Opcje tematu
#6390543 - 13/01/2015 14:18 Australian Open - 19.01-1.02
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Australian Open

Miejsce : Melbourne, Australia
Ranga turnieju : Wielki Szlem
Termin : 19.01-1.02 2015
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 32'811'850 $
Uczestnicy : 128 zawodników w singlu / 64 pary w deblu
Oficjalna strona : www.australianopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Oficjalny OOP
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Australian Open

Miejsce : Melbourne, Australia
Ranga turnieju : Wielki Szlem
Termin : 19.01-31.01 2015
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 32'811'850 $
Uczestniczki : 128 zawodniczek w singlu / 64 pary w deblu
Oficjalna strona : www.australianopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Oficjalny OOP
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#6391458 - 14/01/2015 23:55 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
no na tą pierwszą rundę kwali sporo ciekawych typów -> przynajmniej na papierze

Hogenkamp 1.42 Unibet


oczywiście Aoyama powinna przegrać, jest co tu dużo nie pisać po prostu przeciętna.
lepiej jej idzie w deblu a singlowy ranking utrzymuje turniejami u siebie, tylko tam w singlu coś osiąga i nabija ten licznik punktowy. ma już 27 lat to jedna z tych tenisistek, która w singlu w tym sezonie nie osiągnie nic rywalka solidna, lubiąca hard, będąca w dobrej dyspozycji, powinna to ogarnąć.

Kulichkova 1.40 Bet365

młoda, czyniąca postępy, lubiąca tą nawierzchnię. Ma świetne warunki fizyczne, w zeszłym roku w juniorskiej imprezie podwójny sukces, wygrała i singla i debla.
rywalka nijaka, czasem kogoś ogra z przypadku, ale ciężko jej idzie tak naprawdę. jak z Minellą przegrała ostatnio to gdzie tu podjazd do Kulichkovej.

Doi 1.40 Bet365

Doi oczywiście też najlepsze wyniki osiąga na turniejach w Azji. Ale jednak w porównaniu do Aoyamy choćby potrafi powalczyć coś również poza domem, może bez spektakularnych sukcesów, ale jakoś tam idzie. Ważne jest to, że jej rywalka Johansson to jest specjalistka od gry na ziemi, rzadko coś osiąga poza tą nawierzchnią i grywa też mało na innych nawierzchniach. 29 lat, każdy kto zna jej styl wie, że wiele już nie zdziała w WTA. Grały ze sobą z zeszłym tygodniu łatwo wygrała Doi.

wydaje mi się też, że Liu powinna ograć Mayr-Achleitner, jakoś nie cenię specjalnie wysoko na tej nawierzchni umiejętności 28-letniej Austriaczki. W zeszłym sezonie wiele razy przegrywała w żałosnym stylu. Obawiam się trochę tylko jak młoda Chinka zagra poza Azją, ale wyniki naprawdę niezłe robi, jak się nie spali to powinna wygrać z tą rywalką, kurs 1.57 Bet365

już bez analizy też nie wierzę w Piter. to co ona gra to jest po prostu słabość, te kursy na Kichenok 1.95 Pinnacle nawet to też trzeba próbować, bo Kasia marniutka jest.

kurs na Abandę 1.91 Pinnacle też wysoki, Peer już też słabiutka jest.

Do góry
#6391801 - 15/01/2015 14:35 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Teliana Pereira - Ekaterina Bychkova
Typ: 2
Kurs: 1.68
Data: 16.1.2015 2:00
Bukmacher: Betsson


