Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#6373382 - 04/12/2014 14:12 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
faro2013 Offline
addict

Meldunek: 30/11/2014
Postów: 459
Aleksandr Chackiewicz nowym selekcjonerem reprezentacji Białorusi

W czwar­tek Bia­ło­ru­ska Fe­de­ra­cja Pił­kar­ska ogło­si­ła na­zwi­sko no­we­go se­lek­cjo­ne­ra kadry na­ro­do­wej. Zo­stał nim Alek­sandr Chac­kie­wicz, który za­stą­pi na sta­no­wi­sku zwol­nio­ne­go nie­daw­no Gie­or­gi­ja Kon­dra­tjewa
41-let­ni szko­le­nio­wiec to były re­pre­zen­tant Bia­ło­ru­si i wie­lo­let­ni za­wod­nik Dy­na­ma Kijów. W trak­cie swo­jej ka­rie­ry tre­ner­skiej pro­wa­dził mię­dzy in­ny­mi Di­na­mo Mińsk, FK Wi­tebsk oraz re­pre­zen­ta­cję Bia­ło­ru­si u-18. W la­tach 2010-2011 był asy­sten­tem se­lek­cjo­ne­ra re­pre­zen­ta­cji Ukra­iny.

Do góry
Bonus: Unibet
#6437170 - 26/03/2015 11:50 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Sabelius]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Największe emocje po najwyższych kursach!

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY, 5. KOLEJKA: Polscy piłkarze z pewnością będą mogli liczyć na doping rodaków w Dublinie, ale czy wygrają z Irlandią? Świętując 4 mecze eliminacyjne bez porażki Polaków, na wszystkie rezultaty ich następnego meczu oferujemy promocyjny kurs aż 4.00! Czytaj dalej

Niedziela, 29 marca, godz. 20:45, Aviva Stadium, Dublin (Irlandia)

Po czterech kolejkach rywalizacji w grupie D eliminacji do Mistrzostw Europy 2016, Polskę od Irlandii dzielą trzy punkty. Biało-Czerwoni są liderami tabeli, podczas gdy ich najbliżsi rywale zajmują dopiero czwartą pozycję. Irlandczycy mają jednak tyle samo oczek, co drudzy Niemcy i trzeci Szkoci. Oznacza to, że wszystkie cztery reprezentacje mają jeszcze długą drogę do przebycia, zanim będzie można powiedzieć, że któraś z nich jest bliska awansu do EURO 2016.

Irlandia

Zajmująca 66. pozycję w rankingu FIFA Irlandia w eliminacjach do Mistrzostw Europy radzi sobie jak dotąd nadspodziewanie dobrze. O ile pewna wygrana 7:0 nad Gibraltarem była niczym innym, jak tylko formalnością, tak już remis 1:1 z Niemcami, którzy parę miesięcy wcześniej sięgnęli po mistrzostwo świata, musi budzić respekt. Nawet, jeśli Irlandczycy jedyną bramkę tym starciu strzelili dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry, co trzeba w pewnym sensie uznać za szczęście.

W pozostałych meczach eliminacyjnych, podopieczni Martina O'Neilla wygrali 2:1 z Gruzją i przegrali 0:1 ze Szkocją. O porażce ze swoimi bliskimi sąsiadami jednak już na pewno zapomnieli, zwłaszcza, że po niej udało im się jeszcze odnieść wysokie zwycięstwo - bo aż 4:1 - w meczu towarzyskim ze Stanami Zjednoczonymi. Warto odnotować, że w pojedynku z Polską w jedenastce Irlandii najprawdopodobniej zabraknie ważnego ogniwa - Jamesa McCleana. Pomocnik Wigan Athletic jak dotąd w eliminacjach do EURO 2016 zdobył dwie bramki. Jego brak na murawie może być sporą szansą dla Biało-Czerwonych.

Polska

Podopieczni Adama Nawałki, choć z Irlandią zagrają na wyjeździe, muszą nastawiać się na walkę o trzy punkty. W tej samej kolejce główni rywale polskiej reprezentacji do awansu na ME zagrają z teoretycznie najsłabszymi rywalami z grupy. Można założyć niemal w ciemno, że zarówno Niemcy w pojedynku z Gruzją, jak i Szkoci w meczu z Gibraltarem dopiszą sobie komplet oczek. To oznacza, że jedni i drudzy zrównają się punktowo z Biało-Czerwonymi, jeśli zawodnicy z orzełkiem na piersi nie zwyciężą w Dublinie (w takim wypadku Irlandia również będzie miała 10 oczek).

To jednak najgorszy z możliwych scenariuszy. Bądź co bądź Polacy są niepokonani już od siedmiu spotkań, a przecież dwukrotnie ich rywalami byli Niemcy (0:0 i 2:0). Z ostatnich 11 spotkań Biało-Czerwoni przegrali tylko jedno, i to ponad rok temu, ze Szkocją. Co więcej, nasi reprezentanci regularnie trafiają do bramki, co dawniej nie było dla nich czymś typowym. Minimum po dwa gole polscy piłkarze zdobywali w każdym z minionych sześciu meczów. Nie powinno zatem dziwić, że to na Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika zwrócone będą w niedzielę oczy polskich kibiców oraz irlandzkich obrońców.

Podsumowanie

Polacy z Irlandczykami w ostatnich latach mierzyli się dwukrotnie - w obu przypadkach w spotkaniach towarzyskich. W lutym 2013 r. w Dublinie gospodarze zwyciężyli 2:0 po golach Ciarana Clarka i Wesleya Hoolahana, a dziewięć miesięcy później w Poznaniu padł bezbramkowy remis. Czy po porażce i remisie, Biało-Czerwonym uda się tym razem odnieść nad Irlandią zwycięstwo, dzięki któremu Polacy umocnią się na pierwszym miejscu w tabeli grupy D?

Irlandia

W, L, D, W, W bramki 14-4, +10

Polska

D, W, D, W, W bramki 17-4, +13

Warunki promocji Superkursy:

1. Postaw zakład pojedynczy na rezultat meczu Irlandia - Polska przed rozpoczęciem spotkania w niedzielę 29-go marca o 20:45.
2. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony przez nasz system jako wygrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości różnicy kursów. Przykładowo, jeśli na Twój wygrany zakład za kwotę 10 zł rozliczony po kursie 2.50 oferowaliśmy promocyjny kurs 4.00 - dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 15 zł.
3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługi Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer wygranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin. Maksymalna kwota bonusu to 50 zł.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 5x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 5 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Superkursy dotyczą wyłącznie zakładów na wygraną w meczu (1X2).
6. Oferta na superkursy nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie różnych wyników meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Do góry
#6437339 - 26/03/2015 22:03 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Hiszpania - Ukraina

Piątek, 27 marca, godz. 20:45, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla (Hiszpania)

Przed startem eliminacji do EURO 2016 Hiszpanie i Ukraińcy typowani byli do zajęcia dwóch pierwszych miejsc w grupie C. Tymczasem po czterech turach spotkań samodzielną kontrolę w grupie dzierżą Słowacy, którzy pokonali po drodze obu głównych rywali i z dorobkiem 12 punktów wyprzedzają ich o trzy oczka. Oznacza to, że stawka piątkowego boju w Sewilli będzie bardzo wysoka, zwłaszcza, że Słowacja w międzyczasie zagra ze słabiutkim Luksemburgiem.

Hiszpania

W październiku 2014 r. Hiszpania niespodziewanie przegrała 1:2 ze Słowacją i właśnie dlatego zmuszona jest teraz do odrabiania strat do tego rywala. W pozostałych trzech meczach eliminacyjnych podopieczni Vicente Del Bosque zwyciężali i to wysoko - 3:0 z Białorusią, 4:0 z Luksemburgiem i 5:1 z Macedonią. W swoim ostatnim meczu - towarzyskim spotkaniu z Niemcami - ponieśli jednak porażkę 0:1, tracąc gola w samej końcówce (w 89 minucie).

