Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#648982 - 29/08/2006 17:27 EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Bwin.com


Do góry
Bonus: Unibet
#648983 - 02/09/2006 20:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Micz Offline
addict

Meldunek: 23/02/2006
Postów: 691
Skąd: Kluczbork
Wg. mnie warto zagrać Anglie w meczuz Macedonia bedzie z jakies 3:0, kolejnym typem moze byc Hiszpania, jestemtakże skłonny dać 1x w meczu Francji jeśli kurs bedzie w granicach 1,3

Do góry
#648984 - 03/09/2006 12:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Po tym co pkazali MISTRZOWIE SWIATA w meczu z przecitniakami z litwy to ja bym bez namyslu postawil na Francje,ktora udowodnila ze jest zespolem klasowym i rozbila gruzinow wysoko bo az 3-0.

Uwazam ze Francuzi beda chcieli w pewien sposob odgryzc sie na wlochach za ten pamietny final i K.O ala Zizu

za francuzami przemawiaja:

-atut wlasnego boiska
-wysoka forma napastnika Malouda
-lepsza atmosfera w zespole

wlosi absolutnie nic nie pokazali w meczu z Litwa nie mieli pomyslu na gre...slabiutki Cassano nie bedzie w stanie w pojedynke zagrozic bramce Coupeta

moj typ Francja!!!

alle le blue's!!!

czy jakos tak

Do góry
#648985 - 03/09/2006 13:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
A wogóle Cassano będzie grał? Bo podobno bo wejściu Zambrotty wrócił do Madrytu.

Do góry
#648986 - 03/09/2006 13:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Piłkarz Barcelony zaatakował Cassano

Antonio Cassano został zmuszony do opuszczenia zgrupowania reprezentacji Italii po starciu z Gianluką Zambrottą. Wychowanek Bari przeprowadzał atak wraz z Gilardino i Marchionim, a chwilę potem został brutalnie sfaulowany. Poszkodowana została prawa noga.

Możliwe, że Cassano doznał tego samego urazu, który wykluczył go z gry na parę dni podczas sezonu przygotowawczego. Uraz ten ciągle mu o sobie przypomina, bowiem Antonio miał problemy już podczas pierwszego dnia treningów pod okiem Roberto Donadoniego. Dzisiejszy kopniak spowodował natychmiastowy upadek i grymas bólu na twarzy Fantantonio i, chociaż od razu zajęli się nim lekarze i masażyści, piłkarz Realu zmuszony był do opuszczenia treningu.

realmadryt.pl

Do góry
#648987 - 03/09/2006 13:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
W grupie D Czesi nie bez kłopotów pokonali Walijczyków 2:1, zdobywając decydującego gola w końcówce spotkania. Bohaterem w zespole gospodarzy był debiutujący w reprezentacji David Lafata, który strzelił obie bramki. Słowacy łatwo wygrali z Cyprem 6:1, a Niemcy wymęczyli zwycięstwo z Irlandią 1:0.(wp.pl)

Dlatego mozna postawic na słowaków w meczu z czechami 1 (2,4)lub 1x.(1,3)
Rumuni po stracie punktów z silna bułgaria nie powinni miec wiekszych problemów z albanczykami.
Albania-Rumunia(2) 1,8

Zgadzam sie tez co do francuzów,ze nie powinni miec problemu ze słabymi mistrzami swiata.

Do góry
#648988 - 04/09/2006 08:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
michcio16 Offline
stranger

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 6
Nie wiem czy powinno się mówić "słabymi mistrzami swiata". Mistrz to mistrz, nie jedokrotnie pokazywały to mecze na szczycie. Nie sądzę żeby mobilizacja i chęć udowodnienia swojej wyższości była mniejsze w ekpie Włoch, oni też będą chcieli pokazać że nikt im tego Mistrzostwa nie dał tylko go sobie wygrali - pokonując słabszą od siebie drużynę a teraz będą chcieli to potwierdzić.
Jak dla mnie absolutny NO BET. Wyniki 3-0, 0-0 albo 0-1 są dla mnie tak samo prawdopodobne.