2 runda kwalifikacji do turnieju Wielkiego Szlema. Faworytem tego spotkania i to dosyć wyraźnym jest dla mnie Bychkova. W 1 rundzie miała malutkie problemy z reprezentantką gospodarzy Tomic, ale na własne życzenie. Wygrała 6-4 6-7 6-1. Bychkova na hardzie spisuje się dobrze, ma dobry serwis, dużo punktów nim zdobywa. Jej przeciwniczka również wygrała w 3 setach, mimo tego,że przegrywała 0-1 i z przełamaniem w 2 secie. Teliana jednak gra głównie na clayu, a wiadomo że różni się on bardzo od szybkiego hardu. W tym roku grała 2 turnieje i 2 razy odpadała w kwalifikacjach, przegrywając 0-2. Ekaterina natomiast bilans 3-1. Wg mnie jak i bukmachera faworytką jest Bychkova i wg mnie nie powinna mieć problemów z odprawieniem Brazylijki do domu

Do góry
#6392149 - 15/01/2015 23:55 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
1.42 Jenkins Unibet

Jenkins poczynił ogromny postęp, znakomity zeszły sezon, to właśnie na szeroko rozumianym hardzie grywa non stop i osiąga te dobre wyniki.

Cecchinat jest ziemniakiem, on nie ma podjazdu z takim rywalem, dziś jego dobre statystyki przy podaniu się skończą.

dla mnie najlepszy typ na to spotkanie to bez kombinowania po prostu zwycięstwo Jenkinsa.

Amanmuradova - Tatishvili 2 1.50 bet365

Akgul miała fart trafiła na Nadję Kichenok, po prostu słaba rywalka i udało się przejść. Ogólnie jest słaba wielokrotnie ją widziałem, ma 2 turnieje w roku gdzie potrafi dzięki warunkom coś osiągnąć a tak to porażka goni porażkę. Zresztą ona zdołała już przegrać w tym roku z Johansson, która na hardzie jest zupełnie nieogarnięta.

Natomiast Tatishvili miała może i trudny sezon, ale to dla niej było takie mocne przetarcie, próbowała sporo w pierwszej części sezonu grać duże turnieje.
Świetne wyniki z początku tego sezonu pokazują, że będzie tylko lepiej, w zeszłym roku też przeszła tu kwalifikacje, zdecydowana faworytka i bardzo przyjemny kurs, spokojnie handi powinna pokryć, myślę, że to będą dwa sety, ale gram bezpiecznie, nie ma co świrować wink

Pereira - Bychkova 2 2.00 WH

wiem, że kursy na tą drugą poszły w górę, wiem, że ma swoje lata na karku.

ale jednak ona potrafi grać na tej nawierzchni, miewała różne przygody, ale grać potrafi.
Forma wydaje się ok.

a jej rywalka to może i więcej osiągnie w tym sezonie, wejdzie do pierwszej setki rankingu, ale to wszystko będzie dopiero miało miejsce na kortach ziemnych, teraz mamy Australian Open i dziś już powinna zakończyć przygodę, bo na tej nawierzchni jest po prostu słaba.

Eguchi - Piter 1 1.44 Unibet

Kasia wygrała w pierwszej rundzie, no fajnie ale to niewiele zmienia w mojej opinii o niej jest słaba, te wyniki choćby całego zeszłego sezonu czy początku tego nie kłamią. Kto widział ją w zeszłym sezonie wie co gra, jest marnie.

Eguchi pokazała w zeszłym sezonie, że na hardzie grać potrafi, postęp wyników jest, no nie wiem w jaki sposób miała by przegrać z Kasią.

z innych spotkań powinna Govortsova ogarnąć, jest po prostu lepsza tu i teraz od Doi. Wydaje mi się, że jest teraz w dobrej formie, więc gram 1.79 Pinnacle

Do góry
#6392828 - 17/01/2015 02:10 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis, Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Glatch - Voracova
Typ: Glatch
Kurs: 1.68
Data: 17.1.2015 06:30
Bukmacher: Betsson