Przegrana z mistrzami świata Hiszpanom ujmy jednak nie przynosi, a przynajmniej nie takiej, jak ich ubiegłoroczne występy na Mundialu, kiedy to pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. Nic więc dziwnego, że w drugiej połowie ubiegłego roku w zespole nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi i znaczne przewietrzenie składu. Pozbyto się starszych zawodników, którzy swego czasu zdobywali mistrzostwo tak Europy, jak i świata, a dano szansę występu młodszym piłkarzom. Przebudowa reprezentacji Hiszpanii wciąż trwa, dlatego w meczu z Ukraińcami nie można wykluczyć niespodzianki.

Ukraina

W zespole naszych wschodnich sąsiadów porażka 0:1 ze Słowacją na rozpoczęcie eliminacji do ME okazała się jeszcze dotkliwsza, bowiem oba zespoły spodziewały się, że pierwsze miejsce w grupie zarezerwowane jest dla Hiszpanii, przez co trzeba będzie toczyć bój o awans z drugiego miejsca, aby uniknąć barażów. W kolejnych meczach Żółto-Błękitni poradzili sobie już lepiej, pokonując 2:0 Białoruś, 1:0 Macedonię i 3:0 Luksemburg (hat-trick Andrija Jarmołenki). Na zakończenie 2014 r. Ukraina rozegrała jeszcze mecz kontrolny z Litwą, zakończony bezbramkowym remisem.

Ukraińców w Sewilli teoretycznie czeka nie lada zadanie. Hiszpanie od 29 spotkań, do których przystępowali jako gospodarze, są niepokonani. Co więcej, ostatnich 14 meczów kwalifikacyjnych za każdym razem kończyło się ich zwycięstwami. Ukraińcy potrafią grać w defensywie, czego dowodzi zaledwie jedna utracona przez nich bramka w ostatnich sześciu pojedynkach (a pięć w ostatnich 17 meczach, z czego trzy w meczu z silną Francją), ale w ataku może im nieco zabraknąć animuszu. Być może jednak brak aż tak silnej presji na zwycięstwo jak ta, z którą zmagać się będą w piątek Hiszpanie, wpłynie pozytywnie na ich grę.

Podsumowanie

Hiszpania po raz ostatni grała z Ukrainą niemal dekadę temu - na Mistrzostwach Świata 2006. W składzie La Roja znajdowali się jednak wtedy zawodnicy z całkowicie innego, „złotego” pokolenia. Hiszpanie zwyciężyli wówczas aż 4:0, po dwóch golach Davida Villi oraz bramkach Xabiego Alonso i Fernando Torresa. Czy dziewięć lat później pójdzie im z Ukraińcami równie łatwo, co wtedy?

Hiszpania

L, W, W, L, W bramki 13-4, +9

Ukraina

D, W, W, W, L bramki 6-1, +5

za OddsRing

Do góry
#6437925 - 28/03/2015 08:54 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Holandia - Turcja

Sobota, 28 marca, godz. 20:45, Amsterdam ArenA, Amsterdam (Holandia)

Holandia i Turcja po czterech meczach zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli grupy A w eliminacjach do EURO 2016. Oznacza to, że gdyby rozgrywki kwalifikacyjne skończyły się dzisiaj, Oranje musieliby walczyć o awans w rundzie play-off, podczas gdy Turcy nie pojechaliby na przyszłoroczne mistrzostwa kontynentu.

Holandia

W pierwszym meczu eliminacji Holandia przegrała 1:2 z Czechami i choć była to niespodzianka, to jednak nie wywołała paniki w zespole Pomarańczowych. Ta nadeszła dopiero po wstydliwej porażce 0:2 z Islandią (dwa gole Gylfiego Sigurðssona już w pierwszej połowie) - zespołem, który w rankingu FIFA znajduje się co prawda bezpośrednio za reprezentacją Polski, na 35. miejscu, ale który dotychczas nigdy nie zakwalifikował się na jakąkolwiek mistrzowską imprezę.

Holendrzy w pozostałych dwóch meczach wygrali 3:1 z Kazachstanem i 6:0 z Łotwą, ale i tak sytuacja, w jakiej się znaleźli w swojej grupie. jest daleka od komfortowej. Oranje z dorobkiem 6 punktów mają dokładnie dwa razy mniej oczek, niż pierwsi w tabeli Czesi. Do drugich Islandczyków Holendrzy tracą tylko trzy oczka, ale można się spodziewać, że Islandia poradzi sobie w sobotę z Kazachstanem. Oznacza to, że podopieczni Guusa Hiddinka, nawet osłabieni brakiem Robina van Persiego i Arjena Robbena, nie mogą pozwolić sobie na kolejne wpadki, bowiem mogłyby one ich dużo kosztować.

Turcja

Turcy co prawda nie uczestniczyli w EURO 2012, jednak zgodnie z dotychczasowym trendem kwalifikują się na co drugi turniej najlepszych europejskich drużyn narodowych i, co więcej, radzą sobie podczas rozgrywek nieźle (ćwierćfinał w 2000 r., trzecie/czwarte miejsce w 2008 r.). Zespół notowany aktualnie na 56. pozycji w rankingu FIFA w ostatnich latach nie radził sobie jednak najlepiej i niewiele wskazuje na to, aby mógł jeszcze namieszać w eliminacjach do EURO 2016. W meczu z Holandią na pewno nie jest faworytem, a w dodatku będzie poważnie osłabiony brakiem zawieszonego Ardy Turana.

Reprezentanci Turcji zakończyli ubiegły rok zwycięstwem 3:1 nad Kazachstanem, była to jednak ich pierwsza wygrana od pięciu meczów. Czerwono-Biali w pozostałych eliminacyjnych spotkaniach przegrali 0:3 z Islandią i 1:2 z Czechami oraz zremisowali 1:1 z Łotwą. Po 4 turach meczów mają 4 punkty i zajmują 4 miejsce. W ostatnim czasie podopieczni Fatiha Terima przegrali także 0:4 w towarzyskim pojedynku z przebudowującą się reprezentacją Brazylii.

Podsumowanie

Podczas ostatnich pięciu meczów pomiędzy Holandią a Turcją, reprezentanci tego drugiego kraju nie potrafili strzelić ani jednego gola. Minione dwa spotkania narodowych jedenastek obu krajów kończyły się wygranymi Oranje 2:0. Co więcej, Holendrzy w eliminacjach do EURO 2016, pomimo dotychczasowych wpadek na wyjazdach, radzą sobie dobrze przed własną publicznością (2 wygrane, 9 goli). Czy Turkom uda się sprawić w sobotę niespodziankę i uprzykrzyć życie Pomarańczowym?

Holandia

W, L, L, W, L bramki 12-8, +4

Turcja

W, L, D, L, L bramki 5-11, -6

za OddsRing

Do góry
#6438527 - 29/03/2015 11:00 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
Valverde Online  mad


Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15205
Skąd: Allenstein
Szkocja - Gibraltar : Handicap ( 0 - 4. )
Typ: Szkocja
Kurs: 1.70
Buk: Betsson

Gibraltar to bez dwóch zdań najsłabsza drużyna, jaka bierze udział w eliminacjach do Euro 2016. Jak powszechnie wiadomo w poprzednich eliminacjach do czempionatu globu, jak i Starego Kontynentu Gibraltarczycy nie brali udziału. Obecnie trzon ich kadry stanowią policjanci, strażacy, bankierzy etc., a więc ludzie, którzy na co dzień nie zajmują się profesjonalnym kopaniem piłki, a robią to głównie z pobudek hobbystycznych. Również dotychczasowe wyniki świadczą o poziomie reprezentowanym przez gości. Żadnej strzelonej bramki i aż 21 straconych, co i tak jest wynikiem głównie oszczędnej i uprzejmej postawy Niemców. Z kolei Szkotom dobrze wiedzie się w tych eliminacjach. Jak dotąd zdobyli 7 punktów i byli bliscy zremisowania na wyjeździe z Mistrzami Świata. Na swoim boisku Wyspiarze zwykle są groźniejsi niż na wyjazdach dlatego też choć miejscowi mają świadomość iż po dzisiejszym starciu dopiszą trzy punkty, to jednak zrobią wszystko by ucieszyć miejscowych, fanatycznych kibiców i wygrają różnicą co najmniej 5 bramek.

