Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#649002 - 04/09/2006 18:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
starosta Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 307
Skąd: Biłgoraj, Warszawa
Nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie zwrócił uwagę na mecz Finów z Portugalczykami. Wśród buków jest duża różnica od 1.4 do 1.65 na Portugalię. Uważam, że 2 w tym meczu jest jak najbardziej prawdopodobną. Finowie nie grali jakiejś super piłki tylko my tak zagraliśmy żałośnie(czasami się zastanawiam po co niektórzy piłkarze przyjeżdżają na zgrupowanie i biorą nie małe pieniądze za grę z orzełkiem na piersi). Powyższa wypowiedź odnosi się do potyczki Polski z Serbami. Nie wieże, że da się odbudować morale zespołu w ciągu 4 dni, a kurs na przeciwników jest naprawdę zachęcający. Może i nasz zespół będzie grał z zaangażowaniem tak jak to było w meczu z Niemcami, ale też tak samo się skończy(czyli porażką).Zwróciłbym uwagę jeszcze na mecz Islandczyków z Duńczykami. w tym meczu też powinna być 2 mimo zwycięstwa gospodarzy w sobotę nad Irlandią Płn. Goście w sparingach prezentują się bardzo dobrze i passa zwycięstw powinna trwać dalej.

Podsumowując moje typy:
Finlandia &#8211; Portugalia 2
Polska &#8211; Serbia 2
Islandia &#8211; Dania 2

Do góry
Bonus: Unibet
#649003 - 04/09/2006 18:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Mrinek Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 2
Witojcie

Jestem tu pierwszy raz ... ale mam nadzieję , że w późny środowy wieczór będziecie chcieli żebym pojawiał się częściej..

Chcę zaproponować kilka pozycji , które sam uznałem za sensowne i mające przynieść potencjalne korzyści ..

Myślę , że SBORNA pod wodzą genialnego Hiddinka odniesie zwycięstwo nad Chorwacją a kurs w granicach 2,2 jest zachęcający do obstawiania .
Wyzwaniu sprosta też rozpędzona reprezetacja Norwegii dysponująca zbilansowanym i walecznym teamem . Kurs około 1.3 stosuję dla wywindowania całkowitej wygranej ...:)
Nie skazywałbym też na pożarcie naszych sobotnich pogromców z Finlandii , uważam wręcz , że nie przegrają środowego spotkania z Portugalią . Świadczyć o tym może fakt zwiększonej wiary we własne umiejętności a pozatym wszyscy widzieliśmy obcą naszym zawodnikom waleczności i zadziorność .
W przypadku Hiszpanii i w mniejszym stopniu Anglii nie będę oryginalny i zakreślę 2 ..
Żayczę wszystkim nam , w szczególności sobie wysokich wygranych
Pozdrawiam
Mrinek

Do góry
#649004 - 04/09/2006 18:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ignorator zrobił analizę meczu Polska - Serbia

Absolutnie nie zgadzam się, ze faworytem jest Serbia. No ale Polacy potrafią popadać ze skrajności w skrajność.
Ja akurat nie grałem na Polskę w meczu z Finami, więc ten wynik aż tak wielkim zaskoczeniem dla mnie nie był, zważywszy iż był to mecz el. ME nie MŚ, a w tych nasze orły zbierają manto od wielu. Nie uległem też wypowiedziom zawodników, jak to teraz jest cacy za Leona i ile to oni tym Finom nastrzelają.
Serbia jest silniejsza od Finów, przynajmniej na papierze, ale to nie znaczy, że jest faworytem.

Nasi na razie za Leona nic nie zagrali, a widać ktoś im wmówił, że będą utrzymywac sie przy piłce niczym Barca lub Hiszpania, będą stwarzać okazje za okazją i na pewno coś wpadnie i to z kilka razy.
Nie ten kraj i nie ci wykonawcy.

Polakom ten mecz nie wyszedł i dostali baty. Nie sądzę by miało sie to powtórzyć. Polacy zagraja teraz zupelnie inny mecz i raczej go nie przegrają
Poza tym będą grać na stadionie, a nie na lotnisku. Nie wiem co za idiota wymyślił Bydgoszcz?