Co do naszych Leorzełków to myślę że warto postawić na remis do przerwy, Nasi będą robić wszystko by zagrać na zero z tyłu - przynajmniej w pierwszej połowie, a Serbia na pewbno nie ruszy od pierwszego gwizdka do przodu (bo wiadomo że błędy w naszej obronie się zdarzają nierzadko więc po co się od razu odkrywać).

Do góry
#648989 - 04/09/2006 08:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Ogladalem mecz Włochów i jak czytam wypociny co poniektorych to mnie glowa boli. Ktos napisal ze nie mieli zadnego pomyslu na gre. O zgrozo! Gdybym byl Wlochem moglbym byc niezadowolony jedynie z wyniku, bo gra byla dobra.

Nie mowie ze Francja nie wygra, ale szanse sa 50/50.

Poza tym skoro ktos uwaza ze Malouda to napastnik to lepiej niech da sobie spokoj z pilka nozna, a z bettingiem szczegolnie.

Do góry
#648990 - 04/09/2006 09:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
holly_7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 271
tez ogladalem mecz wlochow i szczegolnie w koncowce mialem wrazenie jakby pirlo gral z litwinami. nie strzelil do pustej bramki z 2 metrow a kazde jego przyjecie pilki w polu karnym konczylo sie strata i to w sytuacjach bardzo prostych pilka mu odskakiwala i wychodzila poza pole gry. zaskoczyla mnie natomiast dobra gra litwinow. czasami groznie atakowali. oczywiscie umiejetnosci wlochow sa duzo wyzsze dlatego sobie nie mogli tak smialo poczynac ale mysle ze litwini u siebie ze szkocja tez moga przynajmniej zremisowac.

Do góry
#648991 - 04/09/2006 11:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.

Polska
VS
Serbia

Typ: x2, 2

W środę na Łazienkowskiej reprezentacja Polski zagraj już drugi mecz eliminacjach do mistrzostw Europy. Po pierwszym spotkaniu możemy być pełni obaw przed spotkaniem z zawsze silną Serbią. W pierwszych meczach grupowych planowo tylko wygrała Serbia, która pokonała na własnym terenie (1:0) Azerbejdżan. Wynik spotkania jak i sam mecz był słaby. Jednak nasi rywale potrafili udokumentować swoją przewagę nad słabym Azerbejdżanem. Polska grała w Bydgoszczy z Finlandią. Mecz w wykonaniu naszej reprezentacji był bardzo słabym. Tym samym Polska przegrała z niżej notowanym rywalem (1:3). Martwi przede wszystkim druga przegrana za nowego selekcjonera Leo Beenhakkera drużyna miała mieć nowy styl i grać zupełnie inaczej. Trudno tutaj się nie zgodzić, bo gra zupełnie inaczej. Brak stylu, bronienie się ósemką zawodników, nie stwarzanie podbramkowych sytuacji, głupie i proste błędy w obronie itd. Błędów można mnożyć i mnożyć. Najgorsze jest to, że w grze Polaków nie było widać żadnych elementów, które można by pochwalić. Takie były przez 20 minut w spotkaniu towarzyskim z Danią, ale to jest zdecydowanie za mało. Wiem, że nowy trener musi poznać zawodników postawić na swoich tylko Polska nie ma czasu na takie zmiany. Chyba, że z góry założymy, że budujemy kadrę na eliminacje mistrzostw Świata 2010 w Republice Południowej Afryki. Wtedy mamy dwa lata na przebudowe kadry i na poprawę naszej gry, ale założenia są, aby awansować do Mistrzostw Europy. Po spotkaniu w Bydgoszczy Jacek Krzynówek apelował do kibiców nie skreślajcie nas mamy jeszcze 13 meczów do rozegrania. Oczywiście szanse zawsze są, ale trzeba zdać sobie sprawę, że porażka na własnym terenie ze średniakiem europejskim, jakim jest Finlandia nie wróży niczego dobrego. Zwłaszcza, że w środę gramy z Serbią a jeszcze w tym roku z Portugalią i Belgią. We wszystkich tych spotkaniach o punkty będzie bardzo ciężko. Zwłaszcza, że porażka z Finlandią przypomniała mi przegraną Zbigniewa Bońka z Łotwą w Warszawie. Wtedy to na Euro 2004 w Portugalii zagrała słabsza od nas reprezentacja Łotwy. Nie widze żadnych pozytywów przed tym spotkaniem, dlatego stawiam na to, że Serbia tego meczu nie przegra. Trzeba pamiętać, że ta reprezentacja grała podobnie jak my w mistrzostwach Świata w Niemczech. Choć nasi grupowi rywale jeszcze wtedy występowali pod nazwą Serbia i Czarnogóra to jednak trzon tej kadry stanowili Serbowie. Serbą na mundialu poszło bardzo źle. Dlatego po mistrzostwach Świata z funkcji szkoleniowca został zwolniony Ilija Petković a jego miejsce zajął Javier Clemente. Pierwszy mecz nowego selekcjonera był bardzo udany jego zawodnicy pokonali (1:0) Azerbejdżan. Bohaterem spotkania został napastnik Nikola Zigić, który strzelił jedyną bramkę w 72 minucie spotkania. Wygrana z Azerbejdżanem na pewno nas Polaków nie powinno rzucać na kolana. Zwłaszcza, że w eliminacjach mistrzostw Świata wygraliśmy z Azerami (8:0). Jednak Serbowie przed tym spotkaniem rozegrali towarzyski mecz z reprezentacją Czech. Byli wstanie pokonać naszych południowych sąsiadów (3:1). Ten mecz pokazuje, że Serbów nie można lekceważyć. Pokonanie 10 w rankingów Czechów świadczy o sile tej reprezentacji.