Do góry
#6480646 - 11/06/2015 19:16 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Valverde]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Jeśli Polska wygra - zwracamy przegrane zakłady!

W najbliższą sobotę Polacy wystąpią nie tylko w roli gospodarzy, ale i faworytów spotkania. Abyśmy wszyscy mogli cieszyć się ze zwycięstwa naszej Reprezentacji - jeśli Polska wygra mecz, zwrócimy 100% stawki przegranych zakładów!

Jeśli Polska wygra - zwrócimy przegrane zakłady!

Co trzeba zrobić?

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Gruzja.
2. Jeśli Polacy wygrają, a Twój pierwszy postawiony na ten mecz zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz do nas na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
4. Pamiętaj - warunkiem promocji jest wygrana Polaków, więc kibicuj im z całych sił!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Polska – Gruzja, który odbędzie się 13 czerwca 2015 r.
2. Jeśli reprezentacja Polski wygra, a Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz będzie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na ten mecz zakład, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony na ten mecz zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz Polska – Gruzja bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zwrot przysługuje wyłącznie wtedy, jeśli Polska wygra mecz. Pierwszy zdeklarowany wynik będzie uznany za rozstrzygający pomimo ewentualnych późniejszych zmian oficjalnych rezultatów.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Do góry
#6480972 - 12/06/2015 16:14 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas

Do góry
#6517086 - 31/08/2015 20:39 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Belgia – Bośnia i Hercegowina

Czwartek, 3 września, godz. 20:45, Stade Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)

Dobra postawa reprezentacji Walii mocno namieszała w Grupie B eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Walijczycy po sześciu meczach pozostają niepokonani i zanosi się na to, że mogą zakończyć kwalifikacje na pierwszym miejscu. O drugą pozycję (bezpośredni awans) i trzecią (baraże) walczy aż pięć ekip, a różnica między nimi mieści się w trzech punktach. Belgia póki co zajmuje drugie miejsce, a Bośnia i Hercegowina dopiero piąte, ale wszystko się jeszcze może zmienić.

Belgia

Belgowie na własne życzenie utrudnili sobie drogę do awansu na EURO 2016. Po tym jak przez pierwszych pięć spotkań eliminacyjnych przebrnęli bez porażki, rozpoczęli rundę rewanżową od wyjazdowej przegranej 0:1 z Walią. Warto przypomnieć, że w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2014 zespół Marca Wilmotsa miał 26 oczek, podczas gdy grająca w tej samej grupie Walia ukończyła fazę eliminacyjną na przedostatniej pozycji, z 10 punktami. Czyżby od tamtego czasu poziom gry obu zespołów tak mocno się zbliżył?

Choć Belgowie na ubiegłorocznych MŚ doszli do ćwierćfinału i mogą się pochwalić bodaj najlepszym składem w całej swojej historii, o awans na EURO 2016 zapewne będą musieli się martwić do samego końca. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że Belgia zajmuje aktualnie drugie miejsce w grupie eliminacyjnej, a także... drugie miejsce w rankingu FIFA (awans o jedną pozycję w edycji sierpniowej). Choć z dziewięciu spotkań po Mundialu Diables Rouges przegrały tylko wspomnianą potyczkę z Walią, mogą w najbliższy czwartek nie mieć łatwo. Bądź co bądź w poprzedniej rundzie zremisowały z Bośnią i Hercegowiną 1:1.

Bośnia i Hercegowina

Bośniacy słabo rozpoczęli eliminacje do EURO 2016 - po czterech meczach nie mogli pochwalić się ani jednym zwycięstwem. Najpierw przegrali 1:2 z Cyprem, potem zremisowali bezbramkowo z Walią i 1:1 z Belgią, a następnie ulegli 0:3 Izraelowi. Takie rezultaty mogły mieć tylko jeden efekt - doprowadziły do zmiany szkoleniowca. Selekcjonerem Bośni i Hercegowiny przestał być Safet Sušić, a nowym trenerem został Mehmed Baždarević.

Pod jego wodzą Bośniacy wygrali oba mecze kwalifikacyjne, 3:0 z Andorą i 3:1 w rewanżu z Izraelem. Oprócz tego Žuto Plavi zremisowali towarzysko 1:1 z Austrią. W tabeli swojej grupy w eliminacjach do EURO wciąż zajmują przedostatnie miejsce, wyprzedzając jedynie Andorę, która nie ma w swoim dorobku ani jednego punktu (bilans bramkowy 3-23). Mimo to Bośniakom niewiele brakuje już do pozostałych reprezentacji. Do Cypru i Izraela tracą tylko jeden punkt, do Belgii trzy, a do pierwszej Walii sześć. Jeśli zagrają na miarę swoich możliwości w ostatniej fazie eliminacji, są w stanie awansować na EURO. Muszą jednak udowodnić, że ich 28. miejsce w rankingu FIFA nie jest jedynie dziełem przypadku.

Podsumowanie

Jesienią ubiegłego roku w Zenicy Bośnia i Hercegowina zremisowała z Belgią 1:1. Do przerwy gospodarze prowadzili po golu Edina Džeko, jednak tuż po zmianie stron wyrównał Radja Nainggolan. Wynik tego starcia świetnie wpisuje się w to, jak wyrównana jest rywalizacja w Grupie B. Obie drużyny potrzebują w czwartek punktów, co zwiastuje świetne widowisko. Piłkarze której reprezentacji bardziej pragną wygranej?

Belgia

L, W, W, W, D

bramki 10-4, +6

Bośnia i Hercegowina

W, D, W, L, D

bramki 8-6, +2

za OddsRing

Do góry
#6517921 - 02/09/2015 09:29 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Holandia - Islandia

Czwartek, 3 września, godz. 20:45, Amsterdam ArenA, Amsterdam (Holandia)

Islandia nigdy jeszcze nie brała udziału ani w Mistrzostwach Europy, ani Mistrzostwach Świata, a jednak w najnowszym rankingu FIFA zajmuje bardzo wysokie, 23. miejsce i wyprzedza m.in. Polskę. Jak to możliwe? To wynik świetnej gry podopiecznych Larsa Lagerbäcka w eliminacjach do EURO 2016. Islandia po sześciu meczach jest liderem swojej grupy i powoli zbliża się do sensacyjnego awansu.

Holandia

Można spodziewać się, że Holendrzy wybiegną w czwartek na boisko zmotywowani podwójnie. Na cztery mecze przed końcem eliminacji, zajmują w Grupie A dopiero trzecie miejsce, które gwarantuje jedynie udział w barażach. Z dorobkiem 10 punktów, tracą dwa oczka do Czechów i pięć do Islandczyków. Z obiema tymi reprezentacjami zdążyli już przegrać w eliminacjach. O ile porażka z Czechami mogła być zwykłym rozczarowaniem, tak już przegraną 0:2 w Reykjaviku rozpatrywać należy w kategorii kompromitacji.

W pozostałych czterech meczach Oranje potknęli się raz, remisując z Turcją, ale nawet wtedy jeden punkt wywalczyli dopiero za sprawą gola Klaasa Jana Huntelaara w 92 minucie. Trzecia drużyna ubiegłorocznego Mundialu jak dotąd była w stanie pokonać jedynie Łotwę (6:0 i 2:0) oraz Kazachstan (3:1). Co prawda w międzyczasie Holandia ograła towarzysko 2:0 Hiszpanię, ale niedługo potem uległa 3:4 Stanom Zjednoczonym. Nic więc dziwnego, że w reprezentacji Oranje doszło latem do zmiany trenera. W lipcu 2015 r. został nim Danny Blind, który w weekend zadebiutuje w nowej roli.

