Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >
Opcje tematu
#643003 - 03/09/2006 11:15 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
beenhakker przerabia to samo co janas. wasilewski, dudek, frankowsk zostali przez niego dawno skresleni i tutaj janas mial na pewno racje. holender ma "dobra prase" i to go tylko ratuje. zadnej poprawy gry nie bylo. nic LB nie zmienil a trzeba sobie powiedziec ze troche czasu mial. wolne, rozne, ustawienie zespolu, pressing, powolanie zawodnikow, cokolwiek co by wskazywalo ze ten czlowiek cos robi i chce cos zmienic. wszystko jest po staremu. oczywiscie zgodze sie ze cudotworca nikt nie jest i polska jak brazylia czy argentyna grac nie bedzie. w turcji czy grecji gra kilku pilkarzy w pierwszych skladach. to nasz trener i jego wspopracownicy nawet sie tam nie pofatygowali. mysle ze oni nawet nie maja pojecia jacy zawodnicy tam graja. ogladac mile z wiedniu z benfika to byl czas a raczej czysta strata czasu. wszystkie mecze orange ekstraklasy mozna zobaczyc w c+ w poniedzialek i wtorek wiec sztab LB moze sobie darowac te "obserwacje" OE. holender nawet nie wie w jakiej formie sa jego zawodnicy skoro wystawia szymkowiaka a ten po 25 minutach nie ma sil.

Do góry
Bonus: Unibet
#643004 - 03/09/2006 11:28 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Ja dotyczące naszej kadry mam 1-dno zdanie którego trzymam się od dawna , kadra zacznie grać jak skończy się powoływanie zawodników Bąków , Żewłakowów , Szymkowiaków , Dudków.. , czyli graczy których już się nic nie nauczy . Ta kadra wymaga gruntownego odmłodzenia a nie częściowego . Jak my mamy realizować jakąkolwiek taktyke , grać pressingiem skoro Jacek Bąk ma 30-pare lat to o jakiej żelaznej kondycji i realizowaniu pressingu ma być mowa skoro na jednej z ważniejszej pozycji na boisku gra właśnie taka osoba . Wciąż czekam też na moment aż skończy się powoływanie graczy którzy nie grają w klubach (Mila , Dudek i jeszcze paru innych , czy też Szymkowiak który wali klape za klapą mecz za meczem , stracił miejsce w Trabzonie ale gra dalej w kadrze a co to kadra jest? Zlot niegrających . Mam nadzieje że paru osobom pan L.B podziękuje albo po następnych meczu zrezygnuje , chyba dopiero do niego dociera z jakimi ciołkami pracuje .

Do góry
#643005 - 03/09/2006 12:04 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Donati Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 1639
Skąd: BiałystOK
Moim zdaniem to jest cisza przed burza, a na euro rozkwitnie kwiat polskiej pilki

Do góry
#643006 - 03/09/2006 13:58 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Byłem pod wrażeniem, że przychodzi do nas fachowiec.

A tu Frankowski, Dudek, Mila... aż ręcę się rozkładają...

Do góry
#643007 - 03/09/2006 14:20 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
a kogo Leo mial niby powołac?
Ta kadra to tak naprawde kadra Dziekanowskiego sam Leo mial za malo czasu aby przyjrzec sie dokladnie polskim zawodnikom
Zreszta jak wiekszosc uwazam ze tu nie pomoze nawet stu Beenhakkerów...

Do góry
#643008 - 03/09/2006 14:37 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Zreszta jak wiekszosc uwazam ze tu nie pomoze nawet stu Beenhakkerów...



Stu Beenhakkerów nie pomoże, ale jeden Henryk Kasperczak mógłby pomóc i na pewno mniejsze pieniądze by brał.

Do góry
#643009 - 03/09/2006 14:50 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

a kogo Leo mial niby powołac?




Na pewno nie kogoś, kto podczas całego sezonu w II lidze angielskiej nie potrafił nawet jednego gola zdobyć. Ani kogoś kto cały sezon na ławce spędził.

Kasperczak jest jedynym polskim szkoleniowcem, który wystaje ponad poziom amatorszczyzny.

Najlepszym trenerem byłby Gus Hiddink, ale pomarzyć to sobie można...

Do góry
#643010 - 03/09/2006 15:37 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie można obwiniać tylko Frankowskiego za porażke bo cały zespół dał dupy. Nikt nie grał dobrze. Napastnicy nie dostali żądnej dobrej piłki, wiec jak mieli strzelić? Podac samemu sobie i strzelić jest raczej mało możliwe. Ja jestem za budową drużyny na kolejne MŚ, a nie granie Bąkiem i jeszcze kilkoma innymi bo oni nie gwarantują nam awansu do ME, a już po tym turnieju wiek im nie pozwoli na gre na poziomie reprezentacyjnym.

