Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >
Opcje tematu
#642923 - 21/08/2006 23:04 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

z wypowiedzi jiro wynikalo ze na nim zrobil.




Rasiak zrobił na mnie wrażenie CZY swoim krótkim epizodem, w którym m.in. przez 5 minut wypracował więcej okazji niż Żurawski przez 3 mecze, zrobił lepsze wrażenie niż frankowski ?

Czytamy ze zrozumieniem.


Quote:

Jeszcze jest za wcześnie żeby oceniać prace Holendra.




Nie oceniam jego pracy pod względem umiejętności trenerskich takich jak motywowanie czy taktyka. Mimo że jest dobrym trenerem, a przynajmniej za takiego uchodzi, nie jestem w stanie zrozumieć jego decyzji kadrowych. Z zawodników takich jak Mila, frankowski i kilku innych nie będzie już żadnego żadnego pożytku. Nie grają już od dłuuugiego czasu w swoich bardzo przeciętnych klubach. Jeśli występują w kadrze to tylko zawodzą a nadal są w reprezentacji. Janas zostawił takiego frankowskiego w domu to podniósł krzyk że zostawia czołowego strzelca jadąc na MS. Ale krzyczeli głównie Ci którzy o piłce nie mają większego pojęcia. Czym kieruje się Leo B. powołując ich ? Widzi jak dobrze grają w klubach czy ugina się przed naciskiem chorej opinii publicznej ?

Do góry
Bonus: Unibet
#642924 - 21/08/2006 23:12 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

Mimo że jest dobrym trenerem, a przynajmniej za takiego uchodzi, nie jestem w stanie zrozumieć jego decyzji kadrowych. Z zawodników takich jak Mila, frankowski i kilku innych nie będzie już żadnego żadnego pożytku. Nie grają już od dłuuugiego czasu w swoich bardzo przeciętnych klubach. Jeśli występują w kadrze to tylko zawodzą a nadal są w reprezentacji.




Sam mógłbym napisać te słowa bo w 100% się zgadzam. Myślałem, że Leo coś zmieni a tu Mila i Franek "łowca bramek" (szczególnie w angielskim Championship...) są w składzie, tak jak by ostatni mecz z Danią w ogóle się nie odbył i jeszcze raz trzeba by było sprawdzić tych dwóch synów lasu.

Do góry
#642925 - 21/08/2006 23:14 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

Radek_89 to ja Ci wytłumacze pare powołań.

Jeśli chodzi o bramkarzy to się akurat w tym przypadku zgodze z tobą, bo i dla mnie Dudek to też jest pomyłka. Ja wciąż licze na Kuszczaka.

Jeśli chodzi o obronę. Nie wiem czemu wszyscy się podniecają Bosym?? Szczelił jednye bramki na mundialu to dać mu dożywotnie powołąnie do repry, ludzie. Zobaczcie na obronę Lecha, ile bramek traci?? I nie mówcie że jest Bosy w formie jeśli po 4 kolejakch, Lech tracił średnio po 2 bramki. Widziałem co grał Bosy w Kielcach i w defensywie to była porażka Fakt strzelił bramkę o może to za nim przemawia. Żuraw to samo, narazie gra w Niemczech padake.

Z tym to przesadziłeś " A od kiedy kurwa Radomski jest pomocnikiem? Kolejny błąd Holendra, który chyba niezbyt dokładnie oglądał mecz chociażby Wisły z Mattersburgiem. Przecież tam Radomski zagrał po profesorsku, ale na stoperze
Bury też narazie nic nie pokazuje, Madej do kadry?? Bądźmy poważni. Fakt za Mile powinien pojechać będący w dobrej formie Giza a reszta bez zmian bo nie ma lepszych

No i na koniec jeszcze atak. Chałbiński,Paweł Brożek - napisz mi ile szczelili bramek jesienią. Co do Franka to się zgodze bo jest bez formy.

P.S. A najlepsze są komentarze ludzi.
15.05.2006 zaraz po powołaniach komentarze ludzi:
Czemu nie ma Dudka i Franka toż to tragedia
21.08.2006 po powołaniach Leo:
Dudek i Franek powołąni toż to tragedia, oni są bez formy.

