Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >
Opcje tematu
#642983 - 02/09/2006 23:45 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Nie twierdzę, że Leo jest złym trenerem.
Ale ja za 25 tys. zł miesięcznie prowadziłbym naszą kadre wcale niegorzej niż on, a nawet mógłbym zagwarantować udział reprezentacji Polski w Euro 2008 pomimo tego że przegramy następny mecz z Serbią.




A to mi nowina, ja rowniez Troche dyscypliny i prawidlowe powolania dalyby skutek

Do góry
Bonus: Unibet
#642984 - 02/09/2006 23:53 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Kylo, wysylasz priva, a masz zapchana skrzynke i nie moge wyslac odp.

Do góry
#642985 - 02/09/2006 23:57 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
lolekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2005
Postów: 2195
czy jezeli w football managera wygralem Legia lige i puchar polski moge kandydowac na trenera kadry?

Do góry
#642986 - 02/09/2006 23:58 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Kylo, wysylasz priva, a masz zapchana skrzynke i nie moge wyslac odp.




ok priv wyczyszczony...

Do góry
#642987 - 03/09/2006 00:07 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Chyba nie otrzymales ode mnie odpowiedzi... a moze...

Do góry
#642988 - 03/09/2006 00:10 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
1. Burdel w PZPN, afera za aferą, a rozwiązania brak...

2. Nasze kluby przegrywają w pucharach z Tiraspolem, Cementarnicą, czy Islandczykami - o potęgach w rodzaju Białorusinów czy Litwinów nie ma nawet co wspominać!

10 lat temu ostatni polski klub grał w Lidze Mistrzów - przez ten czas jedyne nasze sukcesy to jeden sezon Wisły, oraz wygrana Groclinu z MC...

3. Wichniarek, Dembiński, Karwan, Kałużny, Frankowski - tak pierwsze z brzegu wzięte swego czasu super-gwiazdy naszej ligi! Co ugrali na Zachodzie - nic...

4. Gol Warzychy w Amsterdamie w meczu z Ajaksem w 1/2 LM, finał LM i Liverpool z Dudkiem w bramce, gol Krzynówka strzelony Realowi!

Pamięta ktoś w ciągu ostatnich 10 lat jakieś inny wyczyn polskiego piłkarza w Europie!

Oprócz tych panów mamy jeszcze Jacka Bąka, Świerczewskiego, Koseckiego, może Gilewicza - na tym się kończy lista naszych zawodników, którzy zrobili na Zachodzie średnie chociaż kariery!

5. Gwiazdami naszej ligi są coraz częściej obcokrajowcy, którzy jednak jakoś poza Polską nic ugrać nie potrafią...


Jeszcze dochodzi brak stadionów, boisk treningowych, trenerów młodzieży - moznaby wymieniać bez końca!

Dopóki tutaj coś się nie zmieni dopóty powinniśmy się cieszyć jak dzieci każdą wygraną kadry, bo i tak jest to sukces ponad stan

Do góry
#642989 - 03/09/2006 00:48 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Quote:

Nie twierdzę, że Leo jest złym trenerem.
Ale ja za 25 tys. zł miesięcznie prowadziłbym naszą kadre wcale niegorzej niż on, a nawet mógłbym zagwarantować udział reprezentacji Polski w Euro 2008 pomimo tego że przegramy następny mecz z Serbią.




A to mi nowina, ja rowniez Troche dyscypliny i prawidlowe powolania dalyby skutek