Do góry
#643011 - 03/09/2006 16:18 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
jasne, że nie Frankowski jest winny tej klęsce, bo co miał zrobić? Napastnik żyje z podań, a ile ich miał wszyscy widzieliśmy.

Jednak tak jak pisze Conrad - ktoś kto od roku nie potrafi strzelić gola nie powinien grać w składzie.

Do góry
#643012 - 03/09/2006 16:35 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Pescar, ja nie winię Frankowskiego za porażkę przecież. Tylko tak jak napisał Bzyku, uważam że pomyłką (nie jedyną...) było powołanie najmniej skutecznego napastnika II ligi angielskiej, który od roku nie wpisał się na listę strzelców. Gdyby moja babcia w zeszłym sezonie grała w lidze to skończyłaby z identycznym bilansem brankowym jak on.

Na dodatek Żurawski... kapitanem... pożal się Boże...

Może przestanę już narzekać na powołanie Dudka, bo mimi iż nie można stawiać na kogoś kto nie gra to w obecnej sytuacji ciężko wystawić kogoś innego (Kuszczak jest teraz w podobnej sytuacji czyli drugim bramkarzem swojego klubu). Boruc był (prawie) jedynym filarem naszej reprezentacji na Mundialu, ale miał ostatnio kontuzję tak więc i tak by nie zagrał.

Do góry
#643013 - 03/09/2006 17:01 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no to jest Kowalewski, solidny bramkarz który gra.

Jest też Pawełek, który dobrze sobie radzi w Wiśle.


Któryś z nich powinien zagrać z Serbią. Raczej Kowalewski, bo on się nie "spali" - a Pawełek, kto wie, czy nie było by tak jak z Przyrowskim.

Do góry
#643014 - 03/09/2006 19:51 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
A czy LB oglądał np. mecz Spartaka ze Slovanem? Przecież tam Kowalewski uratował Spartakowi Ligę Mistrzów.
Ja od początku popierałem decyzję Janasa o niepowołaniu na MŚ Frankowskiego i Dudka - cała stara gwardia myśli chyba, że w kadrze będzie grała za to, że wywalczyła 2 razy awans do MŚ - a tak nie może być!

Żurawski na kapitana się nie nadaje - on nie ma charyzmy; musi być zawodnik, który potrafi krzyknąć, zmobilizować drużynę - takim zawodnikiem jest np. Artur Boruc.

Amwkish -> Dlaczego to, co dzieje się w PZPN ma wpływy na wynik reprezentacji? Bo ja tego pojąć nie mogę - przecież na boisku grają piłkarze, nie Listkiewicz.

Do góry
#643015 - 03/09/2006 21:52 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
to co się dzieje w PZPN to tylko skutek całego chorego układu w Polskiej piłce.

Zamiast rozwijać infrastrukturę, budować boiska, szkółki piłkarskie, organizować zawody juniorów itd. itd. "działacze" kradli, ustawiali mecze itp.

Efekt tego dla reprezentacji jest taki, że nie ma klasowych piłkarzy w 40-milionowym narodzie, a w PZPN dopiero zaczyna wychodzić na jaw jak śmierdzące gówno tam się rozkładało.

Do góry
#643016 - 04/09/2006 06:14 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
A tych piłkarzy co nam wyszkolili Niemcy olewa się ciepłym moczem i nie da im się szansy, a nawet nie pojedzie się obejrzeć jaki poziom prezentują. Po przegranej z Serbami jeżeli taka sie zdarzy to trzeba dać szanse młodym z polskiej ligi i tym zagranicznym , którzy mają szanse dobrze grać w MŚ 2010 oraz oczywiście takim Podolskim, którzy by może i chcieli grać ale bez powołania się nie da.

Do góry
#643017 - 04/09/2006 08:46 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Adammm10 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 242
Skąd: Toruń
a ja mam pytanie do was troche z innej beczki, myslicie ze Jelen poradzil by sobie na lewej stronie jako op/n ?

Do góry
#643018 - 04/09/2006 08:53 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Amwkish -> Dlaczego to, co dzieje się w PZPN ma wpływy na wynik reprezentacji? Bo ja tego pojąć nie mogę - przecież na boisku grają piłkarze, nie Listkiewicz.




Juz nieraz pisałem ,że sa to naczynia połączone

Odnieśmy to do obrazu pewnej firmy ,w której prezes co rusz jest podejrzewany o matactwa ,zarząd składa się z osób ,którymi interesuje się prokurator ,a przedstawiciele sa ludźmu niegodnymi zaufania.
Czy taka firma ma szanse na sukces ? Czy jest w stanie funkcjonować prawidłowo ? Czy od pracowników można wymagać świadczenia solidnej pracy ? Jak przebiega szkolenie i przygotowanie do pracy nowych kadr ?