Podsumowując cokolwiek było zrobione i tak będzie źle


Chodziło mi oczywiście o mecz Benfici z Austrią; sam nie wiem, dlaczego mi się tak skojarzyło

Co do Burego - ja piszę o nim, jako o alternatywie dla Szymkowiaka, który nie jest pewnym zawodnikiem. A jeżeli ktoś pisze, że on od dwóch lat nic nie pokazuje, to znaczy, że wogóle nie śledzi poczynań tego piłkarza. Na wiosnę kilkukrotnie Legię ratował.

Chałbiński strzelił jedną, ale w poprzednim sezonie przyładował 15. Poza tym w Zagłębiu największa siła opiera się na trójce Łobodziński - Iwański - Chałbiński, więc na indywidualną statystykę bym nie patrzył aż tak bardzo.

Do góry
#642926 - 22/08/2006 04:59 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Quote:

Quote:

z wypowiedzi jiro wynikalo ze na nim zrobil.




Rasiak zrobił na mnie wrażenie CZY swoim krótkim epizodem, w którym m.in. przez 5 minut wypracował więcej okazji niż Żurawski przez 3 mecze, zrobił lepsze wrażenie niż frankowski ?

Czytamy ze zrozumieniem.


Quote:



nie spinaj sie bo ten tekst to tu pisany jest milion razy. Ale jak dla Ciebie Rasiak akcja strata -odbior-dosrodkowanie(niecelne) zapewnilby sobie miejsce w kadrze na kolejnych kilka sezonow to dziekujmy pokornie ze w koncu ta kadra jest w rekach kompetentnego szkoleniowca.

P.S.
I nie piszcie ze bury sie nadaje do repry bo to juz nawet smieszne nie jest

Do góry
#642927 - 22/08/2006 08:36 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
"Rasiak strzelił dwa gole w sobotnim meczu pierwszej ligi angielskiej i wydawałoby się, że przy słabości Polski w ataku powołanie go jest czymś naturalnym. Doceniliśmy formę Rasiaka - przekonuje asystent trenera kadry Dariusz Dziekanowski i tłumaczy, że w pierwszej wersji powołań było miejsce dla napastnika Southampton. Zgrupowanie we Wronkach rozpoczyna się 28 sierpnia, ale piłkarz poprosił o zgodę na przyjazd dwa dni później. Powodem mają być chrzciny dziecka, które urodziło mu się podczas mundialu. Beenhakker uznał, że nie jest to powód usprawiedliwiający spóźnienie i zrezygnował z polskiego napastnika."

:|

Do góry
#642928 - 22/08/2006 08:42 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Quote:

"Rasiak strzelił dwa gole w sobotnim meczu pierwszej ligi angielskiej i wydawałoby się, że przy słabości Polski w ataku powołanie go jest czymś naturalnym. Doceniliśmy formę Rasiaka - przekonuje asystent trenera kadry Dariusz Dziekanowski i tłumaczy, że w pierwszej wersji powołań było miejsce dla napastnika Southampton. Zgrupowanie we Wronkach rozpoczyna się 28 sierpnia, ale piłkarz poprosił o zgodę na przyjazd dwa dni później. Powodem mają być chrzciny dziecka, które urodziło mu się podczas mundialu. Beenhakker uznał, że nie jest to powód usprawiedliwiający spóźnienie i zrezygnował z polskiego napastnika."

:|




nie no to już jest przegięcie ... chrzciny własnego dziecka to nie wystarczający powód do dwudniowego spóźnienia na zgrupowanie :|

beenhaker

Do góry
#642929 - 22/08/2006 08:47 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
A ja myślę, że swoje zrobiły też polskie media. Rasiak zapewne nie spodziewał się nawet powołania, więc ustalił datę chrzcin dziecka przypadającą na zgrupowanie.
Z psychologicznego punktu widzenia też nie jest to najlepsze posunięcie Beenhakkera. Takie wydarzenia zawsze pozytywnie wpływają na nastawienie piłkarzy - do tego Rasiak w formie ... eh, szkoda, ale rozliczymy Leosia po pierwszych meczach eliminacyjnych.