Mimo różnicy ponad 400 miejsc w rankingu to stawiam na niżej notowaną Amerykankę. Przebiła się do 3 rundy wygrywając z Dominguez Lino i Moore, tracąc seta z Hiszpanką. Na hardzie sobie radzi dobrze, w karierze ma dodatni bilans i głównie gra na hardzie. W przeciwieństwie do rywalki, które na hardzie ma o 20 mniej zwycięstw niż porażek. Dodatkowo za chwilę 32 lata na karku, a 3 mecz w takich warunkach nie będzie łatwy. Grała z Glatch już 2 razy i dwa razy schodziła z kortu pokonana. Na szybkich kortach Wimbledonu przegrała 4-6 4-6, na wolniejszych w Paryżu 3-6 7-6 0-6! Wszystkie statystyki przemawiają za Amerykanką, również to,że Voracova osiąga dużo lepsze wyniki w deblu niż singlu, co pokazuje że lepiej się czuje na trochę większych wymiarach kortu niż w singlu. Stawiam na młodszą, silniejszą i z lepszym bilansem H2H. Myślę,że Glatch powinna wygrać ten mecz 2-0.

Do góry
#6393758 - 18/01/2015 16:43 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Blaz Kavcic - James Duckworth : Liczba setów
Typ: over 39.5
Kurs: 1.86
Data: 19.1.2015 2:30
Bukmacher: Betsson



Wybrałem to spotkanie, ponieważ liczę na wyrównany i długi pojedynek. Jak wiadomo w Wielkim Szlemie grają do 3 wygranych setów, a utrzymać koncentrację jest ciężko. Grali ze sobą już raz w Australii i mecz zakończył się w 5 setach. Oboje zajmują miejsca koło pierwszej 100, potrafią grać na hardzie, gdyż mają dodatni bilans. Oboje przed AO grali w turniejach w Australii i radzili sobie dobrze, więc forma jest. Jak wiadomo w takich typach potrzebna też jest odrobina szczęścia. Oboje mają solidny serwis, w wymianach przewagę powinien mieć Kavcic.. ale szybka nawierzchnia plus myślę,że lepszy serwis Jamesa dają mu handicap. Liczę na conajmniej 2 TB i 4 sety, a wtedy linia zostanie przekroczona.

Do góry
#6395153 - 20/01/2015 00:44 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Almagro(+7 gemów) - Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1.86
Data: 20.1.2015 01:05
Bukmacher: Betsson


Nie rozumiem kompletnie kursów w tym meczu, nawet jeśli Almagro jest bez formy, to zawsze jest groźny. Ma dobry serwis, dobry fh jak i jednoręczny bh. Wg mnie linia ta zostanie bez problemu pokryta, ba myślę,że Nishikori nie skończy tego meczu w 3 setach, o ile w ogóle wygra. Myślę,że będzie to długie i ciężkie spotkanie. Almagro jeśli się skupi i nie będzie popełniał głupich błędów to ma szanse odprawić faworyta. H2H 1-1 i oba mecze 3 setowe, więc to pokazuje jak dobrzy gracze będą ze sobą rywalizować. Jedynym problemem może być fakt,że Almagro wraca po kontuzji, ale skoro grał w Sydney to chyba ze zdrowiem nie jest najgorzej i będzie mógł rywalizować na 100%. Kursy są dla mnie niezrozumiałe, może i Japończyk wygra, ale na pewno nie różnicą 8 gemów

Do góry
#6395904 - 20/01/2015 21:58 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Hradecka - Hercog
Typ: 1
Kurs: 1.85
Data: 21.1.2015 02:30
Bukmacher: Betsson


Jak dla mnie najpewniejszy mecz 2 dnia Australian Open. Po tym co zobaczyłem w 3 secie w wykonaniu Hradeckiej z Ivanovic, spowodowało,że zmieniłem o niej zdanie. Poprawiła swoją grę kolosalnie, to już nie jest jednostrzałowiec. Serwis bardzo solidny 6 asów i 6 podwójnych jeśli dobrze pamiętam, ale masa wygranych pkt po serwisie lub ustawionych punktów po nim. Dodatkowo solidny gra z obu stron. W tym sezonie 8/1 robi wrażenie. Polona w 1 rundzie ograła Wang w 3 setach, co chwały jej nie przynosi. Potrafi również zaskoczyć serwisem i FH, gorzej jest z bh. Wg mnie bardziej doświadczona i liczę na to,że również i bardziej regularna Czeszka powinna wygrać to spotkanie bez problemu. Jeśli tylko serwis i głowa będą działały poprawnie to nie widzę szans w tym meczu dla Hercog.