Islandia

Rewelacyjna dyspozycja Islandczyków to jedna z największych niespodzianek w eliminacjach do EURO 2016. Widać jak na dłoni, że system gry wdrażany od kilku lat przez słynnego szwedzkiego trenera Larsa Lagerbäcka zaczął przynosić pożądane efekty. Na sześć dotychczasowych spotkań w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy, Islandczycy stracili punkty w zaledwie jednym - ulegli w Plzenie Czechom 1:2, choć prowadzili z nimi od 9 do 45 minuty, a przegrali dopiero po samobójczym golu.

Przed meczem w Czechach, Islandia pokonała w eliminacjach 3:0 Turcję, 3:0 Łotwę oraz 2:0 Holandię (dwie bramki Gylfiego Thora Sigurdssona). W swoich ostatnich pięciu meczach (wliczając towarzyskie), Strákarnir Okkar nie doznali ani jednej porażki. Zremisowali w sparingu z Estonią, a z Kanadą zarówno zremisowali, jak i wygrali, natomiast już w kwalifikacjach do EURO rozprawili się 3:0 z Kazachstanem i rozpoczęli drugą rundę spotkań od zrewanżowania się Czechom - wygrali z nimi na własnym terenie 2:1.

Podsumowanie

Choć zdecydowanymi faworytami czwartkowego starcia na Amsterdam ArenA są Oranje, to nie można wykluczyć niespodzianki. Pięć z sześciu wygranych przez Islandczyków spotkań mówi samo za siebie - to nie był przypadek. Zwłaszcza, że po piłkarzach z zimnej wyspy spodziewać można się wyjątkowej determinacji - w przypadku wygranej, ich przewaga nad Oranje wzrośnie do 8 punktów, co prawie zapewni im awans na EURO. Czy Islandczyków stać na kolejne zwycięstwo nad trzecią ekipą globu?

Holandia

W, L, W, D, W

bramki 14-5, +9

Islandia

W, D, W, D, W

bramki 9-4, +5

za OddsRing

Do góry
#6518002 - 02/09/2015 17:35 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Kwal, ME
Spotkanie Holandia-Islandia
Typ: bts
Kurs 2.10
Buk Betsson
Godz: 20:45 / 03/09/2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw europy , Holandia na swoim stadionie podejmowała będzie Islandię , która w chwili obecnej jest niespodziewanym liderem grupy z dorobkiem 15 punktów na swoim koncie , Holandia jest na pozycji 3 i ma aż 5 punktów straty do lidera, w tym spotkaniu zdecydowanie jest faworytem i nie może sobie pozwolić na wpadkę ponieważ to mogło by się wiązać z brakiem ich udziału w mistrzostwach przyszłorocznych. Gospodarze mają na pewno też w głowach pierwsze spotkanie w którym ulegli Islandczykom na ich terenie aż 2:0 , pomimo tego że byli zespołem znacznie lepszym od względem tworzenia sobie sytuacji podbramkowych, myślę że jutro obejrzymy sporo bramek ponieważ tak goscie jak i gospodarze mają mocne ofensywy, goście do tej pory zdobywali bramki w kazdym spotkaniu rozegranym w obecnych kwalifikacjach , myślę że tutaj też mogą coś strzelić, pierwszym typem na to spotkanie jest oczywiście wygrana zespołu gospodarzy, myślę że over 2.5 gola tez zostanie w takim spotkaniu pokryty, dobrą opcją jest również zagranie na typ iż obie ekipy zdobędą bramki.

Do góry
#6518367 - 03/09/2015 12:50 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40689
Skąd: Dęblin




Eliminacje Euro 2016

Azerbejdżan będzie podejmował drużynę Chorwacji. W pierwszym meczu Chorwaci wrzucili przeciwnikowi na garb aż 6 bramek, czy i tym razem będzie podobnie? Azerowie wygrali tylko jeden mecz sensacyjnie ogrywając równie rewelacyjną Maltę. Tutaj pytani brzmi nie kto będzie zwycięzcą – a ile tym razem Chorwaci strzelą bramek.

Mój typ: Wygrana Chorwacji, powyżej 3.5 bramki

Kolejnym pojedynkiem jest mecz Holandii przeciwko Islandii. W zeszłym roku to właśnie Islandia okazała się lepsza strzelając Oranje 2 gole i nie tracąc żadnego. Drużyna Holandii gra w kratkę, zdarzają im się mecze bardzo dobre ale też przeciętny czy wręcz poniżej krytyki. Generalnie odeszło pokolenie które nadawało jakość tej drużynie, i budowa nowej musi nieco potrwać.

Mój typ: Wygrana Holandii, powyżej 2.5 bramki

Belgowie zmierzą się z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Niezrównani mistrzowie czekolady, są faworytem tego spotkania, i jestem przekonany że nie zawiodą fanów. Po kilku latach słabszej gry, reprezentacja Belgii znów zaczyna stanowić o sile europejskiego futbolu.

Mój typ: Wygrana Belgii, poniżej 2.5 bramki

Czechy zagrają z reprezentacja Kazachstanu. Piłka jest okrągła a bramki są dwie, jednak Czesi wychowani na swoistej kulturze piwnej, bez wątpienia w piłkę grać potrafią. Radzą sobie świetnie w eliminacjach i maja kilka klubów reprezentujących ich bez wstydu w europejskich pucharach.

Mój typ: Wygrana Czechów, poniżej 2.5 bramki

Włosi kontra wyspiarze z Malty. Można by powiedzieć że większość Maltańskich piłkarzy to amatorzy. Nie jest to prawda, działa tam prężnie kilka klubów, co prawda bez sukcesów w europejskich pucharach ale i na to przyjdzie czas. Czy maja jednak jakieś szanse przeciwko Włochom. Ależ owszem ale bardzo wątpliwe.

Mój typ: Wygrana Włoch, powyżej 3.5 bramki

Turcja zagra przeciwko Łotwie. Fanatyczni tureccy kibice wykupili wejściówki na ten mecz już dawno temu i tylko czekają na okazała wygraną swojej reprezentacji. Jest ona bardzo możliwa lecz czy będzie okazała to wątpię. Pamiętam taki mecz Turcji z Albanią gdzie ledwie im się udało strzelić jedną bramkę i sądzę że tym razem będzie podobnie.

Mój typ: Wygrana Turcji, poniżej 1.5 bramki

Walijczycy jadą na Cypr, nie opalać się lecz wygrać mecz. Tutaj wynik jest sprawą otwartą i szczerze wątpię czy stawianie Walii w roli faworyta tego meczu ma sens. Wedle mojej opinii zobaczymy bardzo wyrównane widowisko, i mam przeczucie że wygra ten mecz drużyna Cypryjska.

Mój typ: Wygrana Cypru, poniżej 2.5 bramki

Izrael kontra Andora. Bez żadnych wątpliwości wygra drużyna Izraelska, co prawda obydwie drużyny stanowią dla mnie pewną egzotykę, jednak statystycznie patrząc nie ma innej możliwości.

Mój typ: Wygrana Izraela, powyżej 3.5 bramki

Najbardziej wyrównany mecz w dzisiejszym dniu odbędzie się pomiędzy zespołami Bułgarii oraz Norwegii. Bułgarzy słyną z wysokich umiejętności technicznych natomiast Norwegowie z żelaznej dyscypliny na boisku. Ten mecz budzi moją ciekawość ponieważ obydwie drużyny spisują się dość słabo w eliminacjach i może być to mecz o przełamanie.

Mój typ: Wygrana Bułgarii, poniżej 2.5 bramki

Źródło: Betano Blog

Promocja: Klik!

Do góry
#6518387 - 03/09/2015 15:00 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Piostar]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas

OddsRing
Bonus Code:MECZPL

Promocja OddsRing na Niemcy-Polska

Wszyscy kibice chcą wierzyć, że jutro Biało-Czerwoni są w stanie powtórzyć sukces z Warszawy i znów pokonać reprezentację Niemiec. Jednak o wygraną na terenie rywali jest jeszcze trudniej, więc aby na naszej drużynie nie ciążyła zbyt duża presja, postaw na ten mecz w 100% bez ryzyka!

Jak to zrobić?

1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania u bukmachera OddsRing.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a OddsRing w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.
Do udziału w promocji kwalifikują się też zakłady akumulowane, jeśli tylko kurs łączny będzie pow. 2.0.