Patrząc po kursach lekkim faworytem są Polacy i to jest właściwa ocena. Serbowie też niczego nie zagrali, wiec stawianie na nich to moim zdaniem strata kasy.
Tym bardziej, że grać będą na wyjeździe

Polacy wybiegną zapewne w trochę innym ustawieniu.
Będzie im sie grało ciężko, gdyż będą chcieli się zrehabilitować. Dla niektórych moze to być ostatni mecz w kadrze.
Sądzę, że na zwycięstwo atutów nie ma. Ten mecz - moim zdaniem - to typowy remis i under
Remis jest najlepiej płatny i warto to zagrać
Ja w każdym razie zagram tylko x

Do góry
#649005 - 04/09/2006 19:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Kadra Portugalii:
bramkarze - Quim (Benfica Lizbona), Ricardo (Sporting Lizbona);

obrońcy - Marco Caneira (Sporting Lizbona), Nuno Valente (Everton), Paulo Ferreira (Chelsea Londyn), Ricardo Carvalho (Chelsea), Ricardo Costa (FC Porto), Ricardo Rocha (Benfica Lizbona);

pomocnicy - Deco (FC Barcelona), Petit (Benfica Lizbona), Joao Moutinho (Sporting Lizbona), Costinha (Atletico Madryt), Tiago (Olympique Lyon);

napastnicy - Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Sporting Lizbona), Helder Postiga (FC Porto), Hugo Almeida (Werder Brema), Luis Boa Morte (Fulham), Nuno Gomes (Benfica Lizbona).
--------------------------------------------------------
FIFA: Portugalia 10 dni od zawieszenia
PAP /16:27
Władze Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) dały Portugalii 10 dni na rozwiązanie sporu prawnego z klubem Gil Vicente, który spowodował opóźnienie rozpoczęcia rozgrywek ligowych.
Na 14 września zwołano komitet FIFA, który może zadecydować o ewentualnym zawieszeniu Portugalii w prawach członka FIFA. Oznaczałoby to wycofanie portugalskich drużyn klubowych i międzynarodowych. Portugalia jest rywalem Polski w eliminacjach młodzieżowych i seniorskich mistrzostw Europy.

Klub Gil Vicente Barcelos został zdegradowany po tym, jak w poprzednim sezonie grał w nim nieuprawniony zawodnik z Angoli - Mateus. Sprawę zauważyli przedstawiciele Belenenses - drużyny, która przegrała z Vicente walkę o utrzymanie.
Czytaj dalej REKLAMA
W wyniku śledztwa władze krajowej federacji zdecydowały się zdegradować Gil Vicente. W pierwszej lidze grać ma właśnie Belenenses. Ich spotkanie w pierwszej kolejce (przeciwko Benfice Lizbona) zostało przełożone na inny termin.

Władze zespołu Gil Vicente złożyły wniosek do sądu cywilnego. Domagały się wstrzymania w tym sezonie rozgrywania spotkań drużyny Belenenses do czasu definitywnego wyjaśnienia sprawy. Sąd wydał decyzję zgodną z oczekiwaniami zespołu - uznano bowiem, że o uprawnieniu piłkarza do gry powinno decydować prawo pracy, a nie przepisy sportowe.

Do czasu zakończenia postępowania portugalska federacja zawiesiła wszystkie mecze z udziałem obu zespołów.

FIFA reprezentuje stanowisko, że składanie pozwów do sądu cywilnego przeciwko decyzjom sądów sportowych jest sprzeczne z regulaminem federacji i grozi dyskwalifikacją drużyn klubowych oraz narodowych.
--------------------------------------------------------

Nie wydaje mi sie zeby finowie napsuli krwi portugalczyką,co prawda ograli polske 3-1 ale prawda jest taka ze to polacy ten mecz podarowali finom(brak zgrania ,bojaźn, zmeczenie sezonem,wypalenie sie materiału)to wszystko spowodowało ze finowie mają3 pkt.Teraz przystepują do mecu z portugalią która grał towarzysko z dunczykami i przegrała 4-2 co nie jest niespodzianka gdyz kto przed waznymi meczami porywał by sie na jakieś kontuzje(wiec tego meczu nie nalezy traktowac powanie),Reasumując portugali powinna uciułac wygraną i pokazac finom gdzie ich miejsce.
A czy tak bedzie to sie zobaczy.

Do góry
#649006 - 04/09/2006 19:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Quote:

Kadra Portugalii: [...] która grał towarzysko z dunczykami i przegrała 4-2 [...]