Ci zawodnicy, których powołał Benhacker nie są źli. Mogliby spokojnie ograć Finów. Problem polega na tym że oni między sobą się nie rozumieli. Kiepskie podania mieli. Kompletnie niewykorzystane stałe fragmenty gry. Po złym zagraniu Dudka i utracie pierwszego gola cała ich taktyka się posypała, zniknął duch walki i straciliśmy kolejne bramki.
W ogóle Polacy grali tak jakby byli zastraszeni. Obrońcy zbyt długo stali z piłką i zastanawiali się komu ją podać. Piłkarz nie powinien się zastanawiać komu podać piłke. On powinien ją odruchowo podawać do właściwego kolegi.
Szymkowiak, Żurawski i Frankowski tyle czasu grali ze sobą w Wiśle, a w meczu z Finlandią wyglądali jakby pierwszy raz ze sobą grali.
Tu nie chodzi o złe powołania. Kilku zawodników pewnie powinno opuścić kadre, ale większość jest dobra.
Tu chodzi o to żeby ktoś z odpowiednim podejściem psychologicznym wyzwolił w nich ducha walki. Żeby ktoś im pomógł w ich problemach, żeby wreszcie się przełamali i zaczęli grać jak dawniej.
Poza tym myślę że mają nieprawidłowe treningi. Zawodnik powinien z zamknietymi oczami strzelać z rzutu wolnego wprost do bramki, powinien z zamkniętymi oczami z rzutu rożnego podawać do swoich kolegów. A oni wszyscy grali tak jakby byli zagubieni.
Ktos musi wpoić każdemu z tych zawodników co mają robić na boisku i wtedy ich gra będzie miała jakiś sens.
Przyszedł Benhacker. Pojęcia nie ma o polskiej piłce i zawodnikach. Zaczął zbytnio kombinować, mieszać i zawodnicy się gubią. Takie kombinacje byłyby dobre gdyby jego celem było zakwalifikowanie się do mundialu. Ale jego celem jest zapewnienie naszej reprezentacji udziału w Euro 2008 i nie ma czasu na testowanie różnych kombinacji. On powinien przede wszystkim wpoić każdemu z zawodników jakie ma zadania na boisku, czego od niego wymaga i z tego każdego z nich rozliczać.

Do góry
#642990 - 03/09/2006 06:25 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


Ci zawodnicy, których powołał Benhacker nie są źli. Mogliby spokojnie ograć Finów. Problem polega na tym że oni między sobą się nie rozumieli.




Dobry tekst Igor ....do kabaretu

Do góry
#642991 - 03/09/2006 07:53 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Moim zdaniem nawet Hiddink nic by w tej kadże nie zmienił to nie jest wina trenerów, że tak grają to wszystko zależy od zawodników

Do góry
#642992 - 03/09/2006 07:54 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Quote:

Moim zdaniem nawet Hiddink nic by w tej kadrze nie zmienił to nie jest wina trenerów, że tak grają to wszystko zależy od zawodników




sorry za kadrze ale zdenerwowany jestem porażką Polski

Do góry
#642993 - 03/09/2006 07:56 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Quote:


Ci zawodnicy, których powołał Benhacker nie są źli. Mogliby spokojnie ograć Finów. Problem polega na tym że oni między sobą się nie rozumieli.




Dobry tekst Igor ....do kabaretu



Czy robisz coś więcej na tym forum oprócz tego że śmiejesz się z tekstów innych?

Do góry
#642994 - 03/09/2006 08:02 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Beenhakkera będziemy w tej chwili rozliczać jako selekcjonera i zawodnicy których powołał nie są źli - są beznadziejni.

Piszę to samo po raz 20-ty.

Zawodnicy tacy jak Dudek czy frankowski nie sprawdzili się przed MS i Janas ich nie zabrał. Szymkowiak zwodzi po raz n-ty tak jak na MS a Leo ich powołuje

Nie mówicie że nie ma innych lepszych czy "Salomon z pustego nie naleje". Można wskazać dziesiątki zwodników z polskiej ligi dla których gra w reprezentacji do będzie zaszczyt a nie konieczność i zostawią na murawie serce i zdrowie.

Do góry
#642995 - 03/09/2006 08:06 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Quote:

o znow nowa fala genialnych selekcjonerow, lol




Jako, że jesteśmy Polakami to chyba możemy mieć również wymagania od naszej reprezentacji, która powinna w swoich szeregach skupiać najlepszych naszych rodaków

Rozumiem gdyby Polska przegrała 0:1, ale cały mecz grałaby pod swoje dyktando i była zdecydowanie lepsza pod względem budowania akcji, ataków i stwarzania groźnych sytuacji. Ale to co pokazali nasi piłkarze to nie ma co ukrywać, że jest to wielkie rozczarowanie i żenada. Nawet piłkarze mówili, że nie grali według ustaleń trenera tylko grali to co mogli grać. Dlatego jeżeli trener nie zmieni zawodników w kadrze to nie będzie z nimi mógł zagrać nic nowego Smutna prawda