Do góry
#642930 - 22/08/2006 09:02 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


nie no to już jest przegięcie ... chrzciny własnego dziecka to nie wystarczający powód do dwudniowego spóźnienia na zgrupowanie :|

beenhaker




Trenerów pokroju Benka jest wielu ,napastników "klasy" Rasiaka jeszcze wiecej ,ale nie tu tkwi problem.

Najpierw nalezy przesadzić łachudrów pod wodzą listkiewicza*** z miekkich stołków w PZPN na troche twardsze w innym miejscu ,a dopiero potem rozważać kto i kogo powołuje do reprezentacji.

Ryba psuje sie od głowy ,więc nie można jej naprawić od ogona.

***celowo z małej litery

Do góry
#642931 - 22/08/2006 13:00 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
@amkwish - widzę, że obaj jesteśmy tego samego zdania na temat
Michała L.

Do góry
#642932 - 22/08/2006 15:19 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Glowacki gra teraz bardzo dobre mecze takze warto dac mu szanse, jest podpora WISLY KRAKOW w obronie, robi malo bledow.

Do góry
#642933 - 22/08/2006 18:06 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Glowacki gra teraz bardzo dobre mecze takze warto dac mu szanse, jest podpora WISLY KRAKOW w obronie, robi malo bledow.




Umów "Wiśle" sparring z angielskim klubem z Championship albo hiszpańskim z Segunda ,zobaczysz wtedy co wart jest Głowacki

A w naszej lidze Arek.....wymiata

Do góry
#642934 - 22/08/2006 18:11 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Arek faktycznie wymiata

Nie dziwi mnie tez powolanie Dudka, w koncu kiedy on ostatnio bramke stracil w swoim klubie? Widocznie dobry

Do góry
#642935 - 22/08/2006 18:40 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W głowie mi sie nie mieści ,ze Leoś nie wiedział jaki syf maja parchy w PZPN.

Skoro zgodził się zatrudnić u takich łachmytów to chyba kryształowy nie jest

Do góry
#642936 - 22/08/2006 21:38 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ta piłkarze słabo grają przez listkiewicza
Powołania z kapelusza też przez michasia

Był Dziurowicz było zle, jest listek jest zle, bedzie kozminski tez bedzie zle - niektorym po prostu musza narzekac

Do góry
#642937 - 22/08/2006 22:19 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Ta piłkarze słabo grają przez listkiewicza
Powołania z kapelusza też przez michasia

Był Dziurowicz było zle, jest listek jest zle, bedzie kozminski tez bedzie zle - niektorym po prostu musza narzekac




Piomil ,ze mało wiesz o PZPN ,juz mi to kiedyś mówiłeś,ale czy musisz te swoja niewiedze teraz upubliczniać ?

Dobra ,a teraz poważnie ,mam pare pytan

Uważasz ,ze nie było ingerencji listkowej bandy w listę powołań na MŚ'2006 ?

Nie wiesz ,że Placzyński i sitwa "menedżerów" pociaga za sznurki ?

Sadzisz ,że Leoś jest niezależny i nie ulega żadnym wpływom ?

Według Ciebie reprezentacja jest tworem samodzielnym i "forma" PZPN a "forma" kadry to dwie różne sprawy ?

PZPN to relikt bolszewizmu w czystej postaci ,im predzej tą swołocz ktoś pogoni ,tym lepiej.
W tym kształcie i w tej obsadzie to rozkładajacy sie trup,ale trumna jest nadal otwarta i jak najszybciej potrzebny jest ktoś z jajami ,kto zatrzaśnie jej wieko na ...wieki

Do góry
#642938 - 23/08/2006 03:39 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig

Ja nie moge Jiro,od rana mnie narażasz na ciężkie potłuczenia po spadnięciu ze stołka

Rasiak zrobił na Tobie dobre wrażenie na mundialu??????

Na mnie dobre wrażenie zrobił Giza


Przecież syn Djepetto nie nadaje się do kadry,co pokazał juz wiele razy,Franek bez formy jest sto razy groźniejszy od Grzesia w życiowej formie.
A że w Anglii Rasialdo strzela a Franek nie,to dlatego,że to nie jest liga dla Tomka,tylko dla takich drwali jak Gregor


Co do samego Benhackera to czego się spodziewaliscie,rewolucji w kadrze??