Beznadziekna jest taka firma i jedynym rozwiązaniem jest jej gruntowna przebudowa ,przebudowa od podstaw.

A co się robi ?

Hmm...zatrudnia się szefa działu sprzedaży z zagranicy po to tylko ,by zamknąć usta oponentom i na siłę udowodnić ,że "widzimy dalej niż opłotki naszego zaścianka".

Niemniej jednak ten "Nowy" chyba musi wiedzieć kto będzie/jest jego nowym pracodawcą ?
Nie słyszał nic złego o szefie i jego najbliższych przydupasach?
Wziął robotę w ciemno ,nie wiedząc ,że stanie się jednym z NICH ?
Jeżeli tak to można by uważać go za idiotę ,ale...on nie jest niespełna rozumu.
Doskonale zdaje sobie sprawę ,że włazi w gówno ,ale.....za godziwe pieniądze.
Cwaniak ,wie ,że niczego dobrego nie zrobi ,ale kaski natłucze,zresztą....lepszych propozycji nie miał.

Jakie decyzje podejmuje ten Nowy ?
Otoż ,mianuje swoimi dworzanami tych ,ktorych jego poprzednik nie chciał i to "niechciejstwo" nosiło znamiona skandalu.
Mianuje nieudaczników ,ale opinię publiczna juz ma za sobą i pełen dobrych myśli jedzie do Bydgoszczy.

W międzyczasie prokurator krajowy szykuje kolejna "porcję ścierwa" do zawinięcia.

Lew w Bydgoszczy dużo ryczy ,ale zamiast być "polegaj na mnie jak na Zawiszy" jest "poległem na Zawiszy".

Kto z kim przystaje takim się staje ,panie Lwie ,a pozostając w kręgu fauny możemy dodać ,ze "ryba psuje się od głowy".

Życzymy PZPN szybkiej klikwidacji i zarządu komisarycznego ,a panu LB jeszcze szybszego powrotu na Karaiby.

Do góry
#643019 - 04/09/2006 09:03 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

A tych piłkarzy co nam wyszkolili Niemcy olewa się ciepłym moczem i nie da im się szansy, a nawet nie pojedzie się obejrzeć jaki poziom prezentują.




Pescar ,napisz skład repry na mecz z Elfami i obok nazwiska każdego grajka dopisz personalia jego menago.

Pierwszy przyklad z brzegu : Żewłakow - Lubański ,ale śa bardziej drastyczne,że się tak wyrażę

Selekcja odbywa się przy knajpianym stoliku lub/i przez telefon komórkowy.
Trener reprezentacji ,dziwnym trafem,unika bytności na meczach ligowych (pucharowych),które moga byc ważne dla własciwego ustalenia powołań do reprezentacji.

Nie można tłumaczyć LB tym,ze jest obcy i nie zna specyfiki czy układów ,bo chyba doskonale orientuje się ,że Dudki ,Mile i Frankowskie w swoich klubach grzeją drzewo ,ale nawet nie na ławce rezerwowych.
Czym sie więc kierował powołując tych ludzi ?
Wiedzą trenerską ?
No ,jeśli tak,to ja juz sobie pójdę

Do góry
#643020 - 04/09/2006 09:11 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Quote:

Quote:


Trener reprezentacji ,dziwnym trafem,unika bytności na meczach ligowych (pucharowych),które moga byc ważne dla własciwego ustalenia powołań do reprezentacji.





Z tym się zgodze. Przy transmisjach meczów ligowych w Canal+ często widać Holendra na stadionie. Nie wiem jak to jest z oglądaniem spotkań za granicą ale na pewno w Wiedniu na meczu z Benficą był. I tak samo na Legii czy Wiśle w pucharach.
Na pewno obejrzał więcej spotkań na żwyo z OE niż Janas przez tyle cały okres kadencji.

Do góry
#643021 - 04/09/2006 09:42 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Adammm10 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 242
Skąd: Toruń
beenhakker z gówna bicza nie ukręci

nie ma w naszej kadrze zawodników, którzy byli by w stanie coś zdziałać.

1 krokiem powinno być powołanie delury, niedługo wezmą go niemcy i taki będzie biznes... powołał bym też tego tyrałkę czy jak mu tam z bvb bo będzie tak samo jak z podolskim i klose... koleś się rozwinie i dostanie powołanie od szwabów.

moim zdaniem z kadry powinni wylecieć:

Dudek - wiadomo dlaczego
Franek - wiadomo dlaczego
Szymkowiak - gdyby mu się chciało grać...
Mila - 24 letni talent ? daj pan spokój
Głowacki - nie jest przygotowany do gry w repr.
Wasilewski - jak zagrał każdy widział

I teraz pozostaje tylko pytanie kogo Leo powinien powołać zamiast tych nieudaczników