Tylko, że Portugalia karnego nie wykorzystała i ten gol z 90minuty to tzw. "głupi" gol. Jutro wygrają 2-0 albo i 3-0


Edited by bcn1899 (04/09/2006 20:07)

Do góry
#649007 - 04/09/2006 19:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
No to ja tez cos skrobne...
Francja-Wlochy
Na poczatek wlacze sie do dyskusji na temat meczu Francja-Wlochy... Zgdzam sie ze ten mecz to no bet... Niktorzy strasznie splycaja to spotkanie patrza- aa... Wlosi zremisowali u siebie z Litwa, Francja pokonala pewnie Gruzje wiec pewna 1...
Moim zdaniem jednak jeden remis nie uczynil jeszcze Wlochow tak slaba druzyna jak niektorym sie wydaje a wysokie zwyciestwo Francji na Gruzja to nie tyle switena gra gosci co beznadziejna gra pressingiem gospodarzy... Oczywiscie to moglo sie podobac Francja grala swietna pilke na jeden kontakt bylo duzo ruchu, gry kombinacyjnej ale miala rowniez tyle swobody ze glowa boli. Pressing Gruzji wygladal w style "chcem ale nie mogem" Zgadzam sie rowniez z Biszopem over po takim kursie napewno wart gry.

Finlandia-Portugalia
Wg mnie Finlandia dalej jest slaba choc calkiem dobrze zorganizowana druzyna... Wygrali w Bydgoszczy w duzej mierze dzieki szczesciu... (wszytskie bramki jakies takie dziwne a to spalony a to zle wybicie a to karny...) Po prostu polacy nie potrafia grac z druzynami ktore caly mecz sie bronia a gdy do tego dochodzi jeszcze agresywny pressing juz na naszej polowie to konczy sie to jak w sobote... Spokojnie bysmy ich pokonali gdyby zagoscila u nas choc po czesci taka pilka jak w reprezentacji Francji... Podczas ostatniego meczu zauwazylem iz gdy szybciej sie rozegra sie pilke, kombinacyjnie obrona ze skandynawi zaczyna sie gubic szczegolne trodnosci sprawiaja im prostopadle pilki a akurat w tym elemencie naprawde dobrzy sa Portugalczycy... Wicemistrzowie Europy staja sie naprawde solidna druzyna graja fajna mila dla oka pilke i wydaje mi sie iz sa w stanie pokonac Finlandie na ich terenie a kursy w granicach 1,70 wg mnie sa zawyzone w duzej mierze przez ostatni wyczyn polakow...

Z pozostalych spotkan jeszcze rozmyslam nad:
Azerbejdzan-Kazachstan 1
Nie wiem czemu kolega wyzej typuje na gosci? Ja uwazam Azerow za druzyne potrafiaca powalczyc i zostawiajaca duzo zdrowia na boisku. Mysle ze wlasnie ta walecznosc moze dac im tym razem 3 pkty z jedna z najslabszych druzyn w Europie.
Macedonia - Anglia hc +1,5 1
Zastanawiam sie nad taki pickiem Macedonia mimo ostatniej wpadki potraafi niezle zagrac z utytuowanym rywalem Anglia moze i wygra ale czy 2 bramkami? Prawde mowiac ten typ dopiero wpadl mi do glowy i jestem w fazie zbierania informacji na temat Moldabi nie jest z tym zbyt latwo wiec jesli ktos moze pomoc to bede wdzieczny...
Islandia - Dania 2

I na koniec wypowiem sie na temat meczu Polska-Serbia:
Zapewne teraz pol polskich graczy rzuci sie na 2... Ale wg mnie te rozwiazanie wcale nie jest takie oczywiste. Polacy napewno sie teraz bardzo zmobilizuja i wszyscy wiedza jak jest z ich forma jesli ktos ma slaba pamiec to przypomne:
Polska- Kolumbia 1-2 kilka dni pozniej
Polska-Chorwacja 1-0 (a tak nas miala wg niektorych pocisnac Chorwacja)

za jakis czas
Polska-Ekwador0-2 po beznadziejnej grze i kilka dni pozniej
Niemcy-Polska 1-0 wymeczone zwyciestwo w 93min a tak nas mial gospodarz -do tego jedna z najlepszcyh druzyn mistrzostw- rozjechac... pozdro i jesli ktos ma jakies info na temat 4 wyzej wymienionych meczy to ja bym prosil

Do góry
#649008 - 04/09/2006 20:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Air7 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 2103
ISLANDIA - DANIA 2 1.81

Dania :

Goalkeepers: Jesper Christiansen (FC Kobenhavn), Thomas Sorensen (Aston Villa FC).

