Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#643248 - 21/08/2006 21:51 Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Rusza wstepna faza Copa Sudamericany odp. Pucharu UEFA
mam nadzieję ze temat sie troszke ruszy , w zeszlym roku niestety byla cisza ale przybylo nam userów (paru ze znajomoscia hiszpanskiego ) wiec moze cos razem się uda zarobić

22/08 LDU Quito (ECU) - El Nacional (ECU)
22/08 Mineros (VEN) - Carabobo FC (VEN)
23/08 Central Espanol (URU) - Nacional (URU)
23/08 Libertad (PAR) - Cerro Porteño (PAR)
23/08 Deportes Tolima (COL) - Indep. Medellín (COL)
24/08 Universitario de Sucre (BOL) - Bolívar (BOL)
24/08 Huachipato (CHI) - Colo Colo (CHI)
24/08 Coronel Bolognesi (PER) - Dep. Univ. San Martín (PER)
-------
mecze rew. 29-31sierpnia
nastepnie zwyciezcy dwumeczu spotkaja sie odpowiednio :
12.09 BOL/ECU (rew.21.09)
12.09 PER/CHI (19.09)
05.09 COL/VEN (20.09)
05.09 PAR/URU (19.09)
--------------------------------------------------
Argentynczycy swoje mecze zagraja:
22/08 San Lorenzo (ARG) - Banfield (ARG) (rew.12/09)
30/08 Lanús (ARG) - Vélez Sarsfield (ARG) (rew.20/09)
-----------------
Brazylijczycy
06/09 Paraná (BRA) - Atl. Paranaense (BRA) (rew.13/09)
06/09 Santos FC (BRA) - Cruzeiro (BRA) (rew.13/09)
06/09 Vasco da Gama (BRA) - Corinthians (BRA) (rew.13/09)
07/09 Botafogo (BRA) - Fluminense (BRA) (rew.14/09)

Szczegolowy terminarz znajdziecie TUTAJ

Tak bylo rok i
dwa lata temu
Pozdrawiam bolo.

Do góry
Bonus: Unibet
#643249 - 22/08/2006 19:07 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Na pierwszy ogien derby Quito miedzy LDU a Nacionalem
Nasi rywale z pierwszego meczu na mundialu jak pokazują statystyki grają dosyc otwarta pilkę i w tym upatruje swojej pierwszej wygranej w CS
-------------------------------
LDU które odpadlo z Copa Libertadores dopiero w cwiercfinale z pozniejszym zwyciezcą brazylijskim Internacjonalem w 10 spotkaniach (tych rozgrywek) zanotowali aż osiem wyników overowych !!!
ich dzisiejsi rywale mieli po równo 3xover 3xunder .
-----------------------
ostatnie mecze ligowe miedzy zainteresowanymi:
LDU Quito El Nacional 1:0 15-07-2006
El Nacional - LDU Quito 2:2 06-05-2006
LDU Quito -El Nacional 3:2 05-02-2006
------------
Copa Sudamericana - qual.
LDU Quito El Nacional Quito 1:2 26-08-2005
El Nacional Quito LDU Quito 3:4 09-08-2005
----------
Historia lubi sie powtarzać wiec zagram czysto rekreacyjnie OVER 2,5 Bwin kurs 1.85

Pierwsze sliwki robaczywki , zobaczymy

Do góry
#643250 - 24/08/2006 14:38 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Huachipato - Colo Colo 25/08/2006 0:00


Huachipato: Cristián Munoz; Patricio Peralta, Cristián Reynero, Arnaldo Espínola, Rodolfo Madrid; Luis Chavarría, Gabriel Sandoval, Rodrigo Millar, Jaime Riveros; Diego Ruiz y Juan Lorca.

Colo Colo: Alex Varas, David Henríquez, Luis Mena, Arturo Vidal; Gonzalo Fierro, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez, Miguel Caneo, Matías Fernández (Alexis Sánchez); Humberto Suazo.

Z pewną taką nieśmiałością powaracam do gry po urlopie. Trzy tygodnie bez buka robią swoje i dziś kompletnie nie potrafię się w tym odnaleźć, więc wszystko co piszę należy traktować z dystansem. Jak zawsze zresztą ;-) W każdym razie grają dziś dwa bardzo ofensywne zespoły, w swoich kompletnych składach, więc mimo faktu, że to turniej, rozgrywki grupowe, bla-bla to over wydaje mi się bardzo prawdopodobny...


