Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#642179 - 22/08/2006 12:00 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Czy wiadomo coś na temat braków w zespole Austri Wiedeń?

Do góry
Bonus: Unibet
#642180 - 22/08/2006 12:10 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie doceniacie druzyny Salzburga, porownanie do Chelsea jest na miejscu jesli przyjmie sie odpowiednia skale, kolega powyzej chyba to mial na mysli.
Miliarder od napoju ze skrzydelkami uparl sie mocno zeby zaistniec w sporcie masowym, do tej pory promowal sie sportach nazwijmy to "niszowych", budowa druzyny pilkarskiej to nie jest zadanie na jeden sezon, i on sobie zdaje z tego sprawe, na ten moment celuje w samo mistrzostwo kraju, a te eliminacje do LM sa traktowane szkoleniowo choc nikt sie nie obrazi jesli dostana sie do fazy grupowej;d
Oczywiscie zadanie maja trudne mimo skromnej wygranej u siebie.
1-0 z pierwszego meczu nie swiadczy o niczym, wg mnie Valecia zlekcewazyla rywala i u siebie tego bledu nie popelni, nie ruszalbym 1x2 czy awansu ktorej z druzyn, Valecia himeryczna choc teoretycznie duzo lepsza, a Salzburg to w wielka niewiadoma, zaczna wywijac jak Petrzlka w zeszlych eliminacjach i fazie grupowej i bedzie wielki placz.
Dlatego over w tym meczu jest dobrym rozwiazaniem,
niestety bukmacherzy tez tak uwazaja i kursy w granicach 1,70 - 1,80 zniechecaja.
Mozna sprobowac wariantu ze Salzburg strzeli, daje spore szanse na to ze jesli maja strzelic to zrobia to pierwsi, gospodarze rzuca sie do ataku od 1 gwizdka, o kontre wtedy nie jest trudno, za mala stawke mozna sprobowac.
Cf Valencia - Red Bull Salzburg Salzburg strzeli pierwsza bramke 4,15 /betway/
Mala stawka, ewentualnie mozna sprobowac zamiast overa
2 lub 3 bramki z kursem 2,00

Do góry
#642181 - 22/08/2006 12:33 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
Ja proponuję 2 undery:

Benfica - Austria Wiedeń
Tak jak już wcześniej zostało napisane Benfice wystarczy nie stracić bramki i mają awans, dlatego nastawią się głównie na obronę i ewntualnie kontratak. Myślę że Austryjakom nie uda się strzelić gola na wyjździe i również mało prwdopodobne wydaje mi się zwycięstwo Befiki więcej jak 2:0

Osasuna - Hamburger SV
Pierwszy mecz jak wiadomo zakończony bezbramkowym remisem. Klasa oby drużyn myślę że podobna. Obydwie z szansami na awans. Na pewno kluczem dla obu drużyn będzie granie na nie stracenie gola. Nie sądzę że którykolwiek zespół ruszy do zdecydowanego ataku już od początku meczu.

To nie są żadne pewniaki ale na jednym kuponie robią niezłe ako i moim zdaniem jest duża szansa że to wejdzie.

Do góry
#642182 - 22/08/2006 12:36 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
wydaje mi sie ze w stsie został wycofane spotkanie benfiki, w toto jeszcze jest, do tego warto sprobowac kurs na awans valencji - 1.55

Do góry
#642183 - 22/08/2006 12:37 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
yoyo Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 1521
Skąd: Szczecin
Quote:



To graj sobie awans Salzburga Już wiele razy w LM tzn w jej kwalifikacjach było tak, że mimo, iż słabsza z drużyn była bardzo blisko awansu to odpadała z możniejszym przeciwnikiem, czy to sportowo, czy też z pomocą arbitrów. Przypomnij sobie choćby drugi mecz pomiędzy Panathinaikosem i Wisłą. Sędzia tam ewidentnie wepchnął Greków do LM nie uznajac prawidłowego gola Penksy. Gra się toczy o wielkie pieniądze. Valencia wydała nieporównywalnie większe pieniądze niż Austriacy na kupono nowych zawodników. POza tym nie rozśmieszaj mnie porównaniem do Chelsea gdzie tu są wielkie gwiazdy i indywidualności? stary Zickler? 37-letni Linke? a może chodzi Ci o Ezequiela Carboniego?
W Salzburgu jest kontucjowany Zickler, odszedł do Panaty kapitan Ivanschnitz, a trenerem jest spisujący się kipesko w ostatnich latach Trappattoni.
Ja gram grubo awans Valenci
pozdrawiam