Dudek powoływany chyba tylko za finał LM
Bąk, wielka gwiazda katarskiego futbolu, który pare razy tylko wykopał na pałę piłke
Szymkowiak z kondycją jak ja
Błaszczykowski podobał mi się we wcześniejszych meczach kiedy występował, ale wczoraj 10 razy próbował tego samego zwodu i może raz mu wyszedł, jednak chociaż wybiegany i chciał grać, niestety chęci to nie wszystko
Frankowski powien być powoływany jeżeli odzyska dawną formę
Żurawski gwiazda ligi szkockiej, widać poziom szkockiej ligi

To charakterystyka kilku piłkarzy, przy których Leo powinien głęboko pomyśleć przy wybieraniu pierwszej 11, a nawet całego składu. Bo widocznie z nimi będzie ciężko wypełniać polecenia trenera

Jednak celnych podań mieli aż 77% Szkoda, że 80% z nich to zasługa naszych defensorów, którzy wyszli na boisko sobie popodawać

Kiedy zobaczyłem końcowy wynik to aż mnie coś wewnętrznie huknęło Widząc poczynania młodzieżówek i naszej pierwszej reprezentacji, to nie widać żadnej przyszłości dla polskiej piłki Smutna prawda

P.S.
I niech nie piszę ktoś, że sami znawcy i trenerzy, bo taka prawda. Od reprezentacji naszego kraju mamy prawo wymagać czegoś więcej niż podawania piłki między obrońcami na naszej połowie... no i czasami dogrania do fińskiego napastnika

Do góry
#642996 - 03/09/2006 09:10 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Jakiś wielkich indywidualności takich jak Ronaldinho, Kaka, Aimar, nie mamy. Mamy przeciętnych grajków. Tak jak wcześniej pisałem część z nich należałoby wymienić. Dudek bardzo niepewnie gra w bramce. Od jego błędu posypała się gra naszej reprezentacji. Tego zawodnika nie powinno być w reprezentacji. Co do Żurawskiego i Frankowskiego to trudno mieć pretensje do nich bo ile razy oni dostali dobre podanie od pomocników? Przez większą część meczu gra toczyła się na naszej połowie. W pomocy właściwie tylko Krzynówek harował za reszte. Szymkowiak kompletnie się nie wywiązał z obowiązków pomocnika. No i obrona też dużo zawiniła. Bo tak jak wspomniał skoczek - większość podań naszych piłkarzy była między obrońcami. Jak powstrzymali atak Finów to powinni natychmiast podawać do przodu zanim jeszcze Finowie zdążyli wrócić, a oni kopali między sobą piłke. Wtedy Finowie dobrze pokryli naszych zawodników i nie było do kogo podać.
Nie wiem czego ten Benhacker od nich wymaga, ale powinien mieć świadomość że nie można stawiać zbyt wielkich wymagań naszym piłkarzom. To są przeciętni zawodnicy, ale to nie znaczy, że nie da się z nich stworzyć dobrej drużyny. Janas potrafił w eliminacjach zrobić z nich dobry zespół. Trzeba wiedzieć czego można wymagać od danego zawodnika, a czego nie należy. A oni najwyraźniej nie rozumieją taktyki Benhackera i nie wiedzą jak mają grać.