Pozycja bramkarza jest u nas dobrze obsadzona i powinien bronić ten kto jest najlepszy... Ja postawił bym na Boruca. Rezerwowymi bramkarzami byli by Kuszczak i Kowalewski.

niedługo powinien wrócić Baszczyński więc prawa obrona zostanie 'wzmocniona', w środku powinien grać lewandinho. koleś gra w 1 skladzie szachtara, jest dobrym zawodnikiem a Leo wystawia Glowackiego...

czyli powiedzmy obrona będzie prezentowała się tak:

Baszczyński - Bąk - Lewandowski - Żewłakow

teraz pomoc... Zastanawia mnie Żurawski. W Celticu gra jako wysuniety napastnik, w kadrze musi cofać się po piłkę... Może lepiej by było zrobić z niego rozgrywającego ? Głowe ma, nie raz już to pokazał, technikę też. Myślę, że lepiej by się spisał od Szymkowiaka. Taki mocny ops z żurawskiego + radomski/sobolewski - zależnie od formy zawodnika jako dps. na prawej pomocy mimo wszystko powinien grać smolarek - mimo że nie jest w formie, technike ma dobrą i coś zdziałać potrafi... na Lewej wystawił bym Jelenia. Irek jest strasznie szybki i mógł by pełnić rolę takiego 'Ronaldinho :P' schodząc z piłką do środka na prawą nogę. Może to troche dziwny pomysł ale czemu by nie spróbować ?

czyli pomoc wyglądała by tak:

----------Radomski/sobolewski--------
Smolarek------------------------Jeleń
---------------Żurawski--------------

i teraz ostatnia formacja czyli atak. Cholernie chciałbym wypróbować tego Delurę, koleś ma umiejętności, jest młody i ambitny. takiego kogoś nam brakuje. Do tego mamy paru zawodników, którym chciało by się grać w kadrze. Przede wszystkim Rasiak, który jest teraz najlepszym polskim napastnikiem. Z tego co widzę to Grzechu powoli przestaje być kpiną polskich kibiców. Z Delurą mógłby stworzyć niezły atak...

czyli mój skład w całości wyglądał by tak:


-----------------Boruc---------------

Baszczyński-Bąk-Lewandowski -Żewłakow

----------Radomski/sobolewski--------
Smolarek------------------------Jeleń
---------------Żurawski--------------

-------------Delura-Rasiak-----------

Oczywiście to jest taki mój skład i nie każdy musi się z nim zgodzić

Pozdro !

Do góry
#643022 - 04/09/2006 09:56 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wczoraj oglądałem koszykarską reprezentacje Polski prowadzi ją Urlep i jest to zagraniczny szkoleniowiec, ale co ważne zna realie polskich parkietów. Pamiętacie jak nasza kadra koszykarska wyglądała przed Urlepem część zawodników nie chciała grać naszi koszykarze dostawali baty od Estoni itd. Nagle ten zespół się odmienił i wygrywa w eliminacjach Mistrzostw Europy aż się miło patrzy. Niestety podczas oglądanie spotkania Polska-Bułgaria we Włocławku naszła mnie myśl, że nasza kadra piłkarzy właśnie osiągneła takie dno jak koszykarze przed przyjściem Urlepa. Niestety mecz z Danią i Finlandią pokazał nam Polaką, że zrobiuliśmy błąd zatrudniająć Beenhakkera. Popularny już "Leon" nie zna polskich realiów piłki nożnej. Oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić, ale przykład Urlepa mnie wczoraj natchnął i zadałem sobie pytanie czemu nie zatrudniono zagranicznego trenera, ale takiego co odniosił sukcesy w naszym futbolu odrazu dwa nazwiska mi się nasuneły na myśl: Okuka (Mistrziostwo Polski z Legią 2002), Radolsky (Wicemistrzostwo Polski z Groclinem, Puchar Polski). Ci trenerzy są z zagranicy, ale znają naszą piłke bo byli tutaj trenerami. Ostatnio śledze lige słowacką a tam Radolsky prowadzi Dukle Bańska Bystrzyca i odniosi z nią sukces. Klub liczy się w walce o europejskie puchary. Poraz kolejny ten trener pokazał, że ma fach w ręku. O Beenhakkerze nic dobrego nie powiem bo nawet nie bronią go wyniki. Jego zatrudnienie wydaje mi się błędem, który pozbawi nas szans na grę w Mistrzostwach Europy, ale o tym pisałem wcześniej. Zobaczymy co zagrają z Serbią, ale ostatnio jestem na europejskich forach i tam coraz częściej są głosy, że grać przeciwko polskim drużyną i reprezentacji. Musze przyznać, że powoli sam te schematy powielam na Szachtarze ładnie zarobiłem czy to czas aby postawić na Serbie nie wykluczone.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, igea23), 3439 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581883 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49