Nie doceniasz Salzburga człowieku. Nie bedzie to taki latwy mecz jak ci sie wydaje.Valencia gra u siebie to fakt, jest niby lepszym zespolem, bardziej znanym i w ogóle - dzisiejszy mecz pokaze kto jest lepszy. To dlaczego w pierwszym meczu przegrali. Ludzie mowia ze zlekcewazyli rywala. No ok, ale w trakcie meczu mogli sie spiac i pokazac klase. Dlaczego tego nie zrobili??? BO byli gorsi . Ja gram Salzburg z handi (+1.5) Pozdro
Acha zapomnialem napisac. Dzis Valencia nalezy do masowych typow a wiadomo jak to sie konczy.

Do góry
#642184 - 22/08/2006 12:51 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
zgadza sie masowy typ, ale ryzyko nie jest az tak duze, jeden z wazniejszych spotkan w sezonie, bardzo wazny mecz, jednak biore awans valenci, moze nie podparłem tego żadną analizą, ale poprostu nie mam czasu na rozpisywanie, nie wierze w duet trenerski salzburga, tyle

dla zwolennikow aw gości
w valencji z ważniejszych graczy nie zagrają del horno i baraja

hehe

Do góry
#642185 - 22/08/2006 12:55 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
Quote:

Dzis Valencia nalezy do masowych typow a wiadomo jak to sie konczy.




Tak, to jest chyba najpoważniejszy argument jeśli chodzi o ten mecz...

Valencia powinna dzisiaj bez problemu wygrać z Salzburgiem (austriacką Czelsi ) Hiszpanie już w ten weekend zaczynają sezon. O przygotowanie można więc być spokojnym, a dodatkowo przeciwnikiem jest zespół z Austrii (nie z Anglii, Włoch, Hiszpanii ani nawet z Niemiec)


Prawdopodobny skład Valencii:
Ca&ntilde;izares; Curro Torres, David Navarro, Albiol, Moretti; Silva, Edu, Albelda, Vicente; Morientes y Villa.

Do góry
#642186 - 22/08/2006 12:56 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:

wydaje mi sie ze w stsie został wycofane spotkanie benfiki, w toto jeszcze jest, do tego warto sprobowac kurs na awans valencji - 1.55




Jest w Stsie tylko jakoś tak niżej (nie z pozostałymi meczami kwalifikacji LM).
Widać, że dyskusja o meczu Valencia - Salsburg uzasadnina, np Sts dał na to spotkanie wyższe kursy, tzn na awans (zazwyczaj wyższe kursy są na trudne mecze).
Obecnie 1,6 - 2,2.

Do góry
#642187 - 22/08/2006 14:50 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:


Vicente, Morientes, Villa.




Mam nadzieje ze ta trojka zapewni Los Ches zarowno awans do fazy grupowej LM jak i wygranie calej imprezy. Dla mnie no bet, bo nie stawiam na druzyny ktorym kibicuje. Kurs na 1 zreszta i tak za maly.

Do góry
#642188 - 22/08/2006 15:06 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
To, że Valencia wygra, nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości. Kursy jednak słabiutkie.
Ale zagram tu handi -1 na Hiszpanów.
Uważam, że w 90 minut Valencia poradzi sobie z Austrią min. 2 bramkami.
Wiem, że może być ciężko, ale nie porównujmy nawet potencjałów obydwu drużyn i lig.
Mam tylko nadzieję, że jak już Valencia będzie prowadziła 1-0, to nadal będzie grała swoje i nawet nie pomyśli o ewentualnej dogrywce.