Typ: over 2.5 @1.75 7/10

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643251 - 31/08/2006 20:23 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
bolo łącznik napisał:

Quote:

mam nadzieję ze temat sie troszke ruszy..




no bolo, a Ty gdzie jesteś? ;-)



Colo Colo - Huachipato 1/09/2006 3:25

Arbitro: Enrique Osses, auxiliado por Mario Vargas y Manuel Rodríguez, todos chilenos
Estadio: Monumental, de Santiago de Chile


Colo Colo: Alex Varas; Luis Mena, David Henríquez, Arturo Vidal; Gonzalo Fierro, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez, Matías Fernández; Miguel Caneo y Humberto Suazo. DT: Claudio Borghi

Huachipato: Cristián Muñoz, Patricio Peralta, Cristián Reynero, Arnaldo Espínola, Luis Peña; Gabriel Sandoval, Horacio del Valle, Rodrigo Millar, Jaime Riveros; Diego Ruiz y Juan Gonzalo Lorca. DT: Arturo Salah

Z typu na over sie nie tłumacze ;-) Jak gra Colo-Colo to po prostu gra się over i już. Żartuje oczywiscie, ale tłumaczyłem się z tego typu w poprzednim poście, więc tam zapraszam. A jedynka? No cóż, wypoczęte Colo (Borghi dał odpocząć podstawowym graczom w ostatniej kolejce co zaowocowało marnym 0-0 z Rangers) jest po prostu lepsze i myślę, że na swoim własnym stadionie nie odda punktów. Huachapito to aktualny lider ligi chilijskiej. Wskoczyli na pierwsze miejsce po wygranej z Sereną 2-0, Salah wystawił na tamten mecz pełen skład. Więc nie wypoczywali ;-) Na dodatek dziś goście zagraja bez ukaranych Gonzalo Jara i Rodolfo Madrid.


Typ: 1 @1.70 4/10 oraz over 2.5 @1.60 4/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643252 - 05/09/2006 13:25 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Po el.na wlasnych "smieciach" przyszedł czas zmierzyc sie na arenie miedzynarodowej
BOL/ECU Universitario de Sucre - LDU Quito
PER/CHI Coronel Bolognesi - Colo Colo
COL/VEN Deportes Tolima - Mineros Guayana Puerto Odraz
PAR/URU Libertad Asuncion - Nacional Montevideo

------------------------------------------------------------
Dzisiaj te dwie ostatnie pary rozegrają swoje pierwsze mecze.
Mnie zainteresowal pojedynek paragwajsko-urugwajski miedzy Libertadem a Nacionalem
W krotkiej bo zaledwie 4letniej historii CS jeszcze sie nie zdarzyło zeby Urugwajczycy wyeliminowali ekipe z Paragwaju
2002:nie doszlo do takiego pojedynku
2003:NACIONAL 3-0 LIBERTAD
rew LIBERTAD 3-0 NACIONAL (3-2w kar.)
2004:PENAROL 1-3 CERRO PORTENO
rew CERRO PORTENO 1-2 PENAROL
2005:CERRO 2-0 DEFENSOR
rew DEFENSOR 1-1 CERRO

Libertad w krajowych el. pokonal Cerro Porteno (3-1 u siebie i 1-0 na wyjezdzie) a Nacional sądząc po wyniku 'wypocil' skromne 1-0 i 0-0 z Central Espanol.

Jesli pilkarze Libertadu poważnie podejda do tematu (jak w wystepach w Copa Libertadores)to nie sądze aby mieli zbyt duze problemy z pokonaniem Nacionalu który wydaje sie mieć lata świetnosci jakby troszke za sobą .

LIBERTAD (PARAGUAY): Horacio González; Carlos Bonet, Pedro Sarabia, Pedro Benítez, Edgar Balbuena; Edgar Robles, Javier Villarreal, Osvaldo Martínez y Pablo Guiñazú; Juan Samudio y Rodrigo López. DT: Gerardo Martino.

NACIONAL (URUGUAY): Jorge Bava; Diego Godín, Diego Jaume e Ignacio Pallas; Sebastián Vázquez, Jorge Brítez, Agustín Viana y Javier Delgado; Marcelo Tejera; Carlos Juárez y José Luis Garcés. DT: Martín Lasarte.