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska w ramach kwalifikacji Euro 2016 po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania w piątek 4 września 2015 r.
2. Jeśli pierwszy zakład na ten mecz postawiony przez Ciebie w podanym powyżej czasie zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Niemcy - Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Niemcy - Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
7. Zakłady na mecz Niemcy - Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Niemcy - Polska nie są brane pod uwagę.
8. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
9. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
10. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
11. OddsRing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu OddsRing.
13. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Do góry
#6518580 - 03/09/2015 20:18 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje ME
Spotkanie Węgry-Rumunia
Typ: x
Kurs 3.00
Buk Betsson
Godz: 20:45 / 04/09/2015
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Węgier podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Rumunii, gospodarze tego spotkania obecnie są dopiero na 3 pozycji w swojej grupie, natomiast goście są liderem, pomiędzy tymi dwiema niepokonanymi jeszcze w obecnych eliminacjach drużynami w spotkaniu rozegranym w Rumunii padł remis 1:1. obie drużyny w tamtym spotkaniu nie potrafiły stworzyć sobie wielu sytuacji podbramkowych , myślę że w tym spotkaniu sytuacja może ulec zmianie ponieważ gospodarze jak na razie grają bardzo underowo, ale przeciez każda passa kiedyś się musi skończyć, goście jutrzejszego meczu też zawsze grali na under 2.5 więc uważam że kiedyś musi paść ten over , poza tym typem myślę że spotkanie będzie bardzo wyrównane, obie ekipy mogą podzielić się punktami,ale jeżeli ktoś miałby w tym meczu zdobyć komplet punktów będzie to najprawdopodobniej ekipa Węgier , która w tym momencie bardziej potrzebuje 3 punktów niż goście.

Do góry
#6519051 - 04/09/2015 14:20 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40689
Skąd: Dęblin




Eliminacje ME 2016

Jeszcze nieco ponad rok temu wydawałoby się to absurdalne, ale dziś można powiedzieć, że Polska w meczu z Niemcami na wyjeździe nie jest pozbawiona szans. Szczególnie że Polacy w ostatnich meczach udowodnili swoją wartość sportową. Niektórzy upatrują w trenerze Nawałce zbawiciela Polskiej piłki reprezentacyjnej, ja nie do końca zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Nawałka, poza wspomnianym zwycięstwem nad Niemcami, na razie jednak przywrócił polskiej kadrze właśnie co najwyżej normalność. Dwa zwycięstwa z rozbitą Gruzją, dwa remisy z grającymi siermiężny, wyspiarski futbol reprezentacjami Szkocji i Irlandii czy rozgromienie grupy amatorów z Gibraltaru nie mogą przecież szokować kibiców, którzy pamiętają, że były czasy, gdy należeliśmy do najlepszych na świecie. Problem w tym, że ci, którzy widzą w Nawałce cudotwórcę, nie pamiętają już nawet naszego klubu w Lidze Mistrzów. Przecież pokolenie postchampionsleague już rok temu weszło w dorosłość. Trener co prawda nie przegrywa ostatnio, jednak należy przypomnieć że Polska Reprezentacja grała w Mistrzostwach Świata o najwyższe cele. Przyszło w końcu pokolenie które dzięki grze w zagranicznych klubach, prezentuje poziom powiedzmy średniej europejskiej. Kiedyś reprezentacja Danii też nie miała gwiazd w swoim zespole, jednak ułożenie klocków przyniosło trenerowi i drużynie Mistrzostwo Europy. Być może zbyt daleko się zagalopowałem, lecz na przynajmniej remis z Niemcami nas stać.
Trudno powiedzieć, jak wiele lat minęło od czasu, gdy polska reprezentacja miała tylu piłkarzy o jakości międzynarodowej. Kiedy po raz ostatni nie starczyło palców jednej ręki, by policzyć tych wszystkich, z którymi liczą się fani na całym świecie?
– Ci zawodnicy grają w najlepszych europejskich klubach. Presja ma na nich tylko pozytywny wpływ – mówił Adam Nawałka. Nastawienie mentalne będzie miało w tym meczu ogromne znaczenie. Niemcy zapowiadają, że od pierwszych minut rzucą się do ataku na polskich piłkarzy. Mario Goetze zapewnia, że piłkarze wciąż mają w pamięci porażkę w Warszawie.
Tamto 0:2 było dla świeżo upieczonych mistrzów świata poważną wpadką. Ale z punktu widzenia Polaków miało ono znacznie większe znaczenie. Wygrana z mistrzami świata dała nam siłę, stworzyła zupełnie nową drużynę. Ugruntowaliśmy tę pozycję w meczu z Gruzją.
We Frankfurcie można spodziewać się więc podobnego scenariusza jak podczas pierwszego meczu między obiema drużynami na Stadionie Narodowym. Wojciech Szczęsny określił polską postawę w tamtym spotkaniu z ekipą Joachima Loewa “antyfutbolem”. Ale też trzeba przyznać, że innego wyjścia z takimi zespołami jak Niemcy nie ma. Otwarta gra z mistrzami świata to samobójstwo.
Inna sprawa, że Polsce ten styl po prostu odpowiada. Jest to jakby nasza tradycja. Polacy nigdy nie byli mistrzami panowania nad piłką, za to nasze największe sukcesy wynikały z umiejętności szybkiego przechodzenia z obrony do ataku. W końcu mecz, który definiuje polski futbol, a więc Wembley ’73, to nic więcej ponad desperacką obronę, ogrom szczęścia, parady bramkarskie i nieliczne, ale piekielnie groźne kontry. Przypomnijmy, że wtedy, w pierwszym meczu Polska pokonała Anglików również 2:0, ale należy to traktować na zasadzie ciekawostki historycznej.

Joachim Loew słusznie zauważył, że Polacy właściwie zawsze mają mniejsze posiadanie piłki, nawet w spotkaniach z teoretycznie słabszymi rywalami, choćby z Gibraltarem.
Sporo spekuluje się na temat zestawienia Niemców. Możliwe, że Loew przetestuje ustawienie z trzema obrońcami. On sam mówi, że to nie ma większego znaczenia i zaznacza, że podstawowym celem Niemców nie jest wygrana w EURO 2016, ale obrona tytułu mistrza świata 2 lata później.
Ustawienie na trzech obrońców byłoby próbą zwiększenia siły ofensywnej. Niemcy wiedzą, że przeciw Polsce muszą stworzyć prawdziwą maszynę oblężniczą. Pod nieobecność kontuzjowanego Marco Reusa, który zdobyłby zapewne mistrzostwo świata w pressingu, gdyby była to dyscyplina indywidualna, kluczowym zawodnikiem ma być Mario Goetze. Loew mówi o nim: to zawodnik, który umie podejmować dobre decyzje w tłumie. A z pewnością Polacy zadbają o rekordowe “zagęszczenie ludności” w okolicach naszego pola.
Niemieccy dziennikarze sporo czasu poświęcają kryzysowi reprezentacji, który rozpoczął się zaraz po mistrzostwach świata. – Są różne powody. Kilku zawodników zakończyło kariery, było trochę kontuzji, opadł poziom emocjonalny – analizował Loew. Po czym dodał: – Piłkarze mogą być czasem rozluźnieni na słabsze zespoły, jak Gibraltar, ale na mecz z takimi rywalem jak Polska będzie pełna mobilizacja.

Mój typ: Bardzo optymistyczny remis,wynik końcowy 1-1, wynik do przerwy 1-0 dla Polski

Źródło: Betano Blog

Dzisiejszego dnia zostanie rozegrana kolejna partia meczy w ramach eliminacji EURO 2016. Skupmy się na typowaniu dzisiejszych par, w szczególności bliski naszemu sercu będzie mecz Niemcy-Polska. Miejmy nadzieje że nasi wzniosą się na wyżyny umiejętności i dołożą do pieca Niemcom a nie jak to było na odwrót! Warto zaznaczyć że proponowane typy są tylko i wyłącznie propozycją – nie namową do ich zawierania.