Mój typ Valencia (handi -1)

Pozdrawiam.

Do góry
#642189 - 22/08/2006 15:15 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Quote:

wydaje mi sie ze w stsie został wycofane spotkanie benfiki, w toto jeszcze jest, do tego warto sprobowac kurs na awans valencji - 1.55




w stsie jest Benfica pod spotkaniami środowymi o 21:15

Do góry
#642190 - 22/08/2006 15:16 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Crvena Zvezda Belgrad - AC Milan

Milan pojechał w praktycznie najsilniejszym składzie. Pierwszy mecz wygrał Milan tylko 1-0 a powinien wyżej. Taki niski wynik był tylko dlatego że Rossonieri do końca nie wiedzieli czy zagrają w kwalifikacjach CL. Piłkarze byłi przed pierwszym meczem dosłownie ściągani z urlopów. Teraz już jest inna sytuacja, mineły dwa tygodnie i mogli się lepiej przygotować do gry. Crvena większych szans nie ma bo milan to drużyna twarda nie dająca się ograć byle komu. Włosi napewno nie bedą ryzykować nerwówki w końcówce. Zwycięstwo Milanu w tym meczu jest bardzo prawdopodobne.

Milan win 9/10

Maccabi - Liverpool

Bardzo podobne spotkanie do meczu milanu. zdecydowany faworyt z pierwszego meczu ma niewielką zaliczke. Ale teraz gdy Maccabi myśląc chociaż troche o awansie będzie musiało się troczke odsłonić. Atut własnego boiska też odpada. Na meczu pewnie bedzie więcej kibiców Liverpoolu niż Maccabi. Liverpool pojechał najmocniejszym na tą chwile składem i też nie dopatrywałbym się tutaj sensacji.

Liverpool win 9/10

Benfica - Austria Wiedeń

Nie zgodziłbym się z tym że Benfica będzie tylko się bronic by utrzymać wynik z meczu w wiedniu. W pierwszym spotkaniu chociaż jeszcze nie przygotowani do sezonu byli drużyną lepszą. Austria prezentuje się kiepsko. Klub praktycznie się rozpada. Właściciel najchętniej już by się go pozbył ale prawo wymaga od niego jeszcze jednego sezonu finansowania zespołu. Z klubu odchodzą kluczowi gracze zostają ci którzy grają słabo i młodzież. Benfica u siebie bardzo silna. W zeszłym sezonie potrafiła ograć Manchester, z dobrą obroną. Under w tym meczu bardzo prawdopodobny ale ja bym się pokusił o dokładny wynik 2-0 dla Benfiki.

Benfica win 9/10
Benfica win 2-0 4/10
Under 2.5 6/10

Do góry
#642191 - 22/08/2006 15:23 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wydaje mi się, że kompletnie lekceważycie Salzburg niemając w ogóle pojęcia co to za drużyna.

A jest to (jak ktoś wcześniej to doskonale ujął) taka 'austriacka Chelsea' - klub za którym stanął potęzny sponsor mający w swych zamierzeniach uczynić z tej drużyny zespół światowego formatu. Już teraz w drużynie Red Bull zebrana jest naprawdę niezła paczka zawodników, a wszystko to ogarnia włoska myśl szkoleniowa w osobie samego Giovvaniego Trappatoniego.
Awans do LM to w tym sezonie absolutny priorytet drużyny z Austrii - wszystkie działania podpożądkowane są tylko i wyłącznie temu celowi, zaś wynik pierwszego spotkania 1:0 (w domu) to wbrew pozorom świetna zaliczka.

Ja dzisiejszego wieczora powierze niewielką stawkę właśnie drużynie z Salzburga - nie wiem jesze w jaki to będzie wariant ale najprawdopodobniej najbezpieczniejszy, czyli +1,5 po świetnym (wg. mnie) kursie @2.0

Do góry
#642192 - 22/08/2006 16:00 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Wydaje mi się, że kompletnie lekceważycie Salzburg niemając w ogóle pojęcia co to za drużyna.