Do góry
#6396502 - 21/01/2015 17:52 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Gibbs(+6 gemów) - Svitolina
Typ: 1
Kurs: 1.92
Data: 22.1.2015 03:30
Bukmacher: Betsson


Jak zobaczyłem kurs na Gibbs, a zwłaszcza na handicap jaki wystawiły buki to przecierałem oczy ze zdumienia. Rozumiem,że Gibbs nie tak dawno przegrała z Pliskovą 0-6 0-6, Svitolina to solidna zawodniczka, ale bez przesady! Stawiam zdecydowanie na Gibbs+6 gemów, nie wierzę w to,że przegra 7 gemami (przy 6 mamy zwrot). Jest po prostu za dobrą zawodniczką żeby przegrać w 2 rundzie Szlema np 2-6 3-6. Nie gra z zawodniczką z top10.. ba nawet nie z top20 żeby wystawiać takie kursy. Gibbs wygrała w 1 rundzie z Rogowską 6-1 6-4, więc może mecz z Pliskovą był zwykły tankiem? Svitolina wygrała 6-3 7-5, więc nie zdemolowała swojej rywalki. Obie młode, zdolne, obecnie w top100. Myślę,że to może być 3 setowy pojedynek, co więcej upatruję szansę na zwycięstwo Gibbs w całym meczu, jak będzie? Okaże się około 6 nad ranem smile

Do góry
#6396725 - 21/01/2015 23:31 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Marcel Granollers - Gilles Simon
Typ: Marcel Granollers
Kurs: 3.20
Buk: Betsson

Bilans bezpośrednich spotkań 4-1 na korzyść Hiszpana. Wynika z tego prosta informacja, iż Granollers potrafi grać z Francuzem. Zresztą należy podkreślić, że styl obu graczy jest bardzo podobny. Obaj opierają swoją grę na długich wymianach, choć na pewno z tej dwójki to Marcel jest graczem bardziej ofensywnym, którego cześciej zobaczymy przy siatce. Obaj u progu sezonu nie zachwycali. Hiszpan pokazał się raz w Chienai, gdzie skreczował, zaś SImon przegrywał z kim popadnie. Albo więc mocno przepracowali okres przygotowawczy i forma miała przyjść na Aussie Open albo są w czarnej.... Tym niemniej spotkanie zapowiada się na bardziej wyrównane, niż sugerują to kursy. Upatruję w typie na Granollersa sporego value.

Do góry
#6396738 - 21/01/2015 23:43 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ja od sibie mogę polecić pograć na Wozniacki z Azarenka.Caroline ograna, lepiej sobie poczyna niż powracająca nak orty Azarenka.Kursy pewnie przez to że to Azarenka a nie np Diyas.Polecam.1,75 na Wozniacki.

Do góry
#6399742 - 24/01/2015 23:20 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - deble
Spotkanie: Cuevas/Marrero - Bolt/Whittington
Typ: 1
Kurs: 1.5
Data: 25.1.2015 02:30
Bukmacher: Betsson


Kolejny pewny mecz wg mnie, para australijska wygrała w poprzedniej rundzie z naszym Kubotem i Chardym w 3 setach 2-6 7-5 7-5, który ostatnimi czasy jest w słabej formie i w sumie oprócz tego,że grają u siebie nie widzę żadnych więcej plusów po ich stronie. Rywali mają strasznie solidnych. Cuevas zna smak zwycięstwa w Wielkim Szlemie, natomiast Marrero to wieloletni partner Verdasco w debla. Oboje grają dobrze przy siatce, mają solidny serwis. W poprzedniej rundzie zmietli parę Krajicek/Young 6-2 6-2. W tym meczu widzi mi się podobny wynik, wg mnie wygrają 2-0, ale wolę podać pewniejszy typ. To tylko deble, a tam czasami dzieją się różne, dziwne rzeczy smile