Po wczorajszej serii mamy kilka niespodzianek, dla mnie największa to porażka Oranje u siebie z Islandią. Ale piłka to taka gra gdzie wygrywa lepszy na boisku i tego dnia Islandia pokazała Holandii plecy. Dzisiaj będzie kilka interesujących spotkań które mogą sporo namieszać w tabelach grupowych.
Dania dzisiaj zagra z Albanią. I to jest mecz który jest kluczowy dla układu tabeli. Obydwie drużyny mają po 10 punktów i są 2 punkty za liderującą Portugalią. Każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy, tym bardziej że Albańczycy prezentują się znakomicie w ostatnich czasach. Generalnie wierze że atut własnego stadionu będzie sprzyjał Duńczykom.

Mój typ: Wygrana Danii, powyżej 2.5 bramki w meczu

Gruzja kontra Szkocja w naszej grupie. Gruzini nie mają już żadnych szans na awans a Szkoci będą się starali rywalizować z Polską i Niemcami. Jak Szkocja wygra a Niemcy z Polakami, to doskoczą do nas i będzie coraz trudniej na awans. Myślę że w tym meczu Gruzini nie złożą broni i pokażą Szkotom dobry futbol.

Mój typ: Wygrana Gruzji, wynik końcowy 1-0

Niestabilnie grająca Grecja zmierzy się z prezentującym się ostatnio dobrze zespołem Finlandii. Trzeba jednak uczciwie przyznać że obydwie drużyny nie mają żadnej szansy na awans i to będzie mecz o pietruszkę. Grecja musi jednak coś udowodnić bo ostatnie przebudowy zespołu przyniosły same szkody.

Mój typ: Wygrana Grecji, powyżej 1.5 bramki

Amatorzy z Wysp Owczych zmierzą się z reprezentacją Irlandii Północnej. Kurs na Irlandię jest wysoki co przemawia za skorzystaniem z tej opcji, ponieważ Wyspy Owcze nie stanowią równorzędnego partnera. Pomimo tego że pokonali Grecję dwukrotnie dają jednak przykład swojej powtarzalności w przegrywaniu z silniejszym rywalami.

Mój typ: Wygrana Irlandii, wynik powyżej 3.5 bramki

Gibraltar kontra Irlandia. Nie będę się rozpisywał tutaj za dużo bo faworyt jest murowany.

Mój typ: Wygrana Irlandii, wynik powyżej 5.5 bramki

Serbia której ostatnio wiedzie się tragicznie zagra mecz z Armenią. Ostatni mecz zakończył się remisem 1-1. To jest mecz zagadka bo o ile Serbia jest postrzegana jako faworyt tego meczu ja mam pewne wątpliwości. Sądzę że Armeńczycy postarają się narzucić swój styl gry.

Mój typ: Wygrana Armenii, wynik poniżej 2.5 bramki

Węgry zagrają z Rumunią, co jest najbardziej wyrównanym spotkaniem tego dnia. Węgrzy grają jak każdy widzi i nie jest to drużyna która stanowi dzisiaj siłę w Europie, to samo się tyczy reprezentacji Rumuni. Od czasów Georga Hagiego nie ma ta drużyna lidera godnego poprowadzenia jej do sukcesów na międzynarodowej arenie.

Mój typ: Remis, wynik końcowy 0-0

Źródło: Betano Blog

Do góry
#6519124 - 04/09/2015 17:54 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna KWal ME
Spotkanie Rosja-Szwecja
Typ: bts
Kurs 2.10
buk Betsson
Godz: 18:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów wybrałem spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw europy, ekipa Rosji , która w chwili obecnie zajmuję 3 pozycję w tabeli , podejmowała będzie przed własną publicznością reprezentację Szwecji, która ma 4 punkty więcej i jest na pozycji numer 2, dla mnie pomimo tego że goście są na razie zespołem skuteczniejszym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy , która w obecnej sytuacji już na wpadkę pozwolić sobie nie może, spotkanie jednak zapowiada się niezwykle wyrównanie i nie wiadomo czy nie zakończy się remisem oraz podziałem punktów , z tego obrotu spraw zdecydowanie bardziej zadowolona była by reprezentacja Szwecji, Rosjanie jednak mają coś do udowodnienia szczególnie sobie jak i swoim kibicom, że porażka w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie z zespołem Austrii była jedynie wypadkiem przy pracy, myślę że tu właśnie gospodarze okażą się zespołem o ta jedną bramkę lepszym.

Do góry
#6519787 - 05/09/2015 09:50 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nozna Kwalifiację ME
Spotkanie Włochy-Bułgaria
Typ: Włochy wygrają różnicą dokładnie 1 bramki
Kurs 3.30
Godz: 20:45 06/09/2015
Buk Betsson
Godz: Na niedzielę wybrałem spotkanie w którym ekipa Włoch podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Bułgarii, zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie w poprzedniej serii spotkań bardzo niewielkimi nakładami sił pokonała Maltę. Włosi muszą w tym spotkaniu powalczyć o 3 punkty ponieważ zaraz za ich plecami jest Norwegia , która ma dwa punkty mniej, liderem w tej grupie jest Chorwacja , która ma tyle samo punktów co Włosi znajdujący się na 2 pozycji. W pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tymi dwoma ekipami padł remis 2:2, był to mecz rozegrany w Bułgarii, gdzie Włosi byli zespołem zdecydowanie lepszym i stworzyli sobie kilka na prawde dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, jednak wielu nie udało się wykorzystać, myślę że jeżeli w tym meczu gospodarze będą odrobinę bardziej skuteczni na spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, który w meczach wyjazdowych , jak na razie zawsze zdobywał jakieś bramki, myślę że tutaj padnie wynik 2:1 może 3:1, ale gości powinno być stać ,aby trafić do bramki zespołu Włoskiego, który pomimo bardzo dobrych graczy w defensywie nadal popełnia głupie błędy.

Do góry
#6519798 - 05/09/2015 10:41 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Hiszpania - Słowacja

Sobota, 5 września, godz. 20:45, Estadio Nuevo Carlos Tartiere, Oviedo (Hiszpania)

Jesienią minionego roku reprezentacja Słowacji pokonała w Žilinie Hiszpanię 2:1 i od tamtej pory aż do dziś niespodziewanie pozostaje liderem tabeli Grupy C. Zespół Vicente Del Bosque we wszystkich innych meczach gromadził komplet punktów, ale nawet pomimo tego traci do niepokonanych jak dotąd Słowaków trzy oczka. Hiszpanie szansę na odrobienie niewielkiej straty będą mieć jednak już w najbliższą sobotę w Oviedo.

Hiszpania

Reprezentacja, która jeszcze niedawno triumfowała zarówno w Mistrzostwach Świata, jak i w Mistrzostwach Europy, o pierwszym meczu ze Słowakami chciałaby już zapomnieć. Po fatalnym błędzie Ikera Casillasa (nie odbił lecącej wprost do niego piłki po rzucie wolnym), La Furia Roja przegrywała na Słowacji już od 17 minuty. Udało jej się co prawda doprowadzić do remisu w 82 minucie, jednak chwilę później Casillas ponownie musiał wyciągać piłkę z siatki. Hiszpanie desperacko atakowali w ostatnich momentach, jednak na niewiele się to zdało.

W pozostałych meczach eliminacyjnych drużyna Del Bosque wygrała 5:1 z Macedonią, 4:0 z Luksemburgiem, 3:0 z Białorusią, 1:0 z Ukrainą i - w czerwcu bieżącego roku, w swoim ostatnim jak dotąd starciu - ponownie 1:0 z Białorusią. Pomimo tak dobrych wyników, Hiszpanie nie mogą spać spokojnie. Co prawda z grupy awansują bezpośrednio na EURO 2016 nawet w wypadku zajęcia miejsca za Słowakami, ale jak na razie ich przewaga nad trzecią w tabeli Ukrainą nie jest bezpieczna. Ukraińcy tracą do La Furia Roja zaledwie trzy oczka, a zagrają z nią dopiero w ostatniej rundzie spotkań, w październiku i to na własnym terenie. Hiszpanie na wszelki wypadek powinni więc zainkasować jakieś punkty w pojedynku ze Słowakami, aby uniknąć nerwów na finiszu kwalifikacji.