Defenders: Brian Priske (Club Brugge KV), Daniel Agger (Liverpool FC), Jan Kristiansen (1. FC Nurnberg), Lars Jacobsen (FC Kobenhavn), Michael Gravgaard (FC Kobenhavn), Niclas Jensen (Fulham FC), Per Kroldrup (ACF Fiorentina), Per Nielsen (Brondby IF), Thomas Helveg (VfL Borussia Mönchengladbach).

Midfielders: Christian Poulsen (Sevilla FC), Claus Jensen (Fulham FC), Daniel Jensen (Werder Bremen), Rasmus Wurtz (Aalborg BK), Thomas Gravesen (Real Madrid CF), Thomas Kahlenberg (AJ Auxerre).

Forwards: Dennis Rommedahl (Charlton Athletic FC), Jesper Gronkjear (FC Kobenhavn), Jon Dahl Tomasson (VfB Stuttgart), Martin Jorgensen (ACF Fiorentina), Nicklas Bendtner (Birmingham City FC), Peter Lovenkrands (FC Schalke 04), Soren Larsen (FC Schalke 04).

Islandia :

Goalkeepers: Arni Arason (Valerenga IF), Dadi Larusson (FH Hafnarfjordur).

Defenders: Hermann Hreidarsson (Charlton Athletic FC), Indridi Sigurdsson (FC Lyn Oslo), Olafur Bjarnason (SK Brann), Ivar Ingimarsson (Reading FC), Kristjan Sigurdsson (SK Brann), Gretar Steinsson (AZ Alkmaar), Hjalmar Jonsson (IFK Goteborg).

Midfielders: Brynjar Gunnarsson (Reading FC), Arnar Vidarsson (FC Twente), Johannes Gudjónsson (AZ Alkmaar), Kari Arnason (Djurgardens IF FF), Helgi Daníelsson (Osters IF), StefAn Gíslason (FC Lyn Oslo).

Forwards: Eidur Gudjohnsen (FC Barcelona), Heidar Helguson (Fulham FC), Veigar Gunnarsson (Stabaek IF), Gunnar Thorvaldsson (Hannover 96), Hannes Sigurdsson (Stoke City FC).

Jak dla mnie najpewniejszy mecz z środowych eliminacyjnych spotkań. Duńczycy mają świetną drużyne - połączenie młodości z doświadczeniem, wielu przyszłościowych, młodych zdolnych zawodników juz dzisiaj dostaje szanse - jak pokazal mecz z Polską, młodzi zmiennicy znakomicie zastępują zawodników z pierwzego składu. Dania jest na fali wznoszącej - miałem przyjemnośc oglądac mecz z Polską i skróty z Portugalią, oba mecze rzecz jasna wygrane. Islandia jest raczej dostarczycielem punktów dla silniejszych reprezentacji. Ostatni mecz z Irlandia Płn. wygrany 3:0 -co pokazuje, że islandczycy potrafia strzelac i wygrywac.. tylko, że na Danie to z pewnością będzie za mało.

Do tego meczu proponuje dorzucic Hiszpanie 1.36 w profku. Wyjazd z ekipą Irlandi Płn. Skoro Islandia potrafiła 3:0 wygrac, Hiszpanie nie powinni miec większych problemów z tym rywalem.

Taki dubelek: Dania + Hiszpania AKO: 2.46 9/10

Do góry
#649009 - 04/09/2006 20:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
I na koniec wypowiem sie na temat meczu Polska-Serbia:
Zapewne teraz pol polskich graczy rzuci sie na 2... Ale wg mnie te rozwiazanie wcale nie jest takie oczywiste. Polacy napewno sie teraz bardzo zmobilizuja i wszyscy wiedza jak jest z ich forma jesli ktos ma slaba pamiec to przypomne:
Polska- Kolumbia 1-2 kilka dni pozniej
Polska-Chorwacja 1-0 (a tak nas miala wg niektorych pocisnac Chorwacja)