Nie no, kolejny orędownik i fan Austrii .
OK, to jest forum i każdy wyraża swoją opinię.
Ale nie pisz człowieku, że ktoś inny nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
Widzę, że Ty masz ogromne pojęcie i stawiasz na równi Valencię z Austrią z jakiejś ligi austriackiej.
Gratuluję dobrego poczucia humoru .
I nawet możny sponsor Austriaków nie zmieni mojego przekonania, że Valencia awansuje do rozgrywek grupowych CL.

Słyszę tylko jeden argument: Red Bull i Red Bull.
A Valencia to niby dziady jakieś bez sponsora???

Życzę powodzenia wszystkim, którzy typują awans VAL.

Do góry
#642193 - 22/08/2006 16:16 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Napiszę krótko o 2 meczach:
Maccabi H.-Liverpool x
Według mnie nie ma sensu grać Liverpoolu po tak marnym kursie.Nie bierzcie pod uwagę tego,że w drużynei angielskiej grają takie gwiazdy jak gerard i Cisse bo po wyjściu na boisku bardzo często to nie ma znaczenia.I jeszcze jedno odnośnie tego,że drużyna izraelska się odkryje,a wtedy Liverpool ich skontruje.Bardzo często słyszę taką opinię,a po obejrzeniu kilku meczów,w których taki przypadek był możliwy ta opinia bierze w łeb.Bardzo często drużyny słabsze nie mając sposobu na sformowanie obrony rywali nie wystawiają do ataku dużej liczby zawodników.Po prostu zadowalają sie remsiem.

Crvena Zvezda-Milan x
Podobna opinia jak wyżej,wiadomo Milan to Kaka,Dida,Gatusso ale Crvena Zvezda to młoda drużyna lubiąca wyzwania.Już na San Siro pokazali,że w piłkę potrafią grać i zapewne dobre wrażenie zrobią także przy własnej publiczności.


Jedna z tych drużyn zremisuje.Wiem tylko jedno na pewno w tych meczach nie zobaczymy dużych niespodzianek jakimi niewątpliwie byłyby zwycięstwa gospodarzy.Milan jak i Liverpool nie będą forsowały tempa i zadowolą się remisami,które gwarantują im udział w fazie grupowej LM.

Do góry
#642194 - 22/08/2006 16:24 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Co to w ogóle za ton...?
Chodziło mi jedynie o to, że skupiliście się na Valencii 'bo to uznana firma' a niebardzo w ogóle was obchodzi rywal hiszpanów - z wielu wypowiezi takie właśnie wrażenie można odnieść.
Wszak o wyniku każdego spotkania piłki nożnej decydują OBIE drużyny (+ ewentualnie sędzia) i sprawa awansu nie zależy tutaj tylko i wyłacznie od Valencii.

Quote:

Ale nie pisz człowieku, że ktoś inny nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
Widzę, że Ty masz ogromne pojęcie i stawiasz na równi Valencię z Austrią z jakiejś ligi austriackiej.



Wiele osób może i pojęcie ma, ale z Twojej wypowiedzi jasno i wyraźnie wynika, że Ty do tych osób się nie zaliczasz.
Cosik Ci się kluby kolego pomyliły...

Do góry
#642195 - 22/08/2006 16:31 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
quantanamo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2006
Postów: 344
Skąd: Polska
SALZBURG = CHELSEA

