Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#642115 - 21/10/2006 08:58 Re: Liga polska sezon 2006/2007
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
A co ma wicelider do wiatraka. Zaglebie nie zdobedzie medalu w tym roku, co ma wicelider tu do gadania?
To tak jakbys mowil ze Middlesbrough mistrza Anglii pyknie bo wygrali z Chelsea.
Sanok sie troche rozegral, u siebie graja calkiem niezle. Kwestia m.in... podrozy. Jak jedziesz z poludnia Polski do Gdanska czy Torunia, to troche chyba sie nie chce grac zaraz po wysciu z autobusu ale dobra.

No nic powodzenia Hagii widze ze masz nawet i z hokeja super dobre info od super dobrych informatorow:

Radziszewski
Piekarski, Csorich - L. Laszkiewicz, Pasiut, Hartmann
Galant, Gil - Podlipni, Słaboń, Pinc
Landowski, Wajda - Safarik, Jastrzębski, D. Laszkiewicz
+ Kozendra, Urban, Cieślak.

Pod 4 a nie pod 2 bym to podciagnal, ale jak kto woli. Jałłł, good luck

Do góry
Bonus: Unibet
#642116 - 26/10/2006 19:52 Re: Liga polska sezon 2006/2007
Mruzu Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1549
Skąd: N = 49°28'05,5'' E = 20°01'4...
panowie jak dla mnie pick zaglebie vs. pojas podhale pewka na 2 ;]nie ma mmocnych napastnicy z piewszej piatki : roza, voznik, kacir rozjezdzali ostatnio tyhy craxe i torun jak chcieli, wystarczylo dreobe przyspiszenie i bramka padala
zaglebie sobie nie poradzi ;]

Do góry
#642117 - 26/10/2006 20:16 Re: Liga polska sezon 2006/2007
Mruzu Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1549
Skąd: N = 49°28'05,5'' E = 20°01'4...
Quote:

Jak dzisiaj Unia? Też się nad tym zastanawiam.

W niedzielę również byłem na ich meczu i również zagrałem przeciwko nim, ale już delikatniej niż na Tychy. Niestety decyzję podjąłem w ostatniej chwili i na forum już nic nie zdążyłem wystukać, ale nie ważne...

Podhale po spokojnej grze prowadziło już 3-0. Przy bramce Różańskiego na 2-0 asystę zaliczył nawet obrońca Unii Połącarz, który wspaniale wyłożył mu krążek sam na sam z Witkiem. Na kilka sekund przed końcem II tercji gospodarze strzelili bramkę, która najwidoczniej dała im nadzieję na korzystny wynik, bo w III tercji Unia zaczęła śmielej atakować bramkę Lemanowicza. Na 5 min. przed końcem spotkania co chwilę jakiś zawodnik Podhala był odsyłany na ławkę. Na 2 min. do końca było ich tam nawet dwóch i Unia grając w przewadze 5 na 3 zdecydowała się wycofać bramkarza i grali 6 na 3. Zmaknęli oni gości w zamku, ale nie potrafili wykorzystać tak dużej przewagi, gdyż nie wszyscy wiedzieli gdzie się mają ustawić. W pewnym momencie Witek wrócił już do bramki i na 4 sek. przed końcem jednej z kar, Klisiak umieścił krążek w bramce. Wynik 3-2, do końca 2 min. i Unia dalej w przewadze tym razem 5 na 4. Gdybyście widzieli wtedy minę Joe, który już przy 3-0 podliczał kasę . Niestety albo i stety Oświęcimianie nie zdołali już wyrównać.

Podsumowywując: gdy górale przyśpieszyli trochę grę, potrafili osiągnąć dość dużą przewagę i zamykać Unię grając 5 na 5. Niestety dla ich kibiców mieli oni dość częste przestoje w grze, które Unia na ile umiała wykorzystała.

