawet możliwej sensacji. Wynikowi jednak będę przyglądał się z boku, ponieważ spotkanie to napewno nie znajdzie się na moim kuponie.

Typ: No bet

Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart

Bardzo trudne w typowaniu spotkanie, a do tego, analizę spotkania niedzielnego piszę w piątek więc utrudniam sobie w sposób znaczny sprawę. Gospodarze tego spotkania w poprzedniej kolejce odnieśli cenny remis z Hamburgiem, wiec jak widac na poczatku sezonu mają trudnych przeciwników. W tym spotkaniu wynik może byc podobny. Goście - drużyna VfB odniosła bardzo dotkliwą porażkę na własnym boisku z zespołem Nurnberga więc niezbyt mocną ekipą. Przewiduje olbrzymie problemy w tym sezonie drużyny ze Stuttgartu, do tego moim zdaniem nie wystarczająca siła ataku, a tym samym problemy ze zdobywaniem bramek. Moim zdaniem nie ma nawet mowy o zwycięstwie gości w tym meczu. Pisząc analizy założyłem sobie iż nie będę używał podpórek wcale, jednak w raz w kolejce wyjątek można zrobić i zrobie to własnie w tym spotkaniu.

Typ: 1x
Kurs: 1.30
Buk: TotoMix



Werder Brema - Bayer Leverkusen

Dla większości jest to najciekawsze spotkanie kolejki. Nie którym się wydaje iz gracze Leverkusen rozbijając Aachen 3:0 moga być godnymi rywalami dla Werderu. Nic bardziej myslnego. W ciągu ostatnich 5 lat ze stadnionu w Bremie gościom zaledwie raz udało się wywieźć remis, pozostałe spotkania przegrywając przeważnie po wyrównanych meczach przewagą jednej bramki. Pokazuje to iż były to bardzo wyrównane spotkania i typowe mecze walki. Bardzo prawdopodobne iż równiez to spotkanie będzie takim meczem. Zespół Werderu ma dużo więcej atutów do zaprezentowania niż drużyna Leverkusen i śmiem twierdzić iż dziś je wykorzysta. Do tego atut własnego boiska który napewno pomoże.Kursy na domowe zwycięstwo idą w górę, choć jest dopiero piątek, ja tym się jednak wcale nie przejmuję i stawiam na hw

Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: TotoMix



Hertha BSC - Hannover 96

Obok pojedynku Armini ze Stuttgartem jest to najtrudniejesze dla mnie spotkanie do typowania w całej kolejce, spotkanie którego poprostu " nie czuje" i napewno nie postawie na swoim kuponie. Drużyna ze stolicy Niemiec w pierwszym wyjazdowym spotkaniu nowego sezonu, bezbramkowo zremisowała z Wolfsburgiem, natomiast goście z Hannoveru na własnym boisku nie dali rade wicemistrzowi , przegrywając 2:4. Delikatnym faworytem tego spotkania są gospodarze. Jednak tylko delikatnym faworytem tego spotkania, ponieważ remis w tym spotkaniu jest równie prawdopodobny. Kursy na domowe zwyciestwo lecą w górę, jednak to dopiero 2 kolejka i nie wiemy dokładnie na co stać jednych i drugich. Moim typem jest remis, ale jeśli miałbym go grać to tylko w systemie, jesli ktoś chce spróbować zagrać jakiś remis w tej kolejce to polecam spróbować mecz Eintrachtu Frankfurt.

Typ: X
Kurs: 3.40
Buk: TotoMix



1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach

To dzisiejsze piątkowe spotkanie, rozpoczynające 2 kolejke zostawiłem sobie na koniec. Osobiście bardzo lubie typować zespół Borussi MGladbach jak również przeciwko niej, co prawdopodobnie dziś uczynię. W poprzedniej kolejce dużo pisałem o tej drużynie. Nadmienie tylko iż jest to drużyna typowo domowa, która na przestrzeni ostatnich sezonów potwierdziła to. Nie wiadomo jak będzie w tym sezonie ale uważam iż prawdopodobnie tak samo jak w poprzednich latach. Jest to jedyne spotkanie w tej kolejce w której spotykają się zwycięscy z poprzedniej pierwszej kolejki. Nurnberg zwyciężając na wyjeździe ze Stuttgartem 3:0 napewno będzie chciał podtrzymać dobry start w pierwszym meczu i na własnym boisku zwyciężyć. Choć goście zwyciężyli również w pierwszej kolejce to uważam iż mieli dużo słabszego rywala. Dlatego drużyna z norymbergii będzie dziś moim faworytem na hw. Choć remis jest nie wykluczony, ja dziś spróbuję zagrać własnie ten typ.

Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: TotoMix



ZESTAWIENIE MOICH TYPÓW 2 KOLEJKI

Aachen - Schalke 2
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg X
Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05 1
Vfl Bochum - Bayern Monachium 2
Energie Cottbus - Hamburger SV no bet
Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1x
Werder Brema - Bayer Leverkusen 1
Hertha BSC - Hannover 96 X
1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach 1

pozdrawiam
SzczyPop

Do góry
#638351 - 19/08/2006 05:41 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
GER 1.Bundesliga, Injuries, August 19 - 18.08.2006
Aachen

Suspensions:
24 NICHT Kristian GK ** 1 / 1 match 1 / 2

New injuries:
- None

Doubt:
2 HERZIG Nico DC * 1 / 1

Old injuries:
17 STEHLE Thomas DLC * 0 / 1
15 HESSE Marcus GK - 0 / 1

BACK from injury/suspension:
19 SCHLAUDRAFF Jan FW *** 0 / 1
12 SICHONE Moses DC ** 0 / 1

Schalke

Suspensions:
- None

New injuries:
1 ROST Frank GK *** 1 / 1

Doubt:
7 VARELA Gustavo MRLC * 1 / 1
9 LARSEN Sören SC * 0 / 1

Old injuries:
24 PANDER Christian DL - 0 / 1 Long-term

BACK from injury/suspension:
18 Rafinha DR *** 0 / 1
20 KRSTAJIC Mladen DC ** 0 / 1


Cottbus

Suspensions:
8 AIDOO Lawrence AMRL ** 1 / 1 match 1 / 1
9 KIOYO Francis SC * 0 / 1

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
13 SCHUPPAN Sebastian ML * 0 / 1

Other:
11 DWORRAK Markus FL * 0 / 1 OUT
19 SCHÖCKEL Benjamin DR * 0 / 1 OUT

BACK from injury/suspension:
6 DA SILVA Vragel DC ** 0 / 1
24 MITRESKI Igor DC ** 0 / 1

Hamburger SV

Suspensions:
- None

New injuries:
3 ATOUBA Timothée DL ** 1 / 1

Doubt:
10 KOMPANY Vincent DC *** 1 / 1

Old injuries:
- None

BACK from injury/suspension:
21 BOULAHROUZ Khalid DC *** 0 / 1
6 WICKY Raphael DMC * 0 / 1


Dortmund

Suspensions:
4 WÖRNS Christian (cpt.) DC *** 0 / 1 match 4 / 4

New injuries:
5 KEHL Sebastian DMC *** 1 / 1
21 METZELDER Christoph DC ** 1 / 1

Doubt:
- None

Old injuries:
- None

Other:
19 Tinga DMC ** INFO: New player from Internacional (BRA), not playing yet

BACK from injury/suspension:
- None

Mainz

Suspensions:
22 AMRI Chadlj AM/FC * 0 / 1

New injuries:
5 DEMIRTAS Christian DR ** 1 / 1

Doubt:
4 NOVESKI Nikolce DC *** 1 / 1 Probable
32 Edu FW ** 0 / 1
25 SZABICS Imre SC * 0 / 1 Probable

Old injuries:
11 RUMAN Petr FW ** 0 / 1
6 ADDO Otto AMRLC * 0 / 1
21 CASEY Conor SC * 0 / 1
29 WETKLO Christian GK * 0 / 1

BACK from injury/suspension:
- None


Frankfurt

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
14 MEIER Alex AMC *** 1 / 1
4 PREUSS Christoph DMRLC * 0 / 1

Old injuries:
6 FINK Michel D/DMRLC ** 0 / 1
13 JONES Jermaine (cpt.) DM/FC ** 0 / 1
1 NIKOLOV Oka GK * 0 / 1
19 TAKAHARA Naohiro FW * 0 / 1
29 Chris D/DMC * 0 / 1
31 CHAFTAR Mounir DL * 0 / 1
28 ZIMMERMANN Jan GK - 0 / 1

BACK from injury/suspension:
- None

Wolfsburg

Suspensions:
- None

New injuries:
5 HOFLAND Kevin (cpt.) DC *** 1 / 1
3 VAN DER HEYDEN Peter DLC ** 1 / 1

Doubt:
7 MENSEQÚEZ Juan Carlos AM/FRC ** 0 / 1

Old injuries:
8 HRISTOV Marian MC * 0 / 1

BACK from injury/suspension:
- None


Hertha

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
17 BOATENG Kevin-Prince AMC ** 0 / 1
23 CAGARA Dennis DL - 0 / 1 Long-term

BACK from injury/suspension:
14 SIMUNIC Josip DC *** 0 / 1

Hannover

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
35 HALFAR Sören D/ML * 0 / 1 Long-term

BACK from injury/suspension:
- None


Werder Bremen

Suspensions:
- None

New injuries:
4 Naldo DC *** 1 / 1

Doubt:
- None

Old injuries:
29 MERTESACKER Per DC *** 0 / 1

Other:
9 ZIDAN Mohamed FC * 0 / 1 OUT

BACK from injury/suspension:
- None

Leverkusen

Suspensions:
19 BABIC Marko AMLC * 0 / 1 match 1 / 4

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
3 Roque Junior DC * 0 / 1
17 MEYER Alexander DL * 0 / 1
22 ADLER René GK - 0 / 1

BACK from injury/suspension:
- None


http://www.totalctrl.info/inj_ger.php

Do góry
#638352 - 19/08/2006 07:22 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
WulFik Offline
journeyman

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 97
Skąd: Wawa
Werder Brema vs Bayer Leverkusen