Do góry
#642997 - 03/09/2006 09:31 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
igor mysle ze nie masz racji.wiekszosc zawodnikow ktorych powolal beenhakker jest zla.postaram sie ci to tutaj uswiadomic.krzynowek jest bez formy i stale fragmenty gry w jego wykonaniu sa fatalne.tak bylo za janasa i tak jest za beenhakkera.kazdy rzut rozny w jego wykonaniu to jest klapa.szymkowiak grywa ogony w trabzonie i po 25 minutach nie ma sil.to nie jest profesjonalista, to nie jest zawodnik ktory powinien grac z orzelkiem na piersi.to jest kolejny polski pilkarz ktorego jedynym sukcesem jest kontrakt w klubie zagranicznym.bak ktory gra w katarze nie ma za grosz ambicji i dla mnie jest kolejnym gwiazdorem nie do ruszenia w tej kadrze.ilu zawodnikow potrafi kapnac pilke w katarze?tych chyba mozna policzyc na palcach jednej reki.po drugie liga katarska startuje 9 wrzesnia.zewlakow?co on robi w reprezentacji jak on nie ma pojecia o 4-4-2.w calym meczu tylko raz podlaczyl sie do akcji ofensywnej.przy 4-4-2 tak sie nie gra.wystep dudka i frankowskiego zostawie bez komentarza.na koniec maciej "magic" zurawski.sorry ale od eliminacji do MS nie zagral ani jedengo dobrego meczu.to jest kolejny gwiazdor tej druzyny.jego bunczuczne wypowiedzi przed mundialem i w czasie tylko to potwierdzaja.jeszcze jedna rzecz.wypowiedzi zawodnikow po wczorajszym meczu.dudek,bak,krzynowek,frankowski,zurawski,zewlakow - wszyscy mowia tym samym "tonem" i robia z nas idiotow.to samo co na mundialu.podobala mi sie wypowiedz boruca (mimo ze nie jestem jego zwolennikiem) po meczu z niemcami.jako jedyny "trzezwo" ocenil nasz wystep i kolegow z druzyny.nie prawil komunalow ze bedzie dobrze, jeszcze 13 meczow przed nami, nie wolno sie zalamywac, z serbia zagramy o zwyciestwo, nie realizowalismy zadan taktycznych, ze slabo zagrala cala druzyna nie tylko "ja", itd. jelen i gargula pokazali jak nalezy grac i reprezentowac Polske.musimy szukac takich pilkarzy a nie stawiac na zawodnikow ktorzy notorycznie zawodza.mysle rowniez ze jak najszybciej powinien zostac zwolniony holender bo nie zasluguje na takie pieniadze.od czasu jego zatrudnienia minal miesiac i on nic nie zrobil dla polskiej pilki.jedynie powolal dudka i frankowskiego zeby sie przypodobac kibicom.

Do góry
#642998 - 03/09/2006 09:35 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
i jesczez jedno igor.jak to krzynowke harowal?widziales jakas akcje na skrzydle jedne na jeden w jego wykonaniu?duzo biegal to fakt ale bez efektu.harowal to jelen ktory sie nie bal grac jeden na jeden.tak powinien grac skrzydlowy a nie bezmyslnie biegac.

Do góry
#642999 - 03/09/2006 10:38 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

... jak najszybciej powinien zostac zwolniony holender bo nie zasluguje na takie pieniadze.od czasu jego zatrudnienia minal miesiac i on nic nie zrobil dla polskiej pilki.jedynie powolal dudka i frankowskiego zeby sie przypodobac kibicom.




Po części się zgodzę ,ale tylko co do pseudomarketungowych powołań dla Dudka i Frankowskiego.

Natomiast co sie tyczy pieniędzy to za mniejsze pieniadze można zatrudnić ,ale co najwyżej rodzimą miernotę i liczyć na cud ,że taki "kandydat" nie będzie umoczony w aferę korupcyjną

I jeszcze jedno.
LB przez 1 miesiąc nic nie jest w stanie poprawić ,ale w naszym przypadku nawet 12 miesięcy będzie mało ,bowiem (o czym juz pisałem) najpierw czystka w PZPN ,potem poprawa wyników reprezentacji.