Dzisiaj pojedynek z Naprzodem, z którym Unia grała już w pucharze Polski. Mimo to nie radziłbym się sugerować wynikiem z tej potyczki, ponieważ skład Janowa od tego czasu uległ zmianie na plus. Naprzód w tych pierwszych 6 kolejekach udowodnił, że jest drużyną nieprzewidywalną. Potrafił wygrać w Kato z Cracovią 5-3, z Sosnowcem 3-1, z Podhalem 6-5, ale również zaliczył takie porażki jak 7-0 w Tychach, 1-6 ze Stocznią czy 4-3 z Krynicą (mimo iż prowadzili już 3-0). Ja osobiście dzisiaj zagram po raz trzeci z rzędu przeciwko Unii, ale już naprawdę delikatnie, a zważywszy na kurs ponad 3, wygrana i tak będzie całkiem, całkiem.

Co do Tychów to zgadzam się z Muppetem. Tak jak już pisałem kadrowo najlepsza drużyna w lidze, która na lodzie również udowadnia swoją wartość. Ale jakąś wpadkę pewnie kiedyś zaliczą. Może się i zdarzyć, że nastąpi to dzisiaj przeciwko takim grajkom jak Jawa, Puzio czy Horny (wszyscy mieli dłuższy lub krótszy epizod w Oświęcimiu ).

PS Na hokej.net ktoś napisał, że Unici byli widziani późnym wieczorem z nd. na pon. w disco Menago, także...




no niestety(akbo stety ) unia w tym sezonie to nie jste to samo co w tamtym nieoszukujmy sie, podstwa druzyny odeszla, zostali sami mlodzi ktorzy nie sa ograni w ekstralidze, wiec nie ma czemu sie dziwic dllaczwgo unia jesta na miescu w tabeli w ktorym jest.



Tyszanie po tym co widzialem na meczy z wojesewm chycili zadyszke po dobrym poczxatku zastal ih niedobor sil, zaczeli przegrywac, ale nastpne mecze wroca "do pozadzku dzniennegoi" i zaczną wygrywac"

co to stoczni to jestem pelen podziwu zwlaszcza do miejsca ktorew teraz zajmoja w tabeli, nie wie=dzialem ih jeszcze w akcji przeciwko podhalu ale wkrotce sie to zmieni ale jednak niesadze zerby stocznianie jak kolwiek mogli zagrozic zwyciestwu podhala . niezmienie ciesze sie ze wiktor pysz przejpol druzyne podhala, wprowadzil wiele zmian wciaz ekserymentuje (ciul wie czy nap[isa;lem to dobrze {mam klepe}) i jak by na to nie patrzec wychodzi to na dobre).
7 meczy pod jego wodza i siedem zwyciest
postaram sie jutro napisac cos na trzezwo ;p

Do góry
#642118 - 26/10/2006 20:31 Re: Liga polska sezon 2006/2007
Mruzu Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1549
Skąd: N = 49°28'05,5'' E = 20°01'4...
jak dla mnie w kolejnej kolejce typy na: craxe, tychy, wojas i janow, ale nic na 100% jak to w sporcie bywa ;]

Do góry
#642119 - 29/11/2006 21:20 Re: Liga polska sezon 2006/2007
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
Widze ze temat coś podupadł no cóż może czas go wskrzesić, tym bardziej ze w PLH emocje coraz większe już dawno po podziale na słabszych i mniej słabszych , choć zarówno w jednej jak i drugiej każdy może wygrać z każdym, o czym przekonaliśmy się nie raz. ale do rzeczy :

Z piątkowych meczów zaciekwił mnie pojedynek w gdańsku:

Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy

Dziwi bardzo słaba postawa Tyszan ostatnimi czasy, również Stocznia po serii bodajże 9 meczy bez porażki zaczęła serię meczy bez zwycięstwa Także szykuje się bardzo ciekawy mecz, w którym mam zamiar postawić na jednak na zwycięstwo GKS-u.
A jeśli nie tym razem to może jakaś progresja na ich away win?
Zobaczymy.

Typ: 2 (kurs: 2,4)

Do góry
#642120 - 01/12/2006 10:28 Re: Liga polska sezon 2006/2007
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
DZis bardzo ciekawa kolejka na uwage jak dla mnie zasluguje meczyk w Gdansku

Stoczniowiec - Tychy 2 2,40 4/10 /Bwin/
Ladny kursik na Tyskie , ktore od 4 meczy nie wygaly czym spowodowaly doscigniecie ich przez Craxe. Dzis pradowpodbnie wroca juz do skladu i Sarnik (ospa) i Belica. Do tego w tym sezonie Tyskim raczej lezy Stocznia:
W Gdańsku: 4:4
W Tychach: 9:2 / 5:3 .
Problem jak zawsze lezy w bardzo dlugiej podrozy i ewentualnej dyspozycji bramkarzy szczegolnie Odrobnego.