No nie zapominaj ze to było przed samym mundialem(a własciwie juz na mś sparing i to nie chorwata zalezało na wygranej tylko Polakom).Tez trzeba sobie przeypomniec ze to był dziwny mecz bo polacy nie przeprowadzali churaganowych ataków a serbowie nie atakowali za ciekle(uwazając zeby nie zdobyc jakiejsc kontuzji).A to ze polacy sie zmobilizują to na pewno ,ale czy wystarczy?? za pewne nie bo nasi się mobilizują jak juz jest po za wodach(patrz mecz z Kostaryką o pietruszke 2-1)

Do góry
#649010 - 04/09/2006 21:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Chcialbym jeszcze wrzucic jedno przemyslenie na temat meczu Francja - Wlochy


Wedlug mnie to Wlochy jak zawsze zagraja gleboka defensywe, glownie nastawiajac sie na to by pilnowac swojej bramki!

Francja z pewnoscia bedzie chciala sie odgryzc za final MS,ale wiadomo jak to jest gdy sie za bardzo chce...

W dodoatku Trezeg opuscil kadre-kontuzja

Jak dla mnie under 2,5 gola

Pozdrowionka

Do góry
#649011 - 05/09/2006 01:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie mecz Włochy-Francja to mimo wszystko under 2,5. Francja u siebie prawie zawsze będzie faworytem, a Francja u siebie w roli faworyta to w praktyce under 2,5 ostatnimi czasy. Nie widzę, co mogłoby się zmienić w tym przypadku. Włosi przyjadą z zamiarem wywiezienia 1 punktu, a to, że potrafią bronić, jest powszechie wiadomym. Włosi zdają sobie również sprawę z siły rażenia Francji szczególnie w szybkim ataku. Jak Francja musi rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym traci badzo wiele na swojej wartości. Myślę, że w związku z tym Włosi nie będą grać otwartego meczu (nie mogą sobie tutaj pozwolić na porażkę po remisie z Litwą) i gra będzie sie toczyła przede wszystkim w środku pola z nielicznymi sytuacjami bramkowymi. Natomiast zupełnie nie brałbym pod uwagę wyników dotychczasowych spotkań rozegranych przez Francję i Włochy. Francuzi zagrali mecz z rywalem, który zamiast na głęboką defensywę zdecydował się na otwarty mecz z wicemistrzami świata - nie mogło być innego rezultatu w tym spotkaniu. Dla mnie no bet i unnder 2,5. Tak przy okazji jeżeli już to Allez les Bleus! .

Odnośnie Serbia-Polska następny no bet, chyba że kurs na Polskę jeszze wzrośnie przed meczem to zdecyduję się może na 1X. Znowu to samo, Polska nie potrafi grać z rywalami nastawionymi na obronę dostępu do własnej bramki, w roli faworyta na własnym boisku nie sprawdza się z regularnością bliską 100%. A to, że Finowie potrafią bronić to wystarczy spojrzeć tylko na zawodników jacy tam grają w formacjach defensywnych i pomocy. Szczerze mówiąc, gdyby nie indywidualne błędy poszczegółnych piłkarzy skończyłoby się najprawdopodobniej remisem. Myślę, że Leo wyborem odpowidnich piłkarzy te błędy skoryguje i będziemy mieli kolejny otwarty mecz z gatunku 1X2 do pierwszej straconej bramki. Polska nie jest tutaj stawiana w roli zdecydowanego faworyta, w związku z tym nie będzie wymagane od piłkarzy ciągłe prowadzenie gry i nadarzą się możliwości kontrataku. Wszystko możliwe jednym zdaniem.

Z innych spotkań jak dla mnie przede wszystkim Duńczycy , bardzo solidna ekipa, dobrze zorganizowana i świetnie rozumiejąca się. Znakomicie wyprowadzają szybki atak (znakomite 2 bramki w meczu z Portugalią), co niewątpliwie na Islandii może mieć swoje znaczenie. Mam nadzieję, że Islandcycy po zwycięstwie 3:0 z Irlandią Północną nie będą u siebie przed własną publicznością grać na maksa zachowawczo i też będą dążyć do strzelenia bramki/bramek. 3:0 z Irlandią Pn to efekt w dużym stopniu błędów obrony Irlndczyków jak podkreśla się na Wyspach, a nie jakieś tam miażdżącej przewagi Islandii. Tak więc goła 2 za solidny moim zdaniem kurs.

Co do tego?