Do góry
#6400268 - 25/01/2015 21:52 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Serena Williams - Garbine Muguruza
Typ: Muguruza
Kurs: 4.95
Buk: Betsson

Serena może i jest rozstawiona z numerem 1 jednak jej dyspozycja jest daleka od optymalnej. Amerykanka ma w swojej grze mnóstwo przestojów. Popełnia również więcej niewymuszonych błędów niż zwykle. Hiszpanka już raz pokonała Serenę na turnieju Wielkoszlemowym tj. French Open. Nawierzchnia jest tym razem nieco szybsza, jednak dyspozycja Hiszpanki, jak również jej styl gry uprawniają do stwierdzenia, iż spotkanie na pewno nie będzie miało jednostronnego przebiegu. W tym roku Muguruza ma na rozkładzie takie zawodniczki, jak Radwańska, Errani, Jankovic, Kornet, czy ostatnio będąca w świetnej formie Bacsinksy. Na pewno Hiszpankę cenie bardziej, niż Svitolinę, która ostatnio byłą w stanie urwać Amerykance seta.

Do góry
#6400280 - 25/01/2015 22:08 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Kei Nishikori - David Ferrer
Typ: Kei Nishikori [-1.5 seta AH]
Kurs: 1.91
Buk: Betsson

O tym, że sytuacja w tenisowym światku jest niezwykle dynamiczna doskonale świadczy to spotkanie. Jeszcze dwa lata temu obaj gracze spotkali się w Australian Open i tamto spotkanie zdecydowanie wygrał David Ferrer 3:0. W 2014 roku obaj gracze spotykali się czterokrotnie i za każdym razem po zaciętych spotkaniach wygrywał Japończyk. Do nadchodzącego starcia Kei przystąpi w roli zdecydowanego faworyta. Przemawia za tym jego aktualna świetna dyspozycja. Co więcej David Ferrer w starciu z Gillesem Simonem wyraźnie miał problemy z odparzeniami stóp i mecz kończył wyraźnie utykając. Wątpliwe by był w stanie zregenerować się w wystarczającym stopniu w przeciągu jednego dnia. Jako więc, że zarówno tenisowo, jak i zdrowotnie lepiej prezentuje się reprezentant Kraju Kwitnącej Wiśni stawiam na jego pewno zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch setów.

Do góry
#6401598 - 27/01/2015 22:10 Re: Australian Open - 19.01-1.02 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Dyscyplina: Tenis - Australian Open -
Spotkanie: Madison Keys - Venus Williams
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 28.1.2015 01:00
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj w nocy amerykański pojedynek. Młoda, zdolna i niebezpieczna Madison podejmnie starą, ale ciągle groźną Venus. Dla mnie faworytem tego spotkania jest młodsza, Venus wygrała z Naszą Agą, która zagrała fatalny mecz. Wszystko grała Amerykance na środek, a ta kończyła, bo wyboru innego nie miała. Venus ma już 35 lat, co w tych warunkach klimatycznych nie jest dla niej plusem. Keys ma piekielne mocne uderzenia, gra cały czas do przodu, ma lepszy serwis niż Isia i nawet grając przez środek będzie to robiła z większą mocą niż Radwańska, co oznaczać będzie dużo więcej problemów dla Venus. Venus ostatnie 2 mecze grała 3 setowe, Keys ciężki mecz z Kvitovą, którą ograła 2-0! i spacerek z Brengle. Nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana Keys, wszystko oprócz tego,że Venus nie przegrała jeszcze w tym roku przemawia za 15 lat młodszą zawodniczką.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3456 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49