Poza tym:
Cracovia - Zaglebie S. 1 1,70 4/10 /Bwin/
Krakowianie złapali odpowiedni rytm gry wygrywając cztery ligowe mecze z rzędu. W piątkowym spotkaniu z Zagłębiem także będą faworytem. Ale Sosnowiec jest chyba najnardziej nieprzewidywalnym teamem w tym sezonie. Kurs na Craxe nie jest zly , a zespoły spotykały się dotąd trzykrotnie i dwa razy lepsi byli hokeiści &#8222;Pasów&#8221;. Do tego Craxa juz doscignela Tyskie i ma szanse wyjsc na 1 miejsce. Minusem moga byc klopoty Craxy z obroncami do leczacych juz kontuzje Safarika, Duleby i Marcinczak moze dojsc Wajda. Ale w sporym gazie jest Leszek Laszkiewicz. Kolejny minus to ze mecz rozgrywany jest jak zwykle w Katowicach, ale "juz" podobno 10 grudnia oddana do uzytku zostanie hala Pasow.

Do góry
#642121 - 01/12/2006 12:21 Re: Liga polska sezon 2006/2007
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ja polecam w Gdansku over 5.5

Oba zespoly bardzo ofensywne + niepewna gra (zwlaszcza defensywy) stoczni (mlodzi gracze, chimeryczni mocno) + wystarczy spojrzec na h2h... 1.7 na over 5.5? Mysle ze peknie w II tercji...

Widzialem oba zespoly w grze w ostatnim tygodniu w Toruniu i mysle ze tu absolutne minimum to 7 brameczek

Do góry
#642122 - 03/12/2006 13:05 Re: Liga polska sezon 2006/2007
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
...wskrzeszania tematu ciąg dalszy

Jako że właśnie Polska poległa w wielkim finale z wielką Brazylią wpadło trochę grosza i jest za co zagrać dzisiejsza kolejkę


GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ

Tyszanie chyba poczuli na plecach oddech mistrza Polski, który depcze im po piętach w ligowej tabeli i myślę że piątkowej wygranej w Gdańsku zaczną wreszcie grać na swoim normalnym poziomie, tym bardziej ze szpital w GKSie kurczy sie i do gry wracają kolejni zawodnicy.
W dotychczasowych meczach obu drużyn w tym sezonie GKS jeszcze nie wygrał, więc chyba czas przełamać złą passę.
Faktem który zdecydował o tym ze zagram na Tyskich jest bardzo dziwna sprawa z bramkarzem Podhala, który z tylko sobie widomych powodów zrezygnował/zdezerterował/uciekł (?) z Nowego Targu.(w związku z tą sprawą rozważam też zagranie overka w tym meczu ale na razie Bwin nie wystawił takiego zakładu)

Typ: 1 (kurs 1,6)

Poza tym zagram sobie jeszcze delikatnie dubelek:
Tychy oraz remis w meczu Naprzód - Unia

Do góry
#642123 - 03/12/2006 13:59 Re: Liga polska sezon 2006/2007
Mruzu Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1549
Skąd: N = 49°28'05,5'' E = 20°01'4...
Tak sie składa ze Dawid od jakiegos czasu wogole nie wychodzil w podstawowym składzie zastepował go w bramce Rajski który obecnie prezentuje wysoką forme i to Lemanowicz był dla niego zmiennikiem. Ja osobiscie zagrał bym na Podhale z remisem. Wierze w druzyne z mojego miasta

Do góry
#642124 - 03/12/2006 14:22 Re: Liga polska sezon 2006/2007
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Quote:

Tak sie składa ze Dawid od jakiegos czasu wogole nie wychodzil w podstawowym składzie zastepował go w bramce Rajski który obecnie prezentuje wysoką forme i to Lemanowicz był dla niego zmiennikiem. Ja osobiscie zagrał bym na Podhale z remisem. Wierze w druzyne z mojego miasta



Jak nie wychodzil jak ostatnie 2 mecze to Lemanowicz bronil i wpuscil odpowiednio 3 i 1 bramke i byl chwalony szczegolnie za mecz ostatni.