Hiszpanie pamiętam nie tak jeszcze w sumie dawno zremisowali z Irlandią Północną w eliminacjach. Czy powtórzą tamten wyczyn? Na pewno będą bardziej skoncentrowani mając tamto spotkanie w pamięci (parę piłkarzy chyba jeszcze je ma), ale Irlandia Północna zamurowana może być groźna. Dwójka powinna wejść mimo wszystko.

Dla mnie chyba jednak przede wszystkim Ukraina z Gruzją. Widziałem mecz Gruzji z Francją. Bardzo słaby bramkarz i przeciętna popełniająca dużó błędów linia defensywy. Wysokie zwycięstwo Gruzji w meczu z Wyspami Owczymi nic nie znaczy, jak pokazal kolejny mecz w wykonaniu Wyspiarzy tym razem ze Szkocją. Zapowiadają się na chłopców do bicia w tych eliminacjach (a potafili kiedyś zagrać nie powiem). Ukraina przed własną publicznością powinna wykorzystać słabości Gruzinów bez większych problemów.

Holendrzy po wysłaniu reprezentacji B na Luksemburg i skromnym 1:0 teraz zapewne zagrają full składem i wygrają, ale Białoruś na wyjeździe to bardzo niewygodny rywal więc za 1,20 nie biorę.

Norwegia z Mołdawią - kolejny no bet. Mołdawianie robią postępy z eliminacji na eliminacje. Norwedzy bądź co bądź solidni, ale nie pamiętam by byli specami od łamania zmasowanej obrony przeciwnika jak graja u siebie z potencjalnym słabeuszem. Rok temu ten sam mecz i 1:0 dla Norwegii. Być moż skuszę się na jakiś handi na Mołdawię.

U naziemnych polecam w związku z tym trio Dania, Ukraina, Izrael .


Edited by bcn1899 (05/09/2006 07:21)

Do góry
#649012 - 05/09/2006 01:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006] *DELETED*
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Post deleted by bcn1899

Do góry
#649013 - 05/09/2006 05:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Trener Szwecji wpadł w szał i wyrzucił trzech najlepszych piłkarzy!
szczegóły na http://sport.onet.pl/0,1248713,1383661,wiadomosc.html

Dobra opcja w Betfair: LAY Szwecja @ 1.05

Do góry
#649014 - 05/09/2006 10:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Oj już się boję co się stanie ze Szwedami w meczu z Lichensteinem bez tych zawodników. Daj spokój, czy ktos to gra, no chyba że mu brakuje do kombinacji ...

Do góry
#649015 - 05/09/2006 10:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Wie ktoś może w jakim składzie wybierają się Niemcy do San Marino?Bo handicap -3 jak najbardziej do wzięcia.Mógł by ktos wkleić skład lub podac link?

Do góry
#649016 - 05/09/2006 10:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
LeW Offline
stranger

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 4
Iceland - Denmark 2


Dania spotkaniem z Islandią zainauguruje eliminacje do EURO 2008. Już od dłuższego czasu obserwuję grę reprezentacji Dani i powiem szczerze że prezentują się bardzo dobrze. Każda formacja spisuje się świetnie do tego dardo dobre przygotowanie taktyczne. Dania gra szybką i bardzo widowiskową piłkę o czym można było się przekonać w meczu z Polską.A ich ostatni sparing z Portugalia wygrany przez Danie 4-2 potwierdził że są w wysokiej formie. Skład reprezentacji Dani to mieszanka młodości z doświadczeniem każdy zawodnik wykonuje to czego oczekuje od niego trener a szeroka i wyrównana kadra sprawia że nie ma zasadniczej różnicy w grze zespołu gdy na boisko wchodzą &#8222;zmiennicy&#8221;. Ten mecz wydaje mi się najpewniejszy ze wszystkich eliminacyjnych spotkań co sprawia że po dobrym kursie 1.81 z pewnością go zagram.