Troszkę niepokojacy jest brak Martina Hidalgo który po znakomitych wystepach w Copa Libertadores (chyba) przeszedl do zwyciezcy tych rozgrywek Internacionalu ale mimo wszysto jednak Libertad

Historia lubi się powtarzać ? zobaczymy
Libertad-Nacional Typ 1 za 1.7 stawka umiarkowana
----------\
Jesli chodzi o drugie spotkanie , to tak bez wnikania zagram jedyneczke , kurs moze nie zachwyca (1.4) ale zdecydowanie wyzej cenie kopaczy kolumbijskich niż wenezuelskich . Poza tym wydaje mi sie ze w obu przypadkach atut własnego boiska bedzie miał decydujace znaczenie .


Edited by bcn1899 (05/09/2006 15:33)

Do góry
#643253 - 06/09/2006 01:17 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dramat ;-(
Libertad - nacional 1-2
do przerwy wszystko pieknie cacy a potem szybko stracona bramka , czerwień (w sumie konczyli w 9'tkę) i 1-2 ;(

Pozostaje mi tylko liczyć na kokainiarzy ktorych dograłem po 1 wtopie na CS

Do góry
#643254 - 06/09/2006 08:44 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dramat ll ;-(
Tolima 0-0 Mineros
ps. wpis zamierzony , Panowie tu nie jest tak sterylnie , śmialo,smialo ,zapraszam do dyskusji (zjebka również mile widziana ) to nie temat dla dwoch osób kazdy moze sie wypowiadac na o CS
tym bardziej ze za chwilkę startuja Brazylijczycy ....

Do góry
#643255 - 07/09/2006 21:46 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dwa zdania poniekad zwiazane z Copa Sudamericana

Dzisiaj pierwszy mecz Recopa Sudamericana czyli superpuchar Am.PLD w ktorym zmierzy sie Boca Juniors (zw.Sudamericany) z Sao Paulo (zw.Copa Libertadores)

Boca Juniors: Aldo Bobadilla, Jose Maria Calvo, Daniel Diaz, Claudio Morel Rodríguez y Juan Angel Krupoviesa; Sebastian Battaglia, Fernando Gago y Neri Cardozo; Guillermo Marino; Rodrigo Palacio y Martin Palermo. Director tecnico: Alfio Basile.
San Pablo: Rogerio Ceni; Alex Silva, Fabao y Edcarlos; Souza, Josué, Mineiro y Lenilson; Richarlyson; Thiago y Aloisio. Director tecnico. Muricy Ramalho.
Arbitro: Carlos Amarilla (Paraguay).

Pilkarze Boca ktorzy znakomicie zaczeli sezon (kpl zwyciestw) powinni godnie sie pożegnać z Alfio Basile dla ktorego bedzie to ostatni mecz na "La Bombonera".
Majac swiadomosc ze SaoPaulo to jest ekipa z wyzszej polki i latwo nie bedzie nie zdecyduje sie na jakies duze stawki ale wierze ze Boca dzis wygra to spotkanie a o ich motywacje moge byc raczej spokojny
Boca - Sao Paulo 1 kursik 1.8 + zajawkowo over 2,5 i rekreacyjnie Boca(0-1) 1 za 3.3

ps.wybaczcie ze nie w temacie ale chyba nie ma sensu zakładać nowego na dwa spotkania
VAMOS BOCA !!!

Do góry
#643256 - 08/09/2006 06:06 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Na szczescie nie było dramatu w III aktach , Boca - Sao Paulo 2-1 (0-1ht)
Warto dodac ze 50% userów wypowiadajacych sie w tym temacie przewidziało i co najwazniejsze zagrało zwyciestwo Boca Juniors/ Buki aż sie boja co bedzie dalej ....

Do góry
#643257 - 12/09/2006 21:54 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Coronel Bolognesi FC - Colo Colo 13/09/2006 4:30

Jesli gra Colo to ja gram over. Nie tlumacze sie juz nawet. A typ opieram na statsach: Colo to po prostu ekipa overowa.