Do góry
#642125 - 03/12/2006 14:30 Re: Liga polska sezon 2006/2007
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
Dokładnie Mruzu, już Ci miałem odpisać ale widze że vonseb mnie uprzedził

Powtórzę więc tylko że zarówno w piątek jak i we wtorek bronił Lemanowicz :]

Do góry
#642126 - 03/12/2006 14:35 Re: Liga polska sezon 2006/2007
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Wracajac do tematu dzis podobnie jak wyzej zagram:
Tyskie 1 ( czuja oddech Craxy, graja u siebie ) 6/10,
Stoczniowiec 2 ( klopoty z obroncami w Sosnowcu ) 4/10
Torun X 2/10


Edited by vonseb (03/12/2006 14:37)

Do góry
#642127 - 03/12/2006 19:18 Re: Liga polska sezon 2006/2007
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ 7-2

Tyszanie sie rozstrzelali, a hattricka upolował Robin Bacul, który ostatnio wrócił do gry po chorobie. Żałuje tylko bo ostatecznie nie zagrałem tego overa.

A co do dubelka i remisu w Janowie, to chyba jednak bardziej cieszy pewne zwycięstwo mojej Unii, zwłaszcza wobec wygranej Krynicy w Sanoku.

Do góry
#642128 - 03/12/2006 19:56 Re: Liga polska sezon 2006/2007
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Nie bylo u/o dziś

W Toruniu totalna dominacja gości, jeszcze nikt tak dobrze nie zagrał u nas jak Cracovia... Gratsy

Do góry
#642129 - 03/12/2006 20:17 Re: Liga polska sezon 2006/2007
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
No właśnie nie wiedziałem czy Bwin dał w końcu u/o. Ale skoro nie to nie mam za bardzo czego żałować

Do góry
#642130 - 03/12/2006 20:19 Re: Liga polska sezon 2006/2007
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
NO prosze i Stocznia po 2,75 nie zawiodla

Do góry
#803541 - 22/12/2006 00:40 Re: Liga polska sezon 2006/2007 [Re: vonseb]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
No cóż temacik znów trochę zasłabł, więc ratujemy \:\)

Jeśli chodzi o jutrzejsze mecze to ja widze 2 pozycje do zagrania:

TKH Eurostal Toruń - Wojas Podhale
typ 2
kurs: 3,1

We wczesniejszych 4 spotkaniach tych drużyn zawsze wygrywali gospodarze , więc najwyżysz czas to zmienić. Jak ktoś boi się kursu 3 to może zagrać z podpórką po kursie 1,9 ja zdecyduje sie na czystą dwójkę bo uważam ze pomiędzy 1,9 a 3,1 jest zbyt duża różnica \:p

UKS ZSME Zaglebie S. - MKS Cracovia Kraków
typ over 5,5
kurs: 1,9

A jeśli chodzi o ten mecz to nie mam za bardzo nic do powiedzenia \:\) myśle że siła ofensywna Cracovii oraz własna hala Zagłębia ( oraz Mariusz Puzio :)zrobi swoje i będziemy mieli ciekawe widowisko z dużą iloscią bramek \:\)

To chyba tyle, troche skrótowo no ale cóż NHL 2007 już czeka

Ps. Zagram sobie jeszcze takie oto ako na jutrzejsze mecze: GKS Craxa,Podhale, i Janów

Do góry
#803900 - 22/12/2006 14:00 Re: Liga polska sezon 2006/2007 [Re: joesakic]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Jak ożywiać, to ożywiać \:\) .

GKS Tychy - Stoczniowiec

Do malowniczego Śląska zawitają dzisiaj przybysze znad Bałtyku. Jak wiadomo Polska to kraj długi, mecz o 18:00, czyli pewnie jeszcze mają kawełek drogi przed sobą. Tyszanie u siebie, zapewne wyspani itp. Nieważne, nie popuszczajmy wodzy fantazji \:p .