Faworytem tego spotkania jest Serbia, która rozpoczęła nowe eliminacje od cennego zwycięstwa z Azerbejdżanem. Choć w rankingu FIFA Serbowie są niżej o 3 pozycji od Polski. Aktualnie zajmują 33 miejsce a Polska 30 to mają silniejszy zespół kadrowo. Już przed eliminacjami wielu ekspertów wskazywało Polskę i Serbie jako drużyny, które podejmą walkę o drugie miejsce w grupie. Jednak nie zbyt dobry start Polski oraz styl gry pokazuje, że naszym "Orłą" będzie bardzo ciężko zająć to eksponowane miejsce. Dlatego warto postawić w tym meczu na Serbię. Dla mnie odważnych x2 dla bardziej zdecydowanych czysta 2 po dobrym kursie.

Pozdrawiam

Do góry
#648992 - 04/09/2006 12:00 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Azerbejdżan - Kazachstan - under 2,5 gola - kurs 1,75

Wydaje mnie się że po takim kursie można śmiało to brać. Azerowie w eliminacjach do MŚ tracili mało bramek (wyjątkiem były mecze z zawsze dobrą ekipą z Polski )
Anglia, Austria, Walia mieli duże problemy aby cos strzelić to tym bardziej kłopoty będą mieli Kazachowie. Już pierwsze mecze obu drużyn pokazały jaki jest cel tych reprezentacji. w eliminacjach do MŚ zarówno Azerbejdżan jak i Kazachstan nie strzelili więcej niż 1 bramkę w meczu a co więcej Azerowie w całych eliminacjach strzelili 1 bramkę, Kazachowie troszkę więcej bo aż 6.

Ciekawi mnie też, że wzrasta kurs na Azerów (aktualnie 1,65) ??

Poza underem za skromną stawkę polecałbym też dokładny wynik 0-0 a i chyba x2 dość pewne!
Pozdrawiam

Do góry
#648993 - 04/09/2006 12:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006] *DELETED*
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Post deleted by bcn1899

Do góry
#648994 - 04/09/2006 12:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Quote:

grajcie na Ukraine i Anglie ! Warto




Już lecę pędzę!. Twoja obszerna analiza zwaliła mnie z nóg.
Zanim coś napiszesz to się zastanów. Przydałaby się jakaś analiza, chociaż 2 zdania.
Pozdrawiam