A poza tym... miotam sie od rana i w rezultacie zdecydowałem się zagrać* delikatnie wygraną gospodarzy. Fakt, że Colo Colo nie wygrało od 30 spotkań poza granicami Chile traktuję jedynie jako ciekawostkę oczywiście. W Colo nie dzieje się dobrze. Borghi w wyniku konfliktów z "górą" grozi rezygnacją. Matías Fernández i Humberto Suazo zdaje sie, ze nie sa w pelni sil. Ostatnie mecze Colo nawet te wygrane nie byly przekonujace. Chyba, bo bazuje na tym co czytam, a nie widze. Z kolei w Bolo wszyscy szanuja rywala, ale daje sie wyczuc w ich wypowiedziach nadzieje, ze jest doskonala okazja, zeby pokonac rywali z Chile. Mocno chaotycznie i mało przekonująco, ale ja zaryzykuję jedynkę. Bla-bla-bla.


* zagrać wirtualnie, zeby bolo nie było smutno w tym temacie ;-) ja wróciłem do progresji i na razie nie ruszam innej gry

Typ: 1 @2.25 2/10 oraz over 2.5 @2.00 5/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643258 - 13/09/2006 21:28 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Cruzeiro - Santos 13/09/2006 4:30

Arbitro: Wilson Souza Mendonca (BRA)
Estadio: Mineirao, de la ciudad de Belo Horizonte


Cruzeiro: Fábio; Gabriel, Thiago Heleno, Gladstone e Júlio César; Fábio Santos, Élson, Martinez e Wagner; Geovanni e Carlinhos Bala (Élber). Técnico: Oswaldo de Oliveira

Santos: Felipe; Paulo, Luiz Alberto, Manzur e Carlinhos; Heleno, André Oliveira, Cléber Santana e Rodrigo Tabata; Jonas e Wellington Paulista, Técnico: Vanderlei Luxemburgo

W zeszłym tygodniu po bramce André, Santos wygrał 1:0. Dziś Cruzeiro musi odrabiać straty. I myślę, że dadzą radę. Santos miernie gra na wyjazdach. Cruzeiro całkiem nieźle u siebie. W składach nie ma większych zamieszań, te ktore są w Santosie nie powinny mieć wpływu decydującego na ich grę; te w Cruzeiro są ciekawsze: na boisko wrócą Thiago Heleno, Fabio Santos, Martínez, Wagner i zadebiutuje Gabriel...

Typ: 1 @2.00 3/10

--
pzdr.bcn1899 *real! co? olympique!*

Do góry
#643259 - 19/09/2006 14:00 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Colo Colo - Coronel Bolognesi FC 20/09/2006 3:30

Arbitro: El argentino Sergio Pezzotta, auxiliado por sus compatriotas Gabriel Favale y Sergio Cagni

Estadio: Monumental, de Santiago de Chile


Colo Colo: Sebastián Cejas; David Henríquez, Miguel Riffo, Luis Mena; Gonzalo Fiero, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez,Miguel Caneo; Matías Fernández y Humberto Suazo. DT: Claudio Borghi

Coronel Bolognesi FC: Diego Penny; Renzo Revoredo, Luis Marengo, Federico Martorell, Jesús Alvarez, Espinoza; José Corcuera, Luis Ramírez; Sawa, Cereseto y Johan Fano. DT: Jorge Sampaoli

Dziś klasyczne bla-bla-bla. Trzeci nieoficjalny zlot mecz.pl zaszczepił w mojej głowie kilka myśli, zobaczymy teraz jak je przekuje na flote...

Typ z gatunku "nos mi mówi". Ale żeby było poważnie to spróbuję uzasadnić. Po pierwsze zwyczajnie w świecie zafascynowala mnie determinacja w wypowiedziach ludzi z Bolo. Oni powaznie wietrza tu swoja szanse i wierze, ze bede gryzc trawe w dzisiejszym meczu. Niby to zaden argument, ale... Po drugie Colo mnie ostatnio nie przekonuje. Wygrywa i pewnie dzis tez wygra, ale pewnie z 1:0 lub 2:1. Granie czystej jedynki za 1.38 nie kusi mnie tym razem. Wyjatkowo w meczu Colo odpuszczam też sobie over. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale... No wlasnie mam za duzo 'ale' zwiazanych z Colo, wiec dlaczego Bolo nie mialoby tego wykorzystac, a ze przejscie Colo Colo bloby dla nich historycznym osiagnieciem to wiem, ze w przeciwienstwie do polskich druzyn zmobilizuja sie na 120%.