GKS po wręcz wspaniałym początku sezonu, przechodził lekki kryzys, który już za nimi. Znowu zaczęli dobrze grać, a co ważniejsze dla ich kibiców (mnie do ich grona nie wliczajcie \:p ) zaczęli znowu wygrywać. Ostatnimi czasy mieli kilka kontuzji, ale dzisiaj trener powinien mieć do dyspozycji wszystkich graczy, no może za wyjątkiem Kuca. Do tego 'Tyszczan' będzie wspierać ich wspaniała publiczność (+ ja), przed którą nie zwykli przegrywać. Bilans meczy i bramek u siebie mówi sam za siebie.

Stoczniowiec również trzyma niezły poziom, w końcu zajmują 3. miejsce. Niestety dla nich wszędzie mają daleko, a wycieczek do Tych już tym bardziej nie mogą mile wspominać. W tym sezonie grali tam 2 razy i raz dostali 9 bramek przy 2 strzelonych, a za drugim razem 5 przy 3.

Typ: 1


__________________________________________________


Do góry
#805620 - 23/12/2006 03:45 Re: Liga polska sezon 2006/2007 [Re: Trewor]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
GKS Tychy - Stoczniowiec 4-1

Szkoda, że w PLH następuje przerwa, bo dobrze idzie \:\) .

Już w 1. minucie meczu po błędzie w ustawieniu Skutchan znalazł się kask w kask z Sobeckim, ale górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz. I to chyba na tyle z ciekawszych rzeczy jakie się działy w I tercji.
W drugiej części gry w ciągu minuty ku uciesze kibiców GKS-u (i mojej \:p ) Bacul i Justka pokonali dobrze broniącego Odrobnego. Tyszanie w tym okresie jakby przejęli inicjatywę i wydawało się, że wszystko ładnie i gładko pójdzie. Jednak w 30 minucie Stocznia wyjeżdża trójką przeciwko Gwiżdżowi i Sobeckiemu. Siła trojga na dwojga okazała się większa i zrobiło się 2-1. W tej części gry krążek jak zaczarowany mijał o cm bramkę Stoczni (inaczej: gracze Tyscy razili nieskutecznością). W ostatniej minucie II tercji najpierw stała się rzecz dziwna - Ślusarczyk zamknął krążek w rękawicy za co został ukarany karą 2-minutową, a 10 sekund później rzecz tragiczna - za faul na ławkę kar wędruje również Cychowski. Oznaczało to, że Tyszanie przez prawie 2 minuty III tercji będą grać w osłabieniu 5 na 3. Nerwowe regulaminowe 15 minut przerwy między tercjami urozmaicił mi konkurs strzałów, dzięki któremu jeden z kibiców wrócił do domu z nowym żelazkiem. Ale mniejsza z tym...
Początek III tercji, GKS w podwójnym osłabieniu i... bezradna Stocznia, która dość że nawet nie oddała strzału w ciągu tych 2 minut, to w dodatku ani razu nie zawitała na dłużej w tercji gospodarzy. Naprawdę dziwna sytuacja i pierwszy raz widziałem coś takiego. Na szczęście było mi to na rękę (a dosłownie 'na kieszeń' ;\) ). Po tym okresie gry Tyszanie po raz kolejny raz po raz obstrzeliwali bramkę gości, ale bez efektu bramkowego. Gra się zaostrzyła i co chwilę sypały się kary dla obu ekip. W końcu w 49 minucie Belica po raz drugi pokonuje Odrobnego, a 4 minuty później po wygraniu wznowienia w tercji obronnej Stoczni, Wołkowicz strzałem z nadgarstka ustala wynik spotkania.

Ogólnie mecz na średnim poziomie, słaba skuteczność obu ekip zwłaszcza w grze 5 na 3. Na szczęście przy odpowiedniej stawce nawet śledzenie pojedynku w brydża może być fascynujące \:p .


__________________________________________________


Do góry
#806047 - 23/12/2006 14:00 Re: Liga polska sezon 2006/2007 [Re: Trewor]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
No nie wiem czy tak dobrze \:\) Mnie typki weszły ale na odwrót \:\(
Może przyda sie wiec przerwa świąteczna \:\)

A co do samych meczy to jak widać Podhale nadal w dołku, a w pojedynku z Sosnowcem decydowała siła defensywna a nie ofensywna Cracovii \:\)

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa), 3520 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582363 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25