No bez jaj panowie trochę przesadzacie stawiając Salzburg na równi z Chelsea. Salzburg ma tylko znanych trenerów (GIOVANNI TRAPATTONI i LOTHAR MATTHÄUS) ,a wiadomo jak skończyła się przygoda tego pierwszego w Stuttgarcie!
Piszecie, ze Salzburg stawia sobie za pierwszy cel awans do Ligi Mistrzów, a co Valencie to za cel ma niby utrzymanie się w lidze czy co?? Zreszta kadra Salzburga nie powala na kolana! THOMAS LINKE, ALEXANDER ZICKLER - (emeryci sciągnięci przez MATTHÄUSA), VRATISLAV LOKVENC,CHRISTIAN TIFFERT,ALEKSANDER KNAVS,NIKO KOVAC - to przeciętni gracze, jedyni na dobrym poziomie to ANDREAS IVANSCHITZ i JOHAN VONLANTHEN ale i tak to za mało na Valencie. MORIENTES, VILLA, CANIZARES, VICENTE,MIGUEL,EDU,MORETTI,ANGULO(AYALA,BARAJA,DEL HORNO) ale oni chyba nie zagrają!
moim zdaniem valencia powinna awansować nie wiem czy w regulaminowym ale pewnie awansuje!

Do góry
#642196 - 22/08/2006 17:00 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Co to w ogóle za ton...?
Chodziło mi jedynie o to, że skupiliście się na Valencii 'bo to uznana firma' a niebardzo w ogóle was obchodzi rywal hiszpanów - z wielu wypowiezi takie właśnie wrażenie można odnieść.
Wszak o wyniku każdego spotkania piłki nożnej decydują OBIE drużyny (+ ewentualnie sędzia) i sprawa awansu nie zależy tutaj tylko i wyłacznie od Valencii.

Quote:

Ale nie pisz człowieku, że ktoś inny nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
Widzę, że Ty masz ogromne pojęcie i stawiasz na równi Valencię z Austrią z jakiejś ligi austriackiej.



Wiele osób może i pojęcie ma, ale z Twojej wypowiedzi jasno i wyraźnie wynika, że Ty do tych osób się nie zaliczasz.
Cosik Ci się kluby kolego pomyliły...




A jakiegoż to tonu należy używać, żeby zwracać się do "jaśniepana". Facet, nie osłabiaj mnie.
Wydaje ci się, że jakimś guru jesteś na tym forum???
Niedoczekanie twoje.
Widzę, że ty masz wielkie pojęcie, ale tylko i wyłącznie o własnym bufoniastym "widzimisię"

A na marginesie, nie jesteśmy facecik żadnymi kolegami, a kluby to chyba tobie się mylą.

Nie chce mi się z tobą gadać.

Do góry
#642197 - 22/08/2006 17:16 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

A jakiegoż to tonu należy używać, żeby zwracać się do "jaśniepana". Facet, nie osłabiaj mnie.




Po pierwsze to właśnie ton Twojej wypowiedzi jest skrajnie agresywny, a "facet" tylko zwrócił Ci na to uwagę.

Quote:

Wydaje ci się, że jakimś guru jesteś na tym forum???
Niedoczekanie twoje.
Widzę, że ty masz wielkie pojęcie, ale tylko i wyłącznie o własnym bufoniastym "widzimisię".




Po drugie - chyba masz jakąś alergię albo coś łykasz - człowiek w wyważony sposób przedstawił swoje argumenty, a Ty zaraz wyzywasz go od bufonów. Naprawdę nie stać Cię na ograniczenie swoich wypowiedzi do merytorycznych argumentów?

Quote:

a kluby to chyba tobie się mylą.




Po trzecie - ewidentnie nie potrafisz przyznać się do pomyłki.

Quote:

Nie chce mi się z tobą gadać.




Tutaj chyba z wzajemnością, tym bardziej, że nie wiesz kiedy pisać z dużej litery.

P.S. Posty do kasacji rzecz jasna.

Do góry
#642198 - 22/08/2006 17:16 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
No właśnie też myślałem o over 2.5 ale boje się, że Hiszpanów stać będzie tylko na dwie bramki. Austria Salzburg (nie lubię jak sponosor zmienia nazwe klubowi) może się skutecznie bronić przez pierwszą połowe i później nie mieć czasu na strzelenie tej jednej bramki. Więc może skontrować to (tylko na zwrot) dokładny wynik 2:0?

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, wHiTe_StAr, ElNinho[mmdea], burbon, rafal08, alfa, akagi, igea23), 4125 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582711 Postów

Najwięcej online: 4344 @ 20:27