Słowacja

Zespół prowadzony przez Jána Kozáka to jedyna reprezentacja obok Anglii, której nie powinęła się jeszcze noga w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw. Wiadomo już, że nawet jeśli Słowacy przegrają wszystkie cztery mecze, jakie im pozostały, to i tak zagrają co najmniej w barażach. Tylko dlaczego mieliby je przegrać, skoro zmierzą się jeszcze m.in. ze słabiutkim Luksemburgiem, a także z Białorusią? Mało tego - być może Słowacy w ogóle nie będą musieli przejmować się wspomnianymi rywalami. Wystarczy, że spiszą się na nieźle w sobotę przeciwko Hiszpanom, a następnie we wtorkowym spotkaniu z Ukraińcami, czyli jedynymi innymi ekipami z ich grupy wciąż liczącymi na awans na EURO 2016.

Wydaje się, że jedynie katastrofa jest w stanie pozbawić Słowaków wyjścia z grupy i pierwszego w historii udziału w Mistrzostwach Europy. Reprezentacja z Markiem Hamsikiem, Jurajem Kucką i Martinem Skretelem w składzie jest na fali - wygrała aż dziewięć minionych meczów z rzędu. Ostatnią porażkę odniosła w maju 2014 r. w Rosji (0:1), ale nawet przed nią mogła się pochwalić trzema kolejnymi zwycięstwami. Progres widoczny jest gołym okiem, bowiem jeszcze na przełomie lat 2012 i 2013 Słowacy nie potrafili wygrać ani razu w siedmiu kolejnych meczach (w tym nawet z Lichtensteinem). Aktualna dobra passa piłkarzy naszych południowych sąsiadów sprawiła, że wylądowali oni na bardzo wysokim, 15. miejscu w rankingu FIFA.

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że faworytami sobotniego starcia są Hiszpanie. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego z pewnością po zaskakującej porażce na Słowacji będą mocno zdeterminowani do tego, aby udowodnić, że to im należy się pierwsze miejsce w grupie. Mimo to Słowacy nie są bez szans - to, że nie przegrali od ponad 15 miesięcy, nie może być przypadkiem. Jeśli szczęście będzie im sprzyjać w Oviedo, mogą być w stanie ponownie napsuć krwi La Furia Roja. Czy Kozák ponownie poprowadzi swoich podopiecznych do sukcesu w starciu z Hiszpanami?

Hiszpania

W, W, L, W, L

bramki 4-4

Słowacja

W, W, W, W, W

bramki 10-2, +8

za OddsRing

Do góry
#6520268 - 06/09/2015 10:06 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje
spotkanie Irlandia Północna-Węgry
Typ; x
Kurs 3,10
buk Betsson
Godz: 20:45 07.09.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w którym Irlandia Północna lider swojej grupy w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy podejmował będzie przed własną publicznością reprezentację Wegier, którzy w chwili obecnej zajmują 3 miejsce w tabeli, dla mnie faworytem do zdobycia w tym spotkaniu kompletu punktów jest zdecydowanie ekipa gospodarzy, którzy w tych eliminacjach przegrali tylko 1 spotkanie i miało to miejsce w meczu wyjazdowym do Rumunii, na swoim stadionie są niepokonani i mają w rozegranych meczach aż 7 zdobytych punktów, Węgrzy natomiast są w niezbyt dobrej sytuacji po remisie na swoim stadionie z zespołem Rumunii w poprzedniej kolejce i myślę że będą się tutaj musieli otworzyć, dlatego moim faworytem są gospodarze ponieważ wiem że dobrze wychodzi im gra z kontry i na pewno na szybkich kontratakach opierać będą swoją siłę ofensywną w jutrzejszym spotkaniu, myślę że gospodarze wygrają tutaj , lub spotkanie zakończy się remisem,ale jakieś bramki powinniśmy obejrzeć i Irlandczycy znacznie przybliża się do awansu.

Do góry
#6520930 - 07/09/2015 10:55 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: Bezdomny]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40689
Skąd: Dęblin
Polska - Gibraltar

Po przegranym meczu z Niemcami, nastroje w kadrze wciąż są bardzo dobre. Piłkarze chcą pokazać swoją siłę i przygotowanie w meczu z Gibraltarem. Cały czas walczymy o awans i dobrze byłoby jakby Niemcy wygrali dzisiaj ze Szkocją, wtedy spokojnie można myśleć o 2 miejscu w grupie. Warto zaznaczyć że proponowane typy są tylko i wyłącznie propozycją &#8211; nie namową do ich zawierania.

Gibraltar to już nie ta sama drużyna, którą we wrześniu ubiegłego roku ograliśmy gładko 7:0. Nowicjusz robi jednak postępy. Polacy zapewniają jednak, że pokażą siłę!
Od pierwszego starcia z Polską drużynę Gibraltaru prowadziło trzech trenerów. Premierowe starcie o punty z Biało-Czerwonymi w eliminacjach Euro 2016 przegrał Allen Bula (ogólny bilans: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 6 porażek). Bula został zwolniony w marcu bieżącego roku. W trzech meczach kadrę poprowadził jego asystent, David Wilson, ale po trzech porażkach (bilans bramkowy 1:17) federacja zaufała kolejnemu trenerowi, Jeffowi Woodowi. Gibraltar nie przegrywa już wszystkich spotkań po 0:7. Robi małe postępy. Jego piłkarze potrafili strzelić gola na 1:1 w wyjazdowym spotkaniu ze Szkocją. Nieźle się prezentowali również w pierwszej połowie meczu z Niemcami na własnym boisku. Bramkarz Jordan Perez potrafił wybronić nawet rzut karny wykonywany przez Bastiana Schweinsteigera.

Problemem zespołu są jednak drugie połowy meczu. &#8211; Po przerwie siadamy kondycyjnie i mentalnie &#8211; mówi kapitan reprezentacji Gibraltaru Chipolina. Gibraltar stracił w drugich połowach 23 z 38 goli.
Wszystko wskazuje, że Adam Nawałka zachowa w poniedziałkowym spotkaniu kręgosłup złożony z podstawowych graczy naszej drużyny. &#8211; Istotna jest dla mnie stabilność składu. Jeżeli zawodnicy prezentują dobrą i równą formę, mogą liczyć na występ. Nie ma w moim słowniku takiego pojęcia zmęczenia. Wszyscy są doskonale przygotowani motorycznie &#8211; zapewnia. Nawałka wymieni najpewniej pomocników. W środku wystąpią Piotr Zieliński i Sebastian Mila, który jest ostatnio w słabej formie. W niedzielę zgrupowanie opuściło dwóch kontuzjowanych zawodników. Łukasz Piszczek narzeka na uraz mięśnia przywodziciela, natomiast Karol Linetty ma wstrząśnienie mózgu po tym jak Kuba Błaszczykowski trafił go piłką w głowę podczas treningu. Obaj gracze będą się leczyć w swoich klubach. Na dojście do pełni sprawności potrzebują kilku dni.

Trener Nawałka dał swoim zawodnikom trochę wytchnienia po piątkowym spotkaniu z Niemcami (1:3). W sobotę mieli wolne po przylocie z Frankfurtu (wieczorem lekkie zajęcia w siłowni), natomiast w niedzielę szkoleniowiec zabrał ich na spacer po lesie. Piłkarze trening odbyli dopiero w niedzielę po godz. 17 na Stadionie Narodowym.

Spotkanie Polski z Gibraltarem odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.45. Organizatorzy przewidują, że sprzedadzą maksymalnie 30 tysięcy biletów. Nasz rywal zajmuje ostatnie miejsce w grupie D. Nie wywalczył żadnego punktu, a jego bilans bramkowy to 1:38.