Zdecydowanie mecz kolejki, spotkają się w nim dwie renomowane drużyny. W poprzedniej kolejce Werder zmierzył się ligowym średniakiem Hannoverem, wygrywając 4:2. Jednak w moim odczuciu nie zagrał dobrego spotkania, szczególnie nie spisała się obrona, złe ustawianie się obrońców pozwoli na stworzenie groźnych akcji Hannoveru. W meczu z Bayerem z tego, co widzę, nie zagra też Naldo jeden z ważniejszych punktów defensywy Werderu. Gracze z Bremy mogą mieć problemy z ofensywną grą pomocników Bayeru, stosujących wiele prostopadłych podań. W poprzedniej kolejce Bayer wygrał 3:0 z beniaminkiem z Aachen, pokazując dobrą piłkę. Piłkarza z Leverkusen na pewno nie będzie łatwo wywieść punktów z twierdzy, jaką jest stadion w Bremie. Jednak myślę, że mogą sprawić niespodziankę, zwłaszcza, że kursy są zachęcające.

Typy:
X2 2.14 6/10
jednobramkowa wygrana Bayeru 6.25 2/10 (gamebookers)


VfL Bochum vs Bayern München

Przed Bochum trudne zadanie, już w drugiej kolejce przyszło się spotkać z wielokrotnym mistrzem Niemiec Bayernem. W poprzednim meczu Bayern pokonał B.Dortmund w pewnym stylu. Szczególnie wyróżniali się dwaj reprezentacyjni boczni obrońcy Lahm i Schweinsteiger oraz Maakay, widać że decyzja o nie zabraniu Holendra na Mundial wzmocniła go i zmotywowała. Nie daje Bochum większych szans na punkty przed własną publicznością. Kurs też jest wart zagrania.

Typy:
2 1.633 8/10 (10bet)

Pozdro

Do góry
#638353 - 20/08/2006 06:15 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
GER 1.Bundesliga, Injuries, August 20 - 19.08.2006

DSC Arminia Bielefeld

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
22 ZUMA Sibusiso FR *** 0 / 1
10 VATA Fatmir AM/FC * 0 / 1
25 VACEK Kamil DR * 0 / 1

BACK from injury/suspension:
15 AHANFOUF Abdelaziz FW ** 0 / 1
20 BÖHME Jörg AML * 0 / 1
24 NDJENG Marcel AML * 0 / 1

VfB Stuttgart

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
2 BECK Andreas DRL * 0 / 1
7 MEISSNER Silvio DMRC * 0 / 1

Other:
38 LJUBOJA Danijel SC ** 0 / 1 OUT: Banned from first team

BACK from injury/suspension:
6 MEIRA Fernando (cpt.) D/DMC *** 0 / 1
21 MAGNIN Ludovic D/DML ** 0 / 1


VfL Bochum

Suspensions:
- None

New injuries:
18 SCHRÖDER Oliver D/DMRC ** 1 / 1
36 PALLAS David DR * 0 / 1

Doubt:
- None

Old injuries:
6 IMHOF Daniel DMC * 0 / 1
7 BECHMANN Tommy FW * 0 / 1

BACK from injury/suspension:
16 MISIMOVIC Zvjezdan AMC *** 0 / 1

FC Bayern München

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Doubt:
- None

Old injuries:
26 DEISLER Sebastian AMRC ** 0 / 1
8 KARIMI Ali AMC * 0 / 1
25 ISMAËL Valérien DC * 0 / 1 Rest of the year
30 LELL Christian DR * 0 / 1
18 GÖRLITZ Andreas DR - 0 / 1

BACK from injury/suspension:
6 DEMICHELIS Martin D/DMC ** 0 / 1

http://www.totalctrl.info/inj_ger.php

Do góry
#638354 - 20/08/2006 22:07 Re: 2 kolejka - Bundesligi (18-20 Sierpnia)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ZESTAWIENIE MOICH TYPÓW 2 KOLEJKI

Aachen - Schalke 2 + 0.87j
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg X + 2.30j
Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05 1 - 1j
Vfl Bochum - Bayern Monachium 2 + 0.70j
Energie Cottbus - Hamburger SV no bet
Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1x - 1j
Werder Brema - Bayer Leverkusen 1 + 0.62 j
Hertha BSC - Hannover 96 X - 1j
1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach 1 + 0.85j

1 KOLEJKA

Trafione typy: 3/4
Skuteczność: 85 %
Zysk w jednostkach: + 0.92 j

2 KOLEJKA
Trafione typy 5/8
Skuteczność 62.5 %
Zysk w jednostkach + 2.34 j


PODSUMOWANIE

Trafione typy: 8/12
Skutecznosć: 66.66 %
Zysk w jednostkach: + 3.26

Pięknie ! Miałem typować 1x w Energie, ale nie spróbowałem, do tego typ 1 na herthe w ostatniej chwili zamieniłem na x, ale nic nieszkodzi plus jest duzy !, a statystyki nie kłamią who is the boss

HALO DJ SOSNA

pozdrawiam wszystkich
el szczypiorrro

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08), 3613 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49