Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >
Opcje tematu
#6458924 - 04/05/2015 21:13 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Jak trafisz mnie z 20m w trzech strzałach z Mosberga 500 gumową kulą bąk czy tam chrabąszcz w tętnice szyjną to przepiszę ci notarialnie obie nerki.

Do góry
Bonus: Unibet
#6458931 - 04/05/2015 21:19 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Jeśli strzelał breneką to powinien iść siedzieć razem z dowódcą bo już taka sytuacja była w Łodzi gdzie daltonistom pomyliły sie kolory w innym przypadku jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. A winnymi są w tym wypadku klub za brak zabezpieczenia medycznego, dowodzący akcją policji za wydanie rozkazu do strzelania i prezes firmy ochroniarskiej za zatrudnianie figurantów którzy stoją i patrzą na pitch invasion zamiast gazować.

Do góry
#6458935 - 04/05/2015 21:24 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
To że jak się ma się pecha to można zginąc i z rąk tostera.

Gdyby siedział na trybunach jego przyczynienie sie do własnej śmierci byłoby ZEROWE ( poza tym że przyszedł na mecz) . A że zrobił sobie wycieczkę na na drugą stronę boiska, bynajmniej nie po to aby wykonać gest przyjaźni to w jakimś stopni przyczynił sie do takiego zbiegu okolicznosci. Wykonał czyn zabroniony.

POLICJANT ZAWINIŁ i powinien ponieś konsekwencje jak najsurowsze. Moze nie umie strzelać a może głubi i myślał że jak kula gumowa to nic nie moze zrobić, może nie znał przepisów itp


Prawo prawem a życie życiem.

Jakie prawo jeden kibol ma prawo bić drugiego kibola albo sprzedać mu kosę za słowne obrażanie jego klubu ?

Do góry
#6459085 - 05/05/2015 00:20 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/...o-swoje-zdrowie

spadłem z krzesła, ja pierdziele chyba po to jest ochtona aby reagować a nie bać sie o życie, kurde po ch... to tam są, przecież to ich praca!!!!!

Ale tak to jest jak się zatrudnia jakiś niepełnosprawnych i emerytów...

Szef tej firmy i cała ta ochrona powinna odpowiadać za niedopełnienie obowiązków!!!

Do góry
#6459086 - 05/05/2015 00:27 Re: Kibice [18] [Re: Gustawo Lima]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133



widać, że ten po lewej celuje raczej w powietrze, ale ten po prawej ewidentnie na wysokości ramienia/głowy

Do góry
#6459094 - 05/05/2015 01:11 Re: Kibice [18] [Re: kazow]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: kazow

@podstawek juz diagnozuje brak doszkolenia lub premedytacje.. a moze po prostu normalny mlody czloweik ktory jest w policji DOSTAL ROZKAZ i strzelal i to byl wypadek? moze go ktos popchanal, moze biegnacy sie schylil i dostal w ramie (nie jak wczesniej mowili w szyje)


Już Ci podstawek ostatnim zdjęciem chyba parę wersji uciął.

Originally Posted By: kazow
teraz koles ma traume na cale zycie a moze i jeszcze dostanie pare lat


O czym Ty człowieku w ogóle piszesz ?!!? Traume to ma i do końca życia będzie mieć jego małoletnie dziecko, któremu to życie również już zostało zniszczone, a konsekwencje zdarzenia już zawsze będą mu towarzyszyć. Niektórym to się chyba popierdolił fakt, że życie ludzkie jest nieodwracalne i nie da się mieć kolejnego jak w grach komputerowych. Nie bronię tego człowieka, bo złamał prawo za co powinien jak najbardziej zostać ukarany ale kara jaka została wymierzona była nie adekwatna do czynu jaki popełnił.
Traume... oby miał takie samo piekło jakie zgotował jego dziecku.