Inne ciekawe spotkania

Finland - Portugal 2
Armenia - Belgium 2
Albania - Romania 2

Do góry
#649017 - 05/09/2006 11:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
stawka 200 zł do wygrania 417,60 zł czyli 210 na czysto.
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
oglądałem ich ostatni mecz z rumunami i nie sadze ze osiagneli tam swietny wynik zeby petrovy, berbatov i reszta przegrali u siebie z ekipa słoweni, która u siebie mogła by ich pyknac, ale na wyjezdzie raczej nie.
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
trener finow mowil przed 1 meczem ze chce miec minimum 2 pkt po 2 pierwszych meczach, ma ich 3 ale raczej nie po super grze tylko słabosci rywala ,niestety, jak dla mnie portugalia to inna półka, remis moze wpaść ale win finów raczej nie...
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
co tu analizowac, te 2 ekipy po prostu wygraja i tyle, inna klasa, potencjały i cele w tych eliminacjach...
5. albania-rumunia 2X 1,16
albania u siebie niebezpieczna, ale rywal chyba zbyt silny i zbyt zmobilizowany po dosyc pechowym remisie z bułgarią, rywale moga im urwac punkt ale to wszystko...
6. islandia-dania 2X 1,18
ostatnie mecze z polska i portugalia pokazały ze dania to ciagle silny team z troche innej półki niz islandia, ostatni ich mecz analogiczny do finow z polska, bardziej irlandia p. słaba niz oni mocni...
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07
nie bede filozofował, jakby komus przyplatal sie remis to bedzie sensacja, porazka raczej w swerze teorii...

Do góry
#649018 - 05/09/2006 12:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24763
Skąd: Kraków
po przejrzeniu oferty w Pinnacle,rzucają mi sie w oczy takie mecze:

Belgia(-1) po 1.87,tylko ze względu na wynik 1-wszego meczu Belgów,na kolejną strate pkt w meczu z drużyną z dolnej pólki grupy A absolutnie nie mogą sobie pozwolić.Armenia nie jest łatwym terenem bez wątpienia,ale jednak klasa rywali i napewno wielka motywacja powinnny zrobić swoje.

Polska(0) po 2.03,ktoś powie że albo nie oglądałem ostatnich meczy naszej kadry albo postradałem zmysły.Ale znowu wielką role odgrywa motywacja,rywal silniejszy(ale absolutnie w naszym zasięgu) o lekceważeniu mowy być nie może.Na naszych zawodników spadła wielka fala krytyki,oczywiście zasłużona i jestem pewien że absolutnie każdy będzie w środe gryzł trawe.Paru zawodników zdaje sobie sprawe że to ich "być albo nie być" w kadrze,mam tylko nadzieje że nie będzie zbytniej rewolucji w "11" bo mimo wszystko nie jest to chyba najlepsze wyjście.A kolejny argument to taki że dzisiaj mnóstwo forumowiczów gra w druga strone,a wielu z nich powtarza że jakolwiek by nie grali w meczu naszej kadry to i tak typ nie wchodzi

A wychodząc poza naszą grupe to under 3 po 1.86 w meczu Ukraińców.Gruzini aż takimi kelnerami nie są,i nie powinni stracić gradu bramek,a z drugiej strony otwrtej gry zapewne prowadzić nie będą.Aczkolwiek nie będzie to łątwy mecz dla naszyh sąsiadów.
Szkocja(0) też nie wygląda najgorzej ale póki co nie mam żadnych informacji nt tego meczu.

Do góry
#649019 - 05/09/2006 12:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

[...] i nie sadze ze osiagneli tam swietny wynik zeby petrovy, berbatov [...]




typu nie podważam, ale akurat z tego co czytam to Berbatov w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji, w jego miejsce powołany został Hristo Yovov z Lewskiego Sofia...

źródło

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#649020 - 05/09/2006 13:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Quote:

Berbatov w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji, w jego miejsce powołany został Hristo Yovov z Lewskiego Sofia...





dzieki za info ale skoro gosc jest napadziorem solidnego levskiego to poziomu nie obnizy...


Edited by bcn1899 (05/09/2006 15:20)

Do góry
#649021 - 05/09/2006 17:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
marcys22 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 3096
Quote:

a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
5. albania-rumunia 2X 1,16
6. islandia-dania 2X 1,18
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07





hmm niby wszystko pieknie ladnie wyglada,ale ja mam jedna uwage co do Twoich typow otoz masz ich za duzo, takie "pociagi" czesto lubia nie wchodzic.na tyle meczy zawsze istnieje mozliwosc ze jakiejs druzynie uda sie mecz i faworyt jest w opalach. ja osobiscie zagram tylko dwa mecze typ: dania , portugalia i mysle ze jest to najlepsze rozwiazanie i kursy calkiem przyzwoite ok 1,5 - 1,7.
oczywiscie wybor nalezy do ciebie co bedziesz gral.
powodzenia


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:50)

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, VVega, igea23, Sony, ANZELMO, Akhu), 1260 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581254 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49