Mój typ: Wygrana Polski, wynik powyżej 4.5 bramki

Mecze eliminacyjne

Mecz Polski jest jednym z wielu w dzisiejszych eliminacjach. Generalnie każdy z zespołów wie o co walczy, jak nie o awans to przynajmniej o honor lub szacunek kibiców. Takim zespołem jest Armenia zajmująca ostatnie miejsce w grupie I, z wywalczonym zaledwie jednym punktem. Dzisiaj zagra mecz przeciwko Danii, która walczy o awans idąc łeb w łeb punktowo z Albanią. Obydwie drużyny maja po 11 punktów, a przewodzi grupie Portugalia z 12 punktami na koncie.

Mój typ: Wygrana Danii, wynik powyżej 3.5 bramki

W naszej grupie Irlandia zmierzy się z Gruzja u siebie. O ile Irlandia może jeszcze powalczyć o awans z drugiego miejsca, to dla Gruzji będzie to mecz o pietruszkę. Mam jednak nadzieję że Gruzini nie odpuszczą i nawiążą równorzędna walkę z Irlandczykami. Irlandia wyprzedziła Szkocję po zwycięstwie nad Gibraltarem 4-0 i ostrzy sobie zęby na drugą lokatę, zajmowaną obecnie przez Polaków.

Mój typ: Wygrana Irlandii, wynik poniżej 2.5 bramki

Szkocja kontra Niemcy. Mistrzowie Świata po wygranej z Polską, będą chcieli ugruntować pozycję lidera w grupie. Ten mecz na pewno nie będzie dla nich spacerkiem, jednak nikt z kadry Niemiec nie bierze pod uwagę innego wyniku jak wygrana. Bedzie to walka na każdym calu boiska ponieważ Szkocja chce dogonić Irlandię i powalczyć o 2 lokatę w grupie.

Mój typ: Wygrana Niemiec, końcowy wynik 3-0 dla Niemiec

Finlandia kontra wyspy Owcze. Grupa F jest bardzo ciekawa ponieważ Grecja upatrywana na faworyta tej grupy zajmuję ostatnią lokatę, natomiast przewodzi grupie Irlandia Północna. Obydwa zespoły Finlandii i Wysp Owczych uzyskały podobną ilość punktów. W tym meczu jednak to Finowie grają u siebie i myślę że ma to znaczenie.

Mój typ: Wygrana Finlandii, wynik powyżej 3.5 bramki

W kolejnym meczu tej grupy Rumunia zmierzy się z fatalnie spisującą się Grecją. Nie tak wyobrażali sobie sympatycy Grecji start w tych eliminacjach. Po sromotnych porażkach mają zaledwie 2 punkty i zamykają tabelę. Nie sądzę aby w tym meczu przyszło przełamanie.

Mój typ: Wygrana Rumunii, wynik poniżej 2.5 bramki

Albania zagra przeciwko Portugalii. Czy i tym razem Ronaldo i spółka strzelą kilka goli. Jestem przekonany że mają ku temu wielkie szanse, muszą tylko nie zlekceważyć rywala. Reprezentacja Albanii nie możę się równać z naszpikowaną gwiazdami Portugalia, jednak zgromadziła już 11 punktów to dokładnie tyle ile druga w tabeli Dania.

Mój typ: Wygrana Portugalii, wynik powyżej 3.5 bramki

Źródło: Betano Blog

Do góry
#6521013 - 07/09/2015 18:01 Re: Eliminacje ME 2016r. (Francja) [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 98962
Skąd: Las Vegas
Anglia - Szwajcaria

Wtorek, 8 września, godz. 20:45, Wembley Stadium, Londyn (Wielka Brytania)

Miniona sobota okazała się szczęśliwa zarówno dla reprezentacji Anglii, jak i Szwajcarii. Synowie Albionu jako pierwsi zakwalifikowali się na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy we Francji, natomiast Helweci zrobili ogromny krok w tym samym kierunku. Teraz obie drużyny zmierzą ze sobą w meczu, którego wynik dla Anglików jest już w zasadzie bez znaczenia, natomiast dla Szwajcarów – pozostaje wciąż ważny.

Anglia

Od czasu zakończenia ubiegłorocznego Mundialu, na którym Anglicy skompromitowali się, nie wychodząc z grupy (porażka z Włochami i Urugwajem oraz remis z Kostaryką), zespół prowadzony przez Roya Hodgsona spisuje się na miarę oczekiwań. Bezpośrednio po Mistrzostwach Świata reprezentacja Anglii miała serię siedmiu zwycięstw z rzędu, a przerwała ją dopiero poprzez towarzyskie remisy z Włochami (1:1) i Irlandią (0:0). Tego lata Anglicy wygrali mecze eliminacyjne ze Słowenią (3:2) i w ostatnią sobotę z San Marino (6:0), dzięki czemu zagwarantowali sobie udział za rok na francuskich ME.

To prawda, że Synowie Albionu mają stosunkowo łatwą grupę kwalifikacyjną, ale bilans siedmiu zwycięstw w siedmiu meczach i stosunek bramek 24-3 powinny budzić respekt. Przewaga Anglii nad Szwajcarią na trzy kolejki przed końcem gry w eliminacjach wynosi sześć oczek. Teoretycznie Helweci mogą więc jeszcze wyprzedzić na koniec w tabeli Anglików, jednak aby o czymś takim można było w ogóle dyskutować, muszą najpierw wygrać z nimi na Wembley. Anglia na tym stadionie jest niepokonana od listopada 2013 r., odkąd uległa 0:1 Niemcom w towarzyskim starciu.

Szwajcaria

Podopieczni Vladimira Petkovicia w miniony weekend dokonali wyczynu niesamowitego. Na St. Jakob-Park w Bazylei przegrywali ze Słowenią 0:2 w 80 minucie, a mimo to udało im się wygrać! Bramki dla Helwetów strzelili kolejno Josip Drmic, Valentin Stocker i ponownie Drmic (tym razem w czwartej doliczonej minucie gry). Gdyby wygrali Słoweńcy, zrównaliby się ze Szwajcarami punktowo w tabeli Grupy E. Jednak dzięki świetnej grze Szwajcarów w końcówce, zwiększyli oni swoją przewagę nad grupowym rywalem do sześciu oczek. Na trzy mecze przed końcem zajmują drugie miejsce w grupie, z przewagą pięciu punktów nad trzecią Estonią.

Odkąd Szwajcarzy przegrali 0:1 na Słowenii w październiku ubiegłego roku, notują tylko dobre wyniki. W kolejnych ośmiu potyczkach odnieśli sześć zwycięstw oraz dwa remisy. Pokonali San Marino (4:0), Litwę (4:0 i 2:1), Estonię (3:0), Liechtenstein (3:0) i w sobotę Słowenię. To fakt, że ich rywale nie należeli do grona najbardziej wymagających, a jednak tyle zwycięstw powinno budować wysokie morale szwajcarskiego zespołu. W pozostałych dwóch meczach Helweci zremisowali towarzysko z Polską (2:2) i Stanami Zjednoczonymi (1:1).

Podsumowanie

We wrześniu 2014 r. w Bazylei długo zanosiło się na bezbramkowy remis Szwajcarów z Anglikami. O wygranej przybyszy z Wielkiej Brytanii zadecydowała dyspozycja strzelecka Danny'ego Welbecka, który pokonał szwajcarskiego bramkarza Yanna Sommera w 48 i 94 minucie. Faworytami rewanżu także są Synowie Albionu, ale fakt, że zapewnili oni już sobie awans na EURO 2016, może spowodować, że nie zagrają na 100 proc. swoich możliwości. Czy Szwajcarzy są przygotowani na wykorzystanie tego atutu?

Anglia

W, W, D, D, W

bramki 14-3, +11

Szwajcaria

W, W, W, D, W

bramki 12-4, +8

za OddsRing

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Bezdomny, Biszop 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (_Lider, KeeYou, Lukasz111, Irek, szuwi1, wHiTe_StAr, rafal08, burbon, TEO, Kylo, Górnik_Wałbrzych, Valverde, pavlik, Warren), 660 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24690 Użytkowników
106 For i subfor
48122 Tematów
5378239 Postów

Najwięcej online: 3195 @ 19/01/2020 13:01