Z drugiej strony Borghi w wypowiedziach troche bagatelizuje to spotkanie. Tzn mowi, ze to mecz jak kazdy inny. Jest w zasadzie pewny wygranej swoich pilkarzy. Najprawdopodobniej z klubem lada chwila pozegna sie Matías Fernández, za ktorego Villareal oferuje 4mln euro. To byc moze zmobilizuje Matiasa do zdwojonego wysilku w dzisiejszym spotkaniem: raz dla swoijej publiki, dwa dla Villareal.

*a co sądzi założyciel - nomen omen Bolo - tego tematu? ;-)

Typ: +1,5 @1.877 2/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643260 - 19/09/2006 18:20 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

*a co sądzi założyciel - nomen omen Bolo - tego tematu? ;-)


jak gra Bolo z Colo musi byc wesolo , wiec myslalem o overku , jednak kursy na over nie powalają
a idąc dalej Twoim tropem (u mnie osobiscie wygrywa Colo Colo) to za przyslowiowe 5groszy zagram Colo - Bolognesi (0:1) na X za 3.6 i jeszcze dokladny wynik 2-1 i mamy caly meczyk rozpracowany , w koncu musi byc jakas zgodnośc i emocje
Jeszcze tak podczas tego mojego marnego wywodu (dodam tylko ze mecz traktuje totalnie rozrywkowo ) wpadl mi do glowy pomysl na remis do przerwy za 2.8 w centrebecie i tą opcję podegram najgrubiej , czyli jakies 1/10


Edited by bcn1899 (20/09/2006 08:27)

Do góry
#643261 - 20/09/2006 07:50 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
bcn1899 jak to sie mowi "czytajcie a znajdziecie" ;-) gratuluję nosa
Colo Colo - Bolognesi 1-0 (1-0) Arturo Erasmo Vidal dla Colo w doliczonym czasie I połowy
Szkoda (dla mnie ) ze nie na poczatku drugiej ale X hc(0-1)troszkę mi zniwelował ta strate )
------------------------------------
w drugim wczorajszym spotkaniu Nacional Montevideo pokonal paragwajski Libertad 2-1 i razem z Colo Colo awansowal dalej ;-)

Do góry
#643262 - 22/09/2006 14:19 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Po wczorajszych spotkaniach (awans wywalczyły zespoły LDU Quito ,Deportes Tolima i Lanús) mamy koplecik :-)
Mam nadzieje ze II czesc CS pojdzie nam jeszcze lepiej




* -----------------> W Y N I K I <-----------------


Edited by Bzyku (27/09/2006 16:26)

Do góry
#643263 - 27/09/2006 15:22 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dzisiejszej nocy zostaną rozegrane kolejne spotkania CS
River Plate - Atlético-PR
Corinthians - Lanús
San Lorenzo - Santos-SP
Osobiscie zainterosowały mnie te dwa pierwsze :

RIVER PLATE: Germa Lux; Jose San Roman, Cristian Nasuti, Danilo Gerlo, Lucas Mareque; Augusto Fernandez, Lucas Pusineri, Marcelo Sosa, Víctor Zapata; Gonzalo Higuaín y Ernesto Farías.
Entrenador: Daniel Passarella.
ATLÉTICO PARANAENSE: Cleber; Jancarlos, Danilo, Joao Leonardo, Michel; Cristian, Erandir, Marcelo Silva, Javier Ferreira; Marcos Aurelio o Paulo Rink y Denis Marques. Entrenador: Oswaldo Alvarez.

ARBITRO: Martín Vázquez (URU), asistido por sus compatriotas Fernando Cabrera y Pablo Fandi&ntilde;o.
ESTADIO: Antonio Liberti, "Monumental".

River ostatni mecz zagrali w dosyc eksperymentalnym skladzie (1-1 z Colonem) wiec pradopodobnie Passarella dał odpoczac paru zawodnikom. Poza tym wraca do bramki Lux i wydaje się ze konfikt o którym pisal El_Darro (w tem o argentynie) jest juz zazegnany.
Jesli River zamierzaja przerwać monopol jaki ma ich lokalny rywal Boca Juniors na zdobywanie Pcharu CS powinni to spotkanie wygrać bo w rewanzu z debiutantem tych rozgrywek Atletico PR moze być róznie .
Wierzac w to ze Millonarios nie pogardzą pieniazkami jakie mozna zarobic w CS (bo zdaje sie ze tym roku jest tego duzo wiecej) nie zleją sobie tych rozgrywek - a takie mam wrazenie ze w ostatnich latach traktowali CS "po macoszemu" - postawie ich zwyciestwo za 1.7 (Unibet)asekurujac sie overem po tym samym kursie.
Dodam tylko ze Atletico zagra w niemal niezmienionym składzie z rundy wstepnej gdzie ograli dwukrotnie Paranę (3-1 wyjazd 1-0 u siebie).
ps. finał Boca - River , hmm czemu nie ?