A niby kogo on ma powołać,co my jesteśmy Brazylia,że możemy wystawic 5 równych jedenastek???

Po pierwsze to co on moze wiedzieć o naszych piłkarzach,po paru obejrzanych meczach,pewno się tylko za głowe łapał,na jakim poziomie jest futbol w czterdziestomilionowym kraju na Wislą...

Leo opiera sie pewno na tym co było i na sugestiach swoich pomagierów,Boba i playboya.

Przecież kolo nie wymieni całej kadry,bo w ciągu miesiaca nie stworzy nowej ekipy.Zresztą jestem ciekaw,na ile on ma wpływ na to, co sie dzieje w kadrze?

Plus dla niego,że wywalił drewniaka,niech jeszcze to samo zrobi z Milą i Jopem,ale powiedzcie jakie on ma pole manewru?

Nie oszukujmy się, nie mamy lepszych piłkarzy,mówicie o tych z nazej ligi,nasza liga jest na poziomie Białorusii i kazdy pierwszy lepszy kumaty grajek tu zablyśnie,zobaczcie jak te nasze gwiazdy wygladają na tle ekip z Mołdawii,Białorusii czy Ukrainy,któte są denne mna tle Europy?Co on ma powolać te kaleki,zeby sie zesrali i skompromitowali w eliminacjach?

Benhacker nie ma wyjścia,musi stawiać na nasze zasrane gwiazdki pokroju Szymkowiaka czy Żurawskiego-bo nie ma innych,taka jest smutna prawda.
Jedyna sznasa to słaba forma rywali.
A on jedynie może ich zmotywować do lepszej gry( co ja wypisuje ) i trochę taktycznie poustawiać jak Engel,może jeszcze robić szybciej zmiany od Janasa i nie przychodzić najebanym na konferencje prasowe.
I to wszystko,choćby nawet przylazł do nas Hudding czy Mouhrinio to i tak wiele by nie skórał,bo z pustego nawet Salomon nie naleje...

Do góry
#642939 - 23/08/2006 04:29 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:



Piomil ,ze mało wiesz o PZPN ,juz mi to kiedyś mówiłeś




Po pierwsze - Nie kłam

Po drugie - Tak z pewnością trener jest tylko gębą a skład i tak powołuje caly zarząd pzpn łącznie z listkiewiczem na czele i do tego jeszcze gra za nich na boisku

Rozgryzłes ich spryciarzu

Do góry
#642940 - 23/08/2006 05:25 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:



Piomil ,ze mało wiesz o PZPN ,juz mi to kiedyś mówiłeś




Po pierwsze - Nie kłam





Czytaj jeszcze raz ,z dystansem i nie napinaj sie tak

Poza tym nie odpowiedziałeś na żadne z postawionych pytań ,usiłujesz za to kpić,szkoda.

Amen

Do góry
#642941 - 23/08/2006 05:28 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Grzesio Rasiak obrazil sie na kibicow- tych ktorzy wysmiewali sie z jego umiejetnosci, dotyczy tez to ludzi z mecz.pl...I ma teraz kadre w dupie, przez to nie zobaczymy tego magika futbolu w najblizszych meczach, a szkoda pozostanie nam ogladac jakis cieniasow typu zurawski...

Do góry
#642942 - 23/08/2006 06:50 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Quote:

Poza tym nie odpowiedziałeś na żadne z postawionych pytań ,usiłujesz za to kpić,szkoda.




W takim razie ja odpowiem.

Quote:


Uważasz ,ze nie było ingerencji listkowej bandy w listę powołań na MŚ'2006 ?



Nie było.
Quote:


Nie wiesz ,że Placzyński i sitwa "menedżerów" pociaga za sznurki ?



bzdura, skad takie info?
Quote:


Sadzisz ,że Leoś jest niezależny i nie ulega żadnym wpływom ?



Tak.
Quote:


Według Ciebie reprezentacja jest tworem samodzielnym i "forma" PZPN a "forma" kadry to dwie różne sprawy ?




tak

Do góry
Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Józef Małolepszy, Sony, Ojro, Zaixi, kemp, bester, wHiTe_StAr), 3154 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582330 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25