Do góry
#643000 - 03/09/2006 10:41 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Osobiście nie mogłem patrzyć na spotkanie Polska - Finlandia. W pierwszej połowie broniliśmy się 7 zawodnikami z pola plus bramkarz to daje 8 w środku pola zostawała tylko 3 i jak oni mieli walczyć. Już końcówka pierwszej połowy pokazała, że w drugiej może być gorąco i było. Fatalne błedy Jerzego Dudka, który nie powinnien już grać w kadrze. Mamy takich dobrych bramkarza jak: Wojciech Kowalewski, Artur Boruc, Łukasz Fabiański czy Mariusz Pawełek. Kowalewski z Borucem powinni rywazlizować o pozycje number 1 bramce. Tymczasem stoi Dudek i puszcza babole przecież dwie bramki to jego udział i to zdecydowany. Kolejne błedy to fatalna gra obrony Marcin Wasilewski pokazał gdzie leżą błędy w jego grze już nie tylko w Lechu Poznań, ale i w kadrze. Cały czas źle się ustawiał i nie grał w lini z innymi kolegami. Niew rozumiem także powoływania Jacka Bąka ten zawodnik ma najlepsze już lata za sobą i po eliminacjach tych skończy pewnie kariera brak perspektywny. Powiem tak to co wczoraj zobaczyłem to jakiś koszmar. Zespół, który za Pawła Janasa miał swój styl w szczególności w eliminacjach teraz w ogóle go nie ma. Bronienie bramki jest samobójstwem przecież najlepszą obroną jest atak i to wiadomo od dawna. Trzeba przebudować naszą kadre i postawić na młodych zawodników. Może przegramy te eliminacje, ale wczoraj zawodnicy nawet nie pokazali sportowej złości a to jest bardzo zły znak. Z resztą jak przegramy z Serbią to i tak przegraliśmy już eliminacje i nic raczej tego już nie zmieni. Pozdrawiam.

Do góry
#643001 - 03/09/2006 10:45 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Kreczmer w większości jesteśmy zgodni jeśli chodzi o piłkarzy, których nie powinno być w kadrze. Oczywiście Dudka nie powinno być, Bąka i Żewłakowa również. Obrońcy grali fatalnie i co do tego nie ma wątpliwości. Błaszczykowski się nie sprawdził na prawej stronie pomocy. Nie mówię, że tego zawodnika nie powinno być wcale, ale na prawej pomocy raczej nie powinien grać. Zgadzam się że Szymkowiaka nie powinno być. Ale co do Krzynówka i Frankowskiego mamy odmienne zdanie. Widać było że Krzynówek próbował coś zmienić w grze reprezentacji, coś z siebie dawał, ale w obliczu beznadziejnej gry innych był po prostu bezradny. Ja myślę że tego zawodnika nie należałoby jeszcze skreślać. A stałe fragmenty gry może ktoś inny wykonywać.
Co do Frankowskiego i Żurawskiego to musimy pamiętać, że żaden z nich nie jest Maradoną i nie przebiegną przez całe boisko z piłką kiwając po drodze zawodników z Finlandii, a następnie strzelą gola. Napastnikowi ktoś musi podać piłke, żeby ten mógł strzelić gola. Żurawski próbował, ale miał tak mało podań przez co prób było niewiele i na samych próbach się skończyło. Poza tym pomoc tak fatalnie grała, że Żurawski musiał się cofać, żeby ich wspomóc. Tak nie powinno być. Co do Frankowskiego to zobaczymy jak będzie grał po powrocie do Hiszpanii. Angielski football jest zupełnie inny niż hiszpański i wielu Hiszpanów i piłkarzy z Ameryki Łacińskiej ma problemy z przystosowaniem się do ligi angielskiej pomimo tego że w Hiszpanii grają bardzo dobrze. Takim piłkarzem jest np. Morientes, który według mnie jest jednym z najlepszych napastników hiszpańskich. Po powrocie do Hiszpanii znów zaczął strzelać gole. Zobaczymy jak będzie z Frankowskim. Jeśli nie zacznie strzelać goli to wtedy stwierdzę, że tego zawodnika nie powinno być w kadrze.
Jeśli chodzi o Jelenia to zgadzam się że to wartościowy zawodnik i powinien mieć stałe miejsce w reprezentacji.

Do góry
#643002 - 03/09/2006 10:53 Re: Leo Beenhakker jako selekcjoner naszej kadry
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Bronienie bramki jest samobójstwem przecież najlepszą obroną jest atak i to wiadomo od dawna.




Przypomnij sobie jak Trynidad i Tobago grało na mundialu. Właśnie podobnie teraz gra nasza kadra. Cały czas bronią bramki i nie ma komu atakować.
Quote:


Z resztą jak przegramy z Serbią to i tak przegraliśmy już eliminacje i nic raczej tego już nie zmieni.



Moim zdaniem Serbia jest lepszą drużyną od Finlandii, więc można powiedzieć że już przegraliśmy z Serbią

Do góry
Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49