Do góry
#648995 - 04/09/2006 12:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Romeo23, niezly z Ciebie gosc, taki troche romantyczny;-)
Wlosi owszem zremisowali z Litwa ale zrzucalbym to na karb niezzgrania skladu z sobotniego meczu.
Sklad byl nie tyle ze slaby tyle co malo wloski i nadal wynik jest swojego rodzaju sensacja ale Wlosi myslami od poczatku zgrupowania sa juz przy meczu z Francja.
Tu wynik ciezko bedzie wytypowac bo zmierza sie dwie naprawde mocne ekipy, do tego Francuzi beda zmotywowani checia odegrania sie za porazke w finale i Wlosi doskonale wiedza ze srodowy mecz bedzie naprawde ciezkim sprawdzianem.
Francuzi beda szalec aby uzyskac dobry wynik, a za taki uwazaja wygrana, remis tez nie bedzie zly ale ani Wlochom nie w smak remis ani Francuzom nie bedzie usmiechalo takie "polubowne" rozwiazanie na swoim terenie.
Ktos napisal ze szanse sa 50/50, badzmy powazni, procentowo Francuzi maja wieksze szanse, nieduzo ale wieksze.
Z Francuzow nalezy chyba tez zedrzec etykietke zespolu underowo/remisowego, o ile remis mnie nie zdziwi o tyle nie spodziewam sie undera,
bukmacherzy twierdza ze rozstrzygniecie bedzie underowe, a ja uwazam dokladnie odwrotnie.

France - Italy over 2,5 kurs 2,60 /betway/
stawka 5/10
Dosc mocno ale ten mecz za nic w swiecie nie wyglada mi underowo pomimo tego ze Wlosi po swojemu zagraja jednym napastnikiem, ale to bardziej sciema niz prawdziwye ustawienie druzyny.
Francuzi zaczeli grac duzo lepiej niz w eliminacjach do MS w Niemczech, nikt nie spodziewal sie ze dojda az do finalu, a okazalo sie ze jeden Ribery potrafi pociagnac tak druzyne ze obudzila sie reszta:)
Trudny mecz dla obu ekip, duzo fauli w srodku pola, duzo szarpania ale tez sporo kontratakow z jednej jak i z drugiej strony.
Duzo tez zalezy od sedziego, jesli nie pozwoli od poczatku na jakies fanaberie zawodnikow to bramek nie zabraknie:)
over

Do góry
#648996 - 04/09/2006 15:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
mig Offline
member

Meldunek: 29/10/2005
Postów: 169
Skąd: 52° 24'24'' N , 16° 54'34'' E
Islandia - Dania 2 1,81 (Prof)
Moim zdaniem warto postawic na Duńczyków , którzy cały czas grają dobrą piłkę reprezentacyjną (ostatnie mecze z Polską i Portugalią) tylko to potwierdzają a to na Islandię , która pewnie bedzie stawiała duży opór powinno jednak wystarczyć. Tak więc 3 pkt pojadą do krainy Lego

Do góry
#648997 - 04/09/2006 16:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Miałem skrobnąć parę słów nt. meczu Francja-Włochy,ale ubiegł mnie Biszop,z którym całkowicie się zgadzam.No może tylko dałbym nieco mniejszą stawkę.Co do typowania 1X2 to jeden wielki no bet,ale over jak najbardziej.Dodatkowo w tym przeczuciu utwiedziła mnie opinia Biszopa,który ostatnio ładnie typuje overki w lidze francuskiej (i to o jakich wysokich kursach!).

Do góry
#648998 - 04/09/2006 16:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Hi hi hi...


Faktycznie wlosi nie sa w trakcie budowy zespolu,Donadoni ma jakas koncepcje tworzenia team'u(jakies przymiarki zawodnikow z serie,,c"???) ale jak na razie efektow nie ma...to jest najlepszy czas aby ograc mistrzow swiata,ktorzy gdzies stracili to czym imponowali na Mś w niemczech.

Zgadzam sie w zupelnosci ze to spotkanie z grona tych over 'owych...powiem wiecej jestem swiecie przekonany,ze wiekszosc z tych bramek strzela francuzi,argumenty:

1.Atak francozow jest w wysokiej formie...

Saha jest w bardzo dobrej dyspozycji od czasu gdy po odejsciu Rudda,Fergusson stawia na niego w Mu,a dodac do tego Henry'ego i przede wszystkim Ribery'ego i mamy wynik spotkania

alle le blue's !!!