Do góry
#643264 - 27/09/2006 15:30 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
CORINTHIANS: Marcelo; Edson, Marinho, Betao, Gustavo Nery; Marcelo Mattos, Magrao, Roger, Carlos Alberto; Marcio Amoroso y Rafael Moura. Director técnico: Emerson Leao.
LANÚS: Carlos Bossio; Rodolfo Graieb, Santiago Hoyos, Mauricio Romero, Maximiliano Velázquez; Sebastián Salomón, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler; Marcos Aguirre, Rodrigo Archubi; y Claudio Graf. Director técnico: Ramón Cabrero.

ARBITRO: Carlos Torres (Paraguay). Asistentes: Antonio Arias y Nelson Cano (Paraguay).
ESTADIO: Estadio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbí).

Pierwsza moja mysl to "Corinthians za darmo" druzyna po odejsciu dwoch sabotazystów Teveza i Masherano wreszcie zaczela wygrywać i wogóle (cały czas mysle) gdzie pasuja do Timao jacys kolesie z Lanus.
Jednak ci kolesie z Lanus -o czym zapomnialem-to 2 siła z ostatniej clasury w Argentynie ,obecnie na 9 miejscu ale bez porazki na wyjezdzie ! (3 zwyciestwa jeden X a u siebie odwrotnie , 3 porazki jeden X ) i troszke mi rura zmiekla
Pierwsza mysl najlepsza wiec jednak Timao , wierze ze stac ich na to zwyciestwo przy dopingu wspaniałej publicznosci której cos sie nalezy na osłode po nieudanym sezonie .
Obie ekipy nie mialy problemow w eliminacjach Lanus pewnie pokonal Velez 2-0 i 1-0 , a Corinthians Vasco 3-1 i 1-0 .

Mysle sobie dalej , jak to ugryzć i wymysliłem )
Zagram "progresik" na dzisiejsze spotkania , jak nie wejdzie River to gram mocniej Timao a jak wejdzie to za ew.zysk tylko dogram. Jak ani jedni ani drudzy nie dadza rady to...(tu moje myslenie sie wyłacza)
ps.1) finał Boca - Corinthians , hmm czemu nie ?
ps.2) czy pozostale 50% osób z tego tematu ma podobne zdanie , czy wrecz przeciwnie ? ;-))
------------
Przypomne tylko ze wczoraj odbyły sie dwa spotkania
Deportes Tolima - Pachuca CF 2:1
CD Toluca - El Nacional 1:0

Do góry
#643265 - 27/09/2006 18:16 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

ps.2) czy pozostale 50% osób z tego tematu ma podobne zdanie , czy wrecz przeciwnie ? ;-))





pozostałe 50% nie moze sie kompletnie odnalexc na krakowskim wygnaniu, wiec za wiele nie mysli, tzn jeszcze mniej niz zwykle, natomiast calkowicie popieram oba typy na River, o reszcie pomysle w zaleznosci od stanu ducha i portfela po LM...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643266 - 28/09/2006 00:21 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
River jak zwykle , duzo strzela duzo szumi i nic z tego nie ma / staty / zostaje mi Timao bo over rowniez poszdl ...
ps. wracaj Pan z tego Krakowa Panie bcn i ratuj temat

Do góry
#643267 - 28/09/2006 01:04 Re: Copa Sudamericana 2006
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

River jak zwykle , duzo strzela duzo szumi i nic z tego nie ma / staty / zostaje mi Timao bo over rowniez poszdl ...
ps. wracaj Pan z tego Krakowa Panie bcn i ratuj temat




bo River to dęciaki

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, Sensei, pacyfista, alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea], rymoholik, Sony, Ojro, rafal08, latajaca_holenderka), 3564 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582015 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49