Do góry
#6459123 - 05/05/2015 07:25 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
A gdyby tatus zyl to syn pekalby z dumy jaki to chojrak jego tato. Myslisz ze mialby traume gdyby wszystkie karetki zjechaly sie na stadion opatrzec potluczenia i rozciecia twardzieli a w tym czasie na miescie ktos by umarl bo nie mialby kto udzielic im pomocy. Z jednym sie zgodze smierc jest nieodwracalna, kalectwo tez nieodwracalne. Syn potrzebuje ojca zona meza. Zgadzam sie z tym w 100%. Z tym ze skora ja mam takie oczekiwania to rowniez respektuje prawa innych synow i innch zon
do zycia ze swoim mezem i ojcem. Dlatego mam cos takiego jak poczucie odpowiedzialnosci. Dlatego nie prowokuje zdarzen takich jak to okresliles prowadzacych do stanu nieodwrocalanego jakim jest smierc. Dlatego nie biegam bo boisku zeby napierdalac sie z kim popadnie. Bo moje poczucie odpowiedzialnosci ,wyobraznie i instyknt podpowiada mi ze starcie takich dwoch duzych grup moze roznie sie zakonczyc. Moze nie zginie nikt od bezposredniego ciosu ale moze ktos ucierpiec na skutek jakiejs paniki moze tam w tym sektorze byly jakies dzieciaki i moglyby byc stratowane przez rozwydrzonych idiotow, moze akcja przenioslaby sie na miasto i ucierpieliby ludzie przypadkowi. czy bylaby to ich wina czy tatus albo jego rodzina mialaby traume z tego powodu?

Do góry
#6459125 - 05/05/2015 08:03 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Wyskoczyło parę osób na murawę i wilekie halo. Kurwa psów było chyba tyle samo co tych Chłopaków, to już tarcze i pałki nie wystarczą. Taką mamy policję, pierwszy lepszy po jednym płaskim by padł. Niedługo może jak ktoś przejdzie na czerwonym to będą z gumowych kul pruli. Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.

Do góry
#6459126 - 05/05/2015 08:10 Re: Kibice [18] [Re: TEO]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Originally Posted By: TEO
Wyskoczyło parę osób na murawę i wilekie halo. Kurwa psów było chyba tyle samo co tych Chłopaków, to już tarcze i pałki nie wystarczą. Taką mamy policję, pierwszy lepszy po jednym płaskim by padł. Niedługo może jak ktoś przejdzie na czerwonym to będą z gumowych kul pruli. Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.

na czerwonym przejedzie? z gumowych kul? ja bym prul ostra i to cala serie i w huju bym mial czy strzelam w nogi czy prosto w baniak bez mozgu

Do góry
#6459129 - 05/05/2015 08:39 Re: Kibice [18] [Re: magic321]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: magic321
Originally Posted By: TEO
Wyskoczyło parę osób na murawę i wilekie halo. Kurwa psów było chyba tyle samo co tych Chłopaków, to już tarcze i pałki nie wystarczą. Taką mamy policję, pierwszy lepszy po jednym płaskim by padł. Niedługo może jak ktoś przejdzie na czerwonym to będą z gumowych kul pruli. Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.

na czerwonym przejedzie? z gumowych kul? ja bym prul ostra i to cala serie i w huju bym mial czy strzelam w nogi czy prosto w baniak bez mozgu


Masz 14 lat? A może pracujesz już na wymarzonej komendzie?

Do góry
#6459132 - 05/05/2015 08:47 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
mam 45 lat i moja zone kierowca smiertelnie potrocil wjezdzajac na czerwonym swietle. chesz jeszcze podyskutowac?

Do góry
#6459137 - 05/05/2015 10:03 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Chyba nie ma o czym. Chociaż trochę dziwi mnie, że tak łatwo szafujesz ludzkim, życiem w tej sytuacji.

Do góry
#6459167 - 05/05/2015 12:02 Re: Kibice [18] [Re: magic321]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Originally Posted By: magic321
Originally Posted By: TEO
Wyskoczyło parę osób na murawę i wilekie halo. Kurwa psów było chyba tyle samo co tych Chłopaków, to już tarcze i pałki nie wystarczą. Taką mamy policję, pierwszy lepszy po jednym płaskim by padł. Niedługo może jak ktoś przejdzie na czerwonym to będą z gumowych kul pruli. Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.

na czerwonym przejedzie? z gumowych kul? ja bym prul ostra i to cala serie i w huju bym mial czy strzelam w nogi czy prosto w baniak bez mozgu

Nie przejedzie tylko przejdzie. Czytaj dokładniej.

Do góry
#6459266 - 05/05/2015 16:40 Re: Kibice [18] [Re: magic321]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43400
Originally Posted By: magic321
mam 45 lat i moja zone kierowca smiertelnie potrocil wjezdzajac na czerwonym swietle. chesz jeszcze podyskutowac?

ale powiedz, musialo ci rozum odebrac?