Francja-Wlochy 3-0

2.wlosi wystapia z jednym napastnikiem zapewne bedzie to Pepe Inzaghi,bo Cassano wiadomo kontuzja.

3.Obrona wloska to ser,,wloski" i tu upartuje szans na gole no sory,ale jak litwini szarogesza sie pod polem karnym wlochow to czego mozna sie spodziewac,gdy naprzeciwko staja zawodnicy o kilka klas lepsi atakimi dysponuja francuzi.

4.francuzi zmienili mentalnosc,pamietam ze w el. badz to mś badz europy zawsze przytrafialy im sie gafy pokroju dziwnych remisow...kuriozalnych wrecz z zespolami z nizszej polki...obawialem sie meczu z gruzja a tu prosze sliczne 3-0 to dobry prognostyk.

Kazdy wie ze to mecz,ktory jest okrzykniety mianem rewanzu za final mś.jestem pewny ze to bedzie glowny czynnik,ktory zmotywuje tych niespelnionych pilkarzy.oni maja cos do udowodnienia sobie i swiatu...

..udowodnia,ze to Francja byla i jest lepsza...

P.S...to bedzie zemsta za moj kupon...choinka przez makaronow nie wszedl

Do góry
#648999 - 04/09/2006 17:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Wedlug mnie to mecz Francja - Wlochy raczej z cyklu no bet, a jak juz to raczej asekuracyjnie 1x

Ja zamierzam troszke sianka polozyc na srodowe mecze i pierwszym,ktory rzuca mi sie w oczy to czysta dwojeczka na Hiszpanie w Belfascie!!!

W zeszla sobote Irlandia Pln. ulegla 0-3 Islandii, takze to powinno pokryc wszelkie inne wyjasnienia dlaczego Hiszpania powinna ten mecz gladko wygrac!

Drugim spotkaniem dosc pewnym wydaje mi sie Norwegia!

Mecz z Wegrami mialem okazje ogladac i nie widze szans dla Moldawii w tym spotkaniu!

Solskjaer w dobrej formie,poza tym nie wolno sobie pozwolic na strate chociazby punktu na wlasnym terenie z takim rywalem


Ja raczej ogranicze sie do w/w spotkan za troszke wieksza kase,ale z pewnoscia przemysle jeszcze dolozenie HC1 na Turcje z Malta, gdyz przy mojej stawce powinno to juz nieco podniesc ewentualna wygrana!


Pozdrawiam

Do góry
#649000 - 04/09/2006 17:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Pragne jeszcze dodac,ze pierwsza bramka strzelona przez Hiszpanie w tym meczu bedzie ich tysieczna,a cos mi sie zdaje,ze po tym meczu Hiszpania bedzie miala z dwie, trzy ponad tysiac

Do góry
#649001 - 04/09/2006 17:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Quote:

Quote:

grajcie na Ukraine i Anglie ! Warto




Już lecę pędzę!. Twoja obszerna analiza zwaliła mnie z nóg.
Zanim coś napiszesz to się zastanów. Przydałaby się jakaś analiza, chociaż 2 zdania.
Pozdrawiam




Macedonia - Anglia - Anglicy pod wodzą nowego trenera strzelili 9 goli nie tracąc żadnego. Może 5-0 z Andorrą nie przekonuje lecz wygrana 4-0 z Mistrzami Europy Grekami to już coś. Macedonia jest napewno słabsza niż Grecy a atut własnego boiska pomoże im przed pogromem ze strony Anglików. Pewna 2, można też pokusić się o Macedonia strzeli/nie strzeli 2

Ukraina - Gruzja - Ukraińcy to ćwierćfinaliści Mistrzost Świata, mają w składzie kilku bardzo dobrych zawodników(Rebrov, Szewa, Tymoszczuk...)a Gruzja ? Gruzja poległa z Francja u siebie 0-3(piękną bramkę strzelił sobie obrońca Gruzji )więc sądzę, że Ukraińcy wygrają to bezproblemowo ! Warto zagrać handicap 0-1,5 a nawet 0-2,5

Czy teraz Ci pasuje ?

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08), 3426 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49