Do góry
#6459334 - 05/05/2015 19:40 Re: Kibice [18] [Re: TEO]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: TEO
Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.


czyli tak z 10lat i wyjscie po 5 znajac prawo w POlandii laugh

Jak wszyscy wiedza i znaja mnie od lat ZAWSZE stałem po stronie "kiboli" uzywajac jezyka platformersow i nie zamierzam tego zmieniac ale tez nie przesadzajmy i nie uprawiajmy takiej martyrologii nad gosciem bo zaraz zaczniemy krzyczec SANTO SUBITO smirk

Do góry
#6459341 - 05/05/2015 19:51 Re: Kibice [18] [Re: Inzaghi78]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: TEO
Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.


czyli tak z 10lat i wyjscie po 5 znajac prawo w POlandii laugh

Jak wszyscy wiedza i znaja mnie od lat ZAWSZE stałem po stronie "kiboli" uzywajac jezyka platformersow i nie zamierzam tego zmieniac ale tez nie przesadzajmy i nie uprawiajmy takiej martyrologii nad gosciem bo zaraz zaczniemy krzyczec SANTO SUBITO smirk

Inzaghi ta dycha była by i tak za mało, ale boje się że to nawet tyle nie będzie.

Do góry
#6459498 - 05/05/2015 21:29 Re: Kibice [18] [Re: TEO]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: TEO

Inzaghi ta dycha była by i tak za mało, ale boje się że to nawet tyle nie będzie.


Ja nie mialem na mysli ze on tyle dostanie tylko ze w Polsce prawo dziala w taki a nie inny sposob...

a co do tego przypadku to daje spore szanse ze nic nie dostanie takze o tych 10 latach mozesz zapomniec

Do góry
#6459653 - 05/05/2015 22:35 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Tak patrząc na te filmiki z Knurowa, to kurde ta policja to jest zjebana na maksa, żeby strzelać bo paru małolatów w kapturach tańczy na murawie, przecież tam nie było żadnego zagrozenia bezpośredniego ani policji ani sektora gości.

Nie to, że bronię tej hołoty, bo policja powinna twardo reagować na takie ekscesy, ale powinni ich spałować i zawinąć na 48 a nie napierdalać z gumy. Ale patrząć jakie niedojdy chodzą w patrolach po ulicach to pewnie się bali, że dostaną bęcki od tych chuderlaków w bluzach, więc woleli nie ryzykować i od razu urzyć broni.....

Do góry
#6459664 - 05/05/2015 22:46 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
vamos rafa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2011
Postów: 5921
Skąd: Himalaje
Nie takie awantury były i obyło sie bez strzelania,poza tym gdzie był strzał ostrzegawczy? Czemu municypalni nie celują od pasa w dół? Chuj im w dupsko za to co zrobili i tu nie ma rozmowy,policjant co zabił powinien iść siedzieć.

Mnie jednak co innego rozwaliło... Kilkuletni synek który zostaje bez rodziców i z wielkim smutkiem,Ojciec nie żyje a matka odeszła jakiś czas temu. Po oglądnięciu filmiku u Stonogi mi sie serce załamało.
Stadionowe awantury lubie jak najbardziej,ale chłopak z Knurowa wybiegł po pewny przypał... nawet nie chodzi o śmiertelny strzał,ale za samą awanture z policja mógl iść siedziec.Ja bym napewno tak nie postapił. I zostawił takiego małego brzdąca... ehh

Do góry
#6459676 - 05/05/2015 23:03 Re: Kibice [18] [Re: vamos rafa]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: vamos rafa
Nie takie awantury były i obyło sie bez strzelania,poza tym gdzie był strzał ostrzegawczy? Czemu municypalni nie celują od pasa w dół? Chuj im w dupsko za to co zrobili i tu nie ma rozmowy,policjant co zabił powinien iść siedzieć.

Mnie jednak co innego rozwaliło... Kilkuletni synek który zostaje bez rodziców i z wielkim smutkiem,Ojciec nie żyje a matka odeszła jakiś czas temu. Po oglądnięciu filmiku u Stonogi mi sie serce załamało.
Stadionowe awantury lubie jak najbardziej,ale chłopak z Knurowa wybiegł po pewny przypał... nawet nie chodzi o śmiertelny strzał,ale za samą awanture z policja mógl iść siedziec.Ja bym napewno tak nie postapił. I zostawił takiego małego brzdąca... ehh


bo własnie takie bezmózgi chodzą na mecze i kręcą zadymy po 4 gazowanych z Biedry...

Przecież zaden normalny ojciec nie biega po murawie w bluzie z kapturem i zgrywa kozaka przez psiarnią bo jest w grupie, tylko siedzi z rodziną i zajmuje się synem.....

Do góry
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, VVega, Akhu, Irek), 3106 gości oraz 1 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581503 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49